نیمه نخست دیدار بین ۲ تیم ذوب‌آهن اصفهان و الکویت با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱ استانها اصفهان نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و الکویت در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 آغاز شد.

در این دیدار ذوب‌آهن با ترکیب رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، مسعود ابراهیم‌زاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، ماریون سیلوا، مهران درخشان‌مهر، کریستین اوساگوانا و ارسلان مطهری به میدان رفته است.

در آن سوی میدان نیز سامی السنا، فحد الهاجری، فیصل الحربی، فحد الرشیدی، ایسام ادو، حسین الشماری، حمید میدو، یعقوب الطراوا، طلال الفدهل، حمید یوسف و سعید در ترکیب الکویت قرار دارند.

کریستین اوساگوانا مهاجم جدید تیم ذوب‌آهن اصفهان در همان دقایق ابتدایی با دروازه‌بان تک به تک شد اما با بی دقتی نتوانست گلزنی کند.

مسعود ابراهیم زاده روی ارسال بازیکن تیمشان ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد ضربه سر این بازیکن با اختلاف اندک به بیرون رفت.

ارسلان مطهری بازیکن تیم فوتبال ذوب‌اهن در همان دقایق ابتدای بازی ضربه سر زیبایی را روانه دروازه کرد اما این توپ با واکنش دروازه‌بان مجدد به کرنر رفت.

اصفهان| ترکیب تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل الکویت اعلام شداصفهان| سرمربی الکویت: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است/ امیدوارم حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی همراه باشداصفهان| نشست هماهنگی دیدار پلی‌آف آسیا برگزار شد؛ ذوب‌آهن سبز می‌پوشد، الکویت سفید

بازیکنان تیم الکویت در این دیدار از همان ابتدا چشم به ضدحمله‌ها دوخته بودند و در ضدحملات نیز تا حدودی خطرناک ظاهر شدند اما وجود 2 مدافع تیم ذوب‌آهن در انتهایی‌ترین نقطه خط دفاعی سبب شد تا از گزند مهاجمان الکویت دور باشند.

نکته قابل توجه در این دیدار سرد و بی روح این بود که بازیکنان الکویت در 20 دقیقه ابتدایی بازی نزدیک به 10 مرتبه خودشان را روی زمین انداختند تا زمان بازی را از همان ابتدای بازی زمان بازی را از تلف کنند.

ارسلان مطهری مهاجم نوک تیم ذوب‌آهن در دقیقه 28 بازی شوت بدسیار ستگینی را روانه دروازه کرد که دروازه‌بان این نوپ را مهار کرد، در این دیدار مطهری مهاجم اصلی بازی است ر خلاف دیگر دیدارها در این دیدار مطهری مهاجم نوک نیست و مهران درخشان مهر نیز بازیکن پشت مهاجم است تا شاهد تغییرات اساسی در این دیدار از سوی منصوریان باشیم.

کریستین اوساگوانا باری دیگر با در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت اما دروازه‌بان حریف پیش از این مهاجم به توپ رسید و آن را دفع کرد.

انتهای پیام/

R41346/P/S6,51/CT11

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

زور ویلموتس به مجیدی نرسید/ تساوی یک بر یک تیم ملی بزرگسالان و امید در ورزشگاه خالی از تماشاگر

تیم ملی فوتبال بزرگسالان و امید به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش ایسنا، تیم‌های ملی فوتبال ایران و تیم ملی فوتبال امید در دیداری دوستانه از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

مهرداد محمدی در دقیقه ۱۳ برای تیم ملی بزرگسالان و ابوالفضل رزاق پور در دقیقه ۶۵ برای تیم ملی امید گل زدند.

در این دیدار شاگردان ویلموتس با لباس قرمز و شاگردان فرهاد مجیدی با لباس‌های یک دست سفید به میدان رفتند. مارک ویلموتس این بازی را از روی سکوهای ورزشگاه مشاهده کرد و دستیارانش تیم ملی بزرگسالان را هدایت کردند.

نیمه نخست

گل: در دقیقه ۱۱ این دیدار و روی نخستین حمله جدی، مهرداد محمدی با حرکتی از سمت راست زمین تیم ملی امید و با شوتی زیبا توانست دروازه شاگردان فرهاد مجیدی را باز کند.

بعد از گل نخست شاگردان ویلموتس بازی را آرام تر دنبال کردند تا تیم ملی امید برای جبران گل خورده نبض بازی را در اختیار گیرد و در دقیقه ۱۹ علیرضا آرتا که برای سانتر به زمین ایران نفوذ کرده بود، مستقیم به سمت دروازه رشید مظاهری شوت زد که توپ با اختلاف اندک روی تور دروازه فرود آمد.

در دقیقه ۲۲ این بازی با ضربه خشن عارف علامی، شهریار مقانلو سرنگون شد و برای دقایقی پزشکان او را مورد معالجه قرار دادند و این بازیکن بدون مشکل به بازی ادامه داد. بازی تکنیکی و حرکات فنی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان در دقایقی با پاسخ خشن تیم ملی امید همراه بود که در چندین مرحله بازیکنان تیم ملی بزرگسالان را بدون توپ زدند.

مهرداد محمدی می‌توانست در دقیقه ۲۹ مجدداً با شوت از راه دور دروازه معراج اسماعیلی را باز کند که این بار ضربه او از دقت کافی برخوردار نبود.

در دقیقه ۳۰ این دیدار بازی با توافق از پیش مسئولان دو تیم متوقف شد تا بازیکنان برای دقایقی استراحت کنند. بعد از استراحتی کوتاه، تیم ملی امید سه تعویض انجام داد و مجدداً بازی ادامه پیدا کرد.

در دقیقه ۴۰ محمد مسلمی پور می‌توانست در مقابل محوطه شش قدم تیم ملی ایران موفق به گلزنی شود اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت. دقایقی بعد خط دفاعی تیم ملی امید دچار اشتباه شد که شهریار مقانلو از مقابل محوطه جریمه شوت زد اما ضربه او در چارچوب نبود و توپ به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار با یک گل به نفع شاگردان ویلموتس تمام شد.

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم، ترکیب تیم ملی ایران کاملاً تغییر کرد. فرهاد مجیدی هم چند بازیکن از جمله رضا جبیره به جای قائدی، محمدامین اسدی به جای آزادی و محمد خدابنده لو به جای بابایی را وارد میدان کرد.

در نیمه دوم عمده حملات تیم ملی بزرگسالان از سمت راست زمین تیم ملی امید بود و پیمان رنجبری در متن حرکات تیم ملی قرار داشت. در دقیقه ۵۰ تیم ملی ایران می‌توانست با یک کار تیمی و شوت از پشت محوطه جریمه دروازه ایران را باز کند که توپ در چارچوب قرار نداشت.

در دقیقه ۶۳ تیم ملی بزرگسالان روی اشتباه طاها شریعتی و توپ ربایی سعید واسعی صاحب موقعیت گل زد که پیمان رنجبری مقابل محوطه جریمه تیم ملی امید به توپ نرسید و این موقعیت از دست رفت.

گل: در دقیقه ۶۶، روی ناهماهنگی و اشتباه محمد محبی و احمد گوهری، تیم ملی بزرگسالان گل خورد. فرصت طلبی ابوالفضل رزاق پور در این صحنه و ضربه او به توپ منجر به گل رسیدن تیم ملی امید از زاویه بسته شد تا بازی یک بر یک شود.

در دقیقه ۶۷ شوت محمد نادری از گوشه سمت راست محوطه جریمه تیم ملی امید شوت زد که توپ او با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۷۳ ارسال علی کریمی با ضربه سر پیمان رنجبری همراه بود ولی نیما میرزازاد به خوبی توپ را به کرنر فرستاد که نتیجه‌ای در بر نداشت.

در دقیقه ۷۳ داور بازی را متوقف کرد تا بازیکنان استراحت کوتاهی داشته باشند و مجدد بازی بعد از دو دقیقه از سر گرفته شد.
با مصدومیت پیمان رنجبری در دقیقه ۸۰، شهریار مقانلو مجدداً وارد زمین شد. در دقیقه ۸۷ تیم ملی بزرگسالان می‌توانست به گل دوم دست یابد اما خط دفاعی تیم ملی امید جلوی این فرصت را گرفت و یک کرنر به شاگردان ویلموتس داد.
این دیدار هیچ کارت زردی نداشت اما در مواقعی با خشونت بالایی دنبال شد و در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

تیم ملی بزرگسالان (نیمه نخست): رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، دانیال اسماعیلی فر، سعید آقایی، رضا اسدی، امیرحسین کریمی، مهرداد محمدی (گل ۱۳)، محمد کریمی، آرش رضاوند و شهریار مقانلو.

تیم ملی بزرگسالان (نیمه دوم): احمد گوهری (مهدی امینی ۶۷)، پیمان رنجبری (، محمد محبی، علی کریمی، ایمان سلیمی، سعید واسعی، محمد انصاری، مهدی شیری، مجید علیاری، محمد نادری، احمد عبدالله زاده.

تیم ملی امید: معراج اسماعیلی (نیما میرزاده ۴۵)، علیرضا آرتا (محمد آقاجانپور ۳۴)، عارف غلامی، طاها شریعتی، مسلمی پور (ابوالفضل رزاق پور ۴۵)، اسماعیل بابایی (محمد خدا بنده لو ۴۵)، مهدی مهدیخانی (رضا کریمی ۳۴) (رضا شکاری ۴۵)، سید محمد خرم حسینی، مهدی قایدی (رضا جبیره ۴۵)، امیر روستایی (امیر حسین حسین زاده ۳۴) و محمد رضا آزادی (محمدامین اسدی ۴۵).

انتهای پیام

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

تخریب شدن رستوران غیر مجاز گردنه قوچک / کلیه ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم و ارتفاعات تهران، مصداق تجاوز به حقوق شهر

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۲۳۳۷۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نژادمهدی: تمام تمرکز ذوب‌ آهن روی شکست دادن الاتحاد است؛
 • اظهار پشیمانی داروغه زاده از بی دقتی درباره ممنوعه و زدن توئیت های تند
 • نژادمهدی: تمام تمرکز ذوب‌آهن روی شکست دادن الاتحاد است/ تیم ما به بازیکن خاصی نیست و راه خود را ادامه می‌دهد
 • ذوب آهن - شهر خودرو در فولادشهر
 • به درخواست ذوب‌آهن برای بازگشت بازیکنان سرباز بی‌توجه هستند/ چرا به پرسپولیس و استقلال به چشم ملی نگاه می‌کنند؟!
 • اخبار و حواشی نقل و انتقالات لیگ برتر
 • تساوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان مقابل امید
 • اصفهان| به ذوب‌آهن نگاه ملی نمی‌شود؛ خلعتبری از هفته پنجم برمی‌گردد
 • ◄ افزایش ترافیک بار با ورود شرکت ذوب آهن اصفهان به بندر چابهار
 • کربکندی: جدایی مظاهری و حسینی قطعاً ذوب آهن را دچار مشکل می‌کند؛ زبان خوش در ایران جواب نمی‌دهد
 • برگزاری 2 دیدار تدارکاتی میان تیم‌های پدیده شهرخودرو و ذوب آهن
 • ذوب آهن اصفهان در بخش کک سازی و انتشار گرد و غبار همچنان آلاینده است
 • گل محمدی: با ذوب‌آهن به صورت رفت و برگشت دیدار می‌کنیم/ برخی ناهماهنگی‌ها زیبنده فوتبال ایران نیست
 • کربکندی: ذوب آهن بازیکنی در حد لیگ قهرمانان جذب نکرده است
 • نمیدانم ذوب آهن مرا میخواهد یا نه
 • تساوی تراکتور مقابل تیم لیگ یکی ترکیه
 • تساوی تراکتورسازی مقابل حریف ترکیه‌ای
 • تساوی تراکتورسازی مقابل حریف ترکیه‌ای در دیداری تدارکاتی
 • تساوی تراکتور در نخستین دیدار تدارکاتی با دنیزلی