سرمربی جالوروسی از وظیفه سنگین تیمش در بازی با پورتو می گوید چراکه فقط دو تیم از ایتالیا در لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده اند.

طرفداری- در یکی از بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آ اس رم میزبان پورتو است. اوزه بیو دی فرانچسکو همراه با دنیله ده روسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی شرکت کرد.

به نقل از Football-Italia؛ سرمربی رم گفت:

در لیگ قهرمانان اروپا راهی طولانی در پیش است اما یک فرصت فوق العاده در اختیار ما قرار گرفته تا با انجام یک بازی عالی، شور و اشتیاق از دست رفته را دوباره به تیم و هواداران برگردانیم. فقط دو تیم از ایتالیا در این مرحله هستند؛ ضمن اینکه باعث افتخار ماست، این موضوع سبب می شود با جاه طلبی و احساس مسئولیت بیشتری به میدان برویم. 

غیبت مارگا و کورونا در ترکیب پورتو؟ آنها بازیکنان جایگزین خوبی مثل سوارس و اُتاویو در ترکیبشان دارند پس خیلی تفاوتی ایجاد نمی کند. پورتو تیمی فارغ از بازیکنان است؛ به معنای واقعی یک تیم هستند و می دانند دقیقا چه می خواهند. آنها بیشترین دوئل های نفر به نفر را در این فصل لیگ قهرمانان اروپا برده اند. دیدار بسیار سختی در انتظار ماست. انتظار یک دیدار فیزیکی را دارم که مصاف های نفر به نفر در آن تعیین کننده است.

مصدومان رم؟ مانولاس با تیم تمرین می کند و مشکلی ندارد اما وضعیت اولسن هنوز مبهم است. اوندر و پروتی غایب هستند و از بازی بعدی مقابل بولونیا به ترکیب برمی گردند. شیک هم به دلیل مصدومیت جزئی قادر به همراهی رم نیست. هنوز نمی دانم از چه کسی در کنار ده روسی در ترکیب استفاده کنم. از بین کریستانته و انزونزی یک نفر بیرون می نشیند. شاید هم هر دو از ابتدا به میدان بروند. همه چیز به وضعیت ده روسی بستگی دارد. اگر تا فردا بازخورد مثبتی از او در تمرینات دریافت کنیم، قطعا او کاپیتان ما در این دیدار خواهد بود.

سرجیو کونسیسائو؟ او در پورتو فوق العاده بوده و هویت مشخصی به تیمش بخشیده است. زانیولو؟ او می تواند در پست وینگر یا هافبک هجومی به میدان برود. فرقی نمی کند چون او در یکی از این دو پست به میدان می رود. نمی خواهم در مورد ترکیب رم به شما سیگنالی بدهم اما فراموش نکنید کلایورت و فلورنتزی هم می توانند در سمت راست خط حمله به میدان بروند.

آیا درست است که بگوییم لیگ قهرمانان اروپا، تورنمنتِ دی فرانچسکو است؟ در اهمیت این بازی ها هیچ شکی وجود ندارد. سری آ نیز برای ما بسیار مهم است و باید فصل را در جایگاهی که متعلق به آن هستیم، تمام کنیم. نباید یک بازی را فدای دیگری کنیم. برای من، بازی آینده همیشه مهم ترین بازی است.

فاکتورهای تعیین کننده در این بازی چیست؟ تجربه و دوندگی؛ هر دو را باید داشته باشید. گاهی اوقات به شوخی به ده روسی می گویم که من در پایان دوران بازی ام، زبانم درازتر شده بود و پاهایم ضعیف تر! در هر صورت تیمی موفق می شود که به خوبی این دو فاکتور را با هم تلفیق کند.

خط دفاعی ما در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا عالی کار کرد اما در این فصل فقدان آنرا حس می کنیم. در طول 180 دقیقه بازی با پورتو، بسیار ضروری است که استحکام خط دفاعی خود را حفظ کنیم. به خصوص در بازی فردا، کلین شیت بسیار اهمیت دارد. با این حال اگر گل خوردیم، به معنی این نیست که هویت و هدفمان را گم کنیم و باید مثل یک تیم واکنش نشان بدهیم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

محمدرضا طهماسبی: منتظریم تا قرعه کشی لیگ برتر انجام شود؛ تیم پیکان به جوانان میدان می دهد

طهماسبی امیدوار است تا پیکان به شرایط ایده آل برسد.

طرفداری- محمدرضا طهماسبی در خصوص شرایط تیم پیکان و حضور این تیم در شهرستان بروجرد برای برپایی اردوی آماده‌سازی گفت:

ما به تازگی به بروجرد رسیدیم و شرایط بدی هم نداریم اما هرچه رو به جلوتر می‌رویم، امیدوار هستیم شرایط بهتر شود. باید به سطحی برسیم که ایده‌آل کادر فنی باشد.

وی درباره وضعیت مصدومان تیم پیکان هم افزود:

امیدوار هستیم که جابر انصاری از هفته پنجم بتواند پیکان را همراهی کند. همچنین پورامینی در تهران ماند تا کارهای پزشکی خود را انجام دهد. ابراهیم صالحی و فراز امامعلی که دچار مصدومیت جزئی هستند، با تیم تمرین می‌کنند و مشکل خاصی ندارند.

سرپرست تیم پیکان درباره مشخص نبودن زمان قرعه‌کشی لیگ برتر تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ما هم مثل همه تیم‌ها منتظریم تا قرعه‌کشی لیگ برتر انجام شود، اما وقتی فدراسیون هم زمان آن را مشخص نمی‌کند این یعنی آنکه یک مشکلی وجود دارد. باید زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها درست شود؛ چراکه این یک الزام در همه دنیاست. دیدید که در فصل گذشته در برخی ورزشگاه‌ها مشکلاتی پیش آمد که حتی در یکی دو بازی این مشکلات گریبان ما را هم گرفت، اما امیدوارم با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد این مشکلات رفع شده و هرچه زودتر تکلیف لیگ برتر مشخص شود.

طهماسبی در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پاسخ به این سوال که به نظر شما چه تیم‌هایی شانس قهرمانی دارند، خاطرنشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

هر باشگاهی که هزینه‌های بالایی انجام داده، طبعا شانس بیشتری برای موفقیت دارد. باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان، شهر خودرو، فولاد خوزستان و ذوب‌آهن تیم‌هایی هستند که خوب هزینه کرده‌اند و طبعا این تیم‌ها مدعی خواهند بود، اما در مورد تیم خودمان هم باید بگویم که ما با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه و با انگیزه و اتحاد خیلی خوب وارد لیگ برتر خواهیم شد تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. ما به جوان‌ها میدان خواهیم داد و امیدوارم با گذشت زمان هماهنگی بازیکنان بیشتر و بهتر شود.

احمدی‌نژاد خواستار مذاکره ایران با امریکا شد؛ مذاکره درباره مسائل اساسی مهم‌تر از حیات یا مرگ "برجام" است

واکنش فائزه هاشمی به ولنگار خطاب‌کردن زنان توسط علم‌الهدی و کمپین «چهارشنبه‌های طلایی»: اگر صاحبان قدرت به دنبال وزن‌کشی هستند، اجازه دهند کسانی که مانند آنها فکر نمی‌کنند هم تجمع برگزار کنند| سیاست‌های چکشی دیگر جوابگو نیست

بقایی سکته مغزی کرد

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۰۱۷۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • والدس: برای کار در تیم جوانان بارسلونا اشتیاق زیادی دارم
 • فوتبال جهان|والدس: برای کار در تیم جوانان بارسلونا اشتیاق زیادی دارم/ مشتاق کمک به استعدادهای لاماسیا هستم
 • یک آلمانی ، جانشین احتمالی ایکر کاسیاس در پورتو
 • کلوپ: لیورپول برای فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا حریص است
 • هاشمی‌نسب: تفکرات نکونام دفاعی نیست/ گل نخوردن در فوتبال یک اصل مهم است
 • از قهرمانان ورزشی در نماز جمعه ورامین تجلیل شد
 • فوتبال جهان| کلوپ: لیورپول برای فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا حریص است
 • خشک شدن دریاچه ارومیه 13 میلیون نفر را آواره خواهد کرد
 • نگاهی به اهمیت موقعیت جغرافیایی خلیج فارس
 • چه اقداماتی در راستای احیای دریاچه ارومیه انجام شده است؟/از پایان سال ۹۸ حتی با وجود کاهش بارندگی تراز دریاچه ارومیه کاهش نمی‌یابد
 • پورتو رقیب گالاتاسارای در راه جذب رادامل فالکائو
 • پورتو قصد دارد کوین تراپ را جایگزین کاسیاس کند
 • باشگاه بلژیکی از لیگ اروپا کنار گذاشته شد
 • محمد آبشک: افتخار می‌کنم که در لیست جواد نکونام بودم؛ امیدوارم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بدست آوریم
 • فرار پوچتینو از پاسخگویی درباره آینده اریکسن
 • پوچتینو: اگر قهرمان لیگ قهرمانان می شدیم ممکن بود تاتنهام را ترک کنم؛ اریکسن دوست دارد در مقابل منچستریونایتد و یوونتوس بازی کند
 • اروپا قدمی برای برجام برنمی‌دارد
 • لژیونر ایرانی از فهرست اروپایی تیمش خط خورد
 • اروپا قدمی برای برجام برنمی‌دارد/ از فرصت همسایگان استفاده کنیم