2021-04-18@09:04:17 GMT
۱۰۰۰ نتیجه - (۰.۰۱۱ ثانیه)

جدیدترین‌های «نفرات برتر»:

دیگر صفحات کلیدواژه‌ی «نفرات برتر»: (اخبار جدید در صفحه یک)
۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰
    احمدرضا سهرابی که داور این رویداد است دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در شیراز افزود: بر این اساس، ایزابلا کوالسکا از لهستان، احسان چراغی ایرانشاهی از ایران، اسلو بودن بوتیر از کرواسی و بودی هاری و آگوس ویدودو هر دو از اندونزی به عنوان پنج کارتونیست برتر این جشنواره انتخاب شدند. او ادامه داد: در پی فراخوان این جشنواره در رسانه‌های داخلی و خارجی، ۶۰۱ اثر از ۱۷۱ کارتونیست از ۴۰ کشور جهان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که با انجام مرحله اول گزینش، ۱۲۵ اثر به بخش پایانی و داوری نهایی راه یافت. وی، با اشاره به کارکردهای جهانی هنر کارتون و کاریکاتور و ظرفیت‌های جهانی کلانشهر شیراز در حوزه‌های مذهبی، تاریخی، گردشگری و فرهنگی تصریح کرد:...
    تیم ملی کشتی آزاد اردوی دوم خود را برای حضور در مسابقات جهانی از 13 آبان‌ماه آغاز می‌کند. به گزارش "ورزش سه"، طبق اعلام فدراسیون کشتی دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی صربستان روزهای 13 تا 27 آبان ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود. البته در دو، سه روز نخست این اردو تنها کشتی گیران سه وزن حضور دارند چون انتخابی در سه وزن 65، 74 و 79 برگزار شده و در سایر اوزان انتخابی روز پنجشنبه برگزار می شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: 65  کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) یک نفر متعاقبا اضافه خواهد شد....
    به گزارش خبرگزاری مهر، دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی صربستان روزهای ۱۳ تا ۲۷ آبان ماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می‌شود. اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است: ۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) یک نفر متعاقباً اضافه خواهد شد. ۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) جمال عبادی (خوزستان) محمد نخودی (مازندران) ۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی (مازندران) حمیدرضا زرین پیکر (تهران) پیمان یاراحمدی (لرستان) سرمربی: غلامرضا محمدی مربیان: ابراهیم مهربان- عباس حاج کناری- مهدی تقوی مدیر فنی: محسن کاوه ماساژور: سجاد امیری مربی بدنساز: دکتر مرتضی بهرامی نژاد متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان کشتی گیران سایر اوزان پس از...
    زکیه دهقان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پایان در رده سنی بالای ۱۰ سال، مرتضی علی‌دوست، حمیدرضا غفوریان، ابوالفضل بخت‌نما و محمدحسین خیراندیش به ترتیب اول تا چهارم شدند. وی ادامه داد: در رده سنی زیر ۶ سال، علی خیراندیش، سیدعلی حسینی و مهرداد حرزاده و در رده سنی هفت تا ۹ سال، محمدحسین دشتی، مهران باقری و یوسف کریمی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.   نخستین المپیاد ورزشی استان در سال جاری از ۲۷ مهرماه امسال به مدت ۱۵ روز با استفاده از ظرفیت فضای مجازی با همکاری هیات ورزشی پیگیری می‌شود. المپیاد در سال‌های قبل به صورت حضوری با همکاری هیات‌های ورزشی و ورزشکاران استان در ۱۰ شهرستان برگزار می‌شد . استان یزد...
    مجتبی صدقی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقه با طرح ۱۰ سوال در خصوص مسایل فرهنگی به خصوص وضعیت کشتی، کسب مدال‌ها و دعوت‌شدگان به تیم ملی برگزار شد. وی ادامه داد: این مسابقه با حضور ۴۰ نفر به مدت پنج روز با هدف آشنایی جامعه ورزش و عموم مردم و علاقه‌مندان با مسایل فرهنگی ورزشی به خصوص معرفی مفاخر کشتی و سابقه آن  انجام گرفت . این مسوول اظهار کرد: در پایان سیدعلی داستان، جواد قانعی، یگانه غریب‌گشته، شیما یوسف‌نژاد و  زهرا و خدیجه سهیم نژاد موفق شدند با بیشترین پاسخ صحیح به عنوان برنده مسابقه پیامکی انتخاب شوند. به گفته صدقی، علاوه بر مسابقه در فضای مجازی، جمع آوری اسناد و مدارک قهرمانی تمامی کشتی‌گیران سابق و فعلی با...
    علی صبور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات که با همکاری هیات‌ها برگزار شد ورزشکاران از تمامی مناطق استان با استفاده از فضای مجازی با هم رقابت کردند. به گفته وی، در پایان مسابقات در بخش تمرکزی، امیرحسین رازقی از یزد به مقام اول رسید و سبحان هاتفی، یوسف ابراهیمی و زهرا حیدری همگی از یزد به ترتیب به مقام دوم و سوم مشترک رسیدند. دبیر اولین المپیاد ورزش مجازی یزد اظهار کرد: در بخش سرعتی نیز امیرحسین رازقی، سبحان هاتفی و زهرا حیدری به ترتیب مقام‌های اول تا سوم مسابقات را کسب کردند. به گفته صبور، به نفرات برتر لوح و جوایزی تقدیم شد. نخستین المپیاد ورزشی استان در سال جاری از ۲۷ مهرماه امسال...
    به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان قم با حضور علاقه‌مندان به این جشنواره و با رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد. این جشنواره در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان برگزار شد که در بخش بزرگسالان ۱۰ نفر از قاریان برتر بزرگسال و در بخش نوجوانان ۱۲ نفر از نوجوانان برتر جلسات قرآن قم حضور داشتند. این افراد به عنوان نفرات برگزیده دور مقدماتی که در جلسات اساتید برگزار شده بود در مرحله استانی حضور داشتند. در پایان و با رأی داوران و عموم علاقه‌مندان نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند. در بخش نوجوانان ۱-محمدسعیدعلم‌خواه ۲-محمدحسین غفارزاده ۳-مهدی اکبری ۴-حسین ایزدی ۵-رضاقاشق تراش ۶-محمدحسن نوروزی...
    نفرات برتر مسابقه گلف آزاد کشوری در مجموعه انقلاب، معرفی شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسابقات آزاد یک روزه گلف کشوری عصر امروز در زمین گلف مجموعه انقلاب با حضور ۵۰ بازیکن از سراسر کشور به پایان رسید. نتایج این مسابقه به شرح زیر است:  در هندی کپ ۰ تا ۹ نتایج زیر به دست آمد:  ۱-سعید براتی ۲-مهدی شانجانی ۳- سجاد کرمپور بهترین اسکور در این بخش بدون محاسبه هندی کپ ابراهیم نوری با اسکور ۷۶ است.   در هندی کپ ۱۰ تا ۲۰ نتایج زیر به دست آمد:  ۱- حمید لک ۲- حامد دعوتی ۳- منصور فکری بهترین اسکور بدون محاسبه هندی‌کپ توسط حمید منصوری  با اسکور ۸۴ ثبت شد. مسابقات کشوری بخش...
    به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات آزاد یک روزه گلف کشوری عصر امروز در زمین گلف مجموعه انقلاب با حضور ۵۰ بازیکن از سراسر کشور به پایان رسید. نتایج این مسابقه به شرح زیر است: در هندی کپ ۰ تا ۹ نتایج زیر به دست آمد: ۱- سعید براتی ۲- مهدی شانجانی ۳- سجاد کرمپور بهترین اسکور در این بخش بدون محاسبه هندی کپ ابراهیم نوری با اسکور ۷۶ است. در هندی کپ ۱۰ تا ۲۰ نتایج زیر به دست آمد: ۱- حمید لک ۲- حامد دعوتی ۳- منصور فکری بهترین اسکور بدون محاسبه هندی‌کپ توسط حمید منصوری با اسکور ۸۴ ثبت شد. گفتنی است مسابقات کشوری بخش بانوان ۱۵ آبان ماه برگزار می‌شود. کد خبر 5059474
    به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات آزاد گلف کشوری در بخش مردان امروز با حضور ۵۰ ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد. سعید براتی و حمید لک عناوین نخست را در هندی کپ صفر تا ۹ و ۱۰ تا ۲۰ کسب کردند. نتایج به شرح زیر است: هندی کپ صفر تا ۹ ۱. سعید براتی ۲. مهدی شانجانی ۳. سجاد کرم پور بهترین است در در این مرحله را ابراهیم نوری کسب کرد. هندی کپ ۱۰ تا ۲۰: ۱. حمید لک ۲. حامد دعوتی ۳. منصور فکری بهترین اسکور را حمید منصوری کسب کرد. انتهای پیام/ش
    ایسنا/گیلان رئیس اداره ورزش و جوانان بندر مرزی آستارا از معرفی نفرات برتر مسابقات دو و میدانی بانوان در این شهرستان خبر داد. وحید خاصی پور، در مراسم اختتامیه این مسابقات، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، یک دوره مسابقه دو و میدانی ویژه بانوان در این شهرستان برگزار شد. وی با بیان اینکه این مسابقات در دو دره سنی جوانان و بزرگسالان با حضور 15 نفر از بانوان دونده در پیست تارتان استادیوم وحدت این بندر مرزی برگزار شد، خاطرنشان کرد: در رده سنی بزرگسالان، خدیجه سفالی به مقام قهرمانی دست یافت و شعله حضرتی و خاور عرفانی مکان دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. وی اضافه کرد: در رده سنی جوانان...
    به مناسبت هفته گرامیداشت تربیت بدنی نفرات برتر مسابقات تنیس ارتش با حضور امیر سرتیپ محمودی معرفی و تقدیر شدند. به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی ارتش، با حضور امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش، عزیزی رئیس فدراسیون تنیس، امیر دریادار جعفری تهرانی رئیس هیات تنیس ارتش و نیروهای مسلح ، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش، دکتر گودرزی رئیس فدراسیون سه گانه و جمعی از پیشکسوتان، نفرات برتر مسابقات تنیس ارتش تقدیر و جوایز خود را دریافت کردند. این رقابت ها در دو بخش بخش های انفرادی و دوبل اجرا شد که در بخش انفرادی کارکنان پایور آقایان سیستانی، چشم صیادان و عابدی رتبه های اول تا سوم را بدست...
    گودرزی رئیس هیات بسکتبال شهرستان بویراحمد از برگزاری رقابتهای مهارت های فردی در شهر یاسوج در گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ گودرزی رئیس هیات بسکتبال شهرستان بویراحمد از برگزاری رقابتهای مهارت های فردی بسکتبال در شهر یاسوج در گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش خبر داد. سجاد گودرزی ،رئیس هیات بسکتبال شهرستان بویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت :در گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی وورزش و با شرکت 20 نفر از برترینهای بسکتبال شهرستان بویراحمد رقابتهای مهارت های فردی این رشته برگزار شد .   گودرزی ،رئیس هیات بسکتبال شهرستان بویراحمد ادامه داد: این مسابقه در آیتم های انفرادی ،شوت 2 امتیازی،3امتیازی، دقت در...
    علی صبور عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات که با همکاری هیات‌ها برگزار شد ورزشکاران از تمامی مناطق استان با استفاده از فضای مجازی با هم رقابت کردند. به گفته وی، در پایان در رده سنی نوجوانان به ترتیب پوریا سلطانی از یزد به مقام اول رسید و علی زارع از میبد و متین میرجلیلی از یزد  دوم و سوم شدند.  دبیر اولین المپیاد ورزشی یزد خاطر نشان کرد: در رده سنی جوانان، محمد جواد برزگر، علی رضوان و مجید عامری نیا هر سه نفر از میبد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند . به گفته صبور، به نفرات برتر لوح و جوایزی تقدیم شد. نخستین المپیاد ورزشی استان در سال جاری از...
    هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در سراسر کشور برگزار گردید. - اخبار بازار - به گزارش روابط عمومی لکوایران، هفدهمین جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران به صورت غیر متمرکز در سراسر کشور برگزار گردید. جشنواره ملی خلاقیت های علمی- پژوهشی لکوکاپ ایران، به عنوان بزرگترین رویداد پژوهش محور دانش‌آموزی خاورمیانه هر ساله در فروردین و اردیبهشت ماه برگزار می گردد. با توجه به شیوع این ویروس و لزوم حفظ سلامت دانش آموزان و خانواده ایشان، تصمیم تیم برگزارکننده بر ایجاد روش جدید در جهت برگزاری این دوره از جشنواره شد. همچنین با توجه به اینکه این جشنواره به عنوان تکمیل کننده چرخه ی آموزشی دانش آموزان می باشد،...
    به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، سودابه حسین‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه مسابقات به صورت ریتد کشوری برگزار و ثبت فدراسیون جهانی شطرنج نیز  شده است، افزود: در پایان مسابقه "درنا کاپ" نفرات برتر و اولین‌های مسابقه اعلام و به آن‌ها حکم، مدال و جایزه نقدی اهدا شده است. وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان از ۹ استان طی یک روز در مجموعه ورزشی روستای ازباران در بخش دهفری شهرستان فریدونکنار با یکدیگر به رقابت پرداختند. حسین‌پور تصریح کرد: شطرنج‌بازانی از استان‌های مازندران، زنجان، قزوین، گلستان، گیلان، البرز، تهران، سمنان و اهواز در این کاپ شرکت کردند، به‌دلیل وجود شرایط کرونا و محدودیت‌های ستاد ملی مبارزه با این ویروس فقط ۵۳ ورزشکار برای حضور در این...
    علی همتی، رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات مجازی تکنیک کونگ فو و هنر‌های رزمی به مناسبت هفته گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد. او افزود: این رقابت‌ها در گروه بانوان در چهار رده سنی با ۴۹ شرکت کننده و در گروه آقایان با حضور ۴۰ شرکت کننده برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها نتایج زیر حاصل شد: بخش بانوان نفرات برتر نونهالان مقام اول: ایلین شهریاری مقام دوم: نازنین فاطمه مهدی زاده مقام سوم: ملیکا رنجبر   نفرات برتر نوجوانان مقام اول: هانیه قلعه خانی مقام دوم: غزل حیدری مقام سوم: فاطیما رشیدی...
    علی صبور، دبیر اولین المپیاد ورزشی استان یزد در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، گفت: مسابقات شطرنج اولین المپیاد ورزشی مجازی استان یزد پنجشنبه اول آبان ماه به مدت دو روز به میزبانی شهرستان بافق برگزار شد. او افزود: در این مسابقات ۵۰ شطرنج باز زن و مرد با انجام ۲۳۴ مسابقه از شهرستان‌های یزد، بافق، مهریز، میبد، ابرکوه و همچنین از استان‌های کرمان، مشهد، شیراز، لرستان و اصفهان باهم به رقابت پرداختند. صبور ابراز کرد: در پایان این مسابقات در بخش آقایان سید سهیل سجادی، بنیامین جوان شیر و محمد علیزاده به ترتیب به مقام‌های اول تا سوم رسیدند. دبیر اولین المپیاد ورزش استان اظهار داشت: در بخش بانوان نیز راحیل فلاح به مقام اول...
    به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم قشم که در 4 کلاس آقایان و یک کلاس بانوان برگزار شد، با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد. در این مسابقات که به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم در محل فرودگاه قدیم قشم برگزار شد، ۴۰ راننده از استان‌های هرمزگان، کرمان، فارس، ایلام و تبریز شامل ۳۶ مرد و چهار زن شرکت داشتند. مسابقات آقایان در کلاس‌های ۱۳۰۰، ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰، ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰ و آزاد انجام شد که در کلاس ۱۳۰۰ احسان رستگار، سهیل محمدی نژاد و علیرضا ارم و در کلاس ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰، کامیار فیضی، ابراهیم اعتمادی و سجاد رجبی به ترتیب اول تا سوم شدند در کلاس ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰، شایان محمدصالحی، احسان رستگار و...
    علی صبور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مسابقات که با همکاری هیات‌ها برگزار شد ورزشکاران شهرستان‌های میبد، اردکان، تفت، بافق و یزد حضور داشتند. به گفته وی، در پایان در بخش آقایان، حمیدرضا مهرکیش و حمیدرضا غفاری به ترتیب اول و دوم شدند و محمدعرفان مهرکیش و محمد صالح بابایی به صورت مشترک در مکان سوم قرار گرفتند. دبیر اولین المپیاد ورزشی یزد خاطرنشان کرد: در بخش بانوان، محبوبه کارگر و مبینا میرجلیلی مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و مهلا رعیتی و اعظم چارجوهر به صورت مشترک سوم شدند. به گفته صبور، به نفرات برتر لوح و جوایزی تقدیم شد. نخستین المپیاد ورزشی استان در سال جاری از ۲۷ مهرماه امسال به مدت ۱۰ روز با...
    علی صبور، دبیر اولین المپیاد ورزش استان یزد در  گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، گفت: مسابقات دارت اولین المپیاد ورزش مجازی استان با حضور ۸۰ ورزشکار زن و مرد به مدت دو روز به صورت مجازی برگزار شد. او افزود: در این مسابقات پنج شهرستان میبد، اردکان، تفت، بافق و یزد با هم به رقابت پرداختند. علی صبور ابراز کرد: در پایان این مسابقات در بخش آقایان حمید رضا مهرکیش و حمیدرضا غفاری به ترتیب مقام های اول و دوم را از آن خود نمودند و  محمد عرفان مهرکیش و محمد صالح بابایی  نیز به مقام سوم این مسابقات بسنده کردند. دبیر اولین المپیاد ورزشی استان یزد ادمه داد: در بخش بانوان محبوبه کارگر، مبینا میرجلیلی،...
    سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج از مشخص شدن نفرات نهایی این تیم جهت حضور در فصل جدید لیگ برتر تنیس روی میز خبرداد. به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، امیر بخشی اظهار کرد: پس از رایزنی  ومذاکرات مختلف در نهایت نفرات تیم شهرداری کرج برای حضور در لیگ برتر مشخص شد و قرارداد این بازیکنان نیز امضا شد. وی افزود: در فصل جدید موفق شدیم حمیدرضا طاهرخانی نفر اول رنکینگ کشور را جذب کنیم تا با قدرت بیشتری در مسابقات پیش رو حاضر شویم. بخشی به دیگر نفرات تیم اشاره کرد و گفت: مهرداد دهستانی، مهدی معدن کن، سعید احمدیان، محمد موسوی، امیر حسین رزاق نیا وعلی خطیری به عنوان بازیکن و امید بخشی ومنوچهر صفایی به...
    به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،جایزه "سیفژ در بخش بین الملل" جشنواره به فیلم فریتزی از کشور آلمان به کارگردانی رائف کوکوال و ماتیاس برون اعطا شد.جایزه "فیلم کوتاه پویانمایی" در بخش بین الملل به فیلم قدم یازدهم به کارگردانی مریم کشکولی نیا اعطا شد.جایزه معرفی برنده "فیلم کوتاه داستانی در بخش بین الملل" به فیلم روزه تابستانی به کارگردانی عبدنور زیان اعطا شد.جایزه دستاورد هنری "فیلم‌های بلند سینمایی در بخش بین الملل" به فیلم لوپتو به کارگردانی عباس عسگری، جایزه بخش بهترین بازیگر این بخش به فیلم خورشید به بازیگری روح الله زمانی و جایزه بهترین فیلمنامه به فیلم آن سوی رودخانه به آرویند سیواکومارون اعطا شد.پروانه زرین و دیپلم افتخاری جایزه بخش "بهترین کارگردانی بخش بین...
    به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مسابقات دوچرخه‌سواری استقامت جاده قهرمانی خوزستان به مناسبت هفته تربیت‌بدنی به میزبانی رامهرمز برگزار شد که در رده سنی نوجوانان آروین چهار محالی از اهواز به مقام قهرمانی دست یافت. حسین ایزد پور از اندیمشک نایب‌قهرمان شد و رضا نظری از رامهرمز بر سکوی سوم ایستاد و در رده سنی جوانان احسان زمانی از بهبهان قهرمان شد. امیر دارخال از بهبهان مقام دوم را از آن خود کرد و همچنین محمدامین توحیدیان از رامهرمز مقام سوم را کسب کرد. در مسابقات دوچرخه‌سواری استقامت جاده قهرمانی خوزستان، بیش از ۳۰ رکاب‌زن از شهر‌های آبادان، اندیمشک، اهواز، بهبهان و رامهرمز در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان به رقابت پرداختند. انتهای پیام/م
    به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، فیضی، رییس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی منطقه آزاد قشم گفت: مسابقات اتومبیل رانی اسلالوم در چهار کلاس آقایان و یک کلاس بانوان به میزبانی سازمان منطقه آزاد قشم در محل فرودگاه قدیم قشم برگزار شد. او افزود:مسابقات اتومبیل رانی اسلالوم آقایان در کلاس‌های ۱۳۰۰، ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰، ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰ و آزاد انجام شد. رییس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی منطقه آزاد قشم گفت: در کلاس ۱۳۰۰، احسان رستگار، سهیل محمدی نژاد و علیرضا ارم و در کلاس ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰، کامیار فیضی، ابراهیم اعتمادی و سجاد رجبی به ترتیب اول تا سوم شدند. فیضی افزود: در کلاس ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰، شایان محمدصالحی، احسان رستگار و هادی عبدلی و در کلاس آزاد...
    نفرات نخست رقابت‌های انتخابی اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم شناخته شدند. به گزارش مشرق، رقابت‌های انتخابی درون اردویی اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی صربستان از ساعت ۱۱ صبح امروز (پنج شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد که در پایان امیرمحمد یزدانی در وزن ۶۵ کیلوگرم و علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم با کسب ۳ پیروزی مقابل حریفان خود بعنوان فرد نخست شناخته شدند. بیشتر بخوانید: انتخابی تیم ملی کشتی آزاد پشت درب های بسته  نتایج این دیدارها که به صورت دو حذفی برگزار شد به شرح زیر است: دور اول: ۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۹ – امیرحسین مقصودی صفر ۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۱۲- شایان...
    نفرات نخست رقابت‌های انتخابی اوزان 65 و 79 کیلوگرم شناخته شدند. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های انتخابی درون اردویی اوزان 65 و 79 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی صربستان از ساعت 11 صبح امروز (پنج شنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد که در پایان امیرمحمد یزدانی در وزن 65 کیلوگرم و علی سوادکوهی در وزن 79 کیلوگرم با کسب 3 پیروزی مقابل حریفان خود بعنوان فرد نخست شناخته شدند.    نتایج این دیدارها که به صورت دو حذفی برگزار شد به شرح زیر است:   دور اول: 65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 9 – امیرحسین مقصودی صفر 65 کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده 12-...
    نفرات برتر مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند. خبرگزاری میزان- مسابقات مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز(پنج شنبه) با حضور حمید بنی‌تمیم، مدیر کل ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، کارمندان این وزارتخانه و مسئولان فدراسیون گلف در باشگاه مینیاتور پارک ملت با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. حمید عزیزی، رییس فدراسیون گلف در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها، گفت: شما کارمندان وزارت ورزش و جوانان هر روز که در ساختمان این وزارتخانه امور ورزشی را هدایت می‌کنید، وسط زمین گلف نشسته‌اید. این موضوع و موضوعاتی از این دست باعث شده گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسد. در 50 سال از ۱۰۰ سالی که از تاریخ رشته گلف در ایران می‌گذرد اقدامات...
    به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقه مینی گلف کارمندان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز، پنجشنبه با حضور حمید بنی‌تمیم مدیرکل ورزش همگانی وزارت ورزش و مسئولان فدراسیون گلف و کارمندان این وزارتخانه در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد و در پایان نفرات برتر معرفی شدند. حمید عزیزی، رئیس در مراسم اختتامیه این مراسم گفت: شما هر روز که در ساختمان وزارت ورزش امور را هدایت می‌کنید، وسط زمین گلف نشسته‌اید. این موضوع و موضوعاتی از این دست باعث شده گلف به آنچه استحقاقش را داشته، نرسیده باشد. در ۱۰۰ سالی که گلف در ایران بوده که ۵۰ سال آن فعالیت کم بوده، همین موضوعات باعث شده توسعه لازم را به دست نیاوریم. وی در ادامه افزود: در هفته تربیت...
    خبرگزاری آریا - مدیر ژئوپارک جهانی قشم از اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان مسابقه "نامه دانش آموزان ژئوپارک جهانی قشم به دانش آموزان ژئوپارک های جهان" خبر داد. به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی با اعلام این خبر، اظهار داشت: این مسابقه در راستای اهداف ژئوپارک های جهانی یونسکو و با تمرکز بر توانمندی کودکان و نوجوانان قشمی طراحی شده تا با نگارش نامه هایی به کودکان ژئوپارک های دیگر جهان به معرفی ظرفیت های جزیره و بصورت خاص نزدیکترین ژئوسایت به روستایی که در آن ساکن هستند، پرداختند.وی ادامه داد: در مجموع 107 دست نوشته از دانش آموزان نقاط مختلف جزیره برای مدیریت ژئوپارک جهانی قشم ارسال گردید و...
    محمدعلی حمزه پور، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بدون حضور تماشاچی و با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و با مجوز ستاد مقابله با کرونا برگزار خواهد شد.   وی اظهار داشت: سنگنوردان منتخب زن و مرد از استان های مختلف کشور در این مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی که طی روزهای ۲۹ و ۳۰ مهر ماه جاری و در ماده "کامباین" برگزار می شود حضور خواهند داشت.   حمزه پور، تصریح کرد: اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی به منظور انتخاب سنگنوردان شایسته و توانمندتر در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) و سالن اختصاصی سنگنوردی، واقع در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار خواهد شد. رئیس هیات کوهنوردی...
    رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی روسیه با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. خبرگزاری میزان - بر اساس اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد روسیه روز‌های ۲۵ تا ۲۷ مهرماه در نارو فومینسک (نزدیکی شهر مسکو) برگزار شد که اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است: ۵۷ کیلوگرم: ۱- زائور اوگویف ۲- عظمت توسکایف ۳- احمد ادریس اف و مسلم سعداله یف ۶۱ کیلوگرم: ۱- عباس گادجی ماگومدوف ۲- رمضان فرزعلی اف ۳- ابراگیم عبدالرحمن اف و ژارگال دامدینوف ۶۵ کیلوگرم: ۱- گادجی مراد رشیداف ۲- احمد چاکایف ۳- زاگیر شاخی اف و آلان گوگایف ۷۰ کیلوگرم: ۱- چرمن والیف ۲- داوید بایف ۳- کوربان شیرایف و روسلان ژندایف ۷۴ کیلوگرم: ۱- رازامبک جمال اف ۲-...
    رقابت های کشتی آزاد روسیه روزهای 25 تا 27 مهرماه در نارو فومینسک برگزار شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است: 57 کیلوگرم: 1- زائور اوگویف 2- عظمت توسکایف 3- احمد ادریس اف و مسلم سعداله یف 61 کیلوگرم: 1- عباس گادجی ماگومدوف 2- رمضان فرزعلی اف 3- ابراگیم عبدالرحمن اف و ژارگال دامدینوف 65 کیلوگرم: 1- گادجی مراد رشیداف 2- احمد چاکایف 3- زاگیر شاخی اف و آلان گوگایف 70 کیلوگرم: 1- چرمن والیف 2- داوید بایف 3- کوربان شیرایف و روسلان ژندایف 74 کیلوگرم: 1- رازامبک جمال اف 2- ختیگ سابولوف 3- تیمور بیژویف و زائوربک سیداکوف...
    به گزارش خبرنگار مهر؛ فاضل بهمیی، فیروز فخری، سامان مرادی، افشین علیزاده، علی محمدی، حسن لگزامنش، ایمان نراقی، منصور رفیع نیا، مهرداد طیبی، میلاد یوسفی، محمد امین شبانی، رامین باباجانی، سجاد بهبهانی، مجتبی بامری، علیرضا صفار، مهرداد پورجانی و هاشم شیرعلی نفراتی هستند که در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با پیراهن تیم اهورا بهبهان به میدان خواهند رفت. همچنین سعید عطارپری، احمد بازگشا، عبدالله یوسفی و محمد ابوعلی به عنوان «مربی» محسن علیپور «سرمربی» تیم اهورا بهبهان را در هدایت این تیم همراهی می‌کنند. همچنین «محمد حاجوی» نیز به عنوان سرپرست در کادر فنی تیم فوتسال اهورا بهبهان حضور دارد و به عنوان مدیرعامل ایمان دهین مشغول به فعالیت است. در هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های...
    منصور احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: با اعلام فراخوان از سوی این اداره ۳۰۰ عکس از ۱۰ شهر از چهار استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.   وی ادامه داد: افراد شرکت کننده آثار خود را با موضوع قرنطینه و چگونگی مبارزه با کرونا در این ایام را به دبیرخانه ارسال و از میان آثار ارسال شده  ۱۵۰ عکس کپی و خارج از موضوع تشخیص داده شد و ۱۵۰ اثر نیز داوری شد که با نظر هیات داوران سه اثر به عنوان آثار برتر جشنواره انتخاب شدند. رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان با بیان اینکه ۲ عکس نیز شایسته تقدیر معرفی شدند افزود: در این جشنواره "میلاد معروفی" از شهرستان بوکان مقام نخست را بدست آورد، "شیلان...
    به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر و ارسال بیش از ۳ هزار دقیقه فیلم برگزار و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند. پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به این شرح انتخاب شدند: آمادگی جسمانی آقایان رده سنی نونهالان: ۱- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی ۲- علی نصیری از آذربایجان شرقی ۳- عطا نصیری از آذربایجان شرقی رده سنی نوجوانان: ۱- امیرعلی کامیابی از تهران ۲- شروین علیجانی از لرستان ۳- علی ولی‌زاده از آذربایجان شرقی رده سنی جوانان: ۱- رضا فلاحی از البرز رده سنی...
    در پایان مسابقات ووشوی آنلاین قهرمانی کشور، نفرات برتر بخش‌های ساندا، تالو و آمادگی جسمانی در رده‌های سنی مختلف معرفی شدند. به گزارش ایسنا، نخستین دوره از مسابقات مجازی ووشو در سه بخش تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از ۷۰۰ ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد که در پایان، نفرات برتر بخش‌های مختلف معرفی شدند.  طبق آمار اعلام شده توسط فدراسیون ووشو بیش از ۳ هزار دقیقه فیلم برای این مسابقات ارسال شده بود. پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری برای بررسی فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند: ساندای آقایان (نوجوانان) ۱) ارشیا مردانی ریلمه از لرستان ۲) شروین علیجانی از لرستان ۳) علیرضا عزیزی از لرستان ساندای آقایان (جوانان) ۱) محمدعلی ایدی‌زاده...
    نتایج مسابقات مجازی ووشو که در سه بخش ساندا، تالو و آمادگی جسمانی برگزار شده بود، اعلام شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از 700 نفر و ارسال بیش از 3 هزار دقیقه فیلم برگزار شد. پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند: * آمادگی جسمانی آقایان - رده سنی نونهالان 1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی 2- علی نصیری از آذربایجان شرقی 3- عطا نصیری از آذربایجان شرقی - رده سنی نوجوانان 1- امیرعلی کامیابی از تهران 2- شروین علیجانی از لرستان 3- علی ولی‌زاده از آذربایجان شرقی...
    گروه استان‌ها-نفرات برتر انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس جوانان کشورمان در سنندج مشخص شدند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، نخستین اردوی دو هفته‌ای تیم ملی بوکس جوانان کشورمان از شنبه 19 مهر ماه به میزبانی‌ شهرستان سنندج آغاز و همچنان در حال برگزاری است. در این مرحله 20 بوکسور ملی‌پوش؛ «امیر حسین اروجعلی‌‎زاده و مهدی جشنانی از تهران»، «عرشیا شعبانی، حبیب پورکان، علیرضا شعبان‌زاده و محمدرضا جبین‌ساز از گیلان»، «آرشام حسنی، امیررضا شکاری و کسری مختارپور از مازندران»، «امیر بیانی از کرمانشاه»، «محمدپارسا غلامیان از خوزستان»، «رامین بابالو، عرفان نظاملو، محمد مهدی ده ده جانی و آرمین رستمی از کردستان»، «مصطفی ریگی از سیستان و بلوچستان»، «آرین رادمهر و ابوالفضل فریدی از لرستان»،...
    طی مراسمی تعداد ۹ رتبه برتر کنکور سال ۹۹ در گروه علوم تجربی، انسانی، زبان و هنر در شهرستان نهبندان تجلیل شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «مجید بیکی» امروز (۲۴ مهر) در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سال ۹۹، اظهار کرد: امروز یکی از افتخارات شهرستان نهبندان، تجلیل از رتبه های برتر کنکور و نیروهای پرتلاش شهرستان است.   بیکی با بیان اینکه رتبه های برتر کنکور نهبندان موجبات افتخار شهرستان، خانواده و مدیران مدارس هستند، گفت: اگر امروز این دانش آموزان رتبه های خوبی را کسب کرده اند، به جهت تلاش همگانی خانواده، معلم و خودشان بوده است که جای تقدیر و قدردانی دارد.   فرماندار نهبندان با اشاره به محدودیت های ناشی...
    نفر اول کانوی یکنفره 1000 متر مسابقات قهرمانی کشور آبهای آرام بانوان گفت: با هدف بهتر کردن رکوردم در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردم که به آن دست پیدا کردم. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، پریسا محمدزاده  در خصوص تمریناتش پیش از مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: بعد از تعطیلی اردوها به شهرم برگشتم و با آرام شدن وضعیت قرمز انزلی تمریناتم را همراه تیم و مربیگری آقای آرش بصارت‌دار شروع کردم. وی افزود: با برنامه مربی‌ام آمادگی بدنم را حفظ کردم تا زمان مسابقه قهرمانی کشور از طرف فدراسیون اعلام شود. محمدزاده در ادامه گفت: بعد از مشخص شدن تاریخ مسابقه قهرمانی کشور فاز تمرین را تغییر...
    به گزارش خبرگزاری فارس، طی اعلام سازمان لیگ و مسابقات دومین دوره مسابقات مجازی کاتا سبک‌های آزاد بانوان که از روز دوم مهر ماه، طی چهار مرحله آغاز شده بود با اعلام نفرات برتر و قهرمانی استان خوزستان به پایان رسید. این مسابقات توسط 16 داور بخش سبک‌های آزاد کاراته کشور و با عنوان جام مدافعان سلامت برگزار شد. برابر با اعلام ابوالقاسم پایدار مسئول سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، این دوره از مسابقات با استقبال و هیجان مثبت از طرف  خانواده ورزشکاران در کسب نتیجه و صعود ورزشکاران به فینال مسابقات همراه بود، و ارتباط فنی ورزشکاران و مربیان و بازگشت تعدادی از ورزشکاران را به صحنه تمرینات به دنبال داشت. این مسابقات با نرم افزار تمام ایرانی همراه...
    سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته نفرات برتر دومین دوره مسابقات مجازی کاتا سبک‌های آزاد بخش بانوان را معرفی کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، طی اعلام سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، دومین دوره مسابقات مجازی کاتا سبک‌های آزاد بانوان که از تاریخ 2 مهر ماه طی چهار مرحله آغاز شده بود، امروز (چهارشنبه - 25 مهر ماه) با اعلام نفرات برتر و قهرمانی استان خوزستان به پایان رسید. این مسابقات توسط 16 داور بخش سبک‌های آزاد کاراته کشور و با عنوان جام مدافعان سلامت برگزار شد.جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) 345 شرکت‌کننده در دومین دوره مسابقات سبک‌های آزاد بانوان به رقابت پرداخته بودند که...
    به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، اولین دوره چالش غیرحضوری استان توسط کمیته همگانی در دو گروه مردان و زنان و در بخش های نقاشی، عکس وحرکات نمایشی برگزار شد. برای حضور در این چالش 78 اثر ارسال شده که 4 اثر برگزیده مشخص و معرفی شدند. نگین ایمان‌زاده از شهر جدید سهند، راحله ایمان‌زاده از شهر جدید سهند، فرشته امجدی از آذرشهر و میلاد ثابتی از شبستر نفرات برتر این رقابت‌ها هستند. به دلیل شیوع موج سوم کرونا، اهدای لوح تقدیر و جوایز نفرات برتر به زمان دیگری موکول و تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد. انتهای پیام/60017
    خبرگزاری آریا - مدیر ژئوپارک جهانی قشم از معرفی نفرات برتر مسابقه ساخت عروسک دختولوک به عنوان یکی از مظاهر و نمادهای ملی و بومی جزیره و ژئوپارک جهانی قشم به مناسبت روز جهانی کودک خبر داد. به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی بیان کرد: پس از پایان مراحل داوری، 10 اثر برتر از میان آثار ارسال شده توسط شرکت کنندگان در این مسابقه به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.وی ادامه داد: استفاده از سبک قدیمی در ساخت دختولوک، تنوع در رنگ و استفاده از ترکیب رنگ پارچه ها در دوخت، خلاقیت و ابتکار در طراحی و ساخت و نشان دادن هنر زنان قشمی و احیای...
    حمید رکابی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این اردوی انتخابی از ۳۰ مهرماه جاری تا یک آبان ماه امسال در سالن اختصاصی سنگنوردی و سالن ۶ هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان، برگزار خواهد شد و ۲۸ ورزشکار زن و مرد نیز در آن حضور خواهند داشت. وی، اظهار داشت: این مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی سنگنوردی در زنجان زیر نظر مربیان مجرب و توانمند و با هدف انتخاب نفرات برتر به منظور تعیین نفرات برتر و توانمندتر برای راهیابی به اردوی مرحله بعد برگزار می شود که در نهایت نفرات برتر به رقابت های انتخابی آسیا که حکم سهمیه کسب المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن را دارد اعزام خواهند شد. رکابی با بیان اینکه سنگ‌نوردان...
    رئیس هیات بیلیارد، بولینگ و بولس استان تهران گفت : مسابقات بولس استان با معرفی نفرات برتر زنان و مردان به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ پیام نظر در گفت و گویی اظهار کرد: این مسابقات برای نخستین بار در سطح استان تهران برگزار شد که ۲۵ ورزشکار زن و مرد در آن حضور داشتند. رئیس هیات بیلیارد استان تهران با بیان این رقابت ها به صورت دوره ای به مدت یک ماه در مجموعه تختی تهران ادامه داشت خاطر نشان کرد: در بخش مردان مرتضی صدقیم، حمید عبدالهی و مهدی علیخانی جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.   وی افزود: در بخش زنان نیز به ترتیب خدیجه ترکمان، راحله حاتمی و فاطمه بیگی...
    پیام نظر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات برای نخستین بار در سطح استان تهران برگزار شد که ۲۵ ورزشکار زن و مرد در آن حضور داشتند. رئیس هیات بیلیارد استان تهران با بیان این رقابت ها به صورت دوره ای به مدت یک ماه در مجموعه تختی تهران ادامه داشت خاطر نشان کرد: در بخش مردان مرتضی صدقیم، حمید عبدالهی و مهدی علیخانی جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.   وی افزود: در بخش زنان نیز به ترتیب خدیجه ترکمان، راحله حاتمی و فاطمه بیگی توانستند جایگاه برتر را کسب کنند.   نظر با اشاره به اینکه با توجه به فعالیت این ورزش در فضای باز گفت: یکی از تاکیدات ستاد...
    به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، رقابت‌های پرش با اسب قهرمانی استان فارس با شرکت ۴۰ سوارکار به مدت ۲ روز در باشگاه ملل زرقان برگزار شد. در پایان این رقابت ها در رده نونهالان یسنا کاظمی، در رده نوجوانان نیوشا نجاتی، در رده جوانان احمد جعفری و در رده بزرگسالان امین باقری به مقام قهرمانی دست یافت. نفرات برتر رقابت‌های پرش با اسب قهرمانی استان فارس به رقابت‌های قهرمانی کشور اعزام می‌شوند. انتهای پیام/ت
    نفرات برتر مسابقات مجازی المپیاد ورزشی بسیج استان یزد در رشته تکواندو معرفی و تجلیل شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مسابقات المپیاد ورزشی بسیج استان در رشته تکواندو به‌صورت مجازی برگزار شد که در پایان نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند. رده سنی خردسالان مقام اول: فربد مصون، ناحیه مرکزی مقام دوم: امیرحسین پناهی، شهرستان تفت مقام سوم مشترک: امیرحسین دانشور، ناحیه مرکزی مقام سوم مشترک: محمدامین حاتمیان، ناحیه مرکزی رده سنی نونهالان مقام اول: علیرضا حق‌شناس، ناحیه مرکزی مقام دوم: شایان عابدی، شهرستان تفت مقام سوم مشترک: علیرضا باغستانی، شهرستان تفت مقام سوم مشترک: امیرحسین رفیعی، شهرستان میبد رده سنی نوجوانان مقام اول: سامان عابدی، شهرستان...
    خبرگزاری آریا -     نفرات برتر هر یك از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال 1399 به شرح ذیل اعلام می گردد.1- گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی2- گروه ازمایشی علوم تجربی3- گروه آزمایشی علوم انسانی4- گروه آزمایشی هنر5- گروه آزمایشی زبانروابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
    کشاورز مسئول روابط عمومی هیات تنیس استان از برگزاری رقابتهای تنیس گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در یاسوج خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛کشاورز ،مسئول روابط عمومی هیات تنیس استان با بیان این خبر اظهار داشت :در این دوره از مسابقات که در دو رده سنی بزرگسالان و زیر 15 سال و به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری هیات تنیس استان و هیات ورزش های همگانی و با شرکت 16بازیکن برگزار شد ،پس از انجام 39 بازی ،احسان بهرامی به مقام نخست رسید ،علی عبدالله پور دوم شد و محمود عبدالله پور و وحید طالبیان مشترکا سوم شدند.   مسئول روابط عمومی هیات تنیس استان در خصوص نتایج مسابقات زیر 15 سال این...
    در پایان مسابقات آنلاین تیروکمان که با حضور ۹۷ کماندار از ۱۳ باشگاه تهران در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان برگزار شد، نفرات برتر معرفی شدند. به گزارش ایسنا، مراسم اختتامیه مسابقات آنلاین تیروکمان امروز (دوشنبه) با حضور غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیروکمان و رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران امروز در سایت تیروکمان برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند. در این مسابقات ۹۷ کماندار از ۱۳ باشگاه تهران در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان به صورت آنلاین به مدت یک هفته با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۱۲ کماندار برتر به شرح ذیل معرفی شدند. در ریکرو مردان؛ امیرحسین پور حامدی در جایگاه اول ایستاد...
    به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، بهمن رضایی رئیس انجمن پارادوومیدانی گفت: مرحله نخست رکوردگیری چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد که برخی از ورزشکاران ما توانستند رکورد ورودی را بدست آورند. وی ادامه داد: ورزشکارانی که موفق به ثبت رکورد ورودی شدند، می توانند در مرحله دوم این مسابقات که زیر نظر IPC در اسفند ماه امسال برگزار می شود حضور پیدا کنند. رضایی افزود: اسامی دعوت شدگان به تیم ملی نیز بعد از پایان مرحله دوم رکوردگیری و بررسی عملکرد ورزشکاران مشخص خواهد شد. نفراتی که رکورد خوبی را ثبت کنند در رقابت های کسب سهیمه پارالمپیک با تیم ملی اعزام خواهند شد. رئیس انجمن پارا دوومیدانی در پایان...
    رئیس انجمن پارادوومیدانی گفت: اسامی نهایی نفرات برتر مرحله نخست رکوردگیری به زودی اعلام می شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  رئیس انجمن پارادوومیدانی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بیان کرد: مرحله نخست رکوردگیری چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد که برخی از ورزشکاران ما توانستند رکورد ورودی را بدست آورند. وی ادامه داد: ورزشکارانی که موفق به ثبت رکورد ورودی شدند می توانند در مرحله دوم این مسابقات که زیر نظر IPC در اسفند ماه امسال برگزار می شود حضور پیدا کنند. رضایی افزود: اسامی دعوت شدگان به تیم ملی نیز بعد از پایان مرحله دوم رکوردگیری و بررسی عملکرد ورزشکاران مشخص خواهد شد و نفراتی که رکورد خوبی...
    بهرنگ دیلمقانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این جشنواره، سیروس صمدی، الناز رضاخواه و سجاد تقی‌زاده در بخش دوربین مهندسان، شاهرخ نجفی، ظهراب پورشیرین، محمدرضا حمیدی و محمد قلی‌زاده در بخش دوربین شهروندان، حسن ابوالحسن‌زاده، ساسان صدرزاده و رضا نادری در بخش موبایل مهندسان، مهسا بهادری، فاطمه احمدی و پریسا فرهاد در بخش موبایل شهروندان و مجتبی اسماعیل‌زاد، حمید اکبری و سهیل فرجی در بخش تصاویر زلزله قطور حائز رتبه های برتر شناخته شدند. وی اضافه کرد: این جشنواره سال گذشته با هدف توجه شهروندان به مقررات ملی ساختمان و رعایت فنی و مقررات ملی ساختمان آغاز و در مجموع ۵۲۸ عکس از ۴۲ عکاس به جشنواره ارسال شد. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی ادامه‌داد: ۹۲ عکس در بخش دوربین شهروندان، ۶۷ عکس در بخش دوربین مهندسان، ۱۴۹...
    کوروش سلمانی گفت: ۴۸ شرکت کننده مرحله اول ۵۱ اثر را به دبیرخانه ارسال کردند که پس از بررسی هیات داوران ۲۳ اثر در دو گروه سنی ۱۲ تا ۲۵ و ۲۵ سال به بالا به مرحله نهایی راه پیدا کردند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ مراسم اختتامیه اولین سوگواره چاوشی خوانی سوز فرات با حضور شهردار بندرعباس، مسئول انجمن تعزیه، مسئول شرکت ایرانیان فیلم خلیج فارس، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معاون فرهنگی هنری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس، معاون فضای مجازی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و جمعی از مسئولین، شب گذشته در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد. اولین سوگواره چاوشی...
    اولین جشنواره «رعایت مقررات ملی ساختمان از نگاه دوربین» به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی برگزار شد. به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، اولین جشنواره «رعایت مقررات ملی ساختمان از نگاه دوربین» با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد. بهرنگ دیلمقانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه ۲۲ مقررات ملی ساختمان داریم که متاسفانه در کتاب‌ها محصور و کمتر بصورت درست و کامل اجرا می‌شود گفت: این مقررات لازم‌الاجراست و علی‌رغم گذشت ۲۵ سال از ایجاد سازمان نظام مهندسی در اجرای کامل مقررات ضعف داریم. وی افزود: راه درازی برای اجرای کامل مقررات ملی ساختمان در کشور داریم و برگزاری چنین جشنواره‌هایی در فرهنگ‌سازی این مقررات مفید و مهم است. وی خاطرنشان کرد: هیات مدیره...
    به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، برترین‌های این جشنواره که اولین بار در سطح کشور برگزار شد، در بخش‌های دوربین و موبایل مهندسین، دوربین و موبایل شهروندان و زلزله قطور برگزار که در این جشنواره ۵۲۸ عکس از ۴۲ عکاس ارسال شد. ۹۲ عکس در بخش دوربین شهروندان،  ۶۷ عکس در بخش دوربین مهندسین، ۱۴۹ عکس از ۷ عکاس در بخش زمین‌لرزه قطور، ۵۵ عکس در بخش موبایلی شهروندان و ۱۶۵ عکس در بخش موبایل مهندسین به جشنواره ارسال شده بود. بهرنگ دیلمقانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ۲۲ مقررات ملی ساختمان داریم که متاسفانه در کتاب‌ها محصور و کمتر بصورت درست و کامل اجرا می‌شود گفت: این مقررات لازم‌الاجراست و علی‌رغم گذشت ۲۵ سال از...
    رییس انجمن پارادوومیدانی گفت: در پایان مرحله اول رکوردگیری مسابقات دوومیدانی که با حضور ۴۲ ورزشکار در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد، ۶ دوومیدانی کار به تیم ملی دعوت شدند. بهمن رضایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار  کرد: مرحله اول رکوردگیری پارادوومیدانی با حضور ۴۲ ورزشکار (۳۷ ورزشکار مرد و ۵ ورزشکار زن) در ۲۹ کلاس ایستاده و نشسته در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد که از این تعداد تنها ۶ ورزشکار رکورد ورودی نفر سوم رنگینک جهانی سالهای ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را به ثبت رساندند که این نفرات پس از تشکیل اردوهای متمرکز به تیم ملی دعوت خواهند شد و برای اعزام به مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک و تورنمنت های دیگر تحت حمایت...
    روز نخست از مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر دوومیدانی بانوان برگزار شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز نخست از مرحله سوم و پایانی مسابقات لیگ برتر دوومیدانی بانوان امروز (شنبه) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.    در این مسابقات پریسا عرب با ثبت زمان ۱۷:۱۴.۴۴ دقیقه، رکورد ملی ماده ۵۰۰۰ متر را که پیش از این با زمان ۱۷:۲۵.۲۶ دقیقه در اختیار خودش بود، ارتقا داد که این رکوردشکنی پس از تایید تست دوپینگ ثبت می‌شود.  در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های پلیمر خلیج فارس، دانشگاه آزاد، سپاهان، سلکتور، دانشگاه یزد، هیات تهران، هیات قم، مازندران، کهکیلویه و بویراحمد، لرستان، خراسان جنوبی، هیات سیستان بلوچستان، هیات هرمزگان، هیات اصفهان،...
    رئیس هیئت کاراته زاهدان از معرفی نفرات برتر کاتای مجازی زاهدان و برگزاری رقابت های ساحلی بانوان سیستان و بلوچستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا ، محمد نیکرو بیان کرد: دومین دوره مسابقات قهرمانی کاتا مجازی شهرستان زاهدان به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار و نفرات برتر در این دوره از مسابقات نیز با اعلام‌ هیئت داوران معرفی شدند. وی با اشاره به نتایج این رقابت ها، ادامه داد: در رده سنی جوانان محمد جلال کلانتری، محمد آرمان همت پور و ابوالفضل فضلی، بخش نوجوانان سپهر عربی، آرش خسروی و مانی میرکمک و در رده نونهالان امیر علی نیکرو، عرشیا آویشی و رامین میر به عنوان نفرات برتر معرفی شدند که جوایز نفیسی به آن ها اهدا می...
    کتایون طبسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رویداد ۹۷ ورزشکار از ۱۴ باشگاه تیراندازی با کمان استان با رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت داشتند. رییس هیات تیروکمان استان تهران با بیان اینکه این رقابت آنلاین برای نخستین بار در سطح استان تهران برگزار شده است گفت: این رقابت ها در راستای حفظ آمادگی جسمانی و سلامت ورزشکاران انجام تا آنان بتوانند در زمان فراغت و دوری از مسابقات سطح توان خود را افزایش دهند. وی خاطر نشان کرد: در بخش ریکرو مردان نیز امیرحسین پور حامدی، علی مومنی و محمدرضا خدابنده لو  و در بخش کامپوند نیز آرین رضایی، محمد مصداقی و حسین درویش توانستند جایگاه اول تا سوم را کسب کنند. طبسی ادامه...
    گروه استان‌ها-سیزدهمین کنگره ملی شعر عاشورایی قروه با معرفی نفرات برتر به‌کار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از قروه، سیزدهمین کنگره ملی شعر عاشورایی قروه ظهر امروز با حضور مسئولان و شاعران و معرفی برترین‌ها به‌کار خود پایان داد. براساس این گزارش؛ در بخش شعر عاشورایی «محمدمهدی امیری از زنجان، علیرضا اطلاقی از ساوه، رضا آسمانی از زنجان، حجت‌الاسلام عابدین رستمی و حمدالله عبدالملکی از قروه و الهام عمومی از خمینی‌شهر اصفهان، علی‌احسان فریدونی و محمد رحیمی‌رضوان از بیجار، اقبال عبدی از قروه، سیدباقر موسوی و منصور ملاولی حائز رتبه‌های برتر شدند. در بخش شاعران ویژه «محمد خادم و حسین خزائی» از شهرهای اصفهان و تهران به‌عنوان نفرات اول و دوم مورد تقدیر...
    به گزارش ایرنا این مسابقات با عنوان یادواره مرحوم نورعلی بهداروند با حضور ۶۰ گلف‌باز برتر کشور از استان های خوزستان، اصفهان، لرستان، قم و تهران از نهم مهرماه به مدت چهار روز در شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد که در نهایت محمد شیخ زاده از اهواز در رده سنی ۱۸ تا ۵۵ سال به مقام اول دست یافت. همچنین مرید قنبری و سورنا صادقی از مسجدسلیمان به ترتیب عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند. در رده سنی بالای ۵۵ سال محمدرضا شهنی موفق به کسب مقام قهرمانی شد.همچنین جهانگیر نصیری دوم و شاهپور شهنی در جایگاه سوم قرار گرفت. گفتنی است جام اخلاق این دوره از مسابقات به خانواده مرحوم بهداروند اهدا شد. خوزستان و شهرستان مسجدسلیمان...
    به گزارش خبرنگار مهر، پیکارهای لیگ برتر کشتی فرنگی در حالی طی روزهای پایانی هفته اخیر با مصاف تیم های گروه ب پیگیری شد که محمد بنا تمامی کشتی‌ها را زیر نظر داشت و با وسواس و حساسیت فراوانی به آنالیز جسمی و روحی فرنگی‌کاران موردنظرش پرداخت. کشتی‌گیرانی که حدود ۸ ماه از اردو و مسابقات دور بودند و به دلیل محدودیت های کرونایی مجبور به تمرینات انفرادی هستند. به گفته محمد بنا که از مدتها قبل نگران دوری فرنگی‌کاران از اردو و فضای مسابقات رسمی است، همین که این نفرات توانستند بعد از مدتها دوباره به روی تشک بیایند و با رقبای خود سرشاخ شوند، جای امیدواری دارد. هر چند برخی معتقدند محمد بنا با آنالیز  پیکارهای هفته نخست...
    ایسنا/گلستان جشنواره مجازی «هنر و کرونا» با معرفی نفرات برگزیده هر بخش به کار خود پایان داد. آیین اختتامیه جشنواره هنر و کرونا پیش از ظهر امروز به‌صورت مجازی و آنلاین از طریق سامانه رویتاب جهاد دانشگاهی برگزار شد. دبیر جشنواره در این آیین گفت: فراخوان جشنواره از یکم مردادماه در بخش‌های اینفوگرافیک، پوستر، عکاسی با موبایل، فیلم کوتاه و دلنوشته منتشر شد و فرصت دریافت آثار بعد از یک بار تمدید، ۱۰ شهریورماه به پایان رسید. علیرضا سعیدی با اشاره به اینکه آثار از طریق سامانه رویتاب دریافت می‌شد، خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۳۰ اثر به مرحله داوری رسید. وی هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را انعکاس آموزه‌های اخلاقی و رفتارهای اجتماعی مرتبط با مسئله کرونا از...
    سیدفواد هاشمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقه فرهنگی به مناسبت هفتم مهر، روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بین کودکان این شهرستان در ۲ گروه سنی در مقطع ابتدایی در پایه‌های اول تا سوم و چهارم تا ششم برگزار شد. وی ادامه داد: به این جشنواره، ۸۰ اثر ارسال شد که توسط کارشناسان کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان مورد داوری قرار گرفت و در پایان در گروه اول که شامل کلاس اول و دوم بودند" آرمین حسن زاده"، "رهام قلعه کوهی" و " کسری رحیمی" به عنوان نفرات برتر معرفی شدند و در گروه دوم نیز "سوژین حسن زاده"، "کامیار دهبان" و "شیما الله مرادی" به عنوان نفرات برتر مورد تجلیل قرار گرفتند. مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان ادامه...
    بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نیروی انتظامی مسابقات تنیس روی میز و دارت جمعیت هلال احمر در سرعین برگزار شد. به گزارش برنا، با همکاری هیات همگانی شهرستان سرعین مسابقات تنیس روی میز و دارت جمعیت هلال احمربا حضور پرسنل و اعضای داوطلب بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نیروی انتظامی در پایگاه بین جاده ای هلال احمر برگزار شد. در رشته تنیس روی میز با حضور 12 ورزشکار نفرات برتر معرفی شدند و همچنین در رشته دارت نیز 10 ورزشکار با نظارت هیات همگانی به رقابت پرداختند و نفرات برتر خود را شناختند. عادل لطفی رئیس هیات همگانی شهرستان سرعین برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و شادابی و تقویت روحیه پرسنل و امداد گران و اعضای داوطلبان عنوان...
    به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، در پایان مسابقات پاراتیراندازی قهرمانی استان فارس گرامیداشت هفته دفاع مقدس که به میزبانی شیراز برگزار شد، در بخش تپانچه هوشنگ قنبری قهرمان شد و کبری رضایی و عالیه خراسانی به ترتیب دوم و سوم شدند. در تفنگ sh۲ ماده R۴ مبینا مسلمی، زهرا یاوریان، سیدحمیدرضا موسوی عنوان‌های اول تا سوم را از آن خود کردند. در ماده تفنگ SH۱، ابراهیم شجاع با کسب امتیازات لازم بر سکوی قهرمانی ایستاد، مظاهر غلامی نشان نقره کسب کرد و زهرا زارع سوم شد. ۱۴ ورزشکار در رقابت‌های پاراتیراندازی استان فارس گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سالن ولایت مجموعه ورزشی یادگار امام شیراز برگزار شد حضور داشتند. انتهای...
    به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، نظری رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: نخستین جشنواره عکس شهر با همکاری خانه هنرمندان و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان برگزار شد. او  افزود:این جشنواره با موضوع مناظر شهری، هویت شهری، فرهنگ شهروندی و زندگی با کرونا و بخش ویژه فعالیت‌های شهرداری زنجان برگزار شد.نظری با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی برگزار شد،گفت:در بخش حرفه‌ای سینا خرم‌دل، مهدی حسنی و محمدطا‌ها قاسمی  برنده شدند.او ادامه داد: در بخش موبایلی نیز امیرحسین بیگ‌محمدی، رومینا فرج‌زاده و رسول احدی به عنوان نفرات برتر و در بخش ویژه نیز محمد نظری، مهدی مرادی و سکینه محمدی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.     انتهای پیام/م
    به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط‌ عمومی فدراسیون قایقرانی، در ادامه مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام بانوان، گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادواره قایقران فقید زنده‌یاد شادی سرخیل، مسابقات فینال برگزار و چهره قایقرانان برتر مشخص شد. این رقابت‌ها در مواد کایاک و کانوی یکنفره در مسافت ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر در دور مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار شد. در نوبت بعدازظهر این رقابت‌ها قایقرانان در دور فینال به رقابت پرداختند و نفرات برتر مشخص شدند. در کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر تانیا کارگرپور از گیلان با زمان ۴:۲۳.۰۰۸ دقیقه صاحب مدال طلا شد، مهسا آذری از گیلان با زمان ۴:۲۹.۴۹۰ دقیقه بر سکوی دوم ایستاد، اما با توجه به کسب مدال طلا...
    در این دوره از مسابقات که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد ۱۰ تنیسور در رده سنی آزاد، به صورت انفرادی و تک حذفی در زمین تنیس المپیک جزیره کیش با یکدیگر به رقابت پرداختند  در روز پایانی این دیدارها نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند که از بین این شرکت کنندگان، «امید مزینانی» به عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌ها شناخته شد و «امیر محمودی» و «سجاد خوراهه» به ترتیب مقام دوم تا سوم را به خود اختصاص دادند. در پایان حکم و مدال‌های نفرات برتر این مسابقات از سوی رئیس موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش و همچنین جوایزی از سوی عبدالنبی شرفی رییس هیات تنیس جزیره کیش اهدا شد. گفتنی است داوری این مسابقات که از روز...
    با برگزاری مسابقات فینال نفرات برتر رقابت‌های قهرمانی کشور آبهای آرام آقایان در بخش کانو و کایاک مشخص شدند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادواره قایقران فقید زنده‌یاد پوریا مسافری صبح و بعدازظهر امروز 5 مهرماه در دریاچه آزادی برگزار شد. در نوبت بعدازظهر مسابقات، قایقرانان راه‌یافته به فینال به رقابت پرداختند و چهره نفرات برتر مشخص شد. در کایاک یکنفره 1000 متر علی آقامیرزایی از گیلان با زمان 3:46.380 دقیقه بر سکوی نخست ایستاد، احمدرضا طالبیان از اصفهان با زمان 3:52.210 دقیقه دوم شد و امید احمدی از زنجان با زمان 3:56.996 دقیقه...
    به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز نخستین دوره رقابت‌های هنر‌های رزمی سواره فارس در سال ۹۹ گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شیراز با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.  رقابت‌های هنرهای رزمی سواره با شرکت ۲۰ سوارکار استان در هر سع ماده کمانگیری، شمشیر و نیزه روی اسب برگزار شد که در پایان یوسف عزیزی از شیراز قهرمان شد، محمد امیر رفیعی دیگر ورزشکار شیرازی بر سکوی دوم ایستاد و پیمان دانشمندی از مرودشت سوم شد. انتهای پیام/ت  
    کاربر با بیان اینکه نفرات برگزیده مرحله سوم لیگ برتر کتابخوانی طی هفته دفاع مقدس معرفی و تجلیل می شوند، گفت: در این مرحله یک هزار نفر شرکت کرده بودند و تعداد شرکت کنندگان این مرحله از مسابقه پنج برابر مراحل قبل بوده است. «علی کاربر» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: کانون فرهنگی و هنری مسجد باقرالعلوم علیه السلام بیرجند طی این هفته برنامه هایی برای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان برگزار می کند.   مدیر کانون فرهنگی و هنری مسجد باقرالعلوم علیه السلام بیرجند در ادامه بیان کرد: طی هفته دفاع مقدس برنامه دیدار وتجلیل از 10 خانواده معظم شهید در قالب طرح ملی سه...
    مرحله نخست مسابقات دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر باشگاه‌های کشور با جابجایی 2 رکورد جوانان و 3 رکورد نوجوانان همراه بود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرحله اول دوومیدانی نوجوانان و جوانان دختر باشگاه‌های کشور امروز در پیست مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران و پس از 9 سال وقفه برگزار شد. در این مسابقات ۲۳ تیم شامل 8 تیم باشگاهی و ۱۵ هیئت استانی شامل پلیمر خلیج فارس، سپاهان، سلکتور، پاس قوامین، تکنیک خراسان شمالی، المپیک ۲۰۲۰، پیشرو سلامت ماهشهر، شهرداری اردکان، سمنان، فارس، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، تهران، بوشهر، یزد، کرمانشاه، خراسان جنوبی، مرکزی، مازندران، کهگیلویه و بویراحمد، قم، آذربایجان شرقی و گلستان رقابت می‌کنند. در مسابقات برگزار شده رکوردهای جدیدی به دست...
    به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، فرضعلی گرایلی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی گفت: نخستین دوره مسابقات اتومبیلرانی سرعت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. او افزود: این دوره از مسابقات با حضور ٤٠ شرکت کننده و در پنج کلاس پراید آماتور، پراید اختصاصی، پژو ٢٠٦، پژو ٤٠٥ و آزاد برگزار شد.    رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی ادامه داد: در پایان این مسابقات در کلاس پراید استاندارد، فرنود شعرباف، فرید کنعانی و محمدحسین معتمدی و در کلاس پراید حرفه‌ای، هاشم علما، فرنود شعرباف و فرید کنعانی عناوین برتر را از آن خود کردند.   بیشتر بخوانید تیم شطرنج دانش آموزی...
    مرحله اول از مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور نوجوانان و جوانان پسر برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. به گزارش ایسنا، مرحله نخست رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور نوجوانان و جوانان پسر امروز (پنجشنبه) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد. طبق اعلام فدراسیون دوومیدانی در این مسابقات ۳۲تیم (۱۲ تیم باشگاهی و ۲۰ هیات استانی) حضور داشتند که ورزشکاران در قالب تیم‌های باشگاهی پلیمرخلیج فارس، سپاهان اصفهان، عقاب نیروی هوایی، سلکتور، دانشگاه یزد، پاس قوامین، شهرداری گتوند خوزستان، خلیج فارس هرمزگان، تکنیک خراسان شمالی، مقاومت تهران، المپیک ۲۰۲۰ ملارد، هیات ایرانیان و استان‌های سمنان، کرمان، فارس، بوشهر، آذربایجان غربی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، لرستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، خراسان جنوبی، اصفهان، مرکزی، زنجان، مازندران، کردستان، کهگیلویه وبویراحمد، قزوین، قم و خراسان...
    به گزارش خبرگزاری مهر، دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه با حضور اصحاب رسانه، مسئولین فدراسیون گلف، مهین فرهادی‌زاد، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، خسروی، مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها، سردار قاسمی، مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران، امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو در سایت مینی‌گلف باشگاه انقلاب برگزار شد.   مهرداد جمشیدی، در مراسم افتتاحیه این جام گفت: برای دومین سال متوالی و در دو سال گذشته این مسابقه در قالب جام رسانه برگزار شده  و اگر فعالیت‌های فدراسیون گلف دیده شده مرهون اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون هستند و اخبار و رویدادهای فدراسیون را منعکس کردند. وی در ادامه افزود: ما هم به رسم قدردانی هر ساله این جام را داریم...
    دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه با حضور اصحاب رسانه، مسئولین فدراسیون گلف، مهین فرهادی‌زاد، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، خسروی، مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها، سردار قاسمی، مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران، امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو در سایت مینی‌گلف باشگاه انقلاب برگزار شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهرداد جمشیدی، در مراسم افتتاحیه این جام گفت: برای دومین سال متوالی و در دو سال گذشته این مسابقه در قالب جام رسانه برگزار شده و اگر فعالیت‌های فدراسیون گلف دیده شده مرهون اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون هستند و اخبار و رویدادهای فدراسیون را منعکس کردند. وی در ادامه افزود: ما هم به رسم قدردانی هر ساله این جام...
    به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، نخستین دوره مسابقات مرشدی «آوا‌های زورخانه ای، نوا‌های عاشورایی»، ویژه جامعه شریف کار، تولید و خانواده آن‌ها به مناسبت ماه محرم به صورت مجازی در سطح استان کرمان برگزار شد. در این مسابقات، ۲۷ شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند که در پایان رسول عرب پور از شهرستان زرند بر سکوی نخست ایستاد، جواد نادری از شهرستان انار به مقام دوم دست یافت و علی افاضاتی از شهرستان انار و محسن نیکوکار از شهرستان رفسنجان به طور مشترک سوم شدند. مراسم تجلیل از نفرات برتر این رقابت ها، با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دامغانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان، نخعی رئیس هیئت ورزش‌های کارگری، طالبی...
    نفرات برتر دومین دوره جام رسانه مینی گلف معرفی شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از فدراسیون گلف، دومین دوره مسابقات مینی گلف جام رسانه با حضور اصحاب رسانه، مسئولین فدراسیون گلف، مهین فرهادی‌زاد، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، خسروی، مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌ها، سردار قاسمی، مشاور وزیر ورزش در امور ایثارگران، امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو در سایت مینی‌گلف باشگاه انقلاب برگزار شد.   مهرداد جمشیدی، در مراسم افتتاحیه این جام گفت: برای دومین سال متوالی و در دو سال گذشته این مسابقه در قالب جام رسانه برگزار شده  و اگر فعالیت‌های فدراسیون گلف دیده شده مرهون اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون هستند و اخبار و رویدادهای فدراسیون را منعکس...
    به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین دوره مسابقات جام رسانه امروز برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند. اسامی نفرات برتر به شرح زیر است: بانوان: محیا شهسواری از تسنیم بهاره محمدی از فارس هاجر علیزاده از فیلمسازان جوان مردان: اکبر داداش زاده از ایران سیامک خاجی از روزنانه فرهیختگان جعفر جدی از تسنیم مهرداد جمشیدی، در این مراسم این جام گفت: برای دومین سال متوالی و در دو سال گذشته این مسابقه در قالب جام رسانه برگزار شده و اگر فعالیت‌های فدراسیون گلف دیده شده مرهون اصحاب رسانه است که در کنار ورزش و فدراسیون هستند و اخبار و رویدادهای فدراسیون را منعکس کردند. وی در ادامه افزود: ما هم به رسم قدردانی هر...
    غلامرضا نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان انجام ورزش همگانی مسابقات ورزشی مجازی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، هیأت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان اجرایی می‌شود.  سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه طرح «مسابقات ورزشی مجازی» در چند مرحله برگزار خواهد شد، گفت: در مرحله نخست این مسابقات در دو رشته «سپک تاکرا» و «پارکور» برگزار می‌شود و بر اساس فیلم‌های ارسالی شرکت‌کنندگان در اجرای این دو مهارت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. وی با اشاره به اینکه مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان و بدون شرط سنی برگزار می‌شود، اضافه کرد: با توجه به اینکه آخرین...
    به گزارش ایرنا، در این مسابقات نیروهای مسلح شهرستان های شوط، پلدشت و ماکو در رشته‌های دو ۸۰۰ متر، حمل اجسام و تیراندازی با هم به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت ها، حجت صفری، عمران محمودزاده و احد پاسبان و تیم‌های سپاه ماکو، نیروی انتظامی شوط و هنگ مرزی ماکو به ترتیب اول تا سوم شدند. از نفرات و تیم های برگزیده با اهدای مدال و جام مسابقات تجلیل شد. این مسابقات به همت سازمان منطقه آزاد ماکو، اداره ورزش جوانان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو برگزار شد. برچسب‌ها ماکو سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماكو پلدشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شوط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
    به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات مجازی کاتا سبک‌های آزاد آقایان که از تاریخ ۱۸ شهریور ماه در چهار مرحله آغاز شده بود، با اعلام نفرات برتر و قهرمانی استان فارس به پایان رسید. این مسابقات با حضور ۱۴۰ کاراته کا و قضاوت ۷ داور بخش سبک‌های آزاد کاراته کشور و با عنوان جام مدافعان سلامت برگزار شد. در پایان این مسابقات فارس با کسب ۲ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز عنوان نخست را کسب کرد. قم با ۲ طلا، ۲ نقره، ۳ برنز نایب قهرمان شد و گیلان با ۱ طلا، ۱ نقره و ۱ برنز در جای سوم ایستاد. تیم‌های کردستان با ۱ طلا و ۱ برنز، خوزستان و کرمان با ۱ طلا، تهران و مازندران با ۱ نقره...
    نفرات برتر مسابقات قایقرانی اسلالوم آقایان قهرمانی کشور در بخش کانو و کایاک مشخص شدند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط‌عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم آقایان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادواره شهید سرافراز جمشید موسی‌زاده به میزبانی هیئت قایقرانی استان البرز در رودخانه کرج برگزار شد و قایقرانان استان‌های چهارمحال و بختیاری، البرز، فارس، گیلان، تهران، اردبیل، کردستان، خوزستان، مازندران و اصفهان در این رقابت‌ها شرکت کردند. رقابت‌ها در بخش کایاک‌اسلالوم و کانواسلالوم در دو دور برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. در پایان رقابت‌ها در ماده کانواسلالوم محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری، مهدی کریمی از گیلان و حسین حاتمی از البرز مقام‌های اول...
    فریما یداللهی عصر سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: دبیرخانه پنجمین جشنواره سراسری دانشگاهی هنرهای دیجیتال در مجموع ۶۰۰ اثر در ۱۰ بخش مختلف را دریافت کرد که در نهایت، تعداد ۱۵۰ اثر به بخش رقابتی جشنواره راه یافتند. وی ادامه داد: جایزه های بهترین فیلم داستانی به فیلم "شرف" با کارگردانی "محمدحسام حیدرزاده"، بهترین فیلم تجربی به "شهر بی‌عشق" با کارگردانی "فاطمه صداقت‌پور"، بهترین فیلم مستند به فیلم" کمی آنطرف‌تر" با کارگردانی "محمد ساکی" و بهترین کارگردانی به  "سبحان میناوی" برای فیلم "ذبیح" اهدا شد.  یداللهی افزود: بهترین تدوین و بهترین فیلمبرداری این جشنواره به "فاطمه صداقت‌پور" برای فیلم "شهر بی‌عشق" اهدا شد و همچنین هیات داوران این جشنواره، هیچ اثر ویدئوآرت را شایسته تقدیر ندانست....
    به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، علی‌اکبر کریم پور مسئول روابط عمومی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد: نفرات برتر مسابقات عکاسی حافظان سلامت سپاه استان همدان مشخص شدند. او  با اشاره به رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس گفت: آزادی امروز ما مدیون دلاورمردی جوانان این مرز و بوم است که شجاعانه و غیرتمندانه در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند و نگذاشتند وجبی از خاک این سرزمین عزیز اشغال شود. مسئول روابط عمومی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه امروز نیز جهادگران و مدافعان سلامت در حفظ سلامت با تمام توان ایستاده‌اند، گفت: ایثار و فداکاری این عزیزان در مقابله با بیماری منحوس کوید...