سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات از انتقادهای ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص برگزاری بازی با فولاد گله مند است و می گوید اگر نتیجه بازی به سود تیم پرسپولیس رقم می خورد این حرف ها به میان نمی آمد.

به گزارش "ورزش سه"، او دراین باره می گوید: برای ما جان آدم ها مهمتر از برگزاری بازی است و همیشه سعی کردیم در مسیر برگزاری بازی ها به مسایل مختلف  توجه کنیم.

البته بازی فولاد – پرسپولیس این بار چالش های گذشته را نداشت و دیدید که هیچ سنگی و شی ای از روی سکوها به داخل زمین پرت نشد. تنها موضوع رفتن برق استادیوم بود که سازمان لیگ برتر در آن دخالتی نداشت و این حالت برای فولاد هم وجود داشت.


فتاحی در توضیح اتفاقات رخ داده می گوید: همه چیز از شب قبل آغاز شد و اینکه شورای تامین به موضوع بازی فولاد –پرسپولیس ورود کرد و خواهان تعویق آن شد. من با آقای عرب تماس گرفتم و ایشان مخالفت کردند. من هم انتقال دادم و قرار شد بازی برگزار شود. اما وقتی به ورزشگاه رفتیم بازهم درخواستهایی مبنی بر تعویق بازی به دست ما رسید. من در بدو ورود پرسپولیسی ها به ورزشگاه این موضوع را با آنها در میان گذاشتم .بعد هم دیدیم دود اتوبوس اذیت شان می کند و گفتیم به داخل ورزشگاه بیایند. این در زمانی بود که رختکن ها هم برق نداشت.


رییس کمیته برگزاری مسابقات در ادامه صحبتهایش گفت:  در پی این اتفاقات خطاب به آقای برانکو و قنبرپور اعلام کردم می توانم با تنظیم صورت جلسه بازی را لغو کنم که سرمربی تیم پرسپولیس اعلام کرد مشکلی نیست و بازی را دنبال خواهند کرد. ایشان بازیکنان را به داخل رختکن فرستادند و خودشان هم تیم را همراهی کردند و خواستند که مسائل فراموش شود و تمرکز همه روی بازی باشد.


سعید فتاحی در خصوص گلایه هایی که از او شده است، گفت: شاید این بازی مشکل داوری داشته است و پنالتی که به سود تیم فولاد گرفته شد پنالتی نبود این موضوع به من و کمیته داوران ارتباط پیدا نمی کند و کمیته داوران باید در این باره صحبت کند. سازمان لیگ برتر طبیعتا نیتش برگزاری بازی ها طبق برنامه از پیش تعیین شده است و در این باره با همه باشگاه ها همکاری می کند. البته در حال حاضر اینکه برق استادیوم می رود یک نکته منفی است و در مورد میزبانی فولاد هم با این باشگاه و هیات فوتبال استان خوزستان صحبت خواهیم کرد چرا که باید همه پیش بینی ها از قبل صورت گیرد. در مورد اتفاقات هم با شاک (شورای تامین کشوری) مکاتبه کرده ایم تا اتفاقات این مسابقه بررسی شود.


رییس کمیته مسابقات در خصوص اینکه آیا علیرضا بیرانوند با او برخورد داشته است، گفت: بر خلاف تصور و آنچه که گفته می شود علیرضا بیرانوند هیچ برخورد بدی با من نداشت. تنها به من گفت به خدا پنالتی نبود که من به او گفتم از دست من خارج است چرا که داور در مورد اتفاقات داخل زمین تصمیم گیری می کند. همین. این همه اتفاقی بود که بین من و علیرضا بیرانوند رخ داد.


او در پایان حرفهایش تاکید می کند:لغو بازی به دلایل امنیتی چیز عجیبی نیست و در همه جای دنیا هم اتفاق می افتد.برای ما هم سلامت و امنیت مردم خیلی مهمتر از بازی فوتبال است.

سازمان لیگ برتر پرسپولیس تهران سعید فتاحی فولاد خوزستان

منبع: ورزش 3

خبر بعدی:

اظهارات جنجالی بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با فولاد: به ما می‌گویند تیم حکومتی!

مهاجم پرسپولیس معتقد است باشگاهش باید جوهای ایجاد شده توسط بیانیه‌های باشگاه‌های مختلف را مدیریت کند تا او و هم‌تیمی‌هایش تمرکز لازم برای پیروزی برابر رقبای‌شان را داشته باشند. آفتاب‌‌نیوز : علی علیپور پس از برتری دو گله پرسپولیس برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: فشار روی داوری‌ها هست اما برای آن‌ها احترام قائل هستیم. خدا را شکر با این ۳ امتیاز نگذاشتیم دوباره حرف و حدیث پیش بیاید.
به گزارش آفتاب‎نیوز؛ وی درباره بیانیه تیم‌های مختلف علیه داوری گفت: من در جریان این بیانیه‌ها نیستم و من بازیکن تیمم هستم و وظیفه‌ام تلاش برای پرسپولیس است. باشگاه باید به این موضوع برسد و مسائل را جمع کند تا بازیکنان با خیال راحت در زمین بازی کند. این بیانیه‌ها باعث افزایش فشارها و از بین رفتن تمرکز شده است.
مهاجم پرسپولیس درباره تکرار آقای گلی در لیگ هجدهم توضیح داد: مهم پیروزی پرسپولیس است نه گلزنی من.
بیرانوند:‌ هیچ کسی نمی‌تواند پرسپولیس را زمین بزند
علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی دو گله پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: هیچ کسی نمی‌تواند پرسپولیس را زمین بزند. داوران که جای خود دارند. می‌دانستیم امروز بازی سختی داریم. دیدیم پنالتی علیپور گرفته نشد و خطای روی شجاع هم واقعاً خطا بود. این چیزهای کوچک تمرکز را از بازیکنان ما می‌گیرد. در پایان نیمه اول از این ترس داشتیم که نتوانیم در نیمه دوم به این تیم گل بزنیم. اگر نمی‌زدیم شرایط واقعاً سخت می‌شد.
او درباره حضورش در درگیری‌های بازی نیز توضیح داد: من دنبال جدا کردن بودم. تیم حریف آمده بود که روی تمرکز بازیکنان ما کار کند و نتیجه بگیرد. من هم می‌دانستم اگر تمرکزمان را از دست بدهیم، تا صبح هم به این تیم گل نمی‌زنیم. تنها راهمان این است که روی خطاها، دعوا نکنیم چون این درگیری‌ها ۴-۵ دقیقه از زمان بازی را می‌گیرد. می‌خواستم بازیکنان را جدا کنم؛ مخصوصاً شجاع را که امروز واقعاً عصبی بود. کنترل بازی از دست داور هم خارج شده بود. در بازی قبلی اتفاقاتی افتاده بود و داور بازی امروز می‌خواست طور دیگری سوت بزند اما بازهم بازی از دستش در رفت.
دروازه‌بان پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: امروز موقعیت آنچنانی نداشتیم. دروازه‌بان حریف یک سیو درست و حسابی نداشت اما از تک موقعیت‌هایمان به درستی استفاده کردیم. تمرکز لازم را برای این بازی نداشتیم و بازی‌ای که آقای برانکو از ما خواسته بود را نتوانستیم ارائه دهیم. او می‌خواست ما صبر و حوصله به خرج دهیم اما ما دوست داشتیم جلوی هواداران زودتر خوشحالشان کنیم.
بیرانوند درباره رواج پیدا کردن بیانیه‌نویسی از سوی باشگاه‌ها نیز تصریح کرد: تیم‌ها اگر می‌خواهند نتیجه بگیرند، از قبل زمینه‌چینی می‌کنند تا اگر ببازند بگویند ما گفته بودیم و اگر پیروز شوند، آن بیانیه کمک کرده باشد. همه باشگاه‌ها بیانیه می‌دهند اما دلیلش را باید فدراسیون بپرسد. همه تیم‌ها قبل از بازی این کار را می‌کنند.
خلیل‌زاده: اگر بچه داشتم، هم‌سن بازیکن استقلال خوزستان بود/ به ما می‌گویند تیم حکومتی!
شجاع خلیل‌زاده پس از برتری دو گله تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: خدا را شکر در بازی سخت و درگیرانه پیروزی را بدست بیاوریم و جواب این هوادارانی که در سرما آمده‌اند را به خوبی بدهیم.
او درباره بددهنی به بازیکن استقلال خوزستان توضیح داد: من اگر بچه داشتم، او هم‌سن بچه من بود. نامداری در حدی نیست که بخواهم جوابش را بدهم. اگر او بددهنی کرده باشد، جوابش را می‌شنود و ساکت نمی‌مانم. در چند صحنه بی‌دلیل بازیکنان ما مثل مصلح، ترابی و من را زد و زانوی من ورم کرده است. بعد به داور می‌گویم و بنیادی‌فر جواب می‌دهد که من صحنه را ندیدم. در صحنه تک به تک، مهاجم استقلال خوزستان اعتراف می‌کند من را زده است اما داور به من کارت زرد می‌دهد و پس فردا که محروم می‌شویم می‌گویند خلیل‌زاده بد اخلاق است.
خلیل‌زاده افزود: تیم ما ضرر کند، چه کسی پاسخگو است؟ داور را یک جسله محروم می‌کنند. مگر می‌شود در همه بازی‌ها داور اشتباه کند. من با لب خونین روی زمین افتادم و داور می‌خندد. انتهای فصل هم با "به به" می‌گویند پرسپولیس با سه امتیاز کمتر قهرمان نشد. مگر چنین چیزی امکان دارد؟ خطای پنالتی علیپور را هم نگرفته است. من الان بازی بعدی محروم شوم چه کسی جواب می‌دهد؟ اگر آن توپ گل می‌شد فقط داور را نگاه می‌کردید یا مثل من با او بحث می‌کردید؟ بعد یک سری تیم‌ها می‌گویند ما "تیم حکومتی" هستیم. با دریافت ۳۰ درصد در لیگ برتر بازی می‌کنیم و صدای‌مان در نمی‌آید.
مدافع پرسپولیس در پایان درباره پرچم ژاپن گفت: گویا ژاپن را هم خیلی دوست دارند. امیدوارم یک سفر آن‌جا داشته باشند و بتوانند فینال آسیا را هم ببینند.
عالیشاه: نشان دادیم با یک باخت متزلزل نشده‌ایم
 امید عالیشاه بعد از برتری دو گله پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: از شرایط بازی راضی نبودیم اما چون این طور بازی‌ها گره می‌خورد از سه امتیاز راضی هستیم.
او افزود: تیم ما با یک باخت متزلزل نمی‌شود و باید همین روال را ادامه دهیم. بازی‌های زیادی را پیش رو داریم و از همین الآن باید به فکر بازی با پدیده باشیم.
بازیکن پرسپولیس همچنین درباره ناهماهنگی بازیکنان جدید تیم توضیح داد: این بازیکنان هم باید خودشان را با تیم وفق دهند و هماهنگ شوند تا انتظار هواداران برآورده شود؛ ما هم کمکشان می‌کنیم.
عالیشاه درباره اینکه گفته می‌شود داوران به سود پرسپولیس سوت می‌زنند، بیان کرد: در این دو بازی اخیر دیدید چطور داوری کردند. هواداران بهترین قاضی هستند و باید این قضاوت را به عهده کارشناسان بگذاریم.
سیدجلال حسینی: دستور داده‌اند پرسپولیس را اذیت کنند
سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در گفت‌و گو با خبرنگاران پس از برتری ۲ بر صفر تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی سختی برای ما بود. در اهواز کاری کردند که ما ببازیم. بازیکنان ما خوب جنگیدند و تلاش کردند تا ۳ امتیاز را کسب کنیم.
وی افزود: من در مورد بیانیه باشگاه‌های دیگر صحبت نمی‌کنم اما متاسفانه به بعضی‌ها دستور داده‌اند که پرسپولیس را اذیت کنند و امروز هم این مسئله ادامه داشت. من به خلیل‌زاده گفتم خطا نکند زیرا شجاع در زمین آن‌ها با بازیکن‌های‌شان مدام در موقعیت یک به یک قرار می‌گرفت. اگر پنالتی ما در نیمه اول گرفته می‌شد بازی گره نمی‌خورد و به این شکل ادامه پیدا نمی‌کرد.
حسینی درباره هت‌تریک در قهرمانی لیگ توضیح داد: متاسفانه همه شمشیرها را از رو برای ما بسته‌اند. اصفهانیان هم که زیاد مصاحبه نمی‌کند، خیلی راحت درباره اشتباهاتی که علیه پرسپولیس می‌شود صحبت می‌کند.
منبع: ایسنا

کادوی ویژه همسر علی دایی به مناسبت روز عشق+تصویر

تکذیب فوت آیت‌الله جزایری| امام‌ جمعه اهواز برای تبیین آرمان‌های‌ انقلاب در انگلیس حضور دارد‎

کلیدواژه: سازمان لیگ برتر پرسپولیس تهران سعید فتاحی فولاد خوزستان

منبع این خبر، وبسایت www.varzesh3.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۷۶۰۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ناگفته‌های علی دایی از اتفاقات عجیبی که برایش رخ داد / علت ناراحتی بازیگر سریال «لحظه گرگ و میش» در طول فیلمبرداری / ۱۲ راز حیرت‌انگیز درباره بدن انسان / رمزگشایی از اسلحه خطرناک و نامرئی غرب
 • فراخوان کمیته عالی انقلابی یمن برای تظاهرات در محکومیت کنفرانس ورشو
 • حواشی دیدار تراکتورسازی-استقلال؛ از اعتراض شفر به اتفاقات روی سکو تا درگیری هواداران تراکتور و استقلال
 • ناگفته‌های علی دایی از اتفاقات عجیبی که برایش رخ داد/ از حادثه‌ای که زنده ماندش در آن یک معجزه بود تا انتشار آگهی ترحیم + تصاویر
 • ورود به FATF منجر به افشای اطلاعات اقتصادی ایران نمی شود/ نپیوستن به FATF ایران را در معرض اتهامات پولشویی قرار می‌دهد
 • دومین بخش از لحظات جالب فوتبالی هفته در فوتبال ۱۲۰ + فیلم
 • لحظات جالب فوتبالی هفته در فوتبال ۱۲۰ +فیلم
 • وقتی قانون، قربانی تهدید می‌شود/ هواداران استقلال در انتظار ورود به یادگار امام (ره)
 • هراس روس‌ها از ورود روزافزون خرس‌های قطبی به مناطق مسکونی
 • اولین واکنش ایکاردی به اتفاقات جنجالی اخیر (عکس)
 • برگزاري اولين نشست کميته فرهنگي و هنري کلانشهرها در مشهد
 • اتفاقات تروریستی تأثیری در استواری و حضور مردم در صحنه انقلاب نخواهد داشت
 • اتفاقات تروریستی تأثیری درحضور مردم در صحنه انقلاب نخواهد داشت
 • با اعلام کمیته فوتسال؛ ایران – آرژانتین در سال 2019
 • استاندار سیستان و بلوچستان: اتفاقات تروریستی تأثیری در استواری ملت ایران ندارد
 • ‌ورود سپاه به موضوع کشتی‌های چینی قابل تقدیر است
 • آغاز رقابت 850 متسابق قرآنی کمیته امداد در مازندران
 • تشکیل کمیته مقابله با گرانفروشی گامی مهم برای ساماندهی در توزیع و عرضه اقلام اساسی/ از صدور دستور ویژه برای نظارت بر بازار‌ تا بازرسی تیم‌های گشت مشترک از فروشگاه‌ها و مراکز خرید
 • نادری: بازیکن فولاد به ما گفت حلالم کنید، پنالتی نبود