امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شاید بازی با استقلال خوزستان از دیدار با پرسپولیس در جام حذفی برای ما مهمتر باشد.

به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: تشکر می‌کنم از همه عزیزانی که در فصل جاری به فوتبال ایران خدمت کردند، البته اگر نیت‌شان خدایی بوده باشد. قلم شما می‌تواند مطالبات زیادی را انعکاس بدهد و از آن تشکر می‌کنم. درباره بازی باید بگویم که ماحصل یک سال زحمت‌مان بازی فردا است. شاید این بازی از دیدار با پرسپولیس در جام حذفی برای ما مهمتر باشد.

وی افزود: با وجود حب و بغض‌های زیادی که علیه تیم ما وجود داشت، اما توانستیم به اینجا برسیم. استقلال خوزستان جوانان با انگیزه‌ای دارد، اما به بازیکنانم گفته‌ام که باید بیشتر از همیشه با انگیزه باشند، چون دیدار فردا ماحصل زحمات یک فصل ما است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: از سبحانی، عظیمان، کارگران کارخانه فولاد، مدیرعامل، بازیکنان و هواداران تشکر می‌کنم که به کمک همه آنها توانستیم امسال یک جایگاه خوب کسب کنیم. سپاهان امسال به هر جایی که می‌رود استادیوم‌ها پر از تماشاگر می‌شود. شاید هواداران موافق سپاهان و قلعه‌نویی نباشند، اما حضور پرتعداد آنها در ورزشگاه‌های تیم حریف نشان می‌دهد که به اهداف‌مان نزدیک شده‌ایم. شما نگاه کنید که تعداد تماشاگران در بازی تراکتورسازی با سپاهان بیشتر از دیدار تراکتورسازی با پرسپولیس بود، که از این بابت خوشحالیم. امیدوارم فردا ۳ امتیاز را کسب کنیم تا حداقل عنوان نایب قهرمانی ما قطعی شود. البته یکبار در لیگ هشتم برایم اتفاق افتاد که در هفته آخر به قهرمانی رسیدم. با این وجود به بازیکنانم گفته‌ام که کاری به نتیجه دیدار پرسپولیس نداشته باشند و تمرکز‌شان روی بازی خودشان باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر سه عضو هیات مدیره استقلال: امیر قلعه‌نویی!  

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که عملکرد سپاهان در فصل جاری را چگونه ارزیابی می‌کند، اظهار داشت: امسال سال خوبی برای ما بود، سپاهان در دو سه سال گذشته شرایط خوبی نداشت اما امسال بهتر شدیم. تیم ما به لحاظ بودجه در رده پنجم قرار دارد و کمی هم کم لطفی و حب و بغض علیه ما شد. بازی قبلی هم مشخص شد که چیزهایی وجود دارد و مردم متوجه خیلی از مسائل شدند. در مجموع امسال خوب بود و بازیکنان از همه وجود مایه گذاشتند. ما امسال بازیکنان را در عید نوروز فقط ۲۴ ساعت تعطیل کردیم، اما دیدید که بازی ما را به یک تیم دیگر دادند و ۶ فروردین برای سپاهان بازی گذاشتند؛ در واقع ما و پدیده معادلات را بر هم زدیم، تیم پدیده هم لیاقت خود را نشان داد و امیدوارم هر دو تیم آسیایی شویم.

وی با اشاره به اتفاقات دیدار قبلی با پدیده، عنوان کرد: در دقیقه ۳ و با آن شرایط و توهین‌ها که در ورزشگاه امام رضا جای تعجب داشت پنالتی گرفتند، ولی با این وجود و مسائلی دیگری که رقم خورده، اگر در دیدار فردا برنده شویم کار بزرگی کرده‌ایم که من کمترین سهم را در آن داشته‌ام.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره فصل آینده خاطر نشان کرد: گزینه اول، دوم و سوم من برای فصل آینده سپاهان است، اما باید بستر کار فراهم باشد. فصل بعد معیار ما فرق می‌کند، من دوست دارم در سپاهان بمانم و علاقمند هستم که این نهال را که خودم کاشتم سودش را ببرم. من برنامه‌هایم را داده‌ام و امیدوارم خبرهای خوبی منتشر شود. اما اگر دوست نداشته باشند که با من ادامه بدهند مشکلی نیست، من به مسئولان باشگاه گفته‌ام که می‌توانند با گزینه‌های دیگر هم حرف بزنند. به هر حال تا الان شخصاً با هیچ تیمی صحبت نکرده‌ام و امیدوارم سال بعد هم اینجا باشم. من نمی‌توانم خودم را تحمیل کنم اما معیارم فرق کرده است، برای مثال اگر هافبک بگیریم باید کسی باشد که بتواند عملکرد خوبی مقابل الهلال و دیگر تیم‌های بزرگ داشته باشد.

قلعه‌نویی تصریح کرد: یکی از دلایلی که به سپاهان برگشتم تقدیر و تشکری بود که این باشگاه از من داشت، که ذوب‌آهن هم همین کار را برای من تکرار کرد، به همین دلیل من اصفهان را دوست دارم.

پس از سوال خبرنگاری درمورد قرارداد قلعه‌نویی برای فصل آینده، سرمربی سپاهان گفت: قراردادم با باشگاه سپاهان دو ساله است.

همچنین قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای سپاهان نیز گفت: قرارداد قلعه‌نویی دو ساله است، اما باشگاه سپاهان و قلعه‌نویی برای سال دوم باید روی برخی جزئیات به توافق برسند.

قلعه‌نویی در مورد جلسه برگزار شده میان مدیران باشگاه سپاهان مبنی بر اینکه بازیکنان خارجی کمتر و باکیفیت به تیم بیایند، تصریح کرد: این در حد پیشنهاد بوده است. ما کمترین و باکیفیت‌ترین خارجی را در تیم‌مان داریم. باید دعا کنیم دغدغه‌ها و مشکلات اقتصادی کشور برطرف شود و شرایط اقتصادی به وضعیت عادی بازگردد تا از این قانون‌ها نگذارند. چند سال پیش یک تصمیم آبکی گرفتند و برای بازیکنان، سقف قرارداد گذاشتند.

سرمربی سپاهان ادامه داد: آن زمان ۵۰۰ بازیکن فعالیت می‌کردند که قرارداد برخی از آنها ۸۰ میلیون تومان بود، اما این قانون باعث شد قیمت ۴۰۰ بازیکن به سقف قرارداد یعنی ۴۵۰ میلیون تومان برسد. این اتفاق به این خاطر رخ داد که مطالعه نکرده بودند و طرح هم شکست خورد. اگر این ارتباط موجود به مدت ۶ ماه قطع شود، آیا فوتبال ما عقب می‌افتد یا خیر؟ این ارتباط باید باشد، بازیکنان و مربیان خارجی به فوتبال ما بیایند و به آن کمک کنند. این در حد پیشنهاد بوده و کسی آن را زیاد جدی نمی‌گیرد.

منبع: مشرق

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

سپاهان نمی‌گذارد پرسپولیس زیبا بازی کند/ حوصله هواداران سر رفت

فرزاد آشوبی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بازی پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: امیدوارم بازی پرسپولیس و سپاهان مثل دیدار برگشت لیگ برتر نباشد. در آن دیدار حوصله هواداران سر رفت و هیچ گونه لذتی از بازی نبردند چون هر دو تیم محتاط بازی کردند و تمایلی به بردن نداشتند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بازی در جام حذفی است و یکی از تیم‌ها باید به پیروزی برسند. همه انتظار داریم بازی با کیفیت و جذابی ببینیم. فکر می‌کنم تاکتیک سپاهان مانع از این شود که پرسپولیس باز هم بتواند بازی زیبایی انجام بدهد. در دیدار برگشت لیگ برتر که این اتفاق افتاد.

وی افزود: سپاهان به فکر استفاده از موقعیت‌های محدود خود خواهد بود. آنها با سانتر از جناحین می‌خواهند گل بزنند و بازیکنان پرسپولیس باید هوشمندانه کار کنند تا موقعیت خطرناک به حریف ندهند. چون سپاهان در استفاده از این سیستم استادانه بازی می‌کند. بازیکنان پرسپولیس نباید هیچ خطایی پشت محوطه جریمه به حریف بدهند.

آشوبی با اظهار اینکه پیش بینی نتیجه این دیدار خیلی سخت است گفت: اگر پرسپولیس به فینال برسد اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رخ می‌دهد چون هیچ تیمی تاکنون نتوانسته است در هر دو جام به مقام قهرمانی برسد. این موضوع نشان می‌دهد که پرسپولیس تمرکز لازم را برای هر جام که در آن شرکت می‌کند دارد.

کد خبر 4625772 مهدی مرتضویان

چرا متهم لباس زندان نمی‌پوشد؟

رایزنی پشت درهای بسته؛ شروط ایران و آمریکا برای مذاکره مستقیم چه هستند؟

تعویق کنکور سراسری/ توزیع نامناسب قند و شکر/ بسته شدن سایت سهام عدالت

کلیدواژه: رونق تولید وعده های روحانی بازار سکه و ارز بندر فجیره استقلال خوزستان امیر قلعه نویی سپاهان

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۰۴۰۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ابراهیمی: ای کاش بازی سپاهان - پرسپولیس در زمین بی‌طرف برگزار می‌شد!
 • علی‌محمدی: می خواستم بروم، قلعه نویی اجازه نداد
 • مهمترین دغدغه قلعه نویی مقابل پرسپولیس
 • ابهام در ترکیب خط میانی سپاهان مقابل پرسپولیس 
 • سپاهان نمی‌گذارد پرسپولیس زیبا بازی کند
 • تصمیم مهم قلعه‌نویی قبل از بازی با پرسپولیس
 • تمرینات سپاهان در آستانه دیدار با پرسپولیس پشت درهای بسته
 • هشت سرمربی اخیر تراکتور در یک نگاه سریع
 • پرده‌برداری از دلیل حمله غیرمنتظره قلعه‌نویی به استقلالی‌ها!
 • اسلحه پنهان برانکو بلای جان قلعه‌نویی می‌شود! + عکسسرمربی پرسپولیس برای قلعه نویی اسلحه پنهان رو می کند! + عکس
 • برنامه ویژه برانکو در دوئل با قلعه نویی (عکس)
 • قلعه‌نویی تنها گزینه ایرانی تراکتورسازی
 • شکست نزدیک فوتبال دانشجویی ایران برابر شاگردان قلعه‌نویی
 • زاهدی فر با تائید دبیرکل فدراسیون فوتبال، داور دیدار سپاهان- پرسپولیس می‌شود
 • توصیه فکری به استقلالی‌ها: اگر جام می‌خواهید قلعه‌نویی را بیاورید!
 • اگر جام می‌خواهید فقط قلعه‌نویی!
 • مورد عجیب لیکنز؛کارنامه ضعیف با معدل قهرمانی!
 • فکری: اگر جام می‌خواهید قلعه‌نویی را بیاورید!
 • استقلال قهرمان نیم‌فصل دوم، ذوب‌آهن علیمنصور پدیده لیگ