بوکس جوانان قهرمانی کشور| برنامه روز دوم مسابقات اعلام شد
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۵۴۲۱۶۰۸
روز دوم از سیویکمین دوره مسابقات بوکس جوانان قهرمانی کشور عصر امروز (چهارشنبه – 15 تیرماه) در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار می شود که با قرعهکشی انجام شده برنامه رقابتهای روز دوم مشخص شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، سی و یکمین دوره مسابقات بوکس جوانان قهرمانی کشور با حضور 201 نفر به مناسبت دهه امامت و ولایت، از روز گذشته (سهشنبه – 14 تیرماه) در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
این رقابتها قرار است در 13 وزن 48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم با حضور بوکسورهایی از سراسر کشور و برابر قوانین بینالمللی در 3 راند 3 دقیقهای و با یک دقیقه استراحت بین راندها برگزار شود.
امروز (چهارشنبه – 15 تیرماه)، رقابتهای روز دوم در 9 وزن (58 مبارزه در دو رینگ) پیگیری خواهد شد.
برنامه مسابقات روز دوم به شرح زیر است:
وزن 48 کیلوگرم:
یک مبارزه:
مرتضی ریگی (سیستان و بلوچستان) – میثم شریفی (خوزستان)
وزن 54 کیلوگرم:
8 مبارزه:
نیما بیگی (فارس) – کامیار کیاکجوری (مازندران)
مصطفی رجبی (سمنان) – علی حضرتی (آذربایجانشرقی)
کمیل چوپانی (کرمان) – محمدرسول محمدیوند (اصفهان)
مصطفی رسنی مقدم (خراسانجنوبی) – ابوالفضل قلیزاده (قم)
آیدین کریمی (آذربایجانشرقی) – امیرحسین خزایی (توابع تهران)
مهدی عیسوندی (لرستان) – نیما بیاتی (تهران)
مهرداد حسنیکوچک (چهارمحال و بختیاری) – متین غلامنژاد (خراسانرضوی)
آرمین امیریان (کرمانشاه) – حسین نصروند (خوزستان)
وزن 57 کیلوگرم:
8 مبارزه:
علیاصغر اشرفی (اصفهان) – احمدرضا مختاری (کرمان)
سیدمهدی سلیمانی (قم) – سارو مظفری (کردستان)
محمدمهدی فولادی (فارس) – حامد امیرزاده (لرستان)
سیدمحیالدین البشکه (خوزستان) – امیرحسین اللهیاری (زنجان)
یوسف گنگوزاهی (سیستان و بلوچستان) – محمدجواد عزیزنژاد (مازندران)
امیر حمزهلو (مرکزی) – حسن اسماعیلی (آذربایجانشرقی)
جاوید جوانمرد (کرمانشاه) – محمد جوان مرادی (خراسانرضوی)
حمیدرضا صناعی (آذربایجانغربی) – حافظ محمدیمنش (گیلان)
وزن 60 کیلوگرم:
8 مبارزه:
حمید پورعسگری (همدان) – آرمان عبادی (توابع تهران)
امیرحسین اعظمی (کهگیلویه و بویراحمد) – پوریا خدادادی (آذربایجانغربی)
محمدامین روستایی (همدان) – شایان نجفی (کرمانشاه)
آریان زمانی (گلستان) – احمد بندی (خوزستان)
متین رحیمآبادی (خراسانرضوی) – امیرحسین کاظمی (آذربایجانشرقی)
علیرضا متبوع (سمنان) – صادق عزیزیان (اصفهان)
امیرصالح رجبی (مرکزی) – مهدی دالاکاه (خراسانجنوبی)
امیرحسین پیشرو (مازندران) – ابوالفضل اسکون (البرز)
وزن 63.5 کیلوگرم:
8 مبارزه:
اشکان امیدبخش (گلستان) – راستین صنعتگر (گیلان)
محمد پارسی (خراسان رضوی) – سجاد رشیدی (خوزستان)
امیرعباس کبودوند (کردستان) – علیرضا براتعلیپور (مازندران)
سهیل کرمی (مرکزی) – علی بختیارینژاد (تهران)
امیررضا حقانی (توابع تهران) – علی مستمند (اردبیل)
یاسین روحانی (خراسانشمالی) – سیامک خدامرادی (کرمانشاه)
حسین میرزاعلی کاشرفی (خراسانجنوبی) – امید ذوالقرنین (زنجان)
علی میراحمدی (چهارمحال بختیاری) – فردین سیدزایی (سمنان)
وزن 67 کیلوگرم:
8 مبارزه:
محمدسینا مرتضوی (خراسانرضوی) – علیرضا رنجبر (مازندران)
پویا بیرقیان (گیلان) – آرین روحی صفایی (کردستان)
محمدرضا رضایی (آذربایجانغربی) – نوید چاهیپور (کهگیلویه و بویر احمد)
آرین کوهستانی (فارس) – علیرضا امیری (کرمانشاه)
محمد احمدیان (لرستان) – سبحان پرتابیان (خوزستان)
امیرحسین دولتی (توابع تهران) – علی رسولی (زنجان)
عباس میرزامحمدی (آذربایجانشرقی) – محمد مازندرانی (گلستان)
ابوالفضل شعبانی (تهران) – آرش قاسمی (کیش)
وزن 71 کیلوگرم:
8 مبارزه:
کسرا سپهوند (لرستان) – امین عفتی (کرمانشاه)
پویا نوری (آذربایجانغربی) – محمد امیدوند (تهران)
پارسا خاسکی (مازندران) – امیرحسین همشبوری (البرز)
محمدحسین شکاری (فارس) – مهدی علیآبادی (خراسان شمالی)
حسین اللهیاری (زنجان) – مهدی محمدی (قزوین)
متین صداقتجو (خراسانرضوی) – محمدامین امیری (بوشهر)
سیدامیر حسینپور (خوزستان) – امرمحمد ترحمیعبدی (همدان)
پارسا رنجبر (آذربایجانشرقی) – بنیامین مرادزاده (توابع تهران)
وزن 75 کیلوگرم:
8 مبارزه:
علیرضا رضوی (چهارمحال و بختیاری) – محمدحسین عزیزی (مازندران)
سیدعلی هاشمینسب (خوزستان) – نقی بی (تهران)
امیرعباس محمدی (کرمانشاه) – رامین شاکری (گیلان)
امیررضا پارسا (لرستان) – ابوالفضل دانا (آذربایجانغربی)
هادی زند (اردبیل) – علی برزن (کرمان)
میررضا مصطفوی (آذربایجانشرقی) – ابوالفضل منجزیپور (اصفهان)
بنیامین خدادادی (توابع تهران) – ابوالفضل عباسپور (خراسانرضوی)
عارف دودمان (بوشهر) – ابوالفضل جوزری (هرمزگان)
وزن 80 کیلوگرم:
یک مبارزه:
شاهین لطفی (کردستان) – آرمان معتمدی (تهران)
انتهای پیام/
منبع: دانا
کلیدواژه: آذربایجان شرقی توابع تهران خراسان رضوی روز دوم
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.dana.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «دانا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۵۴۲۱۶۰۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حذف پنج نماینده دیگر ایران در بوکس آسیا
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، رقابتهای قهرمانی جوانان و امید آسیا از روز شنبه (هشتم اردیبهشت) آغاز شده و تا هجدهم همین ماه ادامه خواهد داشت. تیمهای جوانان و امید ایران در مجموع با ۱۸ بوکسور راهی قزاقستان شدهاند.
در ادامه مسابقات روز چهارشنبه پنج بوکسور جوان ایران به مصاف رقبای خود رفتند که نتایج زیر به دست آمد:
در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی کاظمی که طی دو روز اخیر با بیماری سرماخوردگی دست و پنجه نرم میکرد، برابر ظفربیک کمیلاوف از قرقیزستان قرار گرفت و در مبارزهای نزدیک، مغلوب شد.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، رضا فضلی که پیش از این نماینده امارات را شکست داده با قیس عشیش اردنی روبهرو شد و شکست خورد.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، سیدعلی اکبرمیراحمدی با سینگ یاشیواردان هندی مصاف داد و از دور رقابتها کنار رفت.
در وزن ۸۰ کیلوگرم، سام استکی با مهرالدینوف ازبکستانی مبارزه کرد و با قبول شکست از گردونه رقابتها حذف شد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم، عباس گرشاسبی با آریان از هند جدال کرد و نتوانست بر حریف غلبه کند و از دور مسابقات کنار رفت.
همچنین پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت، سه نماینده ایران در رده سنی امید به مصاف حریفان خود میروند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، نیما بیاتی که پیش از این نماینده فیلیپین را شکست داده است با گانبولد از مغلوستان مبارزه میکند.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، امیرحسین پیشرو که حریفی از سریلانکا را برده است با مادامینوف ازبکستانی روبهرو میشود.
در وزن ۷۱ کیلوگرم، عیسی فردین که ابتدا نماینده عرق را از پیشرو برداشته با آکالیکوف قزاق مبارزه دارد.