رویداد۲۴ قاسم میرزایی نیکو درباره کاهش محدودیت‌ها برای محصوران و در اختیار گذاشتن برخی امکانات به آن‌ها، گفت: ظاهراً گفته شده است برخی از محدودیت‌ها برداشته خواهد و امکاناتی به این افراد خواهند داد، اما معتقدم رفع حصر یعنی این‌که فرد بتواند مانند من و شما آزادانه رفت و آمد کند، جلسه بگذارد و زندگی کنند.

این عضو کمیته رفع حصر خاطرنشان کرد: شاید بگویند که خطراتی از لحاظ امنیتی این افراد را تهدید می‌کند که قابل قبول نیست.

وی تاکید کرد: آیت‌الله رئیسی ریاست قوه را امروز بر عهده دارند و امیداواری ما این بود که با وجود ایشان فضای نوینی در قوه قضائیه ایجاد شود و مشکلات این چنینی را رفع کند.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع این نیست که با رفع حصر چه مشکلاتی حل خواهد شد، مهم این است که این مبحث دغدغه جمع کثیری از مردم است.

وی ادامه داد: افکار عمومی از روحانی، شورای امنیت و آملی لاریجانی رئیس پیشین قوه قضائیه این موضوع را درخواست کردند، حتی ما کمیته رفع حصر تشکیل دادیم، اما درست نشد و به نتیجه نرسیدیم.

نماینده دهمین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای این کار یک اراده و کمک لازم است تا هرچه زودتر صورت گیرد.

وی با اشاره به در اختیار قرار دادن برخی از امکانات به محصوران، گفت: متوجه شدم قرار است که تلفن همراه و ماهواره در اختیار این افراد قرار گیرد، اما باید گفت: همه این‌ها مسکن موقتی است و داروی اصلی نیست.

میرزایی‌نیکو تاکید کرد: داروی اصلی رفع حصر است و امروز هم چیزی ندارد که بخواهد ممنوعیتی داشته باشد.

شورای امنیت باید تصمیمات خودش را بگیرد و آن را خدمت رهبری ببرد

علی مطهری درباره اقدامات صورت گرفته در خصوص کاهش محدودیت برای میرحسین موسوی، کروبی و رهنورد، گفت: نمی‌دانم این کار‌ها دیگر چیست، یک دفعه حصر را تمام کنند.

وی درخصوص این‌که آیا می‌توان این اقدامات را به مثابه این در نظر گرفت که حصر به صورت پلکانی تا عید قربان در حال رفع است، بیان کرد: خیر، من امیدوار نیستم. رفع حصر بستگی به نظر رهبری دارد و این ایشان باید تصمیم‌گیری کنند.

نماینده تهران تاکید کرد: متاسفانه شورای امنیت هم خودش به طور مستقل وارد عمل نمی‌شود. شورای امنیت باید ابزار و مشاور خوبی برای رهبری باشد. شورای امنیت باید تصمیمات خودش را بگیرد و آن را خدمت رهبری ببرد، ایشان در نهایت در این باره تصمیم می‌گیرند.

مطهری گفت: باتوجه به شرایط کشور بهتر است، رفع حصر به طور کامل صورت گیرد. ما بار‌ها گفته‌ایم، اما فعلا اراده‌ای برای این کار نیست.

رفع پاره‌ای دیگر از محدودیت‌ها برای محصوران

دو روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پاره‌ای از محدودیت‌های ارتباطی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد برطرف شده است.

برخی منابع با اعلام این خبر تاکید کردند که زهرا رهنورد از این پس می‌تواند در صورت تمایل از تلفن همراه استفاده کرده و همچنین اعلام آمادگی شده تا محصوران بتوانند با نصب دستگاه ماهواره به برخی کانال‌های محدود تلویزیونی دسترسی داشته باشند.

از برخی گشایش‌ها ذوق‌زده نیستیم

محمد حسین کروبی فرزند حجت‌الاسلام مهدی کروبی هم در پاسخ به این سوال که آیا گشایشی‌هایی که در مورد میر‌حسین موسوی و زهرا رهنورد صورت گرفته، در مورد آقای کروبی هم انجام شده است، گفت: در سال ۹۸ ماموران امنیتی یک سری گشایش‌هایی را ترتیب دادند از جمله اینکه گفتتد می‌توانیم برای محصوران ماهواره نصب کنیم.

وی افزود: با اینکه آقای کروبی در ابتدا زیاد موافق این کار نبودند، اما با صحبت خانواده مبنی بر اینکه اگر این کار انجام بشود خوب است، پذیرفتند.

کروبی با اشاره به اینکه کانال‌های محدودی برای آقای کروبی باز است، گفت: برای ایشان ماهواره گذاشتند، اما شبکه‌های خیلی کمی را باز گذاشته‌اند. این شبکه‌ها تنها محدود به چند شبکه خبری فارسی است.

فرزند مهدی کروبی افزود: علاوه بر نصب ماهواره گفته شده که خواهر، خواهر زاده‌ها و برادرزاده‌ها هر موقع که بخواهند می‌توانند بدون هماهنگی قبلی به ملاقات ایشان بیایند.

وی درباره اینکه آیا تلفن همراه هم در اختیار ایشان قرار گرفته است، گفت: تلفن در اختیار ایشان نیست، ولی مادرم مدتی است که مشکلی ندارند از اینکه موبایل به منزل ببرند.

محمدحسین کروبی با اشاره به اینکه پیشنهاد گشایش در حصر بعد از ایام تعطیلات نوروز انجام شده است، گفت: در مدت هشت سالی که از حصر گذشته است، متاسفانه هنوز هیچ حکم قضایی به ما نشان نداده‌اند. حتی حاضر به برگزاری محاکمه هم نیستند و محصوران همچنان بلاتکلیف هستند.

کروبی تاکید کرد: تصور نشود بعد از هشت سال به دلیل چند گشایش کوچک، خانواده محصوران ذوق‌زده شده اند. ما معترض هستیم و این حصر را غیر قانونی می‌دانیم.

وی با اظهار امیدواری درباره اینکه ممکن است هر چه جلوتر برویم گشایش‌های بهتری درباره رفع حصر انجام شود، گفت: ما هنوز از این گشایش‌ها هیچ علامت و نشانه‌ای برای اینکه بخواهد رفع حصر به طور کامل انجام شود، برداشت نکرده‌ایم.

فرزند مهدی کروبی افزود: آقای کروبی طبق روالی که از پیش از عید به صورت هفته‌ای یک یا دوبار دیدار‌هایی با افراد مختلف از جمله خانواده شهدا داشته‌اند، این ملاقات‌ها را با افراد محدودی ادامه می‌دهند و در هفته‌های اخیر هم دیدار‌هایی با برخی افراد داشته‌اند. منبع: ایلنا خبر های مرتبط

منبع: رویداد24

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

از کجا لپ تاپ دست دوم خریداری کنیم؟

رپورتاژ آگهی / همه ما به خوبی می دانیم که کامپیوتر ها و تلفن همراه از مهم ترین وسایل ارتباطی هستند که برای راحت تر انجام دادن کارها طراحی شده اند. اگر بخواهیم دقیق تر بررسی کنیم، تکنولوژی امروزه ما را از دنیای بیرون و ارتباط مردمی دور کرده است.

همه ما به خوبی می دانیم که کامپیوتر ها و تلفن همراه از مهم ترین وسایل ارتباطی هستند که برای راحت تر انجام دادن کارها طراحی شده اند. اگر بخواهیم دقیق تر بررسی کنیم، تکنولوژی امروزه ما را از دنیای بیرون و ارتباط مردمی دور کرده است. اگر یک کامپیوتر یا لپ تاپ در منزل داشته باشید، به راحتی می توانید خرید منزل، پوشاک و حتی کار های اداری خود را پیگیری کنید. اینجاست که اهمیت داشتن کامپیوتر ها معلوم می شود.

قبل از آنکه لپ تاپ ها به صورت گسترده تری وارد بازار شوند، در اکثر خانه ها یک کامپیوتر شخصی پیدا می شد. معمولا هم دانشجویان و محصیل بیشترین استفاده را از آن ها داشتند. در حال حاضر اگر بخواهیم یک کامپیوتر خانگی تهیه کنیم باید هزینه سنگینی بپردازیم. ولی بهترین جایگزین آن ها لپ تاپ ها هستند. خرید لپ تاپ استوک و کارکرده که مشتاقان زیادی هم دارند.

آیا می توان به صورت اینترنتی لپ تاپ خرید؟

فروشگاه های آنلاین امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند. به دلیل ذخیره در زمان و هزینه های رفت آمد اکثر افرادی که مشغله کاری دارند بیشتر از فروشگاه های آنلاین خریداری می کنند. شاید با خودتان بگویید که هر چیزی را می توان به صورت آنلاین خریداری کرد ولی برای لوازم الکترونیکی مانند تلفن همراه و لپ تاپ باید به صورت حضوری خرید کرد. اما فروشگاه های آنلاین معتبری هستند که با ضمانت، لپ تاپ نو یا لپ تاپ استوک و کارکرده را با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

فروشگاه اینترنتی تهران آفر

تهران آفر از جمله فروشگاه های معتبر اینترنتی هستند که زمینه فعالیت آنها فروش انواع لپ تاپ استوک و دسته دوم، تلفن همراه و کنسول بازی است که از تمامی برند های دنیا در این فروشگاه وجود دارد. تهران آفر از بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین است که حدود یک دهه فعالیت گسترده ای دارد. در تمام طول این مدت رضایت مشتریان هدف اصلی فعالیت آنان بوده که خوشبختانه بیشترین رضایت از مشتری را کسب کرده اند.

برای مشاهده آخرین قیمت و آخرین محصولات می توانید به وب سایت رسمی https://tehoffer.com/ مراجعه کنید. اما ممکن است دسترسی به سایت برای همه افراد جامعه امکان پذیر نباشد. برای دسترسی سریع تر تهران آفر اپلیکیشن همراه را طراحی کرده است که هر لحظه می توانید از آخرین قیمت ها و محصولات باخبر شوید.

اگر سیستم عامل تلفن همراه شما اندروید است، اپلیکیشن تهران آفر را از گوگل پلی دانلود کنید. و آن دسته از افرادی که سیستم عامل IOS دارند باید از اناردونی این نرم افزار همراه را دانلود کنند.

لینک دانلود اپلیکیشن برای IOS از انادونی

لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید از گوگل پلی

خرید از تهران آفر چه مزیت هایی دارد؟

همانطور که گفتیم در فروشگاه تهران آفر می توانید لپ تاپ کار کرده و استوک را پیدا کنید. علاوه بر این کنسول بازی و تلفن همراه نیز به فروش می رسد. اما ذکر این نکته ضروری است که تمامی محصولات وارداتی این فروشگاه توسط شرکت نوآوران پایتخت انجام می شود. تمامی محصولات با کم ترین سود همراه با گارانتی و ضمانت برگشت پول به دست مشتری می رسد. اگر طی 20 روز پس از تحویل کالا از آن رضایت نداشتید می توانید محصول را همراه با گارانتی به شرکت بازگردانید و کل پول خود را دریافت نمایید.

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی را سرنگون کرد+ جزئیات عملیات

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی را سرنگون کرد

مشخصات و تصویر پهپاد جاسوسی آمریکا که سپاه سرنگون کرد

کلیدواژه: رویداد24 محصوران حصر حصر خانگی حصر موسوی و کروبی موسوی کروبی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مهدی کروبی علی مطهری

منبع این خبر، وبسایت www.rouydad24.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۲۵۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۱۰ قابلیت جذاب تلفن همراه که احتمالا از آن‌ها بی‌خبرید
 • تصاویری از پهپاد غول پیکر جاسوسی آمریکا که سرنگون شد/ پاسخ متفاوت رهبرانقلاب به نامه یکی از سران فتنه/ سریع‌ترین تلفن همراه جهان کدام است؟
 • ویژگی جدید iOS 13 می‌تواند پول شما را حفظ کند/ سریع‌ترین تلفن همراه جهان کدام است؟/ سیستم امنیتی جدید هیوندای پس از تصادف وضعیت مسافران را کنترل می‌کند
 • بیش از ۳۰۰ گوشی قاچاق در قم کشف شد
 • امکان دریافت رمز دوم يكبار مصرف كارتهاي بانك مسکن ( سرويس رمز دوم پويا) فراهم شد
 • پرونده مشکلات تلفن همراه استان خراسان جنوبی روی میز وزیر ارتباطات
 • اطلاعیه قطعی تلفن مشترکان تلفن ثابت
 • دستگاه های مسئول مشکلات تلفن و اینترنت در روستاهای شهرستان بشاگرد را به سرعت رفع کنند
 • تغییرات قیمت گوشی‌های سامسونگ +جدول
 • سریع‌ترین تلفن همراه جهان کدام است؟
 • آزمون‌های تحویل‌دهی ایستگاه‌های زمینی ماهواره «ناهید ۱» آغاز شد
 • ‌قطع یک هفته‌ای تلفن مشترکین شهرک ناز به دلیل کابل دزدی‌
 • راهکار مواجهه با تحریم اپلیکیشن‌های تلفن همراه/ بن بستی که برای متخصصان ایرانی معنا ندارد
 • آزمون‌ تحویل‌دهی ایستگاه‌های زمینی ماهواره «ناهید ۱» آغاز شد
 • مشکل آنتن دهی تلفن در روستای «نوگیدر» حل شد/ مشترک مورد نظر در دسترس است
 • قیمت تلفن همراه نسبت به سال قبل سه برابر شده است
 • ورود بی حد و حصر خودرو به بکرترین ساحل بندرعباس/ اهتمام جدی برای جلوگیری از آن وجود ندارد
 • حفاظت از باغات با اتخاذ روش های تنبیهی امکان پذیر نیست/ با استفاده از ماهواره ها، جلوی دست اندازی به باغات را خواهیم گرفت
 • سبک زندگی با طعم گوشی‌های هوشمند / تأثیر استفاده از تلفن همراه هوشمند بر سبک زندگی کاربران ایرانی