مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان، تقویت خدمت به مردم را مهم ترین هدف توسعه خدمات درمانی دانست و از ارتقای بیمارستان نرگس شهرستان دورود خبرداد.

امین بهاروند، مدیردرمان تامین اجتماعی لرستان، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان، گفت: توسعه خدمات درمانی با هدف تقویت خدمت رسانی به مردم اجرایی می شود.

 

وی از تقویت خدمات درمانی در شهرستان دورود طی سال جاری خبرداد و افزود: کلنگ راه اندازی و توسعه بیمارستان نرگس شهرستان دورود به زمین زده شده است.

 

بهاروند، اظهار داشت:  در این طرح بیمارستان 32 تخت خوابی نرگس شهرستان دورود به 64 تخت خواب توسعه می یابد.

 

مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان، با اشاره به شروع کار طراحی و نقشه برای توسعه بیمارستان نرگس شهرستان دورود، ادامه داد: عملیات ساختمانی این طرح تا پایان سال جاری آغاز خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: با توسعه بیمارستان نرگس، اقدام خوبی در حوزه درمان شهرستان دورود رخ خواهد داد و بستر خدمت به مردم این شهرستان تقویت می شود.

 

بهاروند، با اشاره به اجرای طرح هتلینگ بیمارستان نرگس شهرستان دورود در سال جاری، افزود: در قالب این طرح که طی هفته های اخیر مورد بهره برداری قرار گرفته است، فضای داخلی بیمارستان نوسازی شد.

 

مدیردرمان تامین اجتماعی لرستان، بهره برداری دو دستگاه رادیولوژی دیگر طرح های در دست اقدام مدیریت درمان تامین اجتماعی بود، که در روزهای اخیر مورد بهره برداری قرار گرفتند.

 

وی افزود: در قالب اجرای این تعداد طرح سیستم عکس، سیستم رادیو لوژی بیمارستان نرگس شهرستان دورود نوسازی شده اند.

 

بهاروند، در ادامه اظهار کرد: بهره برداری از اورژانس مرکز تامین اجتماعی شهرستان دورود از دیگر طرح هایی مدیریت درمان بود که طی هفته های اخیر مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 

مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان، افزود: اورژانس در زمینی به بزرگی750 متر و در فضایی مناسب همراه با تجهیز به وسایل جدید و به روز احداث شده است .

پایان پیام/85

منبع: شبستان

خبر بعدی:

خودت بمال کار دست قاضی زاده داد/ نظر وزیر جدید بهداشت درباره طرح تحول سلامت/ بزرگ ترین استعفای سال 97

وزارت بهداشت در سال 97 دچار تغییر و تحول مدیریتی شد و بعد از قاضی زاده هاشمی فرد دیگری بر صندلی وزارت این وزارتخانه حساس تکیه زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وزارت بهداشت و درمان در سالی که طی شد وقایع مختلفی را پشت سر گذاشت. مهمترین رخداد این وزارتخانه نیز استعفای «سید حسن قاضی زاده هاشمی» بود. وی که پیشتر عدم تمایل خود برای حضور در دولت دوازدهم را ابراز کرده بود از دولت جدا شد.

در ادامه به بخشی از فعالیت های این وزارتخانه در سال 97 داشت می پردازیم.

مردم مطمئن باشند هزینه‌های سلامت‌شان افزایش نمی‌یابد/ ادامه اجرای طرح تحول سلامت در گرو عمل به تعهدات از سوی شرکای آن است (فروردین ماه 97)

سید حسن هاشمی در آیین بهره برداری از بیمارستان ۱۷۲ تختخوابی شهدا قم، اظهار کرد: طرح تحول سلامت از سال ۹۳ در کشور آغاز شد و در دولت، دکتر روحانی بیشترین حمایت از این طرح را داشت اما مجلس با مصوبات بسیار خوب و موثر خود، حمایت بیشتری نسبت به برخی همکاران ما در دولت داشت. (۱۶ فروردین ۱۳۹۷ )

وی همچنین با ابراز تاسف از آنچه که "فاصله بین وعده و عمل در طرح تحول نظام سلامت خواند"، گفت: ادامه اجرای این طرح در گرو عمل به تعهدات از سوی تمامی شرکای این طرح است.( ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ )

هاشمی تاکید کرد: حضور ما در وزارت بهداشت یقینا به طمع قدرت نبوده بلکه برای ایجاد تغییری بوده که ثمره آن دستگیری از مستمندان، نیازمندان و افراد کم بضاعت بوده و تا زمانی که به این هدف آسیب نرسیده باشد، هستیم و تا زمانی که ما هستیم اجازه نمی‌دهیم اصول اولیه‌ای که مربوط به طرح تحول سلامت و کاهش پرداختی از جیب مردم است، از بین برود. مردم مطمئن باشند هزینه‌های آنها افزایشی نخواهد داشت.( ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ )

وزیر بهداشت خواستار تشکیل سازمان رفاه اجتماعی در کشور شد و تاکید کرد: در حوزه رفاه اجتماعی خیلی عقب ماندگی داریم.( ۱۴ فروردین ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت گفت: بارها اعلام کرده‌ام به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم کاری که در صنعت خودرو کشور انجام شد، در حوزه پزشکی هم رخ دهد؛ چرا که آن را خیانت می‌دانیم و واقعا خیانت است که دارو و تجهیزات پزشکی بی‌کیفیت را در اختیار مردم قرار دهیم و به اسم حمایت از تولید داخل برای عده‌ای رانت ایجاد کنیم.( ۱۴ فروردین ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت گفت: تا کنون اجازه نداده‌ایم که نوسانات بازار ارز بر حوزه سلامت و محصولات آن، اثرگذار باشد.( ۲۱ فروردین ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت تاکید کرد: حضور ما در وزارت بهداشت یقیناً به طمع قدرت نبوده بلکه برای ایجاد تغییری بوده که ثمره آن، دستگیری از مستمندان، نیازمندان و افراد کم بضاعت است و تا زمانی که به این هدف آسیب نرسیده باشد، هستیم و تا زمانی که ما هستیم اجازه نمی دهیم اصول اولیه ای که مربوط به طرح تحول سلامت و کاهش پرداختی از جیب مردم است، از بین برود و مردم باید مطمئن شوند که هزینه های آنها افزایشی نخواهد داشت.( ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ )

قاضی‌زاده هاشمی با حضور در مجلس در پاسخ به سوال نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه درباره اینکه چرا با وجود تولید صافی دیالیز در کشور مجوز واردات صادر می‌شود؟ اظهار کرد: مواد اولیه این صافی‌ها از خارج از کشور می‌آید و آنچه مهم است فایبرهایی است که در صافی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و سم را تصفیه می‌کند. کسی که کلیه‌اش از کار افتاده باید با استفاده از کلیه مصنوعی سموم را تصفیه کند. ما در این زمینه تولیدی نداریم و این همان سرهم کردن و صنعت مونتاژ است ولی ما آن را به عنوان تولید داخل قبول کردیم.( ۲۸ فروردین ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت: بیمه‌ها سفره خود را به اندازه پول‌شان پهن کنند / خروج آمریکا از "برجام" به نفع ماست (اردیبهشت 97)

قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه نقشه راه بهبود ایمنی راه‌های کشور گفت: بساط تهمت زدن و رواج دروغ از برخی تریبون‎ها در کشور باید برای همیشه جمع شود؛ در غیر این صورت، چیزی از انقلاب باقی نمی‎ماند. اگر فردی با هر عنوانی، نماینده یا غیر نماینده، به خود اجازه دهد دهان باز کند و با استفاده از تریبونی که در اختیار دارد، تهمت بزند و مطالب غیرواقع و دروغ بر زبان براند، به انقلاب و کشور و بنیان قوه مقننه آسیب زده است.( ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این‌که بیمه‌ها بنگاه‌های اقتصادی هستند که باید درآمد و هزینه آنها با یکدیگر تناسب داشته باشد، گفت: نباید بار زیادی به دوش بیمه‌ها انداخت و یا برعکس و معتقدم که ساختار بیمه‌ها نیازمند بازنگری مجدد است و باید مردم حق بیمه بدهند، دولت کمک کند و بیمه‌ها نیز سفره خود را به اندازه پول‌شان پهن کنند که کسری نیاورند، چرا که در حال حاضر یکی از دلایل کاهش اعتبار بیمه‌ها، مساله معوقه است و هر چند همه تلاش می‌کنند که بدهی بیمه‌ها به روز شود، اما هنوز تا هنوز تا نقطه مطلوب فاصله وجود دارد و این مساله برای ما نیز مشکلات زیادی ایجاد کرده است، چرا که گردش اقتصادی را در سلامت تحت تاثیر خود قرار داده است.( ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این‌که باید جهت کاهش آلایندگی‌های صنایع به‌ویژه در مناطق مسکونی تصمیم‌گیری شود، گفت: توصیه می‌کنیم صنایع ایجادکننده آلایندگی مراقبت کنند. افزایش شمار تخت‌های بیمارستانی هنر نیست در حالی که شاهد منابع بیماری‌زا هستیم.( ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷)

با حضور وزیر بهداشت دو پروژه درمانی در بیمارستان ولیعصر(عج) و همچنین پروژه کلینیک ویژه خرمشهر افتتاح شدند.( ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در همه حوزه‌ها در کشور دچار بی‌سوادی مدرن و کمی‌گرایی شده‌ایم و بیماری کمی‌گرایی ما را دچار نقص بزرگی در کشور کرده است.(  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷)

قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، برای افتتاح چند طرح حوزه بهداشت و درمان و بازدید ازمناطق زلزله زده وارد استان کرمانشاه شد.(  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷)

حسن هاشمی در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: دولت و تیم دیپلماسی تلاش‌های بسیاری برای به ثمر نشاندن برجام داشتند؛ اما سرانجام آمریکا از برجام خارج شد.( ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه سرنوشت طرح تحول سلامت، بارها از او پرسیده شده است، گفت: نگران سرنوشت طرح تحول سلامت نباشید. ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷)

وی همچنین با اشاره به اختلالات پیش آمده در بازار ارز افزود: امروز دولت بدون هیچ محدودیتی ارز ۴۲۰۰ تومانی را برای وارد کنندگان قرار می‌دهد و وقتی که مسئولی در کشور اعلام می‌کند که مردم نگرانی در حوزه دارو نداشته باشند، هرچند ممکن است که برای تنظیم بازار یکی دو ماهی مشکلاتی وجود داشته باشد، اما مردم خیال‌شان راحت باشد.( ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷)

اولین کارخانه تولید انبوه فرآورده‌های سلولی در کشور صبح امروز با حضور دکتر سیدحسن هاشمی -وزیر بهداشت و اسحاق جهانگیری _ معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد.( ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت کشورمان در کنار سایر وزاری بهداشت شرکت کننده در هفتاد و یکمین مجمع جهانی سازمان جهانی بهداشت، تصویب سیزدهمین برنامه ۵ ساله سازمان جهانی بهداشت (GPW) را مورد بررسی قرار می‌دهند.( ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ )

تعداد بالگردهای امداد هوایی کشور به ۴۰ فروند رسید (خرداد ماه 97)

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: با این شش فروند تعداد بالگردهای اورژانس هوایی کشور به ۴۰ فروند رسید، این بالگردها طی سال‌های گذشته در کشور به پرواز درآمده و توانسته جان هموطنان زیادی را نجات دهد.( ۵ خرداد ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت و درمان در مجلس خطاب به نماینده مردم رشت در مجلس گفت: اگر از بنده برخورد با رییس صندوق رفاه دانشجویان را می‌خواهید لااقل به بنده زمان بدهید تا حکم دیوان محاسبات درباره ایشان مشخص شود. ۸ خرداد ۱۳۹۷)

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن توضیحات وزیر بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به سوال نماینده مردم رشت، از توضیحات وزیر قانع شدند.( ۸ خرداد ۱۳۹۷ )

بدهی انباشته بیمه‌ها به بیمارستان‌ها باید به شکل اورژانسی حل شود(تیرماه 97)

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه اگر محصولات پزشکی با کیفیت باشند نیازی به ایجاد رانت نیست، گفت: نمی‌شود کسی که محصول داخلی با کیفیت پایین تولید می‌کند انتظار داشته باشد دولت از آن حمایت کند. همچنین محال است که دولت از محصول داخلی که کیفیت آن خوب است اما قیمت آن دو برابر است حمایت کند.(  ۱ تیر ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت در بازدید از سه مرکز درمانی پایتخت بر ضرورت اتمام پروژه های توسعه‌ای بیمارستان‌های تهران تاکید کرد. (۱۳ خرداد ۱۳۹۷)

وی با اشاره به شرایط موجود گفت: در بحث تجهیزات پزشکی و دارو آقای رئیس‌جمهور دستور تشکیل ستاد تدابیر ویژه را داده‌اند و امید می‌رود با حمایت‌های بانک مرکزی و بانک‌های عامل با کمترین مشکل مواجه شویم. ۱۹ تیر ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد از حمایت کم‌رنگ بیمه‌ها از بیماران اعصاب و روان گفت: بیماران اعصاب و روان جزو مظلوم‌ترین بیماران هستند.( ۱۹ تیر ۱۳۹۷)

با حضور دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیمارستان 98 تختخوابی رازی بانه به بهره‌برداری رسید.( ۱۵ تیر ۱۳۹۷ )

وزیر بهداشت: از فضاسازی‌ها خسته شدم/خودت بمال وزیر دردسر ساز شد (مرداد و شهریور 97)

وزیر بهداشت، اتفاقات جلسه استیضاح علی ربیعی وزیر پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی را «سقوط اخلاقی» توصیف کرد. او همچنین گفت که از فضاسازی‌ها و حاشیه‌پردازی‌ها خسته شده است.( ۲۸ مرداد ۱۳۹۷)

با حضور وزیر بهداشت و معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت از نخستین دستگاه HPLC تولید داخل (کروماتوگرافی مایع با بازده بالا) که دستگاهی با قابلیت جداسازی، شناسایی و مقدارسنجی اجزای یک ترکیب بوده و دارای پمپ گرادیان چهار حلاله است، رونمایی شد.( ۴ شهریور ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت و درمان گفت: تحریم همین الان هم تاثیر گذاشته و مردم متوجه آن می‌شوند با این حال تمام تلاش دولت این است که در بخش دارو شاهد کمترین مشکل برای بی‌تاثیر شدن تحریم در این بخش باشیم.  ) ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ )

پاسخ وزیر بهداشت به درد و دل یک مرد میانسال که از هزینه گران فیزیوتراپی گلایه می کرد، انتقادات طیف مختلفی را در بر داشت. مرد میانسالی در یکی از شهرهای ایران از هزینه سنگین فیزیوتراپی گلایه می‌کند، اما وزیر بهداشت در پاسخ به گلایه این مرد می‌گوید که بهتر است خودش فیزیوتراپی کند و در ادامه توضیحاتی می‌دهد و با گفتن «خودت بمال» باعث خنده حضار می شود.( ۲ مهر ۱۳۹۷ )

حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهوری به این موضوع واکنش نشان داده و در توییتر نوشته است: با مردم دردمندمان بهداشتى تر سخن بگوییم. شوخى هاى بامزه مان را بگذاریم براى محافل خودمانى تر. بر زخم ها نمک نپاشیم.

وزیر بهداشت با بیان این که ضمن احترام و حمایت از تولید داخل، در جایی که جان مردم مبنا و هدف است باید بهترین‌های دنیا را در اختیارشان بگذاریم، گفت: این کار راه و رسم ما در وزارت بهداشت است که البته برایش سرزنش هم شده‌ایم؛ ما سرزنش‌ها را تحمل می‌کنیم، اما مهم این است که بهترین امکانات، تجهیزات و داروها باید در اختیار مردم باشد. (۱۷ مهر ۱۳۹۷)

بهره‌مندی ۹۴ درصدی سالمندان از بیمه (آذرماه 97)

وزیر بهداشت با بیان این‌که جمعیت سالمندی طی ۳۰ سال آینده در ایران سه برابر می‌شود، گفت: در حال حاضر ۹۴ درصد سالمندان ایرانی بیمه هستند و ۳۱ درصد آن‌ها بیمه تکمیلی دارند.( ۱ آبان ۱۳۹۷ )

قاضی زاده  اظهار کرد: سند درمان کشور تصویب شد و فضای درمانی با تصویب این سند تا سال ۱۴۰۴ ساماندهی می‌شود.( ۲۶ آبان ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت: نیازمند واردات دارو هستیم/ وزیر بهداشت: بیشترین لطمه به انقلاب از سوی مدیران نالایق و فاسد وارد شده است (آذر 97)

وزیر بهداشت گفت: این روزها تمام پس گردنی‌ها را به دولتی‌ها می‌زنند و دولت شبیه بچه زن‌بابا شده است و به دیگران هیچ دردی وارد نمی‌شود. ۴ آذر ۱۳۹۷)

قاضی زاده با بیان اینکه ایران در حوزه دارویی نیازمند خارج از مرزهای خود است گفت: بیش از ۵۰ درصد مواد اولیه دارویی کشور از خارج وارد می‌شود. در مجموع ۹۵ درصد اشکال دارویی تولید داخل کشور است. باید توجه داشت داروهای خاص، جدید و گران‌قیمت از خارج کشور وارد و تامین می‌شود.( ۳ آذر ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: درباره تحریم‌های پیش رو موظف هستیم به نوعی مدیریت کنیم تا کمترین آسیب به مردم وارد شود البته این کار آسانی نیست و با وجود تحریم‌ها نمی‌گذاریم مشکلی پیش بیاید.( ۳ آذر ۱۳۹۷)

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از حضور وزیر بهداشت در جلسه این کمیسیون برای پاسخ به سئوالات تعدادی از نمایندگان خبر داد.( ۲۹ آبان ۱۳۹۷)

وزیر بهداشت تاکید کرد: در طول 40 سال گذشته، بیشترین لطمه به انقلاب اسلامی از سوی مدیران نالایق و فاسد وارد شده است و امام راحل نیز به مسئولان می فرمودند هر اختلافی که در شما وجود دارد از نفس شماست و بقیه دروغ است و اینکه صف‌بندی می‌کنید یک فرد انقلابی یا غیرانقلابی و یا طرفدار سرمایه‌داران یا مستضعفان است، دروغ و مربوط به نفس شما است. (۱۲ آذر ۱۳۹۷)

منابع آگاه از استعفای وزیر بهداشت خبر دادند / تداوم غیبت وزیر بهداشت در جلسات هیات دولت( دیماه 97)

الیاس حضرتی نماینده تهران در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «متاسفانه باخبر شدم، دکتر قاضی‌زاده هاشمی در اعتراض به کاهش بودجه‌ سلامت، استعفا داده و چند روزی است در جلسات هیات دولت شرکت نمی‌کند. وظیفه تمام دلسوزان است که مانع از استعفای ایشان شوند و امیدوارم به‌زودی وزیر بهداشت دوباره در دولت حاضر شوند.»( ۹ دی ۱۳۹۷ )

به دنبال انتشار برخی اخبار مبنی بر استعفای وزیر بهداشت در اعتراض به وضعیت بودجه بخش سلامت، این عضو کابینه در جلسه هیات دولت حاضر نشد.( ۱۰ دی ۱۳۹۷)

رئیس‌جمهوری در حکمی با پذیرش استعفای قاضی زاده هاشمی، «سعید نمکی» را به عنوان سرپرست جدید وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.( ۱۳ دی ۱۳۹۷)

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (دوشنبه) بعد از استماع نظرات موافقان و مخالفان و برنامه‌های وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان با ۲۲۹ ‌رای موافق، ۲۵ ‌رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۵۹ ‌نماینده حاضر به سعید نمکی رأی اعتماد دادند.

«نمکی» وزیر بهداشت شد / طرح "تحول"، منطق اقتصادی نداشت/"بیمه سلامت" مستقل و پاسخگو باشد (بهمن و اسفند 97)

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (دوشنبه) بعد از استماع نظرات موافقان و مخالفان و برنامه‌های وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان با ۲۲۹ ‌رای موافق، ۲۵ ‌رای مخالف و ۴ رای ممتنع از مجموع ۲۵۹ ‌نماینده حاضر به سعید نمکی رأی اعتماد دادند.( ۱۵ بهمن ۱۳۹۷)

سرپرست وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم بازنگری در بسته خدمات سلامت و همچنین ادامه طرح تحول نظام سلامت، در عین حال گفت: طرح تحول سلامت  همه چیز داشت، اما فرمول اقتصادی و تفکر و منطق اقتصادی نداشت.

انتهای پیام/ ح 

 

ایران یکی از افسرده‌ترین جوامع در دنیا| چرا شاد نباشیم؟

استاندار گلستان برکنار شد

ماجرای افشاگری استاندار گلستان پس از عزل

کلیدواژه: خشکسالی مجلس روزنامه های ورزشی ورزش ایران فوتبال ایران خبرگزاری شبستان عربستان دولت شیراز دریای خزر تقویت خدمات خدمت به مردم تامین اجتماعی

منبع این خبر، وبسایت shabestan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۱۵۸۸۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۷۶۹ هزار کرمانشاهی تحت پوشش چتر حمایتی تامین اجتماعی هستند
 • قهرمانانی که باعث شدند نرگس کلباسی به زندگی در ایران افتخار کند
 • پست اینستاگرامی نرگس کلباسی از مناطق سیل زده (+عکس)
 • دستگیری سارقان منزل و مغازه در دورود
 • ارتش در منطقه سیلزده گلستان بیمارستان صحرایی می سازد
 • لرستان| راهنمای تور گردشگری کیف پول ۷۰ میلیون تومانی را به صاحبش بازگرداند
 • بسیج امکانات تامین اجتماعی رای ارایه خدمات به سیل زدگان
 • لرستان| کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان گلستان و مازندران ارسال می‌شود
 • کاهش ۳ میلیونی مراجعه کنندگان حضوری تامین اجتماعی/سامانه نوبت دهی اینترنتی تامین اجتماعی راه اندازی شد
 • امکانات سازمان تامین اجتماعی برای ارائه خدمات به سیل‌زدگان بسیج شوند
 • نرگس کلباسی چهره مردمی برتر سال گذشته + عکس
 • اقتصاد فارس در سال 97 از محاکمه ها تا همکاری با جهان
 • شرایط «بیمه دانشجویان» تامین اجتماعی
 • ریل تور گردشگری لرستان این بار در دورود
 • انسان‌های خوب زیاد هستند آنها را ببینیم؛ نمونه‌اش نرگس کلباسی
 • انسان‌های خوب زیاد هستند آنها را ببینم؛ نمونه‌اش نرگس کلباسی
 • امکان تمدید و تعویض دفترچه‌ بیمه در تمام شعب تامین اجتماعی/افرادی که مشاغل خانگی دارند، بیمه می‌شوند
 • نرگس کلباسی با یک میلیون رای چهره مردمی برتر سال 97 شد+عکس
 • افزون بر 11 هزار نفر در بیمارستان های استان پذیرش شدند