برنامه ورزشکاران ایران در دومین روز بازی های المپیک
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۲۶۰۵۰۸۴
به گزارش ایرنا، در شمشیربازی انفرادی و در سابر مردان، مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی در مرحله مقدماتی تا فینال به میدان می روند. این مسابقات از ساعت ۹ تا ۱۶:۲۰ و ۱۸ تا ۲۲:۲۵ برگزار می شود.
در تیراندازی ۱۰متر تپانچه بادی و ۱۰ متر تفنگ بادی، جواد فروغی، نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در مرحله مقدماتی تا فینال در خط آتش قرار می گیرند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
در رشته تکواندو، آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم از ساعت ۱۰ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۲:۴۰ در مرحله مقدماتی تا فینال رو در روی حریفان قدرتمند خود قرار می گیرد.
در تنیس روی میز، نیما عالمیان در مرحله مقدماتی از ساعت ۹ تا ۲۲:۳۰ باید به مصاف رقبای خود برود و در دوچرخه سواری جاده مردان نیز سعید صفرزاده در مرحله مقدماتی تا فینال در خط استارت قرار می گیرد. این مسابقه از ساعت ۱۱ تا ۱۸:۱۵ برگزار می شود.
در والیبال تیم ایران و در مرحله مقدماتی با لهستان دیدار می کند. این بازی از ۱۹:۴۰ تا ۲۳:۳۰ انجام خواهد شد و در بدمینتون نیز ثریا آقایی در مرحله مقدماتی به مصاف نماینده چین می رود. این بازی ها از ساعت ۹ تا ۱۴:۳۰ و ۱۸ تا ۲۲ انجام خواهد شد.
در قایقرانی تک نفره زنان در ۲۰۰۰ متر، نازنین ملایی در رده بندی به آب خواهد زد. این مسابقه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۱۰ برگزار می شود.
منبع: پارس فوتبال
کلیدواژه: المپیک توکیو ایران توکیو مرحله مقدماتی تا فینال مرحله مقدماتی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت parsfootball.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارس فوتبال» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۲۶۰۵۰۸۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
ببینید | قرعهکشی مرحله یکهشتم جام حذفی
تعداد بازدید : 0 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش جام جم آنلاین، قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ برگزار شد.
در این مرحله ۱۶ تیم شامل ۶ تیم از لیگ دسته اول و ۱۰ تیم لیگ برتری، حضور دارند.
محسن بیاتی نیا و فرشید طالبی دو بازیکن اسبق استقلال و سپاهان مهمانان این مراسم بودند.
گلگهر سیرجان تنها باشگاهی بود که نمایندهاش در سازمان لیگ حضور یافت.
این مراسم قرار بود از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز شود اما به دلیل نقص فنی در پخش زنده تلویزیونی، با ۵۰ دقیقه تاخیر شروع شد.
بازیهای این مرحله، طبق برنامه ریزی سازمان لیگ، روزهای ششم و هفتم اردیبهشت برگزار میشوند.
مرحله یک چهارم نهایی اواخر اردیبهشت برگزار میشود. پس از پایان لیگ نیز (اواخر خرداد) مراحل نیمه نهایی و فینال برگزار میشوند.
فینال این مسابقات در کرمان برگزار میشود.
برنامه بازیها
بر اساس قرعه کشی انجام شده، برنامه بازیها به صورت زیر است:
* سپاهان - آبیپوشان جنوب (میزبان)
* گل گهر سیرجان - فجرسپاسی شیراز (میزبان)
* ذوب آهن - تراکتور (میزبان)
* چادرملو یزد - مس کرمان (میزبان)
* مس سونگون - هوادار تهران (میزبان)
* ملوان بندرانزلی (میزبان) - سایپا
* پیکان - مس رفسنجان (میزبان)
* پرسپولیس - آلومینیوم اراک (میزبان)