برتري تيم شطرنج بانوان و مردان ايران مقابل تاجيکستان و امارات/ انصاري به فينال راه يافت/ مدال برنز پورفرج مسجل شد
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۴۸۳۹۴۴۳
خبرگزاري آريا - دهمين روز از بازيهاي داخل سالن آسيا در ترکمنستان از صبح امروز آغاز شد. به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري تسنيم از ترکمنستان، در دهمين روز از اين بازيها ورزشکاران کشورمان به رقابت با حريفان خود پرداختند.
نتايج ورزشکاران ايران در اين روز بهشرح زير است:
کيکبوکسينگ:
*عاطفه بالينپرست پس از استراحت در دور نخست در مرحله يک چهارم نهايي سه بر صفر مغلوب مغولستان شد و حذف شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
*محمد پورفرج در وزن -79 کيلوگرم پوينت فايت در دور اول استراحت داشت و در دور دوم مقابل نماينده ترکمنستان با نتيجه 12 بر 9 به برتري رسيد و ضمن راهيابي به نيمهنهايي مدال برنزش را قطعي کرد.
سامبو:
*ميلاد شيري حاجي بابا در وزن 100+ در مرحله يک چهارم نهايي مقابل نماينده تايلند به برتري رسيد و به نيمهنهايي صعود کرد.
*يوسف کريميان در وزن 74- کيلوگرم در مرحله يکهشتم نهايي مقابل حريف ازبکستاني شکست خورد.
شطرنج:
*تيم شطرنج بانوان ايران در بخش سريع با ترکيب آتوسا پورکاشيان و ميترا حجازيپور در نخستين ديدار خود به مصاف تاجيکستان رفت و با 2 پيروزي و کسب نتيجه 2 بر صفر از سد اين حريف گذشت.
*تيم شطرنج مردان ايران در بخش سريع با ترکيب احسان قائممقامي و پويا ايدني در نخستين ديدار خود به مصاف امارات رفت و با نتيجه 1.5 بر نيم مقابل اين تيم به برتري رسيد.
* تيم شطرنج زير 23 سال ايران رد بخش سريع با ترکيب پرهام مقصودلو و مسعود مصدقپور مقابل اردن به تساوي يک-يک رسيد.
* تيم شطرنج زير 23 سال بانوان با ترکيب سارا خادمالشريعه و مبينا علينسب با نتيجه 2 بر صفر مقابل امارات به برتري رسيد.
شنا:
در ماده شناي 100 متر مختلط انفرادي مردان، مهدي انصاري در دسته پنجم با زمان 55:60 اول شد و به فينال راه يافت و جمال چاووشيفر در همين دسته با زمان 58:13 پنجم شد و زا صعود به فينال بازماند.
اسامي مدالآوران ايران تاکنون:
طلا: مسعود جليلوند (جوجيتسو)، مهدي اسحاقي (تکواندو)، مهدي جلالي (تکواندو)، تيم دوچرخهسواري (تيم اسپرينت)، سروش احمدي (تکواندو)، سعيد رجبي (تکواندو)، حسن تفتيان (دووميداني)، پريسا جوادي (تکواندو)، عرفان ناظمي (تکواندو)، بهزاد وحداني (کوراش)، علي زرينفر (مويتاي)، کيوان سليماني (مويتاي)، مجيد هاشمبيگي (مويتاي)، محمد نادري (کشتي پهلواني)، ارشک محبي (کشتي پهلواني)، احمد ميرزاپور (کشتي پهلواني)، مرجان سلحشوري (پومسه انفرادي بانوان)، زهرا يزداني (کشتي آليش کلاسيک)، سهراب مرادي (وزنهبرداري)، بيليارد (تيم اسنوکر)، شهناز ميرحيدري (کيکبوکسينگ)، مجتبي گليج (کشتي آزاد)
نقره: مسعود حسنزاده (جوجيتسو)، حامد ميرزاپور (کشتي سنتي)، زهرا يزداني (کشتي با کمربند)، مسعود حسنزاده (جوجيتسو)، هادي تيرانوليپور (تکواندو)، کيوان قنبرزاده (پرش ارتفاع)، فاطمه ياوري (مويتاي)، سعيده غفاري (مويتاي)، سهيل واحدي (بيليارد)، تيم پومسه مردان، محمد دانشور (دوچرخهسواري اسپرينت)، کامران رستمي (کوراش)، مجتبي نيکبين (کوراش)، مجتبي زمانيمقدم (کوراش)، الهه رضايي (آليش کلاسيک)، حسين الياسي (کشتي آزاد)، فاطمه عليزاده (کيکبوکسينگ)، عليهاشمي (وزنهبرداري)
برنز: فاطمه مداحي (تکواندو)، اسماعيل اميري (کشتي سنتي)، قاسم دازي (کشتي سنتي)، حبيبالله ترابي (کشتي سنتي)، ليلا سياوشي (کشتي سنتي)، ريحانه شيخيان (کشتي سنتي)، داوود عوضزاده (کشتي با کمربند)، سعيده رحيمي (کشتي با کمربند)، زهرا مجدي (کشتي با کمربند)، ياسر محمدي (کشتي با کمربند)، سوده کمنداني (جوجيتسو)، حسين کيهاني (دووميداني)، زهرا محمودي (کشتي با کمربند)، مسعود جليلوند (جوجيتسو)، رضا قاسمي (دوميداني)، ليلا سياوشي (کشتي با کمربند)، آسيه شجاعي (کشتي با کمربند)، ياسر محمدي (کشتي با کمربند)، رضا احمدنژاد (مويتاي)، زهرا بوربور (مويتاي)، اميرحسين کمري (مويتاي)، امير مرادي (دوي 800 متر)، زهرا باقري (کوراش)، طيبه پارسا (تکواندو)، قنبرعلي قنبري (کوراش)، اميد تيزتک (کوراش)، الياس علياکبري (کوراش)، عبدالله ايري (کشتي کمربند ــ آليش آزاد)، سعيد رحيمي (کشتي کمربند ــ آليش آزاد)، مريم احمدي (کشتي کمربند ــ آليش آزاد)، تيم پومسه بانوان، کوروش بختياري (پومسه انفرادي مردان)، ليلا سالاروند (کشتي کمربند ــ آليش آزاد)، شايان خيرانديش (کوراش)، علي ميري (وزنهبرداري)، آسيه شجاعي (کوراش کلاسيک)، محمود پروانه (کوراش کلاسيک)، ريحانه شيخيان (کوراش کلاسيک)، عبدالواحد محمدي (کوراش کلاسيک)، محمد غلامي (کوراش کلاسيک)، داوود پوررضايي (اسبسواري)، سحر غنيزاده (کشتي آليش کلاسيک)، محمد دانشور (دوچرخهسواري)، بيليارد(ناينبال)، سعيد مدني (سامبو)، نادر حاجيآقانيا (کشتي آزاد)، فرزاد خليلي (کشتي آزاد)، ايرج اميرخاني (سامبو)، ايرج مرادي (کيک بوکسينگ)
در حال به روز رساني...
منبع: خبرگزاری آریا
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.aryanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری آریا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۴۸۳۹۴۴۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
نسرین شاهی صاحب مدال طلا شد/ مدال برنز برای ساره جوانمردی
به گزارش خبرگزاری مهر، نسرین شاهی، ساره جوانمردی و فائزه احمدی بانوان ملی پوش تیراندازی کشورمان در ماده تپانچه بادی بانوان P۲، کلاس SH۱، در مرحله مقدماتی با قرار گرفتن در جمع ۸ نفر نهایی راهی مرحله فینال شدند.
در مرحله فینالی که با حضور ستارگان تیراندازی برگزار شد، نسرین شاهی با ۲۳۹.۷ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و مدال طلا و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. ساره جوانمردی در امتیاز شوت آف با کسب ۲۱۴.۸ امتیاز در رده سوم ایستاد و موفق به کسب مدال برنز شد. فائزه احمدی دیگر نماینده کشورمان با ۱۴۸ امتیاز در رده ششم قرار گرفت.
پیش از این نیز رقیه شجاعی در ماده تفنگ بادی ایستاده در جایگاه هشتم قرار گرفت و تیم تپانچه بادی میکس کشورمان متشکل از محمدرضا میرشفیعی و نسرین شاهی به مدال نقره رسیدند. همچنین محمدرضا میرشفیعی در ماده تپانچه بادی آقایان موفق به کسب مدال نقره شد.
این مسابقات با حضور ۱۲۵ ورزشکار ( ۷۱ مرد و ۵۴ زن) از ۲۷ کشور جهان به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود.
کد خبر 6089752