در دنیای شلوغ و پر مشغله امروز، شاید برای کارمندان زمان زیادی برای خوردن وعده غذایی فراهم نباشد و به همین دلیل بیشتر آن‌ها از غذا‌های آماده یا فست فود‌ها استفاده می‌کنند تا بتوانند کار‌های خود را در اسرع وقت به پایان برسانند.

با این وجود یکی از محبوب‌ترین فست فودها، پیتزا است که تنها مختص یک کشور یا یک منطقه نیست و تمام انسان‌ها در کره زمین به این غذای بسیار خوشمزه، علاقمند هستند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید تاریخچه سرو پیتزا به کشور عزیزمان، ایران باز می‌گردد و گفته می‌شود که اولین بار ایرانی‌ها این غذا را سرو کرده اند.
اما اخیرا یک رستوران در دوبلین، چالشی وسوسه انگیز را در رستوران خود به پا کرد که هنوز هیچ شخصی موفق به انجام این چالش نشده است. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

رستوران بزرگی در دوبلین، اخیرا در طی اقدامی جالب یک چالش را برپا کرد که با واکنش‌های متعددی در صفحات مجازی و رسانه‌ها روبرو گشت. مالک رستوران به نام " آنتونی کلی " در طی اقدامی جالب، چالشی را بنا ساخت که اگر هر شخصی بتواند پیتزا فوق بزرگ ۳۲ اینچی را میل کند، به او ۵۰۰ یورو جایزه خواهد داد.    

این چالش کمی وسوسه کننده است و ما با خواندن و شنیدن آن شاید احساس کنیم که قطعا می‌توانیم از پس از بر بیاییم، ولی در عمل جالب است بدانید هنوز هیچ شخصی موفق به بردن این جایزه نشده است؟!

به گفته مالک رستوران تا کنون بیش از ۱۰۰ نفر در این چالش شرکت کرده اند و همان گونه که گفته شد هنوز شخصی موفق به بردن جایزه تعیین شده، نشده است.

منبع: نمناک

منبع: پارسینه

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

بازگشت ژوزه مورینیو به چلسی؟ شاید این ایده، چندان هم دیوانه وار نباشد

مورینیو می تواند بازگشتی تعجب آور به چلسی داشته باشد؟ آن هم در شرایطی که شاگرد وی، فرانک لمپارد، بیشترین شانس را دارد؟ همه این روزها می دانند آبراموویچ به لمپارد فکر می کند اما شاید این تنها راه نیست و یک راهکار دیگری هم باشد. 

طرفداری- در استودیوی تحلیل و بررسی فینال لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو حرف جالبی زد. حرف های او که از چشم اکثر رسانه های انگلیسی دور ماند، شاید سرنخی برای پیدا کردن مقصد بعدی آقای خاص باشد. البته پیش از رسیدن به آن بحث، نکته اصلی را باید بررسی کرد. آیا با توجه به خروج احتمالی مائوریتزیو ساری به مقصد یوونتوس و در دسترس بودن اسطوره‌ای چون فرانک لمپارد، انتخاب مورینیو برای سومین بار عاقلانه خواهد بود؟

آیا اصلا طرفداران چلسی از او استقبال خواهند کرد؟ 

رفتن ادن هازارد، بزرگترین ستاره تیم، به همراه محرومیت احتمالی از نقل و انتقالات، شاید چیزی نباشد که مورینیو را به خود جذب کند اما در روز فینال لیگ قهرمانان اروپا، مورینیو حرفی زد که بسیار مهم بود. 

هیچوقت با اطمینان در مورد چیزی حرف نزنید، ممکن است. دوست دارم در یک لیگ دیگر قهرمانی جدیدی کسب کنم یا اینکه با یک تیم دیگر قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنم. این ها چیزهایی هستند که دوست دارم انجام دهم. البته قرار نیست سریعا اینکار را انجام دهم، باید توسط پروژه‌ای قانع شوم. می خواهم اهدافم را انجام دهم اما نه با تردید و عجله. دوست دارم خوشحال باشم اما به این معنی نیست که فورا در تیم جدید به قهرمانی برسم. قهرمانی در وجود من است اما اگر تیمی باشد که فعلا شرایط قهرمانی را نداشته باشد اما بخواهد تیمی برای آینده بسازد که قهرمان شود، با خوشحالی آماده هدایتش خواهم بود.  

ظاهرا آقای خاص تغییر رویه داده و مشکلی با پروژه‌های بلند مدت ندارد. البته که شهرت مورینیو به خاطر توانایی‌اش در کسب قهرمانی های متعدد است و حتی در تیمی که آرین روبن و دیمین داف داشت، به مانند رئال مادرید ترسناکش، بازی های جذاب ارائه می کرد. به هرحال از آن اوقات، روزها گذشته و نه چلسی دیگر آن تیم سابق است و نه مورینیو. شاید همین تفاوت می تواند سرآغاز یک وصال دیگر باشد.

از زمان برای ساختن آینده‌ام استفاده می کنم؛ تا توانایی های فنی‌ام را بهتر کنم. می خواهم ابعاد جدیدی به کارم بدهم. البته این کارها را انجام می دهم بدون اینکه شخصیت واقعی‌ام را از دست دهم. این من بودم که به عنوان مورینیو و با تفکرات خودم، به جایی که الان هستم، رسیدم. می خواهم پیشرفت کنم و بهتر شوم. قصد دارم خودم را  بهتر کنم و در این مدت همین کار را انجام می دادم.

 منظور از سعی برای بهتر شدن و هماهنگی با فوتبال مدرن، شاید آگاهی از نحوه کار یورگن کلوپ در لیورپول و مائوریسیو پوچتینو در تاتنهام باشد. پوچتینو در تاتنهام جامی نبرده اما به خاطر ارائه فوتبال زیبا و کار با جوانان، به شهرتی جهانی دست یافته است. کلوپ که تا پیش از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، جامی با قرمزها نبرده بود، همیشه به دنبال ساخت تیمی بود که با عزمی بی نظیر، همیشه طبق دستورات او بازی کند. شاید همین رویکرد او بود که الان باعث شده کلوپ را در موضع قدرت ببینیم. به هرحال فوتبال مدرن شکل تازه‌ای از فوتبال است.

تاتنهام که هیچوقت در نقل و انتقالات دیوانه وار خرید نکرده، امسال کمی فعال خواهد بود و کلوپ که همیشه سعی کرده با اعتماد به بازیکنانش، بهترین بازی‌ها را از آن ها بگیرد، همواره به صبوری اعتقاد خاصی داشته است. بهترین مثال می تواند صبر آن ها در خرید آلیسون باشد. تیمی که با مینیوله و کاریوس مشکل بزرگی داشت اما صبر، همه چیز را حل کرد. از هرکسی که دوست دارید بپرسید؛ آیا مورینیو چنین شخصی است؟ جواب قطعا نه است اما آقای خاص تغییر کرده است، این را خودش اذعان می کند.

چلسی در شرایطی قرار دارد که باید پروژه‌ای بلند مدت داشته باشد. محرومیت از نقل و انتقالات، بزرگترین عامل این تصمیم خواهد بود. آیا مورینیو می تواند با سبک جدیدی که بر فوتبال انگلیس حکمرانی می کند، خودش را وفق دهد؟ او قطعا شخصیت خاصی که بازیکنان جوان و بی تجربه چلسی را تحت تاثیر قرار دهد، دارد. پیش‌تر تحسین و تمجیدهای امثال جو کول و کریم بنزما در خصوص نحوه رفتار عالی مورینیو با جوانان را شنیده‌ایم. 

آبی ها چند بازیکن خوش نام و معروف مانند تامی آبراهام، میچی باتشوایی، آلوارو موراتا، ویکتور موزس، کندی، تیمو باکایوکو و کورت زوما را در اختیار خواهند داشت و اضافه شدن کریستین پولیشیچ به جای هازارد، خبر چندان بدی هم محسوب نمی شود. همه چیز خبر از بازگشت لمپاردو دوست داشتنی به استفمورد بریج می دهد که به همراه جودی موریس، مردی که بیشترین شناخت را از آکادمی چلسی دارد، سعی در قدرتمند کردن چلسی خواهند داشت اما سوالی که ارزش بحث کردن دارد، نباید فراموش شود. مورینیو با کوله باری از خاطرات و البته شیوه‌ای جدید درآمیخته با سبک معروف آقای خاص، ارزش یک اعتماد دیگر را دارد.

از ماجرای نفت‌کش‌ها تا بسته‌شدن راه ورود و خروج به سفارت ایران؛ بریتانیا در کنار آمریکا علیه تهران

هرکس گول بخورد وثوق‌الدوله این دوره می‌شود/از کجا معلوم مذاکرات به نتیجه برسد حرم امام رضا، بقیع نشود؟/اینکه مدام میانجی می‌فرستند برای همین است که ما در برجام باقی بمانیم

(ویدیو)اجرای شگفت‌انگیز ریاضی پرهام و سما (گروه نواندیشان) در شب دهم عصرجدید

کلیدواژه: سرگرمی چالش پیتزا رستوران دوبلین

منبع این خبر، وبسایت parsine.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۰۴۶۱۵۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • هیچ چالشی با آقای روحانی ندارم
 • اولین رستوران گیاهی جهان که بیش از یک قرن از عمر آن می‌گذرد
 • شریعتی علیه روشنفکران ترجمه‌ای
 • هیچکس نیمار را مجبور نکرد به PSG بیاید
 • از بین رفتن برجام به نفع هیچکس نخواهد بود
 • موافق انتشار خبر پلمب رستوران دورهمی یاسوج از صدا و سیما نبودم/ نباید با آبروی مردم بازی شود
 • مدیر آموزش و پرورش استان تهران: نظام آموزشی باشگاه سیاسی هیچکس نیست
 • کارت زرد مجلس: وزیر ارتباطات نتوانست نمایندگان را قانع کند
 • کارت زرد مجلس: وزیر نتوانست نمایندگان را قانع کند
 • فیلم روز/ استیک گوشت با روکش طلا در رستوران شمال تهران
 • چرا کسی نتوانست جای شریعتی را پر کند؟
 • نقشه مشتریان رستوران برای گرفتن انتقام از کارمند زن! +فیلم
 • ائمه جمعه از اعمال سلیقه شخصی در تریبون‌ها پرهیز کنند/ از وظایف ائمه جمعه این است که نگرانی مردم را نسبت به آینده کاهش دهند
 • ریختن سوپ داغ روی دختر ۱۲ ساله در رستوران! +فیلم
 • رستوران‌های وان در تور لحظه آخری
 • جدال تاکسی‌ها و مسافرکش های شخصی بین شهری در پایانه‌های اهواز
 • پوگبا: اکنون زمان مناسبی برای تجربه چالشی جدید است
 • فوتبال جهان| پوگبا: اکنون زمان مناسبی برای تجربه چالشی جدید است
 • پوگبا: فکر می‌کنم زمان تجربه چالشی جدید در جای دیگری فرا رسیده است!