همراهی بیگی در سفرها با احمدی نژاد در حالی است که افکار عمومی را با این سوال مواجه کرده است بیگی نماینده تبریز است یا احمدی نژاد؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آناج: کمتر کسی است در تبریز، بیگی، نماینده مجلس را نشناسد، سیاستمتدار امروز، والی سابق و فرمانده انتظامی‌سالهای نه چندان دور.

این روزها در کنار چهره جنجالی سیاست دو دهه گذشته ایران، محمود احمدی نژاد، بیگی را در میان ۲۹۰ نماینده مجلس در تیتر رسانه‌ها قرار داده است.

بیگی کیست؟

احمد علیرضا بیگی زاده شبستر است که با وقوع انقلاب به کمیته‌‌‌های انقلاب می‌پیوندد و در روزهای پر التهاب ابتدایی انقلاب مسئولیت کمیته‌‌‌های انقلاب در شاهین دژ و پیرانشهر ومقابله با گروهک تروریستی کومله و دمکرات را برعهده می‌گیرد. همین آغاز راه بیگی برای پیشرفت و ارتقا در سازمان انتظامی‌کشور شد که در سالهای ابتدایی دهه ۷۰ با ادغام شهربانی، ژاندارمری و کمیته‌‌‌های انقلاب به نیروی انتظامی‌تغییر نام داد.

بیگی در نیمه ابتدایی دهه ۷۰ فرمانده انتظامی‌اردبیل شد، در روزهایی که محمود احمدی نژاد به عنوان اولین استاندار در استان تازه تاسیس اردبیل در دولت راستگرای تکنوکرات هاشمی‌رفسنجانی معرفی شده بود و مسیر بیگی فرمانده انتظامی‌در این مقطع به احمدی نژاد گره می‌خورد. با تغییر دولت در خرداد ۷۶، احمدی نژاد هم از استانداری اردبیل کنار می‌رود و مسیر این دو از هم جدا می‌شود.

بیگی فرماندهی انتظامی‌آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس و راهنمایی و رانندگی کشور در سالهای پس از دوم خرداد عهده دار می‌شود، در سال ۸۳ زمانی که وی عهده دار فرمانده انتظامی‌استان فارس بود از حادثه سقوط بالگرد جان سالم به در می‌برد.

ورود به دنیای سیاست

با پیروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات سال ۸۴، زلزله‌ای در مدیریت کشور رقم می‌خورد و طیف همیشگی مدیران کشور کنار می‌روند و جای خود را به چهره‌‌‌های تازه می‌دهند، در سالهای ابتدایی دولت، بیگی همچنان به عنوان یک چهره نظامی‌مشغول به فعالیت است.

عدم مدیریت صحیح و استعفا معمارزاده استاندار وقت آذربایجان شرقی در سالهای اولیه دولت نهم سبب می‌شود، دولت برای فرار از چالشها در آذربایجان شرقی، سراغ یک گزینه نظامی‌رود و قرعه کار به دوستی و ارتباط احمدی نژاد و بیگی می‌خورد.

بیگی در شهریور ماه سال ۱۳۸۷ به عنوان والی آذربایجان شرقی معرفی و این طلیعه مسیر وی در دنیای سیاست است. بیگی تا آبان ۱۳۹۲ و روی کارآمدن دولت روحانی استاندار آذربایجان شرقی می‌ماند.

 

بیگی درمدت ۵ سال تصدی استانداری آذربایجان شرقی وفاداری خود را به رئیس دولت نهم و دهم علیرغم حواشی پس از انتخابات ۸۸، جریان انحرافی و در نهایت نامزدی اسفندیار رحیم مشایی یار جنجالی احمدی نژاد در انتخابات ۹۲ اثبات می‌کند.

میتینگ انتخاباتی فروردین ۹۲ برای رحیم مشایی با شعارهای مکتب ایرانی به بهانه سفر احمدی نژاد به تبریز در روزهایی که جریان اصلی حامی‌دولت در انتخابات ۸۴ و ۸۸ به منتقد وی مبدل شده اتفاق بزرگی از سوی بیگی بود، جالب اینجاست که بیگی حتی خود را برای این عرض ارادت به احمدی نژاد فدا کرد. بیگی در سالها اخیر خود را با شعارهایی که رگ و ریشه‌‌‌های هویت طلبی ترکی آذربایجانی در محافل عمومی‌و رسانه‌ای دارد معرفی کرده، شعارهایی که در تضاد با خواسته‌های مشایی و تیمش بود.

سفر عبدالله گل به تبریز و سیل کالاهای ترکیه 

در روزهایی که احمدی نژاد برای دور زدن تحریم‌های هسته‌ای به سراغ برزیل و ترکیه رفت تا با تفاهم با این کشورها مسیر تجارت با دنیا را باز کند، عبدالله گل در سفری به ایران، بازدیدی از تبریز هم داشت، پس از این سفر بود که توسعه روابط تجار ترکیه‌ای با ایران خصوصا در تبریز در دستور کار قرار گرفت، سیل پوشاک و اجناس تولیدی به سوی آذربایجان روانه شد، ساخت لاله پارک و هتل کایا با سرمایه گذاری ترکیه‌ای ها، افزایش فعالیت‌‌‌های فرهنگی علی پولاد سرمایه گذار ترکیه ای تبریزی لاله پارک، توسعه پروازها به مقصد ترکیه در همین دوره اتفاق افتاد تا آنجا که هواپیمایی آتا توسط زنوزی با وام‌های کلان دولتی در همین مقطع تاسیس شد.

 

این سیل و واگذاری بازار به ترکیه عملا بازار تولیدات تبریز به عنوان قطب تجاری و تولیدی شمال غرب را در معرض تهدید قرار داد. این در حالی است که در این سالها که سیاست اصلی دولت عمرانی و بهسازی توسعه زیر ساختها بود هیچ کدام از معضلات زیر ساختی استانی نظیر قطار تبریز میانه، اتوبان تبریز اهر، تبریز سراب و حتی تبریز سهند حل نشد.

برخی تجار در تبریز هم فرصت را غنیمت شمردند و با بیگی همراه شدند و برای تصدی کارخانه‌‌‌های نیمه تعطیل وارد شدند، واگذاری بنیان دیزل، ماشین آلات تراکتور سازی و بلبرینگ سازی و … که در سالهای بعد منبع چالشهای کارگری بود از این جمله است. جالب اینجاست برای زخم سر بسته ماشین سازی هیچ کاری بجز واگذاری به یک بانک دولتی صورت نگرفت.

زلزله ارسباران

زلزله ورزقان در حیات سیاسی بیگی یک نقطه عطف است.با وقوع زلزله ارسباران تجربیات میدانی بیگی و بسیج امکانات توسط سپاه و حضور پر رنگ بسیج اتفاق تلخ برای مردم به یک خاطره متفاوت مبدل کرد.

حضور میدانی بیگی و مسئولین سپاه علیرغم تاخیر حضور احمدی نژاد رئیس جمهور وقت در مناطق زلزله زده باعث شد که خاطره خوبی از نظام و دولت در مدیریت این رخداد غم انگیز که با بیش از ۳۰۰ کشته و تخریب بسیاری از روستاها در ورزقان، اهر و هریس همراه بود در اذهان بماند و سرمایه ذهنیت مثبت افکار عمومی‌را برای فعالیت انتخاباتی بیگیدر سال ۹۴ فراهم آورد.

 

در حاشیه سفر رهبر انقلاب به مناطق زلزله زده قاب عکس لباس امدادی وی در کنار رهبر انقلاب و درخواست برای حل مشکل تحصیل وی در دانشگاه ملی دفاع در تیتر اخبار زلزله ارسباران در سال ۹۱ قرار گرفت.

بیگی نماینده می‌شود

در سال ۹۴ بیگی به عنوان نفر دوم از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو وارد بهارستان شد، وی در تبلیغات انتخاباتی و نطق‌‌‌های خود در مجلس به عنوان تیغ تیز انتقادات را علیه دولت روحانی و مسعود پزشکیان دیگر نماینده تبریز به کار برد.

هر چند مچ اندازی بیگی با پزشکیان در این سالها تنها در موضوعات ملی محدود شد و علیرغم تفاوت ظاهری دیدگاه سیاسی حمایت هر دو از افرادی چون دبیری، زنوزی، ژائله و … در موضوعات مختلف جای تامل داشت.هر چند وی در روند پرونده احکام شورای شهر تبریز به نوعی خواست پزشکیان را در برابر افکار عمومی‌به عنوان حامی‌متهمین پرونده قرار دهد.

تلاش ناکام بیگی و برخی نماینده‌‌‌های تبریز برای استیضاح آخوندی در پی حادثه قطار تبریز مشهد و نطق سراسر احساسی وی از برجسته ترین فعالیت‌های وی در کرسی نمایندگی بود. البته وی در این سالها سعی کرد ارادت خود را به احمدی نژاد کمرنگ نکند تا آنجا که در دو سفر سال ۹۳ (مراسم ختم مادر احمدی نژاد در تبریز) و سال ۹۷ علیرغم مخالفت و کارشکنی مسئولین استانی وقت، سفر رئیس دولت نهم و دهم به تبریز را ترتیب داد، احمدی نژادی که در انتخابات سال ۹۶ نتوانست از فیلتر شورای نگهبان به عنوان نامزد حائز شرایط تایید صلاحیت بگیرد و انتقادهای وی از دولت وقت به سمت شعارهای ساختار شکنانه از حاکمیت نشانه رفته بود.

انتخاب مجدد به عنوان نماینده مردم تبریز با کاهش ۵۰ درصدی محبوبیت وی همراه بود. بیگی تصور می‌کرد در مجلس جدید بتواند جایگاهی بالا به دست بیاورد اما حمایت‌های پیدا و پنهان وی از احمدی نژاد سبب شد همچون مجلس دهم به حاشیه رود.

ریاست ستاد انتخاباتی احمدی نژاد و حمله به شورای نگهبان

با پر رنگ شدن حضور احمدی نژاد در انتخابات، بیگی دست به یک انتحار سیاسی زد و ریاست ستاد انتخاباتی رئیس قدیمی‌خود را عهده دار شد و چند سفر انتخاباتی به غرب و جنوب کشور برای تبلیغ احمدی نژاد داشت، با توجه به رفتارهای احمدی نژاد پیش از انتخابات و نطق ساختار شکنانه وی تقریبا محرز بود این بار هم احمدی نژاد تایید صلاحیت نخواهد شد. بیگی برای حمایت از احمدی نژاد در صحن مجلس علیه شورای نگهبان نطق کرد، نطقی جنجالی که با بازخورد منفی صحن مجلس همراه بود. علیرغم تحریم عملی انتخابات از سوی احمدی نژاد و تشویق به رای سفید، بیگی در گفتگویی اظهار داشت در انتخابات به کاندیداها تایید صلاحیت شده رای خواهد داد؛ موضعی که سریعا توسط اطرافیان احمدی نژاد به عنوان موضع شخصی بیگی معرفی شد!

بیگی این روزها با کرسی نمایندگی مردم تبریز، آذرشهر و اسکو به عنوان تنها چهره سیاسی مشغول به کار در ارکان نظام سیاسی کشورهمراه با احمدی نژاد به سفر می‌رود، سفر جنجالی به اکسپوی دوبی، شیراز و سفر اخیر به استانبول از این جمله است.  اولویت نشناسی وی صدای نخبگان و رسانه‌ها را در آورده است.

 

آفتاب یزد از رسانه‌‌‌های اصلاح طلب در گزارشی با طعنه به همراهی بیگی با احمدی نژاد در سفر به استانبول در زوهای بررسی بودجه در مجلس، وظیفه نمایندگی را به وی یادآوری کرده است.

از سوی دیگر حجت الاسلام سرایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا روز پنج شنبه در حاشیه مراسم یادواره شهدا در تبریز با انتقاد شدید از سفر نابهنگام بیگی و همراهی با احمدی نژاد اظهار داشت: این نماینده بجای پیگیری مشکلات مردم و انجام وظایف نمایندگی مجلس، خود را بخدمت جریان انحرافی درآورده است. آیا روا نیست نخبگان جریان انقلابی از وی درباره این مسائل سوال و مطالبه کنند؟

این سفرها در حالی است که افکار عمومی‌را با این سوال مواجه کرده است بیگی نماینده تبریز است یا احمدی نژاد؟

انتهای پیام/

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: دانا

کلیدواژه: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی نماینده تبریز احمدی نژاد احمدی نژاد احمدی نژاد بیگی نماینده افکار عمومی

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.dana.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «دانا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۱۳۶۶۳۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

فوری: سردار آزمون به بایرلورکوزن پیوست

خبر مهم درباره افزایش سن بازنشستگی

دستور ستاد ملی مقابله با کرونا درباره بازگشایی کلاس‌های دانشگاه‌ها و مدارس

قیمت سکه، طلا و دلار شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

واکسيناسيون گروه سني 5 تا 11 سال با رضايت والدين

خبر بعدی:

به درویش گفتند اگر ۲۰۰ میلیارد داری به پرسپولیس برو!/ در هیئت احمدی نژاد مدیرعامل پرسپولیس شدم/ در ماجرای علی دایی بی تدبیری از من بود

خبرورزشی – حبییب کاشانی مدیرعامل سابق پرسپولیس که به همراه این تیم چند جام قهرمانی هم بدست آورده در برنامه تلویزیونی دست خط صحبت های جالبی در خصوص باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران مطرح کرده است که گزیده ای از آن را در ادامه می خوانید.

*AFC و  فیفا قواعد خاص خودش را دارد و آنها اصرار دارند از فوتبال دولتی خارج شویم و متاسفانه ما نمی خواهیم خارج شویم. این ایرادات قانونی است که به ما ابلاغ کردند و فرصت زیادی داشتیم. از سال ۱۳۷۶ مصوبه هیات دولت بود – در دوره آقای خاتمی – که این دو باشگاه خصوصی شوند. ۲۴ سال گذشته است، این زمان زیادی است و چندین و چند وزیر در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران قول دادند، ولی نتوانستند به وعده خودشان عمل کنند.

*چه جوان هایی منتظر شدند و چه سناریوهایی نوشته شد و چه زمان هایی تعیین شد و در نهایت ۲۴ سال گذشته است. به هر حال عده ای در داخل کشور هستند که اطلاعات داخلی ما را به بیرون می‌دهند و اطلاعاتی که آنها دارند اطلاعاتی است که از داخل کشور داده شده است. الان به خوبی یا بدی این کار نداریم، اما یکسری وظایف داریم که باید به درستی انجام دهیم. اگر می خواهیم فوتبال ما بعنوان یک فوتبال در دنیا مطرح شود باید چارچوب هایی را طی کنیم. باید یک وظایفی را طی کنیم، اگر اینها را رعایت نکنیم، هر بار برای ما مشکل ایجاد می شود.

*بعد از من فکر کنم ۱۱ مدیرعامل عوض شده است. اخیرا من خدمت علی آقا پروین بودم، می گفتند به دوستی که قبول کردند و پرسپولیس را گرفتند گفته شد اگر ۲۰۰ میلیارد پول در دست دارید بروید. اگر ندارید، نرو. این که دوباره شروع شد، بازیکنان اعتصاب کنند، سر بازی نروند. حق آنهاست. شاید برخی بگویند فوتبالیست هستند و چنین و چنان هستند ولی من می گویم توافقی شد و حقوقی تعیین شد، بنا به این حقوق آنها خانواده و زندگی دارند. برای این حقوق حساب باز می‌کنند. زمانی که باشگاه بودم گفته بودم کسی برای گرفتن حقوق حق ندارد به باشگاه بیاید. کارداران می‌توانند مراجعه کنند و وظیفه ماست که حقوق را سر وقت به حساب بریزیم.

*یک زمانی پولی حدود ۹۵ میلیون تومان به حساب یکی از بازیکنان ریخته بودند. به حساب آقای شیث رضایی ۹۵ میلیون تومان ریخته بودیم، قسمتی از قرارداد او بود. ایشان در حساب خودش ۳۰ هزار تومان داشت. می گوید به عابربانک رفتم و ۱۵ هزار تومان را کشیدم، مبلغ را دیدم ولی باور نکردم این پول در حساب من است. می گفت جرات نکردم پول از حساب بردارم، دفعه بعد ۱۶ هزار تومان از حساب نکشیدم و همان ۱۵ هزار تومان کشیدم ولی همان مقدار در حساب بود. به شوخی می گفت به باشگاه آمدم و دیدم اینها حقوق را واریز کردند و گفتم فکر نمی‌کنید ما سکته می کنیم اینقدر پول را برای ما واریز می کنید؟ یعنی همه فکر می کنند باید با دعوا و درگیری پول را دریافت کنند ولی اینطور نیست.

*یکی از دوستان شورا به من گفتند مایل هستند شما بیایید مشروط بر اینکه شما از شورا استعفا کنید. من هم گفتم شورا منع قانونی ندارد چون شغل محسوب نمی‌شود و اگر شغل محسوب می شد، بازنشسته ها نمی توانستند ثبت نام کنند. البته  من بازنشسته نیستم، از این باب می گویم که شغل نیست، هر چند من بازنشسته نیستم. چون منع قانونی ندارد لزومی نمی بینم استعفا کنم و به رای مردم بی اعتنایی کنم و آنجا بروم.

*فیفا می‌گوید قاعده خاص خودم را دارم و می خواهم سیاست با فوتبال قاطی نشود ولی از سوی دیگر این میزان پول پرسپولیس مانده و می گویند نمی توانیم بخاطر تحریم به شما بدهیم. این دقیقاً یک رفتار متناقض است. نه تنها پرسپولیس بلکه فدراسیون فوتبال هم همین مشکل را دارد. چرا الان نمی‌توانیم از VAR استفاده کنیم؟ مگر این ابزار و جزئی از فوتبال نیست؟ چرا یک کشور باید تحریم باشد و نتواند از VAR استفاده کند؟ این اگر یک وسیله برای کمک به داوری فوتبال است، چه بحثی دارد؟ در یک جا باید بایستیم.

*وقتی من وارد باشگاه شدم ، اطلاعاتی از باشگاه نداشتم. من در یک حادثه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شدم. یک روزی در هیات  احمدی نژاد بودیم. او  گفت به پرسپولیس بروید. همه گفتند چرا اینطور بیان کردید، ولی واقعاً همین اتفاق افتاده بود. بعداً هم آقای علی آبادی گفت آقای رئیس جمهور به ایشان گفتند باید مدیرعامل پرسپولیس شوی. ۶ ماه بعد نامه ای آمد که شما بدهکار هستید که واقعاً در آن زمان پول نداشتیم. یک ماه فرصت داشتیم، اما پول را در ۴۳ روز واریز کردیم. عملاً ۱۳ روز بعد از مدت قانونی بود. وکلای ما بندی پیدا کردند، در ایران هم وجود دارد یعنی پرونده هایی که به اول فروردین می‌خورد، آن چند روزی که تعطیلی رسمی است به آن زمان اضافه می شود یعنی اگر ۵ فروردین یا قبلاً ۱۳ فروردین بود، این مدت به آن یک ماه فرصت اضافه می شود. یک بندی وکلا پیدا کردند و بیان کردند که یک ماه فرصت داشتیم و در ۴۳ روز واریز کردیم، اما طبق این بند یک ماه فرصتی که داده شد ۱۵ روز به ایام ژانویه خورد، چون همه کشورها تعطیل بودند در نتیجه فرصت ۴۵ روزه شد. ما در ۴۳ روز پرداخت کردیم و عملاً حق نداشتند از ما ۶ امتیاز کسر کنند.

*حتی زمانی که پرسپولیس قهرمان شد شاید یک ساعت بعد از بازی تلفن من زنگ خورد و آقایی به انگلیسی صحبت می کرد. گفتند آقای والتر هث است. آن زمان رئیس … بود. من به آقای چلنگر دادم و اطلاعات را خواستم، زنگ زدند تبریک بگویند که قهرمان شدید آن شکایت را پس بگیرید، چون اولین بار بود که … اشتباه کرده بود. برای ۴۳ روز امتیاز کسر کرد در حالی که ۴۵ روز فرصت داشتیم. مدیر بعدی که آمد، گفتند ما با کسی دعوا نداریم و شکایت را پس گرفتند و اجازه ندادند یک حکم باشد و آنها بپذیرند که اشتباه کردند.

*طبق معمول یک روز آقای علی آبادی من را صدا کردند و من فکر کردم برای سال بعد، برای جام باشگاه های آسیا برنامه می‌بندند. رفتم و ایشان گفتند شما استعفایتان را بنویسید. دست به استعفای من خیلی خوب است. یعنی وقتی دست را روی برگه بگذارم تا انتها را می نویسم. من هم نوشتم، استعفا را نوشتم و دادم. گفتم من بروم دیگر پشت سرم را نگاه نمی‌کنم. در نتیجه بیرون آمدم و یک خبرنگار زنگ زد و گفتم استعفا دادم. دلیل را پرسیدند، من هم واقعیت را گفتم.

*در داخل باشگاه ۳۲ بازیکن داشتیم. بازیکن  هایی که گرفتیم، در سال ۸۶ نیمکت و داخل زمین ما یکی بود. یعنی وقتی گل می‌زدیم همه با هم خوشحال بودند. این احساس در تیم سال ۸۸ نبود لذا در زمین تمرین … این ۱۴ نفر اصلی که می دویدند ۱۸ نفر بقیه که جزو تیم اصلی نبودند در طرف دیگر می دویدند و همواره در کرکری و تنش بودند.

*ناخودآگاه احساس کردم که اتفاقاتی می افتد که برای پرسپولیس خوب نیست.  یک عصر تاسوعایی به اتفاق آقای چلنگر و پسرم خانه آقای کرانچار رفتیم و به ایشان گفتم شرایط اینجوری است. تا آن زمان برای من از این اتفاقات نیفتاده بود یعنی این جدایی حاصل نشده بود در طبع من اینجوری نبود، من گریه ام گرفت. آقای کرانچار مردانه بیان کرد چرا خود را ناراحت می کنید و من مربی حرفه ای هستم و ساک خودم را بستم و ناراحت نباشید. من یک شب به علی آقا تماس گرفتم، هیات داشتیم در محرم بود. علی دایی آمد و گفتم کار می‌کنید؟ بعد از عربستان و استادیوم آزادی به نظرم ظلم فاحشی به ایشان شد و وقتی به ایشان گفتم ایشان قبول کرد.

*آقای کرانچار هم مبلغ زیادی می خواست و گفتیم نداریم، نهایتاً با ۱۰۰ هزار دلار معادل ۱۰۰ میلیون تومان توافق کردیم که جدا شویم. پول ها را جمع کردیم و ۹۰ هزار دلار دادیم و به ایشان دادم و گفتم نداریم، اما ایشان رسید ۱۰۰ هزار دلاری به من دادند. ۵ ماه بعد پول وارد باشگاه شد، آقای چلنگر با تیمی به کراواسی می‌رفتند، من ۱۰ هزار دلار را داخل پاکت گذاشتم و به آقا رضا دادم و خواستم پول را به آقای کرانچار بدهند. آقای چلنگر تعریف می کند وقتی پاکت را دادم و گفتم آقای کاشانی داده است و گفته طلبکار، مسلمان و مسیحی ندارد، شما آن روز رسید ۱۰۰ هزار دلار دادید اما ۹۰ هزار دلار گرفتید، بعد می‌گفت بغض کرد و خیلی برای او تعجب آور بود. بعداً با اینکه با تلخی جدا شدیم اما هر بار من را می دید به عنوان بهترین دوست خودش در ایران معرفی می کرد.

*قرارداد علی آقا تمام شده بود، فضایی که وجود دارد، فضایی است که شاید امروز من و علی آقا با هم فکر کنیم آن اتفاقات نباید بیفتد. افرادی که به نوعی اطراف ما بودند به نوعی دامن زدند، آقای کاشانی دنبال مربی است و حرف‌هایی که واقعاً اتفاق نیفتاده بود. هیچ وقت من به آقای کعبی زنگ نزدم که این درخواست را کنم، من هیچ وقت این کار را نکردم. قدری غلو و قدری دروغ بیان شد و شاید بی‌تدبیری من هم دخیل بود و این اتفاق افتاد و ما از هم جدا شدیم.

دیگر خبرها

  • انتقاد شدید احمدی نژاد به قرارداد ایران و روسیه
  • انتقادر شدید احمدی نژاد به قرارداد ایران و روسیه
  • زیر سوال بردن قرارداد با چین و روسیه توسط احمدی نژاد
  • انتقاد تند احمدی نژاد از قرارداد‌های ایران با روسیه و چین
  • انتقاد تند احمدی نژاد از قراردادهای ایران با روسیه و چین
  • رئیسی و عبور از ۱۶ سال تصورات مردم از احمدی نژاد و روحانی
  • کاشانی:در هیئت احمدی‌نژاد مدیرعامل پرسپولیس شدم
  • در هیئت احمدی‌نژاد مدیرعامل پرسپولیس شدم
  • استارت فجرسپاسی در نقل و انتقالات
  • به درویش گفتند اگر ۲۰۰ میلیارد داری به پرسپولیس برو!/ در هیئت احمدی نژاد مدیرعامل پرسپولیس شدم/ در ماجرای علی دایی بی تدبیری از من بود
دیگران می‌خوانند: