به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،  بیجاری مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی  گفت: روند توزیع برنج تنظیم بازار در استان از چند ماه اخیر  انجام شده و  همچنان ادامه دارد.

وی با بیان این‌که سه نوع برنج در قالب برنج تایلندی، هندی هومالی و هندی ۱۱۲۱ توزیع می‌شود افزود: برنج‌ها با قیمت‌های ۵ هزار و ۶۰۰ هزار تومان، ۴ هزار و ۳۰۰ تومان و هفت هزار و ۴۰۰ تومان عرضه می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ادامه داد : به دلیل توزیع برنج تنظیم بازار در چند ماه اخیر استقبال مردم کم شده است و جلساتی تاکنون برگزار شد مبنی بر روند توزیعی که انجام می‌شود و نکاتی در زمینه بهتر انجام شدن این برنامه مطرح شد.

بیجاری در زمینه توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار نیز بیان کرد: این موضوع قابل پیش‌بینی از قبل نیست ممکن است در هر زمان از مرکز تماس گرفته شود و سهمیه گوشت برای توزیع در استان اعلام شود، اما این خبر خوش را اعلام می‌کنیم که به زودی توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار در استان را خواهیم داشت.

انتهای پیام / ط آ

 توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاربه زودی

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

خراسان جنوبی رتبه دوم مهارت‌آموزی را در کشور کسب کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه مهارت‌آموزی در ایجاد اشتغال تاثیر به سزایی دارد، گفت: ‌خراسان جنوبی در طرح مهارت‌آموزی رتبه دوم کشور را کسب کرد. ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸ استانها خراسان جنوبی نظرات - اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مشیرالحق عابدی صبح امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید اقدامات شایسته‌ای با برنامه‌ریزی برای بازار فروش محصولات تولیدی استان انجام شود.

وی با بیان اینکه تولیدات استان باید بر مبنای بازار فروش باشد، افزود:‌ اگر مهارت‌آموزی در راستای بازار فروش باشد به طور قطع در امر فروش محصولات و تولیدات موفق خواهیم شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی افزود: اگر به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که استان در راستای بومی سازی برای تولیدات اقدام کند به طور قطع این موفقیت برای آموزش گیرندگان و آموزش دهندگان خواهد بود.

دوره‌های فنی و حرفه‌ای بر مبنای نیازسنجی بازار برگزار می‌‌شود

عابدی با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه‌ای دوره‌هایی بر مبنای نیازسنجی بازار برگزار می‌کند که بسیار شایسته و ارزشمند است تصریح کرد: یک سری اقداماتی در راستای اشتغال خرد خانگی انجام شده و این اشتغال نیاز به آموزش بیشتر دارد و باید بعد از ایجاد بازار فروش برای محصولات نیز آموزش‌ها گسترده‌تر شوند.

وی ادامه داد: سطوح آموزش مانند سطوح اشتغال متفاوت است و باید سطوح آموزش کارآموزان نیز بالاتر باشد که اقدامات خوبی صورت گرفته اما انتظار است بعد از آموزش‌های مقدماتی آموزش‌های کاربردی نیز برای بالابردن سطح اشتغال صورت گیرد.

طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی در اصفهان اجرا می‌شودمهارت‌آموزی 3300 گلستانی؛ 20 تفاهمنامه در استان اجرا شدسمنان| مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در کشور جدی گرفته شود

مهارت آموزی در ایجاد اشتغال تاثیر به سزایی دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: مهارت آموزی در ایجاد اشتغال تاثیر به سزایی دارد و خراسان جنوبی در طرح مهارت آموزی رتبه دوم کشور را دارد.

عابدی بیان کرد: در طرح کارورزی و مهارت آموزی که توسط سازمان فنی و حرفه‌ای صورت گرفته دولت نیز اعتباراتی مدنظر قرار داده و برای بروزرسانی تجهیزات فنی و حرفه‌ای اقداماتی شده که باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

وی افزود: بر اساس نیاز بازار آموزش‌ها باید داده شود در غیر این صورت اگر آموزشی منجر به اشتغال نشود باید از سیاست‌های فنی و حرفه‌ای حذف شود.

رتبه دوم خراسان جنوبی در طرح مهارت‌آموزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرح مهارت‌آموزی فعالیت دارد و سال گذشته نیز خراسان جنوبی رتبه دوم کشور در طرح مهارت‌آموزی را کسب کرده است.

عباس رکنی اظهار داشت: طرح مهارت آموزی سال گذشته برای 580 نفر با کمک‌ واحدهای پذیرنده برگزار شده و این مهارت‌آموزی‌ در محیط کسب و کار واقعی انجام می‌شود.

برگزاری طرح مهارت‌آموزی برای 580 نفر در کارگاه‌های تولیدی

وی افزود: اگر این افراد در مدت دو سال در همان واحد پذیرنده به کارگیری شوند کارفرمایان می‌توانند از مشوق‌های بیمه‌ای استفاده کنند و در سال گذشته 580 نفر از این طرح بهره‌مند شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه مهارت ورودی به سوی اشتغال است تصریح کرد: امسال طرح مهارت‌آموزی با کمک واحدهای پذیرنده در استان انجام خواهد شد.

رکنی با بیان اینکه افرادی که مهارت‌ها را فرا می‌گیرند اشتغالزایی آن‌ها سریعتر انجام می‌شود ادامه داد: امسال تلاش خواهیم کرد جز پنج استان برتر در طرح مهارت‌آموزی باشیم و هر کمکی برای هم‌افزایی بیشتر با آموزش‎های فنی و حرفه‌ای انجام می‌دهیم.

پرداخت تسهیلات به مهارت آموزان

وی خاطرنشان کرد: تلاش شده در قالب مشاغل خانگی نیز به افرادی که مهارت‌های لازم را فراگرفتند تسهیلاتی اعطا شود و در طرح مهارت‌آموزی با کمک تامین اجتماعی و سازمان فنی و حرفه‌ای اقدامات خوبی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه سال رونق تولید نقش زیادی در تکمیل چرخه مهارت دارد اظهار داشت: مهارت سبب می‌شود افراد سریع وارد بازار کار و به اشتغال برسد اما بخش زیادی از جویندگان کار فاقد مهارت هستند و نمی‌توانند در بازار کار حضور داشته باشند.

450 نفر از مددجویان کمیته امداد آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای اظهار داشت: مهارت‌آموزی در حوزه اشتغال جز اصول کار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رضا سلم‌آبادی با بیان اینکه کمیته امداد در سه مقوله آموزش‌های مقدماتی، آموزش‌های پایدار و توسعه و آموزش‌های مهارتی فعالیت دارد گفت: در سه ماهه ابتدای امسال 188 نفر آموزش‌های مقدماتی فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی افزود: همچنین 176 نفر آموزش‎های پایدار و توسعه و 86 نفر آموزش‌های ‎مهارتی را در استان فراگرفتند.

سلم‌آبادی با بیان اینکه در مجموع طی سه ماهه ابتدای امسال 450 نفر از مددجویان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند تصریح کرد: سال گذشته 4 هزار و 738 نفر از مددجویان آموزش‎های فنی و حرفه‌ای را در استان فراگرفتند که از این تعداد یک هزار و 749 نفر در آموزش مقدماتی، یک هزار و 519 نفر در آموزش پایدار و توسعه و یک هزار و 470 نفر در آموزش مهارتی آموزش‌ها را دیدند.

وی با بیان اینکه بیش از 64 درصد از آن چیزی که در برنامه‌ آموزشی ابلاغ شده تحقق پیدا کرده است ادامه داد: یکی از دلایلی که طرح‌های کمیته امداد پایدار می‌ماند و فعالیت می‌کند آموزش‌های قبل، عین و بعد از طرح‌ها است که به ماندگاری و پایدارسازی طرح کمک می‌کند.

کارگاه‌های آموزش‌های مهارتی برای مددجویان رایگان است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در سال 97 با توجه به اینکه شرایط اقتصادی کشور سخت بوده و درآمد بسیاری از خانوارها کم بوده تعداد 300 خانواده را از قسمت مهارت آموزی خودکفا شدند.

سلم آبادی اظهار کرد: در بخش پایدارسازی و کیفی سازی محصولات تولیدی باید آموزش‌های مهارتی همزمان با انجام شغل داده شود تا افراد نگران بازار نباشند و آموزش‌های مهارتی در بازاریابی، بازارسازی و فروش محصولات کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه کارگاه‌های آموزش‌های مهارتی برای مددجویان رایگان است افزود:  در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهارتی و مقدماتی با سازمان فنی و حرفه‌ای کارهای مشارکتی می‌کنیم و کمیته امداد کارگاه آموزشی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای با استفاده از ظرفیت مربیان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌کند.

انتهای پیام/ش

R41348/P/S6,56/CT7

عکس|شباهت جالب شرکت کننده برنامه عصر جدید با پریناز ایزدیار

بریتانیا خطاب به ایران: عدم رهایی فوری نفتکش عواقب جدی دارد| به گزینه‌های نظامی نگاه نمی‌کنیم

تندترین پاسخ جهان از زبان سعید معروف!

کلیدواژه: جهاد کشاورزی تنظیم بازار

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۷۱۸۹۶۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نخستین برداشت مکانیزه برنج در رشت
 • یک هزار تن گوشت مرغ در چهارمحال و بختیاری توزیع می شود
 • آخرین وضعیت بازار گوشت قرمز
 • قاچاق دام بر تلاطم بازار گوشت دامن زد
 • اولین برداشت مکانیزه برنج در صومعه سرا
 • ۲۸ هزار تن کود شیمیایی در سطح خراسان رضوی بین کشاورزان توسط شبکه تعاون روستایی توزیع شد
 • افزایش بیش از ۲۵ هزار تن برنج کیفی با بهسازی شالیکوبی‌ها
 • عشایر استان تهران ۴۰۸ تن گوشت افزایش تولید داشتند
 • رئیس بانک مرکزی تلویحا شکست سیاست ارز تخصیصی به گوشت را پذیرفت
 • گوشت گوساله به کیلویی ۵۶ هزار تومان رسید
 • گوشت گوساله به کیلویی ۵۶ هزارتومان رسید/قیمت گوشت قربانی در سال ۹۸
 • انتقاد معاون استاندار از سازمان صنعت در پی ‌افزایش قیمت‌ها در بازار خراسان جنوبی
 • آخرین تحولات بازار گوشت قرمز
 • انباشتگی دام سبک در واحد‌های دامداری به ۲۰ درصد رسید/کاهش محسوس قیمت گوشت در بازار
 • افزایش قیمت گوشت در بازار کوثر امروز ۳۰ تیرماه + جدول
 • افزایش قیمت گوشت در بازار کوثر امروز ۳۰ تیر ماه + جدول
 • ۷۳۰ هزار تن برنج امسال در گیلان تولید می‌شود
 • سئوالاتی درباره کیفیت برنج توزیع شده در خراسان‌شمالی؛ آیا برنج تعاونی بی‌کیفیت است؟
 • بازارگوشت قرمز در رکود به سر می برد