خبرگزاری میزان- تاکنون گزارش‌های زیادی منتشر شده که نشان می‌دهد مقامات دولت آمریکا ارتباط زیادی با گروهک تروریستی منافقین داشته و در راستای برنامه‌ریزی برای اقدامات ضد ایرانی با این گروه همکاری‌های نزدیکی داشته‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، از جمله مقامات دولت ترامپ که ارتباط نزدیکی میان آن‌ها و گروهک تروریستی منافقین وجود دارد «رودی جولیانی» و «جان بولتون» هستند.

گزارش‌های ریادی تاکنون منتشر شده که نشان می‌دهد این افراد مبالغ زیادی از گروهک تروریستی منافقین در ازای شرکت در نشست‌های آن‌ها دریافت کرده‌اند.

دیدار سناتور‌های ارشد آمریکا با سرکرده گروهک تروریستی منافقین

ماه آگوست سال ۲۰۱۷ پایگاه هافینگتون‌پست گزارش داد که شماری از سناتور‌های ارشد آمریکا با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در شهر تیرانا پایتخت آلبانی دیدار کردند.

بنا به گزارش «هافینگتون‌پست» یک هیئت بلندپایه از سناتور‌های ارشد آمریکا در شهر تیرانا پایتخت آلبانی با سرکرده تروریست‌های منافق دیدار و گفتگو کردند.

 

 

پرداخت هزاران دلار به مقامات سیاسی آمریکا از سوی منافقین

ماه می ۲۰۱۸ خبرنگار شبکه خبری «ان‎بی‌سی» در یک رشته توییت به ارتباط میان «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی ترامپ و رودی جولیانی، وکیل ترامپ با گروهک تروریستی منافقین و نیز پول‌های پرداخت شده از سوی این گروهک تروریستی به بولتون و جولیانی برای سخنرانی در نشست‎های این گروهک پرداخت.

 

بیشتر بخوانید: بحران شدید داخلی در گروهک منافقین

 

«ریچارد انگل» می‌نویسد: ما در حال بررسی چگونگی پرداخت پول به جان بولتون و رودی جولیانی از سوی گروه مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) در ازای سخنرانی آن‌ها برای این گروه هستیم.

 

 

وی در توییتی دیگر نوشت: در حال حاضر گروه مجاهدین (منافقین) هزاران دلار به مقامات سیاسی آمریکا می‌پردازد تا در نشست‌های آن‌ها سخنرانی کنند و یکی از متخصصانی که بر روی این گروه کار می‌کند برآورد کرده که جان بولتون در طول سالیان متمادی بالغ بر ۱۸۰ هزار دلار از این گروهک به دلیل حمایت خود از آن‌ها برای تغییر نظام در ایران دریافت کرده است.

 

جان بولتون و رودی جولیانی ۵ بار با سرکردگان منافقین دیدار کرده‌اند

بررسی اسناد وزارت دادگستری آمریکا از سوی وبسایت «tytnetwork» نشان می‌دهد که مشاور امنیت ملی و وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا، از زمان آغاز ریاست جمهوری او تاکنون ۵ بار با اعضای گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده‌اند.

 

 

این اسناد از سوی گروهک تروریستی منافقین تحت قانون «ثبت عوامل خارجی» در فاصله ۲۰ جولای ۲۰۱۷ تا ۲۷ ژوئن سال ۲۰۱۸ به وزارت دادگستری آمریکا تحویل داده شده‌اند.

 

بیشتر بخوانید: گزارش اشپیگل از اردوگاه منافقین در آلبانی

 

اسناد بررسی شده وزارت دادگستری آمریکا نشان می‌دهند که «رودی جولیانی» از زمان تحلیف دونالد ترامپ تاکنون ۳ بار و جان بولتون نیز از زمان روی کار آمدن ترامپ تاکنون ۲ بار با اعضای گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده است.

 

 

آموزش ده‌ها نفر از نیرو‌های مناقین در پایگاه‌های آمریکا در عراق

ماه ژانویه عضو فراکسیون البناء مجلس عراق گزارش داد که نیرو‌های آمریکایی قصد دارند که عناصر گروهک منافقین را همزمان با خروج سربازان این کشور از سوریه به عراق بازگردانند.

وی اظهار داشت که پایگاه‌های آمریکا در شمال عراق ده‌ها نفر از عناصر منافقین را پذیرفته و آن‌ها را مسلح و آموزش داده است.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

کاخ سفید با حمایت از منافقین نقاب از چهره برداشته است

به گزارش خبرنگار حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی در دانشگاه ای-اند-ام تگزاس برخلاف ادعا‌های قبلی خود گفت که واشنگتن با اعمال فشار به دنبال تغییر ماهیت جمهوری اسلامی است، این در حالی است که او و سایر مقامات آمریکایی پیشتر بار‌ها مدعی شده بودند که هدف از سیاست‌های واشنگتن علیه ایران، تغییر رژیم نیست! در این گفت وگو به دلایل تغییر و تحولاتی که واشنگتن در اظهاراتش داشت می‌پردازیم.

مرتضی مکی کارشناس مسائل بین الملل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مطرح کرد: اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر تغییر ماهیت جمهوری اسلامی ایران چیز عجیبی نیست چرا که در طول۴۰ سال گذشته واشنگتن همواره به دنبال تغییر نظام در ایران بود، ولی در برخی دوره‌ها با توجه به سیاست و رویکرد منطقه‌ای براین نکته تأکید کردند که به دنبال تغییر نظام ایران نیستند.


وی افزود: دونالد ترامپ از ابتدای دوره ریاست جمهوری اش شعار‌هایی داد مبنی بر اینکه ما با مسائل داخل ایران کاری نداریم، اما با رویکرد‌های بدون نقابی که در ساز و کار ریاستی خود در مقابل جمهوری اسلامی اتخاذ کرد، نشان داد که به دنبال تغییر نظام در ایران است.


مکی با بیان این که ترامپ در دو سال گذشته نشان داد با هیچ قاعده و قانونی به حقوق بین المللی و مواضع انسانی پایبند نیست، گفت: رئیس جمهور کنونی واشنگتن به صراحت مواضع و دیدگاه خود را دنبال می‌کند و برخلاف دولت‌های سابق که تلاش  داشتند  ارتباطشان با گروه‌های تروریستی را پنهان کنند،   آشکارا با این گروهها در تعامل است.

 

کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به رویکرد دولت ترامپ در همسویی  با جریان‌های سلطنت طلب و گروه‌های تروریستی، توضیح داد: در گذشته همکاری  گروه‌های تروریستی همچون سازمان منافقین با دولت‌های سابق کاخ سفید به این شفافیت دنبال نمی‌شد چرا که منافقین در جمهوری اسلامی ایران پایگاه اجتماعی نداشته و ندارند و هرگونه همسویی با آن‌ها ادعای دموکراسی واشنگتن، در داخل  ایران را زیر سوال می‌ برد، اما در حال حاضر شاهد هستیم که  کاخ سفید هیچ جریانی را برای نفوذ به ایران پیدا نکرده است و در همین راستا هم به همان جریان‌های سلطنت طلب و گروهک منافقین روی آورد تا  از ابزار‌های نفوذ خود استفاده کند و تحت پوشش آن‌ها سیاست‌های ایران ستیزانه خود را دنبال کند.

مکی با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین بعد از ۴۰ سال همچنان  با دولت‌ها و مقامات آمریکایی و اروپایی ارتباط برقرارمی کنند، تصریح کرد: با این تفاصیل  آمریکا قصد دارد از چنین سازمان‌هایی در موعد لازم بهره برداری و استفاده ابزاری خود را کند.

این کارشناس مسائل بین‌الملل اظهار کرد: در جریان جنگ تحمیلی  آمریکایی‌ها  با احداث پایگاه اشرف در عراق تلاش کردند به عنوان سطوح پنجم از این سازمان‌ها برای پیشبرد اهداف ایران ستیزانه خود استفاده کنند؛ همان مواضع و دیدگاه‌ها به یک شکل دیگری دوباره در حال تکرار است و در چنین شرایطی باید دقت کنیم که در زمین ترامپ بازی نکنیم چرا که او به دنبال تنش زایی، تشدید تنش‌ها و ناامنی در منطقه خاورمیانه است،  بنابراین سیاست ایران ستیزانه خود را در همین چارچوب پیگیری می‌کند.

مکی با اشاره به راهکار مقابله با آمریکایی ها، توضیح داد: راهکار اصلی همان صبر استراتژیک در برابر سیاست‌های کینه توزانه واشنگتن در قبال جمهوری اسلامی ایران است همچنین باید به دنبال سیاست تنش زدایی در منطقه باشیم.

کارشناس مسائل بین الملل در ادامه اظهار کرد: علاوه براین نباید با دیدگاه‌های تند مواضعی‌ اتخغاذ کنیم که در منطقه تنش ها را تشدید کند و در قبال برخی از کشور‌های تنش‌زا در منطقه، به همان شکلی که دونالد ترامپ می‌خواهد بازی نکنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من رویکردی که جمهوری اسلامی ایران در قبال سیاست هاو مواضع ترامپ ، راهکار درستی است که به عقلانیت و منطق نزدیک بوده و بهترین پاسخ به سیاست‌های ایران ستیزانه کاخ سفید است و ایران را بیش از امروز به سمت تبدیل شدن به کشوری که تامین کننده امنیت و آسایش در منطقه  پیش می برد.

انتهای پیام/

محسن جهانگیری درگذشت

پزشکی که خودش را دیپلم معرفی کرد تا ببیند در بیمارستان با او چه می کنند؟

تهیه عکس های شبه پورن از کودکان توسط یک آتلیه/عکس

کلیدواژه: رودی جولیانی ترامپ جان بولتون دولت آمریکا گروهک تروریستی منافقین

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۱۹۳۷۱۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ادعای عجیب آمریکا درباره گروهک تروریستی منافقین
 • بولتون: با این اقدام، عزم ما برای ایران آشکارتر شد!
 • مهمترین اقدامات سپاه در دوره فرماندهی سرلشکر جعفری
 • تحکیم روابط تهران-اسلام آباد درسایه مشترکات جغرافیایی وتاریخی
 • مروری بر مهمترین اقدامات سپاه در دوره فرماندهی سرلشکر جعفری
 • در ۱۲ سال فرماندهی سرلشکر جعفری بر سپاه پاسداران چه گذشت؟ + تصاویر
 • گزارش: مهمترین اقدامات سپاه در دوره فرماندهی سرلشکر جعفری
 • امیر قربانی: رژیم آمریکا خود تروریستی است
 • نکات ویژه جلسه پمپئو با جامعه ایرانی- آمریکایی
 • اعترافات مایک پومپئو: در مورد صدمه ندیدن مردم به خاطر تحریم ها، هیچ تضمینی در کار نیست/ به حاشیه نمی روم؛ جان بولتون با مجاهدین خلق ارتباط دارد! / دولت ترامپ عملیات نظامی در داخل ایران برای تغییر حکومت انجام نخواهد داد
 • امیر قربانی:تحریم ها تاثیری بر هوانیروز نگذاشته است/رژیم آمریکا خود تروریستی است
 • صادرات نفت ایران به صفر نمی‌رسد/ سناریوی مذاکره امتحانش را با طرف آمریکایی پس داده است
 • اعترافات پسر دشمن درجه یک منافقین از همکاری با تروریست‌ها/ گفتند رئیس‌جمهوری مریم رجوی در ایران نزدیک است!
 • رئیس ارتش عراق: گروهک‌های زیرزمینی داعشی را تحت کنترل داریم
 • اعترافات جوان 19 ساله فریب‌خورده منافقین
 • گفت‌وگو با فریب‌خورده منافقین؛ با گروهی همکاری کردم که پدرم با آنها جنگیده بود!
 • اعترافایت جوان فریب‌خورده منافقین
 • گفت‌وگو با یک فریب‌خورده منافقین
 • چشمان بولتون کم‌سو شده و مهمل می‌گوید