شهردار اصفهان گفت: اگر مجوز دریافت ۵۹۰ میلیون یورو از شورای اقتصاد اخذ شود، می‌توانیم همزمان با عملیات عمرانی ایستگاه‌های مترو، تجهیزات لازم را نیز خریداری کنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت الله نوروزی در برنامه زنده تلویزیونی «اینجا اصفهان»، ضمن آرزوی قبولی طاعات شهروندان در ماه مبارک رمضان، پیشاپیش عید سعید فطر را تبریک گفت و از شهروندانی که با ارسال پیام‌های تشکرآمیز از اقدامات انجام شده شهرداری در قالب «انقلاب عمرانی» تشکر کردند، قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌ها برای زیست سالم شهروندان در شهر فراهم شده است، خاطرنشان کرد: پروژه‌های متعددی در مناطق مختلف شهر ساخته و آماده بهره‌برداری شده است.

شهردار اصفهان با اشاره به برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح»، افزود: این برنامه از سال گذشته آغاز و هر هفته با افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های متعدد اجرا شده و در حال حاضر نیز پروژه‌های متعددی در نوبت افتتاح و بهره‌برداری قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات می‌تواند بیانگر توان بالای شهر اصفهان باشد، گفت: با فعالیت خادمان مردم در شهرداری امکانات زیادی برای رفاه هر چه بیشتر شهروندان در نقاط مختلف شهر ایجاد شده است.

تحقق عدالت فضایی در شهر

نوروزی با بیان اینکه مردم باید آگاه باشند که شهرداری نمی‌تواند در حریم شهر متولی انجام اقدامات باشد، افزود: در این دوره مدیریت شهری با شعار «عدالت فضایی» اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با اشاره به احداث و تکمیل خط یک متروی اصفهان در مدت زمان طولانی، اظهار کرد: در این دوره مدیریت شهری در مدت زمان چهار ماه ۱۵ درصد باقی‌مانده خط یک مترو را تکمیل کردیم و اسفندماه ماه سال ۹۸ تعداد مسافران مترو به ۱۲۰ هزار نفر در روز رسید، اما متأسفانه شرایط کرونایی آمار مسافران مترو را کاهش داد به طوری که در حال حاضر با توجه به شرایط ایجاد شده، از حداکثر ظرفیت مترو استفاده نمی‌شود.

شهردار اصفهان با بیان اینکه خط دو قطار شهری اصفهان با سرعت زیاد و سرمایه سنگین از دارک زینبیه آغاز شده و شمال شرق اصفهان را به غرب شهر متصل خواهد کرد، گفت: در جبهه شمال شرقی خط دو مترو حفاری در حال انجام است و برای حفاری از سمت جبهه غربی نیز قراردادی با قرارگاه خاتم الانبیا منعقد و شفت و تی. بی. ام مهیا و برخی از اقدامات برای کابل‌های برق آماده‎سازی شده تا به زودی شاهد آغاز عملیات حفاری از این جبهه نیز باشیم.

وی با تاکید بر اینکه تونل خط دو از جبهه غربی با استفاده از یک دستگاه تی. بی. ام با کاتر هدی به قطر ۹.۵ متر در یک تونل و از جبهه شمال شرقی دو تونل با تی. بی. ام با کاترهد شش متری حفاری می‌شود، اظهار کرد: حد فاصل دارک تا کهندژ ۱۶ ایستگاه وجود دارد که ۱۲ ایستگاه آن با پیشرفت فیزیکی خوبی در حال احداث است.

نوروزی خاطرنشان کرد: در بودجه سال جاری شهرداری برای آزادسازی ایستگاه مترو رهنان اعتبار لازم در نظر گرفته شده و مورد تصویب شورای شهر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه آزادسازی ایستگاه‌های شکرشکن، فلسطین و امام علی (ع) در مسیر خط دو متروی اصفهان در حال انجام است، تاکید کرد: اگر شرایط تحریم نبود همزمان با احداث ایستگاه‌ها، سگمنت گذاری و ریل‌گذاری نسبت به خرید تجهیزات نیز اقدام می‌کردیم.

شهردار اصفهان با اشاره به درخواست تخصیص ۵۶۰ میلیون یورو برای تأمین تجهیزات خط دو متروی این شهر، اظهار کرد: اگر مجوز ۵۹۰ میلیون یورو از شورای اقتصاد دریافت شود، می‌توانیم این حرکت موازی را انجام داده و همزمان با عملیات عمرانی ایستگاه‌های مترو، تجهیزات لازم را خریداری کنیم.

وی تاکید کرد: اگر سرعت احداث خط دو مترو همچون شرایط فعلی ادامه یابد، در آینده نزدیک شاهد مهیا شدن زیرساخت‌های این خط خواهیم بود.

نوروزی با بیان اینکه در خط دو مترو روزانه ۴۰۰ متر حفاری در حال انجام است، گفت: برای احداث ایستگاه‌های خط دو متروی اصفهان با استفاده از روش نوین، شاهد ایجاد کمترین فضای کارگاهی و مشکلات ترافیکی برای شهروندان هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر در عمق ۳۰ متری زمین مهندسان و کارگران به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند چرا که یک شهر زیر شهر در حال احداث است.

ایجاد نوار سبز در اطراف حلقه حفاظتی شهر برای جلوگیری از حاشیه نشینی

شهردار اصفهان با اشاره به پروژه حلقه حفاظتی شهر، تصریح کرد: وقتی از این پروژه سخن به میان می‌آید بدان معنا است که از توجه به محیط زیست، کاهش آلودگی‌ها و ترافیک همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش مصرف سوخت صحبت می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه حلقه حفاظتی فقط یک جاده نیست، بلکه صدها پیوست دارد که می‌تواند منجر به حفظ جان و سلامت مردم باشد، اظهار کرد: حلقه حفاظتی شهر ۸۰ کیلومتر طول دارد که ۵۰ کیلومتر آن در محدوده شهر اصفهان واقع شده و افتخار بزرگی برای اصفهان است، زیرا از اثرات مثبت آن سایر شهرهای کشور نیز بهره‌مند خواهند شد..

نوروزی گفت: اطراف حلقه حفاظتی شهر، نوار سبزی ایجاد خواهد شد تا از رشد بی‌رویه شهر و حاشیه نشینی جلوگیری کند؛ این پروژه برای ساکنان شهرهای مختلف قدرت گزینش برای انتخاب مسیر جهت رسیدن سریع‌تر به مقصد را ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه حدفاصل پل آفتاب که ظرف مدت ۱۰ ماه احداث شد و یکی از نقاط حلقه حفاظتی شهر به شمار می‌رود تا تقاطع سردار شهید سلیمانی، هفت و نیم کیلومتر مسیر وجود دارد، تصریح کرد: در این مسیر در جاده قهجاورستان زیرگذر بزرگی در حال احداث است، همچنین در چند صد متری آن بر روی کانال آب پل دیگری احداث می‌شود.

شهردار اصفهان با تاکید بر حجم زیاد آزادسازی‌ها در مسیر اجرای حلقه حفاظتی شهر، افزود: بیشترین حجم آزادسازی‌ها در مسیر هفت و نیم کیلومتر مسیر حلقه حفاظتی شهر حدفاصل پل آفتاب تا پل سردار شهید سلیمانی بوده که به صورت میلیمتری در حال انجام است و فقط یک هزار و ۵۰۰ متر از مسیر آزادسازی نشده است.

وی ادامه داد: بین محله‌های خاتون آباد و دهنو ۱۵۰۰ متر فاصله وجود دارد که در این محدوده نیز یک پل احداث خواهد شد؛ البته هر کجا آزادسازی‌ها صورت گرفته، کارگاه‌های عمرانی نیز فعال شده است.

طراحی و معماری ویژه در پروژه سردار شهید سلیمانی

نوروزی با اشاره به مجموعه پل‌ها و تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی خاطرنشان کرد: این پروژه از نظر طراحی و معماری بسیار ویژه است و نوع پایه‌های آن در ایران وجود ندارد.

وی اظهار کرد: این پروژه قرار بود ظرف مدت ۳۶ ماه احداث شود، اما خوشبختانه با فعالیت جهاد گونه در مدت زمان ۲۰ ماه و ۲۰ روز و با کمتر از ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه به اتمام رسید و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شهردار اصفهان تاکید کرد: پروژه سردار شهید سلیمانی یک پروژه محرک توسعه برای شرق اصفهان به شمار می‌آید.

وی با اشاره به تحقق عدالت فضایی در شهر، گفت: عدالت فضایی یعنی احداث ورزشگاه‌های رستم و سهراب در منطقه کمتر برخوردار ۱۴ شهرداری، احداث مجموعه فرهنگی دکتر شریعت در محله حصه که تا دو سال پیش کوچه‌های آن آسفالت نبود، احداث فرهنگسرای مظاهری در منطقه ۱۲ شهرداری و احداث دو سینما در مناطق ۱۱ و ۱۵ شهرداری؛ البته گاهی پروژه‌ها مستقیم و گاهی غیرمستقیم به مناطق کمتر برخوردار شهر می‌رود.

نوروزی با بیان اینکه احداث ایستگاه‌های خط دو مترو در دارک و زینبیه عمران و آبادانی را به همراه دارد و با انجام این اقدامات توسعه به این منطقه کمتر برخوردار رفته است، اظهار کرد: معتقدیم انجام این اقدامات آثار مثبت بسیار زیادی از اکنون تا آینده به همراه دارد.

وی افزود: حدفاصل پل سردار شهید سلیمانی تا جاده شیراز بخش زیادی باید در مسیر رینگ چهارم آزادسازی و تعریض شود، همچنین قبل از راه‌آهن مسیر رینگ باید به سمت چپ منحرف و از مجاورت سیتی سنتر به سمت جاده سپاهان شهر و از آنجا به سمت شهر ابریشم ادامه پیدا کند؛ در این محل برای انجام آزادسازی‌ها مذاکراتی با ارتش انجام و توافقات اولیه صورت گرفته است.

شهردار اصفهان ادامه داد: در مسیر رینگ چهارم یک تقاطع غیر همسطح در جاده ذوب آهن (در مجاورت زندان مرکزی اصفهان) احداث می‌شود و از آنجا به سمت آتشگاه ادامه یافته و تقاطع غیر همسطح دیگری در آتشگاه احداث خواهد شد؛ سپس مسیر به سمت دانشگاه صنعتی، ورزشگاه نقش جهان، دولت آباد و از آنجا به سمت پل آفتاب منتهی و رینگ تکمیل خواهد شد که برای تحقق این ابر پروژه باید شهرداری شهرهای ابریشم، خمینی شهر، درچه و دولت آباد همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به احداث پروژه تقاطع شهدای ورزشکار، خاطرنشان کرد: ۷۵ درصد هزینه‌های احداث این پروژه توسط شهرداری اصفهان و ۲۵ درصد توسط شهرداری دولت آباد پرداخت خواهد شد.

بیرون اصفهان برای اصفهان با خلق «شرکت سرمایه»

نوروزی با بیان اینکه برای حلقه حفاظتی شهر «شرکت سرمایه» تشکیل می‌شود، تصریح کرد: در این راستا مذاکرات لازم با معاون وزیر راه و شهرسازی انجام و توافق‌نامه‌ای امضا شده است؛ با خلق شرکت سرمایه، بیرون اصفهان برای اصفهان خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه برای کنارگذر شرق اصفهان نیز شرکت سرمایه تشکیل شده است، ادامه داد: دایره بزرگی گذر شرق و غرب اصفهان را تشکیل می‌دهد؛ البته کنارگذر غرب اصفهان در سه دولت قبل انجام شد و همزمان کنار گذر شرق نیز آغاز شد، اما در اجرای آن حدود هشت سال تأخیر ایجاد شد که خوشبختانه در دولت فعلی مورد توجه قرار گرفت به طوری که این پروژه در حال تکمیل است.

شهردار اصفهان اظهار کرد: انجام این اقدامات اصفهان را در ایران نمونه می‌کند، چرا که نمی‌توان از شهر گردشگری سخن گفت که از رینگ دوم آن کامیون‌ها عبور کند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر زیرساخت‌های شهری آماده شده تا سلامت شهروندان و آیندگان در این شهر را تضمین و به توسعه پایدار که واژه حقوق بشری است کمک کنیم؛ معتقدیم باید به فکر شهروندان امروز و فردای شهر باشیم، البته توده و بخش کثیری از مردم در جریان امور هستند و اظهار نظر عده اندکی نمی‌تواند باعث کند شدن انجام امور شود.

نوروزی تاکید کرد: تا آخرین لحظه سرعت خدمت‎رسانی را روز به روز افزایش خواهیم داد تا رفاه عمومی و آسایش هر چه بیشتر شهروندان رقم بخورد.

چشم‌انداز برنامه اصفهان ۱۴۰۵ «شهر زیست پذیر و رقابت پذیر»

وی با بیان اینکه ششمین برنامه راهبردی اصفهان فردا رونمایی خواهد شد، گفت: اصفهان از سال ۷۵ تا کنون دارای برنامه‌های پنج ساله بوده است؛ این برنامه‌ها مربوط به سال‌های ۹۰ تا ۹۵، ۹۵ تا ۱۴۰۰ و ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۵ راهبردی است.

شهردار اصفهان با بیان اینکه برای تهیه و تدوین برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ یک سال زمان تلاش شده و از نظرات علما، اساتید، دانشگاهیان، اصناف و اقشار مختلف جامعه استفاده شده است، افزود: این برنامه با مشارکت مردمی و انجام یک کار علمی دقیق دانشگاهی تدوین و آماده شده است.

وی خاطرنشان کرد: چشم‌انداز برنامه اصفهان ۱۴۰۵ «شهر زیست پذیر و رقابت پذیر» است تا استانداردهای زندگی سالم در شهر فراهم شود؛ در شهر زیست پذیر باید از اتلاف وقت شهروندان جلوگیری شود، در شهر رقابت‌پذیر باید کارآفرینان و بخش خصوصی در جریان شهری نقش داشته باشند و با یکدیگر رقابت کنند و کسب و کار آنها رونق داشته باشد.

نوروزی با بیان اینکه برنامه اصفهان ۱۴۰۵ سنجش پذیر است، تاکید کرد: سنجش پذیری به معنای نتیجه محوری است بدان معنا که برنامه قابل ارزیابی و نتایج آن باید مشخص باشد همچنین عوامل آن باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اجرای پروژه تراموا در شهر گفت: در این راستا با قرارگاه خاتم الانبیا تفاهم‌نامه‌ای امضا شده است، البته عده‌ای در خصوص اجرای راه‌اندازی تراموا نظرات دیگری دارند، اما در دیدار تصویری اخیر با شهردار فلورانس نیز مذاکره‌ای پیرامون تراموا انجام و ایشان معتقد بود سریع‌ترین و ارزان‌ترین وسیله حمل و نقل در شهرهای جهانی تراموا است و به همین سبب از شرکت هیتاچی درخواست کرده بودند که برای توسعه تراموا در این شهر واگن بسازد.

شهردار اصفهان افزود: شهر اصفهان به عنوان یک شهر بین‌المللی، جهانی و تاریخی باید از امکانات و زیرساخت‌های لازم برخوردار باشد؛ این شهر را باید با تمام وجود حفظ و از دستاوردهای تاریخی آن صیانت کنیم.

احیای دولتخانه صفوی

وی با اشاره به احیای دولتخانه صفوی در اصفهان، تصریح کرد: حدفاصل میدان آزادی تا سی و سه پل پیاده راه‌ها ساماندهی و آبراه و فضای شهری مناسبی در این مسیر ایجاد خواهد شد و در ادامه حدفاصل سی و سه پل تا میدان انقلاب طراحی ویژه‌ای در نظر گرفته شده تا محور گردشگری شهر تکمیل و از میراث تاریخی نیز حفاظت کنیم و شاهد رونق کسب و کار کسبه باشیم.

نوروزی ادامه داد: پیاده رو سازی مسیر حدفاصل میدان امام حسین (ع)، خیابان سپه تا میدان امام (ره) و از سمت بازار به طرف میدان امام علی (ع) در حال انجام است؛ البته به ۱۰ نفر از دلسوزان شهر مأموریت دادیم که در صورت وجود هر گونه نقص در ساماندهی و پیاده رو سازی مسیر میدان امام حسین (ع) و خیابان سپه مراتب را گزارش دهند تا بهبود کیفیت ایجاد شود چرا که اینجا به محور فرهنگی و گردشگری و محور پاسداری از حریم تاریخ و میراث و هویت شهر تبدیل خواهد شد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه در شهرداری افرادی کاردان، با تجربه و دلسوز برای شهر در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند که امیدواریم با تمام شدن شرایط کرونایی بار دیگر شاهد شهری مملو از گردشگر و رونق صنعت گردشگری اصفهان باشیم.

شهردار اصفهان گفت: امسال در آستانه عید سعید فطر جشنواره گل سرخ در شهر اصفهان حدفاصل چهارراه تختی تا دروازه شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایمنا؛ در پایان این برنامه شهردار اصفهان از «میر معصومی» پیرمرد گل فروش معروف اصفهان که تصویر آن توسط «استاد طاهری» یکی از نقاشان برجسته بر روی یکی از دیواره‌های خیابان شریعتی نقش بسته، با اهدای اثر ارزشمند صنایع دستی تجلیل کرد.

کد خبر 492858

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: ایمنا

کلیدواژه: شهردار اصفهان قدرت الله نوروزی اینجا اصفهان شهر حلقه حفاظتی ترافیکی عدالت اجتماعی کلانشهر مناطق کمتر برخوردار شهرداری اصفهان هر یکشنبه یک افتتاح مترو اصفهان تراموا رینگ چهارم برنامه اصفهان ۱۴۰۵ مدیریت شهری برنامه ریزی شهری مترو مشارکت شهروندان پل آفتاب سپاهان شهر شهر زیست پذیر رتبه رقابت پذیری سنجش آلودگی هوا ترافيک حمل و نقل عمومي حقوق شهروندی شهرداری افتتاح پروژه های عمرانی پروژه های شهری بودجه و اعتبارات شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق سردار شهید سلیمانی شهردار اصفهان حال انجام حلقه حفاظتی شهر اصفهان ۱۴۰۵ عدالت فضایی آزادسازی ها شرکت سرمایه حال حاضر زیرساخت ها ایستگاه ها شهر اصفهان میدان امام خط دو مترو خواهد شد پروژه ها

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۱۸۷۹۴۱۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

بازی اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری؛ شگفتی در راه است؟

واکنش روحانی به ادعاهای رئیسی و یارانش

فیلم| جنجال جدید بهنوش بختیاری؛ اعتراض الکی نکنید و رای بدهید

وزیر اطلاعات احمدی‌نژاد: به شورای نگهبان گفتم هاشمی پیروز انتخابات است، ردصلاحیت شود

نوشتن کد انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، الزامی نیست (فیلم)

خبر بعدی:

درخشش حضور مرزنشینیان قصرشیرین در انتخابات برای صیانت از امنیت

به گزارش خبرنگار ایرنا، شهرستان مرزی قصرشیرین در غربی‌ترین نقطه ایران اسلامی  از ساعت هفت صبح امروز همزمان با دیگر نقاط کشور سراز پا نمی شناسد تا شاهد حضور فرزندان مرزدارش برای دفاع از این سرزمین و امنیت موجود در انتخابات سرنوشت ساز امروز جمعه ۲۸ خرداد باشد.

حضور مردم مرزنشین قصرشیرین با وجود گرمای هوا و با استفاده از ماسک از نخستین ساعات شروع فرآیند رای گیری سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا وفاداری و عشق این مرزداران همیشه با صلابت را در دفاع از این آب و خاک نشان می دهد.

حضور رای دهندگان از تمامی گروه های سنی و با پوشش های محلی حماسه دوباره این قهرمانان روزهای جبهه و جنگ را اینک در جبهه انتخابات و جهاد دوباره آ ن ها در سنگر تعیین سرنوشت سیاسی آن ها می رساند.

در صحبتی که افرادی که در نخستین ساعت رای گیری در شعبه های اخذ رای حضور یافته بودند دلیل شرکتشان را در انتخابات این عرصه تعیین سرنوشت جویا شدم همه اعلام می کردند که به عشق رهبر و دفاع از امنیت موجود و همچنین دخالت در سرنوشت آینده خود آمده ایم.

 مرزداران همیشه با صلابت قصرشیرین همچنین عمل به تکلیف و واجب دینی، شرعی و عقلی و اخلاقی و تعهد خود را نسبت به آینده کشور و شهر و دیار خود از دیگر دلایل حضورشان در انتخابات امروز اعلام کردند.

پیر و جوان، کودک و بزرگ، همه یک هدف و یک صدا آمده اند تا شاهد تقویت اقتدار و عظمت بیش از پیش کشور و روسیاهی و یاس دشمنان و بدخواهان نظام باشند.

امروز سی و نهمین انتخاباتی است که مردم در آن حضور دارند و این دومین انتخابات پس از گام دوم انقلاب اسلامی در حال برگزاری است و مردم به طور یقین در پایان امروز کارنامه قبولی خود را جشن خواهند گرفت و روسپید و شادمان خواهند بود که آینده خود و فرزندانشان را جدی گرفته اند.

مشارکت تعدادی رای اولی در نخستین ساعات رای گیری نیز خود حکایت از بلوغ سیاسی جوانان این کشور را دارد که آن ها سربازان همیشه وفادار نظام و ولایت و رهبری هستند که در اقتدا به رهبرشان آمده اند تا خود را به عنوان یک جوان ثابت کنند.

اعضای شعب اخذ رای نیز یک ساعت قبل از شروع فرایند رای گیری در شعب حضور دارند تا امروز را با انرژی و تلاشی خستگی ناپذیر رای مرزنشینان را ثبت کنند و حماسه ی  حضور حضور زنان، رای اولی ها، مردان، سالخوردگان، بیماران به قبولی های پیشین  مردم این منطقه اضافه کنند.

                                                                              

آمده‌ام خودم را به کشورم و رهبرم ثابت کنم 

پیرمردی با ۸۰ سال سن با حضور در شعبه شهرداری اخذ رای قصرشیرین گفت: برای امنیت کشور و بزرگی ایران آمده ام رای بدهم تا خودم را به کشورم و رهبرم ثابت کنم.

«علی سلیمی» افزود: تمامی مناظره ها را نگاه کرده ام و دیروز هم پای سخنان رهبرم نشسته ام و امروز ساعت هفت و نیم صبح آمدم تا فرمان رهبرم را اجرا کنم و همچنین دلیل دیگرم اینکه آبادانی شهرم برایم مهم است آماده ام تا قصرشیرینم بار دیگر شیرین تر از گذشته باشد.

«محمد محمدی» یکی از رای اولی های قصرشیرینی که در شعبه قصر جدید رای خود را به صندوق انداخت نیز گفت: من با شناخت آمده ام و به دیگر جوانان و رای اولی های دیگر همین جا اعلام می کنم که اگر آینده شغلی و سیاسی و سرنوشتشان برای آن ها اهمیت دارد حتما در همین ساعات شروع فرایند رای گیری در شعب اخذ رای حضور یابند.

او ادامه داد: من آمده ام تا به دشمن اعلام کنم که ما پیرو راه شهدای بزرگی هستیم که برای دفاع از این سرزمین جانفشانی ها زیادی کرده اند و اکنون نیز راهشان را جوانانی مثل ما ادامه می دهند.

«نسرین مرادی» خانم خانه داری که با حضور در شعبه تامین اجتماعی رای خود را به صندوق انداخت گفت: من فرزند کوچک دارم و با توجه به گرمای قصرشیرین همین نخستین ساعت رای گیری را مناسب دیدم تا با حضور در انتخابات ثابت کنم که به عنوان یک زن ایرانی و مرزدار برای حفظ امنیت کشور و تامین آینده ی فرزندانم و سرنوشت آن ها آمده ام.

وی به دیگر خانم های قصرشیرینی و بانوان سرزمین ایران اسلامی نیز توصیه کرد که حتما امروز و انتخابات را برای حفظ سرنوشت خود فرزندان و همسرانشان جدی بگیرند و با حضور در صندوق های رای ثابت کنند که ما زنان همیشه برای دفاع از سرزمین و نظام اسلامی ایستاده ایم و هستیم.

«سودابه امیری» دیگر شهروند قصرشیرینی نیز که فرزند شیرخوارش را به بغل دارد، اظهار داشت: من امروز با فرزند شیرخوارم آمدم تا ثابت کنم که قصرشیرین همیشه زنده است و جمهوری اسلامی همیشه جاودان است و ما زنان و مردان و فرزندان مرزنشین این سرزمین حاضریم تا پای جان از حیثیت کشورمان دفاع کنیم.

 او گفت: هرکس دل در گرو آبادانی شهر و دیار و سرزمین و کشورش دارد امروز بیاید خودی نشان بدهد و با راییی که در صندوق خواهد انداخت ثابت می کند که دلش برای پیشرفت این کشور می تپد.

همچنین مشاهدات خبرنگاران ایرنا از شهرستان های گیلانغرب و سرپل ذهاب نیز نشان از شور و شوق و عشق مردم برای حضور در پای صندوق های رای دارد.

مردم شهرستان های همجوار نیز از نخستین شاعات شروع رای گیری با حضور خود در انتخابات آمده اند تا عشق و وفادارای خود را به آرمان های والای امام، رهبری و نظام اسلامی و شهدای بزرگ کشورمان نشان دادند.

شمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور امروز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در استان کرمانشاه همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت ساکن در ۱۴ شهرستان، ۳۵ شهر، ۳۲ بخش، ۸۸ دهستان و هزار و ۷۶۹ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.

برچسب‌ها انتخابات ۱۴۰۰ ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قصرشیرین مرزنشینان مشارکت انتخاباتی انتخابات ریاست جمهوری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پروندهٔ خبری انتخابات ۱۴۰۰

دیگر خبرها

 • انتخابات یکی از مهمترین و ارزشمندترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
 • مروری بر دستاوردهای جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس
 • رحمانی فضلی: بازرسین مرتب کار بازرسی را انجام و اگر خطایی بود به ما اطلاع دهند
 • فرماندار مهاباد: انتخابات از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
 • باید از آراء مردم صیانت کنیم/ بازرسین، اشکالات انتخابات را اطلاع دهند
 • باید از آراء مردم صیانت کنیم / بازرسین، اشکالات را اطلاع دهند
 • وزیر کشور: رای گیری با صیانت کامل انجام شود
 • وزیر کشور: باید از آراء مردم صیانت کنیم/ بازرسین، اشکالات را اطلاع دهند
 • دسترسی آسان شهروندان به مرکز و جنوب تهران علی امام | ایستگاه مدافعان سلامت جزو ایستگاه‌های پر تردد متروخواهد بود
 • دستورات مهم وزیر کشور: باید از آراء مردم صیانت کنیم/ بازرسین، اشکالات را اطلاع دهند
 • اراده و تجلی ملت در انتقال قدرت با صیانت کامل انجام شود
 • باید از آراء مردم صیانت کنیم/ بازرسین، اشکالات را اطلاع دهند
 • رای مردم و اراده تجلی آنها در انتقال قدرت با صیانت کامل انجام شود
 • افتتاح دو ایستگاه مترو در خطوط ٦و ٧ در شهر تهران
 • خدمت رسانی ۳۴۵ کیلومتر خط مترو با ۲۳۳ ایستگاه در پنج کلان شهر به مردم
 • کاهش ۴۲ درصدی هزینه‌های اداره شهر تهران/ سهم بودجه حمل و نقل عمومی از ۱.۷۱ به ۳.۷ درصد افزایش یافت
 • افتتاح۲ایستگاه دیگر مترو تاپایان عمر مدیریت شهری
 • افتتاح۲ایستگاه دیگر مترو تاپایان عمر مدیریت شهری/اولویت واکسیناسیون رانندگان تاکسی ازماه آینده
 • ارتقا جایگاه دانشگاه علوم پزشکی کردستان بستری برای رشد سلامت جامعه است
دیگران می‌خوانند: