به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ، بیکی، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی با بیان اینکه ۴۵ میلیارد تومان برای حذف تمام بخاری‌های نفتی استان اختصاص یافت، گفت:این مبلغ در دیدار استاندار با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در تهران و در راستای سفر دکتر نوبخت به استان مصوب شد.


وی افزود:دراین جلسه مقرر شد در اولین گام ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای حذف بخاری‌های نفتی به استان اختصاص یابد و مابقی این مبلغ در طول ۲ سال تزریق شود.


مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گفت: ۳ هزار و ۵۴ کلاس درس استان فاقد سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندار هستند که امیدواریم تا ۲ سال آینده این کلاس‌ها به سیستم‌های استاندارد و ایمن مجهز شوند.

بیکی افزود: این ۳ هزار و ۵۴ کلاس درس دارای بخاری نفتی و کاربراتوری، بیشتر در شهرستان‌های درمیان، نهبندان، سربیشه، زیرکوه و بخشی در طبس قرار دارند که مدارس بزرگتر و کلاس‌های پر جمعیت‌تر با سیستم گرمایش مرکزی و کلاس‌های کوچکتر با سیستم‌های جدیدی که امن‌تر از بخاری‌های کاربراتوری هستند، ایمن سازی می‌شوند.
انتهای پیام/ب


اختصاص ۴۵ میلیارد تومان برای حذف تمام بخاری‌های نفتی

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

۲۱ طرح آموزشی و فرهنگی در اندیمشک با اعتبار ۱۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس نوسازی مدارس شهرستان اندیمشک گفت: ۲۱ طرح آموزشی و فرهنگی در اندیمشک با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد. ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴ استانها خوزستان نظرات - اخبار استانها -

سیروس فرج‌الهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک، ساخت فضای آموزشی را یک اولویت برای گسترش فضای آموزشی در اندیمشک دانست و اظهار داشت: با توجه به نیاز شهروندان و وجود برخی مدارس فرسوده نوسازی و تجهیز تمام واحدهای آموزشی در اندیمشک ضروری است.

وی با بیان این که در طول سال‌های اخیر طرح‌های مختلفی برای بازسازی واحدهای آموزشی شهرستان اندیمشک آغاز و اجرا شده است، گفت: به‌زودی مشکلات اندیمشک در این زمینه به صورت کامل برطرف و این شهرستان و دانش‌آموزان مقاطع مختلف آموزشی آن از خدمات این حوزه به صورت کامل برخوردار می‌شوند.

رئیس نوسازی مدارس شهرستان اندیمشک عنوان کرد: به همین جهت و از طریق جذب منابع مختلف مالی به ویژه اعتبارات استانی، وزارت نفت و بنیاد برکت برای نوسازی و بازسازی و تجهیز واحدهای آموزشی و ساخت طرح‌های عمرانی مختلف به دنبال تأمین نیازهای شهروندان هستیم.

توسعه و گسترش فضاهای آموزشی یک اولویت مهم است

فرج‌الهی با بیان این که توسعه و گسترش فضاهای آموزشی یک اولویت مهم برای توسعه اندیمشک است، گفت: با توجه به جمعیت جوان شهرستان اندیمشک، تلاش و برنامه‌ریزی‌های مختلفی در این زمینه طراحی و اجرای طرح‌های مختلف عمرانی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی هدف‌گذاری شده است تا محرومیت شهرستان در این زمینه به حداقل و زمینه برای توسعه و پیشرفت شهرستان در تمامی حوزه‌ها فراهم شود.

وی با اشاره به مشارکت بنیاد برکت به جهت توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در حوزه آموزش و پرورش، نقش این بنیاد را در حوزه‌های فرهنگی و عملی را منحصر به فرد دانست و گفت: با مشارکت بنیاد برکت و از محل دیگر اعتبارات ملی و استانی، عصر امروز 21 طرح آموزشی و فرهنگی در شهرستان اندیمشک با برگزاری یک آئین ویژه به بهره برداری می‌رسد.

رئیس نوسازی مدارس شهرستان اندیمشک با بیان این که 7 طرحی که با حضور استاندار خوزستان و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی به بهره‌برداری می‌رسد از محل اعتبارات استانی تأمین اعتبار شده‌اند، عنوان کرد: هم چنین امروز 14 طرح دیگر نیز با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان اندیمشک اجرا و به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره‌برداری از 160 میلیارد ریال طرح عمرانی در اندیمشک

وی با اشاره به این که 15 طرح آموزشی 2 مسجد و 4 خانه عالم امروز در شهرستان اندیمشک به بهره‌برداری می‌رسد گفت: میزان اعتبارت اختصاص یافته به طرح‌هایی که امروز در شهرستان اندیمشک افتتاح می‌شوند، مبلغی در حدود 160 میلیارد ریال است و بهره‌برداری از این میزان طرح آموزشی در شهرستان اندیمشک کم سابقه است.

فرج‌الهی با بیان این که این طرح‌ها با پیگیری نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و آموزش پرورش شهرستان و دیگر مسئولان محلی و استانی تکمیل تجهیز و به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: برای بهره‌برداری از طرح‌های آموزشی و فرهنگی شهرستان اندیمشک در کم‌ترین زمان ممکن تلاش و برنامه‌ریزی شده است.

وی بیان کرد: آموزشگاه 10 کلاسه حضرت زینب(س) در کوی رسالت و جنب مسکن مهر با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال و زیربنای یک هزار و 700 متر مربع، آموزشگاه 9 کلاسه مصطفی خمینی در کوی شهدا با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد و 300 میلیون ریال و در زیربنای 1412 متر مربع از جمله طرح‌هایی هستند که امروز و در شهرستان اندیمشک به بهره‌برداری می‌رسند..

تخریب 210 مدرسه در جریان سیل/ روش‌های کمک برای ساخت مدارس سیل‌زدهطرح "مسجد، مدرسه و خانواده" در 500 مسجد اجرا می‌شودوزیر آموزش و پرورش‌: اجرای طرح مدرسه‌محوری از اولویت‌های مهم دولت است

نگاه به عمران مناطق کم‌تر توسعه یافته اندیمشک جدی و عملیانی است

رئیس نوسازی مدارس شهرستان اندیمشک ادامه داد: هم چنین آموزشگاه 6 کلاسه شهدای مدافع حرم در کوی رسالت با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 500 میلیون ریال و در زیر بنای 726 مترمربع، آموزشگاه 6 کلاسه کوی امیر با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 250 میلیون ریال و در زیربنای 726 متر مربع نیز عصر امروز به بهره‌برداری می‌رسند.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های عمرانی بخش‌های محروم و کم‌تر توسعه یافته شهرستان اندیمشک، گفت: بهره‌برداری از آموزشگاه 6 کلاسه شهر چم گلک با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و در زیربنای 726 مترمربع، آموزشگاه 6 کلاسه شهر آزادی با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و در زیربنای 726 مترمربع و آموزشگاه حجاب شهر حسینیه با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال و در زیربنای 1300 مترمربع از جمله دیگر طرح‌هایی بوده که امروز در شهرستان اندیمشک به بهره‌برداری می‌رسند.

فرج الهی افزود: هم چنین عصر امروز آموزشگاه 3 کلاسه بنوار ناظر و 7 آموزشگاه 2 کلاسه در روستاهای علی آباد، قلعه مختار، بالارود، دختر برجی حسینیه، بالارود، سرخکان، نمک تلخه به بهره‌برداری می‌رسد که برای هر کدام از این طرح‌ها نیز اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 800 میلیون ریال، اعتبار اختصاص یافته است

وی با اشاره به بهره برداری از دو مسجد روستاهای بالارود و پیروالی میزان اعتبارات اختصاص یافته اعتبار اختصاص یافته به هر کدام از این مساجد را یک میلیارد و یک صد و 13 میلیاردریال دانست و خاطر نشان کرد: 4 خانه عالم شهرها و روستاهای حسینیه، ده ایجی، بیدوربه و قلعه مختار نیز امروز و با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال برای هر کدام با مشارکت بنیاد برکت و مسئولان استانی و محلی در شهرستان اندیمشک به بهره برداری می‌رسند.

گفت‌وگو از محمد امین جمشیدی

انتهای پیام/ح

R41468/P/S6,57/CT2

تشکیل پرونده تک‌خوانی یک زن در ابیانه

واکنش عجیب علم‌الهدی به سخنان روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، چند ماه بعد سفیداب و سرخاب کرده و از این مملکت فرار کردند!| نشاط جوان با تار و رقص نامشروع یک مشت دختر هرجایی مهیا نمی‌شود|نشاط این است که جوان در عرصه جنگ اقتصادی قدم بردارد

درخواست احسان کرمی برای کنکوری‌های سیل‌زده

کلیدواژه: اخبار دانش آموزی استانداری

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۸۲۵۲۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • رشد ۲۰۰ درصدی تسهیلات صندوق توسعه ملی در خراسان جنوبی
 • توزیع ۵۲ کانکس و تخصیص ۵۰ میلیارد ریال برای نوسازی مدارس گلستان
 • فعالیت مدارس اسکیت در همدان آغاز شد/رشد کلاس‌های غیرمجاز
 • ضرورت نوسازی 27 هزار تاکسی در تهران
 • ضرورت نوسازی 27 هزار تاکسی در تهران/متوسط عمر ناوگان تاکسیرانی در پایتخت 6 سال است
 • مدیریت انرژی طبق استاندارد ایزو۲۰۰۱۱ سرلوحه کار ایمیدرو
 • مدارس لاکچری در تهران/ شهریه های نجومی مدارس غیر دولتی با تور اروپا
 • آمادگی ایران خودرو برای نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده تهران
 • مدارس لوکس در تهران؛ از اردوی فرانسه تا آموزش یوگا و شنا
 • خدمات مدارس غیرانتفاعی لاکچری در تهران!
 • آنچه برای ثبت‌نام کلاس اولی‌ها باید بدانید
 • اجرای دوباره‌ی طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده، در غوغای قیمت‌هایی نجومی + صوت
 • بسته شدند پرونده بازسازی مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه
 • نشست کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان گلستان
 • مهر ماه امسال پرونده بازسازی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه بسته می‌شود
 • ثبت نام با تعویق کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد آغاز شد
 • شهریه‌های نجومی مدارس غیر دولتی با خدماتی فراتر از لاکچری/ از یوگا و زومبا تا اردوی فرانسه!
 • ثبت‌نام طرح نوسازي 10 هزار دستگاه تاکسي فرسوده در تبريز آغاز شد
 • تمام مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می‌شوند