سرمربی تیم فوتبال مینروا پنجاب هند معتقد است علی دایی بت آسیاست. آفتاب‌‌نیوز : ساجین پاناجی پس از شکست مینروا پنجاب برابر سایپا اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. بازیکنان ما خوب بازی کردند اما اگر داور یک پنالتی برای ما می‌گرفت بهتر بود.
وی افزرود: سایپا تیم خوبی بود که فیزیکی بازی می‌کرد و همه بازیکنانش خوب بودند.


او تصریح کرد: خوشانس هستیم که مقابل تیم دایی قرار گرفتیم چون اون بت آسیاست.ایسنا 

منبع: آفتاب

خبر بعدی:

رضا مهاجری: بازی با پیکان 6 امتیازی است؛ ماشین سازی باید بهترین تیم نیم فصل دوم باشد

مهاجری معتقد است تیمش باید به گونه ای بازی کند که هیچ دغدغه ای برای دیدارهای خود، مقابل پرسپولیس-سپاهان-استقلال و تراکتورسازی نداشته باشد.

طرفداری- رضا مهاجری  در نشست خبری دیدار تیمش مقابل  پیکان، اظهار داشت:

بازی فردا مقابل پیکان 6 امتیازی است. شاید این تیم در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده باشد اما در بازی با سپاهان عملکرد خوبی داشت.

مهاجری ادامه داد:

پیکان در بازی مقابل سپاهان موفق شده بود در دقایقی حریفش را تحت فشار بگذارد. فرکی مربی با تفکری است اما اجرای تفکرات او در پیکان احتیاج به زمان دارد و ما سعی داریم از این زمان به خوبی استفاده کنیم و مقابل این تیم پیروز شویم.

وی افزود:

در بازی‌های گذشته 7 امتیاز کسب کرده‌ایم که اگر دو امتیاز بازی با سپیدرود را هم از دست نمی‌دادیم الان جمع امتیازاتمان در نیم فصل دوم 9 امتیاز بود. بازیکن ما در لحظات آخر بازی به جای اینکه توپ را به جلو می‌فرستاد، عقب زد و 2 امتیاز را به راحتی از دست دادیم به هر حال فوتبال همین است و این موارد در آن اتفاق می‌افتد. ما در 3 بازی گذشته، دو بازی خارج از خانه داشته‌ایم و با این حال 7 امتیاز توانسته‌ایم از آن خود کنیم. در نیم فصل دوم توانسته‌ایم از انتهای جدول و از رقابت با استقلال خوزستان و سپیدرود خارج شویم و رقبای جدیدی در رتبه‌های بالاتر جدول پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تصریح کرد:

امیدواریم بتوانیم در جایگاه‌های بالا جدول نیز موفق باشیم. قطعا همه بچه‌ها دارند راهشان را پیدا می‌کنند و هیچ چیز نمی‌تواند برای صرف کردن فعل خواستنشان محدودیت ایجاد کند. همه می‌دانیم که در ادامه مسابقات چه بازی‌های سختی را پیش رو داریم. بدون اغراق باید بگویم ماشین‌سازی باید بهترین تیم نیم‌فصل دوم باشد. در نیم فصل اول خوب نبودیم اما در نیم فصل دوم خوب بوده‌ایم و باید این روند را ادامه دهیم.

مهاجری با اشاره به رویارویی ماشین‌سازی مقابل پیکان تصریح کرد:

در بازی فردا کار سختی داریم، چون پیکان می‌خواهد خودش را از فشار آزاد کند و هر طور که شده، نمی‌خواهد ببازد. کار سخت دوم‌مان برای حضور فرکی است که البته همه این موارد به ما انگیزه می‌دهد تا با قدرت بیشتری به میدان برویم. امیدوارم با کمک هواداران بتوانیم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی یادآور شد:

شاید تراکتورسازی و ماشین‌سازی دو تیم جدا از هم باشند اما ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم که ستاره‌پرور باشیم و در پایان فصل ستاره‌های خوبی به فوتبال تبریز و ایران معرفی کنیم. همانطور که کنعانی‌زادگان داشت در فوتبال ما فراموش می‌شد اما ما او را احیا کردیم و به تیم ملی رساندیم. او در جام ملت‌های آسیا هم عملکرد خوبی داشته است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با بیان اینکه بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند، گفت:

چشممان را روی همه مشکلات بسته‌ایم و هیچ اتفاقی نمی‌تواند ما را از هدف‌مان دور کند. باید عملکرد بهتری داشته باشیم و خودمان را به عنوان پدیده معرفی کنیم.

مهاجری درباره اینکه به نظر می‌رسد ماشین‌سازی در بازی‌هایش تمرکز لازم را ندارد، خاطر نشان کرد:

ما در مورد این مسئله در جلساتی که با بازیکنان داریم بارها گوشزد می‌کنیم اما باید این را در نظر داشت که سپیدرود 90 دقیقه پرسپولیس را تحت فشار قرار داده بود و مقابل سپاهان هم خیلی خوب بازی کرد. شرایط جوی رشت و ورزشگاه آنجا باعث شد که بازیکنان ما در لحظات پایانی تمرکزشان را از دست بدهند و گل مساوی را دریافت کنند، پس باید وقتی بازی یک بر صفر است تلاش کنیم گل بعدی را به ثمر برسانیم تا با دریافت یک گل همه چیز را از دست ندهیم.

وی در واکنش به این سوال که چرا اجازه نداد کنعانی‌زادگان به تراکتورسازی برود یا اینکه خود این بازیکن نخواست این اتفاق بیفتد، یادآور شد:

کنعانی‌زادگان یکی از بازیکنان خوب تیم ما است. ما احمد موسوی را به تراکتورسازی دادیم و وقتی مهدی‌زاده مدافع این تیم جدا شد، آنها خواستار کنعانی‌زادگان شدند. به هر حال انتظار ما این است که هر دو تیم نتایج آبرومندانه در لیگ برتر کسب کنند. طبیعی است که از تیم ما هم انتظاراتی می‌رود. ما خودمان نیم فصل پیمان بابایی، احمد موسوی و توحید غلامی را از دست دادیم اما خوشبختانه با بازیکنانی که گرفتیم شرایط‌مان بهتر شد. همه تلاش می‌کنیم که شرایط تیم از این هم بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در پاسخ به این سوال که آیا سالاری را از تیمش کنار گذاشته است، گفت:

نه او مصدوم است و در اختیار کادر پزشکی قرار گرفته و امیدواریم که هر چه زودتر بهبود پیدا کند.

مهاجری درباره اینکه آیا تیمش می‌تواند در ادامه فصل روند خوبش را ادامه دهد و فکر می‌کند در این شرایط هواداران چقدر از تیم ماشین‌سازی حمایت کنند، عنوان کرد:

ما یک ورزشگاه کوچکتر از یادگار امام در تبریز داریم که خوشبختانه در نیم فصل اول چند بار پر شد. ما نگاه‌مان فراتر از یک باشگاهداری است چرا که می‌خواهیم به فوتبال تبریز هم خدمت کنیم. من وقتی در پدیده بودم خیالم راحت بود که بعد از رفتنم 7،8 بازیکن جوان در این تیم هستند که باعث شوند در آینده این تیم موفق باشد که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد. در مقطعی که ماشین‌سازی خوب نتیجه می‌گرفت فوتبال تبریز یک قطبی شده بود و همه پشت تیم تراکتورسازی بودند اما خوشبختانه الان شرایط فرق می‌کند. تماشاگران اصیل تیم ماشین‌سازی در حال حاضر بالای 50 سال سن دارند و برای چند نسل پیش هستند اما ما باید کاری کنیم و آنقدر خوب نتیجه بگیریم که بتوانیم جوان‌ترها را هم به سمت خودمان بکشانیم تا بعد از تراکتور یک تیم خوب در تبریز باشیم.

وی درباره برنامه آینده‌اش برای تیم ماشین‌سازی تصریح کرد:

ما باید طوری پیش برویم که دیگر برای 4 بازی آخرمان در لیگ که مقابل تراکتورسازی، پرسپولیس، استقلال و سپاهان است دغدغه‌ای نداشته باشیم. به این خاطر باید بازی با تیم پیکان که 6 امتیازی است را ببریم. اگر بتوانیم به روند خوب‌مان ادامه دهیم در هفته‌های پایانی فصل به بالای جدول هم خواهیم رسید.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در واکنش به اینکه گفته می‌شود تیمش کاپیتان خوبی ندارد گفت:

رضا خالقی‌فر یک بازیکن با شخصیت است که سابقه بازی در تیم‌های بزرگ را در کارنامه فوتبالی خود دارد. اسماعیل فرهادی هم دیگر بازیکن باتجربه ماست که فعلا مصدوم است البته که ما در تیممان بزرگ‌ترهای خوبی داریم که همه به هم کمک می‌کنند.

مهاجری در پاسخ به سوال خبرنگاری که در یک اظهارنظر عجیب گفت خالقی‌فر کاپیتان خوبی نیست چرا که در بازی با پرسپولیس مقصر شکست ماشین‌سازی بود، اظهار داشت:

در آن مسابقه ما شایسته برد بودیم. داوری در آن مسابقه اشتباهاتی به ضرر ما داشت که در نهایت منجر به شکست‌مان شد. خالقی‌فر در آن بازی خطایی مرتکب نشد و داور به اشتباه تشخیص داد،  ضمن اینکه ابراهیمی در بازی مقابل پرسپولیس لنگ لنگان به بازی ادامه می‌داد. در کل می‌خواهم بگویم ما در بازی با پرسپولیس به اشتباهات داوری باختیم.

به نقل از تسنیم، در پایان یکی از خبرنگاران راجع به صحبت‌های اخیر وریا غفوری در مورد مشکلات جامعه پرسید که سرمربی ماشین‌سازی حاضر به پاسخ دادن به این مسئله نشد و گفت:

اگر لازم باشد در پایان نشست به خود آن خبرنگار جواب خواهد داد.

ظریف: ماندن یا نماندن در برجام به نظر مردم بستگی دارد| ترامپ غافلگیری دوست دارد و ما برهمین مبنا رفتار می‎کنیم| مردم در حال آسیب دیدن از تحریم‌ها هستند| بخشی از جمعیت ایران با سیاست خارجه ما موافق نیست

واکنش‌‌ فعالان اجتماعی به‌ تبلیغ کتک‌ زدن "زن" در رسانه‌ ملی| صدا‌ و‌ سیما به‌ دنبال عادی‌ جلوه ‎دادن خشونت علیه زنان؟!+فیلم

عکس/ پرچم ژاپن در دست هواداران نفت مسجدسلیمان

کلیدواژه: علی دایی سایپا جام باشگاههای آسیا

منبع این خبر، وبسایت aftabnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۲۹۱۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • حمله شدید علی دایی به پیش فروش شرکت سایپا
 • انتقادات تند علی دایی از شرایط موجود
 • علیاری: مسئولان سایپا برای سفر به قطر با هم دعوا می کردند/ پاداش پیروزی آسیایی ما حضور علی پروین در رختکن سایپا بود!
 • استیو کوریکا، سرمربی اف سی سیدنی: همکاری رضا قوچان نژاد با لفوندره در خط حمله بسیار خوب است
 • دایی: در مورد تیم خودم چیزی برای گفتن ندارم/ بازی با ما بهترین فرصت برای تراکتور است/ تعداد کارمندان باشگاه از ورزشکارانش بیشتر است/ در یک ربع این همه ماشین می‌‎فروشند ولی 2 میلیارد پول بازیکنان را ندارند بدهند
 • انتقادات تند علی دایی از شرایط موجود؛ مشکل فقط در فوتبال نیست
 • دایی: تیم سایپا در چهار روز گذشته تمرین نکرده است
 • علی دایی: کارخانه سایپا در 15 دقیقه چند میلیارد ماشین فروخت چطور قرارداد بازیکنان را نمی‌دهند؟
 • دایی: سایپا 5 هزار کارمند اضافه دارد!
 • سرمربی اف‌سی سیدنی: همکاری قوچان‌نژاد و لفوندره خیلی خوب است
 • دایی: سایپا چند صد میلیارد ماشین می‌فروشد اما به بازیکنان پول نمی دهد
 • دایی: مثل بی‌خانمان‌ها هستیم
 • واکنش"دایی"به استعفای مدیرعامل سایپا
 • علی دایی: از باخت در آسیا ناراحت نشدم؛ کارخانه سایپا در 15 دقیقه چند میلیارد ماشین فروخت، مگر می شود قرارداد بازیکنان را ندهند؟
 • نیرو‌های امنیتی پاکستان مراکز «لشکر طیبه» را تصرف کردند
 • مشکلات عجیب و غریب مالی سایپا/ احتمال ادامه اعتصاب شاگردان دایی
 • مهرانپور: شب عید اعصاب کل تیم سایپا به هم ریخته است/ علی دایی به همه مسائل جز بحث فنی فکر می‌کند
 • روایت دستیار دایی از اعتصاب بازیکنان سایپا و استعفای مدیرعامل
 • تداوم اعتصاب شاگردان علی دایی/ سایپا بدون تمرین به مصاف تراکتورسازی می‌رود؟