امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان معتقد است تیمش نسبت به فصل گذشته، تیم باکیفیت‌تری خواهد بود. ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳ ورزشی فوتبال ایران نظرات - اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی با بیان اینکه ورزش برای جوانان لازم و برای مُسن‌ها واجب است، گفت: به عنوان فردی که 40 سال در ورزش قهرمانی است، به مردم توصیه می‌کنم حتماً ورزش کنند. آموزش وپرورش، ورزش و بهداشت مطابق قانون اساسی رایگان است، اما جزو گران‌ترین موارد در جامعه محسوب می‌شود و باید هزینه زیادی بابت آن کنیم.

وی درمورد الزام باشگاه‌های لیگ برتری به اصلاح ورزشگاه‌های خود تصریح کرد: 10 سال پیش از ورزشگاه‌ها ایراد گرفتیم و مصاحبه‌ای کردم که برای من خیلی گران تمام شد. حالا ضرب‌الاجلی برای اصلاح زیرساخت‌ها تعیین کردند. 10 سال قبل وقتی یک مربی ایرانی حرفی را می‌زند، همه به آن حمله می‌کنند. گفته بودم برای پیشرفت ورزش ما، زیرساخت‌ها را باید درست کنیم. اعتقاد دارم ما ایرانی‌ها می‌توانیم در همه چیز جزو 20 رتبه برتر دنیا باشیم، اما حسات‌ها باعث می‌شود بسیاری از نخبه‌ها نتوانند جایگاه خود را در کشور پیدا کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه همه دستگاه‌ها او را به خاطر صحبت‌هایش احضار می‌کنند، گفت: هر روز برای ما نامه می‌آید، اما نمی‌دانم چرا آقایان در قبال اتفاقاتی که در کشور می‌افتد، سکوت می‌کنند. از حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی سوالی دارم. 100 هزار نفر به من فحش ناموس دادند، اگر خوب است، اینها را به شما (حسن‌زاده) تقدیم می‌کنم! من خویشتن‌داری کردم، اما مرا جریمه و محروم کردند.

قلعه‌نویی که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، خاطرنشان کرد: چرا باید اجازه دهند حکم بازی پرسپولیس - سپاهان پس از دو قهرمانی اعلام شود؟ مرا به خاطر صحبت‌هایم به همه جا احضار کردند که چرا حرف حق می‌زنم. حتی آنجاهایی که نباید اسم آن را ببریم. آقای حسن‌زاده! خودت و خانواده‌ات را جای من و خانواده‌ام بگذار. 100 هزار نفر به من توهین کردند و من خویشتن‌داری کردم. تیم ما را در اصفهان 9 نفره کردند که سلیمانی پس از بازی از من تشکر کرد، اما حسن‌زاده ما را جریمه و محروم کرد. این چه قانون و دینی است؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تعلیق تماشاگران می‌تواند فکر خوبی برای جلوگیری از اتفاقات تلخ ورزشگاه باشد یا خیر، اظهار داشت: ما باید این موضوع را ریشه‌یابی کنیم. آیا علت این اتفاقات فقط فوتبال است؟ خیر. دغدغه‌های اقتصادی و بلاتکلیفی جوانان سبب چنین اتفاقی می‌شود. افرادی با مدرک لیسانس و فوق لیسانس به رستوران مراجعه می‌کنند و می‌گوییم حاضریم در هر جایگاهی کار کنیم.

سرمربی سپاهان ادامه داد: علت اینکه در ورزشگاه‌ها تنش ایجاد می‌شود، به بیرون ورزشگاه برمی‌گردد. ما این کارها را محکوم می‌کنیم، اما وقتی بستر آماده نباشد چه می‌شود؟ می‌گویند بهشت دنیوی این است که آرامش داشته باشید. آیا جوانان ما آرامش دارند؟ به نسل جوان و جامعه چه دادیم و توقع داریم چه بگیریم. اگر این مشکلات برطرف شود، می‌بینید جامعه به ورزشگاه می‌آید و جوانان عصای دست فوتبال می‌شوند.

نامه مهم فدراسیون فوتبال به استاندارها برای تجهیز ورزشگاه‌های لیگ برتری

قلعه‌نویی درخصوص بازیکنان خارجی بی‌کیفیتی که وارد ایران شده‌اند، گفت: اعتقاد دارم در همه عرصه‌ها باید ارتباط با دانش دنیا داشته باشیم، تکنولوژی جهان را بدانیم و آنها به کشورمان بیایند. فوتبال هم از این موضوع جدا نیست، اما وقتی دلار از سه هزار تومان می‌شود 18 هزار تومان، باشگاه‌های ما با این مشکلات بازیکنان باکیفیت می‌آورند. کشورهای حوزه خلیج فارس اما بازیکنان 14 میلیون یورو می‌گیرند. البته ما در این چند سال هر بازیکن خارجی آوردیم، جواب داده است.

وی درباره نحوه انتخاب بازیکنان خارجی برای تیم‌های خود خاطرنشان کرد: گروهی داریم و می‌گوییم در این پست بازیکن می‌خواهیم. حدود 100 فیلم بازیکن می‌آورند که ما پس از بررسی آنها به پنج بازیکن می‌رسیم. البته 90 دقیقه کامل بازی بازیکن را می‌بینیم. تیم ما از جمله سعید الهویی عملکرد بازیکنان را بررسی می‌کنند و در کنار آن، بر اساس افکار تاکتیکی خود تصمیم می‌گیریم. مثلاً ابراهیم توره را چند باشگاه نخواست، اما به سپاهان آمد و سپس به موناکوی فرانسه رفت. به کی‌روش استنلی اجازه ندادند که شش هفته اول لیگ برتر به میدان برود. آن هم به خاطر یک قانون من‌درآوردی که مانند قانون سقف قرارداد بود. باید اجازه دهیم مربیان بر اساس افکار تاکتیکی خود بازیکن بیاورند.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که چه افرادی مقصر جذب بازیکنان خارجی هستند، گفت: هر بازیکنی که می‌آید، دلیل نمی‌شود که حتماً جواب دهد. مثلاً زلاتان در بارسلونا ناموفق بود و در ایتالیا و فرانسه عملکرد موفقیت‌آمیزی داشت. ادن اِزار هم الان خیلی بی‌کیفیت‌تر از زمان حضورش در چلسی است، البته شاید بعدا خوب شود. مربیان بر اساس افکار تاکتیکی خود بازیکن می‌گیرند و عملکرد بازیکن هم به افکار مربی و برخورد او با بازیکن برمی‌گردد. سجاد شهباززاده چند سال به هر تیمی می‌رفت، ناموفق بود، اما نیم‌فصل دوم سال گذشته خیلی به ما کمک کرد و در لیگ برتر امسال، سجادی را می‌بینیم که همه از او انتظار داریم.

قلعه‌نویی درمورد شرایط تیم فوتبال سپاهان در لیگ نوزدهم اظهار داشت: خدا را شکر شاکله تیم را حفظ کردیم. برخی بازیکنان مانند سیاوش یزدانی و مهرداد محمدی از جمع ما جدا شدند و توانستیم سریع بازیکنان جایگزینی جذب کنیم. تیم ما نسبت به سال گذشته از لحاظ اعتماد به نفس و شرایط روحی و فنی باکیفیت‌تر است. با این حال یکی دو مشکل داریم. روز گذشته (دوشنبه) با نساجی بازی کردیم که به مهاجری بابت تیم خیلی خوبی که دارد، تبریک می‌گویم. این مسابقه دستاوردهای خوبی برای ما داشت و باید مشکلات‌مان را برطرف کنیم.

شکست سپاهان برابر شاگردان مهاجری

وی با انتقاد از اینکه زمان آغاز لیگ برتر فوتبال نامشخص بود، گفت: کارمان را بر اساس زمان آغاز لیگ که قبلاً اعلام شده بود، شروع کردیم. پیش از آغاز مسابقات معمولاً به 6 هفته آماده‌سازی نیاز داریم، اما الان وارد هفته دهم شده‌ایم و بازیکنان ما از لحاظ روحی و روانی فرسایشی شده‌اند. مدت زیادی تمرین کردیم و من هم به بازیکنانم فقط مرخصی استاندارد دادم. با این وجود فکر می‌کنم تیم ما نسبت به لیگ برتر سال گذشته، شرایط بهتری خواهد داشت.

انتهای پیام/

R1402/P/S3,27/CT11 واژه های کاربردی مرتبط سپاهان اصفهان امیر قلعه‌نویی

منبع: تسنیم

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

تیم شاهین شهرداری بوشهر در برابر تیم سپاهان اصفهان بازی زیبایی به نمایش می‌گذارد

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه در هفته اول لیگ برتر میزبان سپاهان اصفهان هستیم گفت: هر چند سپاهان تیم گردن کلفت با کادر فنی بسیار قوی است ولی تیم شاهین شهرداری بوشهر بازی زیبایی به نمایش می‌گذارد. ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰ استانها بوشهر نظرات - اخبار استانها -

عبدالله ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه شرایط تیم شاهین شهرداری بوشهر ایده‌ال است اظهار داشت: خدا را شکر که شرایط تیم شاهین شهرداری بوشهر به شرایط خوب و ایده‌ال رسیده و انتظاراتی که در نقل و انتقالات داشتیم برآورده شد.

وی با بیان اینکه با توانی که داشتیم توانستیم بازیکنان مورد نیاز تیم را جذب کنیم افزود: همه بازیکنان تلاش فراوانی کردند و بدن سازی تیم با موفقیت به پایان رسید و ضمن بازی دوستانه در دو تورنمت شرکت کردیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر تاخیر درآعاز مسابقات لیگ‌برتر را فرصتی مهم برای تیم شاهین شهرداری بوشهر دانست و تصریح کرد: این تاخیر در آغاز مسابقات لیگ‌برتر سبب شد که ضمن شناخت بازیکنان، توانستیم تیم را سازماندهی لازم کنیم.

ویسی هدف گذاری  برای تیم شاهین در سال اول در مسابقات لیگ‌برتر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: درصدد هستیم بازی جوانمردانه و خوبی در مسابقات لیگ برتر انجام دهیم که تماشاگران راضی باشند.

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی تیم‌هایی که تازه وارد مسابقات لیگ‌برتر می‌شوند معمولا  مردم و مسئولان انتظار ماندگاری تیم در لیگ برتردارند که این موضوع توهینی برای تیم ما محسوب می‌شود در حالیکه لیاقت ما بالاتر از این حرف‌ها است چراکه تیم شاهین شهرداری بوشهر با توانمندی که دارد می‌تواند بهتر از این باشد.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر هدف این تیم را خوب بازی کردن و برآورده سازی انتظارات هواداران دانست و تاکید کرد: انتظارات ما  این است که ضمن خوب بازی کردن در نیمه بالای جدول قراربگیریم.

ویسی با بیان اینکه به پایین جدول نگاه نمی‌کنم گفت: با شناختی که از بازیکنان دارم اگر شرایط مناسب  باشد و از نظر امکانات و رفاهی به تیم اهمیت داده شود تیم شاهین شهرداری بوشهر در نیمه بالای جدول لیگ برتر قرار می‌گیرد.

وی، با اشاره به بازی نخست تیم شاهین بوشهر در برابر تیم سپاهان اصفهان در جمعه پیش‌رو تصریح کرد: تیم سپاهان تیم خوبی است و برای قهرمانی بسته شده ولی چون اوائل فصل با این تیم مواجه می‌شویم به نفع ما است و سپاهان شکی برای قهرمانی تیمش ندارد ولی نخستین بازی آن با تیم شاهین بوشهر چون شناختی از تیم ما ندارد  برای آنها قدری سخت است.

سپاهانی‌ها حسینی را به بوشهر می‌برندغیبت 2 بازیکن سپاهان در دیدار برابر شاهین بوشهر/ وضعیت حسینی مبهم است80 درصد بازیکنان تیم شاهین شهرداری بوشهر مشخص شد

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: ماچون در زمین خودمان بازی می‌کنیم باید از شرایط میزبانی استفاده کنیم هر چند سپاهان تیم گردن کلفت با کادر فنی بسیار قوی است ولی ما هم دارای بازیکنان توانمند و هواداران پرطرفدار هستیم  که بازی زیبایی را به نمایش می‌گذاریم.

انتهای پیام/ش

R41363/P/S6,53/CT1

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!|در خیابان‌های تهران قدم بزنید، خواهید دید که مردم ما چقدر بانشاط هستند!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

شمخانی: مردم می‌گویند نباید برجام را امضا می‌کردیم!| اگر ایران و آمریکا وارد جنگ شوند، ایران ابزارهای متعددی دارد؛ از جمله جنگ نیابتی

این عکس برای شهاب حسینی دردسرساز شد +تصاویر

کلیدواژه: سپاهان اصفهان امیر قلعه نویی سپاهان اصفهان امیر قلعه نویی

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۴۷۵۹۲۳۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • محمد نوری:فکر نمی کردند تیم کی روش صعودکند،نیامدند
 • اصفهان| سپاهان و شاهین بوشهر؛ آغاز بی‌ژنرال
 • رونمایی از پرسپولیس مدل آرژانتینی مقابل جمی ها/ تراکتور با دنیزلی به شهر اولین‌ها رسید
 • جشن غدیر ویژه کودکان سرطانی در شهرکرد
 • توافق سپاهان و شارلوا/ نورافکن شاگرد قلعه‌نویی شد
 • اصفهان| سپاهان در ادوار لیگ برتر؛ بازگشت طلایه‌دارن اصفهان پس از دوران رکود
 • اخبار و حواشی نقل و انتقالات لیگ برتر
 • تقدیم ۲۰ سری جهیزیه اهدائی رهبری به نوعروسان بوکانی
 • مهاجرت نخبگان بیهوشی به کشور‌های دیگر/ شرکت‌های دانش بنیان مواد باکیفیت بیهوشی تولید می‌کنند
 • (عکس و فیلم) از فحاشی در اینستاگرام تا شمشیرکِشی در مهرآباد
 • کرمان 550 شهید در امر مبارزه با مواد مخدر تقدیم کرده است
 • استفاده از نوشت‌افزار باکیفیت مهمترین وظیفه والدین برای سلامت دانش‌آموزان است
 • سپاهان در کورس قهرمانی هفته اول لیگ دو و میدانی
 • «امیر عبدالحسینی» کتاب «خاطره‌های تار» را رونمایی کرد
 • قلعه باباخان؛ عروس زیبای دره‌جوزان ملایر
 • از فحاشی در اینستاگرام تا شمشیرکِشی در خیابان +عکس و فیلم
 • از فحاشی در اینستاگرام تا شمشیرکِشی در مهرآباد +عکس و فیلم
 • جایزه بهترین داور لیگ با یکسال تاخیر تقدیم فغانی!
 • بازدید فرماندار تالش از روند اجرایی پروژه احیا و بهره برداری اقتصادی (پل چوبی ) تالاب جوکندان _ قلعه بین