2024-04-19@11:36:51 GMT
۶۹۶۸ نتیجه - (۰.۰۹۶ ثانیه)
جدیدترینهای «تیم دوم گروه»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
به گزارش خبرگزاری مهر، سوابق گروه دوم مسابقات جام ملتهای زیر ۱۷ سال آسیا ۲۰۲۳ که در کشور تایلند برگزار می شود در سایت رسمی AFC منتشر شد که در گروه دوم تیم های ایران با افغانستان، کره جنوبی و قطر برگزار می شود. در ابتدای این گزارش عنوان شده است: «حضور سه قهرمان سابق در یک گروه به این معنی است که گروه B تماشایی خواهد بود، هرچند که افغانستان تنها تیمی است که قبلاً عنوان قهرمانی را کسب نکرده است.» ایران، کره جنوبی و قطر مصمم به پایان دادن به انتظارهای طولانی خود برای قهرمانی مجدد هستند، در واقع هواداران میتوانند از اولین لحظه آغاز بازی این گروه انتظار عملکرد خیرهکننده را داشته باشند. کنفدراسیون فوتبال آسیا...
کنفدراسیون فوتبال آسیا سوابق گروه دوم مسابقات جام ملتهای زیر ۱۷سال آسیا ۲۰۲۳ را بررسی کرد. به گزارش خبرگزاری برنا، سوابق گروه دوم مسابقات جام ملتهای زیر ۱۷سال آسیا ۲۰۲۳ توسط AFC در گروه های مختلف به شرح زیر بررسی شد: گروه B حضور سه قهرمان سابق در یک گروه به این معنی است که گروه B تماشایی خواهد بود، هرچند که افغانستان تنها تیمی است که قبلا عنوان قهرمانی را کسب نکرده است. ایران، کره جنوبی و قطر مصمم به پایان دادن به انتظارهای طولانی خود برای قهرمانی مجدد هستند، در واقع هواداران میتوانند از اولین لحظه آغاز بازی این گروه انتظار عملکرد خیرهکننده را داشته باشند. کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه سابقه تیمهای گروه دوم مسابقات را...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره از رقابتها که به میزبانی مشترک دو کشور قرقیزستان و ازبکستان برگزار میشود، ۷ تیم حضور دارند و تیم عمان به عنوان مهمان در این دوره حضور یافته است. قرار بود تیم روسیه نیز مهمان دیگر مسابقات باشد که در نهایت این تیم انصراف داد. از هر گروه تیمهای اول مستقیما به فینال صعود میکنند و تیمهای دوم به دیدار رده بندی میروند. نتیجه روز سوم و برنامه روز چهارم مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک در تاشکند: چهارشنبه ۲۴ خرداد: عمان - تاجیکستان برانکو ایوانکوویچ مربی کروات و سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس، هدایت تیم عمان را در اختیار دارد.ازبکستان - ترکمنستان تیم ازبکستان...
به گزارش سهشنبه شب ایرنا، جوانان واترپلو ایران که پیش از این در مرحله گروهی با پیروزی برابر آرژانتین و شکست مقابل تیم قدرتمند استرالیا دوم شده بودند، امروز در سومین دیدار خود از مسابقات قهرمانی جوانان جهان برابر پرو به آب زدند. بازیکنان جوان و آیندهدار ایران در این دیدار خوش درخشیدند و موفق شدند تیم پرو را با نتیجه ۱۲ بر ۶ از پیش رو بردارند. طبق برنامهریزی این مسابقات، ملیپوشان جوان ایران پس از پیگیری رقابتهای خود در مرحله مقدماتی این مسابقات در ادامه با تیمهای برزیل (دوم گروه D)، پرو(سوم گروه E) و آفریقای جنوبی(سوم گروه C) در یک گروه چهار تیمی به رقابت میپردازند. تیم ایران در چهارمین دیدار خود، فردا چهارشنبه به مصاف برزیل...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما ملیپوشان واترپلو ایران که در مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی جوانان جهان با تیمهای استرالیا و آرژانتین هم گروه بودند، با یک پیروزی و یک شکست بعنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی شدند.در ادامه این مسابقات، ملیپوشان ایران با تیمهای برزیل (دوم گروه D)، پرو (سوم گروه E) و آفریقای جنوبی (سوم گروه C) در یک گروه چهار تیمی به رقابت خواهند پرداخت.بر همین اساس تیم ملی واترپلو جوانان ایران در سومین دیدار خود امروز (سهشنبه) از ساعت ۱۷:۰۰ به مصاف پرو خواهد رفت.مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان (زیر ۲۰ سال) ۲۰ تا ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ (۱۰ تا ۱۷ ژوئن ۲۰۲۳) به میزبانی رومانی با حضور ۱۹ تیم برگزار میشود.اسامی بازیکنان حاضر در تیم واترپلو جوانان...
خبرگزاری آریا - واترپلوئیستهای جوان ایران در دومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جوانان جهان (زیر 20 سال) - رومانی امروز(دوشنبه) مقابل استرالیا حریف قدرتمند خود شکست خورد. به گزارش خبرگزاری آریا، سومین روز از مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان (زیر20 سال) از صبح امروز (یکشنبه) آغاز شد. ملیپوشان جوان واترپلو ایران در دومین دیدار خود در مرحله گروهی از ساعت 11 مقابل استرالیا صفآرایی کردند. این دیدار در پایان با نتیجه 17 بر 3 به سود استرالیا به پایان رسید. واترپلوئیستهای جوان ایران در اولین دیدار خود موفق شده بودند تیم آرژانتین را از پیش رو بردارند و با کسب 3 امتیاز در گروه بعنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شوند. مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان (زیر...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، پیش از این قرار بود ۱۲ تیم در رقابتهای والیبال چلنجرکاپ بانوان آسیا شرکت کنند که با انصراف قزاقستان ۱۱ تیم در این مسابقات به رقابت می پردازند. بدین ترتیب گروهبندی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال چلنجرکاپ بانوان آسیا به قرار زیر است:گروه A: اندونزی، ماکائو و فیلیپینگروه B: هنگکنگ، چینتایپه و ایرانگروه C: هند و استرالیاگروه D: ازبکستان، مغولستان و ویتنام برنامه جدید مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا به وقت تهران نیز به شرح زیر است: یکشنبه ۲۸ خردادساعت ۸؛ ماکائو – اندونزیساعت ۱۰:۳۰؛ هنگکنگ – چینتایپهساعت ۱۳؛ هند – استرالیاساعت ۱۵:۳۰؛ ویتنام – مغولستان دوشنبه ۲۹ خردادساعت ۱۰:۳۰؛ فیلیپین – ماکائوساعت ۱۳؛ ایران – هنگکنگساعت ۱۵:۳۰؛ ازبکستان – ویتنام سهشنبه ۳۰...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره از رقابتها که به میزبانی مشترک دو کشور قرقیزستان و ازبکستان برگزار میشود، ۷ تیم حضور دارند و تیم عمان به عنوان مهمان در این دوره حضور یافته است. قرار بود تیم روسیه نیز مهمان دیگر مسابقات باشد که در نهایت این تیم انصراف داد. از هر گروه تیمهای اول مستقیما به فینال صعود میکنند و تیمهای دوم به دیدار رده بندی میروند. نتایج روز دوم و برنامه روز سوم مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه یک در تاشکند: تاجیکستان ۱ - ۱ ترکمنستان میرات آنایف در دقیقه ۵۷ تیم ترکمنستان را پیش انداخت، اما نورالدین خامروکولوف در دقیقه ۸۶ بازی را...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره ۱۶ تیم در بخش مردان و ۱۲ تیم در بخش زنان حضور دارند. نتایج و برنامه ادامه رقابتها به این شرح اعلام شد: مردان: گروه یک: تیمهای ایتالیا، برزیل و امارات با ۲ امتیاز در ردههای اول تا سوم قرار گرفته اند. در این گروه تیم استرالیا از حضور در رقابتها انصراف داد.گروه دو:تیم آلمان با ۴ امتیاز صدرنشین شد و تیمهای کانادا و تایلند با ۳ امتیاز دوم و سوم هستند و تیم مصر با ۲ امتیاز چهارم است.گروه سه: دوشنبه ۲۲ خرداد: فرانسه - هلند آرژانتین - کره جنوبی تیمهای فرانسه و هلند با ۲ امتیاز اول و دوم و تیمهای کره جنوبی و آرژانتین با یک امتیاز...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا از ۲۸ خرداد تا چهار تیر با حضور ۱۱ تیم به میزبانی اندونزی در شهر گریسک برگزار میشود و تیم ملی ایران برای نخستین بار در این مسابقات شرکت میکند. با توجه به اینکه قهرمان این رقابتها سهمیه حضور در رقابتهای انتخابی لیگ ملتها ۲۰۲۴ را به دست میآورد، والیبال زنان ایران تلاش خود را برای کسب این سهمیه آغاز کرد، اما باید بپذیریم که مسیری دشوار و سخت پیش رو دارد. همانگونه که تیم ملی مردان سالها برای حضور در لیگ جهانی تلاش کرد تا در نهایت در سال ۲۰۱۳ موفق به حضور در این رقابتها شد و امسال دهمین سال...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، در این مسابقات ۱۲ تیم حضور دارند که تیم تاجیکستان به عنوان مهمان به این دوره دعوت شده است. نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: تیمهای لیبی با ۶ و الجزایر با ۵ امتیاز اول و دوم شدند و صعود کردند. تیم عربستان با ۴ امتیاز سوم است و تیم تاجیکستان با یک امتیاز در رده چهارم قرار گرفت و حذف شد.گروه دو: مغرب ۴ - ۲ کویتمحمد ناظم الشریعه سرمربی سابق تیم ملی ایران هدایت تیم کویت را بر عهده دارد.لبنان ۶ - ۳ جزایر قمر تیمهای مغرب (قهرمان دوره قبل) با ۹ و کویت با ۶ امتیاز در ردههای اول و دوم قرار گرفتند و صعود کردند. تیمهای...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره ۱۶ تیم در بخش مردان و ۱۲ تیم در بخش زنان حضور دارند. نتایج و برنامه ادامه رقابتها به این شرح اعلام شد: مردان: گروه یک: تیمهای ایتالیا، برزیل و امارات با ۲ امتیاز در ردههای اول تا سوم قرار گرفته اند. در این گروه تیم استرالیا از حضور در رقابتها انصراف داد.گروه دو:کانادا ۸۳ - ۵۵ تایلندآلمان ۱۱۳ - ۲۳ مصر تیم آلمان با ۴ امتیاز صدرنشین شد و تیمهای کانادا و تایلند با ۳ امتیاز دوم و سوم هستند و تیم مصر با ۲ امتیاز چهارم است.گروه سه: دوشنبه ۲۲ خرداد: فرانسه - هلند آرژانتین - کره جنوبی تیمهای فرانسه و هلند با ۲ امتیاز اول و دوم و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، این دوره از مسابقات با وقفه ۳ ساله به علت شیوع بیماری کرونا برگزار شد و در ابتدا ۸ تیم در منطقه غرب آسیا و ۸ تیم در منطقه خلیج فارس حضور یافتند که در هر منطقه دو گروه به رقابت پرداختند و از هر منطقه ۳ تیم به دور نهایی صعود کردند. تیمهای سوریهای از منطقه غرب در هفته ۵ از مسابقات کناره گیری کردند و نتایج آنها نیز حذف شد. تیمهای آستانه قزاقستان و نماینده هند مستقیما به مرحله نهایی (فاینال ایت) راه یافته اند.۲ تیم برتر منطقه غرب به جام باشگاههای آسیا راه خواهند یافت. در مرحله نهایی ۸ تیم حاضر به دو...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، این دوره از مسابقات با وقفه ۳ ساله به علت شیوع بیماری کرونا برگزار شد و در ابتدا ۸ تیم در منطقه غرب آسیا و ۸ تیم در منطقه خلیج فارس حضور یافتند که در هر منطقه دو گروه به رقابت پرداختند و از هر منطقه ۳ تیم به دور نهایی صعود کردند. تیمهای سوریهای از منطقه غرب در هفته ۵ از مسابقات کناره گیری کردند و نتایج آنها نیز حذف شد. تیمهای آستانه قزاقستان و نماینده هند مستقیما به مرحله نهایی (فاینال ایت) راه یافته اند.۲ تیم برتر منطقه غرب به جام باشگاههای آسیا راه خواهند یافت. در مرحله نهایی ۸ تیم حاضر به دو...
به گزارش ایرنا، دومین دوره مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا از ۲۸ خرداد تا چهار تیر به میزبانی اندونزی برگزار میشود و تیم ملی ایران برای نخستین بار در این مسابقات شرکت میکند. پیش از این قرار بود ۱۲ تیم در این رقابتها شرکت کنند که با انصراف قزاقستان که پیشتر در گروه C مسابقات با تیمهای هند و استرالیا همگروه بود، تعداد تیمهای شرکت کننده به ۱۱ تیم میرسد. تیم ملی والیبال زنان ایران از روز گذشته اردوی برونمرزی خود را تایلند برای حضور شایسته در این رقابتها آغاز کرده است که طی آن ملیپوشان کشورمان سه دیدار دوستانه با تیم جوانان تایلند انجام میدهند. نماینده ایران در ادامه ۲۶ خرداد راهی اندونزی میشود تا در چلنجر کاپ آسیا...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، دومین دوره مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا از ۲۸ خرداد تا چهار تیر به میزبانی اندونزی برگزار میشود و تیم ملی ایران نخستین بار در این مسابقات شرکت میکند. پیش از این قرار بود ۱۲ تیم در این رقابتها شرکت کنند که با انصراف قزاقستان، تعداد تیمهای شرکت کننده به ۱۱ تیم میرسد. تیم ملی والیبال زنان ایران از روز گذشته اردوی برون مرزی خود را تایلند برای حضور شایسته در این رقابتها آغاز کرده است که طی آن ملیپوشان کشورمان سه دیدار دوستانه با تیم جوانان تایلند انجام میدهند. نماینده ایران ۲۶ خرداد راهی اندونزی میشود تا در چلنجر کاپ آسیا شرکت کند. گروهبندی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال چلنجرکاپ...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل ازگلز، در این مسابقات ۱۲ تیم حضور دارند که تیم تاجیکستان به عنوان مهمان به این دوره دعوت شده است. نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: لیبی ۵ - ۳ عربستانالجزایر ۲ - ۲ تاجیکستان تیمهای لیبی با ۶ و الجزایر با ۵ امتیاز اول و دوم شدند و صعود کردند. تیم عربستان با ۴ امتیاز سوم است و تیم تاجیکستان با یک امتیاز در رده چهارم قرار گرفت و حذف شد.گروه دو: تیمهای کویت و مغرب (قهرمان دوره قبل) با ۶ امتیاز در ردههای اول و دوم قرار گرفتند و صعود کردند. تیمهای لبنان و کومور بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم جای گرفته اند.گروه سه: تیمهای عراق و مصر با ۴ امتیاز...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این دوره تیمهای ازبکستان (میزبان مرحله نهایی)، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی (تیمهای اول تا سوم دوره قبل) از حضور در دور مقدماتی نخست معاف شدند و ۲۷ تیم باقی مانده در ۸ گروه ۳ و ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه یک تیم به دور دوم مقدماتی صعود کرد. تیم ازبکستان با وجود کسب مجوز صعود میزبان، در دور مقدماتی حاضر بود. سیدبندی دور دوم بر حسب عملکرد تیمهای در رقابتهای قهرمانی دختران جوان آسیا ۲۰۱۹ انجام شد و ۸ تیم این دور در دو گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه دو تیم و در مجموع ۴...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اختصاصی مسابقات، در این دوره از رقابتها که به میزبانی مشترک دو کشور قرقیزستان و ازبکستان برگزار میشود، ۷ تیم حضور دارند و تیم عمان به عنوان مهمان در این دوره حضور یافته است. قرار بود تیم روسیه نیز مهمان دیگر مسابقات باشد که در نهایت این تیم انصراف داد. از هر گروه تیمهای اول مستقیما به فینال صعود میکنند و تیمهای دوم به دیدار رده بندی میروند. نتیجه روز نخست و برنامه روز دوم مسابقات به این شرح اعلام شد: گروه دو: قرقیزستان ۱ - ۰ افغانستان (گل: ارنست باتیر کانوف در دقیقه ۷ + ۹۰) (استادیوم عمرژاکوف در شهر بیشکک) کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بازیکنان افغانستانی که...
تیم هدف حصار خروان در مرحله دوم لیگ مناطق بزرگسالان کشور در گروه چهارم قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ با قرعه کشی مرحله دوم مسابقات لیگ مناطق فوتسال بزرگسالان کشور تیم هدف حصار خروان در گروه چهارم این رقابت ها با تیمهای آبیپوشان تنگه هرمز، املاک آتیهساز آزادشهر و سپهر زیبادشت کرج هم گروه شد. نماینده استان در گروه چهارم این مسابقات از بیست و نهم خردادماه به مصاف رقبا خواهد رفت. مرحله نهایی لیگ فوتسال مناطق بزرگسالان کشور از بیست و نهم خردادماه آغاز خواهد شد. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟ نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
در چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ دسته سه فوتبال باشگاههای کشور، تیم شناورسازی قشم در ورزشگاه خانگی خود با ۱ گل از سد تیم خرم کشت افلاک گذشت و در مکان چهارم جدول رده بندی گروه سوم ۱۵ امتیازی شد. از همین گروه تیم هرنگ جوان بستک با ۱ گل مغلوب میزبانش تیم پرسپولیس شیراز شد و با ۱۳ امتیاز در جایگاه پنجم جدول ایستاد. مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته سه فوتبال باشگاههای کشور با حضور ۳۰ تیم در سه گروه به صورت رفت و برگشت برگزار میشود و در پایان تیمهای صدرنشین هر گروه به صورت مستقیم به لیگ دسته دوم صعود میکنند. تیمهای دوم و بهترین تیم سوم به لحاظ امتیازی نیز در دو مرحله پلیآف نخست و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، در این مسابقات ۱۲ تیم حضور دارند که تیم تاجیکستان به عنوان مهمان به این دوره دعوت شده است. نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: الجزایر ۳ - ۲ لیبی عربستان ۸ - ۰ تاجیکستان تیمهای عربستان و الجزایر با ۴ امتیاز اول و دوم هستند و تیمهای لیبی با ۳ و تاجیکستان بدون امتیاز در ردههای سوم و چهارم قرار گرفتند. گروه دو: مغرب (قهرمان دوره قبل) ۶ - ۰ لبنان کومور ۲ - ۷ کویت محمد ناظم الشریعه سرمربی سابق تیم ملی ایران هدایت تیم کویت را بر عهده دارد. تیمهای کویت و مغرب با ۶ امتیاز در ردههای اول و دوم قرار گرفتند...
به گزارش ورزش سه، مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از روز بیست و دوم خرداد ماه با حضور ۹ تیم و به میزبانی عراق برگزار خواهد شد. در این رقابتها تیم المپیک عراق در گروه اول با امارات و اردن رقابت میکند و در گروه دوم فلسطین، ایران و سوریه برابر یکدیگر قرار میگیرند. همچنین تیمهای لبنان، یمن و عمان نیز در گروه سوم حضور خواهند داشت. امروز اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عراق در نشستی که با حضور مسئولان برگزاری این مسابقات در مقر فدراسیون فوتبال این کشور برگزار شد، آخرین شرایط را برای آغاز این مسابقات مورد بحث و بررسی قرار دادند. احمد قطیشات، ناظر برگزاری مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی غرب آسیا، در این نشست با ابراز خوشحالی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، در این مسابقات ۱۲ تیم حضور دارند که تیم تاجیکستان به عنوان مهمان به این دوره دعوت شده است. نتایج مسابقات به این شرح است: گروه یک: عربستان ۴ - ۴ الجزایر لیبی ۲ - ۱ تاجیکستان تیم لیبی با ۳ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیمهای عربستان و الجزایر با یک امتیاز دوم و سوم هستند و تیم تاجیکستان بدون امتیاز چهارم است.گروه دو: مغرب (قهرمان دوره قبل) ۵ - ۰ کومورکویت ۵ - ۴ لبنان محمد ناظم الشریعه سرمربی سابق تیم ملی ایران هدایت تیم کویت را بر عهده دارد.تیمهای مغرب و کویت با ۳ امتیاز در ردههای اول و دوم و تیمهای لبنان و کومور بدون امتیاز در ردههای سوم...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این دوره تیمهای ازبکستان (میزبان مرحله نهایی)، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی (تیمهای اول تا سوم دوره قبل) از حضور در دور مقدماتی نخست معاف شدند و ۲۷ تیم باقی مانده در ۸ گروه ۳ و ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه یک تیم به دور دوم مقدماتی صعود کرد. تیم ازبکستان با وجود کسب مجوز صعود میزبان، در دور مقدماتی حاضر بود. سیدبندی دور دوم بر حسب عملکرد تیمهای در رقابتهای قهرمانی دختران جوان آسیا ۲۰۱۹ انجام شد و ۸ تیم این دور در دو گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه دو تیم و در...
به گزارش خبرنگار مهر، تیم «پاریزر» کردستان نماینده استان در هفته سوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور چهارشنبه شب در سالن کمیته امداد امام خمینی (ره) به مصاف تیم پردیس بافق یزد رفت. این دیدار با نتیجه مساوی ۱ - ۱ به پایان رسید و امتیازات این هفته میان تیمها تقسیم شد. مرحله دوم لیگ دسته دوم بزرگسالان کشور با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه ۴ تیمی برگزار میشود و در پایان این مرحله تیم اول هر گروه به لیگ دسته اول صعود میکند. کد خبر 5804539
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این دوره تیمهای ازبکستان (میزبان مرحله نهایی)، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی (تیمهای اول تا سوم دوره قبل) از حضور در دور مقدماتی نخست معاف شدند و ۲۷ تیم باقی مانده در ۸ گروه ۳ و ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه یک تیم به دور دوم مقدماتی صعود کرد. تیم ازبکستان با وجود کسب مجوز صعود میزبان، در دور مقدماتی حاضر بود. سیدبندی دور دوم بر حسب عملکرد تیمهای در رقابتهای قهرمانی دختران جوان آسیا ۲۰۱۹ انجام شد و ۸ تیم این دور در دو گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه دو تیم و در...
تیمهای سپاهان ایران و الکویت کویت در شرایطی به نیمهنهایی جام باشگاههای آسیا نرسیدند که با صعودکنندهها همامتیاز بودند اما بهخاطر تفاضلگل در این امر ناکام ماندند. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیستوپنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای هندبال مردان (۲۰۲۳) آسیا بهمیزبانی ایران و استان اصفهان از پنجشنبه هفته گذشته رسماً آغاز شد و روز گذشته _سهشنبه شانزدهم خردادماه ۱۴۰۲_ پس از انجام ۱-۲۵ بازی در مرحله گروهی به پایان رسید و هشت تیم خودشان را پس از استراحت یکروزه برای دیدارهای مرحله دوم آماده میکنند. از گروه اول این رقابتها دو تیم الریان قطر و الکاظمه کویت به مرحله نیمهنهایی صعود کردند؛ سپاهان ایران با حضور در جایگاه سوم به بازی پنجمی و ششمی رفت و نماینده عمان نیز باید...
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال بزرگسالان کشور در گروههای مختلف از اوایل خردادماه در شهرهای مختلف آغاز شده است. تیم «پاریزەر کردستان» نماینده استان کردستان در این دوره از رقابتها در گروه دوم با تیمهای پردیس بافق، تیام شاهرود و کیان متین پیرانشهر همگروه است. مرحله دوم رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم کشور با حضور ۱۶ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار میشود. «پاریزەر کردستان» در دیدار نخست خود در مرحله دوم مقابل تیم تیام شاهرود قرار گرفت و در یک دیدار نزدیک با نتیجه ۳ - ۲ نتیجه و امتیازات را به حریف واگذار کرد. نماینده کردستان در دیدار هفته دوم به مصاف تیم کیان متین پیرانشهر رفت و توانست در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این دوره تیمهای ازبکستان (میزبان مرحله نهایی)، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی (تیمهای اول تا سوم دوره قبل) از حضور در دور مقدماتی نخست معاف شدند و ۲۷ تیم باقی مانده در ۸ گروه ۳ و ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه یک تیم به دور دوم مقدماتی صعود کرد. تیم ازبکستان با وجود کسب مجوز صعود میزبان، در دور مقدماتی حاضر بود. سیدبندی دور دوم بر حسب عملکرد تیمهای در رقابتهای قهرمانی دختران جوان آسیا ۲۰۱۹ انجام شد و ۸ تیم این دور در دو گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه دو تیم و در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این دوره تیمهای ازبکستان (میزبان مرحله نهایی)، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی (تیمهای اول تا سوم دوره قبل) از حضور در دور مقدماتی نخست معاف شدند و ۲۷ تیم باقی مانده در ۸ گروه ۳ و ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه یک تیم به دور دوم مقدماتی صعود کرد. تیم ازبکستان با وجود کسب مجوز صعود میزبان، در دور مقدماتی حاضر بود. سیدبندی دور دوم بر حسب عملکرد تیمهای در رقابتهای قهرمانی دختران جوان آسیا ۲۰۱۹ انجام شد و ۸ تیم این دور در دو گروه ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه دو تیم و در...
تیم فوتبال بانوان جوانان ایران در اولین دیدار از دور دوم مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا، امروز (شنبه) مقابل ویتنام به میدان رفت و با نتیجه سه بر دو شکست خورد. ملیپوشان ایران نیمه اول را با شکست دو بر یک به رختکن رفتند. در نیمه دوم هر دو تیم صاحب یک گل شدند تا شاگردان مریم جهان نجاتی در دیدار نخست متحمل شکست مقابل میزبان شوند. گلهای ایران را در این دیدار در دقیقه ۸ روژین تمرین و هستی فروزنده دقیقه ۸۸ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. لازم به توضیح است، تیم ملی فوتبال جوانان در مرحله دوم رقابتهای قهرمانی زیر ۲۰ سال دختران در گروه آ با تیمهای استرالیا، ویتنام و لبنان همگروه هستند. برنامه...
بانوان فوتسالیست تیم دیواندره کردستان به لیگ برتر فوتسال بانوان ایران راه پیدا کردند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج و به نقل از ورزشوجوانان؛ رضا رحمانی از راهیابی تیم بانوان فوتسال کردستان به لیگ برتر فوتسال بانوان ایران خبر داد و اظهار داشت: در روز پایانی مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور به میزبانی قزوین، تیم فوتسال دیواندره با 5 گل تیم شگفتی سازان جویبار را شکست داد و با کسب 6 امتیاز صعود خود به لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را قطعی کرد.وی افزود: هدایت تیم فوتسال دیواندره در این دوره از رقابتهای لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور بر عهده «ئاسو سهرابی» بود.رئیس هیئت فوتبال استان کردستان گفت: بانوان کردستانی در روز نخست این مسابقات دور...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما، تیم ملی فوتبال بانوان جوانان ایران در اولین دیدار از دور دوم مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا، امروز (شنبه) مقابل ویتنام به میدان رفت و با نتیجه سه بر دو شکست خورد.ملیپوشان ایران نیمه اول را با شکست دو بر یک به رختکن رفتند. در نیمه دوم هر دو تیم صاحب یک گل شدند تا شاگردان مریم جهان نجاتی در دیدار نخست متحمل شکست مقابل میزبان شوند. گلهای ایران را در این دیدار در دقیقه ۸ روژین تمرین و هستی فروزنده دقیقه ۸۸ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.تیم ملی فوتبال جوانان در مرحله دوم رقابتهای قهرمانی زیر ۲۰ سال دختران در گروه A با تیمهای استرالیا، ویتنام و لبنان همگروه هستند.*دوشنبه ۱۵...
بازیکن تیم هندبال النجمه بحرین: برای اینکه در مرحله گروهی از مسابقات حذف نشویم محکوم به برد بودیم و به چیزی جز دو امتیاز فکر نمیکردیم و انشالله از گروه نیز صعود خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا، از ساعت ۱۶ امروز _جمعه دوازدهم خردادماه ۱۴۰۲_ تیمهای هندبال الدحیل قطر و النجمه بحرین در چارچوب بازی دوم مرحلهگروهی (گروه دوم) بیستوپنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای هندبال مردان آسیا (۲۰۲۳) بهمیزبانی ایران و استان اصفهان، در سالن ۲۵ آبان بهمصاف همدیگر رفتند و در پایان النجمه با یک نمایش عالی و کامبک در نیمهدوم، به پیروزی ۲۸ بر ۲۶ رسید. صحبتهای حسن علی بازیکن تیم هندبال النجمه بحرین پس از پیروزی مهم امروز این تیم مقابل الدحیل در گفتوگوی اختصاصی با...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در دور دوم رقابت های فوتبال دختران جوان زیر ۲۰ سال آسیا تیمهای ازبکستان (میزبان مرحله نهایی)، ژاپن، کره شمالی و کره جنوبی (تیمهای اول تا سوم دوره قبل) از حضور در دور مقدماتی نخست معاف شدند و ۲۷ تیم باقی مانده در ۸ گروه ۳ و ۴ تیمی تقسیم بندی شدند که از هر گروه یک تیم به دور دوم مقدماتی صعود کرد. تیم ازبکستان با وجود کسب مجوز صعود میزبان، در دور مقدماتی حاضر بود. سیدبندی دور دوم بر حسب عملکرد تیمهای در رقابتهای قهرمانی دختران جوان آسیا ۲۰۱۹ انجام شد و ۸ تیم این دور در دو گروه ۴ تیمی تقسیم بندی...
تیمهای هندبال نیرویزمینی شهیدشاملی ایران و الکویت کویت در دومین بازی مرحلهگروهی جام باشگاههای ۲۰۲۳ آسیا از ساعت ۱۴ برابر همدیگر میایستند. به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز _جمعه دوازدهم خردادماه ۱۴۰۲_ تیمهای نیرویزمینی شهیدشاملی کازرون بهعنوان نماینده ایران و الکویت کویت از ساعت ۱۴ ظهر رودرروی همدیگر میایستند؛ بازی بسیار مهم و جذاب در چارچوب روز دوم مرحلهگروهی بیستوپنجمین دوره رقابتهای جام باشگاههای هندبال مردان آسیا (۲۰۲۳) که در اصفهان پیگیری میشود و میتواند تکلیف یکی از تیمهای صعودکننده را مشخص کند. نیرویزمینی شهیدشاملی ایران و الکویت کویت دو تیم گروه دوم این رقابتها هستند؛ گروهی که نسبت به گروه نخست یک تیم بیشتر دارد و همین مسئله کار را برای تیمها سختتر میکند. تا اینجای کار، تیم نیرویزمینی شهیدشاملی...
تیم کیان سام بابل در بازی رفت پلی آف بقا در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور از ساعت ۱۸:۳۰ فردا جمعه ۱۲ خردادماه در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ میزبان ویستا توربین تهران است.با توجه به قرار گرفتن کیان سام بابل در رتبه سیزدهم جدول رده بندی گروه دوم لیگ ۲ فوتبال کشور، مطابق قوانین سازمان لیگ، این تیم برای حفظ سهمیه در لیگ باید در مرحله پلی آف به مصاف تیم سیزدهم گروه الف یعنی ویستا توربین تهران برود.تیم جوان کیان سام که با حداقل هزینه در لیگ امسال به میدان رفته است با وجود اینکه در اواخر فصل نتایج خوبی گرفت با یک امتیاز کمتر از شاهین تابان بوشهر در جایگاه سیزدهم ایستاد و برای بقا ناچار به...
تیم هندبال نیرویزمینی شهیدشاملی کازرون از ساعت ۱۲ بهعنوان نخستین نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا بهمصاف جونیور کلاب چین میرود. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیستوپنجمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا، یازدهم تا بیستویکم خردادماه ۱۴۰۲ بهمیزبانی کشور ایران و در ورزشگاه نقشجهان (سالن ۲۵ آبان) اصفهان برگزار میشود و از همینرو امروز _پنجشنبه یازدهم خردادماه_ از ساعت ۱۰ صبح این رقابتها آغاز شد. در سومین بازی که یکسمت آن نماینده ایران حضور دارد، نیروزیزمینی شهیدشاملی کازرون در برابر جونیور کلاب چین دیدار خواهد کرد. نیروزیزمینی شهیدشاملی کازرون که در گروه دوم رقابتهای جام باشگاههای هندبال مردان ۲۰۲۳ آسیا حضور دارد، پس از دو نایبقهرمانی متوالی در رقابتهای لیگ برتر ایران، حالا درصدد کسب نتایج قابلقبول در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی سال ۲۰۲۲ به میزبانی شهر هانگژو چین که به دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر برگزار میشود، در بخش والیبال زنان از ۶ تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد. بنا بر اعلام شورای المپیک آسیا، مرحله مقدماتی والیبال سالنی زنان در بازیهای آسیایی هانگژو از روز پنجشنبه ششم تا دوشنبه دهم مهر ماه ادامه دارد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد. روز سهشنبه یازده مهر تیمها استراحت دارند و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ مهر ماه مرحله دوم برگزار خواهد شد. مرحله دوم به صورت گروهی برگزار میشود به این شکل که دو تیم...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی سال ۲۰۲۲ به میزبانی شهر هانگژو چین که به دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر برگزار میشود، در بخش والیبال زنان از ۶ تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد. بنا بر اعلام شورای المپیک آسیا، مرحله مقدماتی والیبال سالنی زنان در بازیهای آسیایی هانگژو از روز پنجشنبه ششم تا دوشنبه دهم مهر ماه ادامه دارد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد. روز سهشنبه یازده مهر تیمها استراحت دارند و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ مهر ماه مرحله دوم برگزار خواهد شد. مرحله دوم به صورت گروهی برگزار میشود به این شکل که دو تیم...
به گزارش فارس، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی سال 2022 به میزبانی شهر هانگژو چین که به دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر برگزار میشود، در بخش والیبال زنان از 6 تا 15 مهر ماه 1402 پیگیری خواهد شد. بنا بر اعلام شورای المپیک آسیا، مرحله مقدماتی والیبال سالنی زنان در بازیهای آسیایی هانگژو از روز پنجشنبه ششم تا دوشنبه دهم مهر ماه ادامه دارد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد. روز سهشنبه یازده مهر تیمها استراحت دارند و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و 13 مهر ماه مرحله دوم برگزار خواهد شد. مرحله دوم به صورت گروهی برگزار میشود به این شکل که دو تیم اول گروه A و H ، دو تیم...
به گزارش قدس آنلاین، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی سال 2022 به میزبانی شهر هانگژو چین که به دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر برگزار میشود، در بخش والیبال زنان از 6 تا 15 مهر ماه 1402 پیگیری خواهد شد. بنا بر اعلام شورای المپیک آسیا، مرحله مقدماتی والیبال سالنی زنان در بازیهای آسیایی هانگژو از روز پنجشنبه ششم تا دوشنبه دهم مهر ماه ادامه دارد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد. روز سهشنبه یازده مهر تیمها استراحت دارند و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و 13 مهر ماه مرحله دوم برگزار خواهد شد. مرحله دوم به صورت گروهی برگزار میشود به این شکل که دو تیم اول گروه A و H ، دو...
به گزارش "ورزش سه"، نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی سال 2022 به میزبانی شهر هانگژو چین که به دلیل شیوع کرونا با یک سال تاخیر برگزار میشود، در بخش والیبال زنان از 6 تا 15 مهر ماه 1402 پیگیری خواهد شد.بنا بر اعلام شورای المپیک آسیا، مرحله مقدماتی والیبال سالنی زنان در بازیهای آسیایی هانگژو از روز پنجشنبه ششم تا دوشنبه دهم مهر ماه ادامه دارد و دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم صعود خواهند کرد. روز سهشنبه یازده مهر تیمها استراحت دارند و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 12 و 13 مهر ماه مرحله دوم برگزار خواهد شد.مرحله دوم به صورت گروهی برگزار میشود به این شکل که دو تیم اول گروه A و H ، دو تیم اول...
فرانسه ناکام بزرگ مرحله گروهی جام جهانی زیر 20 سال لقب گرفت طرفداری | مرحله گروهی جام جهانی جوانان 2023 به پایان رسید و 16 تیم راهیافته به مرحله یکهشتم نهایی مشخص شدند. مسابقات جام جهانی زیر 20 سال چند روزی است که با حضور 24 تیم به میزبانی آرژانتین شروع شده و تکلیف نمودار مرحله حذفی تعیین شد. پیش از مرور نمودار حذفی، نگاهی داریم به اتفاقات مرحله گروهی. گروه A آرژانتین میزبان با پیروزی برابر ازبکستان، نیوزیلند و گواتمالا با 9 امتیاز، صدرنشین صعود کرد. دو تیم ازبکستان و نیوزیلند با 4 امتیاز به مرحله بعدی رسیدند اما ازبکستان به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به نیوزیلند دوم شد و نماینده اقیانوسیه با وجود تفاضل 4- به عنوان یکی از چهار...
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج رقابتهای لیگ دسته دوم با قهرمانی مس سونگون در گروه اول و نفت و گاز گچساران در گروه دوم به پایان رسید و عصر امروز این دو تیم در ورزشگاه دستگردی اکباتان برای تعیین قهرمان برابر هم قرار گرفتند. این دیدار که با حضور امیر قلعهنویی سرمربی تیم ملی برگزار شد، در پایان 90 دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد. علی فتحی برای مس سونگون گلزنی کرد و در سوی مقابل هم خیرالله ویسی برای تیم نفت و گاز گچساران گل زد. اتفاق دراماتیک این مسابقه این بود که تبریزیها در آستانه کسب قهرمانی قرار داشتند ولی در آخرین ثانیههای مسابقه گل خوردند، تا بازی بلافاصله طبق قوانین سازمان لیگ به...
رقابتهای لیگ دسته دوم با قهرمانی مس سونگون در گروه اول و نفت و گاز گچساران در گروه دوم به پایان رسید و عصر امروز این دو تیم در ورزشگاه دستگردی اکباتان برای تعیین قهرمان برابر هم قرار گرفتند. این دیدار که با حضور امیر قلعهنویی سرمربی تیم ملی برگزار شد، در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد. علی فتحی برای مس سونگون گلزنی کرد و در سوی مقابل هم خیرالله ویسی برای تیم نفت و گاز گچساران گل زد، تا این مسابقه به وقتهای اضافی برود. البته تلاش دو تیم در ۳۰ دقیقه وقت اضافی گلی در پی نداشت تا ضربات پنالتی تعیین کننده تیم قهرمان باشد. در ضربات پنالتی این شاگردان داریوش یزدی...
به گزارش "ورزشسه"، رقابتهای لیگ دسته دوم با قهرمانی مس سونگون در گروه اول و نفت و گاز گچساران در گروه دوم خاتمه پیدا کرد، تا این دو تیم جواز حضور در رقابتهای لیگ دسته اول فصل آینده را به دست بیاورند.این دو تیم در شرایطی عصر امروز در ورزشگاه دستگردی به مصاف هم رفتند و در پایان 90 دقیقه به تساوی یک بر یک دست یافتند، که امیر قلعهنویی این مسابقه را در کنار مدیرعامل باشگاه مس سونگون از نزدیک تماشا میکند.گفتنی است این دیدار در پایان 120 دقیقه هم برنده نداشت و این شاگردان داریوش یزدی بودند که در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 موفق به شکست مس سونگون شدند.
در یکی ازاین دیدارها و در مشهد تیم فوتبال شادکام که در رده دوم جدول گروه اول قرار داشت در ورزشگاه امام رضا(ع) از پارسا صنعت بیرجند میزبانی کرد که این دیدار شادکام با پیروزی یک بر صفر بر تیم ته جدولی این گروه غلبه نمود تا همچنان در جمع مدعیان این گروه باقی بماند. شادکامی ها با این پیروزی 15 امتیازی شدند و بعد ازسامیت نوتهران که با 19 امتیاز نیم فصل را به پایان رساند در رده دوم جدول قرار بگیرند. اما شریعت نوین دیگر تیم مشهدی لیگ سه در هفته پایانی دور رفت در تهران به مصاف سامیت نو تیم صدرنشین گروه رفت که در یک بازی نزدیک در نهایت 2 بر یک مغلوب حریف قدرتمند خود...
به گزارش قدس آنلاین، بیستودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 28 مرداد تا چهار شهریور با حضور 18 تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران برگزار میشود. قرعهکشی این مسابقات روز پنجشنبه 25 اسفند برگزار شد و 18 تیم حاضر در این رقابتها در 6 گروه دسته بندی شدند تا در مرحله گروهی به مصاف هم رفته و در پایان این مرحله، تیمهای اول و دوم هر گروه (جمعا ۱۲ تیم) به مرحله پلی آف صعود کنند و تیمهای سرگروه به قید قرعه با تیمهای دوم هر گروه دیدار خواهند کرد. تیم ایران با کشورهای هنگ کنگ و عراق هم گروه شده است و در صورت شکست حریفان در مرحله حذفی مستقیم به جمع چهار تیم...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو کشورمان بامداد روز جمعه پنجم خرداد ماه برای شرکت در بیست و ششمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان به میزبانی جمهوری آذربایجان، تهران را ابتدا به مقصد استانبول و سپس باکو ترک کرد. رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان ۸ تا ۱۴ خرداد ماه به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان در سالن ۲۵۰۰۰ نفری «کریستال» شهر باکو برگزار میشود و به همین منظور تیم ملی تکواندو کشورمان در گروه بانوان ۷ نماینده و در گروه آقایان ۸ تکواندوکار خواهد داشت. مهدی حاجی موسائی، علیرضا حسین پور، فرزان عاشورزاده، متین رضایی، میرهاشم حسینی، مهران برخورداری، آرین سلیمی و علیرضا نادعلیان در گروه آقایان، سعیده نصیری، غزل سلطانی، ناهید کیانی، تینا...
برنامه کامل مسابقات والیبال چلنجرکاپ ۲۰۲۳ زنان آسیا اعلام شد و تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود بیستونهم خردادماه بهمصاف هنگکنگ خواهد رفت. به گزارش خبرنگار ایمنا، مسابقات والیبال چلنجرکاپ ۲۰۲۳ زنان آسیا از بیستوهشتم خردادماه تا چهارم تیرماه به میزبانی اندونزی برگزار میشود؛ ۱۲ تیم در این دوره از رقابتها حضور دارند و ایران در مرحله مقدماتی با هنگکنگ و چینتایپه همگروه است. گروهبندی مرحله مقدماتی این رقابتها: گروه A: اندونزی، ماکائو و فیلیپین گروه B: هنگکنگ، چینتایپه و ایران گروه C: هند، استرالیا و قزاقستان گروه D: ازبکستان، مغولستان و ویتنام برنامه کامل مسابقات والیبال چلنجرکاپ زنان آسیا: یکشنبه ۲۸ خردادماه ساعت ۰۸:۰۰؛ ماکائو – اندونزی ساعت ۱۰:۳۰؛ هنگکنگ – چینتایپه ساعت ۱۳:۰۰؛ هند – قزاقستان ساعت...
به گزارش ایرنا؛ با انجام قرعهکشی رقابتهای مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا حریفان تیم ملی امید کشورمان مشخص شدند. مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا دقایقی پیش به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال امید کشورمان در گروه پنجم با تیمهای ازبکستان، هنگکنگ و افغانستان همگروه شد. گروهبندی کامل این رقابتها به شرح زیر است: گروه اول: اردن، سوریه، عمان، برونئی گروه دوم: کرهجنوبی، میانمار، قرقیزستان، قطر گروه سوم: ویتنام، سنگاپور، یمن، گوام گروه چهارم: ژاپن، بحرین، فلسطین، پاکستان گروه پنجم: ازبکستان، ایران، هنگکنگ، افغانستان گروه ششم: عراق، کویت، تیمور شرقی، ماکائو گروه هفتم: امارات، هند، مالدیو، چین گروه هشتم: تایلند، مالزی، بنگلادش، فیلیپین گروه نهم: استرالیا، تاجیکستان،...
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا صبح امروز به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال امید کشورمان در گروه پنجم با تیمهای ازبکستان، هنگکنگ و افغانستان همگروه شد. گروهبندی کامل این رقابتها به شرح زیر است: گروه اول: اردن، سوریه، عمان، برونئی گروه دوم: کرهجنوبی، میانمار، قرقیزستان، قطر گروه سوم: ویتنام، سنگاپور، یمن، گوام گروه چهارم: ژاپن، بحرین، فلسطین، پاکستان گروه پنجم: ازبکستان، ایران، هنگکنگ، افغانستان گروه ششم: عراق، کویت، تیمور شرقی، ماکائو گروه هفتم: امارات، هند، مالدیو، چین گروه هشتم: تایلند، مالزی، بنگلادش، فیلیپین گروه نهم: استرالیا، تاجیکستان، لائوس، کره شمالی گروه دهم: عربستان، کامبوج، لبنان، مغولستان گروه یازدهم: ترکمنستان، اندونزی، چین تایپه این...
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا صبح امروز به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال امید کشورمان در گروه پنجم با تیمهای ازبکستان، هنگکنگ و افغانستان همگروه شد. گروهبندی کامل این رقابتها به شرح زیر است: گروه اول: اردن، سوریه، عمان، برونئی گروه دوم: کرهجنوبی، میانمار، قرقیزستان، قطر گروه سوم: ویتنام، سنگاپور، یمن، گوام گروه چهارم: ژاپن، بحرین، فلسطین، پاکستان گروه پنجم: ازبکستان، ایران، هنگکنگ، افغانستان گروه ششم: عراق، کویت، تیمور شرقی، ماکائو گروه هفتم: امارات، هند، مالدیو، چین گروه هشتم: تایلند، مالزی، بنگلادش، فیلیپین گروه نهم: استرالیا، تاجیکستان، لائوس، کره شمالی گروه دهم: عربستان، کامبوج، لبنان، مغولستان گروه یازدهم: ترکمنستان، اندونزی، چین تایپه این...
به گزارش ایرنا، این مسابقه چهارشنبه شب در چارچوب هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ دسته سه قهرمانی باشگاههای کشور در زمین شماره یک ورزشگاه شهید نصیری شهر یزد با حضور جمعی از تماشاگران و مسئولان برگزار شد. گلهای تیم فوتبال یزدلوله را در این دیدار مهدی دهقان (۴۱)، موسی شهبازی (۴۷ پنالتی) و (۵۷)، احسان مهدوی (۵۴)، حکیم حزباویپور(۶۶) و گلهای تیم پارسا باغملک را فرهاد لیموچی(۵۲) و علیرضا اسماعیلی (۶+۹۰پنالتی) به ثمر رساندند. این مسابقه را سامان گودرزی با کمکها سجاد باباخانی و محسن عباسی قضاوت کردند، داور چهارم مصطفی مهرآوران همگی از فارس، ناظر داوری سعید علینژادیان از یزد و نماینده فدراسیون نیز علی شهریاریزاده از (فارس) بود. اسامی تیم فوتبال یزدلوله شامل سامان فرجام، احسان مهدوی، مهدی...
به گزارش "ورزش سه"، تیم امید ایران در سید دوم تیم های حاضر در قرعه کشی مرحله مقدماتی ششمین دوره مسابقات جام ملت های زیر 23 سال آسیا «قطر 2024» قرار گرفت که قرار است پس فردا در مقر این کنفدراسیون برگزار شود و 43 تیم شرکت کننده در 11 گروه شامل 10 گروه 4 تیمی و گروه آخر 3 تیمی تقسیم می شوند تا در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی از چهارم تا دوازدهم شهریورماه به مصاف هم بروند.تیم های شرکت کننده در مسابقات مقدماتی با توجه به نتایج آخرین دوره مسابقات "ازبکستان 2022" طبقه بندی شدند و تیم هایی که در آن مسابقات شرکت نکردند در پایین ترین سطح قرار گرفتند. در واقع عملکرد ایران در این دوره از...
به گزارش فارس، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله انتخابی زیر ۲۳سال آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ روز پنجشنبه (چهارم خردادماه) به وقت تهران در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار میشود. ششمین دوره مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا با شرکت ۴۳ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در ۱۱ گروه (شامل ده گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات هر گروه به صورت متمرکز برگزار میشود. به این ترتیب یازده تیم صدرنشین و چهار تیم برتر دوم به همراه قطر میزبان در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا ۲۰۲۴ قطر حضور خواهند داشت. تیم ملی فوتبال امید کشورمان باتوجه به نتایج دوره قبلی در سید دوم مسابقات قرار گرفته...
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله انتخابی زیر ۲۳ سال آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ روز پنجشنبه (چهارم خرداد ماه) به وقت تهران در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار میشود. ششمین دوره مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا با شرکت ۴۳ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در ۱۱ گروه (شامل ۱۰ گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار خواهد شد، ضمن اینکه مسابقات هر گروه بهصورت متمرکز برگزار میشود. به این ترتیب ۱۱ تیم صدرنشین و چهار تیم برتر دوم به همراه قطر میزبان در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۲۴ قطر حضور خواهند داشت. تیم ملی فوتبال امید کشورمان با توجه به نتایج...
به گزارش جام جم آنلاین، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله انتخابی زیر ۲۳سال آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ روز پنجشنبه (چهارم خردادماه) به وقت تهران در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار میشود. ششمین دوره مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا با شرکت ۴۳ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در ۱۱ گروه (شامل ده گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات هر گروه به صورت متمرکز برگزار میشود. به این ترتیب یازده تیم صدرنشین و چهار تیم برتر دوم به همراه قطر میزبان در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا ۲۰۲۴ قطر حضور خواهند داشت. تیم ملی فوتبال امید کشورمان باتوجه به نتایج دوره قبلی در سید دوم مسابقات...
خبرگزاری آریا-تیم فوتبال امید کشورمان پنجشنبه با حریفان خود در مرحله مقدماتی رقابتهای زیر 23سال آسیا آشنا میشود.به گزارش خبرگزاری آریا، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله انتخابی زیر 23سال آسیا از ساعت 10:30 روز پنجشنبه (چهارم خردادماه) به وقت تهران در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار میشود.ششمین دوره مسابقات انتخابی قهرمانی زیر 23سال آسیا با شرکت 43 تیم از تاریخ 13 تا 21 شهریور 1402 در 11 گروه (شامل ده گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات هر گروه به صورت متمرکز برگزار میشود. به این ترتیب یازده تیم صدرنشین و چهار تیم برتر دوم به همراه قطر میزبان در مسابقات قهرمانی زیر 23سال آسیا 2024 قطر حضور...
زمان رونمایی از حریفان تیم ملی امید در مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا مشخص شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله انتخابی زیر ۲۳سال آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ روز پنجشنبه (چهارم خردادماه) به وقت تهران در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار میشود.ششمین دوره مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا با شرکت ۴۳ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در ۱۱ گروه (شامل ده گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات هر گروه به صورت متمرکز برگزار میشود. به این ترتیب یازده تیم صدرنشین و چهار تیم برتر دوم به همراه قطر میزبان در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا ۲۰۲۴ قطر حضور...
با نتایج به دست آمده در هفته پایانی دور مقدماتی مسابقات لیگ ۲ فوتبال کشور، شهرداری نوشهر چهارم شد، شهدای بابلسر در لیگ ماندنی شد و کیان سام بابل به پلی آف بقا رفت.در هفته بیست و ششم گروه دوم لیگ ۲ فوتبال کشور، شهرداری نوشهر در مقابل میزبانش آریو اسلامشهر به تساوی بدون گل رضایت داد.شاگردان مهدی پاشازاده با کسب این نتیجه، ۴۲ امتیازی شدند و رتبه چهارم را با ۱۲ برد، ۶ مساوی و ۸ باخت به دست آوردند.شهدای بابلسر که به دلیل نداشتن سیستم روشنایی در ورزشگاه سردار شهیدکاظم علیزاده ناچار به میزبانی از نیروی زمینی تهران در ورزشگاه شهدای شهرستان سیمرغ بود حریفش را با یک گل شکست داد.نیمه اول این بازی در اختیار نیروی زمینی...
تیم ملی امید ایران در سید دوم قرار گرفته است تیم ملی فوتبال امید کشورمان پنجشنبه همین هفته حریفانش در مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا را خواهد شناخت. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله انتخابی زیر ۲۳سال آسیا از ساعت ۱۰:۳۰ روز پنجشنبه (چهارم خردادماه) به وقت تهران در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار میشود. ششمین دوره مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا با شرکت ۴۳ تیم از تاریخ ۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در ۱۱ گروه (شامل ده گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار خواهد شد. ضمن اینکه مسابقات هر گروه به صورت متمرکز برگزار میشود. به این ترتیب یازده تیم صدرنشین...
در هفته بیست و ششم و پایانی رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور و از گروه دوم تیم داماش گیلان عصر امروز در دیداری حساس در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف تیم شاهین تابان این شهر رفت و با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. برای داماش حسین خیری در دقیقه ۱۳ گلزنی کرد تا این تیم ۵۱ امتیازی و به عنوان تیم دوم جدول رده بندی گروه دوم راهی بازی پلی آف شود. شاگردان فرشاد پیوس در تیم داماش در این مرحله باید با تیم دوم جدول گروه نخست فولاد نوین اهواز در دو دیدار رفت و برگشت به میدان بروند تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به رقابتهای فصل آینده لیگ دسته اول مشخص شود. پیش از...
مسابقات فوتبال باشگاهی در قاره آسیا از فصل 25-2024 در سه سطح مختلف برگزار میشود. تورنمنت برتر یا سطح یک شامل 24 تیم خواهد بود که به دو گروه 12 تیمی در مناطق غرب و شرق تقسیم میشوند و در فرمت لیگ با هم رقابت میکنند. در سطح دوم نیز 32 تیم در 8 گروه چهار تیمی به مصاف هم میروند. سایت «فوتی رنکینگز» سهمیه نمایندگان کشورهای مختلف در مسابقات این فصل را اعلام کرد که به موجب آن، ایران دارای 1+2 سهمیه در سطح اول و یک سهمیه در سطح دوم خواهد بود. به این ترتیب، دو تیم از کشورمان مستقیماً راهی مرحله گروهی سطح اول میشوند و یک تیم در دور پلیآف برای رسیدن به این مرحله تلاش...
به گزارش تسنیم، مسابقات فوتبال باشگاهی در قاره آسیا از فصل 25-2024 در سه سطح مختلف برگزار میشود. تورنمنت برتر یا سطح یک شامل 24 تیم خواهد بود که به دو گروه 12 تیمی در مناطق غرب و شرق تقسیم میشوند و در فرمت لیگ با هم رقابت میکنند. در سطح دوم نیز 32 تیم در 8 گروه چهار تیمی به مصاف هم میروند. سایت «فوتی رنکینگز» سهمیه نمایندگان کشورهای مختلف در مسابقات این فصل را اعلام کرد که به موجب آن، ایران دارای 1+2 سهمیه در سطح اول و یک سهمیه در سطح دوم خواهد بود. به این ترتیب، دو تیم از کشورمان مستقیماً راهی مرحله گروهی سطح اول میشوند و یک تیم در دور پلیآف برای رسیدن به...
خبرگزاری آریا - بیست و سومین دوره فوتبال جام جهانی جوانان کمتر از 20 سال - 2023 آرژانتین شب گذشته آغاز شد.به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از پایگاه فیفا، در این رقابتها 24 تیم حضور یافتند که در 6 گروه 4 تیمی به رقابت میپردازند و از هر گروه دو تیم اول و دوم به همراه 4 تیم سوم برتر به دور یک هشتم نهایی صعود میکنند. ابتدا کشور اندونزی به عنوان میزبان معرفی شده بود، اما پس از خودداری این کشور از صدور روادید برای تیم رژیم صهیونیستی، فیفا این کشور را از میزبانی خلع و آرژانتین را به عنوان میزبان جدید معرفی کرد. مسابقات در شهرهای سانتیاگو دل استرو، لاپلاتا، مندوزا و سان خوآن برگزار میشود....
به گزارش قدس آنلاین ، مسابقات فوتبال باشگاهی در قاره آسیا از فصل ۲۵-۲۰۲۴ در سه سطح مختلف برگزار میشود. تورنمنت برتر یا سطح یک شامل ۲۴ تیم خواهد بود که به دو گروه ۱۲ تیمی در مناطق غرب و شرق تقسیم میشوند و در فرمت لیگ با هم رقابت میکنند. در سطح دوم نیز ۳۲ تیم در ۸ گروه چهار تیمی به مصاف هم میروند. سایت «فوتی رنکینگز» سهمیه نمایندگان کشورهای مختلف در مسابقات این فصل را اعلام کرد که به موجب آن، ایران دارای ۱+۲ سهمیه در سطح اول و یک سهمیه در سطح دوم خواهد بود. به این ترتیب، دو تیم از کشورمان مستقیماً راهی مرحله گروهی سطح اول میشوند و یک تیم در دور پلیآف برای...
مسابقات فوتبال باشگاهی در قاره آسیا از فصل ۲۵-۲۰۲۴ در سه سطح مختلف برگزار میشود. تورنمنت برتر یا سطح یک شامل ۲۴ تیم خواهد بود که به دو گروه ۱۲ تیمی در مناطق غرب و شرق تقسیم میشوند و در فرمت لیگ با هم رقابت میکنند. در سطح دوم نیز ۳۲ تیم در ۸ گروه چهار تیمی به مصاف هم میروند. سایت «فوتی رنکینگز» سهمیه نمایندگان کشورهای مختلف در مسابقات این فصل را اعلام کرد که به موجب آن، ایران دارای ۱+۲ سهمیه در سطح اول و یک سهمیه در سطح دوم خواهد بود. به این ترتیب، دو تیم از کشورمان مستقیماً راهی مرحله گروهی سطح اول میشوند و یک تیم در دور پلیآف برای رسیدن به این مرحله...
به گزارش "ورزشسه"، رقابتهای لیگ دسته دوم قرار بود زودتر از اینها برگزار شود، اما اعلام یک رای از سوی کمیته انضباطی سبب شد تا چند هفته مسابقات گروه دوم که داماش و شهید قندی در آن حضور داشتند و پرونده کمیته انضباطی مربوط به این دو تیم و انتقال مقداد اکبرخواه از داماش به شهید قندی بود، به تعویق بیفتد.درنهایت رای کمیته انضباطی به سود داماش اعلام شد، تا داماش امروز برای راهیابی به بازی پلی آف مقابل فولاد نوین فقط به یک تساوی نیاز داشته باشد و یک پله پایینتر که شهدای رزکان حضور دارد، باید کیان سام بابل را که برای ماندن در لیگ برتر میجنگد، شکست بدهد و البته در انتظار تساوی داماش با سرمربیگری فرشاد...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک فوتبال بانوان ۲۸ اردیبهشت برگزار شد و تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه A با تیمهای استرالیا، چین تایپه، فیلیپین همگروه شد. رقابتهای این گروه به میزبانی استرالیا برگزار میشود.برهمین اساس کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه مسابقات این گروه را به شرح زیر اعلام کرد:*پنجشنبه ۴ آبان ماه ۱۴۰۲استرالیا – ایرانچین تایپه – فیلیپین*یکشنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۲ایران – چین تایپهفیلیپین – استرالیا*چهارشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۲استرالیا – چین تایپهفیلیپین – ایرانمرحله دوم این مسابقات در سه گروه چهار تیمی برگزار میشود تا در نهایت دو نماینده قاره آسیا در المپیک ۲۰۲۴ پاریس مشخص شوند. انتهای پیام/
به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال زنان ایران که در مرحله نخست مقدماتی المپیک پاریس با کسب یک پیروز و یک تساوی در دو مسابقه رفت و برگشت برابر میانمار جواز حضور در مرحله دوم را کسب کرده بود، در این مرحله که ۱۲ تیم در سه گروه به مصاف یکدیگر میروند؛ در گروه A با تیمهای استرالیا، فیلیپین و چین تایپه هم گروه شد.در این مرحله از رقابتها، چهارم آبان ماه، دختران ایران به مصاف تیم نخست آسیا یعنی استرالیا خواهند رفت و در ادامه شاگردان مریم آزمون در روزهای ۷ و ۱۰ آبان، به ترتیب به مصاف تیمهای چین تایپه و فیلیپین میروند.برنامه مسابقات تیم ملی زنان ایران در مرحله دوم مسابقات مقدماتی برای صعود به المپیک...
تیم والیبال شهداب یزد در مسابقات قهرمانی باشگاههای آسیا ۲۰۲۳ مقابل تیم پلیس قطر شکست خورد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به گزارش خبرگزاری تیم والیبال شهداب ایران که در روز نخست این مرحله و در گروه F به مصاف تیم اسپورتینگ کویت رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داده بود، عصر امروز و در دومین مسابقه این مرحله مقابل پلیس قطر صف آرایی کرد و ۳ بر ۲ مغلوب این تیم قدرتمند شد.در ستهای دوم و سوم این مسابقه شاگردان محمدرضا تندروان با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند، اما در سه ست اول، چهارم و پنجم با امتیازهای ۲۰ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۲ بر ۱۵ مغلوب نماینده قدرتمند قطر...
جدال حساس و مهم شهداب ایران و پلیس قطر در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا به سود نماینده قطر به پایان رسید. به گزارش مشرق و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای مرحله دوم رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا که از روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت در منامه آغاز شده بود، امروز (جمعه ۲۹ اردیبهشت) به پایان میرسد. تیم شهداب ایران که در روز نخست این مرحله و در گروه F به مصاف تیم اسپورتینگ کویت رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داده بود، عصر امروز و در دومین مسابقه این مرحله مقابل پلیس قطر صف آرایی کرد و سه بر دو مغلوب این تیم قدرتمند شد. در ستهای دوم و سوم...
به گزارش خبرگزاری مهر، دیدارهای مرحله دوم رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا که از روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت در منامه آغاز شده بود، امروز (جمعه ۲۹ اردیبهشت) پیگیری شد. تیم شهداب ایران که در روز نخست این مرحله و در گروه F به مصاف تیم اسپورتینگ کویت رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داده بود، عصر اروز جمعه و در دومین مسابقه این مرحله مقابل پلیس قطر صف آرایی کرد و ۳ بر ۲ مغلوب این تیم قدرتمند شد. در ستهای دوم و سوم این مسابقه شاگردان محمدرضا تندروان با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند، اما در سه ست اول، چهارم و پنجم با امتیازهای ۲۰ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۲...
تیم مقاومت شهداب ایران در دومین بازی مرحله حذفی جام باشگاههای والیبال آسیا در شرایطی که دو بر یک از پلیس قطر پیش بود با نتیجه سه بر دو مغلوب این تیم شد. به گزارش خبرنگار ایمنا، دیدارهای مرحله دوم رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا که از روز _پنجشنبه بیستوهشتم اردیبهشتماه_ در منامه آغاز شده بود، امروز _ جمعه، بیستونهم اردیبهشتماه_ به پایان میرسد و تیم مقاومت شهداب ایران که در روز نخست این مرحله و در گروه F به مصاف تیم اسپورتینگ کویت رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داده بود، عصر امروز و در دومین مسابقه این مرحله مقابل پلیس قطر صفآرایی کرد و با نتیجه سه بر دو مغلوب این تیم قدرتمند شد....
تیم والیبال شهداب ایران که در روز نخست این مرحله و در گروه F به مصاف تیم اسپورتینگ کویت رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داده بود، عصر امروز و در دومین مسابقه این مرحله مقابل پلیس قطر صف آرایی کرد و ۳ بر ۲ مغلوب این تیم قدرتمند شد. در ستهای دوم و سوم این مسابقه شاگردان محمدرضا تندروان با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند، اما در سه ست اول، چهارم و پنجم با امتیازهای ۲۰ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۲ بر ۱۵ مغلوب نماینده قدرتمند قطر شدند تا به عنوان تیم دوم گروه خود راهی مرحله نیمهنهایی شوند. سعید معروف، امیر غفور، میثم صالحی، شهروز همایونفرمنش، رضا عابدینی، مسعود غلامی...
به گزارش "ورزش سه"، دیدارهای مرحله دوم رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا که از روز پنجشنبه 28 اردیبهشت در منامه آغاز شده بود، امروز (جمعه 29 اردیبهشت) به پایان میرسد.تیم شهداب ایران که در روز نخست این مرحله و در گروه F به مصاف تیم اسپورتینگ کویت رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داده بود، عصر امروز و در دومین مسابقه این مرحله مقابل پلیس قطر صف آرایی کرد و سه بر دو مغلوب این تیم قدرتمند شد.در ستهای دوم و سوم این مسابقه شاگردان محمدرضا تندروان با امتیاز مشابه 25 بر 22 به پیروزی رسیدند، اما در سه ست اول، چهارم و پنجم با امتیازهای 20 بر 25، 23 بر 25 و 12 بر 15...
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مسابقات لیگ دسته۲ بدمینتون بانوان کشور در گروه (ب)که با حضور ۱۲ تیم به میزبانی هرمزگان در محل سالن فجر مجموعه ورزشی تختی بندرعباس جریان داشت با مشخص شدن تیمهای برتر به کار خود پایان داد. در گروه الف نیز که با شرکت ۱۴ تیم به میزبانی زنجان جریان داشت با برتری دو تیم استارز شمیرانات و نویان تهران خاتمه پیدا کرد. نهایتا در پایان این رقابتها دو تیم ستارگان آتش نشانی تهران و نماینده فارس از گروه ب به میزبانی بندر عباس به مرحله نهایی صعود کردند که به همراه دو تیم دیگر جوانان استارز شمیرانات و نویان تهران از گروه الف با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. چهار تیم صعود کننده جوانان...
آفتابنیوز : مرحله دوم رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا پنجشنبه، ۲۸ اردیبهشت، برگزار شد و روز اول آن با قطعیشدن صعود چهار تیم دور نیمهنهایی به پایان رسید. در پایان روز نخست این مرحله تیمهای شهداب ایران، پلیس قطر، سانتوری ژاپن و جاکارتای اندونزی به نیمهنهایی صعود کردند. رقابت این تیمها در روز دوم این مرحله برای تعیین تیمهای اول و دوم گروههای E و F است تا نحوه قرارگیری و رویارویی تیمها در مرحله نیمهنهایی مشخص شود. شهداب در صورتی که جمعه مقابل پلیس قطر به برتری برسد به عنوان تیم صدرنشین گروه F به نیمهنهایی میرسد و باید با تیم دوم گروه E (سانتوری یا جاکارتا) رقابت کند. منبع: خبرگزاری ایسنا
چهره تیمهای راهیافته به نیمهنهایی والیبال باشگاههای آسیا مشخص شد. به گزارش مشرق، مرحله دوم رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا پنجشنبه، ۲۸ اردیبهشت، برگزار شد و روز اول آن با قطعیشدن صعود چهار تیم دور نیمهنهایی به پایان رسید. در پایان روز نخست این مرحله تیمهای شهداب ایران، پلیس قطر، سانتوری ژاپن و جاکارتای اندونزی به نیمهنهایی صعود کردند. رقابت این تیمها در روز دوم این مرحله برای تعیین تیمهای اول و دوم گروههای E و F است تا نحوه قرارگیری و رویارویی تیمها در مرحله نیمهنهایی مشخص شود. شهداب در صورتی که جمعه مقابل پلیس قطر به برتری برسد به عنوان تیم صدرنشین گروه F به نیمهنهایی میرسد و باید با تیم دوم گروه E (سانتوری یا جاکارتا) رقابت...
به گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار عصر پنجشنبه در هفته هشتم مرحله نهایی لیگ دسته یک فوتسال کشور در سالن ورزشی شهید باهنر گرمسار برگزار شد و تیم سبحان فلز با یک گل ایرالکو اراک را شکست داد. تک گل این بازی را ایمان احمدی در نیمه نخست برای تیم سبحان فلز گرمسار به ثمر رساند. قضاوت این مسابقه بر عهده وحید سلیمانی و مصطفی پارسافر به ترتیب به عنوان داور اول و دوم، داوود سالکی داور سوم و رامین عاشری وقتنگهدار بود و بهمن پورخسروانی نیز بر فعالیت داوران نظارت داشت. تیم سبحان فلز گرمسار با کسب این پیروزی به همراه ایرالکو اراک ۱۲ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر در رده دوم لیگ دسته یک فوتسال باشگاههای...
شاگردان مریم آزمون در تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس با تیمهای ملی چینتایپه، استرالیا و فیلیپین همگروه شدند. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، امروز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه با انجام مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک فوتبال بانوان در کوالالامپور، محل کنفدراسیون فوتبال آسیا، تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه A با تیمهای استرالیا، چینتایپه، فیلیپین همگروه شد. مرحله دوم این رقابتها در سه گروه چهار تیمی از اول تا ۹ آبان ۱۴۰۲ برگزار میشود تا در نهایت دو نماینده قاره آسیا در المپیک ۲۰۲۴ پاریس معرفی شوند. گروه A: استرالیا (میزبان)، چینتایپه، فیلیپین ، ایران گروه B: چین (میزبان)، کرهجنوبی ، تایلند ، کرهشمالی گروه C: ژاپن،...
تیمهای ملی چینتایپه، استرالیا و فیلیپین حریفان شاگردان مریم آزمون در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، مراسم قرعهکشی مسابقات مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک فوتبال بانوان، امروز _پنجشنبه بیستوهشتم اردیبهشتماه ۱۴۰۲_ ساعت ۱۱ بهوقت محلی بهصورت برخط در کوالالامپور، مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه A با تیمهای استرالیا، چینتایپه، فیلیپین همگروه شد. این رقابتها در سه گروه چهار تیمی از اول تا ۹ آبان ۱۴۰۲ برگزار میشود تا در نهایت دو نماینده قاره آسیا در المپیک ۲۰۲۴ پاریس مشخص شوند. گروه A: استرالیا (میزبان)، چینتایپه، فیلیپین ، ایران گروه B: چین (میزبان)، کرهجنوبی ، تایلند ، کرهشمالی گروه C: ژاپن، ویتنام، ازبکستان (میزبان)، هند به...
به گزارش فارس، مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک فوتبال بانوان ، امروز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 11 به وقت محلی به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه A با تیم های استرالیا، چین تایپه، فیلیپین همگروه شد. این رقابتها در سه گروه چهار تیمی از اول تا 9 آبان 1402 برگزار میشود تا در نهایت دو نماینده قاره آسیا در المپیک ۲۰۲۴ پاریس مشخص شوند. گروه A: استرالیا (میزبان)، چین تایپه، فیلیپین ، ایران گروه B: چین (میزبان)، کره جنوبی ، تایلند ، کره شمالی گروه C: ژاپن، ویتنام، ازبکستان (میزبان)، هند تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان که در مرحله اول رقابتهای...
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک فوتبال بانوان ، امروز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱ به وقت محلی به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه A با تیم های استرالیا، چین تایپه، فیلیپین همگروه شد. این رقابتها در سه گروه چهار تیمی از اول تا ۹ آبان ۱۴۰۲ برگزار میشود تا در نهایت دو نماینده قاره آسیا در المپیک ۲۰۲۴ پاریس مشخص شوند. گروه A: استرالیا (میزبان)، چین تایپه، فیلیپین ، ایران گروه B: چین (میزبان)، کره جنوبی ، تایلند ، کره شمالی گروه C: ژاپن، ویتنام، ازبکستان (میزبان)، هند گفتنی است، تیم ملی...
قرعه کشی مسابقات مرحله دوم انتخابی المپیک فوتبال بانوان اعلام شد مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم انتخابی المپیک فوتبال بانوان، امروز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی مسابقات مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک فوتبال بانوان ، امروز پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 11 به وقت محلی به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد و تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه A با تیم های استرالیا، چین تایپه، فیلیپین همگروه شد. این رقابتها در سه گروه چهار تیمی از اول تا 9 آبان 1402 برگزار میشود تا در نهایت دو نماینده قاره آسیا در المپیک ۲۰۲۴...