2024-04-28@02:22:46 GMT
۷۶۹ نتیجه - (۰.۱۰۴ ثانیه)
جدیدترینهای «آثار راه یافته بخش»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
هیات انتخاب هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی – سنتی 25 نمایش را به صورت قطعی و مشروط برای حضور در بخش صحنهای معرفی کرد. به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی – سنتی ، هیات انتخاب جشنواره متشکل از هنگامه مفید ،بهزاد فراهانی و رحمت امینی با ارزیابی 53 نمایش راه یافته به مرحله بازبینی ، 25 نمایش را برای حضور در بخش صحنهای این جشنواره معرفی کرد. نمایشهای راه یافته به بخش صحنهای به شرح زیر معرفی شدهاند: نمایش "بله دیگ بله چغندر" نوشته و کارگردانی منیژه داوری از تهران نمایش "بنگاه تئاتر ال" نوشته علی نصیریان کارگردان نسیم تاجی از تهران (مشروط) نمایش "بهادر" نوشته جواد صداقت کارگردان جواد صداقت –الهام...
به گزارش ایسکانیوز از ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، هیات انتخاب بخش مستند سینمای ایران متشکل از محمدرضا اصلاح، محمد صدری، علیرضا قاسم خان، سلیم غفوری و پریوش نظریه از میان 399 فیلم مستند رسیده به دبیرخانه جشنواره 27 فیلم مستند کوتاه و نیمه بلند و بلند را برای شرکت در بخش مسابقه برگزیدند که اسامی آن ها به شرح ذیل است: «آوانتاژ» به کارگردانی محمد کارت «متهمین دایره بیستم» به کارگردانی حسام اسلامی «کارنامه بنیادکندی» به کارگردانی محمدجعفری و آذر مهرابی «زنانگی» به کارگردانی محسن استادعلی «آرامستان» به کارگردانی شهرام میراب اقدم «مرشد چلویی» به کارگردانی احمد کشاورز «محله» به کارگردانی میلاد طاهری نوری «سردرهای تاریخی تهران» به کارگردانی امید غریبی «والسی برای تهران» به کارگردانی زینب...
به گزارش خبرگزاری برنا، هیات انتخاب نخستین «جشنواره تلویزیونی مستند» پس از بررسی و بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه، ۴۲ فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند را برای شرکت در این جشنواره انتخاب کردند. در این دوره از جشنواره ۸ اثر در بخش مستند بلند، ۱۳ اثر در بخش مستند نیمه بلند و ۲۱ اثر در بخش مستند کوتاه به نمایش درمیآید. اسامی فیلمهای راهیافته به فصل دوم نخستین «جشنواره تلویزیونی مستند» به شرح زیر است: بخش مستند بلند « A۱۵۷» به کارگردانی بهروز نورانی پور «مرثیهای برای یک رویا» به کارگردانی صدرا علی بک «قوس الکتریکی» به کارگردانی حمید علیداد و باقر سروش «جورچین» به کارگردانی محمد دیندار «میراث آلبرتا ۳» به کارگردانی حسین شمقدری «پروفسور سمیعی» به کارگردانی...
به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز اصفهان،به نقل از ستاد اطلاعرسانی سیامین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان، اسامی آثار پذیرفته شده در بخش فیلمهای بلند داستانی (غیرسینمایی) این جشنواره اعلام شد که پس از بررسی هیأت انتخاب بخش فیلمهای بلند داستانی (غیرسینمایی)، 8 اثر به سیامین جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان راه یافتند که اسامی آنها به شرح زیر است: «آکو» کارگردان: نبی قلیزاده/ تهیهکنندگان: رحمتاله مهدیانی، نبی قلیزاده «آگوست» کارگردانان: احمد زایری، محمد اسفندیاری، ماریا ماوتی/ تهیهکننده: مهدی مطهر «خیال نقش» تهیهکننده و کارگردان: احمد فیضی «شوکا» کارگردان: شهرزاد سالمی/ تهیهکنندگان: شهرزاد سالمی-صدیقه خوش خو «عشق نیکان» کارگردان: فرناز امینی/ تهیهکنندگان: حسن داها-محمد شماعیان «فقط شاگرد اول» کارگردان: آزاده قُچاق/ تهیهکننده: داوود قُچاق «قدم خیر» تهیهکننده و...
کرمانشاه- رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه، از برگزاری پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان در کرمانشاه خبر داد. کامران رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ شهریور ماه سال ۹۶ و به مدت ۴ روز در استان کرمانشاه خبر داد. وی افزود: این جشنواره با حضور استان های (البرز، قزوین، گیلان، زنجان، همدان، کردستان، ایلام، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کرمانشاه) توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار می شود. رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه اشاره ای به آیین نامه پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان- کرمانشاه داشت و گفت: این...
به گزارشگروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره امام رضا (ع)؛ هیات داوران بخشهای مختلف کمیته هنری دومین جشنواره دانشگاهی امام رضا(ع)، آثار راه یافته به داوری نهایی بخشها مختلف این رویداد هنری از جمله فیلم کوتاه، فیلمنامه، مطالعات هنر، نمایشنامه، عکاسی، هنرهای سنتی و نگارگری، پوستر، نقاشی، مجسمه سازی، هنرهای کاربردی و صنایع دستی را معرفی کردند. آثار راهیافته بخشهای مختلف به شرح زیر است: **فیلم کوتاه: یک عکس معمولی، محمدصادق دهقانی در باران آهسته می بارد، سعید نجاتی درون آینه، سعید نجاتی رنگ آب، عماد سلمانیان روز قرار، مرتضی فرهادنیا حرف های رنگی، یگانه نوری جایی برای آرامش، جمیل عامل صادقی نسبت خونی، پدرام پورامیری، حسین امیری دوماری **فیلمنامه: روزنه، علی توکلی آوای...
خبرگزاري آريا- دبير اجرايي جشنواره ملي نمايشنامه نويسي و فيلم نامه نويسي آيات از معرفي آثار راه يافته به بخش داوري اين جشنواره خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا از رشت حسين ابراهيميان با اشاره به برگزاري جشنواره ملي فيلمنامه نويسي و نمايشنامه نويسي با موضوع قرآن و عترت (ع)، با عنوان «آيات» به ميزباني استان گيلان؛ گفت: اين جشنواره از سري برنامه هاي جشنواره بين المللي آيات، زير نظر دفتر تبليغ و ترويج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان برگزار مي شود.وي ادامه داد: جشنواره مذکور با حمايت و همکاري شوراي فرهنگ عمومي استان، شوراي هماهنگي و گسترش فعاليت هاي قرآني و موسسه فرهنگي قرآن...
دبیر اجرایی جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات گیلان از معرفی آثار راه یافته به بخش داوری این جشنواره خبر داد. به گزارش ایلنا از رشت، حسین ابراهیمیان با اشاره به برگزاری جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی با موضوع قرآن و عترت (ع)، با عنوان «آیات» به میزبانی استان گیلان؛ گفت: این جشنواره از سری برنامه های جشنواره بین المللی آیات، زیر نظر دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود. وی ادامه داد: جشنواره مذکور با حمایت و همکاری شورای فرهنگ عمومی استان، شورای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی و موسسه فرهنگی...
اختتامیه جشنواره پویاگران، هفته اول اردیبهشت ماه در تهران برگزار میشود به گزارش مشرق، بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره سراسری پویاگران انقلاب اسلامی، برگزیدگان این جشنواره هفته اول اردیبهشت ماه معرفی و تجلیل میشوند. به گزارش روابط عمومی جشنواره پویاگران انتقلاب اسلامی، مهدی جعفری، دبیرجشنواره پویاگران انقلاب اسلامی اعلام کرد، مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره هفته اول اردیبهشت ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد. همچنین آثار راه یافته به " مرحله نهایی داوری " جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی در بخشهای مختلف به شرح زیر از سوی دبیرخانه جشنواره اعلام شد. ◾️ بخش بازی بهترین بازی pc : 1 - بردیا 2 - شیطان در پایتخت 3 - ایران 57 4 - عملیات شناسایی بهترین بازی اندرویدی :...
مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، هیئت انتخاب آثار بخش مسابقه «زیباترین رؤیاها» در ششمین دوره فیلم مستقل «خورشید» متشکل از: «فریبا رستمی»، «عبدالله خداکریمی»، «رضا کمالی» و «امین درستکار»، از میان فیلمهای رسیده به دبیرخانه، آثار ذیل را شایسته حضور در بخش مسابقه «زیباترین رؤیاها»ی این جشنواره میدانند، که عبارتند از: «آذینی» به کارگردانی داوود مرزیزاده، «بندر گمبرون» به کارگردانی شهاب آبروشن، «بیاهی» به کارگردانی منصور نعیمی، «پنج» به کارگردانی محمدرضا نصرتی، «درون ...» به کارگردانی عبدالرحیم قتالی، «شکیبا» به کارگردانی سعید عامری سیاهوئی، «عکس پرسنلی» به کارگردانی غلامرضا رحیمی، «گالد» به کارگردانی نسترن محسنی، «مورد من» به کارگردانی مسعود میرزایی و «مهجر» به کارگردانی محمود شاکری.کلیه آثار اعلام شده پس از تأیید دفتر نمایش خانگی، مستند و کوتاه سازمان...
به گزارش خبرگزاری بینالمللی قرآن(ایکنا)، آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری «جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی» در بخشهایی همچون بازی PC، بازی اندرویدی، نرمافزار، طراحی هنری، موشن گرافیک، پویانمایی، فیلمنامه، داستان مصور، نگاه ویژه بسیج و نگاه ویژه مدافعان حرم اعلام شد.بخش بازیدر بخش بهترین بازی pc، بازیهایی همچون بردیا، شیطان در پایتخت، ایران 57، عملیات شناسایی و در بخش بهترین بازی اندرویدی، بازیهایی همچون نبرد هور، هشتمین حمله 2، مدا، محله باصفا، جنگ زرهی، شاهین، جرینگ لند، مهدیار است.بخش نرمافزاردر بخش نرمافزار، آثاری همچون مردان ماندگار، محمد(ص) کیست، قصه بافی، عطر جبهه و کوله بار به مرحله نهایی داوری جشنواره راه یافته است.بخش بهترین طراحی هنریدر بخش بهترین طراحی هنری آثاری همچون شاهین، ایران 57، محله با صفا، مهدیار...
آثار نهایی راه یافته به بخش تجربه های اجرای بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران معرفی شدند. به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، هیئت انتخاب متشکل از آزاده گنجه و امیرراد و سعید بهنام خانیکی، با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در فراخوان و نظر به رویکردهای این دوره از جشنواره، اسامی نهایی آثار پذیرفته شده در بخش تجربه های اجرا را به شرح زیر اعلام می دارد.1.امیر ابراهیم زاده، رستم و سهراب 2.حسین توازنی زاده، نرگس 3.جعفر حجازی، نادیدنی 4.سارا رئوف، نیوبه 5.محبوبه عباسی، برتر از عشق 6.سپیده فالح فر، عبّود 7.مینا میرزایی، کوریدبیرخانه جشنواره در راستای همکاری پذیرفته شدگان این بخش، امکان ارتباط میان ایشان و اعضای محترم هیئت بازبین را به عنوان استاد راهنما در تمامی...
فرهنگ>تئاتر - آثار نهایی راه یافته به بخش تجربههای اجرای بیستمین جشنواره بینالمللی تئاتر دانشگاهی ایران معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هیات انتخاب متشکل از خانم آزاده گنجه و آقایان امیرراد و سعید بهنام خانیکی، با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در فراخوان و نظر به رویکردهای این دوره از جشنواره، اسامی نهایی آثار پذیرفته شده در بخش تجربه های اجرا را به شرح زیر اعلام میدارد. ۱.امیر ابراهیم زاده، رستم و سهراب ۲. حسین توازنی زاده، نرگس۳.جعفر حجازی، نادیدنی۴.سارا رئوف، نیوبه۵.محبوبه عباسی، برتر از عشق۶.سپیده فالح فر، عبّود۷.مینا میرزایی، کوری دبیرخانه ی جشنواره در راستای همکاری پذیرفته شدگان این بخش، امکان ارتباط میان ایشان و اعضای محترم هیئت بازبین را به عنوان استاد راهنما در...
خبرگزاری میزان- پس از دو هفته تلاش هیات انتخاب، ۷۸ اثر راه یافته به بازبینی نهایی بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران معرفی شدند. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بینالمللی تئاتر دانشگاهی ایران، هیات انتخاب مرحله اول بخش صحنه بیستمین جشنواره بینالمللی تئاتر دانشگاهی ایران را غزل اسکندرنژاد و سمانه زندینژاد و رفیق نصرتی، یوسف باپیری و سیاوش قائدی، تشکیل میدهند.هیات انتخاب، طی حدود دو هفته تلاش بدون وقفه و بدون درنظر گرفتن هیچ گونه الویتی با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در فراخوان و نظر به رویکردهای این دوره از جشنواره، مجموع ۳۱۶ اثر را به صورت حضوری و غیرحضوری بررسی کرده و در نهایت ۷۸ اثر را جهت حضور در...
خبرگزاری شبستان: اسامی ۲۵ فیلم بخش مسابقه مستند چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد.
اسامی ۲۵ فیلم بخش مسابقه مستند چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد.
اسامی ۲۵ فیلم بخش مسابقه مستند چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شد.
گرگان - ایرنا - دبیر دائمی جشنواره سراسری اتود از انتخاب و معرفی آثار و نفرات برگزیده در بخش رقابتی دومین جشنواره اتود کارگاهی خبر داد و گفت: در مجموع...
۴۲ اثر از فیلمسازان استان به بخش مسابقه پانزدهمین جشنواره استانی فیلم ، فیلمنامه و عکس راه یافت
در بخش مسابقه «سینمای ۱۰۰ ثانیهای جهان» جشنواره فیلمهای صد ثانیهای، ۵۹ اثر از ۲۸ کشور جهان به این بخش راهپیدا کردهاند و با هم به رقابت میپردازند.
در بخش مسابقه «سینمای ۱۰۰ ثانیهای جهان» جشنواره فیلمهای صد ثانیهای، ۵۹ اثر از ۲۸ کشور به این بخش راه پیدا کرده و با هم به رقابت میپردازند.
گروه فرهنگی: 27 اثر در دو بخش همخوانی و تکخوانی به جشنواره سرودهای انقلابی «بانگ بیداری» راه پیدا کردند.
هیئت انتخاب بخش مستند سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، اسامی آثار راه یافته به این بخش رقابتی را اعلام کرد.۲۱:۱۲ - ۱۳۹۵ شنبه ۱۸ دی
آثار راه یافته به بخش مسابقه هفتمین جشنواره مردمی عمار معرفی شدند.
جشنواره بینالمللی تئاتر فجر این دوره از پویش ملی حمایت از دریاچه ارومیه و بحرانی بیآبی حمایت میکند آثار راه یافته برای حضور در بخش مرور تئاتر ایران و فجر...
آثار راه یافته برای حضور در بخش مرور تئاتر ایران و فجر استانی سی و پنجمین جشنواره بینالمللی تئاتر فجر معرفی شدند.
هیات انتخاب ۸ نمایش را برای حضور در جشنواره تئاتر فجر معرفی کرد و ۲ اثر نیز از بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی به این بخش راه یافتهاند.
گروه انتخاب متشکل از نادر برهانی مرند، مسعود موسوی و رضا مهدیزاده پس از بررسی آثار رسیده در بخش نسل نو دبیرخانه تئاترفجر، 8 نمایش را برای حضور در جشنواره...
سرویس فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی بیباک؛ بخش مهمترین عناوین:...
فیلم های سینمایی راه یافته به بخش بین الملل جشنواره فیلم وحدت اسلامی اعلام شد.
27 اثر به بخش مسابقه پویانمایی جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی راه یافتند.
27 اثر به بخش مسابقه پویانمایی جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی راه یافتند.
27 اثر به بخش مسابقه پویانمایی و نماهنگ جشنواه فیلم وحدت راه یافتند.
خبرگزاری شبستان: با پایان مرحله انتخاب آثار چهارمین جایزه هنر و ادبیات محتشم،۱۰۰ اثر به بخش نمایشگاه راه یافتند.
31 فیلم مستند به اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی راه یافت.
تهران- ایرنا- 31 فیلم مستند کوتاه و نیمه بلند و بلند به بخش مسابقه ملی این جشنواره راه یافت.
دبیر خانه بیست و سومین دوره اعلام کرد آثار صحنه ای راه یافته به بخش مسابقه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
شورای انتخاب بخش مسابقه تئاتر صحنهای کودک و نوجوان با ارزیابی آثار متقاضی شرکت در بخش مسابقه تئاتر کودک و مسابقه تئاتر نوجوان ۸ نمایش را در بخش کودک و...
خبرگزاری شبستان: هیئت انتخاب بخش داستانی ملی اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی از میان ۴۴ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره ۱۵ فیلم را جهت شرکت در بخش...
هیئت انتخاب بخش داستانی ملی اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی متشکل از آقایان جهانگیر الماسی، حبیب ا... بهمنی و احمد کاری از میان 44 اثر رسیده به...
دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، اسامی آثار راهیافته به بخش مسابقه «فیلمنامه» ششمین دوره این رویداد سینمایی-هنری را اعلام کرد.
۲۵ فیلم راه یافته به بخش مسابقه فیلم های مستند سی و سومین جشنواره فیلم «کوتاه تهران» معرفی شدند.
آثار راه یافته به بخش مسابقه کشورهای آسیایی جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند
تهران- ایرنا- اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه بیست و یکمین دوره جشنواره تئاتر استان تهران توسط دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.
تهران - ایرنا - دبیرخانه ی بیست و یکمین جشنواره ی تئاتر استان تهران، عنوان 11 نمایش راه یافته به بخش پایانی این جشنواره را اعلام کرد.
اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه جشنواره تئاتر استان تهران اعلام شد.
12 اثر نمایشی از به بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره تئاتر کردی در سقز راه یافتند.
تهران - ایرنا - آثار راه یافته به بخش رقابتی مجموعه عکس حرفه ای نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» معرفی شدند.
نام آثار راه یافته به بخش رقابتی پویانمایی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
نام آثار راه یافته به بخش پویانمایی جشنواره «چهل چراغ» اعلام شد نام آثار راه یافته به بخش رقابتی پویانمایی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
نام آثار راه یافته به بخش رقابتی پویانمایی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
نام آثار راه یافته به بخش رقابتی پویانمایی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
به گزارش بیباک نیوز، نام آثار راه یافته به بخش رقابتی پوستر نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.مجموع آثار ارسال شده در بخش پوستر 124...
نام آثار راه یافته به بخش رقابتی فیلم های موبایلی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
نام آثار راه یافته به بخش رقابتی فیلم های موبایلی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
آثار راه یافته به بخش فیلم های موبایلی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهلچراغ» معرفی شد.
نام آثار راه یافته به بخش رقابتی فیلمهای موبایلی نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» اعلام شد.
دولت بهار: ۲۳ فیلم کوتاه و پویانمایی به بخش مسابقه بینالملل چهاردهمین جشنواره بینالمللی فیلم مقاومت راه یافتند.
بر اساس اعلام دبیرخانه سوگواره «خمسه»10 نمایش در بخش صحنه ای و 15 نمایش در بخش خیابانی برای مرحله بازبینی بخش «مدافعان حرم» انتخاب شدند.
بر اساس اعلام دبیرخانه سوگواره «خمسه» 10 نمایش در بخش صحنهای و 15 نمایش در بخش خیابانی برای مرحله بازبینی بخش «مدافعان حرم» انتخاب شدند.