مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم عصر امروز با حضور در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی جم در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر پرسپولیس تهران، اظهار داشت: دیدار سختی با پرسپولیس داریم و در این مسابقه مثل 29 بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم.

مهدی تارتار بیان کرد: بازی کردن با بهترین تیم ایران در دو سه سال گذشته آسان نیست. پرسپولیس تیم بزرگ و قابل احترامی است، اما بازیکنانم در طول هفته روحیه خوبی داشتند. امیدوارم هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد روند تیمش تصریح کرد: سال گذشته هشدارهایی داده بودم و شاید مردم فکر می‌کردند من بهانه می‌آورم، اما سیر نزولی ما از سال گذشته در نیم فصل دوم آغاز شد. مشکلات مالی و جدا شدن بازیکنان با کیفیت تأثیرگذار بود.

وی افزود: در  نیم فصل اول توانستیم خودمان را جمع کنیم، اما نیم فصل دوم مشکلات بیشتر شد و کار به اعتصاب کشیده شد. با وجود بازی با کیفیتی که نشان دادیم، نتوانستیم نتایج سال گذشته را بگیریم. تجربه نشان داده که وقتی مسؤولان شهری حمایت نکنند، تیم محکوم به نابودی هست. تیم صدر جدول به این شهر آمده و جام قهرمانی آورده‌اند. این مسئله به خاطر پارس جنوبی جم است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی خطاب به خبرنگاران جمی گفت: شما باید کمک و حمایت کنید. اگر قرار است مسؤولان را زیر فشار بگذارید. نمی‌خواهم شما را تحریک کنم و شاید فردا روزی من نباشم. دوست ندارم از این تیمی که حضور داشته‌ام بروم، اما نگذارید این تیم در سال‌های آینده خدای ناکرده به دسته‌های پایین‌تر سقوط کند.

وی در رابطه با هفته پایانی لیگ برتر ابراز کرد: چون فردا بازی داریم، اجازه دهید همه چیز به پایان برسد و بعدا درباره این قضیه صحبت کنیم. پرسپولیس در طول فصل یک شکست داشته و همه بحث داوری آن بازی را می‌دانند. ضمن احترام به پرسپولیس و هوادارانش توانایی شکست این تیم را داریم. ما تیم‌های بزرگی را در این شهر شکست داده‌ایم.

تارتار در خصوص پیش‌بینی‌اش از بازی فردا عنوان کرد: چون شانس قهرمانی نداریم، صادقانه صحبت می‌‌کنم، دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بار دیگر در رابطه با وضعیت پارس جنوبی گفت: در گذشته در شهرهای دیگری کار کرده‌ام و می‌توانید این را بررسی کنید. در رشت من به علیرضا جهانبخش بازی دادم. علیرضا نقی‌زاده در ماشین‌سازی بازی می‌کند و به این بازیکنان بها دادیم. در شهر ما این پتانسیل وجود دارد، اما در تیم‌های دیگری حضور دارند. اولویت ما اول باید این باشد که تیم در لیگ برتر باشد. اگر هدف این است که نیروی بومی مطرح شود و به تهران یا شهرستان‌های دیگر برود، قید تیم‌داری را بزنیم. من خیلی گشتم و از بازیکنان تست گرفتم، اما بازیکنی پیدا نکردم که در لیگ برتر از او استفاده کنم.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس برای قهرمانی می‌آید، تصریح کرد: شاید مردم این شهر و پرسپولیسی‌ها دوست داشته باشند قهرمان شوند، اما من به عنوان مربی نمی‌توانم نظری بدهم. ما باید تمام تلاش‌مان را برای پیروزی انجام دهیم.

تارتار در خصوص حضور سرمربی جدید  تیم ملی در ایران عنوان کرد: من رزومه او را ندیده‌ام، چون بازی فردا حساس است و تمرکزمان برای این بازی است. من به فکر  سرمربی تیم ملی نبودم، اما انتظارات به خاطر حضور در جام جهانی‌های پی در پی بالا برده و امیدوارم موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پایان گفت: من مردم این شهر را دوست دارم و می‌خواهم این تیم سر و سامان بگیرد.

 

منبع: افکارنيوز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

عرب: نتیجه پرونده سوپرجام در CAS خرداد اعلام می‌شود/ نامه‌ای برای منع اردو‌های خارجی دریافت نکردیم/ موضوع نقل و انتقالات را پس از جام حذفی پیگیری می‌کنیم

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ایرج عرب، مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل السد قطر و تقدیر از ژاوی بیان کرد: برد خوبی کسب کردیم، اما متأسفانه نتوانستیم به دور حذفی صعود کنیم. شب بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. روحیه تیم برای جام حذفی بالا بود و بازیکنان شب بانشاطی برای هواداران ایجاد کردند و همچنین تقدیر از ژاوی نیز صحنه‌های جالب، شیرین و به یادماندنی را رقم زد.

نتیجه پرونده سوپرجام در CAS خرداد اعلام می شود

او درباره پرونده سوپرجام در CAS گفت: ابتدا باید بگویم از من سوال کردند که فکر می‌کنید که نتیجه این پرونده چگونه است که من هم گفتم با لایحه‌ای که پرسپولیس و سازمان لیگ ارائه کرده، شواهد نشان می‌دهد که رأی باید به سود ما صادر شود. با این حال کسی از این رأی خبر ندارد. نتیجه اعلام حکم این پرونده را یک ماه عقب انداختند و فکر می‌کنم نتیجه خرداد ماه اعلام شود.

باید تدابیر جدی اندیشیده شود تا مقابل سپاهان مشکلی بوجود نیاید

عرب در مورد دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در رقابت‌های جام حذفی و حواشی احتمالی آن اظهار کرد: در یک کشور زندگی می‌کنیم و استان‌ها برای ما فرقی ندارند. همه هواداران فهیم هستند و مسئولان تلاش می‌کنند تا شاهد یک بازی خوب در فضایی آرام باشیم. باید تدابیر جدی اندیشیده شود تا مشکلی بوجود نیاید. ما برای برگزاری آرام و بدون حاشیه بازی اعلام آمادگی کردیم و کار‌های زیادی انجام شده و باید برای بازی خوب تلاش کنیم تا فوتبال محل حاشیه نباشد. باید چارچوب‌ها را رعایت کنیم، تابع مقررات باشیم و به حواشی دامن نزنیم.

هوداران واقعی پرسپولیس شریف هستند و خیلی هم به دنبال نتیجه نیستند

مدیرعامل پرسپولیس درباره صحبت‌هایش در خصوص نقش فضای مجازی در افزایش قیمت برخی بازیکنان خاطرنشان کرد: پس از اینکه اتفاقات را رصد کردم، دیدم این همه فشاری که در یک مقطع به باشگاه مبنی بر جذب یا عدم جذب یک بازیکن وارد می‌شود، طبیعی نیست. در باشگاه داری با مشکلات و موانع قانونی مواجه هستیم که دیده نمی‌شود. هواداران واقعی پرسپولیس شریف هستند و خیلی هم به دنبال نتیجه نیستند. آن‌ها دوست دارند پرسپولیس پاک، قوی و در حد نام خود باشد.

برخی اتفاقات از سر دلسوزی برای پرسپولیس نیست

وی ادامه داد: برخی اتفاقات از سر دلسوزی برای پرسپولیس نیست. امیدوارم کانال‌های فضا‌های مجازی که فوتبال پاک را ترویج می‌کنند، بمانند و با قدرت به کار خود ادامه دهند و همچنین کانال‌هایی هم که به دنبال سوءاستفاده هستند، در مسیر درستی قرار بگیرند.

ما از هیچ مرجع رسمی از جمله سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان، بخشنامه و موضع رسمی برای منع برگزاری اردو‌های خارجی دریافت نکرده‌ایم

عرب در مورد اینکه باشگاه‌ها نباید به اردو‌های خارجی بروند، بیان کرد: ما تنها به نامه‌ای که ابلاغ می‌شود توجه می‌کنیم. ممکن است برداشت‌های مختلفی از مصاحبه شود. ما از هیچ مرجع رسمی از جمله سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان، بخشنامه و موضع رسمی برای منع برگزاری اردو‌های خارجی دریافت نکرده‌ایم. اگر این اتفاق رخ دهد، شامل حال اردو‌هایی که هزینه‌ها را اسپانسر پرداخت می‌کند، نباید بشود و نخواهد شد. باید توجه ویژه‌ای به نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا شود و ما باید با آمادگی کامل و در رقابت‌ها شرکت کنیم.

پس از دیدار جام حذفی وارد موضوعات مربوط به نقل و انتقالات شویم

مدیرعامل پرسپولیس درمورد پیشنهاد علیرضا بیرانوند از باشگاه‌های خارجی گفت: در جلسه‌ای که روز شنبه با برانکو داشتیم، او گفت که پس از دیدار جام حذفی وارد موضوعات مربوط به نقل و انتقالات شویم که باشگاه پذیرفت. ما ۲۶ بازیکن داریم که با باشگاه قرارداد دارند. برانکو گفت اگر بازیکنان پیشنهاد خارجی دارند، به باشگاه ارائه کنند تا حقی از آن‌ها ضایع نشود. منتظریم اگر باشگاهی برای هر بازیکن پیشنهادی دارد، ارائه کند و این موضوع فعلاً در باشگاه مطرح نیست.

در وزارت ورزش و جوانان و باشگاه پرسپولیس، اراده واگذاری وجود دارد

عرب درباره بحث خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: در وزارت ورزش و جوانان و باشگاه پرسپولیس، اراده واگذاری وجود دارد و وزارت ورزش اصرار به واگذاری ۲ باشگاه دارد. امروز عصر یک جلسه هم برگزار خواهیم کرد و همچنین چند جلسه با سازمان خصوصی‌سازی داشتیم و هر چه که مراجع به آن در راستای واگذاری باشگاه پرسپولیس نیاز داشتند، باشگاه ارائه کرده است.

باشگاه داری دولتی با بن بست مواجه شده است

وی در پایان گفت: سازمان خصوصی‌سازی شرکت‌هایی را واگذار کرده که قیمت‌های بالاتری داشت و مشکلی ایجاد نشد. حساسیت‌هایی روی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود دارد، اما باید روزی این اتفاق بیفتد. باشگاه داری دولتی با بن بست مواجه شده و من این موضوع را با پوست و گوشت لمس می‌کنم. برای تمام حرف‌هایم سند دارم و معتقدم امکان ندارد با این وضعیت ادامه دهیم.

بیشتر بخوانید:

بیرانوند مصدوم شد

مصلح: امیدواریم قهرمان جام حذفی شویم

عالیشاه: بازی خوبی مقابل السد به نمایش گذاشتیم/ در پرسپولیس می‌مانم

ترابی: اشتباهات داوری سهم بزرگی در حذف پرسپولیس از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشت

انتهای پیام/

اظهارات مدیرعامل پرسپولیس درباره پرسپولیس و دیدار با سپاهان

مسافرین کلیپ تک‌خوانی یک زن در روستای ابیانه احضار شدند

حمله پادشاه عربستان به ایران و دعوت از سران عرب برای بررسی تنش در خلیج فارس| عربستان خواهان جنگ نیست| عادل الجبیر: عربستان دست‌هایش برای صلح به سوی همه دراز است

علت گریه کردن بعد از رابطه جنسی چیست؟

کلیدواژه: پرسپولیس پارس جنوبی جدول لیگ برتر پارس جنوبی پرسپولیس جام جهانی لیگ برتر مهدی تارتار

منبع این خبر، وبسایت www.afkarnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۲۰۵۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • در آرزوی خانه‌دار شدن; ردپای دلالان در قیمت افسار گسیخته مسکن در شهرکرد
 • برد شیرین پارس جنوبی مقابل شهرداری بندرعباس
 • دشمن آرزوی خدشه به نظام را به گور خواهد برد
 • شخصیت مشهور فوتبال ایران که با آرزوی رئیس‌جمهور شدن از دنیا رفت + عکس
 • عجیب و باورنکردنی؛ خبری شوکه‌کننده درباره سرمربی فصل آینده استقلال
 • رونمایی از پوستر نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب»
 • حقیقت: منتظر نتیجه MRI بیرانوند و مصلح هستیم
 • مهدی تارتار: دوست ندارم از پارس جنوبی جدا شوم، اما چاره‌ای ندارم
 • دوست ندارم از پارس جنوبی جدا شوم اما چاره‌ای نیست/ بازیکنان بروند پارس سقوط می‌کند
 • رضاییان: وضعیت تارتار به زودی مشخص می‌شود / رسانه‌ها گمانه زنی می‌کنند
 • احتمال جدایی مهدی تارتار از پارس جنوبی
 • 5 علتی که آمریکا جرات رویارویی نظامی با ایران را ندارد/ وقتی بلوف آمریکایی با آرزوی های جنگ طلبان گره می خورد
 • تارتار از پارس جنوبی رفت
 • برخلاف آرزوی برخی ترامپ عقب‌نشینی کرد
 • قطبی: اگر در فولاد می‌ماندم، مردم از من انتظار قهرمانی داشتند؛ برای این تیم بزرگ و هوادارانش آرزوی موفقیت کنم
 • داستان عجیب زندگی 11 فرد/ عادی بودن همیشه بد نیست
 • عدالت بزرگترین آرزوی شیعه در طول تاریخ اسلام است
 • ترابی: ۲ فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم/ آرزوی هر بازیکنی است در سطح اول اروپا بازی کند
 • «الغدیر»؛ منادی وحدت/آرزوی بزرگ علامه امینی در پایان عمر