حوادث رکنا: رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان گفت:حکم اعدام شرور خطرناک "یحیی احمد یوسفی" پس از تایید از سوی دیوان عالی کشور، تحت تدابیر امنیتی صبح امروز در زندان کرمان اجرا شد.

احمد قربانی گفت: حکم اعدام execution شرور خطرناک "یحیی احمد یوسفی" پس از تایید از سوی دیوان عالی کشور، تحت تدابیر امنیتی صبح امروز در زندان Prison کرمان اجرا شد.

وی هشدار داد:دستگاه قضائی اجازه نخواهد داد عده‌ای اراذل واوباش نظم وامنیت جامعه را برهم بزنند و برخورد قاطع دستگاه قضائی، رشد سرمایه گذاری و پیشرفت منطقه و جلوگیری از محرومیت جنوب استان را در پی خواهد داشت.

رئیس دادگاه انقلاب کرمان تصریح کرد:مقوله امنیت شوخی بردار نیست و دستگاه قضائی با عاملان ایجاد ناامنی مماشات نخواهد کرد و عوامل مخل امنیت راه گریزی نخواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه مجازات‌های سنگین در انتظار مرتکبین جرائم خشن است، اظهار داشت: نامبرده یکی از اشرار مسلح معروف و خطرناک جنوب استان کرمان بود که طی یکسری اقدامات اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در مخفیگاهش دستگیر شده بود.

قربانی درادامه بیان داشت: متهم تحت عنوان افساد فی الارض در دادگاه انقلاب کرمان تحت محاکمه قرار گرفت و به تعداد زیادی از جرائم خود اقرار صریح نموده است.

این مقام قضائی خاطرنشان ساخت: متهم سال‌های متمادی با جرائمی از قبیل: قتل Murder عمد، آتش‌سوزی، گروگانگیری، آدم ربایی، سرقت‌های مسلحانه، ایراد ضرب وجرح عمدی، اخاذی در منطقه رعب و وحشت ایجاد کرده بود.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان بیان کرد: نامبرده چندین فقره قتل عمد و غارت اموال مردم در کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده بود.

شایان ذکر است قطعا اجرای حکم اعدام این شرور مسلح منجر به رضایتمندی عمومی از دستگاه قضائی و مراجع امنیتی خواهد شد ودر تامین امنیت منطقه جنوب استان کرمان تاثیر زیادی خواهد داشت.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

علیرضا فغانی خانم خارجی را در آغوش کشید + تصاویر

عکس بی حجاب مائد هژبری که برای رقص در کنسرت از ایران فرار کرد + جزئیات

تمساح ها صف ایستادند تا پدر و پسر را بخورند! + تصویر

آرایش دخترانه منصور 17 ساله برای بی حیایی در مجالس زنانه

اولین پدری که مانند مادر به نوزادش شیر داد! + عکس

زنده زنده سوختن مردی داخل پژو در تبریز!

مسافران مرموز تهران دزدان 20 کیلو شمش طلای شوشتر بودند + تصاویر

لحظه له شدن فجیع مردی زیر قطار+ تصویر

سمانه از همان 21 سالگی مسیر اشتباهی رفت

نازنین 16 ساله بود که فرشاد او را به مسافرخانه کشاند!

مچ زنم را با مرد غریبه را در شرایط خیلی بد در پارکنیگ گرفتم

این 2 زن معروف شبیه هم مُردند ! + عکس

این مرد کلی جراحی زیبایی کرد تا انسان نباشد + عکس

تتلو به ترکیه رفت تا به آرزویش برسد! + جزییات

منبع: رکنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

نکوداشت ۵۰ سال خلاقیت احمد جعفری‌نژاد در معماری

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم «نکوداشت ۵۰ سال خلاقیت در معماری» که به تجلیل از احمد جعفری‌نژاد معمار برجسته ایرانی و طراح شهرهای بازی کشورهای مختلف جهان اختصاص داشت با حضور حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی کشور و فاضل نظری مدیرعامل کانون و و چهره‌های عرصه معماری و فرهنگ در سالن غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

سیدمحمدمهدی حجت در ابتدای این مراسم از استادان عرصه معماری به ایراد سخنانی پرداخت و گفت: یکی از نکته‌هایی که در کار ما معمارها مهم است نگاه‌کردن و برگرفتن مجموعه چیزهایی است که در طبیعت و جهان اطراف‌مان وجود دارد؛ این کار مهمی است. دومین کار این است آنچه را برگرفته در ذهن خود ترکیب کند و سومین ویژگی توانایی عرضه کردن چیزهایی است که گرفته و ترکیب کرده است.

وی اظهار کرد: دکتر جعفری‌نژاد در برداشتن، ترکیب کردن و عرضه کردن با قدرت بالایی اقدام کرده است. بسیاری از معمارها در یکی از این سه نکته ضعف دارند ولی جعفری‌نژاد در هر سه بعد قدرت دارند.

حجت در ادامه سخنان خود تأکید کرد: «هزار و یک شهر» که استاد طراحی کرده‌اند، برای نوجوانان و جوانان مملکت عرضه شده که بسیار تأثیرگذار است. در این طرح جوهر معماری ما استنباط و اجرا شده است.

سپس نماهنگی با عنوان «معمار رویاها» از زندگی و فعالیت‌های احمد جعفری‌نژاد برای حاضران در مراسم پخش شد.

سیدمحمد بهشتی نیز در ادامه این مراسم به سخنرانی پرداخت. وی بیان کرد: امروزه آن‌قدر دانشگاه معماری داریم و معمار پرورش داده می‌شود که فکر کنم به اندازه کل جهان معمار داریم. اکثر این‌ها بعد از فارغ‌التحصیلی ساختمان‌سازی می‌کنند ولی اندکی از آن‌ها واقعاً معماری انجام می‌دهند.

وی اظهار کرد: قصه در معماری خیلی مهم است و معماران توقع دارند آثارشان قصه‌دار باشد. آقای جعفری‌نژاد تنها معماری است که کارش قصه‌گویی است. معماری او وظیفه‌ای قصه‌گویی است و در بین معماران ایرانی کسی را با چنین خصوصیتی نداریم. قصه‌گویی ایشان خاص و همراه با طنازی، بازی‌گوشی، شیطنت و لطافت است. قصه‌گویی او همه اقشار، نسل‌ها و به‌ویژه کودکان و نوجوانان را درگیر می‌کند، فانتزی در کار ایشان بسیار قدرت دارد.

بهشتی با ابراز خوشحالی از این‌که جامعه معماری ما چنین معماری را پرورش داده است، یادآور شد: کار ارزنده‌ای که آقای جعفری‌نژاد در طراحی «هزار و یک شهر» در سرزمین خودشان انجام داده جای قدردانی دارد. امیدوارم موانع برطرف شود و از نزدیک شاهد اجرای این طرح باشیم.

بعد از این سخنان، بخش دیگری از کلیپ «معمار رویاها» پخش شد.

پس از این بخش، شکرالله بنار مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران نیز درباره احمد جعفری‌نژاد بیان کرد: در طول فعالیت اقتصادی خود با مهندسان بزرگ کار کردم، به تجربه دریافتم مهندسان و معماران، روح و زندگی و نفس به پروژه می‌دهند. کارگاه بسیار زیبایی را دکتر جعفری‌نژاد طراحی کرد تا بتواند ایده‌ها و خلاقیت خود را برای طراحی و تبدیل ایده به عمل «هزار و یک شهر» انجام دهد. ما خوشحالیم در این پروژه مشارکت داریم و امیدواریم هر چه زودتر به سرانجام برسد.

وی یادآور شد: دکتر جعفری‌نژاد، بزرگی را در شیوایی کلام و قلم، رفتار و چشم‌انداز مدرن در پروژه‌ها دارد.

پخش بخش سوم نماهنگ «معمار رویاها» از دیگر برنامه‌های این مراسم بود. نکته جالب در این نماهنگ‌ها پرداختن به فعالیت‌های احمد جعفری‌نژاد در دیزنی‌لند و طراحی مختلف او برای بخش‌های مختلف این کمپانی در آمریکا و اروپا بود، همچنین تصاویر و گفته‌هایی درباره طراحی پروژه «هزار و یک شهر».

فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آخرین سخنران این مراسم بود.

وی در ابتدای سخنان خود گفت: به شما برای حضورتان در کانون خیرمقدم می‌گویم. اگر که یک ایرانی به خارج از کشور برود و برای خلق زیبایی‌ها در کشورهای خارجی مورد تحسین قرار بگیرد، لذت‌بخش است ولی بیشتر از آن و لذت‌بخش‌تر این است که خالق این زیبایی‌ها به کشور خود آمده تا زیبایی‌ها را در کشور خود خلق کند.

رئیس هیأت مدیره کانون تصریح کرد: کسی که به آینده فکر می‌کند به کودکان و نوجوانان اهمیت می‌دهد، آینده را نفت و گاز نمی‌سازد بلکه اصلی‌ترین سرمایه ما کودکان و نوجوانان هستند. آقای جعفری‌نژاد به این سرمایه که کودکان و نوجوانان هستند اهمیت به‌سزایی قائل هستند. ایشان خیال‌های ما را واقعی کردند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت بهرام شاه‌محمدلو با عنوان «آقای حکایتی» در سال گذشته و ابراز احساسات حاضران در مراسم، اظهار کرد: یکی از کارهای مهم آقای جعفرنژاد زنده نگه‌داشتن قصه‌ها و خاطره‌ها است زیرا در معماری‌شان از قصه‌گویی استفاده می‌کنند.

نظری سخنان خود را با خوانش شعری درباره حال و هوای وطن به پایان رساند.

سپس آئین رونمایی از کتاب «معمار رویاها» برگزار شد. احمد جعفری‌نژاد در میان استقبال و تشویق بی‌وقفه حاضران در مراسم روی صحنه سالن غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور پیدا کرد.

در پایان این مراسم احمد جعفری‌نژاد گفت: من با دستم صحبت می‌کنم و زیاد بلد نیستم با زبان صحبت کنم. تنها آرزوی من این است که بچه‌های ایران در هر جا هستند، چراغ آرزو را روشن نگه دارند تا خاموش نشود.

وی اظهار کرد: کانون با رساندن این کتاب به دست بچه‌ها در نقاط مختلف کشور خیلی به من کمک می‌کند. پروژه «هزار و یک شهر» باعث شد تا آرشیتکت‌های جوان ایرانی را گردهم جمع کرد و آخرین آرزوی من این است که پروژه «هزار و یک شهر» اجرا و ساخته شود.

در پایان گالری طراحی‌های احمد جعفری‌نژاد با حضور حاضران افتتاح شد و مورد بازدید قرار گرفت.

کد خبر 4666822 مریم علی بابایی

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

کلیدواژه: جام جهانی سلامت مهم ترین های 24 ساعت اعدام execution زندان Prison قتل Murder حکم اعدام اخبار حوادث اعدام دادگاه کرمان شرور خطرناک در زندان عکس حوادث فیلم زندگی همسر قتل ترکیه مرد تهران پلیس

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۶۴۵۰۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تیم ملی هاکی ایران برابر بنگلادش به پیروزی رسید
 • سرلشکر صفوی درگذشت امیر احمد ترکان را تسلیت گفت
 • پیام تسلیت سرلشکر صفوی در پی درگذشت امیر «احمد ترکان»
 • فراخوان جشنواره «خانه بهار ۹۹» در مشهد منتشر شد
 • تسلیت سرلشکر صفوی به مناسبت درگذشت امیر سرتیپ احمد ترکان
 • طرح تحول کلی قوه قضائیه به تمامی حوزه های قضائی کرمان ابلاغ شد
 • امیر سرتیپ احمد ترکان پدر توپخانه‌ای ایران که بود؟
 • سرتیپ احمد ترکان، تکاور کهنه کار ارتش درگذشت
 • گفت‌وگوی رئیس شورای عالی قضائی عراق با وزیر دادگستری
 • امیر احمد ترکان در گذشت
 • رئیس شورای عالی قضائی عراق با وزیر دادگستری کشورمان دیدار کرد
 • اولویت‌های پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی اعلام شد
 • رئیس قوه قضاییه: درباره اهدای اعضای محکومان به اعدام هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است/ کسی تصور نکند با پایان یافتن دوره مسئولیتش دیگر پاسخگوی اقدامات خود نخواهد بود
 • سوء قصد 4 موتور سوار به نماینده مجلس / راننده احمد سالک بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا مجروح شد
 • اظهارات رئیسی درباره اهدای اعضای محکومان به اعدام
 • درباره اهدای اعضای محکومان به اعدام هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است
 • توضیح رئیسی درباره پیوند اعضای بدن محکومان به اعدام
 • رئیس قوه قضاییه: درباره اهدای اعضای محکومان به اعدام هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است
 • یوسفی در رده هشتم قرار گرفت