Web Analytics Made Easy - Statcounter

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،  یکی از حساس‌ترین هفته‌های لیگ جزیره از امشب و با برگزاری دیدار نوریچ و واتفورد آغاز خواهد شد. در این هفته از رقابت‌ها ۲ تیم بالای جدولی  به مصاف هم می‌روند. جدال تیم‌های قعرنشین نوریچ و واتفورد نیز یکی دیگر از بازی‌های جذاب این هفته است.  

در حساس‌ترین بازی این هفته که روز یکشنبه برگزار خواهد شد، لیورپول در آنفیلد به مصاف منچستر سیتی خواهد رفت.

بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمی‌شوند!

شاگردان کلوپ با پیروزی برابر مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها می‌توانند اختلافشان با سیتیزن‌ها را به ۹ امتیاز برسانند و صدرنشینی شان را تثبیت کنند.

بیشتر بخوانید: هشدار محمد صلاح به بازیکنان لیورپول

رابی ساوج که سابقه بازی در تیم‌های لیورپول، بورنموث و استوک سیتی را در کارنامه دارد و اکنون به عنوان کارشناس با رسانه‌های ورزشی همکاری می‌کند، پیش بینی کرده لیورپول می‌تواند با پیروزی ۱-۲ این دیدار خانگی را به پایان برساند.  

در طرف دیگر اونای امری که این روزها میان طرفداران آرسنال محبوبیتی ندارد و فشار‌های زیادی را روی خود احساس می‌کند، این هفته باید تیمش را آماده دیدار با لسترسیتی کند که پس از لیوپول و منچستر سیتی در رده سوم قرار دارد و در ۷ بازی از ۸ دیدار اخیر خود به پیروزی رسیده است.  

ساوج اعتقاد دارد روند نتایج ضعیف آرسنال در این هفته هم ادامه خواهد داشت و توپچی‌ها از ورزشگاه کینگ پاور دست خالی بازخواهند گشت.

بیشتر بخوانید: پیش بینی آرسن ونگر درباره دیدار این هفته لیورپول منچسترسیتی

جمعه شب  تیم‌های قعرنشین نوریچ و واتفورد که به ترتیب در رده‌های نوزدهم و بیستم قرار دارند، به مصاف هم می‌روند. فردا نیز رقابت‌های هفته دوازدهم با برگزاری دیدار تیم‌های چلسی و کریستا پالاس برگزار خواهد شد و آبی پوشان لندنی در استمفورد بریج به دنبال کسب ششمین بردشان در این فصل هستند و وستهام در جستجوی راه فرار از ناکامی‌های اخیر به برنلی سفر کرده است.  

تاتنهام که در ۴ هفته اخیر طعم برد را نچشیده، برای افتادن روی دور بُرد باید در یک دیدار خانگی شفیلد یونایتد را از پیش رو بردارد. نیوکاسل با بورنموث و ساوتهمپتون با اورتون هم دیگر بازی‌های این روز را برگزار می‌کنند.  

اما یکشنبه و در روزی که پرونده مسابقات هفته دوازدهم بسته خواهد شد، منچستر یونایتد در خانه از برایتون میزبانی می‌کند و تیم‌های ولورهمپتون و استون ویلا در یکی از شهرآورد‌های منطقه میدلند به مصاف هم می‌روند.

بیشتر بخوانید: ضرب الاجل آرسنال به امری/ ضیافت شام مدیر توپچی‌ها با مورینیو

پیش بینی‌های رابی ساوج برای بازی‌های هفته دوازدهم پرمیر لیگ انگلستان: 

نوریچ ۲-۱ واتفورد چلسی ۳ -۱ کریستال پالاس برنلی ۲-۱ وستهام نیوکاسل ۱-۰ بورنموث ساوتهمپتون ۱-۱ اورتون تاتنهام ۲-۲ شفیلد یونایتد لستر سیتی ۲-۱ ارسنال منچستر یونایتد ۲-۰ برایتون ولورهمپتون ۱-۱ استون ویلا لیورپول ۲-۱ منچستر سیتی

انتهای پیام/ 

پیش بینی دیدار‌های هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس

منبع: باشگاه خبرنگاران

کلیدواژه: اخبار ورزشی دنیای ورزش

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۵۷۲۲۳۳۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

خبر بعدی:

سومی آزادکاران نونهال ایران در آسیا

رقابت های کشتی نونهالان آسیا با عنوان سومی آزادکاران ایران به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در پایان مسابقات کشتی آزاد نونهالان آسیا در تایلند، آزادکاران ایران با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز پس از ژاپن و هند به عنوان سومی رسیدند. 

آرمان الهی در وزن ۴۸ کیلوگرم، هومن کلهری در وزن ۶۲ کیلوگرم، سام دانشور در وزن ۸۵ کیلوگرم به مدال طلا، صدرا فولادزاده در وزن ۷۵ کیلوگرم به مدال نقره،  بنیامین آشفته در وزن ۳۸ کیلوگرم و امیرعلی فراستی در وزن ۶۸ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند. محمدطاها اکبرزاده در وزن ۴۱ کیلوگرم و امیرحسین خسروی در وزن ۵۷ کیلوگرم پنجم شدند. متین کتولی در وزن ۴۴ کیلوگرم و سید ابوالفضل حسینی در وزن ۵۲ کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

در رده بندی تیمی ایران با ۱۶۱ امتیاز سوم شد، تیم های ژاپن با ۱۹۷ امتیاز و هند با ۱۶۳ امتیاز اول و دوم شدند. و تیم های قزاقستان با ۱۵۹، ازبکستان با ۱۱۱ و مغولستان با ۹۵ امتیاز در جایگاه های چهارم تا ششم ایستادند.

نتایج نمایندگان کشتی آزاد نونهالان ایران در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۳۸ کیلوگرم بنیامین آشفته پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۴ مقابل حمیدبک اوتانظراف از ازبکستان به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۵ بر ۵ مغلوب بک دولت آقابک از قزاقستان شد و به دیدار رده بندی رفت. آشفته در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر مقابل سایخانسانا گالخو از مغولستان به برتری دست یافت و صاحب مدال برنز شد.
در وزن ۴۱ کیلوگرم محمدطاها اکبرزاده در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب هاراتو اما از ژاپن شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب جهانگیر تولکونوف از ازبکستان شد و در جایگاه پنجم ایستاد.
در وزن ۴۴ کیلوگرم متین کتولی در دور اول با نتیجه ۴ بر ۴ از سد عادیل کاریپبکوف از قرقیزستان گذشت. وی در دور بعد با نتیجه ۱۴ بر ۶ مغلوب کامران بک نوراله یف از ازبکستان شد و با توجه به شکست حریفش در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت و هفتم شد.
در وزن ۴۸ کیلوگرم آرمان الهی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل نظیرت اسنگولوف از قرقیزستان با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۳ بر ۲ از سد محمدعلی ساگینبای از قزاقستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. الهی در این دیدار با نتیجه ۶ بر ۳ مقابل ایبوکی کامیکاوا از ژاپن به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.
در وزن ۵۲ کیلوگرم سید ابوالفضل حسینی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۵ مقابل بایدولت از قزاقستان مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر قزاق، حسینی از دور رقابت ها کنار رفت و هفتم شد.
در وزن ۵۷ کیلوگرم امیرحسین خسروی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر ایچوان چیو از چین تایپه را شکست داد. وی در دور بعد مقابل حمزه نافیش از اردن با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. خسروی در این مرحله با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب تایگا هیبارینو از ژاپن شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر و ضربه فنی مغلوب کانیش ژاکسیلیک از قزاقستان شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.
در وزن ۶۲ کیلوگرم هومن کلهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل ضمیر دانیار از قزاقستان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با  نتیجه ۳ بر ۱ جلال الدین جلال اف از ازبکستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. کلهری در این دیدار با نتیجه ۶ بر صفر ادریس بهرام اف از تاجیکستان را از پیش رو برداشت و به مدال طلا دست یافت.
در وزن ۶۸ کیلوگرم امیرعلی فراستی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۲ مقابل ایوب جان بازارزاده از تاجیکستان به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۷ مغلوب کویچیرو ناگایی از ژاپن شد و به دیدار رده بندی رفت. فراستی در این دیدار با نتیجه ۸ بر صفر وی لی از چین تایپه را شکست داد و به مدال برنز رسید.
در وزن ۷۵ کیلوگرم صدرا فولادزاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۲ بر صفر و ضربه فنی فانوفات چایلوس از تایلند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر ۲ از سد دیپانشو داهیا از هند گذشت و راهی دیدار فینال شد. فولادزاده در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب عادیل بک یربولاتوف از قزاقستان شد و به مدال نقره رسید.
در وزن ۸۵ کیلوگرم سام دانشور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۱ از سد خوسلن تسرما از مغولستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۵ بر ۱ مقابل خداداد حکیم اف از تاجیکستان به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. دانشور در این دیدار با نتیجه ۵ بر ۳ از سد روناک از هند گذشت و به مدال طلا دست یافت.
به گزارش ایسنا، پیش از این تیم ملی ‌کشتی فرنگی نونهالان ایران نیز با کسب ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز به عنوان قهرمانی آسیا در کشور تایلند دست یافت.
امیر کاظمی، مهدی غلامیان و اسماعیل نبوی به مدال طلا دست یافتند،ابوالفضل ظهیری و امیرحسین بختیارنژاد صاحب مدال نقره شدند و بنیامین رستگار و امیرحسین علوانی به مدال برنز رسیدند.

نتایج نمایندگان کشتی فرنگی نونهالان ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن ۳۸ کیلوگرم که مسابقات با حضور ۶ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، محمد پورابراهیمی در مبارزه نخست با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب آندوب کومار از هند شد. وی در دور بعد مقابل شاه نظربک شونظراف از ازبکستان با نتیجه ۸ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت و ششم شد.
در وزن ۴۱ کیلوگرم که مسابقات با حضور ۶ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، محمدامین آذرپیرا در دور اول با نتیجه ۸ بر ۳ مقابل آسیلبک کریم اف از ازبکستان مغلوب شد. وی در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۱ بایل شوکوروف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و بعنوان نفر دوم این گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب کانیشبک ژانگاژول از قزاقستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب بایل شوکوروف از قرقیزستان شد و در جایگاه چهارم ایستاد.
در وزن ۴۴ کیلوگرم: که رقابت ها با حضور ۷ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، بنیامین رستگار در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر مقابل کی ژنگ ژو از چین تایپه به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب عبدالعزیز مومینوف از قرقیزستان شد و بعنوان نفر دوم این گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. وی در این مرحله با نتیجه ۸ بر صفر مقابل سمندر مادامینوف از ازبکستان شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. رستگار در این دیدار با نتیجه ۹ بر صفر وینای یاداو از هند را از پیش رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.
در وزن ۴۸ کیلوگرم که مسابقات با حضور ۶ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، امیر کاظمی در دور اول با نتیجه ۳ بر صفر رامیل بردیکولوف از قرقیزستان را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر ۳ مقابل ترانای سریکوان از تایلند به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کاظمی در این مرحله با نتیجه ۴ بر صفر از سد سرداربک شوزودوف از ازبکستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۸ بر ۷ از سد دهانراج جامنیک از هند گذشت و به مدال طلا دست یافت.
در وزن ۵۲ کیلوگرم امیرعلی مجازی در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر مقابل صدرالدین تولکینبویف از ازبکستان مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مجازی از دور رقابت ها کنار رفت و نهم شد.
در وزن ۵۷ کیلوگرم که رقابت ها با حضور ۷ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، ابوالفضل ظهیری در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر و ضربه فنی تاناکریت یانتافان از تایلند را شکست داد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر ۳ از سد موعلی پاتهان از هند گذشت. ظهیری در دور سوم با نتیجه ۱ بر ۱ از سد سردار گایپنظروف از ازبکستان  گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۴ از سد میراس ماخامبت از قزاقستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب امیرجان اوبیدوف از تاجیکستان شد و یه مدال نقره رسید.
در ۶۲ کیلوگرم مهدی غلامیان در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر نبیل شیلبایه از اردن را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۹ بر ۲ شوهیجهان بوبویف از تاجیکستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. غلامیان در دیدار پایانی با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل عزیز حسن اف از ازبکستان پیروز شد و به مدال طلا دست یافت.
۶۸ کیلوگرم که مسابقات با حضور ۶ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد. سید اسماعیل نبوی در دور اول با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل میرجلال شوکت اف از ازبکستان مغلوب شد. وی در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ سومیت از هند را مغلوب کرد و بعنوان نفر دوم گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. نبوی در این دیدار با نتیجه ۵ بر ۵ از سد ادیل نوربکوف از قرقیزستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه ۹ بر ۴ و ضربه فنی علینور تولوگالی از قزاقستان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.
در وزن ۷۵ کیلوگرم که مسابقات با حضور ۶ نفر، به صورت دوره ای در دو گروه برگزار شد، امیرحسین علوانی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر چیه تانگ چانگ از چین تایپه را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر صفر مقابل حسن گاسانوف از قرقیزستان پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. علوانی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۲ و ضربه فنی مغلوب شروز قانیجونی از تاجیکستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل حسن گاسانوف از قرقیزستان به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.
در وزن ۸۵ کیلوگرم که رقابت های آن با حضور ۵ نفر و به صورت دوره ای برگزار شد، امیرحسین بختیارنژاد با نتیجه ۴ بر ۲ و ضربه فنی پرانشیت اهلاوات از هند را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب علی بکنگازی از قزاقستان شد. بختیارنژاد در دور سوم با نتیجه ۸ بر ۴ و ضربه فنی سنجر استالبکوف از قرقیزستان را شکست داد. وی در آخرین مبارزه با نتیجه ۹ بر ۱ مقابل ماکسیم لگاشنف از ازبکستان شکست خورد و با توجه به کسب امتیازات بهتر به مدال نقره دست یافت.
انتهای پیام

دیگر خبرها

  • گل زیبای رابی بریدی، بازیکن پرستون مقابل لیورپول در دیدار دوستانه / فیلم
  • اسلوت: با تنها یک شوت گل دریافت کردیم؛ ایده‌های جدید به تمرین نیاز دارند
  • پیروزی گیتی پسند مقابل سن ایچ ساوه
  • لیورپول 0-1 پرستون؛ اسلوت پشت درهای بسته ماند
  • رسمی: ستاره سابق لیورپول شاگرد فابرگاس شد
  • آزدکاران نونهال ایران به عنوان سوم آسیا دست یافتند
  • سومی آزادکاران نونهال ایران در آسیا
  • هافبک سابق لیورپول در رادار بایرلورکوزن؛ علاقه ژابی آلونسو به جذب جوئل ماتیپ
  • نفرات راه یافته به دیدار‌های پایانی و رده بندی پنج وزن نخست مشخص شدند
  • اعجوبه 14 ساله: بازیکن سیتی در آمریکا تاریخ‌سازی کرد