2024-05-03@00:06:28 GMT
۱۷۲۷۹ نتیجه - (۰.۶۰۸ ثانیه)
«اخبار برنامه جدول»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مدیر کل صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه علاوه بر تولید برنامههای تحلیلی، تبیینی و تهییجی در خصوص انتخابات، ۹ شبکه تبلیغاتی برای ۹ حوزه انتخاباتی مازندران در صدا و سیمای استان راه اندازی شده است، گفت: بر اساس مصوبه ستاد انتخابات صدا و سیما هر یک از نامزدهای نمایندگی...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان ، فردا نهم اسفندماه جاری ،آخرین روز برای پخش مناظرههای تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.صدا و سیمای کردستان نیز همگام با سایر مراکز استانی سراسر کشور، شبکههای انتخاباتی خود را به منظور معرفی بهتر نامزدهای حوزههای انتخابیه راه اندازی کرده است.این مناظرهها در...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مهاباد، جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد منتشر شد. بر این اساس، برنامههای هشت نامزد انتخابات از ساعت ۲۴ امشب به ترتیب جدول زمانی از شبکه سابلاغ پخش میشود. صداوسیما در این دوره از انتخابات با راه اندازی ۲۰۰ کانال انتخاباتی در سراسر کشور سعی...
جدول زمانی پخش برنامه های تبلیغاتی داوطلبان مجلس در آذربایجان شرقی از شبکه سهند در روز چهارشنبه به شرح زیر است:
برنامههای ۲۰ دقیقهای و مناظرههای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزههای انتخابیه استان سمنان فردا چهارشنبه نهم اسفند را در جدول زیر ببینید: باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، زمان پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای مجلس شورای اسلامی از ۱۵ کانال انتخاباتی استان فارس در روز چهار شنبه ۹ اسفند اعلام شد. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای تلویزیونی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزههای انتخابیه فارس در روز چهار شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ به شرح...
مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در شش کانال تلویزیونی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان را در این عکسها ببینید. جدول زمان پخش مناظرات انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زاهدان باشگاه خبرنگاران جوان سیستان و بلوچستان زاهدان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما آبادان، بر اساس جدول برنامهها مناظره نامزدهای مجلس شورای اسلامی از دو شبکه انتخاب آبادان و انتخاب خرمشهر هر روز ساعت ۹ تا ۱۱ و بازپخش آن در ساعات ۱۴ تا ۱۶ و ۱۸ تا ۲۰ از سیما پخش میشود و از رادیو انتخاب آبادان هر روز ساعت ۱۵ تا...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان؛ برنامههای ۲۰ دقیقهای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کانالهای تلویزیونی حوزههای انتخابیه در حال پخش است. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای انتخاباتی مجلس فردا نهم اسفند در حوزههای انتخابیه دورود و ازنا، خرم آباد وچگنی، الیگودرز، کوهدشت و رومشکان، بروجرد، سلسله و دلفان را در...
ایسنا/اردبیل برنامههای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اردبیل آماده پخش از شبکه های مختلف انتخاباتی استان است. برنامه های تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اردبیل درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای زنجان؛ مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در زنجان روز چهارشنبه، نهم اسفندماه از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه پخش میشود.برنامههای مناظراتی با موضوعات و سوالات مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و همچنین سوالات بومی سازی شده طراحی و از نامزدهای...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی، مخاطبان سیمای مرکز آذربایجان غربی میتوانند برنامههای مورد نظر خود را با مراجعه به این جدول پیگیری کنند. اولدوز۰۰:۰۰مستند۰۱:۰۰گفتگوی ویژه خبری۰۲:۰۰خانه و مدرسه۰۲:۳۰حدیث سرو۰۳:۰۰گون آیدین۰۳:۳۰اذان نغمه سی۰۴:۳۰ویژه اذان صبح۰۵:۱۵نقاب۰۵:۴۵دعای عهد۰۶:۰۰هر روز ورزش۰۶:۱۵مستند۰۶:۳۰سریال۰۷:۰۰گون آیدین۰۸:۰۰سلام اوشاقلار۰۹:۰۰کردی۰۹:۳۰با خبرنگاران۰۹:۴۵پخش زندهکردی۱۰:۰۰ائویمیز (خانواده)۱۰:۳۰مستند۱۱:۰۰اذان نغمه سی۱۱:۴۵ویژه اذان ظهر۱۲:۱۵خبر۱۳:۰۰سینمایی۱۴:۱۵با خبرنگاران۱۵:۴۵ائویمیز۱۷:۰۰دیار به دیار۱۷:۳۰ویژه اذان مغرب۱۸:۰۰حدیث نور۱۸:۱۵پاورقی۱۸:۴۵سنه داریخمیشام۱۹:۱۵خبر۲۰:۰۰گفتگوی...
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بینالمللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد. به گزارش خبرگزاری ایمنا، اطلاعات پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بینالمللی شهید بهشتی اصفهان امروز _ سهشنبه هشت اسفند_ به شرح زیر است: جهت اطلاع از تأخیرها و تغییر برنامه پروازی با تلفن ۱۹۹ از اصفهان و شماره ۳۵۲۷۵۲۰۰ از شهرستانها تماس بگیرید...
فیلمهای روی پرده در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، کرج و اهواز در روز سهشنبه، هشتم اسفند معرفی میشود. به گزارش خبرگزاری ایمنا، فیلمهای نارگیل ۲، فسیل، توچال، بچه زرنگ، هتل، گیجگاه، عامهپسند، ۵۲ هرتز، زندگی و زندگی، پدران، رؤیای کاغذی، روشن، جوجهتیغی، ضد، مسافری از گانورا، ویلای ساحلی، ورود و خروج ممنوع، پالایشگاه و هاوایی...
جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز سهشنبه ۸ اسفند تا ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ بدین شرح زیر است. صدا و سیمای استان قم همگام با سایر مراکز استانی سراسر کشور، شبکه انتخاب را به منظور معرفی بهتر نامزدهای حوزه انتخابیه قم،...
فیلمهای روی پرده در سینماهای سیتیسنتر، ساحل، چهارباغ و سپاهان اصفهان در روز سهشنبه، هشتم اسفند معرفی میشود. به گزارش خبرگزاری ایمنا، فیلمهای نارگیل ۲، فسیل، بچه زرنگ، هتل، گیجگاه، ضد، ویلای ساحلی، ورود و خروج ممنوع، مسافری از گانورا، جوجهتیغی، سلفی با رستم، رؤیای کاغذی، توچال و هاوایی در سینماهای سیتیسنتر، سپاهان، چهارباغ و...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، صدا و سیمای استان یزد، جدول زمان پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای تلویزیونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانالهای انتخاباتی تلویزیونی استان یزد را منتشر کرد. این جدولها مربوط به زمان پخش این برنامهها در روز شنبه ۵ اسفندماه میشود و جدول در روزهای آینده تغییر...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، برنامه های تلویزیونی و مناظره های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه خمین بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، برنامه های تلویزیونی و مناظره های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، فیلم های تبلیغاتی و مناظره های نامزدهای این حوزه انتخابیه بر اساس جدول زیر پخش می شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل؛ درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش میشود. از رادیو اردبیل هم هر شب ساعت ۲۱ مناظره یکی از حوزههای انتخابیه استان پخش میشود.گزیدهای از این برنامهها و مناظرهها هم در شبکه سبلان...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛در شبکه استانی اترک، مناظره های ششم نامزدهای حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد، از ساعت ۹صبح فردا، مناظره نامزدهای حوزه انتخابیه بجنورد، مانه، سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم از ساعت ۱۵ و حوزه انتخابیه شیروان از ساعت ۲۳:۳۰ فرداشب پخش خواهد شد....
شبکه استانی صداوسیمای البرز برنامه های تبلیغاتی انتخاباتی نامزدهای انتخابات را از کانالهای تلویزیونی پخش میکند.۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها پیش بینی شد، همه نامزدها از این فرصت استفاده نکردند. جدول پخش برنامه های تبلیغات انتخاباتی ۱۵ نامزد کرج، فردیس و اشتهارد:...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، مدیر کل صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه علاوه بر تولید برنامههای تحلیلی، تبیینی و تهییجی در خصوص انتخابات، ۹ شبکه تبلیغاتی برای ۹ حوزه انتخاباتی مازندران در صدا و سیمای استان راه اندازی شده است، گفت: بر اساس مصوبه ستاد انتخابات صدا و سیما هر یک از نامزدهای...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان،️ ️ برنامههای ۲۰ دقیقهای و مناظرههای نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزههای انتخابیه استان سمنان فردا سه شنبه هشتم اسفند را در جدول زیر ببینید:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مهاباد، جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد منتشر شد.بر این اساس، برنامههای هشت نامزد انتخابات از ساعت ۲۴ امشب به ترتیب جدول زمانی از شبکه سابلاغ پخش میشود.صداوسیما در این دوره از انتخابات با راه اندازی ۲۰۰ کانال انتخاباتی در سراسر کشور سعی در ایجاد...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، فیلمهای تبلیغاتی نامزدهای حوزههای انتخابیه در ۴ شبکه تلویزیونی انتخاباتی استان بر اساس جدول زیر پخش میشود. جدول پخش برنامه های نامزدهای حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف جدول پخش برنامههای نامزد های حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه کلیبر خداآفرین و هوراند از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه میانه از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، تاکنون از هر حوزه انتخابیه چهار مناظره ضبط شده و نامزدهای حوزههای انتخابیه شهرستانهای قروه و دهگلان، مریوان و سروآباد و سنندج دیواندره و کامیاران روز گذشته در برنامه مناظره انتخاباتی به ارائه نظرات و برنامههای خود پرداختند.این مناظرهها روزانه در ساعت ۸ صبح، ۱۳ و ۳۰ و...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان لرستان؛برنامه های ۲۰ دقیقه ای نامزد های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کانال های تلویزیونی حوزه های انتخابيه در حال پخش است. جدول پخش برنامههای تبلیغاتی و مناظرههای نامزدهای انتخاباتی مجلس فردا هشتم اسفند در حوزههای انتخابیه دورود و ازنا،خرم آباد وچگنی، الیگودرز،کوهدشت و رومشکان،بروجرد ،سلسله و دلفان را در...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه شبستر از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای تهران در کانالهای انتخاباتی تهران یک در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه ورزقان از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه سراب از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه بستان آباد از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای شهریار در کانالهای انتخاباتی در زیر آمده است.