مشاهده اخبار داغ روز

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت‌های پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی اروپا روزهای در شهر بخارست رومانی برگزار شد.

اسامی نفرات برتر پنج وزن نخست به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- ویتالی کابالویف (روسیه) ۲- فلورین تیتا (رومانی) ۳- فبیان اشمیت (آلمان) و الدانیز عزیزلی (آذربایجان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- استپان ماریانیان (روسیه) ۲- آندره استیگ برگ (نروژ) ۳- لوانی کاوجارادزه (گرجستان) و طالح ممدوف (آذربایجان)
۷۷ کیلوگرم: ۱- رومان ولاسوف (روسیه) ۲- رولاند شوارز (آلمان) ۳- ویکتور نمس (صربستان) و آرسن جلفالکیان (ارمنستان)
۸۷ کیلوگرم: ۱- ژان بلنیوک (اوکراین) ۲- اسلام عباس اف (آذربایجان) ۳- اریک زیلواسی (مجارستان) و دنیس کودلا (آلمان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- رضا کایالپ (ترکیه) ۲- یاکوبی کاجایا (گرجستان) ۳- سرگئی سیمینوف (روسیه) و آلین چیوراریو (رومانی)

همچنین در پنج وزن دوم این رقابت‌ها نیز نفرات زیر به دیدار فینال راه یافتند که امشب به مصاف هم می‌روند.



۶۰ کیلوگرم: ویکتور جیوبانو (مولداوی) – سرگئی امیلین (روسیه)
۶۷ کیلوگرم: گئورگ ساهاکیان (لهستان) – آتاکان یوکسل (ترکیه)
۷۲ کیلوگرم: چنگیز ارسلان (ترکیه) – ابوزید مانتسیگوف (روسیه)
۸۲ کیلوگرم: لاشا گوبادزه (گرجستان) – راجبک بیسلطانوف (دانمارک)
۹۷ کیلوگرم: موسی اولویف (روسیه) – کریل میلوف (بلغارستان)

کد خبر 4589952

منبع: مهر

روایت علی مطهری از جدیدترین نامه‌اش به رهبری/حوادث آبان‌ماه را فقط به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/مجمع تشخیص، شورای نگهبان دوم شده است

حالِ مردم خوب نیست؛ اعتراضات آبان با مردم ایران چه کرد؟

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

کمک داور فوتبال کشورمان خودکشی کرد

منبع این خبر، وبسایت www.mehrnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۱۷۴۱۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

کلیدواژه: کشتی فرنگی مسابقات قهرمانی اروپا رومانی

خبر بعدی:

قهرمانی کشتی گیران نونهال ایران در جام روز جهانی کودک

تیم های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان ایران بعنوان قهرمانی رقابت های بین المللی روز جهانی کودک، دست یافتند.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک از روزهای 20، 21 و 22 آذرماه  با حضور تیم های ارمنستان، قرقیزستان، آذربایجان و ترکمنستان در دو رشته آزاد و فرنگی به همراه تیم های ملی کشورمان (در قالب چند تیم) در سالن یادگار امام (ره) شهر الوند استان قزوین برگزار شد.

در پایان این مسابقات در کشتی آزاد تیم ایران با 245 امتیاز به عنوان نخست رسید و تیم های قرقیزستان و آذربایجان به ترتیب با 97 و 73 امتیاز درجایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند و در کشتی فرنگی تیم ایران با 235 امتیاز قهرمان شد و تیم های قرقیزستان و ارمنستان به ترتیب با 137 و 101 امتیاز بعنوان های دوم و سوم دست یافتند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
38 کیلوگرم: 1- ابراهیم الهی (ایران) 2- سارگیس بگویان (ارمنستان) 3- اسلام آکیمبایف (قرقیزستان) و ادریس بوربور (ایران) 5- محمد سالاروند (ایران) 6- هایک گاسپاریان (ارمنستان) 7- خوشجون عسگراف (آذربایجان) 8- ابوالفضل محمدی (ایران) 9- امیرحسین مرادی (ایران)
41 کیلوگرم: 1- محمدرضا اسدی (ایران) 2- اسماعیل محمداف (ترکمنستان) 3- حسین جعفری (ایران) و محمدرضا داداشی (ایران) 5- سرداربک سابریزائوف (قرقیزستان) و نوریاگدی بایارمورادایف (ترکمنستان) 7- اورخان کارایف (آذربایجان) 8- احمدرضا ناصری (ایران) 9- امیر مهدی نجاتی زاده (ایران) 10- مهدی مصطفی زادگان (ایران)
44 کیلوگرم: 1- ابراهیم خواری (ایران) 2- میلاد ولی زاده (ایران) 3- سینا خلیلی (ایران) و علی خرمدل (ایران) 5- ولادمیر خاچاتریان (ارمنستان) و محمدرضا حسینی (ایران) 7- آیخان وردیف (آذربایجان) 8- زاون آوستیسیان (ارمنستان) 9- یوخان دوختوربک اولو (قرقیزستان) 10- امیر هامایون (ترکمنستان)
48 کیلوگرم:1- میران آکیمبایف (قرقیزستان) 2- امیررضا زالی (ایران) 3- علی کرم پور (ایران) و آندرانیک آوتیسیان (ارمنستان) 5- عرشیا انصاری (ایران) و روشن آقازاده (آذرباجیان) 7- علی آقائی (ایران) 8- محمدرضا شاکری (ایران) 9- محمدجواد کماسی (ایران)
52 کیلوگرم: 1- شهداد خسروی (ایران) 2- علی رضایی (ایران) 3- راتبک راخات (قرقیزستان) و آدن ساکیبایف (قرقیزستان) 5- آریا مقدسی (ایران) و ماهان مهدوی (ایران) 7- رضا پولادوند (ایران) 8- آرمان موسیکیان (ارمنستان) 9- اکبر گاوادوف (آذربایجان) 10- پیمان مرنگی (ایران)
57 کیلوگرم: 1- امیر سیف فیض الهی (ایران) 2- امیرحسین سیراوند (ایران) 3- سجاد نرگسی (ایران) و رامیک هیباتوف (آذربایجان) 5- علی مطلبی (ایران) و مهدی عباس پور (ایران) 7- آیدار ژوژوپبکوف (قرقیزستان) 8- گئورگ زاکاریان (ارمنستا9- التو جبرائیلوف (آذرباجیان) 10- رمضان شوکروف (آذربایجان)
62 کیلوگرم: 1- یوسف جباری (ایران) 2- حسن اسماعیل نژاد (ایران) 3- محمد امین دارایی (ایران) و محمدجواد افتخاری (ایران) 5- طاها شجاعی (ایران) و بایتمیر تولبردیف (قرقیزستان) 7- آرن اسرائیلیان (ارمنستان) 8- امیرمهدی ذولفقارتبار (ایران) 9- عظیم بردی صفراف (ترکمنستان) 10- مهدی فرخی (ایران)
68 کیلوگرم: 1- مجید باقری (ایران) 2- عباس زندیه (ایران) 3- امیر محمد ساداتی (ایران) و محمد مهدی شعبانی (ایران) 7- امیرحسین شغلی (ایران) 8- حمیدرضا نادری (ایران) 9- عرفان جهانی (ایران)
75 کیلوگرم: 1- ابوالفضل یاراحمدی (ایران) 2- هانی فلاحی (ایران) 3- مازیار رسولی (ایران) و مسعود آسترکی (ایران) 5- سادیک عسگراف (آذربایجان) و موخامدزایر پالوانوف (قرقیزستان) 7- امیرمحمد افتخاری (ایران) 8- عرفان چنداری (ایران) 9- ماهیر فرضی زاده (آذربایجان) 10- محمدرضا ذوقی (ایران)
85 کیلوگرم: 1- حسین دلاور (ایران) 2– ارشیا حسینیان (ایران) 3- امیربهادر خرمی (ایران) 4- نوید محمدپور (ایران) 5- امیررضا جهانی (ایران) 6- سعدی محمودی (ایران)

رده بند تیمی: 1- ایران 245 امتیاز 2- قرقیزستان 97 امتیاز 3- آذربایجان 73 امتیاز 4- ارمنستان 65 امتیاز 6- ترکمنستان 41 امتیاز


کشتی فرنگی:
38 کیلوگرم: 1- علی کورایی (ایران) 2– محمد ماهان عرب (ایران) 3- محمدرضا مهم دار (ایران) و صالح سیف خانی (ایران) 5- محمدپویا اسدی (ایران) و مهدی بزی (ایران) 7- سوشیانت مهمدی (ایران) 8- میلاد حسنی (ایران) 9- سعید توراتبک اولو (قرقیزستان) 10- پرهام ولی پور (ایران)
41 کیلوگرم: 1- نور بولات بردیکولوف (قرقیزستان) 2- ابوالفضل جهانگیری (ایران) 3- حسین تمدن زاده (ایران) 4- عبدالخودجا عبدالخودجایف (قرقیزستان) 5- اروخان کارایف (آذربایجان) 6- ابوالفضل چراغیان (ایران) 7- طاها باقری (ایران)
44 کیلوگرم: 1- اسلام ژولدوشبکوف (قرقیزستان) 2– نورسلطان سیورکولوف (قرقیزستان) 3- امیررضا برزنونی (ایران) و ابوالفضل علائی (ایران) 5- محمدمهدی غلام پور (ایران) و علی اصغر سام دلیری (ایران) 7- احمدرضا محمدیان (ایران) 8- هایاک لودویگیان (ارمنستان) و تارلان اسماعیل زاده (آذربایجان)
48 کیلوگرم: 1- محمدرضا توکلیان (ایران) 2- مهرزاد علوی نژاد (ایران) 3- سامان نصیرپور (ایران) و ابوالفضل احمدی (ایران) 5- بکزات خوشتتاربکوف (قرقیزستان) و گاسپار ترتریان (ارمنستان) 7- محمد متین سالمی (ایران) و کاکابای کاکابایف (ترکمنستان)
52 کیلوگرم: 1-عرفان گرکانی (ایران) 2– آرمن سوکیاسیان (ارمنستان) 3- رازاک بیشیکیف (قرقیزستان) و محمد عشیری (ایران) 5- ابوالفضل میرشکاری (ایران) و ابوالفضل شهونی (ایران) 7- محمدحسین عباسی (ایران) 8- سامید باقیروف (آذربایجان) 9- آندرانیک سدراکیان (ارمنستان) 10- بایرامگلدی گلدیف (ترکمنستان)
57 کیلوگرم: 1- عرفان ولی پور (ایران) 2- سید مصطفی رضایی (ایران) 3- محمدرضا عباس پور (ایران) و رضا قیطاسی (ایران) 5- الوین ممدخانلی (آذربایجان) و رستم ماکیچیان (ارمنستان) 7- رمضان شکراف (آذربایجان) و کانان عباسلی (آذربایجان)
62 کیلوگرم: 1- رضا آذرشب (ایران) 2- آشوت خاچاتریان (ارمنستان) 3- علی حسین آبادی (ایران) و سید مرصاد میریحیی پور (ایران) 5- امیر حسین پناهی (ایران) و آرسن ژکشنوف (قرقیزستان) 7- علی شهیدیان (ایران) 8- جیحون گایگیسیزوف (ترکمنستان) 9- آلیک داوودوف (آذربایجان) و آی علی موسایف (آذربایجان)
68 کیلوگرم: 1- امیر محمد مرادی (ایران) 2- نورل دوشونبکوف (قرقیزستان) 3- ابوالفضل نوشادی (ایران) و امیرحسین شیخی (ایران) 5- سواک باقرامیان (ارمنستان) 6- روبن گئورگیان (ارمنستان) 7- پاراهات آتایف (ترکمنستان) 8- علیرضا خدابنده (ایران)
75 کیلوگرم: 1- ابوالفضل چوپانی (ایران) 2- حمیدرضا اسلامی نسب (ایران) 3- آرشاک گیقامیان (ارمنستان) و پوریا گراوند (ایران) 5- مرتضی رزاقی (ایران) و سید هادی حسینی هاشمی (ایران) 7- اسلام گاسانوف (قرقیزستان) و صادق اصغراف (آذربایجان)
85 کیلوگرم: 1- حسین باجوروند (ایران) 2- موخامد آدانزوف (قرقیزستان) 3- عرفان حسنلو (ایران) و امیرعباس شرافتی (ایران) 5- هاراتیون ایکراکاسیان (ارمنستان) و علیم یابوزوف (قرقیزستان) 7- آرشام ملکی پسند (ایران) و ماهیر فرضی زاده (آذربایجان)

رده بندی تیمی: 1- ایران 235 امتیاز 2- قرقیزستان 137 امتیاز 3- ارمنستان 101 امتیاز 4- آذربایجان 46 امتیاز 5- ترکمنستان 22 امتیاز

انتهای پیام

دیگر خبرها

  • نفرات برتر رقابت‌های انتخابی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند
  • ایران قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی روز جهانی کودک شد
  • قهرمانی نمایندگان ایران در کشتی آزاد و فرنگی روز جهانی کودک
  • قهرمانی تیم‌های ایران در رقابت‌های بین‌المللی کشتی روز جهانی کودک
  • نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان معرفی شدند
  • معرفی نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد ناشنوایان
  • گزینه سرمربی گری تراکتور لو رفت
  • تراکتور به دنبال گزینه ایتالیایی ؛ پیشنهاد تی تی ها ارسال شد !
  • تراکتور به دنبال سرمربی ایتالیایی
  • معرفی برترین‌های ۵ وزن نخست کشتی روز جهانی کودک/ فینالیست‌های روز دوم مشخص شدند
  • فرنگی کاران فینالیست انتخابی جام تختی مشخص شدند
  • کشتی فرنگی انتخابی جام تختی| فینالیست ها مشخص شدند+ نتایج مسابقات روز نخست
  • رقابت‌های بین المللی کشتی روز جهانی کودک|فینالیست‌های پنج وزن دوم نخست مشخص شدند
  • فینالیست‌های پنج دوم نخست مشخص شدند
  • رقابت‌های بین المللی کشتی روز جهانی کودک|فینالیست‌های پنج دوم نخست مشخص شدند
  • معرفی فینالیست‌های ۵ وزن دوم کشتی جام روز جهانی کودک
  • بازداشت ۱۶ معترض در برابر پارلمان گرجستان
  • کشتی جام باشگاههای جهان| ترکیب تیم های کشتی آزاد و فرنگی هند مشخص شد
  • زخمی شدن ۵ نظامی گرجستان در حمله انتحاری بگرام