2024-04-19@02:55:09 GMT
۱۲۶۹۸ نتیجه - (۰.۰۲۴ ثانیه)
جدیدترینهای «اول سوم شدند»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان ،سردار آزادی فرمانده انتظامی کردستان گفت:در این رقابتها ۲۳۰ ورزشکار از ۲۹ استان کشور با هم به رقابت پرداختند. در این رقابتها در رشته کنترلی، تیمهای دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) اول و فرماندهی یگانهای ویژه فراجا و فرماندهی انتظامی مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند. در رشته آزاد نیز تیمهای فرماندهی یگانهای ویژه، انتظامی اردبیل و انتظامی غرب تهران اول تا سوم شدند؛ و تیم مازندران نیز در رشته کنترلی انتظامی مقام اول را کسب کرد. استانهای اردبیل، ویژه غرب تهران و مرکزی هم عناوین اول تا سوم رشته آزادانتظامی را بدست آوردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، به شکرانه یادگیری سورههای کوچک قرآن کریم دانش آموزان سال سوم دبستان خیام عقدا طی چندین برنامه معنوی و شاد محفل جشنی برپا نمودند. در این مراسم از دانش آموزان تقدیر به عمل آمد این جشن قرآنی برای دوره اول دبستان و برای کلاسهای اول، دوم و سوم هرساله قبل از برگزاری امتحانات نوبت اول برگزار میشود. بها دادن به اینگونه مراسمها باعث تشویق و علاقه دانش آموزان به فراگیری هر چه بهتر کلام الهی میشود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، هفته سیزدهم و پایانی دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای کشور، امروز سوم دیماه با هفت دیدار در شهرهای رفسنجان، سیرجان، گرگان، رامسر، تهران (دو مسابقه) و اردکان پیگیری شد که در یکی از این دیدارها هورسان رامسر در سالن شهید صدر مقابل نماینده اصفهان صف آرایی کرد. تیم هورسان رامسر در حالیکه ستهای اول و دوم را به گیتی پسند واگذار کرده بود توانست در ستهای سوم، چهارم و پنجم تیم گیتی پسند را مقتدرانه شکست دهد. هورسانی ها ست های اول و دوم را ۱۶ - ۲۵ و ۲۱-۲۵ واگذار کردند اما در ادامه سه ست متوالی با نتایج۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۲ به برتری رسیدند تا با...
به گزارش همشهریآنلاین، فردا کریسمس است و در لیگ برتر فوتبال انگلستان تاکنون ۱۲۴کریسمس دیده شده. بازی دیشب لیورپول- آرسنال صدرنشین لیگ این فصل را در این روز بهخصوص تعیین کرد. لیورپول پیش از این با ۲۰بار صدرنشینی در این روز رکورددار بوده؛ بالاتر از منچستریونایتد با ۱۸بار، آرسنال و اورتون ۹بار و منسیتی ۶بار. در ۱۲۴فصل قبلی فوتبال برتر انگلیس، تیمی که روز کریسمس در صدر جدول قرار داشت، در ۵۶مورد و حدود ۴۵درصد مواقع عنوان قهرمانی را بهدست آورده است. پرستون نورثاند ۲بار در فصل۸۹-۱۹۸۸ و ۹۰-۱۹۸۹ صدرنشینی در نیمفصل را به نایبقهرمانی تبدیل کرد و بعدها ناتس کاونتی و بولتون واندررز هم همین کار را تکرار کردند با این تفاوت که در پایان فصل، سوم شدند. اورتون...
به گزارش خبرنگار مهر، در پایان چهل و ششمین دوره مسابقات جودو قهرمانی بزرگسالان کشور که با شرکت ۳۵۰ ورزشکار به مدت ۲ روز در بوشهر برگزار شد نفرات اول تا سوم هر وزن معرفی شدند. در وزن ۶۰- کیلوگرم کیوان مهدیزاده از استان تهران، علی فاتح مقدم از استان البرز، مهدی قره قاش از استان خراسان شمالی و رضا چهارمحالی از استان لرستان مقام اول تا سوم را کسب کردند. در وزن ۶۶- کیلوگرم ابوالفضل محمودی از استان مرکزی، حمیدرضا پاپی از استان اصفهان، علی رکابی از استان خوزستان و سامان فتحزاده از استان مازندران اول تا سوم شدند. وزن ۷۳ – کیلوگرم نیز محمدرضا صدیقی از استان البرز، مهران بریمانلو از استان خراسان شمالی، حسین بخشی از استان...
در بخش پسران تیمهای رویای طلایی، ستارگان سرعت و ویژن به ترتیب سکوهای اول تا سوم را گرفتند. در بخش دختران هم تیمهای ستارگان سرعت، پیشتاز و رویای طلایی عناوین اول تا سوم را به خودا اختصاص دادند. چهارمین دوره لیگ اسکیت سرعت استان با شرکت ۱۰۰ ورزشکار در پیست اسکیت ولایت سمنان برگزار شد. باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات آزاد کیورگی نونهالان پسران استان آذربایجانشرقی کمربند سبز و آبی با حضور ۹۴ تکواندوکار از شهرهای تبریز، میانه، هشترود، اهر، مرند، عجب شیر، ملکان، مراغه، سردرود، لیلان، آذرشهر، بناب در خانه تکواندو برگزار شد. نفرات برتر اوزان به شرح زیر اعلام شدند: وزن اول: مقام اول: حسام مقیاسی(تبریز) مقام دوم: علی آتشکار(تبریز) مقام سوم: امیرمهدی یوسف زاده(تبریز)/ عرفان عبداللهی(تبریز) وزن دوم: مقام اول: محمد نجفی(تبریز) مقام دوم: علیرضا محرمی(میانه) مقام سوم: هادی همراهی(اهر)/ ابوالفضل حمیدی(آذرشهر) وزن سوم: مقام اول: عرشیا سلیم زاده(تبریز) مقام دوم: هوتن عاشوری(تبریز) مقام سوم: محمدامین صفوی(لیلان)/ نیما امانی طایفه(اهر) وزن چهارم: مقام اول: سالار نوبهار(عجب شیر) مقام دوم: حسین آقا کشی زاد(تبریز) مقام سوم: نیما محمودی(تبریز)/ امیرحسین بهزادی(تبریز) وزن...
برای مسابقات قرآن در ابتدا هر آسایشگاه یک یا دو نفر به عنوان داور قرآن انتخاب میشدند و در هر آسایشگاه حدود سه تا پنج تن دیگر نیز جهت شرکت در مسابقه معرفی میشدند. به گزارش ایسنا، سلامالله کاظمخانی یکی از آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس است. او در بخشی از خاطرات خود درباره برزگاری مسابقات فرهنگی در اردوگاه روایت میکند: بعد از آتشبس که آزادی بیشتری داشتیم برای سرگرمی و به مناسبت دفاع مقدس برنامههایی از جمله مسابقات قرآن کریم و مسابقات حفظ حدیث و مسابقات فوتبال و مسابقات دیگر اجرا میکردیم. برای مسابقات قرآن در ابتدا هر آسایشگاه یک یا دو نفر به عنوان داور قرآن انتخاب میشدند و در هر آسایشگاه حدود سه تا پنج...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر پومسه مردان کشور، جام ستارگان امروز جمعه اول دی در خانه تکواندو برگزار شد و در پایان تیم راهیان با کسب ۶۳ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد. پومسه روهای هیات تکواندو استان اصفهان با ۵۲ امتیاز روی سکوی نایب قهرمانی ابستاده و البرز بایوران هم عنوان سوم را کسب کردند. همچنین سعید باقری از چرم اوزل فارس به عنوان بهترین سرپرست، هیات تکواندو استان بوشهر به عنوان تیم منتخب اخلاق، علی سلمانی بهترین تکواندوکار بخش پومسه استاندارد و یاسین اکبری بهترین پومسه رو ابداعی، رسول متین فر از اصفهان به عنوان بهترین داور و حمید نظری از راهیان به عنوان...
دو تیم اصفهانی لیگ برتر والیبال بانوان برنده هفته هشتم مسابقات بودند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ذوب آهن اصفهان در بازی برگشت لیگ برتر والیبال بانوان برابر هوران یزد پیروز شد و انتقام شکست دور رفت را از این تیم گرفت. دیگر تیم اصفهانی لیگ یعنی سپاهان نیز پیکان را شکست داد.نتایج مسابقات هفته هشتم (هفته اول دور برگشت) به شرح زیر است:فولاد مبارکه سپاهان 3 - پیکان تهران صفر ست اول: 25 بر 19 ست دوم: 26 بر 24 ست سوم: 25 بر 17مس رفسنجان یک - مهرسان تهران 3 ست اول: 18 بر 25 ست دوم: 12 بر 25 ست سوم: 25 بر 18 ست چهارم: 14 بر 25ذوبآهن اصفهان 3...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان لرستان، شب نشینی، دید و بازدید اقوام، فال چهل سرو، فال حافظ، پختن غذاهای خاص محلی، دراز کردن شال یا چادر از پشت بام همسایه برای دریافت آجیل و میوه همراه با خواندن اشعاری همچون «امشو اول قاره، خیر د هونت بواره» (امشب اول یلدا یا اول زمستان است خیر از خانه ات ببارد)، «نون و پنیر و شیره- کیخا هونت نمیره» (نان و پنیر و شیره کدخدا (صاحب خانه) نمیرد)، «چی به و علی کوشکه بیاره» (چیزی بده علی کوچولو یا بچه ات بیاورد) از جمله آداب و رسوم مردم لرستان در شب یلدا است. از مهمترین تنقلات لرستانیها در طولانیترین شب سال نیز میتوان به گندم شیره اشاره کرد که...
به گزارش همشهریآنلاین، تا از مبحث شیرین محمود فکری رد نشدهایم، نگاهی هم به اظهارنظر جالب او در نشست خبری بعد از شکست ۵گله تیمش برابر سپاهان بیندازیم. فکری که در این فصل از ۱۳بازی کلا فقط ۲برد به دست آورد و با چنین کارنامهای از هوادار جدا شد، پس از شکست اخیر گفت: «با دریافت گل سوم مقابل سپاهان، شیرازه تیم ما از هم پاشید.» خب، این یعنی ۳گل اول را در حالی از سپاهان خوردید که تیمتان هنوز شیرازه داشت؟ ۳گل اول بهترتیب دقایق ۹، ۲۴ و ۴۴ بهثمر رسید؛ یعنی با فواصل نسبتا منظم و پراکندگی یکدست. بعد از گل سوم هم که نیمه تمام شد و ۱۵دقیقه فرصت داشتید شیرازه تیمتان را احیا کنید. بهانههایتان کمی...
خبرنگار ایمنا در استان مرکزی بر اساس اعلام هیئت داوران جشنواره رسانهای ابوذر رتبه دوم در بخش گزارش خبری این جشنواره را کسب کرد. به گزارش خبرگزاری ایمنا از مرکزی، چهارمین دوره جشنواره رسانهای ابوذر استان مرکزی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. در این دوره از بین ۲۶۶ اثر ارسالی، ۲۳ نفر توسط هیئت داوران انتخاب شدند که برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر است: در بخش تیتر، محمدجواد بهلول بندی از باشگاه خبرنگاران جوان رتبه اول، آذر اسفندیاری از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم و زهرا آقامحمدی از هفتهنامه اتفاق مرکزی رتبه سوم را کسب کردند. در بخش مصاحبه، فاطمه قاسمی از پایگاه خبری جوان آنلاین رتبه اول و محمد حسینخانی از خبرگزاری بسیج رتبه دوم را...
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، چهارمین دوره جشنواره رسانهای ابوذر استان مرکزی ظهر امروز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. در این جشنواره حمیدرضا جلالی خبرنگار فارس استان مرکزی موفق به کسب رتبه اول بخش یادداشت چهارمین دوره این جشنواره شد. در این دوره از بین ۲۶۶ اثر ارسالی، ۲۳ نفر توسط هیات داوران برگزیده شدند. برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره به شرح زیر است: در بخش یادداشت و سرمقاله حمیدرضا جلالی از خبرگزاری فارس رتبه اول، رضا جدیدی از پایگاه خبری دیار آفتاب رتبه دوم و فاطمه سادات فراهانی از پایگاه خبری دیار آفتاب رتبه سوم را کسب کردند. در بخش تیتر، محمدجواد بهلول بندی از باشگاه خبرنگاران جوان رتبه اول، آذر اسفندیاری از خبرگزاری...
ایسنا/مرکزی خبرنگاران و عکاس ایسنا در چهارمین جشنواره ابوذر استان مرکزی با کسب ۴ رتبه در بخشهای تیتر، گزارش تحلیلی، گزارش خبری و عکس، خوش درخشیدند. چهارمین دوره جشنواره رسانهای ابوذر استان مرکزی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. در این دوره از بین ۲۶۶ اثر ارسالی، ۲۳ نفر توسط هیات داوران برگزیده شدند. برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره به شرح زیر است: در بخش تیتر، محمدجواد بهلول بندی از باشگاه خبرنگاران جوان رتبه اول، آذر اسفندیاری از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم و زهرا آقامحمدی از هفته نامه اتفاق مرکزی رتبه سوم را کسب کردند. در بخش مصاحبه، فاطمه قاسمی از پایگاه خبری جوان آنلاین رتبه اول و محمد حسینخانی از خبرگزاری بسیج رتبه دوم را...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس، مسابقات فیتنس چلنج استان فارس در بخش آقایان با حضور ۵۵ ورزشکار از سراسر استان، در ردههای سنی مختلف به میزبانی شهرستان مرودشت برگزار شد و در بخش تیمی تیم فیتنس چلنج شهرستان پاسارگاد به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم شیراز الف و ب به ترتیب مقامهای دوم وسوم را کسب کردند. در تیم چهار نفره پاسارگاد که موفق شدند مقام اول این مسابقات را کسب کنند مجید کاوه، محمدکشاورز آرین شعبانی و مهرداد علیپورحضور داشتند. بنا بر این گزارش در پایان مسابقات انفرادی نیز نتایج زیر بدست آمد. دررده سنی خردسالان عنوان اول: سیدمحمد آئین محمدی از تیم آرتا، عنوان دوم: امیرمحمد خزایی از تیم نهم دی جهرم، عنوان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، این مسابقات با حضور ۵۰ نفر شناگر در چهار رده سنی زیر ۱۰، ۱۱، ۱۲،۱۳، ۱۴ و بالای ۱۵ سال برگزار شد. نهال عباسی، بهار معلوم نژاد و آفرینش پیری در شنای ۵۰ متر آزاد نفرات اول تا سوم رده سنی زیر ۱۰ سال معرفی شدند. روژین امینی، مهرآنا احمدی و نازنین زهرا حسینی فخر در بخش شنای ۱۰۰ منر آزاد رتبههای برتر رده سنی ۱۱ و ۱۲ سال را کسب کردند. فرح فلاح، هلیا علایی و فدک فلاح نیز در رده سنی ۱۴ و ۱۳ سال در بخش شنای ۱۰۰ متر آزاد اول تا سوم شدند. طناز سعادت و یکتا عدالت جو در رده سنی ۱۵ سال به بالا بخش شنای ۱۰۰...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در این مسابقات که در سالن آتش نشانی رشت برگزار شد بیش از ۵۰ شرکت کننده حضور داشتند.در پایان این رقابتها و در گروه سنی بزرگسالان:وزن منهای ۸۰ کیلوگرم:مقام اول سجاد هارونیمقام دوم امیر عباسیمقام سوم افشین حیدرزادهوزن منفی ۹۵ کیلوگرم:مقام اول فرهاد فتحیمقام دوم مجتبی باغبانمقام سوم محبوب رجبعلی زادهوزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم:مقام اول یاسین چگینیمقام دوم یونس علی زادهمقام سوم وحید گلی نیاوزن مثبت ۱۰۵ کیلوگرم:مقام اول حمید پورمحمدمقام دوم سید حسن صمدیمقام سوم محسن مالمیررده سنی جوانان:وزن منهای ۸۰ کیلو:گرممقام اول امیر قاسمیمقام دوم ارمین جوانمردمقام سوم ابولفضل یوسفیوزن منهای ۹۵ کیلوگرم:مقام اول امیرحسین ضروریانمقام دوم محمدرضا پیش قدممقام سوم رامتین جوربنیانوزن منهای ۱۰۵ کیلوگرم:مقام اول حمیدرضا تذرومقام دوم شهروز داودیمقام...
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، سیدمحمدرحیم مرتضوی گفت: با هدف هویتبخشی به محلات با تاکید بر نقش مشارکت شهروندان در مسابقات ورزشی متنوع، ارتقاء سلامت اجتماعی، توسعه و ترویج ورزش همگانی، مسابقات قهرمان شهر۲ در پهنه غربی شهر تهران برگزار شد. وی افزود: در همین راستا دور منطقهای مسابقات قهرمان شهر۲ در شش رشته مختلف ورزشی در منطقه۹ به کار خود خاتمه داد که در پایان به نفرات برتر دور منطقهای حکم، مدال قهرمانی و جوایزی اهدا شد. شهردار منطقه ۹ عنوان کرد: در رشته بسکتبال که در ۲رده سنی (زیر ۱۸سال) و (۱۸سال به بالا) و با حضور ۱۶ تیم از ورزشکاران برترمحلات منطقه۹ برگزار شد؛ در رده سنی اول تیم شهید قاسمی مقام اول، امام صادق (ع) دوم...
در مراسم اختتامیه پنجمین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج که توسط سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان برگزار شد، پس از ارزیابی هیئت داوران تیمهای برگزیده معرفی شدند. برگزیدگان بخشهای مختلف که با اهدای لوح و تندیس مورد تقدیر قرار گرفتند به شرح زیر است در بخش تولیدات چندرسانهایرتبه اول تیم «نشا» به سرپرستی فاطمه علیدوست، رتبه دوم تیم «آرامش» به سرپرستی فاطمه خردمند، رتبه سوم تیم «آلفا» به سرپرستی اسما تاجی را کسب کردند. در این بخش نیز تیم «رآکتورهای تولید محتوا» به سرپرستی سید علی میرانی، تیم «ویرا» به سرپرستی محمدجواد سبز بانی و تیم «بتا» به سرپرستی محدثه طاهری شایسته تقدیر شدند. همچنین در بخش برترین پویانمایی، رتبه اول را تیم «شیردال» به سرپرستی صادق...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیمای زنجان ؛ در پایان این مسابقات که با حضور ۲۵۰ ورزشکار پلیس از ۲۲ استان کشور برگزار شد، در وضعیت کل یگانها دانشگاه پلیس به مقام اول دست یافت و مازندران و یگان ویژه فراجا به مقامهای دوم و سوم رسیدند.همچنین در این مسابقات، در کل استانیها نیز مازندران، تهران و زنجان به ترتیب اول و سوم شدند.در این رویداد از استان زنجان امیرحسین عباسی در وزن دوم مدال نقره کسب کرد، محمدمهدی مظفری در وزن اول جایگاه سوم را کسب کرد و مهدی علیمحمدی در مسابقات پومسه رده سنی بالای ۴۰ سال صاحب مدال برنز شد.همچنین پرویز احمدی عنوان یکی از داوران نمونه این دوره از مسابقات را به خود اختصاص...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مسابقات قهرمانی استان اصفهان و کاپ آزاد دوچرخهسواری کوهستان در رشته کراس کانتری و دانهیل یادواره زنده یاد محمد وصال برگزار و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.در رشته کراس کانتری بانوان رده سنی بزرگسالان، فرانک شاهزیدی مقام نخست را به دست آورد، مینا اسدی روی سکوی دوم ایستاد و فائزه رفیعی به عنوان سوم رسید.در رشته کراس کانتری آقایان رده سنی بزرگسالان، فراز شکری، حامد سلیمیان و امیرحسین ملکیان به ترتیب اول تا سوم شدند؛ و در رده سنی جوانان نیز محمدحسین حسینیان، مسیح عطاییفر و محمدمهدی طوطیان عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.در رشته دانهیل رده سنی بزرگسالان، عادل محمدی، پوریا متقیان و محسن ملکزاده به ترتیب در جایگاههای اول...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، روح اله صادقی به خبرنگار ما گفت: با توجه به عملکرد خوب اندیمشک در ۲ دوره جشنواره ملی تئاتر درسی به ویژه عملکرد مثبت کانون فرهنگی تربیتی شهید مطهری در آن، اندیمشک در جشنواره ملی تئاتر درسی به عنوان دبیرخانه استانی انتخاب شد. وی افزود: اندیمشک در سال اول و دوم جشنواره ملی تئاتر درسی عناوینی کسب که در مقیاس با دیگر شهرها عملکرد فوق العادهای در کشور داشته است. صادقی ادامه داد: در اولین جشنواره تئاتر درسی با نمایشی برگی از تاریخ رتبه اول نویسندگی، رتبه دوم طراحی صحنه، رتبه سوم کار برتر، رتبه سوم کارگردانی و عنوان برتر کشور به کانون فرهنگی تربیتی شهید مطهری اندیمشک اختصاص یافت. مدیر اداره...
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مسابقات قهرمانی استان اصفهان و کاپ آزاد دوچرخهسواری کوهستان در رشته کراس کانتری و دانهیل یادواره زنده یاد محمد وصال برگزار و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. در رشته کراس کانتری بانوان رده سنی بزرگسالان، فرانک شاهزیدی مقام نخست را به دست آورد، مینا اسدی روی سکوی دوم ایستاد و فائزه رفیعی به عنوان سوم رسید. در رشته کراس کانتری آقایان رده سنی بزرگسالان، فراز شکری، حامد سلیمیان و امیرحسین ملکیان به ترتیب اول تا سوم شدند؛ در رده سنی جوانان نیز محمدحسین حسینیان، مسیح عطاییفر و محمدمهدی طوطیان عناوین اول تا سوم را به دست آوردند. در رشته دانهیل رده سنی بزرگسالان، عادل محمدی، پوریا متقیان و محسن ملکزاده به ترتیب...
به گزارش خبرگزاری فارس از تفت، نخستین سوگواره استانی شبیه خوانی استعدادیابی نوجوانان و جوانان راوی رزم استان یزد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در بخش موافق خوانی نوجوان ۱۲ تا ۱۸ سال، امین صالحی از یزد اول شد، محمدطاها افخمی از اردکان و محمدمهدی گنجی از اشکذر مشترکا به جایگاه دوم رسیدند و محمدرضا زعیم از تفت و محمدصالح زارع از یزد هم جایزه سوم را به صورت مشترک دریافت کردند. امیرحسین نایبی و آرمان زارع زاده از مهریز و محمدطاها باقری از بافق هم شایسته تقدیر شدند. اما در بخش مخالف خوانی نوجوانان، علیرضا زعیم از تفت و مجتبی هاتفی از اردکان اول، امیرارسلان محمدیان از میبد دوم و ابوالفضل کافوری از اردکان سوم...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، نخستین سوگواره استانی شبیه خوانی استعدادیابی نوجوانان و جوانان راوی رزم استان یزد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.در بخش موافق خوانی نوجوان ۱۲ تا ۱۸ سال، امین صالحی از یزد اول شد، محمدطاها افخمی از اردکان و محمدمهدی گنجی از اشکذر مشترکا به جایگاه دوم رسیدند و محمدرضا زعیم از تفت و محمدصالح زارع از یزد هم جایزه سوم را به صورت مشترک دریافت کردند. امیرحسین نایبی و آرمان زارع زاده از مهریز و محمدطاها باقری از بافق هم شایسته تقدیر شدند. اما در بخش مخالف خوانی نوجوانان، علیرضا زعیم از تفت و مجتبی هاتفی از اردکان اول، امیرارسلان محمدیان از میبد دوم و ابوالفضل کافوری از...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، بانوان خانواده حمل و نقل استان امروز در رشتههای تنیس روی میز، پلانک، طناب زنی، پنالتی مهارتی، پرتاب بسکتبال، هفت سنگ مهارتی به رقابت پرداختند و نفرات اول تا سوم معرفی و تجلیل شدند. در رشته تنیس روی میز، نازنین افشاری مقام اول، نگار بازارگر مقام دوم را کسب کردند و مقام سوم مشترک نیز برای الهام افشاری و مریم سلطانی به ثبت رسید. نفرات برتر رشته پنالتی مهارتی هم الهام افشاری، نازنین زهرا افشاری و مریم سلطانی بودند و در رشته پرتاب بسکتبال نیز محیا بیک زاویه مقام اول، نگین بازارگرد مقام دوم و الهام افشاری نفر مقام سوم را از آن خود کردند. نگین بازارگرد، مریم سلطانی و سمیه سادات...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابطعمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا از صبح امروز ۲۳ آذر در پاتایا تایلند آغاز شد که پاروزنان ایران در روز نخست رقابتها در دور مقدماتی ۴ ماده به مصاف رقبا رفتند. امیررضا عبدالی در روئینگ تکنفره جوانان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، تایلند، ویتنام و عربستان رو به رو شد و با زمان ۷:۴۶.۷۸ دقیقه به عنوان قایق دوم به نیمهنهایی راه یافت. در این رقابت نماینده تایلند اول و قزاقستان سوم شدند. دور نیمهنهایی این ماده شنبه ۲۵ آذر برگزار خواهد شد. کیمیا زارعی در روئینگ تکنفره سبکوزن زیر ۲۳ سال بانوان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از ویتنام، تایلند...
به گزارش خبرنگار اعزامی گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا صبح امروز ۲۳ آذر در پاتایا تایلند آغاز شد. پاروزنان ایران در روز نخست رقابتها در دور مقدماتی ۴ ماده به مصاف رقبا رفتند. امیررضا عبدالی در روئینگ تکنفره جوانان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، تایلند، ویتنام و عربستان رو به رو شد و با زمان ۷:۴۶.۷۸ دقیقه به عنوان قایق دوم به نیمهنهایی راه یافت. در این رقابت نماینده تایلند اول و قزاقستان سوم شدند. دور نیمهنهایی این ماده شنبه ۲۵ آذر برگزار خواهد شد. کیمیا زارعی در روئینگ تکنفره سبکوزن زیر ۲۳ سال بانوان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، در ماده دو ۱۰۰ متر مسابقات دو و میدانی دانش آموزان دوره دوم متوسطه حسین کریمی، امیرعلی مرتضوی و امیرمحمدبیگدلو در جایگاه اول تا سوم ایستادند. حسین کریمی، پارسانیک سخن و امیرعلی مرتضوی به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم ماده ۸۰۰ متر ایستادند. رده اول تا سوم ماده ۴۰۰ متر به سعید مهدیپور، پارسا نیکسخن و عرفان حقبین رسید. علیرضا گوهری هم در ماده ۸۰۰ متر قهرمانی شد و محسن باسره و پارسا قلیچ خانی در جایگاههای بعدی ایستادند. در پرش طول سعیدمهدی پور، محمدجوادعرشیان و حمیدرضامحسنی عناوین برتر را از آن خود کردند. محمدمعین قربانی در ماده پرتاب وزنه جایگاه نخست قرار گرفت و مهیارعسگری و امین اردیخانی به عنوان...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا صبح امروز (پنجشنبه - 23 آذر) در شهر پاتایا کشور تایلند آغاز شد و پاروزنان ایران در روز نخست رقابتها در دور مقدماتی 4 ماده به مصاف رقبا رفتند.امیررضا عبدالی در روئینگ تک نفره جوانان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، تایلند، ویتنام و عربستان روبهرو شد و با زمان 7:46.78 دقیقه به عنوان قایق دوم به نیمهنهایی راه یافت. در این رقابت نماینده تایلند اول و قزاقستان سوم شدند. دور نیمهنهایی این ماده شنبه 25 آذر برگزار خواهد شد.کیمیا زارعی در روئینگ تک نفره سبکوزن زیر23 سال بانوان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از ویتنام،...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات روئینگ قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا صبح امروز (پنجشنبه - 23 آذر) در شهر پاتایا کشور تایلند آغاز شد و پاروزنان ایران در روز نخست رقابتها در دور مقدماتی 4 ماده به مصاف رقبا رفتند.امیررضا عبدالی در روئینگ تک نفره جوانان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از قزاقستان، تایلند، ویتنام و عربستان روبهرو شد و با زمان 7:46.78 دقیقه به عنوان قایق دوم به نیمهنهایی راه یافت. در این رقابت نماینده تایلند اول و قزاقستان سوم شدند. دور نیمهنهایی این ماده شنبه 25 آذر برگزار خواهد شد.کیمیا زارعی در روئینگ تک نفره سبکوزن زیر23 سال بانوان در گروه اول مقدماتی با حریفانی از ویتنام،...
زهرا علیمردانی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گزارش میدهد. مسابقات قهرمان شهر دو بانوان منطقه ۵ با استقبال ۳۰ هزار نفر بانوان این منطقه از تابستان اغاز شده بود. نفرات اول تا سوم در رشتههای والیبال و بستکبال و تنیس روی میز که میگن با تلاش و ورزش نفر اول تا سوم شدن. والیبال ، بسکتبال ، بدمینتون ، تنیس روی میز ، ژیمناسیک ، شنا ، دارت ، هفت سنگ و امادگی جسمانی رشتههایی بودکه بانوان منطقه در ان با یکدیگر رقابت کردن خانمهایی که از بچگی ورزش کردن و همین امر موجب شادی و نشاط و جوانی این خانمها شده و حتی برای درس خواندن هم تاثیر گذار بوده از بانوان ورزشکار درباره علت مشارکتشون تو این مسابقات...
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ویلنو که در کنفرانس مطبوعاتی قسمت دوم «تلماسه» در کرهجنوبی شرکت کرده بود گفت که این قسمت که قرار است در سال ۲۰۲٤ به اکران درآید، بهمراتب بهتر از نخستین فیلم است. تیموتی شالامه، زندایا، فلورنس پیو، ربکا فرگوسن، آستین باتلر، لئو سیدو، خاویر باردم، جاش برولین، کریستوفر واکن و استلان اسکاشگورد در این فیلم به ایفای نقش میپردازند. «از نظر من این فیلم بسیار بهتر از قسمت اول است. تلاش کردم به شدت و کیفیت احساسیای که در قسمت اول نرسیدم، برسم و فکر میکنم این اتفاق افتاده است. ادعا نمیکنم که فیلمی بینقص است اما از قسمت دوم رضایت بیشتری دارم.» کارگردان «بلید رانر ۲۰٤٩» در مصاحبه هفته گذشته با توتال فیلم گفته...
به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس باشگاه بارسلونا خوان لاپورتا معتقد است که شاگردان ژاوی هرناندز با وجود ایستادن در رده سوم لالیگا همچنان «شانس اول قهرمانی» در لالیگا هستند. لاپورتا می گوید که بارسلونا بازیکنان مصدوم خط میانی اش را دوباره در ترکیبش دارد و این باعث می شود تا تاکتیک بارسلونا در حفظ توپ به خوبی در زمین اجرا شود. او برای نشان دادن اوج گیری مجدد بارسلونا دیدار با اتلتیکو را مثال می زند که هافبک ها خیلی خوب موفق شدند زمام بازی را برعهده بگیرند و در نهایت به پیروزی برسند. لاپورتا در ادامه درباره امشب بارسلونا مقابل خیرونا رده دومی می گوید که این تیم کاتالونیایی عملکرد خیرکننده ای در این فصل لالیگا داشته و همه...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از اندیمشک، مسابقات چهارجانبه کشتی آلیش بانوان خوزستان در رده سنی بزرگسالان و نوجوانان به میزبانی شهرستان اندیمشک با حضور ۴۰ ورزشکار برگزار شد. در رده سنی بزرگسالان تیم اندیمشک قهرمان شد و تیمهای آغاجاری و رامهرمز در ردههای دوم و سوم قرار گرفتند. در رده سنی نوجوانان نیز تیم آموزش و پرورش بخش الوارگرمسیری اندیمشک اول و تیم آموزش و پرورش بخش مرکزی اندیمشک دوم شد. نتایج انفرادی رده سنی بزرگسالان: ۵۵ کیلو گرم : مقام اول: شبنم قلاوند (اندیمشک) مقام دوم: آیدا امیری(رامهرمز) مقام سوم: نصرت قادری (آغاجاری) ۶۰ کیلوگرم: مقام اول: مریم سلمانزاده (اندیمشک) مقام دوم: فاطمه موسوی (آغاجاری) مقام سوم: زینب قادری(آغاجاری) ۶۵ کیلوگرم : مقام اول: فرزانه...
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در سومین دوره مسابقات بینالمللی یزد جونیور در بخش دختران در رده سنی کمتر از ۱۱ سال، مقام اول به مهرگان قریب رسید، مقام دوم به ترنم کارگر رسید و مقام سوم مشترک به هلما جوهری و نیایش خیراندیش رسید. در رده سنی کمتر از ۱۳ سال، تیانا تورانی اول شد، مقام دوم نصیب ارینا شیرخانقاه شد و آریسا صادقی و غزل امینی به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند. عنوان قهرمان رده سنی کمتر از ۱۵ سال به پرنیان نجفی رسید، عسل محمدی دوم شد، و مقام سوم مشترک به شاینا امیری و باران روحانی رسید. مقام اول این رقابتها در رده سنی کمتر از ۱۷ سال دختران توسط پارمین نکوپایان کسب شد، باران محمد...
نخستین دوره مسابقات پرش با اسب با شرکت ۴۰ سوارکار از چهار استان روز (جمعه) به میزبانی شیروان در خراسان شمالی برگزار شد. نتایج کسب شده در این تورنمنت یک روزه به شرح زیر می باشد: رده ی مبتدی : اول : اسب السا به سوارکاری محمد رازی دوم : اسب آذرخش به سوارکاری متین عبدی سوم : اسب شراره به سوارکاری حامد فیوج ردهی آزاد: اول : اسب شراره به سوار کاری حامد فیوج دوم : اسب آذرخش به سوار کاری متین عبدی سوم : اسب ساواش به سوار کاری حسین باغچقی رده پونی کلاب اول : سپهر نساج کریمی با اسب اسنا از مشهد دوم : آیسا داوری با اسب شازده کوچولو از مشهد سوم: کیمیا سکونتی با اسب دلیر از مشهد ...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، این مسابقات در رشتههای تنیس روی میز، دارت و طناب کشی با شرکت ۴۸ نفر برگزار شد. دانشجویان تیمهای علمی کاربردی، آزاد اسلامی، پردیس بین الملل کیش صنعتی شریف، پیام نور و پردیس بین الملل کیش دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن تنیس روی میز دهکده ورزشی المپیک با یکدیگر در رشتههای مختلف رقابت کردند. الهام مجیدی و فاطمه نقش بندی از دانشگاه پیام نور و ستایش مولایی از دانشگاه آزاد در رشته تنیس روی میز نفرات اول تا سوم شدند. حدیثه پور رئوفی و پترا سلطان زاده از پردیس بین الملل کیش صنعتی شریف و رژا اسماعیلی از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته طناب زنی رتبههای اول تا سوم را کسب کردند....
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، سومین دوره مسابقات بین المللی یزد جونیور در بخش پسران برترینهای خود را شناخت. بر این اساس در رده سنی کمتر از ۱۱ سال، مقام اول به امیر عطا محجل فرید رسید، مقام دوم به اهوارا فیروزی رسید و مقام سوم مشترک به مصطفی احراری و امیر علی قاسمی نژاد رسید. در رده سنی کمتر از ۱۳ سال، امیر رضا الوانساز اول شد، مقام دوم نصیب رایان گلابیان شد و سامیار صفری و امیر مهدی خراشادی زاده به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند. عنوان قهرمان رده سنی کمتر از ۱۵ سال به علی رحیمی کاری رسید، علی عزیزی دوم شد، و مقام سوم مشترک به یوسف...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، سومین دوره مسابقات بین المللی یزد جونیور در بخش با دختران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. بر این اساس در رده سنی کمتر از ۱۱ سال، مقام اول به مهرگان قریب رسید، مقام دوم به ترنم کارگر رسید و مقام سوم مشترک به هلما جوهری و نیایش خیراندیش رسید. در رده سنی کمتر از ۱۳ سال، تیانا تورانی اول شد، مقام دوم نصیب ارینا شیرخانقاه شد و آریسا صادقی و غزل امینی به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند. عنوان قهرمان رده سنی کمتر از ۱۵ سال به پرنیان نجفی رسید، عسل محمدی دوم شد، و مقام سوم مشترک به شاینا امیری و...
مسابقات آمادگی جسمانی «فیزیکال فیتنس» گرامیداشت شهدای غزه با حضور ۵۰ ورزشکار در ۱۰ بخش سرعتی،قدرتی و تمرکز و در چهار رده سنی به همت هیئت آمادگی جسمانی بسیج و سپاه استان قم در سالن شهید لطفی نیاسر برگزار شد. در رده سنی ۱۸ تا ۲۳ سید حمید محسنی، محمد صادق هانی، سید ابوالفضل حسینی بترتیب اول تا سوم شدند؛ در ردسنی ۲۴ تا ۲۹ هم مهدی سوری نفر اول و سید احمد موسوی نفر دوم شد. در ردسنی ۳۰ تا ۳۵ محمد چعب مقام اول، سید محمد موسوی مقام دوم و علی عالمی مقام سوم را کسب کردند و در رده سنی بالای ۳۵ محمد رابعی، داوود کنشلو، عبدالحجت حق جو اول تا سوم شدند. باشگاه خبرنگاران جوان...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، مسابقات آمادگی جسمانی «فیزیکال فیتنس» گرامیداشت شهدای غزه و با حضور ۵۰ ورزشکار در ۱۰ بخش سرعتی؛ قدرتی و تمرکز، به همت هیئت آمادگی جسمانی بسیج، سپاه و استان در سالن شهید لطفی نیاسر و در چهار رده سنی برگزار شد. در رده سنی ۱۸ تا ۲۳ سید حمید محسنی، محمد صادق هانی، سید ابوالفضل حسینی بترتیب اول تا سوم شدند؛ در ردسنی ۲۴ تا ۲۹ هم مهدی سوری نفر اول و سید احمد موسوی نفر دوم شد. در ردسنی ۳۰ تا ۳۵ محمد چعب نفر اول، سید محمد موسوی نفردوم، علی عالمی نفر سوم کسب کردند و در رده سنی بالای ۳۵ محمد رابعی، داوود کنشلو، عبدالحجت حق جو اول تا سوم...
به گزارش "ورزش سه"، روز دوشنبه دو تیم سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در شهر مکه در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت، سپاهان ایران علی رغم نمایش بهتر نسبت به حریف خود، تن به شکست ۲ بر ۱ داد و با کسب ۱۰ امتیاز و عنوان دومی گروه توانست بعنوان تنها نماینده ایرانی به مرحله یک چهارم نهایی غرب آسیا صعود نماید.در این روزها که تمامی اخبار فوتبال ما به لیگ قهرمانان آسیا و نمایندگان ایران، پرسپولیس، سپاهان و نساجی اختصاص دارد نباید غافل شد که استقلال بعنوان قهرمان بی شکست دو فصل گذشته کاملا حق و شایستگی حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را داشت اما بواسطه بی کفایتی مدیران وقت...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، در پایان هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور دو نماینده استان ردههای اول و سوم این لیگ را به خود اختصاص دادند.نود ارومیه با ۱۹ امتیاز و اروم کیا ارومیه هم با ۱۲ رتبههای اول و سوم را از آن خود کردند تا قهرمان نیم فصل این مسابقات تیم فوتبال نود ارومیه شناخته شود.
آفتابنیوز : در حالی که فصل اول «زخم کاری» با اقبال عمومی مواجه شد، فصل دوم این سریال از همان قسمت اول، بیشتر با انتقاد همراه شد تا تحسین؛ سریالی که داستان جذاب و پرکششی برای تعریف کردن نداشت و از مهمترین برگ برنده فصل اول، جواد عزتی، با خست استفاده کرد. نکته عجیبتر، واکنشهای مهدویان و فیلمنامهنویس بود که پس از پایان پخش فصل دوم، تا توانستند منتقدان سریال را نواختند. کارگردانی که نوشتن و بازیگری را تجربه کرد هشت قسمت فصل دوم «زخم کاری» آنقدرها به دل مخاطبانی که فصل اول را با اشتیاق دنبال میکردند، ننشست. در فصل دوم، مهدویان خودش در مقام نویسنده، دست به قلم شده و در جایی هم خواسته بازیگری را تجربه کند،...
مالک مالکی؛ برنده فصل سوم زخم کاری میشود؟ | چرا «زخم کاری۲: بازگشت » آن چیزی نشد که انتظارش را داشتیم؟
همشهری آنلاین: در حالی که فصل اول «زخم کاری» با اقبال عمومی مواجه شد، فصل دوم این سریال از همان قسمت اول، بیشتر با انتقاد همراه شد تا تحسین؛ سریالی که داستان جذاب و پرکششی برای تعریف کردن نداشت و از مهمترین برگ برنده فصل اول، جواد عزتی، با خست استفاده کرد. نکته عجیبتر، واکنشهای مهدویان و فیلمنامهنویس بود که پس از پایان پخش فصل دوم، تا توانستند منتقدان سریال را نواختند. کارگردانی که نوشتن و بازیگری را تجربه کرد هشت قسمت فصل دوم «زخم کاری» آنقدرها به دل مخاطبانی که فصل اول را با اشتیاق دنبال میکردند، ننشست. در فصل دوم، مهدویان خودش در مقام نویسنده، دست به قلم شده و در جایی هم خواسته بازیگری را تجربه...
خبرگزاری آریا - نحوه صعود و سقوط تیم های در مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 1403-1402 اعلام شد.به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در پایان مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم، تیم های اول و دوم جداول رده بندی گروه های شش گانه( جمعا 12 تیم) به صورت مستقیم به مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در فصل جاری 1403-1402 صعود خواهند کرد.در پایان مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم، تیم های سوم، چهارم و پنجم جداول رده بندی گروه های شش گانه( مجموعا 18 تیم) در مرحله اول فصل آینده( 1404-1403) حضور خواهند داشت.در پایان مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم، تیم های ششم به بعد تا انتهای جداول...
رقابتهای رده سنی بزرگسالان با حضور تیمهای ذوب آهن، ملی حفاری، مناطق نفتخیز جنوب، نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی و رعد پدافند بوشهر و رده سنی جوانان نیز با شرکت تیمهای ملی حفاری اهواز، مناطق نفت خیز جنوب، عقاب نیروی هوایی، نیروی زمینی و مقاومت گیلان برگزار میشود. در پایان روز اول این پیکارهای رده سنی جوانان، در دسته ۵۵ کیلوگرم سینا محمدی از تیم مناطق نفتخیز جنوب، محمدرضا غالبی از تیم ملی حفاری و علی علیدادی از تیم عقاب نیروی هوایی به ترتیب عنوانهای اول تا سوم را کسب کردند. در همین رده سنی و در دسته ۶۱ کیلوگرم نیز شایان احمدنژاد از تیم مناطق نفتخیز، امیرحسین زمانی از تیم نیروی زمینی و متین محمدی از تیم عقاب نیروی...
مرحله نهایی نهمین المپیاد فرهنگی – ورزشی بانک توسعه تعاون با حضور تیم های راه یافته به این مرحله در شهر شیراز برگزار و برندگان معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری امتداد ، در پایان این مسابقات، قهرمانان بازی های گروهی و انفرادی جوایز خود را از دستان محمد شیخ حسینی، مدیر عامل، سید باقر فتاحی، رئیس هیات مدیره و دیگر مدیران دریافت کردند. در دیدار نهایی مسابقات فوتسال، تیم مازندران با پیروزی مقابل فارس ، قهرمان مسابقات فوتسال نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی بانک توسعه تعاون شد. جام قهرمانی در حضور مدیر عامل بانک توسعه تعاون و سید محمد ناظم الشریعه سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران و دارنده مقام سوم جام جهانی فوتسال به تیم...
به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای این هفته پاس گرگان در سالن امام خمینی (ره) میزبان چادرملو اردکان بود و سه بر یک به پیروزی رسید.در این مسابقه که یکی از حساسترین دیدارهای هفته نهم به لحاظ جایگاه دو تیم بود، اردکانیها تنها در ست سوم موفق به شکست حریف با پوئن 25 بر 22 شدند اما شاگردان عیسی سنگدوینی در تیم پاس با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 18 و 25 بر 22 در ستهای اول، دوم و چهارم به پیروزی رسیدند تا به پنجمین برد خود دست یابند و با 13 امتیاز فعلا راهی جایگاه هفتم جدول شوند.چادرملو اردکان هم با 4 برد و 13 امتیاز دو پله در جدول سقوط کرد و در جایگاه...
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس مسابقات انتخابی بزرگسالان استان هرمزگان با حضور ۴۰ جودوکا در آکادمی جودو قریب بندرعباس جریان داشت با مشخص شدن عناوین برتر پایان یافت. در این سری رقابتها در وزن منفی 60 کیلوگرم شراف الدین صدیقی از قشم اول شد، سجاد حسینعلی از رودان عنوان دومی را کسب کرد و نعمت مرادی از رودان به مقام سوم رسید. در وزن منفی 66 کیلوگرم علی قیطاسی از بندرعباس و علی رجائی نژاد از رودان به ترتیب اول و دوم شدند و در وزن منفی 73 کیلوگرم آرش رهبری از بندرعباس، ابراهیم قاسمی از قشم و شهرزاد بارک زهی از قشم به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. در وزن منفی 81 کیلوگرم...
خبرگزاری آریا- مرحله سوم و چهارم مسابقات سوپربایک قهرمانی سال ، انتخابی تیم ملی در پیست موتورسواری و اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی با معرفی نفرات برتر برگزار شد.به گزارش آریا به نقل از روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان فارس ، سومین و چهارمین مرحله مسابقات سوپربایک قهرمانی سال 1402 ، انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی فیلیپین در روزهای 8 و 10 آذرماه در پیست ملی موتورسواری و اتومبیلرانی تهران برگزار شد.در این مسابقات که با حضور 70 ورزشکار از 10 استان کشور برگزار شد ، امین بردبار از استان فارس در کلاس 250 سی سی چهارسیلندر آقایان توانست مقام اول در مرحله سوم و مجدد مقام اول در مرحله چهارم را کسب کند.همچنین خانم شقایق...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا، یک دوره مسابقه موتور سواری اندرو که روز جمعه در پنج کلاس و با حضور ۷۰ موتورسوار از ۲۲ استان کشور و با حضور بیش از پنج هزار تماشاگر در پیست موتورسواری روستای گردشگری الولک قزوین برگزار شد.در پایان این دوره از رقابت ها و در کلاس ۲۵۰ سی سی E۱ حسام خوئینی از قزوین، سعید پوروثوق از گیلان و فرشاد رسمتی از همدان به ترتیب عنوان های نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.در کلاس ۴۵۰ سی سی E۲ حمیدرضا یوسفی از قزوین عنوان نخست را به خود اختصاص داد و ابراهیم شاه محمدی از قزوین و سیدجواد موسوی از رودبار استان گیلان به ترتیب دوم و سوم شدند...
نفرات اول تا سوم مسابقات سراسری قرآن کریم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در بخش ترتیل، مفاهیم، اذان و حفظ مشخص شدند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، اختتامیه مسابقات قرآن کریم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به میزبانی گروه 840 موشکی شهید کبریایی در آستان مقدس امامزاده علی بن باقر(ع) و با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.رشته قرائت بخش تحقیق نفر اول آقایان عرفان اکبری و احمد سماواتی، رتبه دوم رضا نجفی و سجاد واثقینیا و رتبه سوم حمید مولایی انتخاب شدند و در بخش ترتیل رتبه اول رضا حقیقیفر، رتبه دوم عبدالحمید علیزاده و رتبه سوم محسن صادقپناه انتخاب شدند.رشته اذان نفر اول عباس مهرجو، رتبه دوم سیدمحمود موسوی یکتا و نفر سوم...
رئیس هیئت قایقرانی استان اصفهان با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان گفت: در فینال کایاک تکنفره ۱۰۰۰ متر، عباس حسینی از گیلان با زمان ۳:۵۹.۰۷۰ دقیقه، امیررضا برزگر از اصفهان با زمان ۴:۰۳.۲۰۰ دقیقه و امیرحسین آقامیرزایی از گلستان با زمان ۴:۰۳.۷۹۰ دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند. سیدسلمان قاضیعسگر افزود:همچنین در فینال کایاک تکنفره ۵۰۰ متر محمد میرزایی از تهران الف با زمان ۱:۴۶.۵۲۳ دقیقه، عباس حسینی از گیلان با زمان ۱:۴۶.۸۱۳ دقیقه و امیررضا برزگر از اصفهان با زمان ۱:۴۷.۴۱۳ دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند. او گفت : ۶۴ ورزشکار از ۱۶ استان گیلان، اصفهان، بوشهر، مازندران، لرستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، قزوین، هرمزگان، آذربایجانشرقی، مرکزی، کردستان، آذربایجانغربی، گلستان و...
این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و با حضور ۵۳ ژیمناست از ۱۸ استان برگزار شد و پویا عبدالهی قهرمان چندین دوره مسابقات ژیمناستیک کشور توانست با غلبه بر رقیبان در وسیله بارفیکس بزرگسالان، گردن آویز طلا را بدست آورد، همچنین در وسیله دارحلقه سوم شد. اولین دوره مسابقات ژیمناستیک هنری قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی اهواز برگزارشد. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز
خبرگزاری آریا - بانک صادرات ایران در هشت ماه ابتدای سال جاری بیش از 1200 میلیارد ریال وام قرضالحسنه ودیعه مسکن فرزند سوم پرداخت کرد که بر اساس آمارهای بانک مرکزی رتبه اول را در بین پنج بانک بزرگ کشور به خود اختصاص داده است. به گزارش سرویس اقتصادی آریا به نقل از شادا، به نقل از روابطعمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف کمک به اجرای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانوادهها، در هشت ماه ابتدای سال 1402 بیش از 1254 میلیارد ریال وام قرضالحسنه ودیعه مسکن فرزند سوم به متقاضیان پرداخت کرد. بر اساس آمارهای بانک مرکزی، بانک صادرات ایران در این مدت رتبه برتر را در پرداخت این وام و حمایت از خانوادههای فاقد...
سرمربی تیم هندبال گیتیپسند اصفهان پس از پیروزی در دربی اصفهان گفت: مهمترین خواسته ما از این بازی پیروزی بود که به آن رسیدیم و در ادامه راه برای حضور بین ۳ تیم برتر لیگ تلاش خواهیم کرد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان کیوان صادقی پس از دیدار تیمش با پرواز هوانیروز در جمع خبرنگاران حاضر شد و پیرامون این دیدار سخت اظهار داشت: پیشبینی بازی دشواری مقابل تیم جوان و با انگیزه پرواز را داشتیم، مخصوصا به این دلیل که دروازهبان اصلی تیم ما دچار آسیب شده بود و به این بازی نرسید.وی افزود: البته که حضور ما در بالای جدول باعث شد بازیکنان ما دچار غرور شوند و با وجود این که تذکر...
خبرگزاری آریا-سی و پنجمین جشنواره تئاتر خوزستان در آیین پایانی این جشنواره در اهواز، اعتلا و ارتقای سطح کیفی هنرهای نمایشی و حمایت از تولید آثار فاخر را از جمله اهداف جشنواره برشمرد.به گزارش خبرگزاری آریا از اهواز؛معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان افزود: 60 اثر به دبیرخانه این دوره از جشنواره رسید که از مجموع آثار رسیده 9 اثر صحنهای و هفت اثر خیابانی به مرحله نهایی راه یافتند.سید امین سپهریان بیان کرد: کاهش آسیبهای اجتماعی، امید آفرینی و تقویت روحیه ملی و ارزشهای انسانی و اسلامی، افزایش جمعیت، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و مسایل منطقه، استان و جهان و شعار سال از جمله محورهای جشنواره بودند.برگزیدگان جشنواره در بخش صحنهایهومان هادی...
به گزارش خبرگزری فارس از بندرعباس، روزبه زابلی پور معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان عصر امروز با اشاره به فعالیت مناسب هیاتهای ورزشی در حوزههای مختلف طبق بررسی های حوزه معاونت ورزشی اداره کل اظهارداشت: رتبه بندی هیاتهای ورزشی استان هرمزگان از سوی اداره کل ورزش و جوانان در سال گذشته بر اساس شاخص های مربوطه با تقسیم بندی در 6 گروه ارزیابی و اعلام شد. زابلی پور با بیان اینکه در بررسیهای صورت گرفته در گروه اول متشکل از 4 هیات ورزشی، هیات والیبال رتبه اول را کسب کرد، هیات فوتبال رتبه دوم و هیات هندبال رتبه سوم را به خود اختصاص داد، اضافه کرد: در گروه دوم متشکل از 4 هیات ورزشی، هیات نابینایان...
ایسنا/آذربایجان شرقی دانش آموزان آذربایجان شرقی موفق به کسب هشت رتبه اول در نهمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی شدند. بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، نتایج نهمین دوره از جشنواره نوجوان خوارزمی و اسامی مدال آوران مدارس استان به شرح زیر است: نفرات اول -رتبه اول محور سلامت و تربیت بدنی: هانا یقینی از مدرسه فرزانگان ناحیه چهار تبریز و علیرضا مجیدی از مدرسه علامه طباطبایی هوراند -رتبه اول علمی فناوری محور برنامه نویسی زیر محور تولید نرمافزارهای کاربردی (اپلیکیشن): احسان امجدی از مدرسه سردار سلیمانی و اتابک فتحی از مدرسه علامه طباطبایی ناحیه یک تبریز -رتبه اول علمی فناوری زیرمحور دستسازههای خلاقانه (آزاد) محور دستسازه: ریحانه سادات ترابی از مدرسه فرزانگان ناحیه یک...
به گزارش قدس آنلاین، در این دوره از جشنواره ۶۰ نمایش به دبیرخانه واصل شد و از کل آثار رسیده ۹ نمایش صحنهای و هفت نمایش خیابانی سر از مرحله نهایی درآوردند. هیات داوران سیوپنجمین جشنواره تئاتر استان خوزستان شامل علیرضا استادی، مسعود موسوی و مجتبی رستمیفر برگزیدگان این دوره را به شرح زیر اعلام کردند: برگزیدگان بخش صحنهای برگزیده: هومان هادیزاده در بخش بروشور برای نمایش خان نهم تندیس جشنواره: سامان نیکدل و محمدمنصورزاده برای موسیقی نمایش بهشت حکیمالله از دزفول لوح تقدیر: کسری افروغ و علی افروغ برای نمایش رسمالخط از اهواز لوح تقدیر بخش طراحی لباس: رعنا افشاری برای نمایش خان نهم از شوشتر گریم: هیات داوران برگزیدهای نداشت طراحی نور: تندیس جشنواره بب ایمان نخلستانی برای...
به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره الگوهای برتر تدریس در هفته گذشته به اتمام رسید و برگزیدگان خود را انتخاب کرد. این مراسم در واقع جشنوارهای برای شناسایی و تقدیر از معلمانی بود که روشهای نوینی را برای تدریس طراحی و اجرا کردهاند. آموزش و پرورش سالهاست به دنبال افزایش کیفیت آموزش است و برای این هدف، مسیرهای متعددی را هم زمان به پیش میبرد. افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تدریس شیوههای جدید آموزشی در این دانشگاه، دورههای ضمن خدمت برای معلمان فعلی و برگزاری جشنوارههای مختلف برای استعدادیابی و شناسایی معلمان برتر از جمله این روشهاست. رویکرد جشنواره الگوهای برتر تدریس، رویکردی مبتنی بر تحقیق موضوعی بوده و هدف اصلی این دوره از جشنواره، نوآوری در روش تدریس یادگیری، کیفیت...
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی بسیجی دانشگاه فنی و حرفهای کشور که در کاشان برگزار شد، به نفرات اول تا سوم سه رشته مسابقات همگانی، پرتاب دارت و تیراندازی در دو بخش تفنگ بادی و تپانچه مدال، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا شد. بر اساس اعلام رای داوران در مسابقات ایستگاهی(آمادگی جسمانی) بخش آقایان مهدی واعظی پور از استان آذربایجان شرقی، محسن امیری احمدآباد از استان خراسان رضوی و قاسم عباسی نژاد از خراسان شمالی به ترتیب بر روی سکوی اول تا سوم ایستادند. در مسابقات ایستگاهی بخش بانوان فرزانه شجاعی از دانشگاه فنی و حرفهای استان کرمان، ندا جدیدی از استان یزد و مریم کمالی از استان خراسان شمالی به ترتیب به...
به گزارش خبرنگار مهر، بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان تهران با حضور محمود سالاری معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی فروزانفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جوهری معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران، نصیری معاون هنری ادارهکل فرهنگ و ارشاد استان تهران، رضا فیاضی، شهرام کرمی رییس فرهنگسرای ارسباران، سیدوحید فخر موسوی، شیوا مکینیا بازیگر تئاتر، امیرحسین شفیعی، اخباری مدیر مجموعه کوشک هنر، شامگاه چهارشنبه ۱ آذر در کوشک هنر اراضی عباسآباد برگزار شد. در ابتدای مراسم، مهدی اکبرزاده دبیر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان تهران روی صحنه حضور پیدا کرد و گفت: در این دوره جشنواره حدود ۱۳۰ اثر، ۱۰۰ اثر صحنهای و ۳۰ اثر خیابانی به دلیرخانه رسید. وی تاکید کرد: ۱۰۰ اثر برای این...
به گزارش قدس آنلاین، نمایندگان در جلسه علنی امروز ( چهارشنبه، اول آذر) مجلس شورای اسلامی، جزء ۲ بند الحاقی ۲ ماده ۲۹ لایحه برنامه هفتم توسعه را به تصویب رساندند. بر این اساس ساز و کار افزایش حقوق مستمریبگیران تأمین اجتماعی متناسب با حداقل دستمزد شاغلین مشخص شد. محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در توضیح این مصوبه اظهار داشت: اگر در سالی که بازنشسته مستمری دریافت میکند، حقوقش نسبت به حداقل حقوق ۱۰ برابر است، در سال سوم اجرای برنامه باید نسبت به حداقل حقوق ۹۰ درصد افزایش حقوق داشته باشد و ما در پایان سال سوم نسبت حقوق بگیر به حداقل حقوق آن سال برابر ۹۰ درصد نسبت به سال اول بازنشستگی به حداقل حقوق آن سال باشد. بر...
با مصوبه مجلس ساز و کار افزایش حقوق مستمریبگیران تأمین اجتماعی متناسب با حداقل دستمزد شاغلین مشخص شد. به گزارش خبرگزاری ایمنا، نشست علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه، یکم آذرماه ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه، با جزء (۲) بند الحاقی (۲) ماده ۲۹ این لایحه با ۱۵۲ رأی موافق، ۸ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۲ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند. محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در توضیح این مصوبه اظهار داشت: اگر در سالی که بازنشسته مستمری دریافت میکند، حقوقش نسبت به حداقل حقوق ۱۰ برابر است، در سال سوم اجرای برنامه باید نسبت به حداقل حقوق ۹۰ درصد افزایش حقوق داشته باشد و ما در...
نشست علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه، یکم آذر) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم، با جزء (۲) بند الحاقی (۲) ماده ۲۹ این لایحه با ۱۵۲ رأی موافق، ۸ رأی مخالف و ۳ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۲ نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند. محسن زنگنه، سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در توضیح این مصوبه اظهار داشت: اگر در سالی که بازنشسته مستمری دریافت میکند، حقوقش نسبت به حداقل حقوق ۱۰ برابر است، در سال سوم اجرای برنامه باید نسبت به حداقل حقوق ۹۰ درصد افزایش حقوق داشته باشد و ما در پایان سال سوم نسبت حقوق بگیر به حداقل حقوق آن سال برابر ۹۰ درصد نسبت به سال اول بازنشستگی به حداقل حقوق آن سال...
به گزارش «نماینده»، نمایندگان در جلسه علنی امروز و در ادامه بررسی موارد ارجاعی از کمیسیون تلفیق، جزء ۲ بند الحاقی ۲ ماده ۲۹ لایحه برنامه هفتم توسعه را تصویب کردند. طبق این مصوبه، سازمان تامین اجتماعی مکلف است با تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طول سه سال اول برنامه نسبت به متناسب سازی مستمری بازنشستگان و شاغلین اقدام کند به نحوی که در پایان سال سوم نسبت مستمری بازنشسته به حداقل دستمزد همان سال، با ۹۰ درصد نسبت اولین مستمری بازنشستگی به حداقل دستمزد سال برقراری مستمری، متناسب گردد. این متناسب سازی در سال اول به میزان ۴۰ درصد و در سال های دوم و سوم هر کدام ۳۰ درصد مابه التفاوت تا ۹۰ درصد یاد...
خبرگزاری آریا - با مصوبه مجلس ساز و کار افزایش حقوق مستمریبگیران تأمین اجتماعی متناسب با حداقل دستمزد شاغلین مشخص شد.به گزارش خبرگزاری آریا، نشست علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه، یکم آذرماه ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه، با جزء (2) بند الحاقی (2) ماده 29 این لایحه با 152 رأی موافق، 8 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 192 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند. محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در توضیح این مصوبه اظهار داشت: اگر در سالی که بازنشسته مستمری دریافت میکند، حقوقش نسبت به حداقل حقوق 10 برابر است، در سال سوم اجرای برنامه باید نسبت به حداقل حقوق 90 درصد افزایش حقوق داشته باشد و ما در پایان...
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ در پایان این مسابقات در بخش تیمی بانوان، تیم کرمان مقام اول، تیم سیستان و بلوچستان مقام دوم، تیم هرمزگان مقام سوم و تیم یزد مقام سوم مشترک را کسب کردند. در بخش تیمی آقایان نیز تیم کرمان مقام اول، تیم هرمزگان مقام دوم، تیم یزد مقام سوم و تیم اصفحان مقام سوم مشترک را کسب کردند.
بر اساس اعلام هیات داوران این جشنواره، قصه گویان این استان در بخشهای مدرن کلاسیک، آیینی سنتی، زبان اشاره، سردار سلیمانی، قصه لبخند، قصه کودکان مظلوم غزه و همچنین قصههای نیروی انتظامی به شرح ذیل معرفی شدند. -در بخش مادر بزرگ و پدر بزرگهای راه یافته خانم نه نه کوهستانی با غصه دختر عمو پسر عمو برگزیده شدند و خانم اشرف تجلی شایسته تقدیر شد.-در بخش دختران و پسران بخش کلاسیک مدرن رتبه اول را سحر ناز مرادی با قصه خفاش دیوانه، شاهرخ پهلوان با قصه سرخی یک لبخند رتبه دوم، هانیه صفر نیا با قصه گنج پنهان رتبه سوم، مهدی قربانی با قصه جلسه در جاکفشی و طیبه کوهی با قصه یکی کم است شایسته تقدیر شدند.-در بخش مدرن...
به گزارش خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، سرتیپ بهمن ریحانی صبح امروز (دوشنبه ٢٩ آبان ماه) در اختتامیه رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره شهدای استان کرمانشاه در مجتمع بعثت کرمانشاه اظهار کرد: جهاد رسانهای موجب شده که غزه مرکز توجه جهانیان در این روزها باشد. وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در نسل جدید افزود: بیتفاوتی بزرگترین خطری است که دشمن آن را به کار گرفته، زیرا پذیرش خفت و ظلم را به همراه میآورد. فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: وحدت ملتهای مسلمان و غیرمسلمان یکی از بزرگترین تغییرات جهان امروز است. برگزاری آیین تجلیل در اختتامیه این رویداد در اختتامیه رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره شهدای استان کرمانشاه از برگزیدگان تجلیل شد و...
ایسنا/خراسان شمالی دومین دوره مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه خراسان شمالی در شهرستان راز و جرگلان برگزار شد. این مسابقات در ۱۲ کورس به مسافت هزار متر با شرکت ۱۰۰ سر اسب در پیست اسبدوانی باغلق برگزار شد. این دوره از مسابقات با حضور ۱۲۰ سر اسب با هدف ترویج اسبهای اصیل ترکمن و دلگرمی صاحبان صنعت اسب این منطقه و همت و همکاری فرمانداری راز و جرگلان، اداره ورزش و جوانان، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره جهاد کشاورزی و هیات سوارکاری شهرستان راز و جرگلان برگزار شد. در این مسابقات جمعی از مسئولین استانی و محلی نیز شرکت داشتند. در دور اول این مسابقات، ۱۰ راس اسب ۱۸ ماهه نژاد ترکمن به مسافت هزار متر با هم به...
به گزارش خبرگزاری فارس از محلات، سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور کیوکوشین کاراته سی بوکای ایران شب گذشته با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد. سومین دوره مسابقات سبک کیوکوشین کان از ۲۵ آبان ماه به مدت سه روز در ۶ رده سنی خردسالان تا بزرگسالان در دو رده بانوان و آقایان در تالار مسابقات سردار شهید قاسم سلیمانی محلات برگزار شد. این رقابتها با حضور بیش از هزار ورزشکار و مربی برگزار شد که در پایان این مسابقات در بخش آقایان و در کومیته تیمهای استان مرکزی، تهران و لرستان عناوین اول تا سوم را بدست آوردند. در این مسابقات مرکزی با کسب ۶۳ طلا اول شد، تهران با ۳۷ طلا بر سکوی دوم ایستاد و لرستان با ۱۷ طلا...
دومین جشنواره ملی رسانهای بانوان «حریم رسالت» با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی رسانهای بانوان «حریم رسالت» امروز با حضور مسئولین کشوری، استانی و مهمانان داخلی و خارجی در مجتمع فرهنگی زیباکنار برگزار شد.رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان در این مراسم با اشاره به جایگاه بلند گیلان و جانفشانیهای مردان و بانوانِ این دیار در عرصههای مختلف اظهار داشت: مادران این خطه سرسبز کشور در جنگ تحمیلی، فرزندان عزیزتر از جانشان را از شمالیترین بخش کشور به جنوب کشور برای دفاع از مرز عزیز راهی کردند و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم کردند.سرهنگ مهدی پارسا با بیان...
نتایج مسابقه یک روزه آزاد گلف «جام پیشکسوتان» (یادواره گلفرهای فقید و مقامآور) با اعلام نفرات برتر مشخص شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، مسابقه یک روزه آزاد گلف «جام پیشکسوتان» (یادواره گلفرهای فقید و مقامآور) شهباز حسینپور، نورعلی بهداروند، منوچهر نصیری، حاجی صفریزاده، قدیر کریمنژاد (ساکی) و محمود کریمنژاد (ساکی) با حضور 25 ورزشکار و شرکتکننده در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد. اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است:بست اسکور بدون احتساب هندی کپ: ابراهیم نوری از استان لرستان 76 اسکورنفرات اول تا سوم با احتساب هندی کپمقام اول: حامد دعوتی از استان آذربایجان شرقی 79 اسکورمقام دوم: میثم ابرزنی از استان گلستان...
به گزارش قدس انلاین تیمهای فوتبال نوجوانان ایران و مراکش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی ۲۹ آبان ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف هم خواهند رفت. صعود تیمهای سوم به مرحله حذفی و رویارویی آنها با تیمهای اول گروههای دیگر، این فرض را در ذهن میآورد که این تیمهای اول، بازی راحتی در مرحله یک هشتم نهایی خواهند داشت. اما به گفته یک رسانه آفریقایی، این مساله در خصوص مراکش که به عنوان تیم اول صعود کرد و باید به مصاف ایران برود صدق نخواهد کرد. پایگاه خبری «آفریک فوت» در خبری به این مسابقه پرداخت و ضمن اذعان بر قدرت نوجوانان ایرانی نوشته است: مراکش به لطف قرار گرفتن در رده اول گروه این شانس را...
سومین دوره مسابقات سبک کیوکوشین کان در ۶ رده سنی خردسالان تا بزرگسالان در دو رده بانوان و آقایان در تالار مسابقات سردار شهید قاسم سلیمانی محلات با حضور بیش از هزار ورزشکار و مربی برگزار شد. در پایان این مسابقات در بخش بانوان و در کومیته تیمهای استان مرکزی، لرستان وکرمان عناوین اول تا سوم را بدست آوردند. در بخش بانوان مرکزی با کسب ۶۴ طلا اول شد، لرستان با ۱۰ طلا دوم و کرمان با کسب ۵ طلا سوم برسکوی سوم ایستادند.دربخش آقایانمرکزی با۶۳ طلا اول شد،تهران با ۳۷ طلا دوم و لرستان با ۱۷ طلا بر سکوی سوم ایستادند. این مسابقات زیر نظر جعفر سهاون رئیس سبک کیوکوشین سی بوکای فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی و عضو...
به گزارش خبرگزاری مهر، رضامردا صحرایی پیش از ظهر شنبه مراسم افتتاحیه استقرار نظام دوری در سراسر کشور گفت: با استقرار این طرح دانشآموز پایه اول دبستان هنگامی که با معلم خود آشنا میشود، برای دو سال آینده یعنی پایه دوم و سوم نیز با همین معلم خواهد بود. وی با اشاره به اینکه در قالب این طرح، دانشآموزان پایه اول تا سوم دبستان با یک معلم درس میخوانند، افزود: در واقع «نظام دوری» این هدف را دنبال میکند که دانشآموزان سه سال اول تحصیل را با یک معلم بگذرانند و در گامهای بعدی اهداف تربیتی مدنظر مدرسه با همراهی خانواده در این دوره سنی محقق شود. وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید، فقط تعداد کمی...
صحرایی گفت: با استقرار این طرح دانشآموز پایه اول دبستان هنگامی که با معلم خود آشنا میشود، برای دو سال آینده یعنی پایه دوم و سوم نیز با همین معلم خواهد بود. او افزود: در قالب این طرح، دانشآموزان پایه اول تا سوم دبستان با یک معلم درس بخوانند. در واقع «نظام دوری» این هدف را دنبال میکند که دانشآموزان سه سال اول تحصیل را با یک معلم بگذرانند و در گامهای بعدی اهداف تربیتی مدنظر مدرسه با همراهی خانواده در این دوره سنی محقق شود. وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید، فقط تعداد کمی از مدارس، مجری «نظام دورهای» به صورت آزمایشی خواهند بود تا جایی که در مجموع ۶۴۰ کلاس درس در...
تیم فوتبال نوجوانان کشورمان بهعنوان یکی از تیمهای برتر سوم مرحله گروهی، به دور یک هشتم نهایی جام جهانی نوجوانان صعود کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم فوتبال نوجوانان ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه - به وقت ایران) در چارچوب دور سوم و پایانی مرحله گروهی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی، در ورزشگاه سیجالاک هاروپات به مصاف تیم نیوکالدونیا رفتند و با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد.تیم کشورمان در این مسابقه نمایشی سراسر هجومی ارائه کرد و در دقایق ۱۷ و ۳۴ توسط امیرمحمد رزاقینیا به گل رسید. تیم نوجوانان ایران در ادامه دیدار هم بهصورت کامل مسلط بود و در دقیقه ۷۶ با ضربه سر رضا غندیپور، اختلاف خود با نماینده اقیانوسیه را...
جام جهانی زیر ۱۷ سال| صعود نوجوانان ایران به یک هشتم نهایی با ایستادن در رده سوم گروه/ جشنواره گل شاگردان عبدی نبود + فیلم
تیم فوتبال نوجوانان کشورمان بهعنوان یکی از تیمهای برتر سوم مرحله گروهی، به دور یکهشتم نهایی جام جهانی نوجوانان صعود کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نوجوانان ایران از ساعت 15:30 امروز (جمعه - به وقت ایران) در چارچوب دور سوم و پایانی مرحله گروهی جام جهانی زیر 17 سال اندونزی، در ورزشگاه سیجالاک هاروپات به مصاف تیم نیوکالدونیا رفتند و با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد.تیم کشورمان در این مسابقه نمایشی سراسر هجومی ارائه کرد و در دقایق 17 و 34 توسط امیرمحمد رزاقینیا به گل رسید. نوجوانان ایران در ادامه دیدار هم بهصورت کامل مسلط بود و در دقیقه 76 با ضربه سر رضا غندیپور، اختلاف خود با نماینده اقیانوسیه را به...
در صورت صعود تیم فوتبال نوجوانان ایران به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی، گزینه های متفاوتی پیش روی ایران در این مرحله خواهد بود که کارش را سخت خواهند کرد. به گزارش مشرق، تیم فوتبال نوجوانان ایران، آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی را باید در روز ۲۶ آبان از ساعت ۱۵:۳۰ با نوجوانان «نیوکالدونیا» برگزار کنند و در بازی همزمان هم نوجوانان برزیل و انگلیس دیدار خواهند کرد. نتیجه این دو دیدار تعیین کننده جایگاه تیمها در پایان دور گروهی خواهد بود. وضعیت گروه مرگ مسابقات به گونهای است که تیم ایران شانس صعود به عنوان تیم اول، تیم دوم و یا تیم سوم را دارد. دو...
در آیین اختتامیه مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره ملی و بینالمللی قصهگویی که به میزبانی شهرستان اردکان برگزار شد برگزیدگان این جشنواره معرفی و تجلیل شدند. در این جشنواره در بخش پدر بزرگها و مادر بزرگها به صورت مشترک قصه پیر خارکن، با اجرای اشرف ابراهیمی و قصه کهن با اجرای محمد رضا جاوید برگزیده شدند. در رده دختران و پسران بخش مدرن و کلاسیک رتبه اول به قصه یخی که عاشق خورشید شد با اجرای فاطمه مهدیان، رتبه دوم قصه پنج برادر با اجرای یگانه رستمی، رتبه سوم به قصه خر برفت با اجرای محیا کمالیان رسید و قصه سه مرد رند با اجرای طاها اعتمادیان شایسته تقدیر شد. رتبههای برتر زنان و مردان در بخش مدرن...
در صورت صعود تیم فوتبال نوجوانان ایران به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی، گزینه های متفاوتی پیش روی ایران در این مرحله خواهد بود که کارش را سخت خواهند کرد. به گزارش طرفداری، تیم فوتبال نوجوانان ایران، آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی را باید در روز ۲۶ آبان از ساعت ۱۲:۳۰ با نوجوانان «نیوکالدونیا» برگزار کنند و در بازی همزمان هم نوجوانان برزیل و انگلیس دیدار خواهند کرد. نتیجه این دو دیدار تعیین کننده جایگاه تیمها در پایان دور گروهی خواهد بود. وضعیت گروه مرگ مسابقات به گونهای است که تیم ایران شانس صعود به عنوان تیم اول، تیم دوم و یا تیم سوم را دارد. دو تیم...
به گزارش خبرگزاری مهر، در رقابتهای امروز چابکسواران با ۷۷ رأس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور با مسافتهای ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر رقابت کردند که در پایان دور اول کمال دالی جه عطا با اسب آریا خان ماربل عنوان نخست را کسب کرد. دور دوم آرمین آق آتابای با اسب دیارزرگر، دور سوم رضا ایمری با اسب بن استار، دور چهارم بنیامین جرجانی با اسب سه سوت، دور پنجم نادر صالح پور با اسب تام بی لیدر، دور ششم یاسر آموت با اسب دوران و دور هفتم علیرضا صالح پور با اسب استانبول برتر شدند. برترینهای امروز مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند. کد خبر 5940987
در رقابتهای امروز چابکسواران با ۷۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۷ دور با مسافتهای ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر رقابت کردند که در پایان دور اول کمال دالی جه عطا با اسب آریا خان ماربل عنوان نخست را کسب کرد. دور دوم آرمین آق آتابای با اسب دیارزرگر، دور سوم رضا ایمری با اسب بن استار، دور چهارم بنیامین جرجانی با اسب سه سوت، دور پنجم نادر صالح پور با اسب تام بی لیدر، دور ششم یاسر آموت با اسب دوران و دور هفتم علیرضا صالح پور با اسب استانبول برتر شدند.برترینهای امروز مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کردند. باشگاه خبرنگاران جوان گلستان گرگان
به گزارش همشهریآنلاین، شکست در واپسین لحظات بازی مقابل انگلیس و البته پیروزی پرگل برزیل در بازی همزمان با نیوکالدونیا، کار صعود تیم ملی نوجوانان ایران را به بازی آخر کشانده است. کار حسین عبدی و شاگردها در این گروه فردا در تقابل با نیوکالدونیا تمام میشود؛ یک تجربه متفاوت از نظر سبک بازی برای تیم ملی که احتمالا ایران را به دور بعدی جامجهانی میفرستد. صعود مهمتر است طبیعتا فرق میکند که ایران بهعنوان تیم چندم گروه راهی مرحله بعدی شود، با این حال، قبل از شروع بازی فردا ذهن بازیکنان فقط باید روی پیروزی متمرکز باشد. اگر شاگردان عبدی تیم نیوکالدونیا را شکست بدهند، بدون شک به دور بعدی میروند. ایران همین حالا نیز بهترین تیم سوم در...
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات تنیس ردههای سنی پایه کشور که به میزبانی هیأت تنیس استان قم برگزار می شد امروز با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد. این مسابقات در چهار رده سنی به مدت یک هفته در قم در ردههای سنی زیر ۱۲ سال، زیر ۱۴ سال، زیر ۱۶ سال و زیر ۱۸ سال در مجموعه ورزشی شهید شهناز زاده دانشگاه قم برگزار شد. حدود ۲۰۰ ورزشکار از کل کشور در رقابتهای تنیس ردههای پایه کشور در قم شرکت کردند. اسامی نفرات برتر بخش های انفرادی و دو نفره به شرح زیر است: انفرادی رده سنی زیر ۱۲ سال اول: امیر کسری رنجبر از استان البرز دوم: کیان محرابیانی از استان آذربایجان شرقی سوم مشترک: محمد...
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، اختتامیه مرحله استانی بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور قصهگویانی از استان همدان و داوری در بخشهای مدرن کلاسیک، آیینی و سنتی، زبان اشاره، سردار سلیمانی، قصه لبخند، قصه کودکان مظلوم غزه و همچنین قصههای نیروی انتظامی برگزار شد. در این جشنواره راه یافته در بخش مادربزرگها و پدربزرگها و برگزیده زهرا فلک دین با قصه پسته و هفت برادر بود همچنین دختران و پسران بخش مدرن کلاسیک به ترتیب رتبه اول امیر علی فاضلی با قصه چی مال کیه؟، رتبه دوم ملیکا عسگری با قصه گوساله لجباز، رتبه سوم پریا امیدی با قصه مرده ناصر الدین شاه چرا میزنی؟ و شایسته تقدیر ریحانه امیدی با قصه خر...