به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛  هفته دهم لیگ برتر فوتسال کشور  یک پیروزی و یک شکست خانگی برای نمایندگان فوتسال استان مرکزی  داشت.


تیم سن ایچ ساوه عصر جمعه میزبان آذرخش بندرعباس بود واین حریف بندری را به شکست سنگین راهی خانه کرد.

بازی خانگی سن اینچ در پایان با نتیجه شیرین ۷ بر ۴ رقم خورد و نماینده فوتسال استان مرکزی را شادمان کرد.

گل‌های سن ایچ ساوه را نادری، کریمی، اصغری، جامع و رشیدی به ثمر رساندندو ۴ گل آذرخش بندرعباس هم را میلاد قنبرزاده وارد دروازه سن ایچ کرد.

نتیجه تلخ شهرداری ساوه در دیدار خانگی مقابل شهروند ساری

روز پنج شنبه هم دیگرتیم ساوه‌ای درخانه پذیرای شهروند ساری بودو نتیجه را به حریف ساروی واگذار کرد.

بازی خانگی شهرداری ساوه در پایان با نتیجه ۴ بر ۱ به شکست تلخ این تیم انجامید وموجب ناکامی نماینده فوتسال استان مرکزی در این بازی شد.

تنها گل شهرداری ساوه را سید علی کیایی وارد دروازه حریف کردو مراد ناظری، شهرام شریف زاده و رضا امانی برای شهروند ساری گلزنی کردند.

انتهای پیام /ج

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

رضا لک: اگر سلیمانی فنی بود، فوتسال ایران چنین شرایطی نداشت/ خیال حفاری راحت، به فکر تلافی نیستیم

رضا لک، سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان بر این نکته تأکید دارد که دبیر کمیته فوتسال فردی فنی نیست. ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸ ورزشی فوتبال ایران نظرات - اخبار ورزشی -

رضا لک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان برای دیدار برگشت مقابل حفاری اهواز در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: همه برنامه‌ریزی و هدف ما این است که روز پنجشنبه بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه دیدار رفت را جبران کنیم. روی نقاط ضعف و قوت حفاری کار کردیم و امیدوارم به روند خود تا روز پنجشنبه ادامه دهیم.

آقایان با ندانم‌کاری و کج‌سلیقگی خود، پلی‌آف را خراب کردند
وی درباره احتمال عدم قهرمانی تیمش با وجود صدرنشینی مطلق در مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: اصل پلی‌آف با این برنامه‌ریزی زیر سؤال می‌رود. ما در فوتسال پلی‌آف نداریم و پس از 26 هفته، به نوعی وارد جام حذفی شدیم. در سراسر دنیا، یک تیم از دسته‌های پایین‌تر در جام حذفی شگفتی‌ساز می‌شود، اما روح پلی‌آف متفاوت است. آقایان با ندانم‌کاری و کج‌سلیقگی خود، پلی‌آف را خراب کردند و آپشنی برای تیم‌های صدرنشین در نظر نگرفتند.

در حق صدرنشین و لیگ برتر اجحاف شد
«در همه جای دنیا و در رشته‌هایی چون بسکتبال و والیبال، برنده بازی‌های پلی‌آف به صورت سه از پنج یا چهار از هفت مشخص می‌شود، اما نمی‌دانم فوتسال چقدر باید درگیر تصمیمات اشتباه آقایان شود.»، سرمربی تیم گیتی پسند با بیان این جمله خاطرنشان کرد: نباید تیمی را که 26 هفته صدرنشین لیگ برتر است، با تیم هشتم جدول که 30 امتیاز از تیم صدرنشین کمتر دارد، در یک جایگاه در نظر بگیریم. این اجحاف در حق صدرنشین و لیگ برتر است.

حرفی بزنیم به ما می‌گویند نادان
لک ادامه داد: تیم‌ها در مرحله پلی‌آف تلاش می‌کنند نهایت استفاده را از دیدارهای خانگی داشته باشند و به همین خاطر اتفاقاتی مشابه حوادث اهواز پیش می‌آید. اگر حرفی بزنیم، به ما می‌گویند نادان و اگر هم چیزی نگوییم، آسیب‌ها به فوتسال جدی‌تر می‌شود.

اتفاقات اهواز را تلافی نمی‌کنیم
وی در مورد اینکه اظهارات او و عراقی‌زاده (قائم مقام باشگاه گیتی پسند) ممکن است سبب تحریک تماشاگران اصفهانی در بازی برگشت شود، به تسنیم گفت: ما شکست‌مان را گردن می‌گیریم و من گفتم که حفاری بازی جوانمردانه‌ای انجام داد. بحث تلافی مطرح نیست و این کار در شأن گیتی پسند و بازیکنان‌مان نخواهد بود. نیمه دوم بازی با حفاری با اتفاقاتی که رخ داد، از فوتسال دور شد و روح ورزش آسیب دید.

عراقی‌زاده: دل‌مان بخواهد، جوی بدتر از اهواز ایجاد می‌کنیم

 

خیال دوستان‌مان در تیم حفاری راحت باشد
سرمربی گیتی پسند با اشاره به پرتاب سه نارنجک و چند بطری آب به زمین و وقفه 20 دقیقه‌ای در مسابقه اظهار داشت: ما به دنبال جبران آن اتفاقات نیستیم و به دوستان‌مان در تیم حفاری می‌گوییم خیال‌شان راحت باشد. اگر هواداران ما بخواهند چنین حوادثی را تکرار کنند، به ضرر خودمان خواهد بود و تماشاگران گیتی پسند در روز پنجشنبه، تنها تیم خود را تشویق می‌کنند.

اگر سلیمانی فنی بود، فوتسال ایران چنین شرایطی نداشت
لک درباره اظهارات کاظم سلیمانی، دبیر کمیته فوتسال که گفته بود حفاری از لحاظ فنی تیم بهتری بود و پیروز شد، تصریح کرد: سلیمانی آدمی فنی نیست که اگر فنی بود، فوتسال کشور در چنین شرایطی قرار نداشت. ما مقابل حفاری شرایط دیدارهای گذشته را نداشتیم، اما این‌قدر فرصت ایجاد کردیم که فکر می‌کنم حق‌مان شکست نبود. به سلیمانی پیشنهاد می‌کنم بیاید و دو نفری بازی را تماشا کنیم.

فوتسال را می‌فهمیم و اولین بار نیست که شکست می‌خوریم
«سلیمانی در مسائل فنی مشکل دارد و قانون پلی‌آف را نمی‌داند.»، وی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: وسط بازی مقابل حفاری به ما گفتند با تساوی در مجموع دو بازی رفت و برگشت، تیم برنده با ضربات پنالتی تعیین می‌شود. ما از طریق مدیریت باشگاه به آقایان تفهیم کردیم که اشتباه می‌کنید. ما اولین بار نیست که شکست می‌خوریم و فوتسال را می‌فهمیم، اما بحث‌مان این بود که با زدن نارنجک، مسئول برگزاری مسابقه باید بازی را قطع کند.

بیانیه باشگاه گیتی‌پسند در واکنش به اتفاقات دیدار با حفاری

 

از محرومیت حفاری چه سودی می‌بریم؟
سرمربی گیتی پسند با ابراز گلایه از قطع نشدن مسابقه با وجود ادامه حواشی رخ‌داده در بازی اظهار داشت: دوستان می‌خواستند به هر شکلی بازی را تمام کنند و دوست داشتند بازی ادامه یابد و بعد به کمیته انضباطی گزارش دهند. وقتی متوجه فشار می‌شوید، باید یک یا دو بار تذکر دهید و در صورت تکرار اتفاقات، بازی را قطع کنید. اگر کمیته انضباطی با گزارش ناظران مسابقه، حفاری را به یک جلسه محرومیت از بازی خانگی محکوم کند، ما که در یک بازی حذفی آسیب دیده‌ایم چه سودی می‌بریم؟ اگر در زمان انفجار اولین نارنجک بازی قطع می‌شد، اتفاقات بعدی رخ نمی‌داد.

اگر دوستان این حوادث را «اتفاق» می‌دانستند، فوتسال ایران چنین شرایطی نداشت
لک با درخواست از مدیران کمیته فوتسال برای بر عهده گرفتن مسئولیت کار خود گفت: وقتی متخلف می‌بیند کسی با او برخورد نمی‌کند، به تخلفش ادامه می‌دهد. آیا چند مأمور نیروی انتظامی نمی‌توانستند جلوی تماشاگران را بگیرند؟ چند بازیکن ما مجبور شدند به رختکن داوران پناه ببرند. اگر این دوستان این حوادث را «اتفاق» می‌دانستند، شرایط فوتسال کشور این‌گونه نبود. اگر یک نارنجک در سالن پیروزی اصفهان به زمین بخورد، زمین و زمان را به هم می‌دوزند.

در فوتسال ما قحط‌الرجال است و از افراد پیشکسوت و تحصیلکرده مدیریت ورزشی استفاده نمی‌شود
وی با اشاره به احکام صادره علیه تیم اصفهانی توسط فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در دو سالی که در گیتی پسند بودم، احکام کمیته انضباطی در اولین فرصت علیه ما صادر شد. با کمترین اتفاق، قانون را برای مصلحت فوتسال زیر پا گذاشتند و علیه ما حکم دادند، اما جای دیگر اتفاقات بدتری می‌افتد و برای کسی مهم نیست. متأسفم که این‌قدر در فوتسال ما قحط‌الرجال است و از افراد پیشکسوت و تحصیلکرده مدیریت ورزشی استفاده نمی‌شود.

افراد هیئت رئیسه بررسی می‌کردند بازی تیم‌های‌شان با کدام تیم به سود آنهاست
سرمربی گیتی پسند با اشاره به تغییر چندباره قوانین پلی‌آف لیگ برتر فوتسال خاطرنشان کرد: چند نفر از آقایان در هیئت رئیسه هم که تیم‌های‌شان در پلی‌آف بودند، بررسی می‌کردند که رویارویی با کدام تیم به نفع آنهاست! تساوی در مرحله قبل باعث می‌شد که ضربات پنالتی تیم برنده را تعیین کند. در مرحله دوم باید تفاضل گل محسوب شود و نباید پنالتی داشته باشد. الان اگر ما 2 بر یک پیروز شویم، باید پنالتی بزنیم و گل زده در خانه حریف اهمیت ندارد. متأسفانه همه تصمیم گرفته‌اند که تیم‌های صدرنشین در مرحله پلی‌آف آسیب ببینند.

انتهای پیام/

R1402/P/S3,27/CT2 واژه های کاربردی مرتبط لیگ برتر فوتسال فوتسال ایران فوتسال

احمد توکلی: اگر تحریم نبودیم و مردم مرفه بودند، FATF را نمی‌پذیرفتیم

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

جزئیات تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه اول اسفندماه ۹۷

کلیدواژه: فوتبال فوتسال

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۶۲۱۸۳۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اصفهان| مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال؛ گیتی‌پسند به‌دنبال جبران
 • همدان - ساوه؛ سایه اختلاف بر سر خط مرزی
 • نکته جالب درباره بردهای خانگی استقلال در لیگ برتر
 • افزایش 13.5 درصدی بودجه شهرداری ساری در سال 98
 • رونمایی از لایحه بودجه دارای اشکال شهرداری ساری
 • بودجه شهرداری ساری ۱۳.۵ درصد افزایش یافت
 • مناطق حاشیه ای ساوه ساماندهی شود
 • بودجه ۵۵۷ میلیارد تومانی شهرداری ساری
 • مرکزی| رنج حاشیه‌نشینی زیبنده شهر کهن و تاریخی ساوه نیست
 • شهروند الکترونیک راهی برای کاهش هزینه ها
 • قوانین مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال؛ خبری از گل زده در خانه حریف نیست
 • پیروزی خوشه طلایی ثنای ساوه مقابل استقلال اهواز/ تداوم صدرنشینی خوشه طلایی ساوه
 • فولاد قهرمان لیگ برتر فوتسال هرمزگان شد
 • تثبیت صدر نشینی خوشه طلایی ساوه
 • ساری: نگران نتیجه‌ام نه هواداران
 • جام فوتسال روستاهای بخش مرکزی شهرستانهای جنوب شرق استان تهران برگزار می شود
 • نونهالان شهرری به‌دنبال هتریک قهرمانی در لیگ برتر فوتسال تهران
 • مرکزی| ۳۷ میلیارد ریال برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در ساوه پرداخت شد
 • 7 دفتر مسافرتی ایام نوروز در ساوه خدمات رسانی دارند