2024-05-04@13:48:18 GMT
۶۹۲ نتیجه - (۰.۰۲۹ ثانیه)
جدیدترینهای «برترین رده سنی»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
مهدی عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابتها به مدت 2 روز و در ردههای سنی نونهالان و نوجوانان با حضور ٢٠٠ رزمی کار از سراسر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.وی افزود: هدف از برگزاری این رقابتها شناخت رزمی کاران برتر کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در مسابقات کونگفو آقایان قهرمانی کشور بوده است.عبداللهی بیان کرد: در رده سنی نونهالان طاها انصاری، عباس آویزش، امیرمحمد عالم نژاد، هادی شهیدی اصل و حسین فرجی صاحب عناوین برتر شدند. وی عنوان کرد: در رده سنی نوجوانان نیز فرهاد چرامین، آرش پراهام، رضا آشوغ، عباس مهدوی دوست و عرفان غلام پور به مقامهای برتر دست یافتند.عبداللهی ابراز داشت: این 10 رزمی کار به عنوان تیمهای منتخب...
شهرکرد- مسابقات قهرمانی کونگ فو با معرفی نفرات برتر در چهارمحال و بختیاری برگزار شد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مرحله نهایی انتخاب نفرات برتر کونگ فو نونهالان و نوجوانان در وزن های آزاد در شهرکرد برگزار شد و هشت نفر از ورزشکاران به عنوان برترین ها معرفی شدند. در این مرحله و در رده سنی نونهالان سبحان راستی، حسین زمانی، امیرارسلان قربانی و علی حیدری به ترتیب در وزن های ۲۰، ۲۴، ۳۰ و ۳۷ کیلوگرم توانستند در جمع برترین های استان قرار گیرند. همچنین علی کرمی، ابوالفضل رئیسی، محمدحسین شاهوردی و سینا قنبری به ترتیب دروزن های ۳۵، ۴۱، ۴۷ و ۵۵ کیلوگرم عنوان برترین...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت های هفته پنجم و ششم از دور برگشت لیگ برتر پومسه مردان «جام ستارگان» در 2 بخش تیمی و انفرادی روز گذشته (جمعه) با حضور 108 پومسهرو در خانه تکواندو برگزار شد. در بخش انفرادی ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال و بالاتر از 61 سال بر روی شیاپچانگ میروند و در بخش تیمی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال با یکدیگر به رقابت میپردازند. در بخش ابداعی نیز پومسه رو های رده سنی کمتر از 14...
اصفهان - ایرنا - مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی کشور، در ردههای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی اصفهان روز پنجشنبه با شناخت تیم ها و نفرات برتر پایان یافت. به گزارش ایرنا، در پایان این رقابت ها که با عنوان ' یادواره شهید منصور گلکار ' در شهر ابریشم از توابع شهرستان فلاورجان ( در 15 کیلومتری غرب اصفهان ) برگزار شد، نتایج زیر به دست آمد.رده سنی نوجوانان:تیمی: 1- همدان 2- سمنان 3- اصفهان الفانفرادی: 1-سید امیر زمانپور(همدان)2-محمد حاصلی(همدان)3-علیرضا نوری(فارس)رده سنی جوانان:تیمی: 1- خراسان رضوی 2- تهران 3- زنجانانفرادی:1-اسماعیل قادری(البرز)2-علیرضا غریب(سمنان)3-علیرضا خطیبی(اصفهان الف)بزرگسالان:تیمی: 1-فارس 2-ایلام 3-لرستان انفرادی:1-همایون همتی(کرمانشاه)2-مرتضی بیراوند(لرستان)3-جلیل ناصری(ایلام)مسافت مسابقه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به ترتیب 6، 8 و 10 کیلومتر بود.دو صحرانوردی یکی...
اصفهان - ایرنا - مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور، در ردههای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی اصفهان روز پنجشنبه با شناخت تیمها و نفرات برتر پایان یافت. به گزارش خبرنگار ایرنا، این رقابتها، یادواره شهید منصور گلکار به میزبانی شرکت سیمان اصفهان در شهر ابریشم از توابع شهرستان فلاورجان در 15کیلومتری غرب اصفهان برگزار شد.رده سنی نوجوانان:تیمی: 1-همدان 2-سمنان 3-اصفهان الفانفرادی: 1-سید امیر زمانپور(همدان)2-محمد حاصلی(همدان)3-علیرضا نوری(فارس)رده سنی جوانان:تیمی: 1-خراسان رضوی 2-تهران 3-زنجانانفرادی:1-اسماعیل قادری(البرز)2-علیرضا غریب(سمنان)3-علیرضا خطیبی(اصفهان الف)بزرگسالان:تیمی: 1-فارس 2-ایلام 3-لرستان انفرادی:1-همایون همتی(کرمانشاه)2-مرتضی بیراوند(لرستان)3-جلیل ناصری(ایلام)مسافت مسابقه برای رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به ترتیب 6، 8 و 10 کیلومتر بود.دو صحرانوردی یکی از انواع دو استقامت زیر مجموعه ورزش دو و میدانی است که در فضای آزاد و...
به گزارش امتداد نیوز، محمدرضا ساکت، صبح یکشنبه در جلسه هماندیشی و توجیهی رییسان کمیتههای جوانان استانهای مناطق ۹ گانه و استعدادیابهای سراسر ایران درباره مقوله استعدادیابی در فوتبال، اظهار کرد: ما درباره مقوله استعدادیابی یک برنامه میان مدتی را در طول مدت ۱۰ ماه آغاز کردهایم که در مناطق مختلف کشور تقسیم شده است. در هر منطقه تعدادی استان متمرکز شده است. هر منطقه یک نفر به عنوان محور استعدادیابی حضور دارد. در هر استان دو نفر به عنوان استعدادیابهای ویژه و تایید شده حضور دارند. امروز هدف بیشتر برگزاری آزمونها و تستهای استعدادیابی و ایجاد هماهنگی فنی بین تمام مربیان استعدادیاب است. تلاش ما این است که موضوع استعدادیابی در تمامی ردههای سنی دنبال شود. او...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مسابقات پرس سینه قهرمانی استان فارس در ردههای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با تعیین تیمهای برتر پایان یافت.این مسابقات یکشنبه در سالن ایثار شیراز برگزار شد و ۱۵۱ ورزشکار با هم رقابت کردند.در رده سنی نوجوانان تیم خرم بید به مقام قهرمانی رسید تیم داراب نایب قهرمان شد و تیم جهرم عنوان سوم را به خود اختصاص داد.در رده سنی جوانان باشگاه فرد شیراز بر سکوی قهرمانی ایستاد، باشگاه امام حسن مجتبی (ع) شیراز دوم شد و تیم داراب مقام سوم را کسب کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، در پایان این مسابقات خانم ها پرتو اسعدی، مریم غفاری و طاهره جهان پناه به ترتیب مقام های اول تا سوم رده سنی 20 تا 24 سال را از آن خود کردند. در رده سنی 25 تا 29 سال زهرا بابایی به مقام نخست رسید و آذین ملکپور و نسترن جعفری به مقام های دوم و سوم دست یافتند. رقابت های رده سنی 30 تا 34 سال هم با برتری آسیه رفیعیان همراه شد و پروانه نوروزیان و مینا عباسیان دوم و سوم شدند. در رده سنی 35 تا 39 سال مریم حسینی، رویا حسین مرادی و زینب حیدری به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند. رده سنی 40...
تهران - ایرنا - برترین های رشته ترامپولین جوانان و بزرگسالان مردان و ژیمناستیک هنری دختران رده سنی 16 سال به بالای قهرمانی کشور معرفی شدند که به ترتیب تیم های آذربایجان شرقی و تهران مقام نخست را از آن خود کردند. به گزارش روز شنبه فدراسیون ژیمناستیک، رقابت های ژیمناستیک هنری رده سنی 16 سال به بالای قهرمانی کشور با حضور ورزشکارانی از 12 استان در سالن شهید برادران آذرپی تهران برگزار شد و تیم تهران با 3/167امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد. تیم مرکزی با 9/145امتیازدوم شد و خراسان رضوی با 35/137 امتیاز جایگاه را بدست آورد.اسامی نفرات برتربخش قهرمان قهرمانان نیز ژیمناستیک هنری نیز به این شرح است:1- ریحانه محمدی طاهر از تهران (45/44 )امتیاز2- ریحانه...
برترین های روز نخست مسابقات بین المللی شنای دختران در تبریز مشخص شدند. طرفداری- روز نخست مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه دختران جام سرداران شهید آذربایجان با برگزاری فینال ماده های 100 متر پروانه ، 50 متر قورباغه ، 50 متر آزاد، 200 متر مختلط انفرادی و 4 در 50 متر آزاد تیمی در استخر آبادگران تبریز به پایان رسید. رقابتهای دختران پنجمین دوره مسابقات بین المللی شنا جام گرامیداشت سرداران شهید آذربایجان از روز گذشته (سهشنبه) با حضور 7 تیم منتخب استانهای کشور و تیمهای جمهوری آذربایجان، جمهوری ارمنستان و سوریه آغاز و 16 آذرماه با معرفی تیمها و نفرات برتر پایان خواهد یافت. به گزارش تسنیم، نتایج فینال روز اول نتایج کلی روز نخست مسابقات شنای بین المللی...
برترینهای مادههای ۱۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر قورباغه، ۵۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی ردههای سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه دختران معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز نخست مسابقات شنای بین المللی مسافت کوتاه دختران جام سرداران شهید آذربایجان با برگزاری فینال ماده های 100 متر پروانه ، 50 متر قورباغه ، 50 متر آزاد، 200 متر مختلط انفرادی و 4 در 50 متر آزاد تیمی در استخر آبادگران تبریز به پایان رسید. رقابتهای دختران پنجمین دوره مسابقات بین المللی شنا جام گرامیداشت سرداران شهید آذربایجان از روز گذشته (سهشنبه) با حضور 7 تیم منتخب استانهای کشور و تیمهای جمهوری آذربایجان، جمهوری ارمنستان و سوریه...
مسئول برگزاری این مسابقات شطرنج روز شنبه گفت: در این مسابقات شطرنج بازان استانهای های گیلان، بوشهر، فارس، خوزستان، قزوین، خراسان رضوی، کهگیلویه و بویراحمد و کشور افغانستان حضور داشتند.ابوالفضل تفضلی نیا افزود: این مسابقات به مدت یک روز در سرسرای ورزشی امام خمینی شهر آبدان در 9 دور و به روش سوئیسی برگزار شد.وی اضافه کرد:در این مسابقات علیرضا روح پرور از استان لرستان نفر اول شد و 20 میلیون ریال، محسن توکلیان از استان تهران نفر دوم 13 میلیون ریال، بابک زنگنه از استان بوشهر نفر سوم شد هشت میلیون ریال، اسماعیل محمدیان نفر چهارم چهار میلیون ریال، سید ابراهیم رامق نفر پنجم 2 میلیون 500 هزار ریال، حسن اردشیر پور نفر ششم 2 میلیون ریال، مجتبی وعوانی...
اصفهان - ایرنا - رقابت های دو صحرانوردی استان اصفهان در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد. به گزارش ایرنا، روابط عمومی هیات دو ومیدانی استان اصفهان روز شنبه اعلام کرد: در رده سنی بزرگسالان تیم های شهرستان فلاورجان، فولادمبارکه سپاهان و شهرستان نجف آباد به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.همچنین رقابت های نوجوانان با قهرمانی ذوب آهن همراه بود و پس از این تیم، شهرستان سمیرم و شهرستان چادگان سکوی دوم و سوم را کسب کردند.در رقابت جوانان در مجموع امتیازات تیم داریک به مقام نخست رسید و بقیه تیم ها به حد نصاب امتیاز لازم برای کسب سکو نرسیدند.نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:** رده...
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های هفته اول و دوم از دور برگشت لیگ برتر پومسه مردان «جام ستارگان» در 2 بخش تیمی و انفرادی روز گذشته (جمعه) با حضور 108 پومسهرو در خانه تکواندو برگزار شد. در بخش انفرادی ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال و بالاتر از 61 سال با یکدیگر به رقابت پرداختند و در بخش تیمی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال به اجرای فرم پرداختند. در بخش ابداعی نیز پومسه رو های رده...
رقابتهای هفته چهارم از دور برگشت لیگ برتر و دسته یک پومسه بانوان با اعلام نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون تکواندو؛ رقابتهای هفته سوم و چهارم از دور برگشت لیگ برتر «جام ستارگان» و دسته یک «جام نشاط» پومسه بانوان در 2 بخش تیمی و انفرادی پنجشنبه – 2 آذر به میزبانی خانه تکواندو و با حضور 394 پومسهرو برگزار شد. در پنجمین دوره لیگ برتر و در بخش انفرادی پومسهروهای ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال و بالای 41 سال با یکدیگر رقابت میکنند و در بخش تیمی ردههای سنی کمتر از 14 سال،...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدارهای هفته سوم و چهارم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر «جام ستارگان» و دسته یک «جام نشاط» پومسه زنان در 2 بخش تیمی و انفرادی روز پنجشنبه – 2 آذرماه به میزبانی خانه تکواندو و با حضور 394 پومسهرو برگزار شد. در پنجمین دوره لیگ برتر و در بخش انفرادی پومسهروهای ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال و بالای 41 سال با یکدیگر رقابت میکنند و در بخش تیمی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال بر روی شیاپچانگ میروند. در بخش ابداعی نیز پومسهروهای رده...
امید سراجی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان (نکوداشت بزرگ مرد دوچرخه سواری ایران حسن آقا غفار) با پذیرش 30 تیم از استانهای کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران ( 20تا 22 آبان ماه) برگزار شد.وی با بیان اینکه مسابقه تایم تریل انفرادی به مسافت 24 کیلومتر انجام شد گفت: در رده سنی 35 تا 39 حسین محمدی ها (البرز)، حسین زرین فر (تهران)، حسین عباسی (اردبیل) و همچنین در رده سنی 40 تا 44 سال نیز سیدمهدی میرباقری (البرز)، احمد نورمحمدی (خراسان رضوی) و وحید دهقانزاده (یزد) اول تا سوم شدند.رئیس هیات دوچرخه سواری استان تهران افزود: در رده سنی 45 تا 49 سال امید اسفندیاری (تهران)، شمس الله...
به گزارش امتداد نیوز، مسابقات قهرمانی کاراته استان قم در بخش دختران به مناسبت روز دانش آموز در دو بخش کاتا و کومیته با حضور ۱۶۰ شرکت کننده از ۲۰ باشگاه استان در تمام ردههای سنی در محل خانه کاراته استان برگزار شد. در این رقابتها در بخش کاتا در رده سنی خردسالان، کیمیا اناری، نرگس کریمی، فاطمه فرهاد خانی، مهسا وحیدی فر، زهرا یاری، زهرا بیات، تینا پور رضایی، زهرا فیاض، فاطمه پارچه باف، هستی معین، زینب زرنوشه، هستی اکبری، زهرا وفایی، آیدا کاظمی راد و سارینا کریمی مقامهای برتر را کسب کردند. در رده سنی نونهالان، فاطمه غفاریان، فاطمه زینی، فاطمه کعبی نسب، زینب رنجبر و نادیا شیرازی به همراه هستی کرد و سمیرا صفا صاحب...
معرفی برترینهای مسابقات گلبال قهرمانی بانوان کشور در قزوین شاخص : رقابتهای گلبال قهرمانی بانوان کشور با شناخت تیمهای برتر در قزوین به پایان رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاخص، در دومین دوره رقابتهای گلبال قهرمانی بانوان کشور، رده سنی پیشکسوتان تهران قهرمان شد و تیمهای اصفهان و قزوین هم عناوین دوم و سوم را کسب کردند. در نخستین دوره رده سنی جوانان هم تیمهای خوزستان، کردستان و خراسان رضوی اول تا سوم شدند. رقابتهای گلبال قهرمانی بانوان کشور به مدت ۲ روز در سالن شهید بابایی قزوین برگزار شد. درخشش ورزشکار قزوینی در رقابتهای قایقرانی قهرمانی کشور بانوی استان قزوین عنوان قهرمانی رقابتهای قایقرانی قهرمانی کشور را از آن خود...
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان که در پارک کوهستان سمنان برگزار شد ، 100 دوچرخه سوار در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان شرکت کردند. در پایان مسابقات دوچرخه سواری کوهستان در رده سنی نوجوانان ، حسین رحیمی ، احمدرضا صفی و حسین سنچولی اول تا سوم شدند. رده سنی جوانان ، علی خالقی، ابراهیم فلاحی و حسین فدائیان و رده سنی بزرگسالان امیرحسین رئیسیان زاده، علی جهانگیر و رشید کاشی عناوین برتر را بدست آوردند. گفتنی است ، این رقابت گرامیداشت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بود. انتهای پیام / ه جزئیات معرفی برترین دوچرخه سواران کوهستان در سمنان
برترین های مسابقات دوچرخه سواری کوهستان رشته کراس کانتری در سمنان معرفی شدند . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این رقابت ها که در پارک کوهستان سمنان برگزار شد ، 100 دوچرخه سوار در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان شرکت کردند . در پایان این رقابت در رده سنی نوجوانان ، حسین رحیمی ، احمدرضا صفی و حسین سنچولی اول تا سوم شدند . رده سنی جوانان ، علی خالقی، ابراهیم فلاحی و حسین فدائیان و رده سنی بزرگسالان امیرحسین رئیسیان زاده، علی جهانگیر و رشید کاشی عناوین برتر را بدست آوردند. این رقابت گرامیداشت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بود.
نفرات و تیمهای برتر رقابتهای ورزش زورخانهای و پهلوانی محلات اصفهان «جام پهلوانان محله» که با همت سازمان ورزش شهرداری اصفهان برگزار شد، معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری اصفهان، نفرات و تیم های برتر رقابت های ورزش زورخانه ای و پهلوانی محلات اصفهان جام پهلوانان محله که به همت سازمان ورزش شهرداری اصفهان برگزار شد، در رشته های ورزش تیمی و هنرهای فردی معرفی شدند. مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان برگزاری رقابت های جام پهلوانان محله را عاملی برای تقویت بنیه ورزشی زورخانه های محلات اصفهان و ایجاد انگیزه در آینده سازان کشور دانست و گفت: پس از بازدیدها و بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که ورزش نونهالان...
ورزش > ورزشهای دیگر - همشهری آنلاین:مسابقات کشوری دارت ورزشکاران تالاسمی در قزوین برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، بازیهای کشوری دارت مبتلایان به تالاسمی با شرکت 67 ورزشکار برگزار شد. این مسابقات به روش دورهای و دو حذفی و طبق قانون 301، 2 از 3 لگ انجام گرفت و در پایان اسامی نفرات برتر به ترتیب زیر اعلام شد: رده سنی زیر 25 سال بانوان اول: مرضیه غلامی- اصفهاندوم: محدثه حاجبی- هرمزگانسوم: سارا کرد- سیستان و بلوچستان رده سنی 25 سال و بالاتر بانوان اول: میقات زبیدی- یزددوم: زهرا دهقان- فارسسوم: مهدیه پیلتن- تهران رده سنی زیر 25 سال آقایان اول: علیرضا بصیری- اصفهاندوم: حمید حیدری- چهار...
کیش - ایرنا- دومین دوره رقابتهای فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا کشور دوشنبه شب با معرفی نفرات برتر در جزیره کیش به کار خود پایان داد. به گزارش ایرنا در این رقابتها که به مدت 2 روز در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار گردید در بخش رنکینگ بازی های کشوری پیوند اعضا بانوانبه ترتیب نمایندگان اصفهان، همدان و کردستان و در بخش آقایان تهران، اصفهان و فارس مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. مسوول کمیته رقابتهای فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا کشور و مسوول برگزاری این دوره از رقابتها روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا نتیاج انفرادی این دور از بازیها را در بخش های مختلف بدین شرح اعلام...
به گزارش وانانیوز، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، از سوی سازمان لیگ تنیس رتبه نفرات برتر حاضر در رنکینگ بزرگسالان ، و ردههای سنی معرفی شدند اسامی تنیسورهای برتر به شرح زیر است: جدول رنکینگ مسابقات گروه سنی آزاد آقایان تا پایان مسابقات دور رفت لیگ برتر سال 96 نفر اول: امیر حسین بادی از قم با 2903 امتیاز نفر دوم:حمید رضا نداف از اصفهان با 2750 امتیاز نفر سوم: حسام یزدی از تهران با 2550 امتیاز جدول رنکینگ مسابقات گروه سنی آزاد بانوان تا پایان مرحله ششم مناطق سال 96 نفر اول: صدف صادق وزیر ی از تهران با 1790 امتیاز نفر دوم: غزاله ترکمن از تهران با 1583 امتیاز نفر سوم: سارا آزاد دوست از...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، از سوی سازمان لیگ تنیس رتبه نفرات برتر حاضر در رنکینگ بزرگسالان و رده های سنی معرفی شدند. اسامی تنیسورهای برتر به شرح زیر است: سه نفر برتر جدول رنکینگ مسابقات گروه سنی آزاد آقایان تا پایان مسابقات دور رفت لیگ برتر سال 96 نفر اول: امیر حسین بادی از قم با 2903 امتیاز نفر دوم:حمید رضا نداف از اصفهان با 2750 امتیاز نفر سوم: حسام یزدی از تهران با 2550 امتیاز سه نفر برتر جدول رنکینگ مسابقات گروه سنی آزاد بانوان تا پایان مرحله ششم مناطق سال 96 نفر اول: صدف صادق وزیر ی از تهران با 1790 امتیاز نفر دوم: غزاله ترکمن از تهران با 1583 امتیاز نفر سوم: سارا آزاد دوست...
تهران-ایرنا-نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم های کامپوند رده سنی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان گلستان مشخص شدند. به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان، مرحله اول مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم های رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در رشته های ریکرو و کامپوند برگزار و نفرات برتر این رشته به شرح زیر معرفی شدند.کامپوند جوانان پسران1- فردین کلانتری از تهران2- عرفان ناصر از تهران3- رضا ده پرور از قمکامپوند جوانان دختران1- نیکا حسن زاده ا زمرکزی2- مینا جلیلی از خراسان رضوی3- فاطمه قاسمی راد از زنجانکامپوند نوجوانان دختران1- مهسا معمارزاده از خراسان رضوی2- زینب یاور لی از البرز3- ساینا مصلی نژاد از فارسکامپوند نوجوانان پسران1- امیر مهدی جلیلی از...
برترین پسران رقابتهای بین المللی اسکواش اصفهان جونیور معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در پایان نخستین دوره مسابقات بین المللی اسکواش اصفهان جونیور از 21شهریور با حضور 157 بازیکن در رده سنی 11 تا 19 سال در اصفهان برگزار شد در بخش پسران و در رده سنی زیر 11 سال، محمد چنگانیان اسکواشباز اصفهانی با غلبه بر کوشا مصلحی در دیدار فینال به مقام قهرمانی رسید،کوشا مصلحی دوم شد و علی حیدری و آرین طیاری سوم شدند. در رده سنی کمتر از 13 سال عرشیا جاهدی و آرشام جلیلی اول و دوم شدند و آراد جلیلی و آروین رسولزاده به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند. در رده سنی کمتر از 15 سال دانیال قارونی و...
ورزش>ورزشهای دیگر - همشهری آنلاین:مسابقات شطرنج ردههای سنی پسران کشور با معرفی نفرات برتر هر رده در شهرهای مختلفت کشور به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات قهرمانی ردههای سنی زیر 18، 16، 14، 12، 10 و 8 سال پسران از 15 لغایت 21 شهریور ماه در 9 دور به روش سوئیسی برگزار شد. اسامي نفرات برتر هر رده سنی به شرح زیر است: رده سنی زیر 8 سال کشور به میزبانی گیلان 1- امیرحسام جلالوند از همدان با 8 امتیاز2- باراد یگانگی از گیلان با 8 امتیاز3- رادین یادگار از قزوین با 8 امتیاز رده سنی زیر 10 سال کشور به میزبانی تهران 1- رضا مهدوی از تهران با 8.5 امتیاز2- سینا رضاییپور از گیلان با...
ورزش>ورزشهای دیگر - همشهری آنلاین:مسابقات قهرمانی ردههای سنی دختران از ۱۱ لغایت ۱۷ شهریور ماه به میزبانی هیات شطرنج استان مازندران در شهر ساری در ۹ دور به روش سوئیسی برگزار شد. اسامي نفرات برتر ردههاي سنی زیر 18، 16، 14، 12، 10 و 8 سال به شرح زیر است: نفرات برتر زیر 18 سال وصال حامدینیا، خراسان رضویتارا اصغرپور ماسوله، تهران رامیلا واگوهیان، اصفهان نفرات برتر زیر 16 سال آنوشا مهدیان، اصفهانمهدیس مهدوی، تهران آناهیتا زاهدیفر، تهران نفرات برتر زیر 14 سال درسا محمدابراهیمخان، تهرانمطهره اسدی، مازندران صبا جلالی، مازندران نفرات برتر زیر 12 سال سحر معصومی، گیلانمهیاس رضایی، تهران آوا یزدانی، گیلان نفرات برتر زیر 10 سال زهرا حمدالهی، تهرانهستی خسروی، اصفهانفاطمه مشهدی، اصفهان نفرات برتر...
ورزش>کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:نفرات و تیمهای برتر مسابقات کشتی آزاد و فرنگی المپیاد ناشنوایان کشور در یزد معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای ناشنوایان، مسابقات کشتی فرنگی المپیاد ناشنوایان در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور 29 ورزشکار از 8 استان در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد که در پایان نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند. رده سنی نوجوانان وزن 42 کیلوگرم 1 - علی اعرابی از خراسانی رضوی2 - محمد خنجری از لرستان وزن 46 کیلوگرم 1 - شاهرخ شکوهی از خراسان رضوی2 - حسین پوزاده از البرز3 - رضا زندی آتشبار از اصفهان وزن 50 کیلوگرم 1 - حسین رحیمی از خراسان شمالی وزن 54 کیلوگرم 1 - محسن گلستانی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدارهای هفته اول و دوم از رقابتهای لیگ برتر پومسه مردان «جام ستارگان» در 2 بخش تیمی و انفرادی روز روز جمعه (17 شهریورماه) به میزبانی خانه تکواندو و با حضور 108 پومسهرو برگزار شد. در بخش انفردای ردههای سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال و بالاتر از 61 سال بر روی شیاپچانگ رفتند و در بخش تیمی ردههای سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال با یکدیگر به رقابت پرداختند. در بخش ابداعی نیز رده سنی کمتر از 14 سال،...
ورزش>ورزشهای دیگر - همشهری آنلاین:نخستین دوره رقابتهای تیراندازی رده سنی نوجوانان پسر با معرفی برترینها به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این مسابقات که برای نخستین بار و با هدف کشف استعدادهای برتر در رده سنی نوجوانان برگزار شد، در بخش تفنگ و تپانچه تیمی و انفرادی این نتایج به دست آمد: در رشته تپانچه عرفان صلواتی از تهران اول شد، محمد تاجدینی از بوشهر بر سکوی دوم ایستاد و علی کشانی از اصفهان به مقام سوم رسيد. در رشته تفنگ محمدحسین شریفزاده از تهران، امیرسیاوش ذوالفقاریان از سمنان و علی رضایی از اصفهان به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. در تیمی تپانچه استانهای البرز، تهران و اصفهان عناوین...
رئیس هیأت تنیس رویمیز استان قم خبر داد معرفی برترینهای 3 رده سنی مسابقات انتخابی تنیس رویمیز در قم
محمد عموئیان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: مسابقات انتخابی تنیس رویمیز رده سنی بزرگسالان قم به منظور اعزام به مسابقات تور ایرانی بزرگسالان ایران در سالن پینگپنگ شهید رضا محمدی مجموعه ورزشی تختی قم به انجام رسید. وی اضافه کرد: پینگپنگ بازان بزرگسال قم برای رویارویی با حریفان خود در پیکارهای تور ایرانی باید راهی کرمانشاه شوند، در حالی که این مسابقات با حضور تمام مدعیان از استانهای مختلف کشور در روزهای 21 تا 24 شهریور ماه برگزار خواهد شد. رئیس هیأتتنیس رویمیز استان قم با اشاره به برترینهای پیکارهای انتخابی قم برای اعزام به این مسابقات، ابراز کرد: در این دوره از مسابقات تعداد 48 پینگپنگ باز حضور داشتند و در پایان سید محمدامین...
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ مسابقات تکواندو در بخش پومسه و هان مادانگ قهرمانی استان قم با حضور ۱۹۰ ورزشکار شامگاه یکشنبه در خانه تکواندوی استان قم واقع در سالن شهیدان برجعلی زاده قم به پایان رسید و نفرات برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.در ردههای سنی مختلف؛ در این مسابقات که در ردههای سنی و کمربندهای مختلف به انجام رسید در مسابقات پومسه تیمی، در کمربند مشکی دان یک و ۲، تیم خانه تکواندوی ب قم با مربیگری محمد حسین ربانی و سید علی خیرخواه علوی به مقام نخست دست پیدا کرد. تیم مارلیک رشت که به عنوان تیم مهمان در این مسابقات حاضر بود با مربیگری استاد پناهی صاحب عنوان دوم شد و...
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان؛ مسابقات تنیس قهرمانی پسران استان سمنان در شهرستان سمنان و در رده های سنی ١٠ تا ١٦ سال با حضور بازیکنانی از شهرستانهای سمنان ، شاهرود و مهدیشهر در مدت هشت روز برگزار شد . در پایان مسابقات تنیس قهرمانی پسران استان سمنان در رده سنی کمتر از 10 سال ، امیرعباس ابراهیمی اول شد ، امیر اشکان نوری پور عنوان دوم را کسب کرد و رهام عرب شاهی و امیرسپهر مسلمی عنوان مشترک سوم را کسب کردند . در رده سنی کمتر از 12 سال هم امیرعباس ابراهیمی قهرمان شد . عرشیا ضمیری عنوان دوم را بدست آورد و عرفان بابایی نیا و طاها جمشیدی عنوان...
برترین های مسابقات تنیس قهرمانی پسران استان سمنان معرفی شدند . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، این رقابت ها در سمنان و در رده های سنی ١٠ تا ١٦ سال با حضور بازیکنانی از شهرستانهای سمنان ، شاهرود و مهدیشهر در مدت هشت روز برگزار شد .در پایان این رقابت ها در رده سنی کمتر از 10 سال ، امیرعباس ابراهیمی اول شد ، امیر اشکان نوری پور عنوان دوم را کسب کرد و رهام عرب شاهی و امیرسپهر مسلمی عنوان مشترک سوم را کسب کردند .در رده سنی کمتر از 12 سال همامیرعباس ابراهیمی قهرمان شد .عرشیا ضمیری عنوان دوم را بدست آورد وعرفان بابایی نیا وطاها جمشیدی عنوان مشترک سوم را بدست آوردند .در رده سنی...
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، در این رقابت ها که با حضور 750 بازیکن در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد ، در بخش خردسالان ، تیم فارس بر سکوی اول ایستاد ، آب باریکی تهران دوم شد و اصفهان به مقام سوم رسید. در بخش نونهالان ، فارس ، تیم شهرزاد تهران و تیم آب باریکی تهران اول تا سوم شدند. در رده سنی نوجوانان ، فارس قهرمان شد ، آب باریکی تهران بر سکوی دوم ایستاد و اسلامشهر به مقام سوم رسید. در بخش جوانان ، تیم آب باریکی تهران اول شد ، فارس و مسجد سلیمان نیز دوم و سوم شدند. در رده سنی امید ، عنوان قهرمانی به...
ورزش>کشتی و رزمی - همشهری آنلاین:رقابتهای هفته سوم و چهارم از دور رفت لیگ برتر و دسته یک پومسه زنان در فدراسیون تکواندو برگزار و نفرات برتر هر بخش مشخص و معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته سوم و چهارم از رقابتهای لیگ برتر «جام ستارگان» پومسه زنان در دو بخش تیمی و انفرادی روز سهشنبه (7 شهريور) به میزبانی خانه تکواندو و با حضور 394 پومسهرو برگزار شد. در پايان نفرات برتر هر بخش به شرح ذيل معرفي شدند: بخش انفرادي رده سني كمتر از 12 سال: 1- فاطمه بهرامي (پرشیان فولاد اصفهان الف)2- ساناز تقيپور (معراج)3- شيما نساجي (پرشیان فولاد اصفهان الف) و دينا ويزواري (هیات تکواندو گلستان) ردهسني 12 تا 14 سال: 1-...
مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان خراسانجنوبی: برترینهای المپیاد ورزشی سازمان تأمین اجتماعی کشور معرفی شدند
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری فارس از بیرجند، مجید درویشی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پرونده سیزدهمین المپیاد ورزشی کارمندان سازمان تأمین اجتماعی کشور در خراسانجنوبی بسته شد. وی افزود: این المپیاد ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور 98 ورزشکار از 24 استان در قالب 32 تیم به میزبانی شهرستان بیرجند در رشته قهرمانی شنا ویژه آقایان برگزار شد. مدیرکل سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد: در رده سنی 30 سال مسابقات شنای این المپیاد 20 ورزشکار به رقابت پرداختند که پویا جلیلوند از قزوین قهرمان شد، رامین پورباقر از گلستان و پوریا فروزندهمحالی از چهارمحال و بختیاری نیز مقامهای دوم و سوم را کسب کردند و محمدامین هاتففر از خراسانجنوبی رتبه چهاردهم را بدست...
ورزش>ورزشهای دیگر - همشهری آنلاین:رقابتهای بینالمللی تنیس پیشکسوتان با معرفی برترینهای ردههای سنی در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، این مسابقات در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزار شد و در پایان نفرات برتر هر رده معرفی شدند. در رده سنی بالای 35 سال بخش انفرادی، محمد مهذبنیا قهرمان شد، محمود کارآور در جایگاه دوم ایستاد و حسام کسائیان سوم شد. در رده سنی بالای 40 سال، محمد کارآور صاحب عنوان قهرمانی شد، عبدالله محمدپور نايب قهرمان شد و کاظم افشاری و امید افشار سوم مشترک شدند. در رده سنی بالای 45 سال، احمد ورمزیان در جایگاه قهرمانی ایستاد، مازیار جعفر بای دوم شد و مهران رضازاده و مهدی توجه عنوان...
رقابتهای قهرمانی و انتخابی دختران تکواندو استان قم در رده سنی خردسالان و جوانان برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم٬ مسابقات قهرمانی و انتخابی دختران استان در گروههای سنی خردسالان و جوانان در خانه تکواندو شهیدان برجعلیزاده برگزار شد.مسابقات قهرمانی رده سنی خردسالان در رده کمربند سبز- آبی و مسابقات انتخابی رده سنی خردسالان و جوانان در رده کمربند مشکی، دختران استان با حضور 52 هوگو پوش در خانه تکواندو شهیدان برجعلیزاده پیگیری شد.در رده سنی شکوفهها در بخش کمربند سبز و آبی٬ فاطمه نوروزی ومبینا صالحی٬ در رده سنی خردسالان ثمین سیفی٬ پریسا ملامحمدعلی٬ فاطمه ملکی٬ حنانه هوشیار و مبینا صادق در اوزان مختلف این رده سنی به مقام نخست دست یافتند.در رده سنی خردسالان کمربند قرمز...
سمنان-مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: برترین های مسابقات استانی بازی های سالنی شامل دارت، فوتبال دستی و طناب کشی در دو رده بانوان و آقایان در سمنان مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از روابط عمومی ورزش وجوانان استان سمنان، فرزاد فتاحی درباره مسابقات سالنی استانتوضیح داد: مسابقات قهرمانی در رشته های دارت، فوتبال دستی و طناب کشی در بخش آقایان با حضور بیش از ۷۰ نفر از شهرستانهای سمنان، دامغان، شاهرود، گرمسار و همچنین در بخش بانوان با حضور بیش از سی نفر از شهرستانهای استانبه صورت متمرکز در سالن حمزه سیدالشهدا دامغان برگزار شد. وی افزود: در رشته فوتبال دستی قهرمانی استان سمنان در رده سنی جوانان مردان نیز محمدحسن سیدرضایی، سید محمد حسن سید...
برترین های رشته رزم آوران در سه رده سنی در میاندورود معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، این مسابقات در سه رده سنی نونهالان و نوجوانان و جوانان با حضور تیمهای نور،رامسر،ساری،چمستان،آمل و میاندورود در شهرستان میاندورود برگزار شد. در پایان این مسابقات در رده سنی نونهالان تیمهای آمل ، رامسر و نور مقام های اول تا سوم را به دست آوردند، در رده سنی نوجوانان نیز ساری اول شد و تیمهای میاندورود و چمستان مقام های بعدی را به دست آوردند، در بخش جوانان هم تیم های نور، ساری و رامسر صاحب عناوین اول تا سوم شدند. نفرات برتر هر وزن به مسابقات قهرمانی کشور در زنجان اعزام می شوند.
برترین های مسابقات تنیس روی میز بانوان استان مرکزی معرفی شدند . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ نخستین دوره رنکینگ تنیس روی میز بانوان استان مرکزی در سه رده سنی با شرکت ۴۶ورزشکار با معرفی نفرات برتر در اراک به پایان رسید.اولین دوره مسابقات رنکینگ بانوان استان در سال جاری با شرکت ۴۶ ورزشکار طی جدول دوره ای حذفی در سه رده سنی نونهالان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد در اراک برگزار شد.در پایان در رده سنی نونهالان ، عارفه محمدی از خمین ؛ در رده سنی جوانان تارا عبادی از اراکدر رده سنی بزرگسالان نیز عطیه امیرحسینی از ساوه عناوین نخست رده های سنی 3 گانه را کسب کردند.
همدان - رئیس هیئت اسکیت استان همدان از برگزاری مسابقات اسکیت سرعت در دوبخش دختران و پسران و معرفی برترین های این رشته در همدان خبر داد. مهدی مجیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تاکنون گرایشهای اسکیت هاکی، فری استایل، سرعت و اسکیت برد در همدان فعال شده اند، گفت: گرایشهای اسکیت هنری رول بال نیز بهزودی فعال خواهد شد. وی با اشاره به برگزاری مسابقه اسکیت سرعت در همدان عنوان کرد: این رقابت ها در بخش دختران برگزار و در پایان باران تکری از همدان، فاطمه کیانی از نهاوند و ستایش سلگی از همدان در رده سنی متولدان ۸۹ و ۹۰ برتر شدند. وی گفت: در رده سنی متولدان ٨٨ و ٨۷ نیز آرینا عباسی و...
به گزارش خبرگزاری برنا از قم، برای دومین بار و در دو سال متوالی مسابقات سه گانه نونهالان و نوجوانان پسر قهرمانی کشور در استان قم برگزار شد و این درحالی بود که مراسم پایانی و توزیع مدال های قهرمانان این پیکارها با حضورمدیر کل ورزش و جوانان استان قم به انجام رسید. در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان سه گانه کشور در استان قم بیش از 120 ورزشکار از 20 استان مختلف کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های اصفهان و آذربایجان شرقی مقام های اول و دوم رده سنی نونهالان از آن خود کردند و تیم زنجان سوم شد. نهمین مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان سه گانه کشور به میزبانی هیئت سه...
برترین های دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی کشور در رشته کراس کانتری بانوان در شهرکرد معرفی شدند به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، رئیس هیات دوچرخه سواری چهارمحال و بختیاری گفت: 30 تیم از 17 استان در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند که در پایان فرانک پرتوآذر از استان فارس در بخش بزگسالان قهرمان شد. علیرضا احمدی افزود: همچنین در این رده سنی مونا فرح بخش از تهران و مینا صفایی از زنجان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. وی گفت: در رده سنی جوانان هم محبوبه اوحدی از استان تهران قهرمان جوانان ایران شد. رئیس هیات دوچرخه سواری چهارمحال و بختیاری افزود: مائده سالاری از استان چهارمحال و بختیاری و مهسا ماویز از...
برترین های مسابقات تنیس قهرمانی کشور در شهرکرد معرفی شدند به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری، رئیس هیأت تنیس چهارمحال و بختیاری گفت: در بخش دختران رقابت های تنیس قهرمانی کشورو در رده سنی زیر 10 سال، مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی و هانا سلطانی از قزوین به مقام های اول و دوم رسیدند و فردخت علیمی دیگر ورزشکار قزوینی و آرمیتا الهی پناه از سمنان به صورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند. حمید فتح الهی افزود: در رده سنی زیر 12 سال مقام های اول و دوم به ماندگار فرزامی و ملیسا مهرانی ورزشکاران تهرانی رسید و مهرانه ظهوریان از مشهد و مهرانا سلیمانی از اصفهان هم به طور مشترک سوم شدند. وی گفت: ماندگار...
حمید فتحالهی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار کرد: در بخش دختران رقابتهای تنیس قهرمانی کشور و در رده سنی زیر 10 سال، مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی و هانا سلطانی از قزوین به مقامهای اول و دوم رسیدند و فردخت علیمی دیگر ورزشکار قزوینی و آرمیتی الهیپناه از سمنان بهصورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند. وی ادامه داد: در رده سنی زیر 12 سال مقامهای اول و دوم به ماندگار فرزامی و ملیسا مهرانی ورزشکاران تهرانی رسید و مهرانه ظهوریان از مشهد و مهرانا سلیمانی از اصفهان هم مشترک سوم شدند. رئیس هیأت تنیس چهارمحال و بختیاری گفت: ماندگار فرامرزی که توانست مقام نخست رده سنی زیر 12 سال را از آن خود کند در رده...
دبیر هیأت تنیس استان قم خبر داد معرفی برترینهای تنیس جام آدینه در قم/ 2 تنیسور قم جزء چهرههای شاخص کشور
سید مقتدا خاتمی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: مسابقات تنیس قهرمانی قم با عنوان جام آدینه در دو رده سنی با حضور چهرههای مستعد رده سنی زیر 16 سال و تنیسورهای با تجربه رده سنی بزرگسالان به انجام رسید و برترینهای خود را شناخت. وی ادامه داد: در رقابتهای رده سنی بزرگسالان تنیس قم تعداد 15 تنیسور به میزبانی زمین تنیس مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان امیر نجفی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، مقام نایبقهرمانی به امیر صفاری رسید و محمد یوسفزاده و علی مهیایی مشترکا سوم شدند. دبیر هیأت تنیس استان قم در ادامه به برترینهای رده سنی زیر 16 سال این جام اشاره...
قم - مسابقات قهرمانی دختران استان قم در تمامی گروههای سنی در خانه تکواندوی شهیدان برجعلیزاده قم برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات قهرمانی تکواندوی دختران استان قم در بخش کیوروگی در گروههایسنی خردسالان، نونهالان، جوانان و بزرگسالان در ردهکمربند سبز - آبی و قرمز - مشکی و در گروه سنی نوجوانان، رده کمربند مشکی برگزار شد. در این رقابتها که به صورت انتخابی استان قم با حضور ۱۶۰ هوگوپوش در خانه تکواندو شهیدان برجعلیزاده استان قم به انجام رسید برترینهای هر بخش در پایان رقابت مدعیان شناسایی و تجلیل شدند. در این مسابقات در رده سنی جوانان، در وزن منهای ۴۶ کیلوگرم صالحه یعقوبی اول شد و مهدیه ولیزاده و حوریه مالکی در ردههای دوم و سوم قرار...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دوازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی کشور در گروه زنان از صبح روز گذشته(سه شنبه) در «سالن امام علی (ع)» دانشگاه آزاد اسلامی همدان و به میزبانی هیات تکواندو استان آغاز شد. رقابتها با حضور 320 تکواندوکار از 27 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسانرضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد پیگیری گردید. امروز (چهارشنبه) و در روز پایانی، رقابتهای بخش تیمی (3 نفره) رده سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال و همچنین مسابقات نایب رییسان هیاتهای استانها برگزار شد. نفرات برتر...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دوازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی کشور در گروه زنان از صبح امروز (سه شنبه) در «سالن امام علی (ع)» دانشگاه آزاد اسلامی همدان و به میزبانی هیات تکواندو استان آغاز شد. رقابتها با حضور 320 تکواندوکار از 27 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسانرضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد در حال پیگیری است. امروز (سه شنبه) و در روز نخست این رقابتها پومسهروها در بخش استاندارد و رده های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41...
مسابقات لیگ کاراته سبک های آزاد استان سمنان در گرمسار پایان یافت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،پس از رقابت 148 کاراته کای تیم های گرمسار ، دامغان و سمنان بر سکوهای اول تا سوم قرار گرفتند.در رده سنی نونهالان ، علی احمد علیزاده ، امیر تاجیک، حسین یعقوبی ،در رده سنی نوجوانان ، انور علیزاده و مهدی خصلتی ،در رده سنی جوانان ، غلامرضا تاجیک و نجیب نورزایی ودر رده سنی بزرگسالان ، نجیب نوروزی و علی سلامی نشان طلا را بر گردن آویختند
به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازیزد؛یک دوره مسابقات قهرمانی سبک های کنترلی کاراته بانوان استان یزد توسط هیاتکاراته شهرستان یزد به مناسبت روز کودک و نوجوانان در رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد. مسابقات قهرمانی سبک های کنترلی کاراته بانوان استان در رشته های کاتای انفرادی و تیمی در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در سه گروه کمربندی زرد ونارنجی،سبزوابی وبنفش،قهوه ای ومشکی توسط هیات کاراته شهرستان یزد در محل سالن کاراته مجموعه ورزشی شهید نصیری برگزار شد. در این دوره از رقابت ها 107 نفر از 15 باشگاه زارچ، یزد و مهریز حضور داشتند.کاتای_انفرادی :گروه سنی متولدین 88 – 89 :رده کمربندی زرد و نارنجی : 1- زهرا جعفری 2- فاطمه مهدی زارچی 3- حدیث...
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مسابقات لیگ سبکهای آزاد کاراته باشگاههای استان قم در حالی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد که امسال با برنامهریزی کمیته مسابقات هیأت کاراته قم این رقابتها در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به انجام رسید. در واقع این دومین دوره رقابتهای لیگ کاراته سبکهای آزاد در قم بود که با استقبال قابل توجه باشگاههای فعال این رشته در مجموع با حضور 18 تیم به میزبانی خانه کاراته مجموعه ورزشی راحله منطقه نیروگاه قم به انجام رسید و برترینهای خود را در تمام ردهها شناخت. رقابتهای هفته پایانی در خانه کاراته یکی از جذابترین پیکارهای استانی سال جاری برای کاراته قم بود که در حضور رئیس و دیگر اعضای...
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، هیأت ژیمناستیک استان قم در آستانه پیکارهای قهرمانی دختران کشور با هدف محک میزان آمادگی ژیمناستیککاران قم، رقابتی دوستانه و تدارکاتی با تیم دختران ساوه برنامهریزی کرد و اعضای دو تیم در خانه ژیمناستیک قم با یکدیگر به رقابت پرداختند، رقابتهایی که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر نیز به انجام رسید. رقابت دوجانبه تیمهای قم و ساوه که جنبه انتخابی تیم ژیمناستیک دختران استان قم برای اعزام به مسابقات لیک کشور را داشت، در چهار وسیله زمین، خرک، موازنه و پارالل بین دختران دو رده سنی 8 تا 9 سال و 10 تا 11 سال در حضور خانم نقدی داور بینالمللی این رشته برگزار شد. در این مسابقه مربیان شاخص...
قم - برترینهای مسابقات اسکیت جام رمضان قم در ۲ بخش پسران و دختران مشخص شدند. به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین دوره مسابقه چندایستگاهی اسکیت قهرمانی استان قم جام رمضان با معرفی نفرات برتر هر دو بخش پسران و دختران به اتمام رسید. این مسابقات در حالی با نام جام رمضان به میزبانی آکادمی اسکیت پرشین برگزار شد که در نهایت در رقابت ۶۴ نفر اسکیت سوار حاضر در این پیکارها برترینهای هر دو بخش بانوان و آقایان مشخص شدند. در این مسابقات که کمترین رده سنی آن مربوط به کودکان بین ۵ تا ۷ سال بود در بخش دختران تیدا آخوندی، پروین رضائیان و غزل علی محمدی اول تا سوم شدند و در رده سنی متولدین۸۸ و ۸۷ و...
ورزش>ورزشهای دیگر - همشهری آنلاین:رقابتهای تنیس جام رمضان با معرفی نفرات برتر ردههای سنی مختلف و بزرگسالان به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، آخرین شب رقابتهای تنیس جام رمضان در ردههای سنی زیر 10 الی 18 سال و رده سنی بزرگسالان در بخش پسران و آقایان در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. در پایان این مسابقات نفرات برتر معرفی شدند که در رده سنی زیر 10 سال، کاندیدا سبکروح با نتیجه ( 1-4 و 1-4) آراد سبکروح را شکست داد و قهرمان شد، آراد سبکروح نايب قهرمان شد و محمدپاشا امیری و امیرعباس ابراهیمی سوم مشترک شدند. در رده سنی زیر 12 سال، امیرعلی قوام با نتیجه ( 0-6 و 1-6 ) کسری رحمانی...
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سیستان و بلوچستان گفت: مسابقات پرس سینه قهرمانی استان و شرق کشور با شرکت بیش از یکصد ورزشکار در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در شهرستان خاش برگزار و با معرفی نفرات و تیم های برتر پایان یافت. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از تفتان ما، سرهنگ سیاوش پیروزی با بیان اینکه رقابت های قهرمانی پرس سینه استان سیستان و بلوچستان به میزبانی شهرستان خاش با معرفی نفرات و تیمهای برتر اوزان مختلف به کار خود پایان داد، اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات پرس سینه قهرمانی استان و شرق کشور جام بیت المقدس گرامیداشت یاد و خاطره شهید تکاور روح الله عالی به میزبانی شهرستان...
سازمان لیگ تنیس فدراسیون تنیس نفرات برتر رده سنی بزرگسالان معرفی کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ با پایان رقابتهای تنیس مناطق پنجگانه کشور در ۲ بخش مردان و بانوان نفرات برتر رده سنی بزرگسالان معرفی شدند.در بخش آقایان ۵۰۰ تنیسور صاحب رنکینگ هستند که حمید رضا نداف از اصفهان با ۳۱۰۰ امتیاز همچنان در صدر قرار دارد، انوشا شاهقلی از تهران با ۲۰۰۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و فرشاد طلاور از اصفهان با ۱۹۴۳ امتیاز در رتبه سوم ایستاد.حسام یزدی از تهران، امیر حسین بادی از قم، معین محمدی از کرمان، البرز اخوان از اصفهان، حمید رضا آل یاسین از تهران، مهدی سوری از تهران و محمود جمالیان از اصفهان عناوین چهارم تا دهم را به خود اختصاص...
قم - برترینهای مسابقات ووشوی دختران استان قم مشخص شدند و نفرات برتر در ردههای سنی مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار مهر، در این مسابقات که بعد از ظهر شنبه در خانه ووشوی استان قم در مجموعه ورزشی جواد الائمه(ع) برگزار شد در رده سنی نوجوانان در وزن منهای ۴۲ کیلوگرم ریحانه سلمان پور به مقام نخست رسید. در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم مرضیه بهرامی هیدجی، در وزن منهای ۵۶ کیلوگرم نفیسه مقیمی و در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم مبینا اطاعتی عنوان نخست را کسب کردند و عناوین نخست وزن منهای ۶۰ کیلوگرم جوانان به فاطمه محمدی، منهای ۶۵ کیلوگرم به فاطمه استادی و به اضافه ۶۵ کیلوگرم به ساجده اسلامی رسید. در ادامه مسابقات...
مسابقات تنیس نونهالان و نوجوانان کشور با قهرمانی تیم های کرمان و خراسان رضوی در دو بخش پسران و دختران در سمنان پایان یافت . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این رقابت ها با حضور 107 دختر و پسر در رده های سنی کمتر از 10 ، 12 و 14 سال برگزار شد.در رده های مختلف این رقابت ها این نتایج بدست آمد:پسران رده سنی کمتر از 10 سال :محمدپاشا امیری از کرمان مقام اول، علی ساعی از آذربایجان شرقی مقام دوم، یاسین حاجیلو و آردا سبکروح از تهران مقام سوم مشترک را کسب کردند.پسران رده سنی کمتر از 12 سال :امیرعلی قوام و آرتین نظری هر دو از تهران اول و دوم شدند و کسری رحمانی...
رئیس هیات تنیس استان سمنان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پایان رقابت های روز جمعه یکم اردیبهشت 96، در رده سنی پسران زیر 10 سال محمدپاشا امیری از کرمان مقام اول، علی ساعی از آذربایجان شرقی مقام دوم، یاسین حاجیلو و آردا سبک روح از تهران مقام سوم مشترک را کسب کردند. عباس قادری خاطر نشان کرد: در رده سنی زیر 12 سال، امیرعلی قوام و آرتین نظری هر دو از تهران اول و دوم شدند و کسری رحمانی از تهران و میلاد شجاعان از خراسان رضوی مقام سوم مشترک را کسب کردند و در رده سنی زیر 14 سال نیز ونداد غیبی از کرمان و آرگین تارینیان از تهران اول و دوم و مقام...
عباس قادری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در رده سنی زیر 10 سال، مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی، هانا سلطانی از قزوین اول و دوم شدند و روژاد سبک روح از تهران و شانای بیوک از خراسان رضوی به مقام سوم مشترک دست یافتند.وی خاطرنشان کرد: در رده سنی زیر 12 سال، رومینا زینالی از آذربایجان غربی، ماندگار فرزامی از تهران به ترتیب در مقام های اول تا دوم قرار گرفتند و سوم مشترک به سارا اصل رسولی از آذربایجان شرقی و مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی تعلق گرفت و در رده سنی زیر 14 سال، رومینا زینالی از آذریاجان غربی قهرمان و پرنیا رکن آبادی از اصفهان نائب قهرمان شدند و مقتم سوم مشترک...
اراک- مسابقات دو و میدانی انتخابی بانوان استان مرکزی که با شرکت ۵۰ ورزشکار از چهار شهرستان در اراک جریان داشت، با معرفی نفرات برتر پایان یافت. به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دو و میدانی بانوان استان مرکزی (آغاز فصل) روز پنجشنبه با شرکت ۵۰ ورزشکار از شهرستان های اراک، خمین، ساوه و شازند در چهار رده سنی در اراک برگزار شد. در پایان این مسابقات در رده سنی نونهالان، در ماده ۱۵۰۰متر نازنین آستانه از شازند، پرتاب وزنه رویا اللهیاری از ساوه، ۱۰۰متر و ۲۰۰متر ساجده حجت از ساوه، ۸۰۰ متر زهرا تنها از ساوه، ۴۰۰متر سپیده حنانه رضایی از ساوه، ۱۰۰۰متر هانیه اسنادی از ساوه، پرش طول نرجس شیخی از شازند و پرتاب دیسک سپند بهرامی از ساوه...
برترینهای مسابقات دوگانه بانوان استان قم در ۲ رده سنی جوانان و بزرگسالان معرفی شدند.
قم - برترینهای تکواندوی ردههای سنی پایه قم در پایان مسابقات قهرمانی استان قم معرفی شدند.
چهره نفرات برتر پیکارهای قهرمانی و انتخابی کیکبوکسینگ قم با پایان رقابت مدعیان 4 رده سنی در اوزان مختلف مشخص شد تا برترینهای 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان به...
کرج - ایرنا - مسابقات کشتی قهرمانی ناشنوایان کشور در رده سنی نوجوانان به میزبانی البرز برگزار و برترین ها معرفی شدند.
رقابتهای ووشو قهرمانی استان قم با پایان رقابت ووشوکاران چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برترینهای خود را شناخت.
قم - رقابتهای تکواندوی قهرمانی دختران قم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در ردههای سنی مختلف برگزار شد و برترینهای این مسابقات مورد تقدیر قرار کوفتند.
دور دوم مرحله مقدماتی رقابتهای شطرنج رده های سنی کمتر از 12 و 14 سال کشور با معرفی برترین ها در رشت پایان یافت.
رقابت های تنیس قهرمان کشوری زیر 18 سال پسران با قهرمانی تیم قم به پایان رسید.
رئیس هیأت تکواندو استان قم از برگزاری رقابتهای انتخابی تیم تکواندو رده سنی خردسالان قم برای اعزام به رقابتهای قهرمانی کشور خبر داد.
قم - مسابقات کونگ فوی استان قم با معرفی تیمهای سبک کمپو، گوات سان و توا به عنوان تیمهای برتر خاتمه یافت.
همدان-رئیس هیئت شطرنج استان همدان گفت: مسابقات شطرنج قهرمانی ردههای سنی استان همدان با معرفی برترینها به کار خود پایان داد.
رئیس هیأت دو و میدانی استان قم از برگزاری رقابتهای قهرمانی دو و میدانی پسران قم و معرفی برترینها در دو رده سنی خبر داد.
تنیسورهای برتر رقابت های تنیس جام رمضان آپت جام مرحوم کامبیز درفشی جوان مشخص شدند. فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : معرفی برترینهای ردههای سنی در رقابتهای جام رمضان
تنیسورهای برتر رقابت های تنیس جام رمضان آپت جام مرحوم کامبیز درفشی جوان مشخص شدند.
شیراز- ایرنا - مسابقات شنای پسران زیر 12 سال فارس پایان یافت و نفرات برتر معرفی شدند.