Web Analytics Made Easy - Statcounter

دلایل منطقی ازدواج از نظر روانشناسان ۱- زندگی کردن دو نفر با یکدیگر کم تر هزینه بر است ۲- افراد متاهل پول بیشتری پس انداز می کنند ۳- صرفه جویی در غذا از از دلایل درست ازدواج است ۴- دنیای شیرین بچه داری با ازدواج محقق می شود ۹ پیش نیاز ازدواج کردن و تشکیل خانواده موفق ۵- ازدواج از قلب ها محافظت می کند ۶- راهی مناسب برای کنار گذاشتن عادات بد ۷- مردان متاهل بیشتر پول بدست می آورند ۸- زوج های قدرتمند همیشه مورد احترام هستند ۹- ازدواج می تواند برای شغل تان نیز مفید باشد ۱۰- افراد متاهل آرامش جنسی بیشتری دارند ۱۱- با ازدواج کردن پول بیشتری پسنداز می کنید ۱۲- با ازدواج به انسان بهتری تبدیل می شوید دلایل منطقی ازدواج از نظر روانشناسان

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ خیلی ها از ازدواج فراری هستند و خارج از بحث سختی های اقتصادی و دیگر موضوعات تن به ازدواج نمی دهند.

در این نوشتار به بررسی تمام دلایل منطقی ازدواج از نظر روانشناسی می پردازیم تا به مهم ترین فواید ازدواج کردن پی ببرید.

۱- زندگی کردن دو نفر با یکدیگر کم تر هزینه بر است

این که بخواهید یک مکانی برای زندگی خودتان داشته باشید عالی است، اما پرداخت همه هزینه های زندگی و خانه خیلی جالب به نظر نمی آیند.

همچنین نباید از پرداخت قبوض آب، گاز و برق نیز غافل باشیم.

وقتی شما به تنهایی زندگی می کنید از افراد متاهل نیاز به هزینه بیشتری برای زندگی و مخارج خانه دارید.

۲- افراد متاهل پول بیشتری پس انداز می کنند

شاید شما نیز مانند همه افراد مجرد برنامه ریزی های خاص خود را داشته باشید. مانند پیدا کردن کار خوب و یا ازدواج کردن.

شما هر هدفی که داشته باشید، برای رسیدن به آن باید با افرادی مشورت کرده و پول هزینه کنید

از دلایل منطقی ازدواج این است که افراد متاهل از راهنمایی ها و همکاری های یکدیگر به صورت رایگان برخوردار هستند.

این می تواند یکی از دلایل ازدواج کردن برای افراد مجرد باشد. البته به این معنی نیست که افراد مجرد بی مسئولیت هستند، بلکه معمولا فکر دو نفر بهتر جواب می دهد.

۳- صرفه جویی در غذا از از دلایل درست ازدواج است

شاید عجیب باشد اما این مورد هم از دلیلی برای اینکه چرا ازدواج کنیم می باشد.

افراد مجرد پول زیادی را صرف خرید غذا می کنند. آن ها برای این که مجبور هستند وعده های غذایی زیادی را خرید کنند، از افراد متاهل بیشتر پول هزینه می کنند.

کنترل خرید و هزینه برای غذا برای دو نفر بسیار راحت تر است و می تواند هدف از ازدواج کردن بمنظور استفاده بهینه تر از منابع مالی باشد. در سایت ویکی روان، در مقاله چطور ازدواج کنیم مفصل در اینباره توضیح دادیم.

۴- دنیای شیرین بچه داری با ازدواج محقق می شود

منظور ما بحث در مورد بچه داشتن خارج از ازدواج نیست. شاید شما ازدواج سفید را انتخاب کنید، اما در کشورمان امکان بچه دار شدن با انواع ازدواج های غیرقانونی وجود ندارد چون برای آینده فرزندتان مشکل پیدا می شود!

اما از در بررسی دلایل ازدواج از نظر روانشناسی از نظر اقتصادی بهتر است زنان و مردانی که می خواهند بچه دار شوند، با یکدیگر ازدواج کرده باشند.

۹ پیش نیاز ازدواج کردن و تشکیل خانواده موفق ۵- ازدواج از قلب ها محافظت می کند

بررسی های اخیر دریافته اند که خطر بیماری های قلبی در افراد متاهل کم تر است. همچنین تحقیقات بزرگ تری رابطه مستقیم سلامتی و ازدواج را ثابت کرده اند.

بر اساس دلایل ازدواج از نظر روانشناسی، وقتی شما ازدواج می کنید همیشه کسی را دارید که نگران شما باشد و از شما مراقبت می کند. وجود همین احساس زیبا برای جسمتان هم مفید است و به شما احساس شادی می دهد

در نتیجه همانطور که در مقاله ازدواج چیست گفتیم، وصلت کردن برای سلامت جسم و روانتان بسیار مفید است.

۶- راهی مناسب برای کنار گذاشتن عادات بد

عادت بد مشروب خوردن، استعمال دخانیات و غیره را می توان به راحتی با ازدواج کردن کنار گذاشت. 

زیرا بطور میانگین افراد متاهل کم تر از همسالان خود سیگار می کشند و شراب می نوشند. شاید عجیب باشد اما ایم یکی از اصلی ترین دلایل ازدواج کردن در تمام جوامع است.

۷- مردان متاهل بیشتر پول بدست می آورند

شاید این از بهترین دلایل منطقی ازدواج باشد اما دلیلی واقعی آن مشخص نیست.

بطور متوسط مردان متاهل در ساعت ۱۱ درصد بیشتر از مردان مجرد پول بدست می آورند

حتی نسبت به مردان هم سن و با تجربه و تحصیلات یکسان. اما متاسفانه زنان این گونه نیستند.

۸- زوج های قدرتمند همیشه مورد احترام هستند

همه ما دوست داریم زوجی باشیم که نه تنها به واسطه پولمان، بلکه بخاطر احترام، تاثیر و قدرت نیز مشهور باشیم.

چه دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم، چگونگی روابطه مان بسیار مهم است.

بررسی ها نشان داده اند که مردان متاهل نسبت به مردان مجرد ترفیع و ارتفاع رتبه بیشتری پیدا می کنند و چیزی که بیشتر زنان قدرتمند دارند، این است که ازدواج کرده اند.

۹- ازدواج می تواند برای شغل تان نیز مفید باشد

اگر شما در تصمیم گیری هایتان خیلی مطمئن نیستید (و یا قرار است در چنین موقعیتی قرار بگیرید)، ازدواج کردن می تواند باعث هوشیاری و احتیاط بیشتر شما شود.

تحقیقات درباره اینکه دلایل ازدواج چیست نشان داده اند که افراد مجرد ممکن است بیشتر خشمگین شده و تصمیمات خطرناکی بگیرند

این می تواند برای کسب و کار شان مشکل ایجاد کند.

۱۰- افراد متاهل آرامش جنسی بیشتری دارند

مردم معمولا تمایل دارند که به سیگنال هایی که در رخت خواب و رابطه جنسی برایشان اتفاق می افتد، اعتقاد داشته باشند.

اما بررسی های ملی سلامت و رفتار های جنسی نشان داده اند که افراد متاهل بیشتر برای این سیگنال ها وقت صرف می کنند.

همچنین شما با ازدواج کردن نه تنها می توانید رابطه جنسی بیشتری داشته باشید، بلکه دیگر بحثی در مورد مکان رابطه با پارتنرتان نیز نخواهید داشت.

بسیاری از افراد در پاسخ به سوال چرا ازدواج کنیم می گویند ارتباط جنسی منظم و سالم می تواند مهم ترین دلیل ازدواج کردن باشد.

اما یادتان باشد هدف اصلی ازدواج نباید ارتباط جنسی باشد بلکه باید به آن به عنوان نیازی از مجموعه نیازهای انسان نگاه کنید.

در واقع فواید ارتباط جنسی بسیار هستند اما نباید هدف اصلیتان باشد.

۱۱- با ازدواج کردن پول بیشتری پسنداز می کنید

از مهم ترین دلایل منطقی ازدواج این است که وقتی شما ازدواج می کنید، در حقیقت مهارت های دو نفر را نیز ادغام کرده اید.

این کار به طور اتوماتیک هزینه ها را کاهش دهد.

بسته به این که از نظر سنتی شما نقش ها را چگونه تقسیم می کنید، زن ممکن است دیگر نیازی نداشته باشد که برای انجام هر کاری از دیگران کمک بگیرد.

مردان نیز برای تمیزکاری و کارهای خانه نیاز به فرد دیگری ندارند.

۱۲- با ازدواج به انسان بهتری تبدیل می شوید

البته این قانون درباره همه صدق نمی کند! اما ازدواج کردن می تواند فرد را به انسانی جویای موفقیت، با انگیزه و مشتاق ترقی تبدیل کند.

در حقیقت از دلایل منطقی ازدواج کردن به تغییرات اساسی در زندگی و بهبود وضعیت فرد و خانوادگی مربوط می شود.

اما یادتان باشد خودتان می بایست انگیزه را ایجاد کنید، چون خیلی از افراد بعد ازدواج به وضعیت بدتری دچار شده اند.

منبع: ویکی روان صرافی ارز دیجیتال

تبلیغات در خبربان

منبع: اقتصاد آنلاین

کلیدواژه: ازدواج دلایل منطقی ازدواج ازدواج کردن ازدواج از نظر دلایل ازدواج افراد متاهل مردان متاهل داشته باشید متاهل بیشتر پول بیشتری افراد مجرد دو نفر

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.eghtesadonline.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «اقتصاد آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۳۰۷۶۷۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

بالاتر ازحدمیانگین جهانی زندانی داریم/۶۰درصدزندانیان متاهل هستند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از قوه قضائیه، غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با حضور در برنامه صف اول با موضوع بررسی عملکرد سازمان زندان‌ها در دوره تحول، درباره اقدامات سازمان زندان‌های کشور در حوزه تأمینی و تربیتی اظهار داشت: سازمان زندان‌ها یک دستگاه چند وجهی است؛ از یک طرف سازمانی است که تنها متولی اجرای مجازات حبس در کشور است و به همین دلیل هم در زمره دستگاه‌های زیر مجموعه قوه قضائیه شناخته شده، چرا که به هر جهت مجری اوامر مراجع قضائی است.

وی ادامه داد: از سویی دیگر کیفر شناسان برای اعمال و اجرای مجازات حبس، اهدافی را در نظر گرفته‌اند که یکی از اهداف مجازات حبس، تنبیه مجرم است، یکی دیگر از اهداف مجازات تشفی خاطر افراد بزه دیده است؛ کسی که بزه دیده از جرم است وقتی می بیند که مجرم روانه زندان شده و یا مجازات نسبت به او اعمال شده، تشفی خاطر می‌یابد.

مهمترین هدف مجازات حبس، اصلاح و تربیت است

رئیس سازمان زندان افزود: همچنین از نظر کیفر شناسان عبرت دیگران هم خود نوعی از اهداف مجازات تلقی می‌شود، اما مهمترین هدفی که کیفر شناسان برای اعمال مجازات حبس در نظر گرفته اند بحث اصلاح و تربیت است، یعنی ما فرد را مجازات می‌کنیم که او را در مسیر اصلاحی و تربیتی قرار دهیم بنابراین وجهه دوم سازمان می‌تواند یک وجهه فرهنگی، تربیتی و آموزشی تلقی شود.

محمدی اظهار داشت: ما مجرمین را در پشت دیوارهای بلند نگهداری می‌کنیم، بنابراین باید در زندان‌ها نظم و امنیت را هم برقراری کنیم، یعنی اعمال مجازات حبس، اقدامات فرهنگی، اصلاحی و تربیتی در سایه اقدامات انتظامی و امنیتی صورت می‌گیرد بنابراین این سازمان یک سازمان سه وجهی است؛ از یک سو با اعمال مجازات حبس ماهیت کار قضائی را انجام می‌دهد، از سوی دیگر بعد آموزشی، فرهنگی، اصلاحی، تربیتی و به نوع درمان تلقی می‌شود و از سوی دیگر این اقدامات در سایه اقدامات انتظامی و امنیتی است.

وی ادامه داد: از نگاه دیگر ما در زندان‌ها با زندانیان سر و کار داریم و باید تمرکزمان روی بعد انسانی باشد بنابراین کار اصلی ما مدیریت روابط انسانی است، وقتی که ما تمرکز را روی بعد انسانی می‌گذاریم حتماً تحقق این اصل مستلزم این است که ما به حقوق زندانی، کرامت، شأن و منزلت انسانی زندانیان احترام بگذاریم.

رئیس سازمان زندان‌ها خاطر نشان کرد: توجه به بعد انسانی که البته در چارچوب موازین دینی، موازین اخلاقی و مقررات صورت می‌گیرد نکته‌ای است که ما روی آن متمرکز شدیم.

محمدی اظهار داشت: این نکته که درابتدا مطرح کردم نگاه ما نگاه انسانی و برگرفته از آموزه‌های دینی ما است به این جهت است که حضرت امام (ره) در یک دیداری با زندان بانان اشاره فرمودند که با زندانیان، هرکه باشد رفتار انسانی و اسلامی داشته باشید و از سوی دیگر مقام معظم رهبری هم اشاره فرمودند که زندان‌ها را به آموزشگاه نیکی‌ها تبدیل کنید.

وی افزود: بر این عقیده هستیم که اگر بخواهیم کار اصلاحی و تربیتی انجام دهیم بهترین بستر برای تحقق کار اصلاحی و تربیتی، حرفه آموزی و اشتغال زندانیان است.

رئیس سازمان زندان‌ها تصریح کرد: البته به موازات حرفه آموزی و اشتغال زندانیان، کارهای فرهنگی متنوعی را در زندان‌ها انجام می‌دهیم اما بر بحث توسعه کمی و کیفی اشتغال متمرکز شدیم که این موضوع هم درسند تحول قضائی مورد توجه خاص قرار گرفته و به عنوان اولین برنامه اولویت دار ما در سال ۱۴۰۱ ابلاغ شده است.

محمدی گفت: در ابتدای سال ۱۰ برنامه را به همکاران خود با توجه به شعار سال و این امر مهم که توسعه کمی و کیفی اشتغال می‌تواند بهترین مؤلفه برای قراردادن زندانیان در مسیر اصلاحی و تربیتی باشد ابلاغ کردیم.

وی با بیان اینکه حرفه آموزی مقدم بر اشتغال است، افزود: خیلی از مجرمینی که وارد زندان می‌شوند حرفه‌هایی را از قبل آموختند و به مشاغل مختلف صنعتی و خدماتی آشنا هستند و شاید نیازی نباشد که اینها در زندان، حرفه آموزی را فرا بگیرند اما یک دسته از زندانیان هستند که وقتی وارد زندان می‌شوند از هیچ حرفه‌ای برخوردار نیستند.

رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به اینکه از سالیان دور قراردادی را با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برای آموزش زندانیان داریم، گفت: زندان برای زندانیان حرفه آموزی را در رشته‌های مختلف ایجاد می‌کند و گواهی هم که برای این دسته از زندانیان صادر می‌شود مهر زندان را نخواهد داشت؛ تا زمانی که زندانی در زندان است به واسطه اینکه حرفه‌ای را آموخته می‌تواند مشغول کار شود و زمانی هم که از زندان آزاد شد می‌تواند به واسطه آن گواهینامه و حرفه‌ای که آموخته، مشغول کار شود.

سازوکار مجلس برای توسعه اشتغال زندانیان در سال ۱۴۰۱

محمدی بیان داشت: در قانون بودجه ۱۴۰۱ اتفاق خیلی بزرگی افتاد و آن این بود که مجلس شورای اسلامی، تسهیلات قابل ملاحظه‌ای را برای توسعه اشتغال زندانیان به رقم ۵۰۰ میلیارد تومان با بهره و کارمزد بسیار کم در نظر گرفت.

وی خاطر نشان کرد: این تسهیلات به بانک‌های عامل ابلاغ شده تا زندانیان بتوانند از این تسهیلات برخوردار شوند و بستر بسیار مناسبی است که ما اشتغال را در زندان‌ها وخارج از زندان‌ها توسعه دهیم.

رئیس سازمان زندان‌ها افزود: اقدام دوم مجلس این بود که کسانی که می‌خواهند در زندان‌ها برای اشتغال زندانیان سرمایه گذاری کنند سود حاصل از تولید آنها معاف از مالیات باشد.

محمدی خاطر نشان کرد: این دو مشوق بستر بسیار خوبی است تا ما اشتغال را در زندان‌ها توسعه دهیم.

هدف گذاری سازمان زندان‌ها برای رشد ۵۰ درصدی اشتغال زندانیان تا پایان سال

وی یادآور شد: در ابتدای سال یکی از استان‌ها را به عنوان نمونه در نظر گرفتیم که در آن استان اشتغال حداکثری را ایجاد کنیم و به موازت آن به همه استان‌ها هم ابلاغ کردیم که امسال در راستای تحقق شعار سال و با توجه به اهمیت توسعه اشتغال ما باید تا پایان سه ماهه اول سال، رشد ۲۰ درصدی اشتغال را در زندان‌های کشور داشته باشیم و این به عنوان یک شاخص ارزیابی عملکرد برای مدیران و همکاران ما در سطح کشور در نظر گرفته شد.

رئیس سازمان زندان‌ها افزود: این رشد در نیمه اول سال (پایان شهریور) باید به ۳۰ درصد برسد و در پایان سال ما باید رشد حداقلی ۵۰ درصدی اشتغال را در زندان‌های خودمان داشته باشیم.

۶۰ درصد جمعیت زندانیان متأهل هستند

محمدی درباره تعداد زندانیان متأهل شاغل در زندان و نگاه سازمان زندان‌ها به این افراد، گفت: اهتمام ما بر این است که بیکاری را در زندان‌ها به حداقل ممکن برسانیم، هم اکنون حدود ۶۰ و خرده‌ای درصد زندانیان ما متأهل و مابقی مجردین و یا افرادی هستند که متارکه کرده اند و یا با فوت همسران شأن مواجه شدند.

وی ادامه داد: ما اولویت اشتغال را برای افراد متأهل درنظر گرفتیم تا از قبل درآمدی که در زندان تحصیل می‌کنند خانواده خود را منتفع کنند.

تراکم جمعیت کیفری در حد مطلوبی قرار ندارد

رئیس سازمان زندان‌ها در بخش دیگری از این گفت و گو درباره وضعیت امروز زندان‌های کشور نیز بیان داشت: به صورت کلی، تراکم جمعیت کیفری در زندان‌های کشور در حد مطلوب نیست چون ما با افزایش تراکم جمعیت کیفری مواجه هستیم که سیاست‌های کاهش جمعیت کیفری مورد تصویب قرار گرفته است.

محمدی تصریح کرد: اگر ما با تراکم جمعیت کیفری مواجه نبودیم در بالاترین سطح تصمیم گیری در نظام که مجمع تشخیص مصلحت نظام است سیاست‌های مربوط به کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها را مورد تصویب قرار دهد، همچنین اگر با این تراکم مواجه نبودیم در سند تحول قضائی به این موضوع پرداخته نمی‌شد.

وی با بیان اینکه ما در تمام زندان‌ها با تراکم جمعیت کیفری مواجه نیستیم، گفت: یک دسته از زندان‌ها هستند که ظرفیت اسمی آنها بیشتر از تعداد زندانیان موجود است، یک دسته از زندان‌های ما ظرفیت اسمی شأن متناسب با زندانیان است و یک دسته دیگر از زندان‌های ما که نوعاً زندان‌های قدیمی داخل شهرها هستند که ما نتوانستیم توسعه‌های عمرانی را در مورد آنها انجام دهیم ظرف و مظرف هیچ تناسبی با هم ندارد.

رئیس سازمان زندان‌ها با اعلام اینکه جمعیت کیفری ما نسبت به کل جمعیت کشور عدد بالایی است، افزود: در جمهوری اسلامی ایران ما بالاتر از حد میانگین جهانی زندانی در زندان‌های کشور داریم.

محمدی تصریح کرد: در سال‌های اخیر اقدامات بسیار مؤثری در خصوص توسعه فضاهای فیزیکی صورت گرفته است که موجب شده نسبت به دو دهه گذشته وضعیت زندان‌های ما از حیث توسعه فضاهای فیزیکی بسیار بهبود پیدا کند هرچند که هنوز به سطح مطلوب نرسیدیم و مترصد هستیم که با جذب اعتبارات نسبت به این امر اقدام کنیم.

وی افزود: توسعه فضاهای فیزیکی یک بخش از کار است اما اگر یک بودجه کلانی را هم به ما اختصاص بدهند و ما این توان را داشته باشیم که فضاهای فیزیکی را توسعه بدهیم فی النفسه مترصد این هستیم که جمعیت زندانیان را کم کنیم.

رئیس سازمان زندان‌ها ادامه داد: در این راستا قانون گذار بحث جایگزین‌های حبس را در قانون مجازات اسلامی سال ۱۳۹۲ پیش بینی کرده و الان هم بحث روز بحث استفاده از پابندهای الکترونیک است.

محمدی با تاکید بر اینکه با بهره مندی از فناوری‌های نوین و تکنولوژی روز قادر به ایجاد زندان مجازی هستیم، گفت: زندان و حبس چیزی جز محدود کردن فرد نیست بنابراین زندان موضوعیت ندارد و آنچیزی که موضوعیت دارد حبس و محدودیت است و هم اکنون که می‌توانیم این محدودیت را با استفاده از ابزارهای نوین و به صورت مجازی ایجاد کنیم چرا این کار را انجام ندهیم.

وی ادامه داد: استفاده از پابندهای الکترونیک در راستای بهره مندی از سامانه‌های الکترونیک است تا برخی از محکومین و زندانیانی که واجد شرایط هستند (زندانیان جرایم سبک و زندانیانی که حضورشان در جامعه مخل نظم و امنیت نیست) بتوانند از این ارفاق قانونی برخوردار شوند.

تولید انبوه پابندهای الکترونیک توسط شرکت دانش بنیان

رئیس سازمان زندان‌ها با اعلام اینکه در حال حاضر ما پابندهای الکترونیک را توسط شرکت دانش بنیان داخل کشور تولید می‌کنیم و به تولید انبوه رسیده ایم، بیان کرد: در سه ماهه اخیر نسبت به گذشته بهره مندی از پابندهای الکترونیک به دو برابر رسیده است.

محمدی تاکید کرد: با توجه به اینکه به تولید انبوه پابندهای الکترونیک رسیده ایم خوب است که همکاران قضائی ما از این ظرفیت استفاده حداکثری کنند تا تمام زندانیانی که واجد شرایط پابند الکترونیکی هستند تحت این پوشش قرار گیرند.

حقوق ویژه ای را برای زندانیان خاص تدارک ندیده ایم

وی در بخش دیگری از این گفت و گو با تاکید بر اینکه ما در زندان‌ها، حقوق و امتیاز ویژه ای برای هیچ کس لحاظ نکرده ایم، اظهار داشت: حتی در این ارتباط بخشنامه‌ای در سال گذشته به همکاران زندان‌های سراسر کشور ابلاغ شد که ما حقوق ویژه ای را برای زندانیان خاص تدارک ندیدیم و زندانیان باید از شرایط یکسانی برخوردار باشند.

رئیس سازمان زندان‌ها با بیان اینکه ما برای زندانیان خاص شرایط و ویژگی‌های خاصی را مورد لحاظ قرار نمی‌دهیم، تصریح کرد: ما بر زندان‌ها نظارت داریم و مراجع نظارتی هم بر کار ما نظارت دارند و می‌توانند این موضوع را بررسی کنند که آیا آنچه که ما در زندان‌ها انجام می‌دهیم فراتر از موضوع طبقه بندی زندانیان در زندان‌ها است یا خیر.

کد خبر 5525390 مهدیه محمدی

دیگر خبرها

  • اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی به ۱۲۰ دانشجوی متاهل دانشگاه علوم پزشکی ایران
  • چه چیز‌هایی از گذشته را باید پیش از ازدواج به همسر بگوییم؟
  • چه چیزهایی از گذشته را پیش از ازدواج به همسر بگوییم؟
  • برای"ازدواج مجدد"محکم کاری کنید
  • برای «ازدواج مجدد» محکم کاری کنید
  • مجازات زنای مرد مجرد با زن متاهل
  • افزایش جذب داوطلبان متاهل در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • ۵۰ هزار فرزند؛ حاصل ازدواج مادر ایرانی با پدر خارجی/ آرامستان‌های غیررسمی به چالش بزرگ سیستان و بلوچستان تبدیل شده است
  • بالاتر ازحدمیانگین جهانی زندانی داریم/۶۰درصدزندانیان متاهل هستند
  • وام مسکن چند؟/ جدیدترین قیمت برای مجردها و متاهل‌ها