2024-05-06@03:08:34 GMT
۵۲۰۳ نتیجه - (۰.۰۵۱ ثانیه)
«اخبار معرفی نفرات برتر»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
برگزیدگان مرحله مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات قرآن کریم خانواده های کارکنان تیپ ۱۳۰شهید دلجویان معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری شبستان از خراسان شمالی؛ مرحله مقدماتی بیست و سومین دوره مسابقات قرآن کریم خانواده های کارکنان تیپ ۱۳۰شهید دلجویان خراسان شمالی در رشته های قرائت، حفظ، مفاهیم و اذان با رقابت بیش از ۵۰ نفر...
رضا اصیلی مهابادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فراخوان این مسابقه از ۱۶ فروردین در پیام رسان های داخلی و فضای مجازی آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان آثار زیادی به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد. وی گفت: از این آثار ارسال شده ۵۷ اثر به داوری نهایی راه یافتند، این مسابقه...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون قایقرانی، مرحله دوم لیگ روئینگ آقایان و بانوان امروز در دریاچه آزادی برگزار میشود. مسابقات بخش آقایان با حضور تیمهای دانشگاه آزاد، مهام پرتو، بنادر و دریانوردی گناوه، ملوان تهران و تِکرو برگزار میشود و تیمهای دانشگاه آزاد، پارس جنوبی، مهام پرتو، میداف،...
ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از معرفی نفرات برتر جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنیوحرفهای مازندران خبر داد و گفت: این سه کارشناس در سومین جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنیوحرفهای کشور حضور خواهند داشت. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنیوحرفهای مازندران، مدیرکل آموزش فنی...
خبرگزاری آریا- ،سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران از حضور سه کارشناس استان در سومین جشنواره الگوی برتر مشاوره شغلی مراکز آموزش فنی حرفه ای کشور خبرداد. به گزارش خبرنگارآریادرساری، سید حسین درویشی مدیر کل، در خصوص اهمیت مشاوره شغلی مهارت آموزان گفت : هدایت شغلی مهارت آموزان در...
رقابت های کشتی باچوخه قهرمانی کشور، گود چشمه زینل خان اسفراین باحضور ۳۸۰ کشتی گیر در ۵ وزن برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، حضور دکتر حسین نژاد استاندار، ناهیدی معاون سیاسی و امنیتی، حسین پور نماینده مردم اسفراین و پاکمهر نماینده پنج شهرستان در مجلس، دکتر شاکری سرپرست اداره کل ورزش و...
نفرات برتر وزنهای مختلف رقابتهای کشتی باچوخه اسفراین معرفی شدند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسفراین، بزرگترین رویداد کشتی باچوخه کشور روز گذشته در اسفراین با حضور 386 ورزشکار از نقاط مختلف کشور برگزار و پس از 10 ساعت با معرفی نفرات برتر هر وزن بهکار خود پایان داد.در پایان این...
ایسنا/خراسان شمالی نفرات برتر مسابقات کشتی با چوخه گود زینل خان اسفراین مشخص شدند. به گزارش ایسنا، مسابقات کشتی با چوخه چشمه زینل خان اسفراین با حضور ۳۸۶ چوخه کار در ۵ وزن دیروز ۳ اردیبهشتماه برگزار شد. در پایان این رقابتها در وزن ۶۶ کیلوگرم غلام نجاری اول، حمید چادرنشین دوم و حمید...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مسابقات کاراته بانوان جام رمضان با همکاری معاونت ورزش و تفریحات سالم برگزار شد. یاسمین اکبریان، نیکا کریمی و نرجس پیرمرادی در رده کمربند زرد جدول یک به ترتیب اول تا سوم شدند. فاطمه زهرا دادشاهی، عسل سجادیه و آدلیا آمونیا در رده کمربند زرد جدول دو مقام های...
نفرات برتر مسابقات اسکیت سرعت دختران جام بانوی قدسیان معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، مسابقات اسکیت سرعت جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در محل آکادمی اسکیت ورزشگاه آزادی خوراسگان با شرکت بیش از ١٢٠ ورزشکار اسکیت سرعت در بخش دختران در ردههای سنی نونهالان و نوجوانان برگزار گردید که نتایج نفرات برتر...
عباس شیبک رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: این دوره از رقابتها با حضور ۶ تیم در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و با شرکت ۷۰ ورزشکار در زاهدان برگزار شد. وی ادامه داد: در وزن منفی ۱۸ کیلوگرم میکائیل آبادیان، هادی آبادیان، میثم شهرکی به ترتیب حائز مقام اول تا شوم...
نفرات برتر مسابقات شمشیربازی و ژیمناستیک مردان جام مولای عرشیان معرفی شدند. به گزارش ایمنا، بیستودومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با برگزاری مسابقات شمشیربازی مردان دنبال شد که در پایان نتایج زیر به دست آمد: مقام اول: مهدی جوانبخت مقام دوم: علیرضا عمادی مقام سوم مشترک: شهراد بایسته و علی پاوایی...
نفرات برتر اسکواش جام رمضان در خانه اسکواش خرم آباد معرفی شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از لرستان؛ مسابقات اسکواش آقایان جام فجر با شرکت ۲۸نفر در سه رده با برنامه ریزی هیات اسکواش خرم آباد لرستان وسرپرستی فنی فرشاد، فرشیدعلیپور وپیام عالیخانی چگنی مسئولان هیات اسکواش خرم آباد ونظارت فنی مهرداد صالحی...
رقابتهای شمشیربازی جام مولای عرشیان در بخش آقایان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، بیست و دومین دوره مسابقات ماه مبارک رمضان جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در رشته شمشیربازی بخش آقایان در سالن مرحوم روزبه سرهنگ پور با معرفی نفرات برتر پیگیری شد. مقام اول: مهدی...
نفرات برتر مسابقات شطرنج جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان ویژه ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا استان اصفهان معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری آریا از اصفهان، بیستودومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان در رشته شطرنج ویژه ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا استان اصفهان برگزار گردید. در این دوره از...
مسابقات دارت بیماران خاص جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در بیست و دومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان و در رشته دارت بیماران خاص نفرات برتر دو بخش آقایان و بانوان معرفی شدند. بخش آقایان: مقام اول: مجتبی...
برترینهای مواد مختلف مسابقات دو و میدانی بانوان جام بانوی قدسیان معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیست و دومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با برگزاری مسابقات دوومیدانی بانوان دنبال شد. در این دوره از مسابقات بانوان دوومیدانیکار در ۵ ماده با هم به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر...
برترینهای مواد مختلف مسابقات دوومیدانی بانوان جام بانوی قدسیان معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیست و دومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با برگزاری مسابقات دوومیدانی بانوان دنبال شد. در این دوره از مسابقات بانوان دوومیدانیکار در ۵ ماده با هم به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر به دست...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، در مسابقات نجات غریق و بخش ۱۰۰ متر با پای غواصی در رده سنی بالای ۲۰ سال، پیام محمد غریب، هاشم گلزرند و کوشا تنها نفرات اول تا سوم شدند. رضا مختاری، علیرضا اسدی و هومن شهبازی در بخش ۱۰۰ متر با پای غواصی ۱۵ تا ۲۰ سال، محمد...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی بانوان جهت حضور در رقابتهای قهرمانی جهان در خانه تکواندو برگزار شد و در پایان ۷ تکواندوکار برتر هر وزن معرفی شدند.اسامی برترینهای اوزان هشتگانه انتخابی تکواندوی بانوان به شرح ذیل است:وزن ۴۶- کیلوگرم: سعیده نصیریوزن ۴۹- کیلوگرم: غزل سلطانی وزن ۵۳-...
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز بانوان بیماران خاص جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیست و دومین دوره مسابقات جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با برگزاری مسابقات تنیس روی میز بیماران خاص در بخش بانوان دنبال شد. با برگزاری ۱٠ بازی در پایان نفرات برتر معرفی...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مسابقات شطرنج در ۹ دور به روش سویسی و کنترل زمانی ۱۰ دقیقه و ۲ ثانیه برای هر بازیکن برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص و به آنان حکم و مدال اهدا شد. محمدحسین هروی، کارن امینی و آریا صنوبر به عنوان نفرات اول تا سوم جدول...
نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان بانوان جام بانوی قدسیان معرفی شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، در ادامه بیستودومین دوره رقابتهای ورزشی جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان، مسابقات تیراندازی با کمان بانوان برگزار شد. در این مسابقات تیراندازانی از اصفهان در سایت آبشار با هم به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر بهدست...
این رقابتها جمعه شب با حضور ۳۰ کشتی گیر در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار شد که در پایان تیم سوسنگرد به مقام قهرمانی دست یافت. همچنین تیمهای رامهرمز و اندیمشک نیز به ترتیب عنوانهای دوم و سوم را کسب کردند. نفرات برتر این مسابقات به رقابتهای قهرمانی کشور در این رشته اعزام خواهند...
نفرات برتر مسابقات تیراندازی با کمان مردان جام مولای عرشیان شناخته شدند. به گزارش خبرنگار ایمنا، بیستودومین دوره رقابتهای جام مولای عرشیان و بانوی قدسیان با برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان دنبال شد. در این مسابقات کمانداران در رده سنی آزاد با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان نفرات برتر به شرح زیر معرفی...
مسابقات دوچرخهسواری انتخابی تیمهای ملی پیست مردان به میزبانی پیست آزادی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری برنا، 50 رکابزن برای پوشیدن پیراهن تیم ملی پیست در دو رشته کایرین و اومنیوم به رقابت پرداختند. این رقابت در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار شد که در پایان این نتایج رقم خورد: اومنیوم جوانان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، این رقابتها در دو رشته کایرین و اومنیوم برگزار شد، با معرفی نفرات برتر پایان یافت.بر این اساس در اومنیوم بزرگسالان محمد گنج خانلو به مقام نخست رسید، علی لبیب دوم شد و آیدین علیاری در مکان سوم ایستاد.در اومنیوم جوانان محمد سینا ربیعی بر سکوی نخست...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون دوچرخهسواری، ۵۰ رکابزن برای پوشیدن پیراهن تیم ملی پیست در دو رشته کایرین و اومنیوم به رقابت پرداختند. این رقابت ها در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در حضور تماشاگران قابل توجهی برگزار شد. نتایج مسابقات به شرح زیر است؛ اومنیوم جوانان:...
مسابقات تنیس روی میز جام مولای عرشیان با قهرمانی مصطفی میرسامی به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مسابقات جام مولای عرشیان (گرامیداشت ماه مبارک رمضان) با معرفی نفرات برتر در خانه تنیس روی میز به پایان رسید. این دوره از مسابقات با حضور ۸۰ بازیکن از تاریخ ۱۷ فروردین ماه با همکاری معاونت فرهنگی ورزشی...
مسابقات دو و میدانی جام رمضان شهرستان بجنورد با حضور ۱۰۰ ورزشکار در قالب ۲۰ تیم در ۹ ماده به میزبانی استادیوم ۱۹ مهر برگزار شد.در پایان، تیم شهید بایزدی تربت حیدریه با ۴۳ امتیاز مقام اول، مهر عظام بجنورد با ۳۸ امتیاز مقام دوم و گامهای آسیایی تریت حیدریه با ۳۷ امتیاز مقام سوم...
مسابقه خاطرهنویسی تحت عنوان «وقایع ماندگار» در پنج محور ویژه پرسنل بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد. بیشتر بخوانید مسابقه عکاسی و خاطره نویسی از خدمت و تحصیل سید مجید فیاضی بروجنی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رتبه اول این مسابقات را از آن خود کرد. همچنین علیرضا دهکردی از...
به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای شطرنج «جام رمضان» قهرمانی کردستان با حضور ۳۸ بازیکن در هفت دور به روش سوئیسی و به مدت یک هفته در سنندج برگزار شد. در نهایت و در بخش آقایان ادیب قاسم کریمی به عنوان نفر اول معرفی شد و مبین فتحیان و رائف زندکریمی عناوین دوم و سوم را...
به گزارش ایرنا، این رقابتها در هفت دور به روش سوئیسی، در بخش مردان و بانوان و به مدت یک هفته برگزار شد و نفرات برتر این دوره از مسابقات مشخص شدند. در بخش مردان، "ادیب قاسمکریمی" مقام اول را کسب کرد، "مبین فتحیان" رتبه دوم را بدست آورد و "رائف زندکریمی" در جایگاه سوم...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، این رقابتها به مدت یک هفته در دو بخش بانوان و آقایان در سنندج برگزار شد. دبیرهیئت شطرنج استان با بیان اینکه این مسابقات در رده سنی آزاد و به روش سوئیسی انجام شد گفت: در این رقابتها شطرنج بازانی از شهرهای سنندج، بانه، مریوان و کامیاران حضور داشتند. در...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان، اولین مسابقه اهداف پروازی رشته تراپ در سال جدید با حضور تیراندازانی از کردستان، خوزستان و لرستان به میزبانی سایت دهکده مقاومت حضرت حمزه (ع) شهرستان خرم آباد برگزار شد .در پایان این مسابقات ،شاهو امامی راد از کردستان مقام اول،مجید بیرانوند از لرستان مقام دوم،احمد حسین پور از...
مسابقات تنیس روی میز نونهالان کشور در خرم آباد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد . به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ رئیس هیات تنیس روی میز استان لرستان در اختتامیه این مسابقات که به میزبانی خرم آباد برگزار شده بود ، اظهار کرد: به مناسبت یادواره 6550 شهید استان...
ایسنا/لرستان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی نونهالان کشور با معرفی برترینها در خرمآباد پایان یافت. محسن اسدبیگی رئیس هیئت تنیس روی میز لرستان ۲۶ اسفندماه در حاشیه مسابقات تنیس روی میز کشور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مسابقات تنیس روی میز نونهالان قهرمانی کشور گرامیداشت یادواره ۶۵۵۰ شهید استان لرستان با معرفی برترینها پایان...
در پایان رقابتهای قهرمانی کشور و مرحله نخست انتخابی تیم ملی کاراته مردان، گیلان با کسب یک طلا و دو نقره عنوان قهرمانی را به دست آورد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رقابتهای قهرمانی کشور کاراته بزرگسالان آقایان (انتخابی تیم ملی) روز گذشته در استان همدان برگزار شد و در ردهبندی آقایان، استان گیلان...
نفرات برتر رقابتهای کشتی آزاد انتخابی جام جهان پهلوان تختی، گرامیداشت شهدای کردستان پس از ۲ روز رقابت نفسگیر در قروه معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری برنا، این مسابقات با حضور ۲۱۰ کشتیگیر در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان قروه برگزار شد. بر اساس بند چهار ماده چهار چرخه انتخابی تیم ملی کشتی...
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری سما، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از اوایل سال میلادی(۲۰۲۳) تا کنون ۸۸ فلسطینی به دست نیروهای صهیونیستی به شهادت رسیدند که در میان این شهدا، ۱۷ کودک و یک زن وجود دارد. وزارت بهداشت فلسطین آمار شهدا را به تفکیک به این شرح اعلام کرد: ۳۵...
در پایان رقابتهای قهرمانی کشور و مرحله نخست انتخابی تیم ملی کاراته مردان، گیلان با کسب یک طلا و دو نقره عنوان قهرمانی را به دست آورد. به گزارش ایمنا، رقابتهای قهرمانی کشور کاراته بزرگسالان آقایان (انتخابی تیم ملی) روز گذشته در استان همدان برگزار شد و در ردهبندی آقایان، استان گیلان با یک طلا...