خبرگزاری میزان- فرمانده کل ارتش تاکید کرد ما به دشمن لبخند نخواهیم زد، چون ملت ما می‌داند هزینه سازش با دشمن کمتر از هزینه مقاومت نیست به اضافه ذلت و خواری و ما به دشمن لبخند نخواهیم زد، هزینه مقاومت را می‌پردازیم و سرانجام پیروزی پر افتخار را به دست خواهیم آورد. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جمع مردم تبریز گفت: تبریز غیور در ۲۹ بهمن ۵۶ چهلمین روز را پایه گذاشت، و امروز در ۲۲ بهمن ۹۷ پرچم پر افتخار چهلمین سال را پر شکوه‌تر از هر جشن دیگری به اهتزاز درآورده است، زنده باد آذربایجان، زنده باد تبریز.


وی با بیان اینکه هویت تبریز و آذربایجان با غیرت و مردانگی و آزادگی، وطن خواهی و میهن دوستی و دفاع از اسلام و قرآن و اهل بیت پیوندی ناگسستنی داشته و دارد افزود: آن زمان که مردم بسیاری از کشور‌های جهان کمترین آشنایی با ارزش‌های انسانی نداشتند، تبریز طلایه دار مشروطیت، آزادی خواهی و مبارزه با استعمار خارجی و استبداد داخلی شد.
فرمانده کل ارتش در ادامه اظهار کرد: در طول این چهل سال تبریز و آذربایجان همواره مایه روشنی چشم، نقطه امید و تکیه گاه مستحکم انقلاب و ایران سربلند اسلامی بوده است که فقط در مقطع هشت ساله دفاع مقدس بیش از ۱۰ هزار شهید و ۲۳ هزار جانباز سهم مردم شجاع، ولایت‌مدار و بابصیرت آذربایجان شرقی در آزمون بزرگ الهی بود که از آن با سربلندی و شایستگی بیرون آمدند، درود بر تبریز و درود بر آذربایجان.
امیر سرلشکر موسوی با بیان این مطلب که امروز ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، ما بیش از ۱۴ هزار و ششصد روز را پشت سر گذاشته‌ایم و یک روز آن هم بدون مبارزه نبوده است تصریح کرد: ۱۴ هزار و ۶۰۰ روزی که از طرف دشمنان هر روز یک خباثت جدید، یک توطئه جدید، یک حمله، یک ترفند و یک فتنه جدید، یک مصیبت جدید، یک ائتلاف و یک شعب جدید، یک خندق، یک احزاب و یک جاهلیت جدید، یک نفاق جدید، یک عاشورا و یک تهدید و یک تحریم جدید را شاهد بودیم و در مقابل هر روز یک پیروزی برای ملت آفریده شد، و یک ناکامی جدید و عصبانیت جدید برای دشمن بوجود آمد.
وی افزود: این است درس بزرگ انقلاب برای جهانیان و برای آیندگان، ما یک روز بدون مبارزه نداشته‌ایم، اما اینک این ماییم، ملت بزرگ ایران، سرافراز و پیروز و رو به پیش، نظام سلطه با تمام توان رو در روی ما ایستاده و ۱۴۶۰۰ روز است که به خود وعده فردا می‌دهد، اما ما با خداییم و خدا با ما است و وعده فردای شیطان محقق نخواهد شد.
فرمانده کل ارتش در ادامه بابیان اینکه ما سختی داریم، مشکلات داریم، اما به دشمن لبخند نخواهیم زد گفت: این سختی‌ها و مشکلات، نه در تاریخ کشور ما اولین بار است و نه در تاریخ چهل ساله انقلاب اولین بار است، ما به دشمن لبخند نخواهیم زد و با اتحاد و انسجام و مقاومت این سختی‌ها را هم پشت سر خواهیم گذاشت، ما به دشمن لبخند نخواهیم زد، چون ملت ما می‌داند هزینه سازش با دشمن کمتر از هزینه مقاومت نیست به اضافه ذلت و خواری و ما به دشمن لبخند نخواهیم زد، هزینه مقاومت را می‌پردازیم و سرانجام پیروزی پر افتخار را به دست خواهیم آورد.
امیر سرلشکر موسوی با اشاره به اینکه همانطور که ما از دوران دفاع مقدس با افتخار یاد می‌کنیم فرزندان شما ملت بزرگ در آینده از ایستادگی و مقاومت شما با افتخار یاد خواهند کرد اظهار کرد: انقلاب ما انقلاب الله اکبر است و نقطه مقابل آن طرز تفکر ذلیلانه و شرک آمیزی است که در مقابل هر گردن کلفتی سر به عبودیت خم می‌کنند، و خواسته‌های خود را از او طلب می‌کنند، نظام سلطه دنیا را این چنین می‌خواهد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه نظام سلطه از کشور‌های مورد علاقه خود به عنوان گاو شیرده یاد می‌کنند و در واقع مشخص می‌کنند که دیگران را چگونه می‌خواهند تصریح کرد: بعضی تصور نکنند دو قطبی انقلاب اسلامی در مقابل نظام سلطه، یک تقابل تاکتیکی و روشی است، این تقابل، مبنایی است. انتخاب راه الله در مقابل راه شیطان است و سرانجام راه شیطان، اضمحلال و دوزخ است و نکته دیگر شکست سیاسی نظام سلطه در مقابل انقلاب اسلامی است، ما می‌گوییم می‌خواهیم مستقل باشیم، نظام سلطه می‌گوید شما باید هر چه ما می‌گوییم اجرا کنید.
فرمانده کل ارتش مهمترین اتفاق در انقلاب اسلامی را استقلال و رهایی ما از چنگ نظام سلطه عنوان کرد و افزود: این رفتار ما وقتی برای ملت‌های تحت سلطه الگو شود و آن‌ها این راه را دنبال کنند، فاتحه استکبار جهانی خوانده خواهد شد و نظام سلطه از این عاقبت وحشت دارد، آن‌ها می‌دانند وقتی یک ملت اراده کند بر هر دشمنی پیروز خواهد شد و هر مشکلی را پشت سر خواهد گذاشت و ملت ایران به پیروی از قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) پرچم انقلاب را آن‌چنان محکم در دست خواهند گرفت که حتی اگر زخم‌های دشمن دست‌های ما را تکه تکه کند، هیچ اثری از ضربت دشمن بر پرچم اسلام نخواهد دید.
امیر سرلشکر موسوی در پایان سخنان خود ضمن درود بر روح بلند علماء، شهدا و آزادمردان خطه آذربایجان اظهار کرد: همگام با خیل عظیم این مردم بار دیگر با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر تجدید عهد و با رهبر حکیم و فرزانه انقلاب تجدید بیعت می‌کنیم و در این روز بزرگ و این اجتماع عظیم و کم نظیر، آمادگی همه مردم و فرزندان غیور ملت در نیرو‌های مسلح را برای حفاظت و حراست از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و ایران عزیز اعلام می‌نماییم.   انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

خبر بعدی:

آغاز به کار "پویش لبخند مهربانی عیدانه"در قزوین

علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ،گفت: "پویش لبخند مهربانی عیدانه" برای تامین بخشی از مایحتاج شب عید مردم مناطق کم برخوردار همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شده است و به مدت یک ماه اجرا می‌شود.

وارثی افزود: علاقه مندان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را به مراکز بهزیستی در استان تحویل دهند.

وی اضافه کرد: مردم نیکوکار استان نیز می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق موبایل پیمنت *۷۳۳*۴*۱۴۰۰۰۰۹# ارسال کنند.

به گفته مدیر کل بهزیستی، همچنین برای دریافت کمک‌های نقدی نیکوکاران، شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۵۷۰۲۶۲۰ و شماره حساب ۲۵۰۴۹۲۱۳۴۵۳۲۲۸۱ در نظر گرفته شده است.

وارثی افزود: بیش از ۱۰۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی مشول این طرح می‌شوند.

انتهای پیام/ک

اجرای "پویش لبخند مهربانی عیدانه" در قزوین همزمان با سراسر کشور

در پی تعویق در تصویب لایحه "پالرمو" رقم خورد| قله‌های جدید برای دلار و سکه

افزاش قیمت خودرو و ناکارآمدی مسئولان| رشد ۱۸ درصدی قیمت پراید، فقط در یک ماه| گرانی تا کجا ادامه خواهد داشت؟

طرح عدم کفایت و استیضاح روحانی کلید خورد + جزئیات

کلیدواژه: عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ارتش جمهوری اسلامی ایران مردم تبریز میهن دوستی چهل سالگی انقلاب

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۵۷۳۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • عاقبت حاکمانی که به لبخند غرب اعتماد کردند + فیلم
 • پویش مردمی 'لبخند مهربانی' عیدانه در قزوین آغاز به کار کرد
 • آغاز به کار پویش مردمی لبخند مهربانی عیدانه در قزوین
 • وقتی سالن وزارت کشور منفجر شد! + تصاویر
 • آغاز به کار پویش مردمی لبخند مهربانی عیدانه
 • فرهنگ چگونه توتالیتاریسم را شکست داد/انقلاب مخملی را بهتر بشناسیم
 • اینکه کسی گمان کند که «مشکلات اقتصادی صرفاً ناشی از تحریم است...» خطایی نابخشودنی است
 • جذب کمک های خیرین ایرانی خارج از کشور از اهداف پویش لبخند مهربانی است
 • جمع‌آوری ۶۴ میلیارد در کمپین لبخند مهربانی/ طراحی نرم‌افزار برای خیرین
 • لبخند مهربانی عیدانه برای تامین مواد غذایی برای مناطق کم‌برخوردار
 • کمپین لبخند مهربانی آغاز شد
 • محمود شهریاری؛ این‌بار بدون لبخند و اخمو! /عکس
 • بیانیه «گام دوم انقلاب» امام خامنه ای خطاب به ملت ایران
 • فرمانده نیروی هوایی ارتش: بُرد پهپاد‌های نهاجا به ۱۰۰۰ کیلومتر افزایش می‌یابد
 • جوانان عزیز بدانند که همه راه‌حل‌ها در داخل کشور است/ یک مجموعه جوان، مؤمن و مسلّط بر اقتصاد در دولت می‌تواند اهداف اقتصاد مقاومتی را محقق کند/ مذاکره با آمریکا جز زیان مادی و معنوی محصولی نخواهد داشت
 • فرمانده نیروی هوایی ارتش: بُرد پهپادهای نهاجا به ۱۰۰۰ کیلومتر افزایش می‌یابد
 • سه تجربه تاریخی مردم ایران/ اجلاس ورشو در تضاد با حقوق بین‌الملل
 • هامون خون گریست / سختی مصلحت
 • هامون خون گریست