پایان هفتمین مسابقات المپیاد ورزشی محلات یزد با اعلام نفرات برتر هر رشته
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۶۲۹۶۶۰۰
دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد گفت: المپیاد ورزشی محلات یزد با مشخص شدن نفرات برتر هر بخش به پایان رسید.
محمد فاضل یوسفی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از یزد، با اشاره به اینکه هفته پایانی المپیاد ورزشی محلات یزد با پیگیری مسابقات در رشتهها و ردههای سنی مختلف برگزار شد، اظهار داشت: این دوره استقبال بسیار خوبی را در رشتههای مختلف مشاهده کردیم.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
مشخص شدن نفرات برتر تنیس روی میز
دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد در ادامه بابیان اینکه مسابقات تنیس روی میز نونهالان این المپیاد با حضور 27 ورزشکار در 9 گروه آغاز شد، خاطرنشان کرد: مسابقات بهصورت دورهای برگزار و در هر گروه دو نفر به دور حذفی صعود کردند که پس از 59 مسابقه، حسن شیخی مقام اول، سید احسان میرزینلی مقام دوم و سید پارسا حضرتی مقام سوم را به دست آوردند.
حضور 18 تیم در مسابقات کبدی بانوان
وی به مسابقات کبدی در بخش بانوان اشاره کرد و افزود: 18 تیم در این دوره از رقابتها ثبتنام و شرکت کردند که 40 مسابقه بین این تیمها برگزار شد.
یوسفی اضافه کرد: درنهایت پس از انجام 40 مسابقه کبدی در بخش بانوان به ترتیب تیمهای پاکنژاد الف، پاکنژاد ب و دختران مهتاب موفق به کسب عنوانهای اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.
رقابتهای هیجان مسابقات گل کوچیک المپیاد ورزشی محلات یزد
دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد یکی از بخشهای پرهیجان این دوره از المپیاد ورزشی محلات را برگزاری مسابقات گل کوچیک آقایان عنوان کرد و گفت: استقبال بسیار خوبی از این مسابقات با حضور 20 تیم از محلات مختلف صورت گرفت.
وی تعداد مسابقات برگزارشده در رشته گل کوچیک آقایان را 48 مسابقه اعلام کرد و اذعان داشت: پس از برگزاری مسابقات نفسگیر درنهایت تیمهای غدیر امیرآباد، شهید هدایتی و مقاومت به ترتیب به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.
کیفیت بسیار بالای مسابقات بدمینتون بانوان
یوسفی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان در المپیاد ورزشی محلات یزد، خاطرنشان کرد: در این مسابقات 86 نفر شرکت کردند که درنهایت هانیه عظیمی مقام اول، دُرسا ستوده نیا مقام دوم، مینا دهقان و حنانه احمدنیری هم به سوم مشترک رسیدند.
دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد در خصوص کیفیت رقابتهای بدمینتون بانوان، گفت: سطح کیفی مسابقات بسیار بالا و در حد انتخابی مسابقات کشوری بود و ما نیز بحث استعدادیابی را دنبال کردیم تا انشاءالله استعدادهای این رشته بتوانند در آینده حرفهای بسیاری برای گفتن داشته باشند.
انتهای پیام/90013
منبع: فارس
کلیدواژه: المپیاد ورزشی محلات یزد فارس یزد
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.farsnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «فارس» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۶۲۹۶۶۰۰ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
پایان رقابتهای کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر
چهلوچهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز به پایان رسید.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، چهلوچهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت با حضور کشتیگیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد.
اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی
۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین جاویدی ۹- سورن آقاجانیان (ارمنستان) ۱۰- رابرت کاراپتیان (ارمنستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند
۶۷ کیلوگرم: ۱- حجت رضایی ۲- امیرمحمد یارمحمدزئی ۳- هایک ملیکیان (ارمنستان) و امید حامدی ۵- آرمین محب ثابت و غلامرضا عبدولی ۷- علی شیرزاد ۸- محمد اسکندری ۹- حسین اسفندیاری ۱۰- روبن میرانیان (ارمنستان)
۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علی اصغر سام دلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر شوکتی ۸- مرتضی پورعیسی ۹- سعید ارجمند ۱۰- محمدرضا رضاپور
۷۷ کیلوگرم: ۱- غلامرضا فرخی ۲- علیرضا عبدولی ۳- سید محمد عربی و عارف حبیب الهی ۵- محمدرضا حجامی و احمد نجفی ۷- امیرمحمد صمدی ۸- محمدحسن حسینی ۹- حیدر یوسف جبار ۱۰- مسعود کاووسی
۸۲ کیلوگرم: ۱- اشکان سعادتی فر ۲- شاهین بداغی ۳- ساموئل گریگوریان (ارمنستان) و عباس مهدی زاده ۵- جمال اسماعیلی و علی محمودآبادی ۷- محمدحسین آزرم دخت ۸- احمد صلح دوست ۹- شکور فاتحی ۱۰- محمدامین حسینی
۸۷ کیلوگرم: ۱- محمدحسین محمودی ۲- بهروز هدایت ۳- ابوالفضل پایدار و آرشام بهرام زاده ۵- علی کبیری و محمدهادی صیدی ۷- نریمان مهمدی ۸- ابوالفضل سپهوند ۹- اشکان عبدولی ۱۰- حسین کلیوند
۹۷ کیلوگرم: ۱- شایان حبیب زارع ۲- هایک خلویان (ارمنستان) ۳- حسین بالی و امیررضا اکبری ۵- علی عابدی درزی و محمدصادق عبدالهی ۷- محمد نصرتی ۸- ابوالفضل حاجی وندی ۹- امیرمحمد نجفی ۱۰- حمیدرضا کشتکار
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر ۲- رازمیک کوردیان (ارمنستان) ۳- آلبرت واردانیان (ارمنستان) و مهرداد کلیوند ۵- امیرحسین کریمی و سید ابوالفضل میرزاده ۷- ابوافضل فتحی تزنگی ۸- امید محمودی ۹- مهدی حسین پور ۱۰- علیرضا حسنوند
رده بندی تیمی: ۱- ایران ۲۵۰ امتیاز ۲- ارمنستان ۱۱۵ امتیاز ۳- سوریه ۱۰ امتیاز ۴- عراق ۴ امتیاز
انتهای پیام/