Web Analytics Made Easy - Statcounter

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، یازدهمین و آخرین روز از مسابقات پارالمپیک توکیو، برای کاروان ایران صبح امروز با برگزاری مسابقات نماینده‌های کشورمان در ۶ رشته پیگیری شد.

کاروان ایران که در روز یازدهم شلوغ‌ترین روز خود را در این مسابقات پشت سر خواهد گذاشت. کاروان ایران امروز در رشته‌های پارا تیراندازی (۲ نماینده)، پارا قایقرانی (۲ نماینده)، دو و میدانی (۲ نماینده در پرتاب وزنه)، پارا تکواندو (۲ نماینده)، پارا تیر و کمان در بخش ریکرو انفرادی (زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی) و تیم والیبال نشسته (فینال) به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

نتایج ورزشکاران ایرانی در روز یازدهم پارالمپیک توکیو:

جوانمردی از کسب مدال بازماند ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۵

صرافی ارز دیجیتال

تبلیغات در خبربان

منبع: باشگاه خبرنگاران

کلیدواژه: پارالمپیک توکیو پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو پارالمپیک۲۰۲۰ ۲ نماینده

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۰۰۳۳۵۲ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

طلا و نقره تکواندوکاران ایران در روز پنجم رقابت های قهرمانی جهان/ برنامه مبارزات ملی پوشان در روز پایانی

در ادامه سیزدهمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه جریان دارد، امروز شنبه ۱۵ مرداد ماه تکواندوکاران اوزان ۷۳- و ۷۸- کیلوگرم پسران و ۵۹- و ۶۳- کیلوگرم دختران به دیدار حریفان خود رفتند و رضا کلهر توانست عنوان قهرمانی وزن ۷۳- کیلوگرم را به خود اختصاص دهد.

کلهر در دیدار پایانی برابر «دوگرو منیر فورکان» از ترکیه را در ۲ راند متوالی و با نتایج (۹ بر ۳ و ۱۱ بر ۵) شکست دهد و بدون از دست دادن حتی یک راند به رقبا،  مدال طلا را بر گردن بیاویزد.

او در ابتدا دور نخست «هه ینگ جیه» از چین تایپه  را در ۲ راند با نتایج (۱۴ بر ۲) شکست داد و سپس «کیم دو هئون» از کره جنوبی را با نتایج  (۱۶-۴ و ۸ بر ۶) پشت سر گذاشت. وی در مرحله یک چهارم نهایی طی ۲ راند  مقابل «اورین باسار» از قزاقستان به برتری رسید و در مرحله نیمه نهایی «هایتام زاروتی» از مراکش را در دیداری جذاب و تماشایی با نتایج (۱۱ بر صفر و ۱۰ بر ۹) شکست داد و به فینال راه پیدا کند.

در ادامه این رقابت‌ها، ساغرمرادی در وزن ۶۳- کیلوگرم در گروه دختران؛ در دیدار نهایی برابر «سارا چاری» از بلژیک در یک دیداری تماشایی پس از آنکه راند نخست را ۱۵ بر ۸ به سود خود خاتمه داد، در ۲ راند بعدی با نتایج (۹ بر ۸ و ۱۰ بر ۶) نتیجه را به رقیب واگذار کرد و به نشان ارزشمند نقره شد.  

ساغر مرادی در دور نخست «بن یونس» از مراکش را با نتایج  (۱۵ بر یک  و ۱۳ بر یک) پشت سر گذاشت و سپس «ستینل» از ترکیه را ۲ بر صفر و با نتایج (۱۳ بر صفر و ۳ بر صفر) شکست داد. وی در ۲  مبارزه بعدی خود «سو یو سی» از چین تایپه را در ۲ راند با نتایج (۱۱-۸ و ۳ بر صفر) به همراه «والنتینو» از ایتالیا را با نتایج (۱۳ بر ۳ و ۱۳ بر یک) شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز برابر  «ماریا رومانکو» از اوکراین با نتایج  (۱۴ بر یک و ۶ بر یک) به برتری رسید و راهی مبارزه پایانی شد.  

تیم ملی ایران تا پایان روز پنجم  این دوره از مسابقات موفق به کسب ۵ مدال طلا و ۲ نقره شده است. سوگند شیری، مبینا نعمت زاده،  ابوالفضل زندی، رضا کلهر و متین رضایی ۵ مدال طلا،   پرنیا سلمانی و ساغر مرادی هم ۲ مدال نقره برای تیم کشورمان کسب کرد.

سیزدهمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان تا روز یکشنبه شانزدهم مردادماه در شهر «صوفیه» کشور بلغارستان جریان خواهد داشت.

فردا یکشنبه در روز پایانی رقابت‌های اوزان ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم در بخش دختران و ۷۸+ کیلوگرم در بخش پسران برگزار خواهد شد که تیم ملی در هر ۳ وزن، نماینده دارد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم دختران ۳۲ تکواندوکار حضور دارند که «الهام حقیقی» دور نخست به دیدار «لی وآوا سون» از هائیتی می‌رود و سپس با برنده تاهیتی و کره جنوبی مبارزه می‌کند.

نیوشا شادلو نماینده کشورمان در وزن ۶۸+ کیلوگرم که ۳۰ تکواندوکار ثبت نام کرده اند، در اولین دیدار به مصاف «زهرا چرف» از الجزایر می‌رود و در صورت برتری دیدار با بریتانیا و چین تایپه پیکار می‌کند.

در وزن ۷۸+ کیلوگرم پسران نیز ابوالفضل عباسی دور نخست «آمیت کومار» از هند را پیش رو دارد و در ادامه با برنده با برنده قبرس و چین تایپه مبارزه می‌کند.

تیم ملی ایران تا پایان روز پنجم مسابقات موفق به کسب ۵ مدال طلا و ۲ نقره شده است. سوگند شیری، مبینا نعمت زاده، ابوالفضل زندی، رضا کلهر و متین رضایی ۵ مدال طلا و پرنیا سلمانی و ساغر مرادی هم ۲ مدال نقره برای تیم کشورمان کسب کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

دیگر خبرها

  • ترکیب تیم‌ملی پارا تیراندازی‌باکمان ایران اعلام شد
  • رقابت ورزشکاران پاراتنیس‌روی‌میز با مدال‌داران پارالمپیک در قونیه
  • طلا و نقره تکواندوکاران ایران در روز پنجم رقابت های قهرمانی جهان/ برنامه مبارزات ملی پوشان در روز پایانی
  • روسیه: آمریکا ممکن است در فضا سلاح اتمی مستقر کند
  • گروه دوم تیم‌های ورزشی ایران بامداد فردا راهی قونیه می‌شوند
  • بازیهای همبستگی اسلامی؛ برنامه رقابت ها نمایندگان ایران در بخش پارالمپیک اعلام شد
  • ۲۵ اصفهانی‌ در کاروان ایران در مسابقات کشور‌های اسلامی
  • درخشش برق طلا روی سینه قهرمان ایرانی
  • تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان/رضایی قهرمان شد
  • بهنام آرین اولین مدال کاروان ایران را گرفت