حوادث رکنا: ترس 2 زن تهرانی در خیابان حمام خون ره راه انداخت

به گزارش گروه جنایی رکنا، شامگاه چهارم بهمن ماه سال ۹۴ وقوع درگیری خونین در خیابان دیلمان شمالی در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳۱ شهرری قرار گرفت. مأموران بلافاصله به محل درگیری رفتند و در یافتند پسر ۲۲ ساله به نام کامران که از ناحیه گردن زخمی شده بود به بیمارستان هفتم تیر منتقل شده است .وی تحت درمان قرار گرفت اما صبح روز بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد.

پلیس Police به تحقیق پرداخت و دریافت عامل جنایت Crime پسر ۳۲ ساله ای به نام میثم بوده است. تلاش برای ردیابی میثم آغاز شد اما وی به مکان نامعلومی گریخته بود.

در ادامه تحقیقات یکی از دوستان کامران به ماموران گفت :من و چند نفر از دوستانم در پارک بودیم و صحبت می کردیم. یکی از دوستانمان می خواست به خانه پدرزنش برود. به همین خاطر کامران گفت که او را با موتور به خانه پدرزنش می رساند .آنها با هم سوار موتور شدند و رفتند ولی هنوز زیاد از ما دور نشده بودند که متوجه درگیری آنها با چند پسر جوان شدیم. وقتی به محل درگیری رسیدیم دیدیم کامران از ناحیه گردن چاقو خورده است . شاهدان می گویند میثم با چاقو به وی حمله کرده است.

با تکمیل تحقیقات ،پلیس به ردیابی میثم پرداخت و و چهار روز بعد وی را بازداشت شد .

میثم به درگیری خونین اعتراف کرد و در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواستند .

وقتی میثم در جایگاه ویژه ایستاد گفت: من و دوستانم در خیابان ایستاده بودیم .همان موقع کامران سوار بر موتور با سرعت زیاد از کنار ما عبور کرد .سرعت او به حدی بود که دو زن که در حال عبور از خیابان بودند به شدت ترسیدند و عقب رفتند. ما به خاطر سرعت بالا به او اعتراض کردیم و اوبی اعتنا به ما رد شد.چند دقیقه بعد دوباره کامران در حالی که یکی از دوستانش ترک موتور او نشسته بود بار دیگر ازکنار ما با سرعت زیاد عبور کرد. وقتی این بار با او به او اعتراض کردیم از موتور پیاده شد .او با ما درگیر شد و به رویمان چاقوکشید.من از او خواستم آرام باشد ولی با سیلی به صورتم زد .او حتی یک ضربه هم با چاقو به سرم زد. من هم که کنترل اعصابم را از دست داده بودم چاقو را از دستش گرفتم . کامران پا به فرار Escape گذاشت و من در حال فرار یک ضربه به گردن او زدم .ولی واقعا قصد کشتن Killing او را نداشتم .

سپس در ادامه جلسه سه نفر از شرکت کنندگان در درگیری که همگی با وثیقه آزاد بودند به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل Murder از خود دفاع کردندپ و گفتند میثم عامل این جنایت بوده است.

در پایان جلسه هیات قضایی میثم را به قصاص محکوم کرد. سه متهم دیگر نیز هر کدام به 3سال زندان Prison محکوم شدند.دیروز این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شدتا وی در لیست سیاه اعدامی ها قرار بگیرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

مرد جوان در اتوبوس شهری و جلوی چشم زنان مسافر شلوارش را در آورد ! +عکس

پدر ایدزی دختر 9 ساله اش را آلوده کرد !+عکس

انتشار اولین عکس ها از آدم فضایی ها در مثلث برمودا! + جزییات

حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود !

گنده لات محله 2 بار به دختر 14 ساله تجاوز کرد

حامله کردن مهتاب تنها راه سینا برای ازدواج با او بود !

تجاوز وحشیانه مرد شیطان صفت به زن زیبا در تاریکی شب + عکس

زنی شوهر خائنش را از مردانگی ساقط کرد / او را به تخت بسته بود ! +عکس

تجاوز به 12 دختر از سوی مستند ساز شیطان صفت + عکس

مراسم روح گیری شیطانی جان پسربچه 3 ساله را گرفت + عکس

فوری / عزت الله انتظامی درگذشت

شکنجه های وحشتناک نازنین زهرای 3 ساله در مرند !+ تصویر 16+

همخوابی چندش آور پسر جوان و نامادری اش +عکس

مهریه زیبای عروس 2 تابعیتی، داماد تهرانی را شوکه کرد !

باردار شدن دختر 17 ساله ی میلیونر پس از تجاوز امیر بیکار !

ارتباط زنم با راننده شاسی بلند دیوانه ام کرد / خودم مچ آن دو را گرفتم !

همخوابی زن جوان با نصاب ماهواره در تهران / او به پسر نوجوان همسایه هم رحم نکرد

صادق مخ زنم را زد و وقتی نبودم به خانه ام می رفت و ... ! + عکس

 

منبع: رکنا

خبر بعدی:

این قاتل 22 ساله تهرانی به ١۶بار اعدام محکوم شد

حوادث رکنا: 15 سال پیش در چنین روزی یکی از قاتلان سریالی ایران اعدام شد. محمد بسیجه معروف به بیجه در ٢۶‌اسفندماه سال ١٣٨٣به جرم تجاوز و قتل ١٧‌کودک و ٣بزرگ‌سال به ١٠٠‌ضربه شلاق، ١۵‌سال حبس، ١۶‌بار قصاص و اعدام محکوم شد.

داستان قتل‌های بیجه از دهم شهریورماه سال‌٨٣‌ و با گزارش ناپدید شدن ٣‌دانش‌آموز به پلیس آغاز شد. قبل از این تاریخ هم کودکان دیگری ناپدید و یا جنازه‌های متلاشی شده‌شان پیدا می‌شد اما هیچ‌وقت خانواده‌هایشان به دلیل اینکه مهاجر غیر‌قانونی بودند، شکایت نمی‌کردند تا مبادا مجبور به ترک ایران شوند. از این رو پلیس موضوع را با جدیت پیگیری نکرده بود. تا اینکه شکایت رسمی خانواده این ٣دانش‌آموز، پلیس آگاهی را مجبور به پیگیری ماجرا کرد. در تحقیقاتی که انجام شد ٣نفر دستگیر شدند که یکی از آن‌ها به «علی‌باغی» معروف بود.

باغی در بازجویی‌ها اعتراف کرد که با دیگر دستگیرشدگان و یکی از دوستانش بچه‌ها را ربوده و در جایی نگهداری می‌کنند. باغی اطلاعات دقیقی از نفر چهارم نداد ولی پلیس در تحقیقاتش به فردی به نام محمد مظنون شد و او را دستگیر کرد. محمد هم در بازجویی‌ها اعترافی نکرد تا اینکه او و باغی را رو در رو کردند و در این بازجویی راز ٢٠‌فقره قتل فاش شد. آن‌ها ٩قتل را با همدستی یکدیگر و بقیه را «محمد بیجه» به تنهایی انجام داده بود. بیجه در اعترافاتش گفت که اولین قتل را در اسفند سال‌٨١، ٢سال قبل از دستگیری انجام داده است.

بیجه سال‌۶١ در شهرستان قوچان متولد شده بود، در ۴‌سالگی مادرش را از دست داده و زیر‌دست پدری عصبانی و نامادری بزرگ شد. او چند سال بعد به همراه ۶‌خواهر و ۶‌برادر ناتنی به تهران نقل مکان کرد. بیجه علاقه زیادی به درس خواندن و مدرسه رفتن داشت ولی در سن ١١‌سالگی پدرش او را مجبور کرد تا در یک کوره آجر‌پزی کار کند. بیجه در همین سن مورد تجاوز و آزار و اذیت‌های یکی از آشنایان قرار گرفت و آن‌قدر از خودش بدش آمد که یک بار تصمیم به خودکشی گرفت ولی موفق نشد. همین مسائل باعث ایجاد عقده‌هایی عمیق در وجودش بودند تا بخواهد در بزرگ‌سالی ظلمی را که در کودکی دیده بود جبران کند.

بیجه در تمام زندگی‌اش آرامشی نداشت و به هیچ‌کدام از خواسته‌های زندگی‌اش نرسیده بود، تا اینکه به گفته خودش در سال‌٨١ بعد از تجاوز و کشتن پسری هشت‌ساله که بدنش را با سنگ متلاشی کرده بود، به آرامش رسید و حتی در صحنه قتل حاضر شد و در مجلس ختم آن پسر هم شرکت کرده بود. بعد از آن بیجه به قتل و تجاوزهایش ادامه داد تا آرامشش را تمدید کند، به حدی که اگر فاصله بین قتل‌ها زیاد می‌شد دوباره احساس ناآرامی می‌کرد. بیشترین لذت بیجه در از بین بردن جسد مقتولانش بود به خصوص زمانی که می‌دید جنازه‌ها پیدا نمی‌شوند یا پلیس نمی‌تواند قاتل را شناسایی کند. در نتیجه این اقدامات شرورانه، کوره آجر‌پزی که بیجه در آن کار می‌کرد به کوره آدم‌سوزی تبدیل شده بود و او چند نفر از مقتولانش را آنجا سوزانده بود.

بیجه انگیزه قتل‌هایش را کمک به کودکان پاکدشتی می‌دانست و در دادگاه گفته بود:‌ «چون در بچگی حسرت کشیدم، وقتی بچه‌های پاکدشت را می‌دیدم آن‌ها را می‌کشتم تا از زندگی آینده و سختی‌ها نجاتشان دهم.»

بیجه قبل از شلاق و اعدام، ٣چیز را به عنوان عامل بدبختی‌اش معرفی کرد. اولی تجاوزی که در کودکی به او شد، دوم فقر اقتصادی و آرزوی پولدار شدن و سوم کتک‌های پدر و آزارهای نامادری‌اش. در روز اعدام بیجه بیش از ۵ هزار نفر از مردم پاکدشت در محل حاضر شده بودند و برادر یکی از مقتولان با چاقو به بیجه حمله و او را زخمی کرد.

علی باغی همدست محمد بیجه که در ٩‌فقره از قتل‌ها دست داشت نیز به ١۵‌سال حبس محکوم شده بود، حکمی که با واکنش‌های منفی خانواده مقتولان روبه‌رو شد اما این حکم تغییر نکرد. حالا ١۵باغی همین روزها آزاد شود. سال از آن حکم می‌گذرد و شاید علی همین روزها آزاد شود.

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

پیش بینی هواشناسی در نوروز 98

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه پلیس Police جنایت Crime فرار Escape کشتن Killing قتل Murder زندان Prison اخبار حوادث اعدام عکس در خیابان عامل جنایت معکوس عکس ایران حوادث ازدواج زندگی دختر همسرش خراسان جنوبی زن مرد

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۱۹۰۹۴۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • خودروهای هیوندای به ناوگان امدادی کرمان موتور پیوست / ارائه خدمات امدادی در 100 پایگاه در ایام نوروز (+ عکس)
 • پسر تخم مرغی استرالیا: کمک‌های جمع شده مردمی را به مسلمانان نیوزیلند هدیه می‌کنم
 • این 17 ساله ها تهرانی ها را به وحشت انداخته بودند! / آنها را می شناسید؟ +عکس و فیلم گفتگوی اختصاصی
 • کشف ۱۱ هزار لیتر روغن موتور احتکار شده در زرند
 • موتور سیکلت قاچاق به نفع دولت ضبط شد
 • تولیدفیلم مستند زندگی میثم عبدالله زاده؛ شهید امنیت
 • آغاز طرح امداد نوروزی سال 98 شرکت کرمان موتور
 • دروغ هایی که بلای جان تان می شوند
 • کاهش قند خون با دوش روزانه
 • حمام‌های تاریخی همدان پذیرای گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز
 • زن جوان در عرض 9 دقیقه 4 پسر و 2 دختر زایید !
 • پذیرایی از مسافران در حمام‌های تاریخی همدان/۲ حمام میزبان می‌شوند
 • بوی بد پای یک زن مسافران هواپیما را به جان هم انداخت+فیلم
 • جاذبه های گردشگری قزوین
 • آلوده‌ترین قسمت‌های بدن که در حمام شسته نمی‌شوند!
 • قسمت های آلوده بدن که معمولا در حمام شسته نمی شوند
 • حال و هوای بازار همدان در آستانه نوروز/ تخریب حمام قدیمی دوران قاجاریه در نفت سفید خوزستان/ روستای تل سیاه – هرمزگان
 • حمام قجر؛ موزه‌ی مردم شناسی قزوین+ تصاویر
 • نیازمندان به خون را برای نوروز یاری رسان باشیم