به گزارش ایکنا، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مهتاب روی سکو»، «مجرم»، «پس از آن روز»، «شرم گفتن»، «راکت»، «سلام مامان»، «شلیک»، «سبز به رنگ زمرد»، «غوطه ور»، «انجمن حمایت»، «فرزند خاک»، «افق»، «تنهایی»، «خداحافظی طولانی»، «انگشتر»، «بید و باد»، «تلسکوپ»، «بوسه بر خاک»، «یک ماه دوست داشتنی» و .
.. پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ شهریورماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما
فیلم تلویزیونی «مهتاب روی سکو» به کارگردانی آرش معیریان، پنج‌شنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم از این قرار است که: عید است، اما روی سکو وضعیت به گونه غریبی است. لوله‌ای که ۱۹۰ هزار بشکه نفت را منتقل می‌کند، نشتی پیدا کرده و روزانه ۲۰ هزار بشکه نفت از دست می‌رود. عوامل فنی باید این مشکل را رفع کنند.
فرمانده انگیزه بالایی برای مهار این نشتی دارد و از عوامل خود می‌خواهد که تا رفع مشکل مقاومت و تلاش کنند. از سوی دیگر، خانواده‌های این افراد با آن‌ها مدام تماس می‌گیرند و بی‌قرار دیدن آن‌ها هستند. در حالی که تلاش‌ها ادامه دارد، گروه درمی‌یابد راکتی عمل نکرده از دوران جنگ در زیر دریا و در کنار خط لوله به گل نشسته است. محمد کاسبی، سیروس گرجستانی، کوروش تهامی، محمد صادقی، ملکه رنجبر و الیکا عبدالرزاقی در فیلم تلویزیونی «مهتاب روی سکو» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «مجرم» به کارگردانی عباس خواجه‌وند، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: هاشم که جگرکی دارد، مردی لوطی مسلک است و هوای هم‌محله‌ای‌ها را دارد؛ منتها به سبک خودش. هرجا دعوایی باشد، هاشم هم وارد می‌شود و قضیه را تمام می‌کند، اما هاشم گروه دوستانی دارد که خلاف‌کار هستند تا اینکه کابوسی او را تغییر می‌دهد. علی‌رضا جلالی‌تبار، مهدی امینی‌خواه و آزاده مهدی‌زاده در فیلم تلویزیونی «مجرم» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «پس از آن روز» به کارگردانی مجتبی یاسینی، پنج‌شنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱:۴۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: بعد از واقعه عاشورا عبیدالله اهل کوفه از اینکه با امام حسین(ع) هم‌پیمان نشده، پشیمان است و برای این‌که گرفتار خشم ابن‌زیاد نشود، از کوفه فرار می‌کند. چگونگی فرار و دستگیری او در داستان دنبال می‌شود. جلیل فرجاد، محسن زهتاب، کاظم افرندنیا، هرمز سیرتی و حسن کاخی در این فیلم بازی کرده‌اند.
فیلم تلویزیونی «شرم گفتن» به کارگردانی حسین بابائیان، پنج‌شنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم داستان دختر نوجوانی است که قرار می‌شود انشایی در مورد شغل پدرش بنویسد، اما هر چه از مادر، پدر و دیگر اعضای خانواده‌اش در مورد شغل پدر سوال می‌کند، کسی پاسخی به او نمی‌دهد. این مسئله باعث آشفتگی روحی دختر می‌شود. در ادامه او تصمیم می‌گیرد با تعقیب پدرش سر از کار او در آورد. مهران رجبی، ابوالفضل همراه، سیما مطلبی و افشین سنگ چاپ در فیلم تلویزیونی «شرم گفتن» بازی کرده‌اند.
فیلم تلویزیونی «مسابقه» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم در یک مدرسه اتفاق می‌افتد. قرار است در مدرسه میان کلاس‌ها مسابقه فوتبال برگزار شود، اکثر بچه‌های خوب به کلاس سوم ب رفته‌اند و فقط شهاب دروازه‌بان باقی مانده است، اما او می‌خواهد در مسابقات رباتیک شرکت کند و نمی‌تواند به تمرینات تیم بیاید. ضمن آنکه هیچ‌کس نمی‌تواند جایگزین او در دروازه باشد. شهاب که دروازه‌بان قابلی است از شرکت در مسابقات قوتبال به منظور ساخت ربات در کارگاه و به راهنمایی خواهر بزرگ‌ترش منصرف می‌شود. یکی از اعضای تیم فوتبال آن‌ها که ربات را باعث عدم حضور شهاب در تیم می‌بیند ربات او را از کارگاه دزدیده و ... محمد رضا اسکندری، فرزانه سادات سیدابراهیمی و امیر صاحب جلال در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سه سیما
فیلم تلویزیونی «سبز به رنگ زمرد» به کارگردانی سید روح‌الله حجازی، پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است؛ جنگ چند سالی است به پایان رسیده است و مادر پیری در خانه‌اش بالای تپه مشرف به روستا و در کوران زمستان سوزناک در انتظار بازگشت فرزند مفقودالاثرش است. اتاق، وسایل و حتی مغازه پسرش را در روستا نگه داشته و هر روز وارسی می‌کند به امید آن روز که پسرش بازگردد. او به همین نیت چندین سال است که روضه‌ای بر پا کرده و نذر می‌کند تا فرزندش به آغوشش برگردد، اما بارش برف زیاد و بسته شدن جاده مانع از ادای نذرش می‌شود. او نگران ادای دین‌اش است که از سوی مداح در راه مانده کسی خودش را به مجلس روضه پیرزن می‌رساند. رابعه مدنی، رحمان باقریان و علی‌رضا جعفری در این تله فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.
فیلم سینمایی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردانی داریوش یاری، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این مستند داستانی ترکیبی است از تعزیه، نقالی، انیمیشن و کارگردان کوشیده از تکنیک‌های مختلف بصری برای روایت حادثه عاشورا استفاده کند.   فیلم سینمایی «افق» به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور، جمعه ۲۲ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان فیلم در مورد حمله نیرو‌های ایرانی به اسکله راداری الامیه عراق است. جهانبخش سلطانی، سیدجواد هاشمی، مهرزاد نوشیروانی، علی داروییان و حمید صالحین در فیلم سینمایی «افق» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه چهار سیما
فیلم تلویزیونی «تنهایی» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل، پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: حمید به دلیل قتل غیرعمد داماد خانواده در زندان است که به دلیل بیماری پدر، هفت روز مرخصی می‌گیرد. حمید دائم مورد طعن و کنایه‌های رضا و سیمین قرار می‌گیرد و آن‌ها او را مسبب حال پدر می‌دانند، اما گویا مادر و عمه خانم رازی را پنهان می‌کنند. شوهر سیمین که فردی بی‌قید بوده است و دست بزن داشته است، با آقا بزرگ دهن به دهن می‌شوند و آقابزرگ او را هل می‌دهد که از پله‌ها به پایین پرتاب می‌شود و می‌میرد. آقابزرگ سکته می‌کند و به کما می‌رود. رویا تیموریان، شهاب حسینی و مجید مظفری در این تله فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «خداحافظی طولانی» به کارگردانی فرزاد مؤتمن، پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم درباره مردی به نام یحیی است که کارگر ساده کارخانه نساجی بوده و به تازگی از اتهام قتل جنجالی همسرش تبرئه و آزاد شده است، اما جامعه و اطرافیانش هنوز او را به عنوان یک مجرم نگاه می‌کنند. یحیی در تمام طول فیلم همسرش را می‌بیند و با او حرف می‌زند. در همین شرایط او به زنی علاقه‌مند شده است. سعید آقاخانی، ساره بیات و میترا حجار در فیلم سینمایی «خداحافظی طولانی» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «انگشتر» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در این فیلم خواهیم دید: یونس دانشجوی عمران است که با موتور کار می‌کند. او در یکی از روز‌ها کنار راه آهن یک انگشتر پیدا می‌کند و در همان روز یک ماشین به موتور او می‌زند. راننده ماشین به نام حاج حسین پشت فرمان دچار حمله قلبی شده و یونس او را به بیمارستان می‌رساند. داخل ماشین مقدار زیادی پول نقد هست که یونس به آن‌ها دست نمی‌زند. حاج حسین برای تشکر از یونس، او را در شرکت عمرانی خود استخدام می‌کند. یونس که تصور می‌کند این اتفاقات بر اثر شانس و به دلیل انگشتر است، انگشتر را به صاحبش که یک جوان نابینای روستایی است، بر نمی‌گرداند. امیر جلیلی، عیسی یوسفی، بهرام ابراهیمی و سودابه بیضایی در فیلم تلویزیونی «انگشتر» بازی کرده‌اند.

شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «بید و باد» به کارگردانی محمدعلی طالبی، پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: در روستایی دور افتاده، معلم مدرسه پسر بچه‌ای را که شیشه‌ای شکسته از کلاس بیرون می‌کند و به او تأکید می‌کند که تا شیشه‌ای جای آن نگذارد حق آمدن به کلاس را ندارد. هادی علیپور، امیر جانفدا، مجید علیپور و بهمن حسینی در فیلم سینمایی «بید و باد» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «تلسکوپ» به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه ۲۲ شهریور ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. این فیلم درباره سهراب، جوان معتادی است که به واسطه اوضاع نامساعدش همه چیز از جمله خانواده‌اش را از دست داده است. روزی دخترش هستی برای دیدن او می‌رود و از آروزیش برای رصد پدیده‌ای در آسمان سخن می‌گوید. سهراب تمام تلاشش را برای خریدن تلسکوپ می‌کند، ولی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. در نهایت با تخلیه اتاق مسکونی‌اش و فروش لوازم کمی که دارد، مقدار زیادی از مبلغ مورد نیاز برای خرید تلسکوپ را فراهم می‌کند و بقیه پول را از فردی که به او بدهکار است، می‌گیرد. رضا ناجی، رامین راستاد، مختار سائتی و افشین سنگ چاپ در فیلم تلویزیونی «تلسکوپ» بازی کرده‌اند.

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «بوسه بر خاک» به کارگردانی احمد کاوری، پنج‌شنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم روایت رزمنده‌ای به نام مرتضی است که در زمان جنگ همراه با برادرانش سعید و علی عازم جبهه جنگ می‌شود. در جنگ، هر دو برادرش سعید و علی مفقودالاثر می‌شوند؛ بعد از جنگ، مرتضی همراه با مادرش از طریق مرز مهران تصمیم می‌گیرند به زیارت عتبات عالیات در کشور عراق بروند. فرامرز واحد و شهرام قائدی در فیلم تلویزیونی «بوسه بر خاک» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «یک ماه دوست‌داشتنی» به کارگردانی امین شجاعی، جمعه ۲۲ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: محمدباقر به همراه همسرش بی‌بی بتول در قرعه کشی سفر به کربلای معلی شرکت می‌کند که در این قرعه کشی او برنده و نام همسرش در نمی‌آید. علی‌رغم این مسئله محمد باقر به هم ولایتی‌هایش اعلام می‌کند که نام هر دوی آن‌ها برای سفر معنوی در آمده است و او در برابر نصایح همسرش مبنی بر پرهیز دروغ مقاومت کرده و برای پوشش دروغ اول مجبور به گفتن دروغ‌های دیگر می‌شود. روز موعود فرا می‌رسد او به همراه همسرش با بدرقه مردم راهی شهر می‌شوند. محمد‌باقر در ابتدا تلاش می‌کند ترتیب سفر با همسرش را بدهد. یدالله شادمانی، فاطمه درویش‌نژاد، علی کهن، علی نفیسی، بهزاد تاج الدین، مسعود فوقانی در فیلم تلویزیونی «یک ماه دوست داشتنی» بازی کرده‌اند.

شبکه افق
فیلم سینمایی «هیهات» به کارگردانی روح‌الله حجازی و هادی مقدم‌دوست، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش خواهد شد. اولین روایت «هیهات»، حکایت مادری پیر است که سال‌ها در حسرت زیارت کربلا مانده و حالا، گذر ضریح جدید حرم امام حسین(ع) از محل سکونتش، فرصتی است برای آنکه در انتهای عمر، دست کم ضریح جدید مولایش را زیارت کند. تلاش‌های پسر پیرزن برای ایجاد این فرصت، ثمر نمی‌دهد. در این فیلم سینمایی، حمید فرخ‌نژاد، بابک حمیدیان، مینا ساداتی و حامد بهداد ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه نمایش
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بازی شیطانی ۱»، «سجده عشق» به کارگردانی حسین تبریزی، «سوگند»، «کاراگاه فاکس»، «بازی شیطانی ۲»، «دلبری» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری و «مسیر سبز» پنج‌شنبه ۲۱ شهریور ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ردپای گرگ» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «تبعیض»، «باران سخت»، «تشنه سرعت»، «بیست» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی و «مجرم»، جمعه ۲۲ شهریور ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایکنا

مطالب پیشنهادی:

عکس| مهناز افشار با پوشش متفاوت

پسر هوادار استقلال دست به خودکشی زد+عکس

(تصاویر) کشف حجاب جنجالی زن عربستانی در ریاض

کلیدواژه: فیلم سینمایی مجرم

منبع این خبر، وبسایت iqna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۵۰۷۸۳۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.
خبر بعدی:

۶۵۰برنامه هفته دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

سردار علی محمد اکبری روز یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت استان افزود: این برنامه ها در ۴۳ محور کلی در سطح استان از ۳۱ شهریورماه همزمان با سراسر کشور با برگزاری رژه مشترک نیروهای مسلح آغاز می شود.

وی گفت: برنامه‌های امسال در این هفته با ایده‌های خلاقانه و مبتکرانه، بهره‌مندی از ظرفیت مردمی و جوانان برگزار می‌شود تا به دشمنان نشان داده شود که تهدیدها هیچ تاثیری بر روی مردم نخواهد داشت.

فرمانده سپاه استان، برگزاری محفل شعر و خاطره، یادواره شهدا، برپایی نمایشگاه و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران از مهمترین برنامه های اینهفته در سطح استان است.

مدیرکل بنیاد شهیدو امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: بیش از ۳۲ برنامه محوری در هفته دفاع مقدس در استان برگزار می شود.

فریبرز نجفی افزود: برگزاری یادواره شهدا و سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس، رونمایی از ماکت جنگنده شهید اکبری سامانی، افتتاح چند طرح ساماندهی گلزار شهدای، گلباران غبور مطهر شهدا  و همزمان با سراسر کشور آیین میهمانی لاله‌ها در گلزار مطهر شهدای سراسر استان برگزار می‌شود.

وی گفت: اجرای برنامه روایتگری رزمندگان دفاع مقدس در برنامه های مختلف به خصوص در آیین و برنامه های آموزش و پرورش از دیگر برنامههای بزرگداشت هفته دفاع مقدس است که برای این منظور ۶۰ نفر از رزمندگان دوران دفاع مقدس آموزش های روایتگری را فراگرفتند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به برگزاری یکهزار نمایشگاه در یکهزار مدرسه در کشور افزود: در این هفته ۳۰ نمایشگاه دوران دفاع مقدس در ۳۰ مدرسه استان برگزار می شود.

منوچهر ذوالفقاری با اشاره به نامگذاری برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس با عنوان "ما پیروزیم" اظهار داشت: نهضت خاطره‌گویی به‌منظور انتقال آموزه‌های دفاع مقدس به نسل جوان در هفته دفاع مقدس و همچنین همایش بزرگداشت نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در این هفته همزمان با سراسر کشور در روز هفتم مهرماه برگزار می شود.

۳۱ شهریورماه تا ۷مهرماه به عنوان هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس بیش از دو هزار و ۴۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

۷۳۶۰/۲۰۹۷

دیگر خبرها

 • اعلام برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس در هرمزگان
 • برگزاری ۶۵۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس درچهارمحال و بختیاری
 • جشنواره فیلم‌های سینمایی دفاع مقدس در شبکه پنج/ از پخش «کانی مانگا» تا «تنگه ابوقریب»
 • جشنواره فیلم‌های دفاع مقدس در شبکه پنج سیما
 • نمایشگاه یاد یاران به مناسبت هفته دفاع مقدس در قم برپا می‌شود
 • دکتر صمدی راد: لزوم انتقال مستندات شبکه حمل و نقل ریلی کشور در دوران دفاع مقدس به موزه
 • جشنواره فیلم‌های دفاع مقدسی شبکه 5 را از دست ندهید
 • برگزاری بیش از 500 برنامه هفته دفاع مقدس در جویبار
 • ۱۰۰ ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خاش برگزار می‌شود
 • استاندار چهارمحال و بختیاری: فضاسازی هفته دفاع مقدس در سطح شهرکرد انجام شود
 • جشنواره فیلم‌های دفاع‌مقدس شبکه پنج از امشب شروع می‌شود
 • جشنواره فیلم‌های دفاع مقدس در شبکه پنج
 • جشنواره فیلم‌های دفاع مقدس در شبکه پنج/از «کانی مانگا» تا «تنگه ابوقریب»
 • جشنواره فیلم‌های دفاع مقدس/از «کانی مانگا» تا «تنگه ابوقریب»
 • جشنواره فیلم‌های دفاع مقدسی شبکه پنج را از دست ندهید
 • مخاطبان شبکه امید فیلم‌های دفاع مقدس خواهند دید
 • بهره‌گیری از ظرفیت نهضت عاشورا؛ سیاست اجرایی برنامه‌های هفته دفاع مقدس
 • سیما ۴ پخش فیلم‌های فارگو، بی‌خوابی و پدرخوانده‌
 • «سینمای مقدس» در قاب شبکه چهار