رکنا: سرپرست معاونت اجتماعی پلیس گیلان از دستگیری جاعل با پوشش پلیس در شهرستان بندرانزلی خبر داد.

سرهنگ مجید رسول زاده فرساد با اعلام این خبر گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت فردی که با جعل عنوان پلیس، اقدام به اخاذی و سوء استفاده از شهروندان می‌کند؛ شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس بندر انزلی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی بندرانزلی با استفاده از شگردهای پلیسی و استفاده از سرنخ‌های موجود موفق به شناسائی متهم شدند افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم را در منزلش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از محل زندگی متهم، تعدادی البسه نظامی با درجه سروانی و احکام جعلی قضایی کشف کردند اظهار داشت: متهم در مواجهه با شواهد و قرائن موجود به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سرهنگ رسول زاده فرساد تصریح کرد: برابر بررسی بعمل آمده متهم دستگیر شده دارای سابقه کلاهبرداری می‌باشد.

سرپرست معاونت اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه متهم 27 ساله با تشکیل پرونده با عنوان جعل عناوین دولتی به مقام قضایی معرفی و روانه زندان شد به شهروندان توصیه کرد، به کسانی که ادعای حل دعاوی یا فراهم کردن شغل در ادارات را دارند اعتماد نکرده و امور خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

درخواست ناشایست معلم از دانش آموزش در کلاس نقاشی / او باید چه می کشید؟ + عکس این 2 مرد را می‌ شناسید؟ آنها دزدان بی شرم تهرانی هستند! + عکس چهره باز اعدام مرد لواط کار در ملاعام / صبح امروز در کازرون اجرا شد گفتگو با مجید بیخیال که دست سارا زن جوان همسایه را رو کرد +فیلم و عکس زمان واریز یارانه دی 97 مشخص شد پایان وحشتناک خوشگذرانی جوان 20 ساله شهرستانی با زن میانسال تهرانی / امید در ترکیه چه می کرد؟ 4 مامور آب دست و پای زن تهرانی را بستند و داماد بی غیرت سراغ مادرزنش رفت ! رسوایی دیگر برای شبکه من و تو و گوگوش خواننده لس آنجلسی+ عکس پسر سیرجانی در گروه " پسران بد " چه می کرد؟ / پشت پرده پرونده شکنجه تهرانی + فیلم و عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا راز هولناک اشک های دختر 12 ساله مشهدی در کلانتری ربودن جسد دختر 18 ساله از قبر برای ازدواج با ارواح + عکس انتشار فیلم لحظه دستگیری نازنین زاغری در فرودگاه + جزییات جزییاتی ناگفته از رقص دختران در اینستاگرام! / مائده چرا جنجال کرد! + عکس های مختلف افشاگری مینا وحید درباره بازیگران زن تلویزیون + فیلم و عکس بی آبرویی های تصویری از زهرا امیرابراهیمی و هلالی تا زیبا بروفه و شهریاری/خشونت اینستاگرامی! + جزییات فیلم درخواست عجیب یک قاتل از خبرنگاران +عکس و فیلم

منبع: رکنا

خبر بعدی:

دستگیری سارق تلفن همراه در سایت دیوار +عکس

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ کارآگاه احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی‌های تلفن همراه گران قیمت در پوشش خریدار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات شکات و مالباختگان مشخص شد که سارق، مالباختگان را از طریق سایت دیوار شناسایی و انتخاب کرده و در ادامه با آن‌ها به بهانه خرید گوشی تلفن همره قرار ملاقات می‌گذاشت و پس از حاضر شدن در محل، به بهانه اینکه پول را از طریق گوشی همراه واریز کرده از فروشنده درخواست می‌کرد تا موجودی حساب خود را چک کند و یا اگر گوشی مورد معامله دارای کارتن نبود فروشنده را به دنبال آوردن کارتن می‌فرستاد و به محض دور شدن مالباختگان، با خودرو از محل متواری می‌شد.

 

کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی با بهره گیری از اقدامات ویژه پلیسی و همچنین بررسی تصاویر بدست آمده از برخی دوربین‌های مداربسته محدوده سرقت‌ها، موفق شناسایی و در ادامه دستگیری وی در مخفیگاهش شدند.

متهم پس از مواجه حضوری با مالباختگان و شناسایی دقیق از سوی آن‌ها، در اعترافات خود عنوان داشت: در سایت دیوار سوژه‌های خود را انتخاب و با ظاهری آراسته و با خودروی پژو پرشیا سفید رنگ و یا پراید سفید رنگ بر سر قرار می‌رفتم و پس از ملاحظه گوشی همراه فروشنده در صورتی که گوشی آن‌ها فاقد کارتن بود از آن‌ها می‌خواستم که کارتن گوشی را هم بیاورند؛ بیشتر افراد به صرف ظاهری آراسته به من اعتماد می‌کردند و در حالیکه گوشی تلفن همراه را به امانت نزد من می‌گذاشتند برای آوردن کارتن گوشی از ماشین پیاده می‌شدند که به محض رفتن آن‌ها، من نیز هم از محل می‌گریختم.

متهم همچنین در اعترافات خود افزود: در تعدادی از سرقت‌های خود نیز با نشان دادن صفحه‌ای جعلی بر روی گوشی تلفن همراهم مدعی می‌شدم که پول را به حساب فروشنده واریز کردم؛ در ادامه از فروشنده گوشی می‌خواستم که موجودی حساب خود را چک کنند که به محض دور شدن آن‌ها برای گرفتن صورت حساب از محل دور می‌شدم.

سرهنگ نجفی تصریح کرد: سارق که مردی ۲۷ ساله، مجرد و دارای سه فقره سابقه کیفری است در اعترافات خود به بیش از ۲۰ مورد سرقت به این شیوه در نقاط مختلف شهر تهران و به خصوص نقاط غرب تهران اعتراف کرد و عنوان داشت که علاوه بر سرقت گوشی‌های تلفن همراه، در چندین فقره نیز با استفاده از تراول چک‌های مجعول اقدام به کلاهبرداری از فروشندگان گوشی‌های تلفن همراه کرده است.

یکی از مالباخته‌ها به نام امیر رضا ۴۰ ساله در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: با ثبت آگهی فروش گوشی همراهم در سایت دیوار بعد از چندی توسط مردی با بنده برای معامله گوشی همراهم تماس گرفته شد نزدیک ساعت ۹ شب همان روز برای تحویل گوشی به آدرس خریدار رفتم حدود ۱۰ دقیقه با خریدار که مردی حدودا ۳۰ ساله بود صحبت کردم او بعد از دیدن گوشی آن را پسند کرد و در قبال مبلغ توافقی را بصورت تراول پرداخت کرد و بعد از محل متواری شد که بعد از برگشتن به خانه متوجه تلقبی بودن تراول‌ها شدم.

مالباخته‌ای دیگر به کارآگاهان گفت: مشخصات گوشی تلفن همراهم را برای فروش در سایت دیوار ثبت کرده بودم که ساعت ۸ شب یک نفر به عنوان خریدار به من زنگ زد آدرس محل سکونتم را گرفت و بعد از نیم ساعت زنگ خانه به صدا در آمد. بهمراه پدرم سرکوچه رفتیم؛ خریدار که با پرشیا سفید رنگ در سر قرار حاضر شده بود بعد از دیدن گوشی همراه از طریق گوشی پول را به حساب واریز کرد و تصویر واریز پول را هم به من نشان داد و با گرفتن گوشی همراهم از محل دور شد پس از مراجعه به منزل و گرفتن موجودی حساب متوجه شدم که هیچ پولی به حساب من واریز نشده است.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت، خاطرنشان کرد: با توجه به اعتراف صریح متهم به ده‌ها فقره سرقت و شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم شعبه ۵ دادسرای ناحیه ۳۴ تهران صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت و بعضا کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می‌شود تا جهت شناسایی متهم به نشانی اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

وزیر ارتباطات: ماهواره «پیام» در مدار قرار نگرفت| ماهواره "دوستی" در انتظار حضور در مدار+فیلم

محمد جواد شمس صدام ایران صبح امروز اعدام شد + فیلم اعدام

کلیدواژه: پلیس زندان اخبار حوادث پلیس گیلان معاونت اجتماعی بندرانزلی پلیس قلابی عکس فیلم زن دختر صبح سیرجان فضای مجازی ازدواج پلیس آب

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۲۳۸۲۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قتل وحشتناک دختر 14 ساله تهرانی با 22 ضربه چاقو
 • دستگیری مرد کرمانشاهی بخاطر تبلیغ فسق و فجور
 • شکایت دختر ورزشکار از گریمور قلابی
 • ۱۷ متهم تحت تعقیب در دام پلیس
 • ویلانشین‌های فقیر تهرانی!
 • کره ای ها در جستجوی شکستن «طلسم مدال قلابی و فتح جام طلایی»
 • دندانپزشک قلابی دستگیر شد
 • نقاب از چهره دندانپزشک قلابی برداشته شد
 • دستگیری شبانه 500 خلافکار خطرناک تهرانی + فیلم و عکس
 • دستگیری شرور سابقه دار
 • مطب غیرمجاز دندانپزشکی در البرز مهر و موم شد
 • دستگیری افرادی که با فروش خودرو‌های کرایه‌ای کلاهبرداری می‌کردند
 • زخمی شدن ٤ پلیس هنگام دستگیری زندانی فراری!
 • شناسایی مامور قلابی در حسن آباد/ کشف تجهیزات نظامی از خودرو متهم
 • دستگیری فروشنده سکه های تقلبی در شرق تهران
 • تکذیب خبر دستگیری مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا در تایلند
 • تخلفات منطقه آزاد انزلی پیگیری می‌شود
 • تعداد شهدای آتش‌نشان تهرانی به ۵۹ نفر رسید + تصاویر
 • کلاهبرداری با ضرب سکه‌های قلابی