امام جمعه میاندورود گفت: هر زمان جریان انحراف بخواهد شکل بگیرد و مردم را از امام و رهبری فاصله بیندازند می‌ایستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در راهپیمایی 22 بهمن میاندورود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، اظهار کرد: شما مردم چهل سال پایداری، تلاش همه جانبه، استکبار ستیزی، سلطه ستیزی، استقلال، آزادی را به مردم دنیا ثابت کردید.

وی با بیان اینکه امروز مردم کشور و میاندورود با حضور در راهپیمایی 22 بهمن آمدید تا به دنیا ثابت کنید که پای انقلاب ایستادیم و این انقلاب را به نسل چهارم سپردیم، افزود: دشمنان آرزو داشتند چنین روزی را نبینید و تلاش می‌کردند شما در چنین روزی حضور نداشته باشید اما با حضور خود مشت محکمی بر دهان آمریکا و متحدان آنها زدید.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: شعار مرگ بر آمریکای شما مرگ بر دولت آمریکا است و ما با مردم آمریکا کاری نداریم و با همه مردم دنیا دوست هستیم.

این مسئول درباره دستاوردهای خارجی انقلاب اسلامی، گفت: امروز نفوذ معنوی ایران نه تنها در خاورمیانه بلکه در جهان به حد اعلا رسیده است که شش کشور قدرتمند دنیا پای میز مذاکره با ایران آمدند.

محمدنسب تاکید کرد: قبل از انقلاب کشورها یا سلطه‌گر بودند یا سلطه‌پذیر اما امروز به جایی رسیدیم که نه سلطه‌پذیر هستیم و نه سلطه‌گر که این اندیشه برگرفته از اندیشه ناب محمدی است.

وی با اشاره به مقارن شدن دهه فجر امسال با ایام فاطمیه، تصریح کرد: همان‌طور که آن حضرت جلوی نفاق و جریان انحراف ایستادند امروز هم درسی که باید از آن حضرت بگیریم این است که هر زمان جریان انحراف بخواهد شکل بگیرد و مردم را از امام و رهبری فاصله بیندازند می‌ایستیم.
 


محمدنسب پیشرفت علمی کشور را یکی از دستاوردهای مهم داخلی انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: عقب ماندگی اقتصادی به عقب ماندگی علمی مرتبط بود که امروز با این پیشرفت علمی بزودی از گردنه مشکلات اقتصادی عبور خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید برای مردم تلاش و کوشش کنند چون مردم از مدیریت بعضی مدیران ناراضی هستند، بیان کرد: قوه قضاییه جلوی نفوذی‌ها و کسانی که اخلال اقتصادی ایجاد می‌کنند بایستد.

محمدنسب خاطرنشان کرد: در این چهل سال هر کسی خواست به این نظام خیانت کند انقلاب مانند دریای خروشان همه آنها را کنار زد و کسانی که خواستند مردم را از انقلاب ناراضی کنند مردم مقابل آنها ایستادند و دست آنها را رو کردند و دیگر نمی‌توانند مردم را گمراه کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان اندک آبرویی که دارند به برکت خون شهیدان و امام و رهبری است و باید برای دفاع از انقلاب پای میدان بیایند و مدیریت جهادی داشته باشند، اظهار کرد: اگر مسئولان به وظیفه خود درست عمل می‌کردند رهبری ندای این عمار سر نمی‌داد.

امام جمعه میاندورود در پایان با اشاره به اینکه امریکا با شعار حقوق بشر و مبارزه با تروریسم طرح دوستی و مذاکره با ایران را مطرح می‌کند و می‌خواهد از این طریق خود را مشروع جلوه دهد، گفت: دشمنی که چهل سال بدعهدی آن را دیدیم چطور باید زمزمه مذاکره با آمریکا را تکرار کنیم.

انتهای پیام/

منبع: دانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

مردم روزانه از طریق فضای مجازی به مشروعیت حاکمیت نمره می‌دهند

رئیس‌جمهور با بیان این که نمی‌توان فضای مجازی را تعطیل کرد، گفت:فصای مجازی است که مشارکت مردم را در همه امور اداره کشور ساده‌تر کرده است و مردم از طریق فضای مجازی روزانه به مشروعیت حاکمیت نمره می‌دهند. ناطقان: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز (چهارشنبه) در نشست «ایران هوشمند» و افتتاحیه بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با اشاره به این که در دنیای امروز با انقلاب بزرگ دیجیتالی مواجه هستیم،  اظهار کرد: چه بخواهیم، چه نخواهیم این یک واقعیت است که همه باید توجه داشته باشیم. این فضای جدید می‌تواند فرصت باشد نه تهدید. البته عده‌ای هستند که بخواهند از این فضا سوءاستفاده کنند اما هیچ وقت نمی‌شود این حرکت جهانی را به خاطر سوءاستفاده عده‌ای تعطیل کرد.

وی همچنین افزود: امروز همه مردم در شهرها و ۷۸ درصد روستاها از موبایل نسل سه و چهار می‌توانند بهره مند شوند و این افتخار دولت است.  فصای مجازی است که مشارکت مردم را در همه امور اداره کشور ساده‌تر کرده است و مردم از طریق فضای مجازی روزانه به مشروعیت حاکمیت نمره می‌دهند. فضای مجازی برای تحولات اجتماعی ما فرصت مناسبی ایجاد کرده است.

رئیس‌جمهور در ادامه با بیان این که استارت‌آپ‌ها تحولات زیادی در کشور ما ایجاد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: اشتغال عظیمی را یک‌استارت آپ ایجاد کرده است؛ یعنی هزاران شغل مستقیم و یک میلیون و ششصد هزار  شغل غیرمستقیم در کمتر از پنج سال ایجاد کرده است.

روحانی تصریح کرد: اقدام این استارت‌آپ‌ها موجب رفاه و امنیت بیشتر جامعه شده است. یک روستایی با استفاده از دانش فناوری ارتباطات و اطلاعات، در خانه خودش قادر است شغل و صنعت درست کند و محصول خود را از همانجا عرضه کند و دست واسطه‌های مزاحم از این طریق کوتاه شده است. البته بین واقعیت فضای مجازی با شرایط سنتی فاصله وجود دارد و باید این فاصله را کم کنیم که این کار ساده نیست. اگر اراده قدرتمند جوانان استارت‌آپی نبود، آنها عقب‌نشینی می‌کردند. فشارهای زیاد و موانع زیادی بر سر راه آنها وجود دارد. قوانین قدیمی مانعی برای آنهاست. دولت باید موانع این جوانان را رفع کند.

او اظهار کرد: یکی از افتخارات دولت، اعطای تسهیلات لازم برای نسل جوان ما در زمینه استفاده از اقتصاد و تحولات اجتماعی فضای مجازی بوده است.

وی همچنین با اشاره به این که در دنیای جدید ارتباطات،  فرصت‌های زیادی وجود دارد اما ممکن است برخی هم دنبال سوءاستفاده و به خطر انداختن حیثیت و امنیت افراد جامعه باشند، افزود: ما به فضای مجازی امن، آسان و ارزان نیاز داریم. مردم باید به راحتی و با سواد دیجیتالی از فضای مجازی استفاده کنند. البته استفاده از فضای مجازی بدون همکاری همه قوا ممکن نیست. ما با وجود همه تحریم‌ها، راهی جز خوداتکایی و پیشرفت علم و همکاری با کشورهای دوست نداریم تا قدرت فناوری خود را افزایش دهیم و جلوی یک‌جانبه‌گرایی قدرت‌ها را بگیریم.

روحانی تأکید کرد: برای حل مسأله محیط زیست، کنترل آب و تولید راهی جز استفاده از فضای مجازی و علم ارتباطات و فناوری اطلاعات نداریم. دولت بر مبنای قول خود، برای باز بودن فضای مجازی ایستادگی خواهد کرد و از لحاظ تسهیل‌گری مقررات، هر اقدامی را که لازم باشد، انجام می دهد. منبع: ایسنا برچسب ها: حسن روحانی ، فضای مجازی ، مشروعیت حاکمیت ، نمره

ایران می‌تواند در منازعه با آمریکا روی "چین" و "روسیه" حساب باز کند؟

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

آشنایی با انواع قرص‌ تاخیری

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۰۸۷۲۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • انحراف شست پا و دلایل آن
 • روحانی: مردم روزانه از طریق فضای مجازی به مشروعیت حاکمیت نمره می‌دهند/هیچ وقت نمی‌شود فضای مجازی را به خاطر سوءاستفاده عده‌ای تعطیل کرد
 • علت انحراف شست پا چیست؟
 • انحراف خودرو نیسان جان مامور راهور را گرفت
 • روحانی: فضای مجازی روزانه به مشروعیت حاکمان نمره می‌دهد
 • خرازی: جهانگیری را از دولت کنار گذاشتند/ مذاکره مجدد با آمریکا خفت بار است
 • بازديد نماينده مردم ساري و مياندورود در مجلس شوراي اسلامي از راههاي روستايي
 • مشروح گفت‌و‌گوی الف با عباس سلیمی نمین داستان غمبار «نفوذ» در ایران؛ از جدیدالاسلام‌ها تا فراماسونری/ وقتی برخی سفیران غربی از زبان هنرپیشه‌های ما حرف می زنند
 • همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با شعار همه با هم حامی آب باشیم
 • تلاش بی فایده اروپا برای نجات برجام
 • مهمترین مانع بحث حجاب قوای سه‌گانه هستند/ لزوم مطالبه‌گری از دولت
 • انحراف به چپ کامیون ۴ کشته برجای گذاشت
 • کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در جهت تحقق شعار سال فعال شده اند
 • اخلاق و مسوولیت اجتماعی رسانه
 • نظام سلطه هیچ گونه ظرفیت دیگری برای رویارویی با ایران ندارد / جریان دانشجویی خود را بدهکار کسی نمی‌داند
 • گام دوم انقلاب، قانون‌مداری و بی‌طرفی و انسجام ملی شعار راهبردی انتخابات ٩٨
 • انحراف برخی چهره‌های انقلابی سازش با دشمن را رقم می‌زند/ در برجام، مسئولان ماجرای پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را تکرار کردند
 • کلاس آموزش آشنایی با انواع روش طبخ آبزیان در میاندورود
 • چرا ایران به افغانستان حمله نکرد؟/ تاثیر انتشار خبر مخالفت رهبرانقلاب چه بود؟