2024-05-02@22:08:09 GMT
۱۷۲۷۹ نتیجه - (۰.۰۹۱ ثانیه)
«اخبار برنامه جدول»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب (اخبار جدید در صفحه یک)
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه اهر و هریس از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
ایسنا/اردبیل برنامهها و مناظرههای ضبط شده نامزدهای دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، در پنج شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ و ساوالان پخش میشود. به گزارش ایسنا؛ درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش میشود. از...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای انتخابات ورامین در کانالهای انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامه ها و مناظره های انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه بناب از شبکه سهند در روز سه شنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای تهران در کانال انتخاباتی تهران سه در زیر آمده است.
ایسنا/اردبیل پخشِ برنامههای ضبط شده سه نامزدِ مجلس خِبرگان رهبری در استان اردبیل تا نهم اسفند در ۵ شبکه انتخاباتیِ صداوسیمای استان ادامه دارد. به گزارش ایسنا؛ دوشنبه هفتم اسفند، ساعت ۱۹:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای یدالله صفری و ساعت ۲۰:۳۰ برنامه رادیوییِ ایشان پخش میشود. از ساعت ۱۱:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای سید حسن عابدیان...
مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به اینکه پخش مناظره کاندیداهای مجلس شورای اسلامی تا ۹ اسفند ادامه دارد گفت: زمان پخش مناظرهها و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی تا ۹ اسفند ادامه دارد. - اخبار استانها - مهدی حیدری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه برنامههای شبکههای تلویزیونی انتخابات...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جدول پخش برنامههای نامزدهای دماوند در کانالهای انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جدول پخش برنامههای نامزدهای رباط کریم در کانال های انتخاباتی در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جدول پخش برنامههای نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانال انتخاباتی پاکدشت در زیر آمده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما جدول پخش برنامه های نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانال انتخاباتی تهران در زیر آمده است.
جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۷ اسفند تا ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ بدین شرح زیر اعلام میشود. صدا و سیمای استان قم همگام با سایر مراکز استانی سراسر کشور، شبکه انتخاب را به منظور معرفی بهتر نامزدهای حوزه...
فیلمهای روی پرده در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، کرج و اهواز در روز دوشنبه، هفتم اسفند معرفی میشود. به گزارش خبرگزاری ایمنا، فیلمهای نارگیل ۲، فسیل، توچال، بچه زرنگ، هتل، گیجگاه، عامهپسند، ۵۲ هرتز، زندگی و زندگی، پدران، رؤیای کاغذی، روشن، جوجهتیغی، ضد، مسافری از گانورا، ویلای ساحلی، ورود و خروج ممنوع، پالایشگاه و هاوایی...
فیلمهای روی پرده در سینماهای سیتیسنتر، ساحل، چهارباغ و سپاهان اصفهان در روز دوشنبه، هفتم اسفند معرفی میشود. به گزارش خبرگزاری ایمنا، فیلمهای نارگیل ۲، فسیل، بچه زرنگ، هتل، گیجگاه، ضد، ویلای ساحلی، ورود و خروج ممنوع، مسافری از گانورا، جوجهتیغی، سلفی با رستم، رؤیای کاغذی، توچال و هاوایی در سینماهای سیتیسنتر، سپاهان، چهارباغ و...
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بینالمللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد. به گزارش خبرگزاری ایمنا، اطلاعات پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بینالمللی شهید بهشتی اصفهان امروز _ دوشنبه هفتم اسفند_ به شرح زیر است: جهت اطلاع از تأخیرها و تغییر برنامه پروازی با تلفن ۱۹۹ از اصفهان و شماره ۳۵۲۷۵۲۰۰ از شهرستانها تماس بگیرید...
صدا و سیمای استان یزد، جدول زمان پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کانالهای انتخاباتی تلویزیونی استان یزد را منتشر کرد. این جدولها مربوط به زمان پخش این برنامهها در روز دوشنبه ٧ اسفند است و جدول پخش، در روزهای آینده تغییر خواهد کرد. شایان ذکر است یک مناظره منتخب از...
شبکه استانی صداوسیمای البرز برنامه های تبلیغاتی انتخاباتی نامزدهای انتخابات را از کانالهای تلویزیونی پخش میکند. ۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها پیش بینی شد که همه نامزدها از این فرصت استفاده نکردند. شبکههای حوزههای انتخابیه در استان البرز به شرح ذیل است:...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرزشبکه استانی صداوسیمای البرز مناظره های انتخاباتی نامزدها و برنامههای تبلیغاتی آن ها را از کانالهای تلویزیونی هر حوزه انتخابیه که به تازگی راه اندازی شده پخش میکند. ۴۵۲ نفر برای مجلس شورای اسلامی در استان ثبت نام کرده اندکه فرصت برابر برای همه نامزدها و پخش مناظره و...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه کلیبر خداآفرین و هوراند از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، برنامه های تلویزیونی و مناظره های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، برنامه های تلویزیونی و مناظره های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه خمین بر اساس جدول زیر پخش خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه میانه از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه تبریز از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، فیلم های تبلیغاتی و مناظره های نامزدهای این حوزه انتخابیه بر اساس جدول زیر پخش می شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه شبستر از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی، در کانال انتخاب ۸۳ که به معرفی نامزدهای حوزه انتخابیه اسفراین و بام و صفی آباد اختصاص دارد، برنامه معرفی ۳ تن از نامزدها از ساعت ۰ بامداد تا ۱ بامداد اجرا میشود. سپس بازپخش مناظره سوم از ۱:۴۰ تا ۳:۲۰ خواهد بود. از ۴:۲۰ تا ۸:۴۰ صبح هم به...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری مهر، جدول پخش مناظره و برنامههای تبلیغاتی ۷ اسفند نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد. مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس فردا دوشنبه ۷ اسفند ماه را از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در ۹ کانال تلویزیونی صدا و سیمای مازندران ببینید. کد خبر 6037243
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه ورزقان از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل؛ درچهار شبکه انتخاباتیِ آراز، آیقار، آران و آق داغ، در ساعتهای ۹، ۱۴ و ۱۸:۲۰ دقیقه، و در شبکه ساوالان ساعت ۲۰ پخش میشود. از رادیو اردبیل هم هر شب ساعت ۲۱ مناظره یکی از حوزههای انتخابیه استان پخش میشود.گزیدهای از این برنامهها و مناظرهها هم در شبکه سبلان از...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه سراب از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل؛ دوشنبه هفتم اسفند، ساعت ۱۹:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای یدالله صفری و ساعت ۲۰:۳۰ برنامه رادیوییِ ایشان پخش میشود.از ساعت ۱۱:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای سید حسن عابدیان پخش میشود و ساعت ۱۱ برنامه رادیوییِ ایشون رو میتوانید بشنوید. و از ساعت ۱۶:۳۰ برنامه تلویزیونیِ آقای سید حسن عاملی و ساعت...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ پخش این برنامهها بر اساس جدول اعلام شده از ساعت ۲۴ امشب آغاز میشود و تا پایان روز بر اساس جدول زیر ادامه دارد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان ، مناظره و برنامههای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از طریق جدول پخش مناظره، به تفکیک هر حوزه انتخاباتی، در شش کانال تلویزیونی صدا و سیمای سیستان و بلوچستان ببینید.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز سمنان، برنامههای ۲۰ دقیقهای و مناظره های نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان سمنان فردا دوشنبه هفتم اسفند را در جدول زیر ببینید:
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، فیلمهای تبلیغاتی نامزدهای حوزههای انتخابیه بر اساس جدول زیر پخش میشود. جدول پخش برنامههای نامزد های حوزههای انتخابیه خراسان جنوبی
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه بستان آباد از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی جدول زمانی پخش برنامهها و مناظرههای انتخاباتی داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه اهر و هریس از شبکه سهند در روز دوشنبه به شرح زیر است:
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان همدان، این برنامههای مناظرهای در زمان قانونی تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از شبکههای انتخاباتی استان همدان در حال پخش است. برنامه مناظرهای و تبلیغات ۲۰ دقیقهای داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۷ حوزه انتخابیه استان همدان از روز سوم...