2024-03-19@11:43:54 GMT
۱۱۲۱۵ نتیجه - (۰.۱۰۵ ثانیه)
جدیدترینهای «جدول پخش برنامه»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰سیری در ورزش۰۲:۰۰تکاپوی سمت۰۳:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰حدیث نور۰۳:۴۵اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰کردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵کردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰پخش زندهاذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵خبر۱۳:۰۰مستند۱۳:۱۵کاف گاف۱۳:۴۵سینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵دیار به دیار۱۶:۳۰ائویمیز۱۷:۰۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰ریحانه۱۸:۱۵مستند۱۸:۴۵باخیش۱۹:۳۰خبر۲۰:۰۰گفتگوی ویژه خبری۲۰:۳۰اولدوز۲۱:۰۰سریال۲۲:۰۰خبر آذری۲۳:۰۰من عهد تمیمی هستم۲۳:۳۰
در ساعت های مختلف، مناجات خوانی های ویژه ماه مبارک رمضان از شبکه های سیما پخش می شود. به گزارش ایسنا، برنامه مناجات خوانی های شبکه یک با نوای مهدی سلحشور هر روز ساعت ۳:۰۰ بامداد و حاج منصور ارضی بعد از نماز صبح و ظهر پخش می شود. مناجات خوانی حاج محمود کریمی از حرم مطهر رضوی ساعت ۰۱:۳۰ بامداد به روی آنتن شبکه دو می رود. شبکه چهار مناجات خوانی مسجد جمکران را هر بامداد ساعت ۳:۰۰ پخش می کند. مناجات خوانی محمدرضا طاهری در برنامه «ساعتی بندگی»، ساعت یک بامداد، حاج منصور ارضی، سیدرضا نریمانی، مهدی سلحشور، محمدرضا بذری، مهدی رسولی، سعید حدادیان، ساعت ۲۱:۴۵ و نجوای عارفانه مناجات های کوتاه از دعای ابوحمزه ثمالی توسط موسوی،...
سخنرانی ویژه ماه مبارک رمضان از شبکه های سیما پخش می شود. به گزارش ایسنا، سخنرانی آیت الله مصباح یزدی درخصوص شرح دعای ۴۵ صحیفه هر روز ساعت ۶:۰۰ صبح از شبکه یک پخش می شود. سخنرانی حجتالاسلام شیخ حسین انصاریان در برنامه «چشمه زندگی»، ساعت ۶:۱۰ و سخنرانی حجتالاسلام پناهیان ساعت ۱۴ برای علاقه مندان از شبکه دو پخش می شود. سخنرانی حجت الاسلام رفیعی هم هر روز صبح ساعت ۹ به روی آنتن شبکه سه می رود. شبکه چهار سخنرانی آیت الله جوادی آملی را ساعت ۶:۳۰ پخش می کند. سخنرانی مجتبی طهرانی در برنامه «حقیقت بندگی»، ساعت ۶:۱۵، آیت الله جوادی آملی تفسیر سوره مبارکه شوری ساعت ۷:۱۰ و سخنرانی حجج الاسلام فرحزادی، حسینی قمی، موسوی...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰حدیث نور۰۳:۴۵اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰کردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵کردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰هیوا۱۱:۰۰اذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵خبر۱۳:۰۰پخش زندهسینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵ائویمیز۱۷:۰۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰مستند قالا۱۹:۰۰خبر۲۰:۰۰اکینچیلر۲۰:۳۰سریال۲۲:۰۰خبر آذری۲۳:۰۰مستند۲۳:۳۰
ویژه برنامه های افطار تلویزیون امسال در حالی روی آنتن می روند که محمد دلاوری، مصطفی امامی، رسالت بوذری، صابر خراسنی، سارا روستاپور، اسماعیل باستانی و ... به عنوان مجریان این ویژه برنامه ها به اجرا خواهند پرداخت. به گزارش ایسنا، ویژه برنامه های افطار تلویزیون با عناوین «هلال»، «پناه»، «محفل»، «زندگی پس از زندگی»، «شبستان»، «بهارترین بهار»، «همسفره»، «ماه ماه»، «جشن فرشته ها» و «آن» از سه شنبه (۲۲ اسفند ماه) و ابتدای رمضان پخش خود را آغاز کردند. «هلال» و اجرای محمد دلاوری ویژه برنامه افطار شبکه یک سیما با نام «هلال» به تهیه کنندگی مجید ظریف هر شب ساعت ۱۷ در ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود. این برنامه با رویکرد امتی و شناخت آداب...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰گفتگوی ویژه خبری۰۲:۰۰خانه و مدرسه۰۲:۳۰حدیث سرو۰۳:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰کردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵کردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰مستند۱۱:۰۰اذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵پخش زندهخبر۱۳:۰۰سینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵ائویمیز۱۷:۰۰دیار به دیار۱۷:۳۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰حدیث نور۱۸:۱۵پاورقی۱۸:۴۵سنه داریخمیشام۱۹:۱۵خبر۲۰:۰۰گفتگوی ویژه خبری۲۰:۳۰اولدوز۲۱:۰۰سریال۲۲:۰۰خبر آذری۲۳:۰۰مستند غزال دره اردن۲۳:۳۰
به گزارش جام جم آنلاین، شبکههای سیما ویژه برنامههایی را برای سحر و افطار تدارک دیده که در ادامه به جزئیات آنها میپردازیم: شبکه یک با «ماه خدا» از امام رضا ویژه برنامه سحرگاهی «ماه خدا» مطابق هر سال سحرهای ماه رمضان ساعت ۳:۳۰ بامداد روی آنتن شبکه یک میرود. این برنامه با بیان نکات اخلاقی، معرفتی، دعا نیایش و اذان صبح تقدیم نگاه مخاطبان میشود. «ماه خدا» با اجرای حسن سلطانی و با سخنرانی حجتالاسلام نظافت و به تهیهکنندگی یونس قاسمی از حرم مطهر علی بن موسی الرضا علیه السلام روی آنتن خواهد رفت؛ و بعد از جزخوانی روزانه قرآن کریم با عنوان «ثقلین» از حرم امام رضا (ع) پخش خواهد شد. بیان نقش حضرت زهرا (س) در...
شبکههای تلویزیونی برای سحر و افطار ویژههایی را تدارک دیدند که شاید برنامههایی همچون محفل و زندگی پس از زندگی مهمترین آنها باشد. - اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شبکههای سیما ویژه برنامههایی را برای سحر و افطار تدارک دیده که در ادامه به جزئیات آنها میپردازیم:سحری پای تلویزیون *** شبکه یک با «ماه خدا» از امام رضا ویژه برنامه سحرگاهی «ماه خدا» مطابق هر سال سحرهای ماه رمضان ساعت 3:30 بامداد روی آنتن شبکه یک می رود. این برنامه با بیان نکات اخلاقی، معرفتی، دعا نیایش و اذان صبح تقدیم نگاه مخاطبان میشود.«ماه خدا» با اجرای حسن سلطانی و با سخنرانی حجتالاسلام نظافت و به تهیهکنندگی یونس قاسمی از حرم مطهر علی بن موسی الرضا علیه السلام...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰حدیث نور۰۳:۴۵اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰کردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵کردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰هیوا۱۱:۰۰پخش زندهاذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵خبر۱۳:۰۰سینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵ائویمیز۱۷:۰۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰مستند قالا۱۹:۰۰خبر۲۰:۰۰اکینچیلر۲۰:۳۰سریال۲۲:۰۰خبر آذری۲۳:۰۰مستند۲۳:۳۰
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز ۰۰:۰۰مستند ۰۱:۰۰گفتگوی ویژه خبری ۰۲:۰۰خانه و مدرسه ۰۲:۳۰حدیث سرو ۰۳:۰۰گون آیدین ۰۳:۳۰اذان نغمه سی ۰۴:۳۰ویژه اذان صبح ۰۵:۱۵نقاب ۰۵:۴۵دعای عهد ۰۶:۰۰هر روز ورزش ۰۶:۱۵مستند ۰۶:۳۰سریال ۰۷:۰۰گون آیدین ۰۸:۰۰سلام اوشاقلار ۰۹:۰۰کردی ۰۹:۳۰با خبرنگاران ۰۹:۴۵کردی ۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده) ۱۰:۳۰مستند ۱۱:۰۰ [پخش زنده]اذان نغمه سی ۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر ۱۲:۱۵خبر ۱۳:۰۰سینمایی ۱۴:۱۵با خبرنگاران ۱۵:۴۵ائویمیز ۱۷:۰۰دیار به دیار ۱۷:۳۰ویژه اذان مغرب ۱۸:۰۰حدیث نور ۱۸:۱۵پاورقی ۱۸:۴۵سنه داریخمیشام ۱۹:۱۵خبر ۲۰:۰۰گفتگوی ویژه خبری ۲۰:۳۰اولدوز ۲۱:۰۰سریال ۲۲:۰۰خبر آذری ۲۳:۰۰مستند غزال دره اردن ۲۳:۳۰
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰سیری در ورزش۰۲:۰۰تکاپوی سمت۰۳:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰حدیث نور۰۳:۴۵اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰پخش زندهکردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵کردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰اذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵خبر۱۳:۰۰مستند۱۳:۱۵کاف گاف۱۳:۴۵سینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵دیار به دیار۱۶:۳۰ائویمیز۱۷:۰۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰ریحانه۱۸:۱۵مستند۱۸:۴۵باخیش۱۹:۳۰خبر۲۰:۰۰گفتگوی ویژه خبری۲۰:۳۰اولدوز۲۱:۰۰سریال۲۲:۰۰خبر آذری۲۳:۰۰من عهد تمیمی هستم۲۳:۳۰
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز ۰۰:۰۰مستند ۰۱:۰۰گون آیدین ۰۳:۳۰حدیث نور ۰۳:۴۵اذان نغمه سی ۰۴:۳۰ویژه اذان صبح ۰۵:۱۵نقاب ۰۵:۴۵دعای عهد ۰۶:۰۰هر روز ورزش ۰۶:۱۵مستند ۰۶:۳۰سریال ۰۷:۰۰گون آیدین ۰۸:۰۰سلام اوشاقلار ۰۹:۰۰کردی ۰۹:۳۰با خبرنگاران ۰۹:۴۵کردی ۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده) ۱۰:۳۰هیوا ۱۱:۰۰اذان نغمه سی ۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر ۱۲:۱۵ [پخش زنده]خبر ۱۳:۰۰سینمایی ۱۴:۱۵با خبرنگاران ۱۵:۴۵ائویمیز ۱۷:۰۰ویژه اذان مغرب ۱۸:۰۰مستند قالا ۱۹:۰۰خبر ۲۰:۰۰اکینچیلر ۲۰:۳۰سریال ۲۲:۰۰خبر آذری ۲۳:۰۰مستند ۲۳:۳۰
مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در شش کانال تلویزیونی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان ببینید. جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سراوان جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خاش جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زابل باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان زاهدان
مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در شش کانال تلویزیونی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان ببینید. جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان زاهدان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، فیلمهای تبلیغاتی نامزدهای حوزههای انتخابیه در ۴ شبکه تلویزیونی انتخاباتی استان بر اساس جدول زیر پخش میشود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ برنامههای تلویزیونی و مناظرههای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزههای مختلف استان مرکزی فردا ۱۰ اسفند بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل؛ درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش میشود.از رادیو اردبیل هم هر شب ساعت ۲۱ مناظره یکی از حوزههای انتخابیه استان پخش میشود.گزیدهای از این برنامهها و مناظرهها هم در شبکه سبلان از ساعت ۲۳:۴۵ و بازپخش اون روزِ بعد، از ساعت ۱۲:۴۵ پخش میشود.بینندگان محترم برای مشاهده برنامههای تبلیغاتی و مناظرات انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از ۵ کانال تلویزیونی انتخاباتی در استان اردبیل میتوانید با جستجوی مجدد و تنظیم گیرنده دیجیتال خود این شبکهها را دریافت کنید.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان،️ برنامههای ۲۰ دقیقهای و مناظرههای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزههای انتخابیه استان سمنان پنج شنبه دهم اسفند را در جدول زیر ببینید:
ایسنا/اردبیل برنامهها و مناظرههای ضبط شده نامزدهای دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ در پنج شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آغ داغ و ساوالان پخش میشود. درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش میشود. از رادیو اردبیل هم هر شب ساعت ۲۱ مناظره یکی از حوزههای انتخابیه استان پخش میشود. گزیدهای از این برنامهها و مناظرهها هم در شبکه سبلان از ساعت ۲۳:۴۵ و بازپخش آن روزِ بعد، از ساعت ۱۲:۴۵ پخش میشود. بینندگان محترم برای مشاهده برنامههای تبلیغاتی و مناظرات انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از ۵ کانال تلویزیونی انتخاباتی در استان اردبیل...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان؛ برنامههای ۲۰ دقیقهای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کانالهای تلویزیونی حوزههای انتخابیه در حال پخش است. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای انتخاباتی مجلس تا ساعت ۸ صبح فردا پنج شنبه دهم اسفند در حوزههای انتخابیه دورود و ازنا، خرم آباد وچگنی، الیگودرز، کوهدشت و رومشکان، بروجرد، سلسله و دلفان را در جدول زیر ببینید:
صدا و سیمای استان یزد، جدول زمان پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانالهای انتخاباتی تلویزیونی استان یزد را منتشر کرد. جدولهای پخش برنامههای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مربوط به زمان پخش این برنامهها در روز چهارشنبه ٩ اسفند است و جدول پخش، در روزهای آینده تغییر خواهد کرد. شایان ذکر است یک مناظره منتخب از مناظرههای تلویزیونی هم هر روز ساعت ١۵ از شبکه استانی یزد پخش میشود. باشگاه خبرنگاران جوان یزد یزد
مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در شش کانال تلویزیونی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان ببینید. باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان زاهدان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ برنامههای تلویزیونی و مناظرههای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزههای مختلف استان مرکزی فردا ۹ اسفند بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان، این برنامههای مناظرهای در زمان قانونی تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از شبکههای انتخاباتی استان همدان در حال پخش است.برنامه مناظرهای و تبلیغات ۲۰ دقیقهای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۷ حوزه انتخابیه استان همدان از روز سوم اسفند در کانالهای انتخاباتی آغاز شده است و تا ۲۴ ساعت پیش از برگزاری انتخابات (۸ صبح روز پنج شنبه) ادامه خواهد داشت.برنامههای مناظرهای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی علاوه بر کانالهای انتخاباتی، از شبکه استانی همدان هم پخش میشود.سئوال مناظرههای ۹ اسفند: نماینده مجلس برای مبارزه با فساد چه باید بکند؟برنامههای چهارشنبه، ۹ اسفند به این شرح است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛در شبکه استانی اترک، مناظره های هفتم و پایانی نامزدهای حوزه انتخابیه شیروان ساعت ۹ صبح فردا، حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد، از ساعت ۱۶ و مناظره نامزدهای حوزه انتخابیه بجنورد، مانه، سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم از ساعت ۲۳:۳۰ فرداشب پخش خواهد شد. در کانال انتخاب ۸۳ که به معرفی نامزدهای حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد اختصاص دارد، برنامه معرفی ۳ تن از نامزدها از ساعت ۰ بامداد تا ۴۰ دقیقه بامداد اجرا میشود. سپس بازپخش مناظره ششم از ۱:۴۰ تا ۳:۲۰ خواهد بود. از ۴:۲۰ تا ۸:۴۰ صبح هم به پخش معرفی نامزدها اختصاص دارد. از ۹ تا ۱۰:۴۰ مناظره هفتم...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، شبکه استانی صداوسیمای البرز برنامه های تبلیغاتی انتخاباتی نامزدهای انتخابات را از کانالهای تلویزیونی پخش میکند.۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها پیش بینی شد، همه نامزدها از این فرصت استفاده نکردند. جدول پخش برنامه های تبلیغات انتخاباتی ۱۵ نامزد کرج، فردیس و اشتهارد: برنامه نامزدهای انتخاباتی حوزه ساوجبلاغ،نظر آباد، طالقان،چهارباغ
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مدیر کل صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه علاوه بر تولید برنامههای تحلیلی، تبیینی و تهییجی در خصوص انتخابات، ۹ شبکه تبلیغاتی برای ۹ حوزه انتخاباتی مازندران در صدا و سیمای استان راه اندازی شده است، گفت: بر اساس مصوبه ستاد انتخابات صدا و سیما هر یک از نامزدهای نمایندگی مجلس که در سامانه رسانه ملی نام نویسی کرده بودند میتوانند یک ویدیوی ۲۰ دقیقهای از دیدگاهها و برنامهها خود را در این سامانه بارگذاری کنند. دکتر هادی ابراهیمی افزود: ۱۲۶ نامزد نمایندگی مجلس فیلمهای تبلیغاتی ۲۰ دقیقهای خود را در سامانه بارگذاری کردند که پخش این فیلمها از ۹ شبکه تلویزیونی آغاز شده است. او ادامه داد: صدا و سیمای مازندران برای اولین بار...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان ، فردا نهم اسفندماه جاری ،آخرین روز برای پخش مناظرههای تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.صدا و سیمای کردستان نیز همگام با سایر مراکز استانی سراسر کشور، شبکههای انتخاباتی خود را به منظور معرفی بهتر نامزدهای حوزههای انتخابیه راه اندازی کرده است.این مناظرهها در ساعا ت ۸ صبح، ۱۳ و ۳۰ و ۲۲ شب از ۵ کانال انتخاباتی به روی آنتن خواهد رفت.ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب دو عضو در استان کردستان در دورهای هشت ساله و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۵ نماینده برای دورهای چهار ساله روز جمعه ۱۱ اسفند ماه جاری برگزار میشود.در جدول زیر می توانید ساعت پخش ویدوئوهای...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مهاباد، جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد منتشر شد. بر این اساس، برنامههای هشت نامزد انتخابات از ساعت ۲۴ امشب به ترتیب جدول زمانی از شبکه سابلاغ پخش میشود. صداوسیما در این دوره از انتخابات با راه اندازی ۲۰۰ کانال انتخاباتی در سراسر کشور سعی در ایجاد فضای رقابت عادلانه برای نامزدهای انتخابات است تا مردم از این بستر با دیدگاهها و برنامههای نامزدها آشنا شوند. کانال تبلیغاتی سابلاغ هم که در صداوسیمای مرکز مهاباد راهاندازی شده است، تبلیغات نامزدهای انتخاباتی حوزه مهاباد را بر عهده دارد.
جدول زمانی پخش برنامه های تبلیغاتی داوطلبان مجلس در آذربایجان شرقی از شبکه سهند در روز چهارشنبه به شرح زیر است:
برنامههای ۲۰ دقیقهای و مناظرههای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزههای انتخابیه استان سمنان فردا چهارشنبه نهم اسفند را در جدول زیر ببینید: باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، زمان پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای مجلس شورای اسلامی از ۱۵ کانال انتخاباتی استان فارس در روز چهار شنبه ۹ اسفند اعلام شد. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزههای انتخابیه فارس در روز چهار شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ به شرح زیر است:حوزه انتخابیه لامرد و مهر
مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در شش کانال تلویزیونی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان را در این عکسها ببینید. جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان زاهدان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما آبادان، بر اساس جدول برنامهها مناظره نامزدهای مجلس شورای اسلامی از دو شبکه انتخاب آبادان و انتخاب خرمشهر هر روز ساعت ۹ تا ۱۱ و بازپخش آن در ساعات ۱۴ تا ۱۶ و ۱۸ تا ۲۰ از سیما پخش میشود و از رادیو انتخاب آبادان هر روز ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ و رادیو انتخاب خرمشهر در ساعت ۲۱ تا ۲۲:۳۰ پخش میشود.بر اساس اعلام شورای سیاسی و انتخابات صدا و سیمای آبادان جدول پخش تبلیغات تلویزیونی نامزدهای حوزه انتخابیه شهرستان آبادان در روز سه شنبه نهم اسفند ماه به این شرح است:جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس در خرمشهر نیز در تاریخ نهم اسفند به شرح زیر است: برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان؛ برنامههای ۲۰ دقیقهای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کانالهای تلویزیونی حوزههای انتخابیه در حال پخش است. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای انتخاباتی مجلس فردا نهم اسفند در حوزههای انتخابیه دورود و ازنا، خرم آباد وچگنی، الیگودرز، کوهدشت و رومشکان، بروجرد، سلسله و دلفان را در جدول زیر ببینید:
ایسنا/اردبیل برنامههای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اردبیل آماده پخش از شبکه های مختلف انتخاباتی استان است. برنامه های تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اردبیل درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش میشود. از رادیو اردبیل هم هر شب ساعت ۲۱ مناظره یکی از حوزههای انتخابیه استان پخش میشود. گزیدهای از این برنامهها و مناظرهها هم در شبکه سبلان از ساعت ۲۳:۴۵ و بازپخش آن روزِ بعد، از ساعت ۱۲:۴۵ پخش میشود. بینندگان برای مشاهده برنامههای تبلیغاتی و مناظرات انتخاباتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از ۵ کانال تلویزیونی انتخاباتی در استان اردبیل می...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان؛ مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان روز چهارشنبه، نهم اسفندماه از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه پخش میشود.برنامههای مناظراتی با موضوعات و سوالات مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و همچنین سوالات بومی سازی شده طراحی و از نامزدهای انتخابات مجلس بهصورت عادلانه پرسیده شده است تا مردم شناخت بهتری نسبت به نامزدها کسب کنند.زمان پخش مناظرههای نامزدهای انتخابات مجلس از شبکه اشراق در روز ۹ اسفندحوزه انتخابیه زنجان، طارم گروه الف: ساعت ۰۶:۰۰ تا ۰۸:۰۰حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود: ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰حوزه انتخابیه خدابنده: ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۸:۰۰ حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه: ساعت ۰۰:۰۰ تا ۰۲:۰۰ حوزه انتخابیه زنجان، طارم...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰گفتگوی ویژه خبری۰۲:۰۰خانه و مدرسه۰۲:۳۰حدیث سرو۰۳:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰کردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵پخش زندهکردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰مستند۱۱:۰۰اذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵خبر۱۳:۰۰سینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵ائویمیز۱۷:۰۰دیار به دیار۱۷:۳۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰حدیث نور۱۸:۱۵پاورقی۱۸:۴۵سنه داریخمیشام۱۹:۱۵خبر۲۰:۰۰گفتگوی ویژه خبری۲۰:۳۰اولدوز۲۱:۰۰سریال۲۲:۰۰خبر آذری۲۳:۰۰مستند غزال دره اردن۲۳:۳۰
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، صدا و سیمای استان یزد، جدول زمان پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای تلویزیونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانالهای انتخاباتی تلویزیونی استان یزد را منتشر کرد. این جدولها مربوط به زمان پخش این برنامهها در روز شنبه ۵ اسفندماه میشود و جدول در روزهای آینده تغییر خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، برنامه های تلویزیونی و مناظره های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه خمین بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، برنامه های تلویزیونی و مناظره های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، فیلم های تبلیغاتی و مناظره های نامزدهای این حوزه انتخابیه بر اساس جدول زیر پخش می شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛در شبکه استانی اترک، مناظره های ششم نامزدهای حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد، از ساعت ۹صبح فردا، مناظره نامزدهای حوزه انتخابیه بجنورد، مانه، سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم از ساعت ۱۵ و حوزه انتخابیه شیروان از ساعت ۲۳:۳۰ فرداشب پخش خواهد شد. در کانال انتخاب ۸۳ که به معرفی نامزدهای حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد اختصاص دارد، برنامه معرفی ۳ تن از نامزدها از ساعت ۰ بامداد تا ۴۰ دقیقه بامداد اجرا میشود. سپس بازپخش مناظره پنجم از ۱:۴۰ تا ۳:۲۰ خواهد بود. از ۴:۲۰ تا ۸:۴۰ صبح هم به پخش معرفی نامزدها اختصاص دارد. از ۹ تا ۱۰:۴۰ مناظره ششم نامزدها پخش خواهد...
شبکه استانی صداوسیمای البرز برنامه های تبلیغاتی انتخاباتی نامزدهای انتخابات را از کانالهای تلویزیونی پخش میکند.۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها پیش بینی شد، همه نامزدها از این فرصت استفاده نکردند. جدول پخش برنامه های تبلیغات انتخاباتی ۱۵ نامزد کرج، فردیس و اشتهارد: برنامه نامزدهای انتخاباتی حوزه ساوجبلاغ،نظر آباد، طالقان،چهارباغ باشگاه خبرنگاران جوان البرز کرج
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مدیر کل صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه علاوه بر تولید برنامههای تحلیلی، تبیینی و تهییجی در خصوص انتخابات، ۹ شبکه تبلیغاتی برای ۹ حوزه انتخاباتی مازندران در صدا و سیمای استان راه اندازی شده است، گفت: بر اساس مصوبه ستاد انتخابات صدا و سیما هر یک از نامزدهای نمایندگی مجلس که در سامانه رسانه ملی نام نویسی کرده بودند میتوانند یک ویدیوی ۲۰ دقیقهای از دیدگاهها و برنامهها خود را در این سامانه بارگذاری کنند. دکتر هادی ابراهیمی افزود: ۱۲۶ نامزد نمایندگی مجلس فیلمهای تبلیغاتی ۲۰ دقیقهای خود را در سامانه بارگذاری کردند که پخش این فیلمها از ۹ شبکه تلویزیونی آغاز شده است. او ادامه داد: صدا و سیمای مازندران برای اولین...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان،️ ️ برنامههای ۲۰ دقیقهای و مناظرههای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزههای انتخابیه استان سمنان فردا سه شنبه هشتم اسفند را در جدول زیر ببینید:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مهاباد، جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد منتشر شد.بر این اساس، برنامههای هشت نامزد انتخابات از ساعت ۲۴ امشب به ترتیب جدول زمانی از شبکه سابلاغ پخش میشود.صداوسیما در این دوره از انتخابات با راه اندازی ۲۰۰ کانال انتخاباتی در سراسر کشور سعی در ایجاد فضای رقابت عادلانه برای نامزدهای انتخابات است تا مردم از این بستر با دیدگاهها و برنامههای نامزدها آشنا شوند.کانال تبلیغاتی سابلاغ هم که در صداوسیمای مرکز مهاباد راهاندازی شده است، تبلیغات نامزدهای انتخاباتی حوزه مهاباد را بر عهده دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه کلیبر خداآفرین و هوراند از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه میانه از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، تاکنون از هر حوزه انتخابیه چهار مناظره ضبط شده و نامزدهای حوزههای انتخابیه شهرستانهای قروه و دهگلان، مریوان و سروآباد و سنندج دیواندره و کامیاران روز گذشته در برنامه مناظره انتخاباتی به ارائه نظرات و برنامههای خود پرداختند.این مناظرهها روزانه در ساعت ۸ صبح، ۱۳ و ۳۰ و ۲۲ شب از قاب شبکه استانی برای مردم پخش میشود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان؛برنامه های ۲۰ دقیقه ای نامزد های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کانال های تلویزیونی حوزه های انتخابيه در حال پخش است. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای انتخاباتی مجلس فردا هشتم اسفند در حوزههای انتخابیه دورود و ازنا،خرم آباد وچگنی، الیگودرز،کوهدشت و رومشکان،بروجرد ،سلسله و دلفان را در جدول زیر ببینید:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه شبستر از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای تهران در کانالهای انتخاباتی تهران یک در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه ورزقان از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه سراب از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه بستان آباد از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای شهریار در کانالهای انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه اهر و هریس از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای انتخابات ورامین در کانالهای انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامه ها و مناظره های انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه بناب از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
ایسنا/اردبیل پخشِ برنامههای ضبط شده سه نامزدِ مجلس خِبرگان رهبری در استان اردبیل تا نهم اسفند در ۵ شبکه انتخاباتیِ صداوسیمای استان ادامه دارد. به گزارش ایسنا؛ دوشنبه هفتم اسفند، ساعت ۱۹:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای یدالله صفری و ساعت ۲۰:۳۰ برنامه رادیوییِ ایشان پخش میشود. از ساعت ۱۱:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای سید حسن عابدیان پخش میشود و ساعت ۱۱ برنامه رادیوییِ ایشون رو میتوانید بشنوید. همچنین از ساعت ۱۶:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای سید حسن عاملی و ساعت ۱۳ برنامه رادیوییِ ایشون پخش میشود. در ششمین دوره انتخاباتِ خِبرگان رهبری، دو نامزد از استانِ اردبیل راهیِ مجلس میشوند. انتهای پیام
مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به اینکه پخش مناظره کاندیداهای مجلس شورای اسلامی تا ۹ اسفند ادامه دارد گفت: زمان پخش مناظرهها و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی تا ۹ اسفند ادامه دارد. - اخبار استانها - مهدی حیدری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه برنامههای شبکههای تلویزیونی انتخابات مجلس شورای در استان بوشهر از طریق 4 کانال پخش میشود اظهار داشت: کانالهای 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر شامل نایبند، بیرمی، نخلستان و دریا است که هم استانیها میتوانند گیرندههای خود را کانال یابی کنند.وی با بیان اینکه تا 9 اسفند 28 مناظره انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از شبکه استانی بوشهر پخش میشود گفت: پخش مناظرههای تلویزیونی از 3 اسفند...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای دماوند در کانالهای انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جدول پخش برنامههای نامزدهای رباط کریم در کانال های انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جدول پخش برنامههای نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانال انتخاباتی پاکدشت در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جدول پخش برنامه های نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانال انتخاباتی تهران در زیر آمده است.
صدا و سیمای استان یزد، جدول زمان پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانالهای انتخاباتی تلویزیونی استان یزد را منتشر کرد. این جدولها مربوط به زمان پخش این برنامهها در روز دوشنبه ٧ اسفند است و جدول پخش، در روزهای آینده تغییر خواهد کرد. شایان ذکر است یک مناظره منتخب از مناظرههای تلویزیونی هم هر روز ساعت ١۵ از شبکه استانی یزد پخش میشود. باشگاه خبرنگاران جوان یزد یزد
شبکه استانی صداوسیمای البرز برنامه های تبلیغاتی انتخاباتی نامزدهای انتخابات را از کانالهای تلویزیونی پخش میکند. ۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها پیش بینی شد که همه نامزدها از این فرصت استفاده نکردند. شبکههای حوزههای انتخابیه در استان البرز به شرح ذیل است: نامزدهای انتخاباتی حوزه ساوجبلاغ،نظر اباد،طالقان، چهار باغ نامزدهای انتخاباتی حوزه کرج،فردیس،اشتهارد،آسارا باشگاه خبرنگاران جوان البرز کرج
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرزشبکه استانی صداوسیمای البرز مناظره های انتخاباتی نامزدها و برنامههای تبلیغاتی آن ها را از کانالهای تلویزیونی هر حوزه انتخابیه که به تازگی راه اندازی شده پخش میکند. ۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها و پخش مناظره و برنامه تبلیغاتی پیش بینی شد که همه نامزدها از این فرصت استفاده نکردند. شبکههای حوزههای انتخابیه در استان البرز به شرح ذیل است: البرز ۱ و البرز ۲ نامزدهای انتخاباتی حوزه ساوجبلاغ،نظر آباد، طالقان،چهارباغ جدول پخش مناظره ۱۵ نامزد کرج، فردیس و اشتهارد:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه تبریز از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است: