قر و قمیش حامد آهنگی در برنامه | قسمت منشوری و سانسوری برنامه جوکر
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۵۱۷۲۲۵۳
به گزارش رستانیوز در فصل چهارم سریال جوکر که به نوعی یکی از فینال های برنامه جوکر به شمار میرود اتفاق جالبی رخ داد. حامد آهنگی در فینال جوکر کاری کرد کارستان. این بازیگر و مجری طنزپرداز در فینال جوکر کاری کرد که هیچگاه از یادها نمیرود. حامد آهنگی یکی از ستاره های برنامه جوکربه حساب میآید و محبوب زیادی در این برنامه به دست آورده است.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: فردا
کلیدواژه: برنامه حامد جوکر آهنگی قر حامد آهنگی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.fardanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «فردا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۱۷۲۲۵۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه جامجهانی تیراندازی اعلام شد
جام جهانی تیراندازی از دوازدهم تا بیستوسوم اردیبهشت در باکوی جمهوری آذربایجان برگزار میشود و تیم ایران نیز در این رویداد شرکت خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ایمنا، جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه_ دوازدهم اردیبهشت_ در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز و تا بیستوسوم اردیبهشت ادامه دارد.
نمایندگان کشورمان در تپانچه با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و سجاد پور حسینی با هدایت محسن نصر طالبی بامداد روز گذشته_سهشنبه یازدهم اردیبهشت_ راهی این مسابقات شدند. نجمه خدمتی، فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی، پوریا نوروزیان و امیر محمد نکونام نیز با هدایت مریم طالبی، پنجشنبه_سیزدهم اردیبهشت_ عازم باکو خواهند شد.
برنامه جام جهانی تیراندازی در باکوپنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر میکس ساعت ۱۴:۴۵
جمعه، ۱۴ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۱۰ متر میکس ساعت ۹
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر مردان ۱۱
مقدماتی تپانچه ۱۰ متر زنان ۱۴:۴۵
شنبه، ۱۵ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۱۰ متر مردان ۹:۳۰
فینال تپانچه ۱۰ متر زنان ۱۱:۱۵
مقدماتی تفنگ میکس ۱۴:۴۵
فینال تفنگ میکس ۱۷:۳۰
یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (دقت) ساعت ۸:۳۰
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۸:۳۰
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۲:۴۵
دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (سرعت) ساعت ۸:۳۰
فینال تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۹
فینال تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۱
سهشنبه، ۱۸ اردیبهشت:
فینال تپانچه ۲۵ متر زنان ساعت ۹:۳۰
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۸:۴۵
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۱۳:۱۵
چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت:
ادامه رقابتهای تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان و مردان در دور دوم
پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت:
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۸:۳۰
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۰:۴۵
جمعه، ۲۱ اردیبهشت:
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۸:۴۴
مقدماتی تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۳:۱۵
شنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه:
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت زنان ساعت ۱۴:۳۰
فینال تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان ساعت ۱۶:۴۵
منبع: ایرنا
کد خبر 749406