وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم در سال جدید نیز روند کسب افتخارات ادامه داشته باشد. ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲ ورزشی رشته های ورزشی نظرات - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسعود سلطانی‌فر در نشست پیشکسوتان ورزش با سید حسن خمینی و همچنین مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک گفت: با تاسیس موزه ورزش این فرصت ایجاد شده تا پیشکسوتان دور هم جمع شوند و افتخارات خود را تقدیم کردند تا به نسل بعدی نشان داده شود.

وی افزود: بیش از سه دهه بود که همه انتظار این موزه را داشتند. خدا را شکر در این مقطع زمانی این اتفاق افتاد و این فضا فراهم شد تا با افتخار به گذشته و امید به آینده حرکت عمومی کشور را تبیین و برنامه‌ریزی کنیم.

وزیر ورزش عنوان کرد: مجموعه مدیریت ورزش کشور یعنی وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، فدراسیون‌ها و ادارات کل در یک شرایط آرمانی و هماهنگی کامل هستند تا هم افتخارآفرینی کرده و هم موجبات شور و نشاط مردم را فراهم کنند.

سلطانی‌فر گفت: قهرمانان ما در ماه‌های اخیر در بیشتر صحنه‌ها درخشیدند که می‌توان به والیبال، کشتی، کاراته، ووشو، شطرنج، جودو و فوتبال اشاره کرد. امیدوارم در سال جدید نیز روند کسب افتخارات ادامه داشته باشد.

وزیر ورزش در پایان گفت: بعد از 50 سال از تاسیس سازمان تربیت بدنی و ورزش کشور و بعد از ادغام سازمان تربیت بدنی و جوانان قرار بود بعد از 6 ماه لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش تصویب شود. از 2.5 سال قبل پیشنهاد را به دولت بردیم که تصویب شد و پس از بررسی در دولت از دو روز پیش وارد صحن مجلس شد.

صالحی امیری: پیشکسوتان برای ما از سرمایه بانک مرکزی هم باارزش‌تر هستند

 

انتهای پیام/

R7890/P/S3,33/CT11 واژه های کاربردی مرتبط کمیته ملی المپیک سید حسن خمینی

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

کدخدایی: نظارت مردم بر انتخابات از افتخارات نظام است

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، «عباسعلی کدخدایی» امروز- سه شنبه- طی سخنانی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان مرکزی با اشاره به نقش مردم در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در کشورمان به برکت اسلام و ایثارگری شهدا همه مسائل روشن و شفاف است و مردم عزیزمان در جریان همه جزئیات اداره کشور قرار دارند از همین رو پشتیبان نظام، مقامات و مسئولین هستند.
وی با بیان اینکه شورای نگهبان در حوزه نظارت به چیزی جز اجرای نص صریح قانون نمی‌اندیشد، تصریح کرد: تک تک اعضای شورای نگهبان در انجام وظایف، با وجود عقاید و تفکرات شخصی جز در چارچوب قانون اقدام نمی‌کنند.
سخنگوی شورای نگهبان به دشمنی چهل ساله دشمنان کینه توز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان در هر زمان درصدد خدشه به نظام و ضربه به منافع مردم خوب ما بوده‌اند که بزرگترین آن هشت سال جنگ تحمیلی بود که مردم با دست خالی و اراده پولادین و با تقدیم شهدای بزرگوار از استقلال خود پاسداری کردند.

** آمریکا هر روز با یک طرحی درصدد خدشه وارد کردن به چهره مقدس نظام اسلامی است‌

وی ادامه داد: امروز کشور ما در یک سطح بسیار بالا از استقلال و حمایت و پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی قرار دارد و دشمن نتوانسته کاری انجام دهد هرچند از هر فرصتی برای ضربه به نظام و مردم استفاده کرده است.
کدخدایی درباره تحریم‌های جدید آمریکا علیه کشورمان نیز گفت: آمریکا هر روز با یک طرحی درصدد خدشه وارد کردن به چهره مقدس نظام اسلامی است که آخرین آن تحریم‌های دیشب بود که عمق کینه دشمنان به مردم و نظام اسلامی را نشان داد.

**سیاست نظام در قبال رژیم بدعهد (آمریکا) مقاومت و ایستادگی است
قائم مقام دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه آمریکا با وضع تحریم‌های جدید به خیال خام خود می‌خواهد مردم را در تنگنا قرار دهد، اظهار داشت: سیاست نظام در قبال این رژیم بدعهد (آمریکا) که پایبند به هیچکدام از تعهداتش نیست، مقاومت و ایستادگی است.
وی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری نیز در ماه مبارک رمضان در دیدار مسئولان با ایشان فرمودند؛ مذاکره با دولت بدعهد آمریکا سم مهلک است و مردم نیز با وجود شرایط سخت اقتصادی این موضوع را به خوبی درک کردند که دشمن کینه توز درصدد ضربه زدن است.

کدخدایی با مقایسه دوران پیش از انقلاب و حمایت همه جانبه آمریکا و غرب از رژیم طاغوت و دوران پس از انقلاب و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز از جهت استقلال، آزادی و رفاه و پیشرفت‌های علمی به برکت خون شهدا و هدایت امام عظیم الشأن و با تدابیر مقام معظم رهبری در نقطه بسیار روشن و جایگاه بالایی در منطقه و دنیا قرار داریم.
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند رمز موفقیت و پیروزی ما مقاومت و ایستادگی است. ما زیر بار حرف زور نخواهیم رفت.

** شورای نگهبان همسو با مردم در جهت حفظ منافع ملی و پاسداری از حقوق مردم گام برداشته است

وی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: شورای نگهبان نیز همسو با مردم در جهت حفظ منافع ملی و پاسداری از حقوق مردم گام برداشته و به وظیفه قانونی خود عمل خواهد کرد.
قائم مقام دبیر شورای نگهبان با اشاره به هماهنگی بالای وزارت کشور و شورای نگهبان در برگزاری انتخابات پیش رو بیان کرد: در حوزه اجرا وزارت کشور وظایف مشخصی دارد که درصدد انجام آن هستند و شورای نگهبان نیز در حوزه نظارت به چیزی جز اجرای نص صریح قانون نمی‌اندیشد.
کدخدایی با بیان اینکه آماده پاسخگویی هستیم، گفت: معمولاً افرادی که ابهاماتی نسبت به پرونده خود داشته باشند با حضور در شورای نگهبان در جریان مستندات پرونده خود قرار می‌گیرند و اگر لازم باشد اصلاحی صورت گیرد اقدام می‌شود تا حقی از کسی تضییع نشود.
وی تاکید کرد: همانطور که آماده شنیدن حرف حسابی و نقد هستیم تا اشکالات را در صورت وجود برطرف کنیم اما نسبت به حرف نامربوط چیزی را نخواهیم شنید.
قائم مقام دبیر شورای نگهبان ادامه داد: برای شورای نگهبان فرقی نمی‌کند چه گروه یا جناحی در انتخابات شرکت می‌کند و آنچه ملاک عمل شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها قرار می‌گیرد قانون است.

**انتخابات یک کنش اجتماعی عظیم است

وی انتخابات را یک کنش اجتماعی عظیم دانست و تاکید کرد: طبیعی است که در رخدادی به این عظمت اختلاف نظر و یا تخلفی صورت گیرد اما تلاش ما پاسداری از حق مردم و امانتداری از حق‌الناس و ایجاد وحدت، هماهنگی و اطمینان برای مردم است که بدانند ما درصدد تأمین منافع مردم هستیم.

کدخدایی ادامه داد: در این صورت است که می‌شود مردم را پشتیبان نظام قلمداد کنیم و در مقابل دشمنان خارجی با هر میزان قدرتی، محکم بایستیم.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: جمهوری اسلامی ایران به مدد پشتیبانی مردم، ۴۰ سال است که از امنیت و استقلال خود پاسداری می‌کند.
کدخدایی به انتخابات پیش رو اشاره و خاطرنشان کرد: شورای نگهبان در بستر قانون تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شاهد مشارکت گسترده مردم در انتخابات باشیم.
وی با بیان اینکه برگزاری و نظارت بر انتخابات به دست خود مردم از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: این افتخار با برکت خون شهدا، ایثارگری‌های ایثارگران و با حمایت حضرت امام (ره) و تدابیر مقام معظم رهبری به دست آمده است.
قائم مقام دبیر شورای نگهبان در پایان از زحمات سیدباقر تقوی عراقی سرپرست سابق دفتر بازرسی و نظارت انتخابات استان مرکزی تقدیر و برای حجت‌الاسلام امیدرضا مبارک آبادی رئیس جدید دفتر بازرسی و نظارت انتخابات استان مرکزی آرزوی موفقیت کرد.

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

کلیدواژه: کمیته ملی المپیک سید حسن خمینی کمیته ملی المپیک سید حسن خمینی

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۳۴۸۵۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • انصاری: به خاطر شرایط خاص پرسپولیس، بازیکنان تصمیم گرفتند که بمانند/ بدون برانکو هم می‌توانیم افتخارات‌مان را تکرار کنیم
 • آئین نکوداشت دکتر محمد علی سلطانی برگزار شد
 • سلطانی‌فر: سرخابی‌ها تا شهریور به بورس بروند
 • ۴۰ سال برپایی نماز جمعه از افتخارات نظام است
 • تجلیل از باشگاه های برتر، کوهنوردان برتر و پیشکسوتان کوهنوردی خرم آباد
 • سلطانی‌فر: استقلال و پرسپولیس باید به فرابورس بروند
 • سلطانی‌فر: سازمان خصوصی با همکاری دو باشگاه مسوولیت واگذاری را بر عهده دارد
 • سلطانی‌فر: سرخابی‌ها باید تا شهریور به فرابورس بروند
 • مسعود سلطانی فر: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید تا شهریور ماه امسال به فرابورس بروند
 • برگزاری اولین گردهمایی مشترک پیشکسوتان، مدیران و هواداران استقلال
 • سلطانی‌فر: شفافیت لازم برای خصوصی‌شدن سرخابی‌ها اخذ شده/
 • سلطانی‌فر: استقلال و پرسپولیس باید تا شهریورماه به فرابورس بروند
 • سلطانی‌فر: واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال 98 عمل به قانون و چابک‌سازی و منطقی‌سازی دولت در بخش فوتبال است/ رییس جمهور به گسترش سهم مردم در اداره این دو باشگاه اعتقاد دارد
 • هدیه تهرانی, بازیگری پر از افتخارات
 • هواداران و پیشکسوتان باید از برنامه‌های باشگاه حمایت کنند
 • سلطانی‌فر: فدراسیون فوتبال باید همراه پلیس باشد/هواداران بد سابقه اجازه ورود به استادیوم را نخواهند داشت
 • سلطانی‌فر: افراد شرور نباید وارد ورزشگاه‌ها شوند
 • سلطانی‌فر: افراد شرور و بدسابقه نباید وارد ورزشگاه‌ها شوند/ دیگر در فوتبال لیدر نداریم
 • مسابقات منچستر‌ فرصت طلایی را از ما گرفت/ علیزاده آماده حضور در اردو می‌شود/ افتخارات دختران و پسران ما هم تراز است