2021-04-14@17:50:00 GMT
۱۰۰۰ نتیجه - (۰.۰۰۸ ثانیه)

جدیدترین‌های «نفرات برتر»:

دیگر صفحات کلیدواژه‌ی «نفرات برتر»: (اخبار جدید در صفحه یک)
۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰
    روزنامه فرهیختگان: نکته قابل‌تامل درباره نفرات برتر کنکور امسال برخلاف داوطلبان سال گذشته، مدارس محل تحصیل آنهاست؛ چراکه سال گذشته تقریبا اکثر داوطلبانی که توانسته بودند در زمره ۱۰ یا ۵ نفر برتر گروه‌های مختلف آزمایشی قرار بگیرند، افرادی بودند که زمانی در مدارس غیرانتفاعی تحصیل می‌کردند، اما به‌نظر می‌رسد امسال دانش‌آموزان سمپادی و تیزهوشان در میدان رقابت با غیرانتفاعی‌ها، برگ‌برنده را در دست گرفته‌اند و توانسته‌اند شاخ غول کنکور را بشکنند. مساله جالب‌تر اینکه در میان برترین‌های امسال داوطلبی از استان سیستان‌وبلوچستان است که توانسته رتبه نهم گروه آزمایشی علوم ریاضی را کسب کند و توانسته خود را درجمع ۱۰ نفر اول این گروه آزمایشی جای دهد. همچنین رتبه هفتم این گروه آزمایشی نیز در مدرسه‌ای کاملا دولتی درس...
    مسابقات قهرمانی کشور رشته اسلالوم در بخش بانوان امروز (دوشنبه‌ - ۳۱ شهریور ماه) در رودخانه کرج برگزار شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط‌ عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم بانوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادواره شهید سرافراز ضیاء حسین‌زاده به میزبانی هیئت قایقرانی استان البرز در رودخانه کرج برگزار شد. در این رقابت قایقرانانی از استان‌های اصفهان، مازندران، تهران، قزوین، زنجان، البرز، یزد، کردستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه حضور داشتند. قایقرانان در بخش کانواسلالوم و کایاک‌اسلالوم در دو ران به رقابت پرداختند و در پایان چهره نفرات برتر مشخص شد. بر این اساس در بخش کانواسلالوم یاسمن رضاسلطانی از توابع تهران، نیروانا...
    با پایان رقابت های قایقرانی قهرمانی خوزستان در خرمشهر نفرات برتر در بخش انفرادی و تیمی مشخص شد به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، رقابت های قهرمانی قایقرانی خوزستان که امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی خرمشهر برگزار شد، رقبا در دو ماده ۵۰۰ و هزار متر به مصاف هم رفتند. در پایان و در بخش انفرادی، سینا سبزه دزفولی از دزفول به عنوان نخست دست یافت، امید قنواتی از ماهشهر دوم شد و رامین یلالی از اهواز مکان سوم رو از آن خود کرد. همچنین در بخش تیمی، تیم دزفول توانست در جایگاه برتر قرار گیرد و تیم های اهواز و خرمشهر به ترتیب دوم و سوم شدند. لازم به ذکر است این رقابت ها عصر...
    به گزارش اقتصادآنلاین، فرهیختگان نوشت: پرونده جنجالی‌ترین کنکور قرن بالاخره روز گذشته با اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن نفرات برتر پنج گروه آموزشی بسته شد تا داوطلبان آزمون سراسری 99 بالاخره بتوانند بعد از چند ماه پراسترس نفسی تازه کرده و از الان به فکر انتخاب‌رشته و دانشگاه موردنظرشان البته با توجه به رتبه اعلامی توسط سازمان سنجش باشند. کنکوری که از همان روزهای اولیه شیوع کرونا زمزمه‌ها پیرامون برگزاری یا عدم‌برگزاری‌اش بالا گرفته بود و در کنار اظهارنظرهای ضدونقیض مسئولان وزارتخانه‌های بهداشت و علوم درباره زمان شروع این ماراتن بزرگ علمی، یک‌بار نیز زور کرونا  به آن رسید و بالاخره زمانش را از تیرماه که در طول چهار دهه گذشته همیشه موعد اصلی برگزاری کنکور بوده، با تاخیر یک‌ماهه همراه...
    مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز از موفقیت قاریان این واحد دانشگاهی در مسابقات شفاهی قرآن دانشگاه های آزاد اسلامی استان گلستان خبر داد. عبدالله سرگلزایی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا اظهار کرد: با اعلام نتایج بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گلستان که به صورت مجازی در واحد گرگان برگزار شد، استاد، کارمند و دو دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز موفق به کسب رتبه‌های برتر این دوره از مسابقات شدند. وی اضافه کرد: در رشته تحقیق دانشجویی (بخش خواهران) زهرا آشکارگر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مشاوره حائز رتبه نخست شد، راضیه اشکارگر از کارکنان سما در رشته تحقیق رتبه اول را به دست آورد و...
    به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، روزنامه فرهیختگان در گزارشی به آمارهای مربوط به آزمون سراسری سال ۹۹ پرداخته است که بخش‌هایی از آن در ادامه می‌آید. پرونده جنجالی‌ترین کنکور قرن بالاخره روز گذشته با اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن نفرات برتر پنج گروه آموزشی بسته شد تا داوطلبان آزمون سراسری 99 بالاخره بتوانند بعد از چند ماه پراسترس نفسی تازه کرده و از الان به فکر انتخاب‌رشته و دانشگاه موردنظرشان البته با توجه به رتبه اعلامی توسط سازمان سنجش باشند. کنکوری که از همان روزهای اولیه شیوع کرونا زمزمه‌ها پیرامون برگزاری یا عدم‌برگزاری‌اش بالا گرفته بود و در کنار اظهارنظرهای ضدونقیض مسئولان وزارتخانه‌های بهداشت و علوم درباره زمان شروع این ماراتن بزرگ علمی، یک‌بار نیز زور...
    به گزارش ایرنا، اولین دوره مسابقات آنلاین شطرنج قهرمانی کشور کلاس B۱ مردان روز  گذشته (شنبه) برگزار شد. این مسابقات با حضور ۱۲ ورزشکار از استان های قزوین، تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان، خوزستان، خراسان رضوی و البرز در ۷ دور به روش سوئیسی  آغاز ودر ساعت ۲۱ به پایان رسید در پایان این مسابقات «علیرضا قورچی‌بیگی» از استان قزوین با ۶ امتیاز به مقام اول دست یافت و «عرفان محمدعلیزاده» از توابع تهران با ۵/۵ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت. همچنین «هادی مشیرآبادی» از آذربایجان شرقی با ۵/۵امتیاز و امتیاز شکنی بدتر مقام سوم را از آن خود کرد.  کادر فنی تیم ملی شطرنج نابینایان ایران نفرات برتر این دور از مسابقات را به نخستین اردوی انتخابی تیم ملی آنلاین نابینایان دعوت کرد. منبع:...
    پرونده جنجالی‌ترین کنکور قرن بالاخره روز گذشته با اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن نفرات برتر پنج گروه آموزشی بسته شد تا داوطلبان آزمون سراسری 99 بالاخره بتوانند بعد از چند ماه پراسترس نفسی تازه کرده و از الان به فکر انتخاب‌رشته و دانشگاه موردنظرشان البته با توجه به رتبه اعلامی توسط سازمان سنجش باشند. به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، پرونده جنجالی‌ترین کنکور قرن بالاخره روز گذشته با اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن نفرات برتر پنج گروه آموزشی بسته شد. کنکوری که از همان روزهای اولیه شیوع کرونا زمزمه‌ها پیرامون برگزاری یا عدم‌برگزاری‌اش بالا گرفته بود و در کنار اظهارنظرهای ضدونقیض مسئولان وزارتخانه‌های بهداشت و علوم درباره زمان شروع این ماراتن بزرگ علمی، یک‌بار نیز زور...
    کنکور؛ بزرگ‌ترین ماراتن ورود به دانشگاه‌های کشور امسال با تمامی چالش های کرونایی برگزار شد و آنرا به رزمایش و آزمونی برای ادامه روال عادی زندگی در شرایط کرونایی تبدیل کرد. اما این رقابت این‌بار متفاوت از دیگر دوره های قبل برای داوطلبان و والدین آنها با استرس و دغدغه همراه بود، گویی که راز سختی این غول خفته همچنان باقیست و با وجود کرونا پیچیده تر هم شد؛ و بعد از اینکه امسال برای چندین بار به تعویق افتاد در نهایت ۲۹ مرداد تا اول شهریور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. مسئولان نیز با اندیشیدن تمهیدات بهداشتی و با همکاری خانواده ها و داوطلبان تجربه بزرگترین رویداد تجمعی بعد از شیوع کرونا را به بهترین شکل ممکن ثبت کردند و این ماراتن علمی با...
    دو دانش آموز گلستانی رتبه سوم و ششم کنکور سراسری را کسب کردند تا باردیگر استان گلستان در رتبه های برتر سهمی داشته باشد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ آزمون سراسری سال 99 بعد از کش و قوس های فروان و ابهام برگزارشدن و نشدن ها  سرانجام 29 مرداد ماه برگزارشد و بامداد 30 شهریور نیز نتایج اولیه آن اعلام شد . براساس نتایج اولیه آزمون سراسری، نام دو دانش آموز از استان گلستان " محمد تیموری" رتبه سوم و و "شهریار سلیمانی" رتبه ششم تجربی به چشم می خورد که نخستین بار در دو دهه اخیر استان گلستان را در جمع نفرات برتر کنکور قرار داده است. احسان...
    مهدی مجیدی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص نتایج کنکور سراسری ۹۹ گفت: بر اساس اعلام اسامی نفرات برتر کنکور سراسری دانشگاه‌ها توسط سازمان سنجش، محمد قاسمی رتبه ۱۰ گروه آزمایشی علوم انسانی در آزمون سراسری سال ۹۹، علی انصاری رتبه ۳ رشته ریاضی و رضا ابراهیمی رتبه ۴ در رشته زبان از جمله دانش آموزان خراسان رضوی به ترتیب در مشهد و سبزوار هستند که در بین نفرات برتر کنکور سراسری قرار گرفتند. رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش خراسان رضوی افزود: احتمالاً در اولین جلسه شورای آموزش‌وپرورش با حضور استاندار خراسان رضوی از این افراد برای تجلیل دعوت به عمل می‌آوریم. کد خبر 5028245
    سازمان سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروه های آزمایشی کنکور سراسری را اعلام کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروه های آزمایشی کنکور سراسری را اعلام کرد که مریم اکبری سریزدی از دبیرستان استعدادهای درخشان ناحیه سه کرج موفق به کسب رتبه ۳ گروه آزمایشی علوم انسانی شد.           انتهای پیام/
    نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به شرح ذیل اعلام می گردد.نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹   نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹   نفرات برتر گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری سال ۱۳۹۹   نفرات برتر گروه آزمایشی زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور برچسب ها: نفرات برتر آزمون
    اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در پنج گروه آزمایشی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر شد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی از یزد، ملیحی کسری از ساری، محمد مولوی سرند از فردوس، مهرداد میلانلو از لاهیجان، محمد مهدی حیدری نسب از زابل و مهدی سعادت بخت از تهران به ترتیب رتبه‌های یک تا ۱۰ را کسب کردند. در گروه آزمایشی علوم...
    به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، نتایج آزمون سراسری سال 99 اعلام شد و کنکور امسال نیز با تمام سختی‌های کرونایی که داشت به پایان رسید. پس از اعلام نام نفرات برتر کنکور سراسری، مشخص شد امسال در هیچ‌کدام از گروه‌های آموزشی نه تنها اثری از داوطلبان شهرهای کوچک استان نیست بلکه نامی از کنکوری‌های اهواز و شهرهای بزرگ استان نیز دیده نمی‌شود. این در حالی است در سال گذشته علیرضا سخایی‌راد توانست در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور رتبه یک در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فیزیک و سیاوش کیانی‌پور نیز توانست رتبه نهم گروه آزمایشی علوم تجربی را کسب کنند. ۸۳ هزار و ۳۲ داوطلب خوزستانی در رشته‌های مختلف کنکور سراسری امسال رقابت کردند که...
    رویداد۲۴ اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد. اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی: ۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران۲- ایلیا هاشمی راد از تهران۳- علی انصاری از مشهد۴- آرمین ثقفیان از اصفهان۵- سروش شرافت برفوئی از یزد۶- کسری ملیحی از ساری۷- محمد مولوی سرند از فردوس۸- مهراد میلانلو از لاهیجان۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی: ۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل۲- رامین آزادی از تهران۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان۴- سپهر اسلامی از تهران۵- علی مولائی از...
    رویداد۲۴ اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد. اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی: ۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران۲- ایلیا هاشمی راد از تهران۳- علی انصاری از مشهد۴- آرمین ثقفیان از اصفهان۵- سروش شرافت برفوئی از یزد۶- کسری ملیحی از ساری۷- محمد مولوی سرند از فردوس۸- مهراد میلانلو از لاهیجان۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی: ۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل۲- رامین آزادی از تهران۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان۴- سپهر اسلامی از تهران۵- علی مولائی از...
    خبرگزاری میزان-سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در رشته‌های مختلف علوم ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان‌های خارجه را اعلام کرد. خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی از یزد، ملیحی کسری از ساری، محمد مولوی سرند از فردوس، مهرداد میلانلو از لاهیجان، محمد مهدی حیدری نسب از زابل و مهدی سعادت بخت از تهران به ترتیب رتبه‌های یکم تا ۱۰ را کسب کردند.  در گروه آزمایشی علوم تجربی نیز سید امیر سید شنوا از اردبیل، رامین آزادی...
    اسامی نفرات برتر کنکور سال ۹۹ در گروه‌های پنجگانه آزمایشی اعلام شد. - اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ نتایج اولیه آزمون سراسری سال 99 اعلام و بدین ترتیب اسامی 10 نفر نخست در هر گروه آزمایشی نیز مشخص شد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی از میان 10 نفر نخست، سه نفر از تهران و هفت نفر از سایر استان‌ها هستند و نفر 9 از شهر زابل است: 1. ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران 2. ایلیا هاشمی راد از تهران 3. علی انصاری از مشهد 4. آرمین ثقفیان از اصفهان 5. سروش شرافت بفروئی از یزد 6. کسری ملیحی از ساری 7. سیدمحمد مولوی سرند از فردوس 8. مهرداد میلانلو از لاهیجان 9. محمد مهدی حیدری نسب از زابل 10. مهدی سعادت بخت از تهران...
    نتایج اولیه آزمون سراسری و اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ اعلام شد. به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری شبستان، نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1399 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. زمان انتخاب رشته روز چهارشنبه دوم مهر ماه تا روز شنبه پنج مهر ماه است. انتخاب رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی هم امسال در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش باید وارد شود.   اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال 1399 نیز به شرح زیر است: گروه آزمایشی علوم انسانی: 1. مهدی محمدی تمر از شهر ارومیه 2. علیرضا چلابیان از آمل 3. مریم اکبری سریزدی از کرج 4. محسن سیاه مرد از خمینی شهر 5. حسین...
    به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و ۲ گیلانی جزء رتبه‌های تک رقمی کنکور اعلام شدند. صدرا فدائی، رتبه ۵ گروه آزمایشی زبان و مهراد میلانلو، رتبه ۸ گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ را کسب کردند. داوطلبان ورود به دانشگاه برای مشاهده اسامی و اطلاع از نتایج اولیه آزمون خود مبنی بر قبولی و رتبه کسب شده باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند. آزمون سراسری ۹۹ به دلیل شیوع بیماری کرونا پس از وقفه یک ماهه از ۲۹ مرداد تا اول شهریور ماه برگزار شد. انتهای پیام/ع
    اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی مشخص شد. به گزارش پول نیوز، اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد. اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی:۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران۲- ایلیا هاشمی راد از تهران۳- علی انصاری از مشهد۴- آرمین ثقفیان از اصفهان۵- سروش شرافت برفوئی از یزد۶- کسری ملیحی از ساری۷- محمد مولوی سرند از فردوس۸- مهراد میلانلو از لاهیجان۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی:۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل۲- رامین آزادی از تهران۳-...
    به گزارش فارس، کارنامه نتایج اولیه کنکور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر شد. داوطلبان میتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات خود نتیجه را مشاهده کنند. زمان انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز از دوم تا پنجم مهرماه است. جزئیات انتخاب رشته از اینجا قابل دسترسی است.  نفرات برتر کنکور اعلام شدند سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در رشته های مختلف علوم ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان های خارجه را اعلام کرد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی...
    خبرگزاری میزان-نتیجه اولیه کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفت.انتخاب رشته از ۲ مهر آغاز و تا ۵ مهر ماه ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه و یا وارد کردن شماره داوطلبی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد، شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام کنند.   کد ویدیو دانلود فیلم اصلی     در همین زمینه: رتبه یک کنکور دکتری کیست؟ برچسب ها: کنکور سراسری سازمان سنجش
    ساعت 24-اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی مشخص شد. اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد. اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی: ۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران ۲- ایلیا هاشمی راد از تهران ۳- علی انصاری از مشهد ۴- آرمین ثقفیان از اصفهان ۵- سروش شرافت برفوئی از یزد ۶- کسری ملیحی از ساری ۷- محمد مولوی سرند از فردوس ۸- مهراد میلانلو از لاهیجان ۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل ۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی: ۱- سید امیر سید شنوا...
    نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان سنجش در گروه های آزمایشی ۵ گانه معرفی شدند. ناطقان: سازمان سنجش آموزش کشور اسامی ۱۰ نفر اول در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و ۵ نفر اول در گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی را منتشر کرد.گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی۱. ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران۲. ایلیا هاشمی راد از تهران۳. علی انصاری از مشهد۴. آرمین ثقفیان از اصفهان۵. سروش شرافت بفروئی از یزد۶. کسری ملیحی از ساری۷. سیدمحمد مولوی سرند از فردوس۸. مهرداد میلانلو از لاهیجان۹. محمد مهدی حیدری نسب از زابل۱۰. مهدی سعادت بخت از تهرانگروه آزمایشی علوم تجربی۱. سید امیر سیدشنوا از اردبیل۲. رامین آزادی از تهران۳. محمد تیموری ماسوله...
    نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان سنجش در گروه های آزمایشی ۵ گانه معرفی شدند. ناطقان: سازمان سنجش آموزش کشور اسامی ۱۰ نفر اول در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و ۵ نفر اول در گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی را منتشر کرد.گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی۱. ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران۲. ایلیا هاشمی راد از تهران۳. علی انصاری از مشهد۴. آرمین ثقفیان از اصفهان۵. سروش شرافت بفروئی از یزد۶. کسری ملیحی از ساری۷. سیدمحمد مولوی سرند از فردوس۸. مهرداد میلانلو از لاهیجان۹. محمد مهدی حیدری نسب از زابل۱۰. مهدی سعادت بخت از تهرانگروه آزمایشی علوم تجربی۱. سید امیر سیدشنوا از اردبیل۲. رامین آزادی از تهران۳. محمد تیموری ماسوله...
    به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،براساس اعلام سازمان سنجش رتبه سه رشته ریاضی، رتبه ۱۰ رشته انسانی و رتبه چهار رشته زبان انگلیسی دانش آموزان خراسان رضوی هستند.محمد قاسمی رتبه ۱۰ گروه آزمایشی علوم انسانی در آزمون سراسری سال ۹۹، علی انصاری رتبه ۳ رشته ریاضی و رضا ابراهیمی رتبه ۴ در رشته زبان از جمله دانش آموزان خراسان رضوی به ترتیب در مشهد و سبزوار هستند که در بین نفرات برتر کنکور سراسری قرار گرفتند.   انتهای پیام//م.م
    به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ز تعداد یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ کارت صادر شده در آزمون سال ۹۹ تعداد یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۴۴۹ کارت پرینت شده است که تفاوت آن ۱۴۵ هزار و ۷۸۴ کارت بود.   وی افزود: در نهایت از میان داوطلبان کنکور سراسری در گروه ریاضی تعداد ۱۳۵ هزار و ۴۲۰ داوطلب، از میان داوطلبان گروه تجربی ۳۵۲ هزار و ۹۲۳ داوطلب، از میان داوطلبان گروه علوم انسانی تعداد ۳۱۴ هزار و ۴۷۱ داوطلب، از میان داوطلبان گروه هنر تعداد ۸۰ هزار و ۸۶ نفر و از میان داوطلبان گروه زبان های خارجی ۱۲۹ هزار و ۵۰۶...
    نفرات برتر ازمون سراسری سال ۱۳۹۹ اعلام شدند. به گزارش جنوب نیوز، نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به شرح ذیل اعلام می گردد.   نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹  نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹
    به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی از یزد، ملیحی کسری از ساری، محمد مولوی سرند از فردوس، مهرداد میلانلو از لاهیجان، محمد مهدی حیدری نسب از زابل و مهدی سعادت بخت از تهران به ترتیب رتبه های یکم تا ۱۰ را کسب کردند. برپایه این گزارش در گروه آزمایشی علوم تجربی نیز سید امیر سید شنوا از اردبیل، رامین آزادی از تهران، محمد تیموری ماسوله از گرگان، سپهر اسلامی از تهران، علی مولائی از ارومیه، شهریار سلمانی از گرگان، سارا احمدی از تهران، علی چیت ساز از شیراز، مهراب...
    به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین،بر اساس اعلام سایت سازمان سنجش نازنین زهرا افشار، از قزوین در گروه آزمایشی علوم انسانی در رتبه ششم کنکور قرار گرفت.سال‌ها بود که از استان قزوین کسی در جمع نفرات برتر آزمون سراسری قرار نداشت.داوطلبان آزمون سراسری برای دیدن نتیجه اولیه کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند، کارنامه داوطلبان روی سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفته است.انتخاب رشته از ۲ مهر آغاز و تا ۵ مهر ماه ادامه دارد، داوطلبان می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه و یا وارد کردن شماره داوطلبی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد، شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام...
    به گزارش الف، سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در رشته‌های مختلف علوم ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان‌های خارجه را اعلام کرد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۱۰ نفر اول بدین شرح هستند؛ ۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران ۲- ایلیا هاشمی راد از تهران ۳- علی انصاری از مشهد ۴- آرمین ثقفیان از اصفهان ۵-سروش شرافت بفروئی از یزد ۶- ملیحی کسری از ساری ۷- محمد مولوی سرند از فردوس ۸- مهرداد میلانلو از لاهیجان ۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل ۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران در گروه آزمایشی علوم تجربی،  ۱۰ نفر اول بدین شرح هستند؛ ۱-سید امیر سید شنوا از...
    کارنامه نتایج اولیه کنکور 99 روی سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، انتخاب رشته داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند از چهارشنبه دوم مهر آغاز می‌شود و تا پنجم این ماه ادامه دارد.   بر اساس اعلام سازمان سنجش امسال برای نخستین بار انتخاب رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد هم در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش باید وارد شود.   سازمان سنجش همچنین اسامی نفرات برتر گروه های آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال 1399 را اعلام کرد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛ 1- ابوالفضل حاجی محمد...
    خبرگزاری فارس: کنکور ۹۹ در روز‌های چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مرداد و شنبه اول شهریور در سراسر کشور برگزار شد. سازمان سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروه‌های آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ در سایت خود به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر کرد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۱۰ نفر اول بدین شرح هستند؛ ۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران ۲- ایلیا هاشمی راد از تهران ۳- علی انصاری از مشهد ۴- آرمین ثقفیان از اصفهان ۵-سروش شرافت بفروئی از یزد ۶- ملیحی کسری از ساری ۷- محمد مولوی سرند از فردوس ۸- مهرداد میلانلو از لاهیجان ۹- محمد...
    صراط:  کنکور ۹۹ در روزهای چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مرداد و شنبه اول شهریور در سراسر کشور برگزار شد. به گزارش فارس، سازمان سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال 1399 در سایت خود به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر کرد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛ 1- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران 2- ایلیا هاشمی راد از تهران 3- علی انصاری از مشهد 4- آرمین ثقفیان از اصفهان 5-سروش شرافت بفروئی از یزد 6- ملیحی کسری از ساری 7- محمد مولوی سرند از فردوس 8- مهرداد میلانلو از...
    به گزارش همشهری‌آنلاین؛ اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر شد. اطلاعات سازمان سنجش نشان می‌دهد تهرانی‌ها با وجود تعداد حداکثری در جمع نفرات اول، اما در گروه آزمایشی علوم انسانی هیچ رتبه یک تا سه را به خود اختصاص نداده‌اند. البته اگر شمیرانات جزو تهران حساب کنیم، تهرانی‌ها یک سهمیه در گروه زبان دارند. علوم ریاضی و فنی: 1- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران 2- ایلیا هاشمیدا راد از تهران 3- علی انصاری از مشهد علوم تجربی: 1- سید امیر سید شنوا از اردبیل 2- رامین آزادی از تهران 3- محمد تیموری ماسوله از گرگان علوم انسانی: 1-مهدی محمد ثمر از ارومیه 2- علی...
    به گزارش خبرگزاری فارس، کنکور ۹۹ در روزهای چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مرداد و شنبه اول شهریور در سراسر کشور برگزار شد. سازمان سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال 1399 در سایت خود به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر کرد. در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛ 1- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران 2- ایلیا هاشمی راد از تهران 3- علی انصاری از مشهد4- آرمین ثقفیان از اصفهان 5-سروش شرافت بفروئی از یزد 6- ملیحی کسری از ساری7- محمد مولوی سرند از فردوس 8- مهرداد میلانلو از لاهیجان 9- محمد مهدی حیدری نسب از زابل...
    به گزارش صدای ایران، ا سامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی از یزد، ملیحی کسری از ساری، محمد مولوی سرند از فردوس، مهرداد میلانلو از لاهیجان، محمد مهدی حیدری نسب از زابل و مهدی سعادت بخت از تهران به ترتیب رتبه های یک تا ۱۰ را کسب کردند.در گروه آزمایشی علوم تجربی به ترتیب سید امیر سید شنوا از اردبیل، رامین آزادی از تهران، محمد تیموری ماسوله از گرگان، سپهر اسلامی از تهران، علی مولائی از ارومیه، شهریار سلمانی از...
    نفرات برتر ازمون سراسری سال ۱۳۹۹ اعلام شدند.   به گزارش مشرق، نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به شرح ذیل اعلام می گردد.   نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹  نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ نفرات برتر گروه آزمایشی زبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹
    به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، نفرات برتر کنکور سراسری دقایقی قبل اعلام شد که بر این اساس رتبه ۴رشته ریاضی، رتبه ۴ و ۷ رشته انسانی، رتبه ۲ رشته هنر و رتبه ۳ رشته زبان از استان اصفهان هستند.  در همین ارتباط در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آرمین ثقفیان از اصفهان رتبه چهارم این گروه آزمایشی را کسب کرده است؛ همچنین در گروه آزمایشی علوم انسانی محسن سیاه‌مرد از خمینی‌شهر و مهدی ضیائی از شهرضا به ترتیب رتبه‌های چهارم و هفتم را کسب کرده‌اند. در گروه آزمایشی هنر نیز حانیه منصوری نحجیری از اصفهان رتبه دوم این گروه آزمایشی را کسب کرد و در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی نیز آنیتا محمدی از اصفهان به رتبه سوم دست پیدا...
    به گزارش ایرنا، رقابت‌های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ با حضور چهره‌های شاخص و قهرمانان این رشته ورزشی، در پیست بین‌المللی آیلند با کسب مجوز و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.   براین اساس، اسامی نفرات برتر کلاس‌های مختلف به شرح زیر است:   پژو ۸ سوپاپ:   مهدی سمندر   محمد محودیان   محمدرسول بساطی   ۴ و ۶ سیلندر توربو دیفرانسیل جلو:   حسین سلطانی   ابوالفضل مرادی   حبیب مظلوم   ۴ و ۶ سیلندر توربو دیفرانسیل عقب:   حامد سنگدوینی   حامد کرمی   رضی بحری   کلاس اورال:   ابوالفضل مرادی   شایان خسروی   فرید توفیقی   ۲۰۶ GT:   محمد نوذری   امیر قائدیان   آرین هارتونینان...
    به گزارش روابط عمومی این هیات ، صابر اکبرزاده گفت که برای اولین بار در تاریخ ورزش های رزمی مازندران مسابقات مجازی در چهار استایل دفاع شخصی، فرم ، سلاح سرد و شکستن اجسام سخت برگزار می شود . وی افزود : به دلیل شیوع ویروس کرونا در استان و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی و جهت افزایش انگیزه رزمی کاران استان برگزاری این مسابقات مجازی در دستور کار قرار گرفته است. اکبرزاده گفت که رزمی کاران تا روز جمعه ۲۸ شهریور فرصت ارائه مدارک و ارسال ویدیو های خود را داشتند که تا کنون مدارک بیش از ۷۰ ورزشکار دریافت شده است . وی افزود : مسئولان کمیته مسابقات استان در حال بررسی این مدارک و ویدیوها...
    به گزارش روز شنبه روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، «صالح زمانی» در این خصوص گفت: این مسابقات با حضور۲۰۰شرکت کننده در سه رده سنی ۱۳تا ۱۶، ۱۷ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۳۱ سال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب در مجموعه ورزشی خوراکیان برگزار شد. وی افزود: در رده سنی ۱۳ تا  ۱۶ سال بنیامین زماندار از منطقه ۶، سجاد سجادی مهر از منطقه ۴ و طاها مسعودی از منطقه ۱۰ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند. سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۹  عنوان کرد: در رده سنی ۱۷ الی ۲۰ سال داود گودرزی منطقه ۲۰، محمد حسین نیک ضمیر منطقه ۹ و نصیر شاهوردی منطقه ۱۰ و همچنین در رده سنی...
    خبرگزاری میزان-نفرات برتر رقابت‌های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ مشخص شدند. خبرگزاری میزان - رقابت‌های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ با حضور چهره‌های شاخص و قهرمانان این رشته ورزشی، در پیست بین‌المللی آیلند با کسب مجوز و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد.اسامی نفرات برتر کلاس‌های مختلف به شرح زیر است:پژو ۸ سوپاپ:مهدی سمندرمحمد محودیانمحمدرسول بساطی۴ و ۶ سیلندر توربو دیفرانسیل جلو:حسین سلطانیابوالفضل مرادیحبیب مظلوم۴ و ۶ سیلندر توربو دیفرانسیل عقب:حامد سنگدوینیحامد کرمیرضی بحریکلاس اورال:ابوالفضل مرادیشایان خسرویفرید توفیقی۲۰۶ GT:محمد نوذریامیر قائدیانآرین هارتونینان۲۰۶ استریت:محمد صادق درکیارسلان لیموچیحامد قانع۴ و ۶ سیلندر اتمسفر دیفرانسیل جلو:محمد نوذریعلی دهقانمحسن عبدلیپارس ۱۶ سوپاپ:افشین هادیانعرفان کریمیکاوه نوریکلاس اختصاصی ۲۰۶ بانوان:سارا منوچهرطیبیتینا عربخانیصفورا احمدی۸ سیلندر اتمسفر:علی اکبر کمالیفرید توفیقیشهریار کریمی۴ و...
    نفرات برتر رقابت‌های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ مشخص شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابت‌های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ با حضور چهره‌های شاخص و قهرمانان این رشته ورزشی، در پیست بین‌المللی آیلند با کسب مجوز و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد. اسامی نفرات برتر کلاس‌های مختلف به شرح زیر است:   پژو 8 سوپاپ: مهدی سمندر محمد محمودیان محمدرسول بساطی   4 و 6 سیلندر توربو دیفرانسیل جلو: حسین سلطانی ابوالفضل مرادی بیب مظلوم   4 و 6 سیلندر توربو دیفرانسیل عقب: حامد سنگدوینی حامد کرمی رضی بحری   کلاس اورال: ابوالفضل مرادی شایان خسروی فرید توفیقی   206 GT: محمد نوذری امیر قائدیان آرین هارتونینان   206...
    به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های جایزه بزرگ اتومبیلرانی رشته درگ با حضور چهره‌های شاخص و قهرمانان این رشته ورزشی، در پیست بین‌المللی آیلند با کسب مجوز و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد. اسامی نفرات برتر کلاس‌های مختلف به شرح زیر است: پژو 8 سوپاپ: مهدی سمندر محمد محودیان محمدرسول بساطی 4 و 6 سیلندر توربو دیفرانسیل جلو: حسین سلطانی ابوالفضل مرادی حبیب مظلوم 4 و 6 سیلندر توربو دیفرانسیل عقب: حامد سنگدوینی حامد کرمی رضی بحری کلاس اورال: ابوالفضل مرادی شایان خسروی فرید توفیقی 206 GT: محمد نوذری امیر قائدیان آرین هارتونینان 206 استریت: محمد صادق درکی ارسلان لیموچی حامد قانع 4 و 6 سیلندر اتمسفر دیفرانسیل جلو: محمد نوذری علی دهقان محسن عبدلی...
    آثار راه‌یافته به مرحله دوم جشنواره گوینده شو ۲ با حضور مسعود فروتن، الهه رضایی و میرطاهر مظلومی داوران این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفته و نفرات برتر اعلام شدند. قدس آنلاین: به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در دومین مرحله جشنواره گوینده‌ شو آثار منتخبین مرحله اول مورد ارزیابی داوران قرار گرفتند و در نهایت ده نفر به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند که 4 نفر از آنان در مرحله بعدی برای انتخاب گوینده برتر رقابت می‌کنند. لازم به ذکر است انتشارات سوره مهر، سال گذشته و در روزهای نمایشگاه کتاب، اولین جشنواره گوینده‌شو را برگزار کرد و امسال با پیگیری‌ مخاطبان، دوره دوم آن برگزار شد که با استقبال علاقمندان به این هنرو فن، آثاری از سراسر...
    گیلان - رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: نفرات برتر بخش برادران چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم گیلان معرفی شدند. به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه گیلان ،محمد مهدی قربانیان با اشاره به پایان یافتن چهل و سومین دوره مسابقات مرحله استانی قرآن کریم گیلان اظهار داشت: این مسابقات که در آستان خواهر امام(ع) رشت آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر بخش برادران به پایان رسید. رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان ابراز داشت: در رشته حفظ کل قرآن کریم امیدرضا رحیمی از رشت و سید مهدی انقیاء از بندرانزلی توانستند به‌ترتیب رتبه نخست و دوم این دوره از مسابقات را...
    از سری مسابقات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان شرقی اولین دور مسابقه موتور اندرو کوهستان(شیب زنی حرفه ای) در کوهستان های آناخاتون برگزار شد.  به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، این مسابقه با حضور ۵۰ شرکت کننده در دو کلاس ۲۵۰ و ۴۵۰ سی سی روز جمعه برگزار شد. سیامک امیرخیزی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آذربایجان شرقی ضمن تشکر از شرکت کنندگان و عوامل برگزاری مسابقه گفت: سطح مسابقه بسیار خوب بود و شرکت کنندگان با تمرین قبلی آمادگی زیادی برای طی کردن مسیر سخت تعیین شده که شیب تندی دارد را داشتند. حبیب مقصودی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز نیز با حضور در محل مسابقه نسبت به سطح برگزاری مسابقه گفت: این از آن مسابقه...
    نفرات برتر بخش برادران چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف گیلان مسابقات استانی قرآن کریم گیلان معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ محمد مهدی قربانیان اعلام کرد: چهل و سومین دوره مسابقات مرحله استانی قرآن کریم گیلان که از صبح روز چهارشنبه 26 شهریور به مدت دو روز در آستان خواهر امام رشت آغاز  شده بود با معرفی نفرات برتر بخش برادران به پایان رسید. رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به نفرات برتر بخش برادران این دوره از مسابقات اعلام کرد: در رشته حفظ 5 جز ناصر اسکافی از بندرانزلی  و در رشته حفظ 10 جز اسماعیل حسن پور از لاهیجان رتبه برتر را کسب کردند.  وی...
    به گزارش خبرنگار ایرنا،  در این دوره از رقابت ها در بخش برادران در رشته حفظ پنج جزء  ناصر اسکافی از بندرانزلی و در رشته حفظ ۱۰ جزء  اسماعیل حسن پور از لاهیجان رتبه برتر را کسب کردند، در رشته حفظ ۲۰ جزء  رضا جانی پور از لاهیجان اول و  محمد هادی مجدپور از بندرانزلی دوم شدند. در رشته حفظ کل قرآن کریم امیدرضا رحیمی از رشت و سید مهدی اتقیا از بندرانزلی به ترتیب اول و دوم شدند، در رشته قرائت ترتیل مهدی عبرتی و محمدحسین ایزدی از رشت و ابوالفضل زیبایی از لاهیجان رتبه‌های برتر را به دست آوردند. در رشته اذان،  اکبر زراعتی از لنگرود، حسین یزدانی از رشت و یعقوب صفایی از شفت به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در...
    به گزارش خبرنگار مهر، چهل و سومین دوره مسابقات مرحله استانی قرآن کریم گیلان به مدت دو روز با حضور ۸۲ قاری در دو بخش خواهران و برادران در آستان مقدس خواهر امام رضا (ع) در رشت برگزار شد. رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان صبح امروز در این باره با اشاره به حضور ۸۲ قاری خواهر و برادر در این رقابت‌ها، گفت: این مسابقات در حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جز، کل قرآن و رشته ترتیل، اذان، قرائت تحقیق برگزار شد. محمد مهدی قربانیان افزود: در رشته حفظ ۵ جز ناصر اسکافی از بندرانزلی و در رشته حفظ ۱۰ جز اسماعیل حسن پور از لاهیجان، در رشته حفظ ۲۰ جز رضا جانی پور از لاهیجان...
    قربانیان گفت: چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف گیلان با معرفی نفرات برتر بخش برادران به کار خود پایان داد. «محمدمهدی قربانیان» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، گفت: چهل و سومین دوره مسابقات مرحله استانی قرآن کریم گیلان که از صبح چهارشنبه( 26 شهریور)‌ به مدت دو روز در آستان خواهر امام رشت آغاز  شده بود با معرفی نفرات برتر بخش برادران به کار خود پایان داد.   رییس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان اعلام کرد: در رشته حفظ 5 جزء «ناصر اسکافی» از بندرانزلی و در رشته حفظ 10 جزء «اسماعیل حسن پور» از لاهیجان رتبه برتر را کسب کردند.   وی در ادامه گفت: در رشته...
    ایرج رستم زهی از برگزاری رقابت های دوومیدانی منطقه ۲ سیستان و بلوچستان در زاهدان و معرفی نفرات برتر این دوره خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا ، ایرج رستم زهی، رئیس هیئت دوومیدانی سیستان و بلوچستان بیان کرد: اولین مرحله مسابقات دو و میدانی منطقه ۲ سیستان و بلوچستان با حضور تیم های زاهدان (الف) و زاهدان (ب) خاش و تفتان در دو بخش دختران و پسران امروز پنج شنبه 27 شهریور به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در پیست دو و میدانی استادیوم ورزشی الغدیر زاهدان برگزار شد. وی اذعان کرد: مرحله نهایی این مسابقات با حضور نفرات برتر 6 منطقه استان نیمه دوم مهر ماه برگزار می شود. رستم زهی خاطرنشان کرد: تا کنون...
    به گزارش ایرنا، مرحله نهایی مسابقات دوی کوهستان قهرمانی کشور، جمعه ۲۸ شهریور با حضور ۳۲ نفر در بخش مردان و ۹ ورزشکار در بخش زنان برگزار شد. این مسابقه در مسافتی به طول حدود ۳۰ کیلومتر در مسیر پارک جمشیدیه، کلک‌چال، گردنه کلک‌چال، پیازچال، لزون، قله توچال، ایستگاه ۷ تله کابین، ایستگاه ۵ تله کابین، شیرپلا، گردنه کلک‌چال، کلک‌چال و پارک جمشیدیه برگزار شد. در پایان مسابقه، علی قره غیبی از استان البرز  با زمان سه ساعت و ۱۶ دقیقه و ۳۴ ثانیه قهرمان بخش مردان شد.  رقیه شریفی از تهران هم با زمان چهار ساعت و ۴۶ دقیقه و ۲۰ ثانیه به مقام نخست بخش زنان دست یافت. صابر چرخی از آذربایجان شرقی با زمان ۳:۲۰:۲۲ ساعت و...
    در این دوره از مسابقات که در آستان مقدس امامزاده محمدعابد(ع) اراک برگزار شد، ۸۵ شرکت کننده خواهر و ۶۷ برادر در رشته‌های حفظ، تحقیق، ترتیل، اذان، دعاخوانی و هم‌سُرایی با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان این مسابقات و در بخش خواهران فهیمه جفرسته از اراک در رشته حفظ کل، شیما مهرآبادی از اراک در رشته حفظ ۲۰ جزء، سمیه محمدی از اراک در رشته حفظ ۱۰ جزء و کبری کرمی از ساوه در رشته پنج جزء عنوان‌های برتر را به‌دست آوردند. محدثه کرمی، شیما احمدی و ملیحه شمسی‌پور هر سه شرکت کننده از اراک در رشته‌های ترتیل و تحقیق و تفسیر قرآن کریم بخش خواهران عنوان‌های نخست را به‌دست آوردند. در بخش برادران این دوره از مسابقات نیز...
    جواد حاج باقری رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان رفسنجان به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات بازی های بومی و ‌محلی بخش فردوس رفسنجان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی، هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان و شهرستان رفسنجان، بخشداری بخش فردوس، اداره ورزش و جوانان بخش فردوس و نمایندگی بانوان در محل زمین چمن شهید حاج حسین بخشی برگزار شد. او افزود: این مسابقات با حضور ۴۰ بانوی علاقه مند به بازی های بومی و محلی بخش فردوس در رشته های هفت سنگ، دال پلان و پسته جمع کنی برگزار شد. حاج باقری تصریح کرد: در پایان نتایج زیر حاصل...
    مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر دوومیدانی قهرمانی به پایان رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرحله دوم مسابقات لیگ برتر دوومیدانی طی دو روز (۲۷ و ۲۸ شهریور) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و ورزشکاران در 10ماده به رقابت با هم پرداختند. در پایان این دور، پلیمر خلیج فارس در ۹ ماده مقام نخست را کسب کرد و پس از این تیم سپاهان با ۸ ماده بیشترین عنوان اولی را به دست آورد.  دوومیدانی‌کاران در روز نخست نیز در ۱۱ ماده رقابت کردند. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های پلیمر خلیج فارس، سپاهان، مس کرمان، دانشگاه آزاد، مقاومت، سلکتور، دانشگاه یزد، هیات خراسان شمالی، هیات فارس، عقاب نیروی هوایی، هیات چهار محال و بختیاری،...
    نفرات برتر مسابقات مهارت‌های فردی راگبی معرفی شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی انجمن راگبی ایران، با توجه به ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات تیمی انجمن راگبی برای سطح آمادگی فردی بازیکنان مسابقات مهارت های فردی را با حضور ۲۴ نفر در بخش بانوان برگزار کرد. این مسابقه برای اولین بار در ورزش راگبی انجام شد که به ترتیب بعد از ثبت رکوردها و جمع بندی پایانی توسط کمیته فنی و داوران هانیه کیانی، زینب خادم پور و مهرنگار فرخ منش به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست پیدا کردند.
    نفرات برتر دومین دوره مسابقات آزاد مینی گلف مشخص شدند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، دومین دوره مسابقات آزاد مینی‌گلف جام مدافعان سلامت، عصر امروز با معرفی نفرات برتر در بخش زنان و مردان به پایان رسید. این مسابقات با حضور ۶۱ ورزشکار از استان‌های تهران، لرستان، خراسان رضوی، قم گیلان، مازندران، البرز و آذربایجان شرقی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد. مهرداد جمشیدی در پایان این رقابت‌ها گفت: سردار باقری همواره به این رشته لطف داشت و از آن حمایت کرد. همچنین باشگاه مینیاتور نیز بازوی توانمندی کنار فدراسیون است. با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مینی‌گلف کمک می‌کند که اوقات فراغت خوبی برای افراد سپری شود. دبیر فدراسیون گلف ضمن تشکر...
    آفتاب‌‌نیوز : مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور طی دو روز (۲۷ و ۲۸ شهریور) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد و ورزشکاران در ۱۰ ماده به رقابت با هم پرداختند. در پایان این دور، پلیمر خلیج فارس در ۹ ماده مقام نخست را کسب کرد و پس از این تیم سپاهان با ۸ ماده بیشترین عنوان اولی را به دست آورد. دوومیدانی‌کاران در روز نخست نیز در ۱۱ ماده رقابت کردند. نکته قابل توجه در این دور از مسابقات این بود که در ۸ ماده ( دوی ۱۰۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۱۰۰۰۰متر، ۴۰۰ با مانع، ۳۰۰۰ بامانع، پرش با نیزه و ۴در ۱۰۰ متر امدادی) رکورد نفرات نخست نسبت به رکورد نفرات...
    امیر حسین حبیبی روز عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات به مدت سه روز (۲۶ تا ۲۸ شهریور ماه) به صورت متمرکز در مجموعه آزمون  برگزار شد. وی با بیان اینکه در بخش اسب ترکمن ۱۵ سوارکار در این رویداد ورزشی شرکت کردند، افزود:رامین کمالی نیا، امیر سقایی میلانی و مهدیس سینکی جایگاه اول تا سوم را کسب کردند. دبیر هیات سوارکاری استان تهران ادامه داد: در رده B نونهال نیز ۲۴ سوار کار شرکت داشتند که بردیا فریدونیان، استاتیرا غفاری و ایلیا علیمحمدی نیز توانستند جایگاه برتر را به خود اختصاص دهند. حبیبی افزود: همچنین در رده B نوجوان که ۲۹ سوار کار داشت نیز امیرضا غفوری، سجاد دوست محمدی و نیلوفر سنایی جایگاه...
    نفرات برتر دومین دوره مسابقات آزاد مینی گلف معرفی شدند. به گزارش ایسنا، دومین دوره مسابقات آزاد مینی‌گلف، جام مدافعان سلامت، عصر امروز با معرفی نفرات برتر در بخش زنان و مردان به پایان رسید. این مسابقات با حضور ۶۱ ورزشکار از استان‌های تهران، لرستان، خراسان رضوی، قم گیلان، مازندران، البرز و آذربایجان شرقی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد که نفرات برتر در این مسابقات به شرح زیر هستند:  ۱-آدرینا مختاری‌فر ( تهران) ۲- محیا شهسواری (تهران) ۳- آناهیتا مختاری‌فر (تهران) بخش مردان:  ۱- محمد شکیبامهر (تهران) ۲- قدرت‌الله طیبی‌فرد (لرستان) ۳- مسعود اسدیان (مازندران) در پایان مراسم توزیع جوایز و مدال، از دکتر رستمی نماینده فدراسیون پزشکی-ورزشی، دکتر بابک مهشیدفر...
    خبرگزاری میزان-نفرات برتر مسابقات آزاد مینی‌گلف مشخص و معرفی شدند. خبرگزاری میزان - دومین دوره مسابقات آزاد مینی‌گلف، جام مدافعان سلامت، عصر امروز با معرفی نفرات برتر در بخش زنان و مردان به پایان رسید. این مسابقات با حضور ۶۱ ورزشکار از استان‌های تهران، لرستان، خراسان رضوی، قم گیلان، مازندران، البرز و آذربایجان شرقی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد. مهرداد جمشیدی در پایان این مسابقات گفت: سردار باقری همواره به این رشته لطف داشتند و از آن‌ حمایت کردند. همچنین باشگاه مینیاتور نیز بازوی توانمندی کنار فدراسیون است. با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مینی‌گلف کمک می‌کند که اوقات فراغت خوبی برای افراد سپری شود. دبیر فدراسیون گلف ضمن تشکر از کمیته فنی...
    حیدر سلیمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات به مدت یک روز (۲۷شهریور ماه) با۲۰۰ شرکت کننده در رده سنی ۱۳تا ۱۶، ۱۷ تا ۲۰ و ۲۱ تا ۳۱ سال با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجموعه چمن ورزشی خوراکیان شمال غرب تهران برگزار شد. وی ادامه داد در رده سنی ۱۳ الی ۱۶ سال بنیامین زماندار از منطقه ۶، سجاد سجادی مهر از منطقه ۴ و طاها مسعودی از منطقه ۱۰ جایگاه اول تا سوم را کسب کردند. معاون مردان سازمان ورزش شهرداری تهران تصریح کرد: در رده سنی ۱۷ الی ۲۰ سال داود گودرزی منطقه ۲۰، محمد حسین نیک ضمیر منطقه ۹ و نصیر شاهوردی منطقه ۱۰ و همچنین در...
    رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: مسابقات قهرمانی کشور مشخص کننده نفراتی هستند که وارد اردو می‌شوند و هر کسی شایسته است، به اردو دعوت خواهد شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا سهرابیان در پایان مراسم پاک‌سازی دریاچه آزادی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از سال 53 تا امروز این اولین بار است که پاک‌سازی دریاچه آزادی این شکل و با حضور دو فدراسیون قایقرانی و نجات غریق انجام می‌شود. این دو فدراسیون سیستم اجتماعی کشور چه در سیل و زلزله و چه زمانی که نیازمند پاکسازی محیط بوده، اقدام کردند و خوشبختانه این اقدام با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و محیط زیست همراه بود و همه دست به دست...
    بخشی ‌پورمدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،گفت: چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در استان در پنج منطقه اول( نهبندان، سربیشه، درمیان)، منطقه دوم(بیرجند و خوسف)، منطقه سوم (طبس و بشرویه)، منطقه چهارم (فردوس و سرایان) و منطقه پنجم (قاین، خضری و زیرکوه) برگزار شد. او با بیان اینکه مرحله استانی این مسابقات هفته گذشته برگزار شد افزود: در این دوره ۱۰۲ نفر که از مرحله شهرستانی به مرحله استانی راه یافتند، شرکت کردند. بخشی پور با اشاره به اینکه مرحله نهایی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن در سطح ملی در پاییز امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: سهمیه راهیافتگان در مرحله ملی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم...
    خبرگزاری میزان-با پایان مسابقات بین‌المللی پومسه تهران جام پایتخت، برترین‌های این رقابت‌ها در دو بخش انفرادی و تیمی مسابقات زنان و مردان مشخص و معرفی شدند. خبرگزاری میزان - طیق اعلام روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اولین دوره مسابقات بین‌المللی پومسه مجازی تهران تحت عنوان جام پایتخت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تکواندو، در گروه زنان و در دو بخش انفرادی و تیمی با حضور ۶۰۰ پومسه‌رو از ۷۸ کشور روز گذشته (یکشنبه - ۲۳ شهریور ماه) در سالن تکواندو زنده یاد سیدسعید مهیمن برگزار شد که دختران ایرانی توانستند ۹ نشان طلا، ۱۰ نقره و ۱۲ برنز را به دست آورند. در این دوره از رقابت‌ها، پومسه‌رو‌ها در در رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال،...
    با پایان مسابقات بین‌المللی پومسه تهران جام پایتخت برترین‌های این رقابت‌ها در دو بخش انفرادی و تیمی مسابقات زنان و مردان مشخص و معرفی شدند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اولین دوره مسابقات بین‌المللی پومسه مجازی تهران تحت عنوان جام پایتخت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تکواندو، در گروه زنان و در دو بخش انفرادی و تیمی با حضور 600 پومسه‌رو از 78 کشور روز گذشته (یکشنبه - 23 شهریور ماه) در سالن تکواندو زنده یاد سیدسعید مهیمن برگزار شد که دختران ایرانی توانستند 9 نشان طلا، 10 نقره و 12 برنز را به دست آورند. در این دوره از رقابت‌ها، پومسه‌روها در در رده‌های سنی کمتر از 12 سال،...
    به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از هیات تکواندو استان تهران؛ اولین دوره مسابقات بین المللی پومسه مجازی تحت عنوان "جام پایتخت" به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تکواندو، با حضور ۷۰۰ پومسه رو از ۷۸ کشور دنیا در دو بخش انفرادی و تیمی و رده های کمربندی سبز - آبی  و قرمز - مشکی روز گذشته (یکشنبه - 23 شهریورماه) درسالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد. در این دوره از رقابت ها، پومسه رو ها در رده های سنی کمتر از ۱۲سال، ۱۲تا۱۴سال، ۱۵تا۱۷سال، ۱۸ تا۳۰ سال، ۳۱تا۴۰سال، ۴۱ تا۵۰ سال، ۵۱تا۶۰ سال ،۶۱تا ۶۵ سال و ۶۵ سال به بالا با یکدیگر به رقابت پرداختند. ر پایان این رقابتها، برترین ها در دو بخش انفرادی و تیمی...