2024-04-28@21:19:15 GMT
۲۸۴ نتیجه - (۰.۰۲۹ ثانیه)
«اخبار جدول پخش شبکه پنج»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
جدول پخش مسابقات ورزشی زنده ورزشی پنجشنبه ۱۹ بهمن تاریخ ساعت چارچوب بازی کانال پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۶:۰۰ جام حذفی ایران فولاد - چادرملو اردکان آنتن پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۵:۰۰ جام حذفی ایران صنعت نفت آبادان - استقلال آبی پوش ملاثانی آنتن پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۵:۰۰ جام حذفی ایران ذوب آهن -...
جدول پخش مسابقات ورزشی زنده ورزشی پنجشنبه ۵ بهمن تاریخ ساعت چارچوب بازی کانال پنج شنبه ۵ بهمن ۲۳:۳۰ جام حذفی اسپانیا اتلتیکومادرید - سویا آنتن پنج شنبه ۵ بهمن ۲۳:۱۵ جام حذفی انگلیس بورنموث - سوانسی آنتن پنج شنبه ۵ بهمن ۲۰:۳۰ سوپرلیگ ترکیه گالاتاسرای - استانبول اسپور آنتن پنج شنبه ۵ بهمن ۱۸:۳۰...
جدول پخش مسابقات ورزشی زنده ورزشی پنجشنبه ۲۱ دی تاریخ ساعت چارچوب بازی کانال پنج شنبه ۲۱ دی ۲۳:۳۰ جام حذفی ایتالیا یوونتوس - فروزینونه آنتن پنج شنبه ۲۱ دی ۲۲:۳۰ بسکتبال حرفهای NBA کلیولند کاوالیرز - بروکلین نتس آنتن پنج شنبه ۲۱ دی ۲۲:۳۰ سوپركاپ اسپانیا بارسلونا - اوساسونا آنتن پنج شنبه ۲۱ دی...
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، فیلمهای سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن مختلفی در اولین هفته آبانماه از قاب شبکههای سیما پخش میشود. بیش از ۳۰ فیلم سینمایی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ آبانماه روی آنتن شبکههای یک، دو، سه، چهار، پنج، نمایش، فراتر و افق سیما میرود. جرئیات پخش فیلمهای سینمایی پایان...
جدول پخش برنامه های شبکه خاوران امروز پنج شنبه (۳۱ فروردین) اعلام شد. گزارش خبرگزاری شبستان از خراسان جنوبی، جدول پخش برنامه های شبکه خاوران امروز پنج شنبه (۳۱ فروردین) به شرح زیر اعلام شد؛ پایان پیام/70
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون و سایت آپارات اسپرت به شرح زیر است: پنجشنبه پانزدهم دیماه: برنامههای شبکه ورزش لیگ برتر ایران (سپاهان - مس کرمان) پخش زنده ساعت ۱۵ لیگ برتر انگلیس (چلسی - منچسترسیتی) پخش زنده ساعت ۲۳:۳۰...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز تلویزیون و آنلاین در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون و سایت آپارات اسپرت به شرح زیر است: پنجشنبه پانزدهم دیماه: برنامههای شبکه ورزش لیگ برتر ایران (سپاهان - مس کرمان) پخش زنده ساعت ۱۵ لیگ برتر انگلیس (چلسی - منچسترسیتی) پخش زنده...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه پنجم آبان ماه: لیگ برتر (تراکتور – ملوان) پخش زنده ساعت ۱۵ از شبکه ورزش لیگ برتر (پرسپولیس – مس کرمان) پخش زنده ساعت ۱۷ از شبکه سه لیگ برتر...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه پنجم آبان ماه: برنامههای شبکه ورزش: لیگ برتر فوتبال (تراکتور – ملوان) پخش زنده ساعت ۱۵ لیگ برتر فوتبال (فولاد – گل گهر) پخش زنده ساعت ۱۹ فوتبال ۱۲۰ پخش...
در روزهای پایانی آخرین هفته مهرماه با فیلمهای سینمایی شبکههای سیما همراه باشید؛ «دیپورت»، «زیر ستارگان شهر» و «سفر به بام زمین» ۳ فیلم جدیدی هستند که این هفته از قاب شبکههای سیما تماشایی میشوند. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، فیلمهای سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «شبگرد»، «دیپورت»، «رسم رفاقت»، «آن روی سکه»، «لکنت»،...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه هفتم مهرماه: برنامههای شبکه ورزش: فوتسال جام ملتهای آسیا (تاجیکستان-ازبکستان) پخش زندهساعت ۱۴:۳۰ برنامههای شبکه سه: اخبار ورزشی پخش زنده ساعت ۱۲:۴۵ اخبار ورزشی پخش زنده ساعت ۱۹ کد خبر...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه هفدهم شهریور ماه: برنامههای شبکه ورزش: بسکتبال قهرمانی اروپا (کرواسی-اوکراین) پخش زنده ساعت ۱۶:۴۵ فوتبال ۱۲۰ پخش زنده ساعت ۲۱:۳۰ والیبال قهرمانی جهان (آمریکا-لهستان) پخش زنده ساعت ۲۳:۳۰ برنامههای...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (شنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: شنبه دوازدهم شهریورماه: برنامههای شبکه ورزش: ورزش زورخانهای پخش زنده ساعت ۹ مسابقات بینالمللی شمشیربازی اصفهان پخش زنده ساعت ۱۳:۱۵ فوتبال لیگ برتر انگلیس (لیورپول – اورتون) پخش زنده ساعت...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه دهم شهریورماه: برنامههای شبکه ورزش: برنامه فوتبال یک پخش رنده ساعت ۱۳:۳۰ بسکتبال لیگ اروپا (اسپانیا – بلغارستان) پخش زنده ساعت ۱۶ بسکتبال لیگ اروپا (اسلوونی – لیتوانی) پخش...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه سوم شهریور ماه: لیگ برتر فوتبال (استقلال-مس کرمان) پخش زنده ساعت ۱۹ از شبکه سه لیگ برتر فوتبال (نساجی-ملوان) پخش زنده ساعت ۱۹ از شبکه ورزش لیگ برتر فوتبال (ذوب...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه سوم شهریور ماه: برنامههای شبکه ورزش: کاراته وان، یزد پخش زنده ساعت ۱۴ ویژه برنامه والیبال قهرمانی جهان پخش زنده ساعت ۱۸ لیگ برتر فوتبال (نساجی-ملوان) پخش زنده ساعت...
فهرست بازیهای مهم فوتبال جهان امروز (پنجشنبه) در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، دیدارهای مهم فوتبال اروپا و جهان به شرح زیر است: پنجشنبه بیست و هفتم مردادماه: لیگ برتر فوتبال (ملوان-استقلال) پخش زنده ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه لیگ برتر فوتبال (مس رفسنجان-گل گهر سیرجان) ساعت ۲۰:۳۰ لیگ برتر فوتبال (سپاهان-نساجی) پخش...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ماه: لیگ برتر فوتبال (ملوان-استقلال) پخش زنده ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه لیگ برتر فوتبال (سپاهان-نساجی) پخش زنده ساعت ۲۱ از شبکه اصفهان کد خبر 597504
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ماه: برنامههای شبکه ورزش: ویژه برنامه بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی پخش زنده ساعت ۱۶ ویژه برنامه اختتامیه بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی پخش زنده ساعت ۲۰:۳۰...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیستم مردادماه برنامههای شبکه ورزش: والیبال کاپ آسیا (ایران – بحرین) پخش زنده ساعت ۶ شبهای فوتبالی پخش زنده ساعت ۲۱:۳۰ برنامههای شبکه سه: اخبار ورزشی پخش زنده ساعت...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیستوسوم تیر ماه: بسکتبال قهرمانی آسیا (کره جنوبی-چین تایپه) پخش زنده ساعت ۱۲:۳۰ هفته اول لیگ برتر فوتسال (گیتی پسند-سفیر گفتمان) پخش زنده ساعت ۱۷ کد خبر 588111
شبکه پنج سیما، با شروع فصل تابستان و برنامه هایی نظیر شهر امن، شب فیروزه ای، کهکشانیا، سلام تهران، پریزاد، شهرک رنگین کمان2، رنگین کمان، ماهرشو و جشنواره فیلمهای سینمایی را نیز در جدول پخش دارد. ناطقان: به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، شبکه پنج سیما، با شروع فصل تابستان ویژه برنامههای متنوع...
شبکه پنج سیما، با شروع فصل تابستان و برنامه هایی نظیر شهر امن، شب فیروزه ای، کهکشانیا، سلام تهران، پریزاد، شهرک رنگین کمان2، رنگین کمان، ماهرشو و جشنواره فیلمهای سینمایی را نیز در جدول پخش دارد. به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، شبکه پنج سیما، با شروع فصل تابستان ویژه...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه دوم تیر: برنامههای شبکه ورزش: لیگ ملتهای والیبال (چین-آلمان) پخش زنده ساعت ۱۱:۳۰ لیگ ملتهای والیبال (لهستان-کانادا) پخش زنده ساعت ۱۵:۰۰ لیگ ملتهای والیبال (صربستان-برزیل) پخش زنده ساعت ۱۸:۰۰...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیستوششم خرداد: برنامههای شبکه ورزش: لذت فوتبال پخش زنده ساعت ۲۲:۳۰ برنامههای شبکه سه: اخبار ورزشی پخش زنده ساعت ۱۲:۴۵ اخبار ورزشی پخش زنده ساعت ۱۹ کد خبر 582140
فهرست بازیهای مهم فوتبال جهان امروز (پنجشنبه) در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، دیدارهای مهم فوتبال اروپا و جهان به شرح زیر است: پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه: دیدار دوستانه (کره جنوبی-برزیل) پخش زنده ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه ورزش هفته سیاُم لیگ برتر (سپاهان-آلومینیوم) وخش زنده ساعت ۲۰ از شبکه ورزش لیگ ملتهای اروپا...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه دوازدهم خرداد ماه: دیدار دوستانه (کره جنوبی-برزیل) پخش زنده ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه ورزش هفته سیاُم لیگ برتر (سپاهان-آلومینیوم) وخش زنده ساعت ۲۰ از شبکه ورزش لیگ ملتهای اروپا (جمهوری...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه دوازدهم خرداد: برنامههای شبکه ورزش: کشتی فرنگی قزاقستان پخش زنده ساعت ۹ دیدار دوستانه (کره جنوبی-برزیل) پخش زنده ساعت ۱۵:۳۰ کشتی فرنگی قزاقستان پخش زنده ساعت ۱۷:۳۰ هفته سیاُم...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه: هفته بیست و هشتم لیگ برتر (تراکتور-پرسپولیس) پخش زنده ساعت ۱۹ از شبکه سه هفته بیست و هشتم لیگ برتر (استقلال-آلومینیوم) پخش زنده ساعت ۲۱:۱۵...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه: برنامههای شبکه ورزش: والیبال باشگاههای آسیا (اربیل عراق-راتچاسیما تایلند) پخش زنده ساعت ۱۰ والیبال باشگاههای آسیا (پیکان ایران-تاراز قزاقستان) پخش زنده ساعت ۱۶ والیبال...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه: برنامههای شبکه ورزش: فوتبال یک پخش زنده ساعت ۱۳:۳۰ کشتی آزاد جوانان یادواره شهید هاشمینژاد پخش زنده ساعت ۱۶ فوتبال ۱۲۰ پخش زنده ساعت ۲۳ شبکه...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه هشتم اردیبهشت ماه: هفته سی و هفتم لیگ جزیره (منچستر یونایتد-چلسی) پخش زنده ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه ورزش نیمهنهایی لیگ کنفرانس اروپا (لسترسیتی-آاس رم) ساعت ۲۳:۳۰ کد خبر 571497
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه هشتم اردیبهشت ماه: برنامههای شبکه ورزش: فوتبال یک پخش زنده ساعت ۱۴:۱۵ فوتبال ۱۲۰ پخش زنده ساعت ۲۱ هفته سی و هفتم لیگ جزیره (منچستر یونایتد-چلسی) پخش زنده ساعت...
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، وزارت آموزش و پرورش برنامه مدرسه تلویزیونی روز پنجشنبه ۸ اردیبهشت ماه در تمام مقاطع تحصیلی را مشخص کرد. بیشتر بخوانید جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ????شبکه آموزش: ............????????????........... ????????فنی و حرفه ای و کاردانش : ????ساعت٨ تا ٨:۳۰ گرافیک - مشترک همه پایه ها - شاخه فنی و حرفه...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه اول اردیبهشت ماه: برنامههای شبکه ورزش: فوتبال یک پخش زنده ساعت ۱۳ فوتبال ۱۲۰ پخش زنده ساعت ۲۲ هفته سی و سوم لالیگا (رئال سوسیداد-بارسلونا) ساعت ۲۴ شبکه سه:...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه اول اردیبهشت ماه: هفته سی و سوم لالیگا (رئال سوسیداد-بارسلونا) پخش زنده ساعت ۰۰:۰۰ از شبکه ورزش کد خبر 569968
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه اول اردیبهشت ماه: برنامههای شبکه ورزش: فوتبال یک پخش زنده ساعت ۱۳ فوتبال ۱۲۰ پخش زنده ساعت ۲۲ هفته سی و سوم لالیگا (رئال سوسیداد-بارسلونا) ساعت ۲۴ شبکه سه:...
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، وزارت آموزش و پرورش برنامه مدرسه تلویزیونی روز پنجشنبه ۱ اردیبهشت ماه در تمام مقاطع تحصیلی را مشخص کرد. بیشتر بخوانید جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ????شبکه آموزش: ............????????????........... ????????فنی و حرفه ای و کاردانش : ????ساعت٨ تا ٨:۳۰ چهره سازی - مشترک همه پایه ها - شاخه فنی و...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه هجدهم فروردین ماه: برنامههای شبکه ورزش: لیگ قهرمانان آسیا (فولاد-الغرافه) ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه ورزش یکچهارم نهایی لیگ اروپا (اینتراخت فرانکفورت-بارسلونا) ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه ورزش برنامههای شبکه سه:...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: چهارشنبه هجدهم فروردین ماه: لیگ قهرمانان آسیا (فولاد-الغرافه) ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه ورزش لیگ قهرمانان آسیا (سپاهان-پاختاکور) ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه شما و شبکه استانی اصفهان یکچهارم نهایی لیگ اروپا (اینتراخت...
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، وزارت آموزش و پرورش برنامه مدرسه تلویزیونی روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه در تمام مقاطع تحصیلی را مشخص کرد. بیشتر بخوانید: جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ????شبکه آموزش: ....................????????????........... ????????فنی و حرفه ای و کاردانش : ????ساعت٨ تا ٨:۳۰ پتینه - مشترک همه پایه ها - شاخه فنی و...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه چهارم فروردین ماه: برنامههای شبکه ورزش: مقدماتی جام جهانی (استرالیا-ژاپن) پخش زنده ساعت ۱۳:۴۰ از شبکه ورزش مقدماتی جام جهانی (پرتغال-ترکیه) پخش زنده ساعت ۰۰:۱۵ از شبکه ورزش مقدماتی...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه چهارم فروردین ماه: مقدماتی جام جهانی (استرالیا-ژاپن) پخش زنده ساعت ۱۳:۴۰ از شبکه ورزش مقدماتی جام جهانی (کره جنوبی-ایران) پخش زنده ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه سه مقدماتی جام جهانی (پرتغال-ترکیه)...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیستوششم اسفند ماه: برنامههای شبکه ورزش: هفته بیست و سوم لیگ برتر (آلومینیوم-تراکتور) پخش زنده ساعت ۱۵:۰۰ هفته بیست و سوم لیگ برتر (سپاهان-گل گهر) پخش زنده ساعت ۱۷:۰۰...
فهرست پخش بازیهای مهم امروز فوتبال در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، مهمترین دیدارهای فوتبالی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه بیستوششم اسفند ماه: هفته بیست و سوم لیگ برتر (آلومینیوم-تراکتور) پخش زنده ساعت ۱۵:۰۰ از شبکه ورزش هفته بیست و سوم لیگ برتر (سپاهان-گل گهر) پخش زنده ساعت ۱۷:۰۰ از...
دانش آموزان میتوانند در ساعتهای تعیین شده از برنامههای آموزشی ارائه شده در شبکه آموزش، قرآن و امید بهرهمند شوند. شبکه آموزش:فنی و حرفهای و کار و دانش: ساعت٨ تا ٨:۲۰چرم دوزی - مشترک همه پایهها - شاخه فنی و حرفهای ساعت۸:۲۰ تا۸۴۰عکاسی - مشترک همه پایهها - شاخه فنی و حرفهای ساعت٨:۴۰ تا۹:۰۰مکانیک...
فهرست برنامههای مهم ورزشی امروز (پنجشنبه) تلویزیون در ادامه آمده است. به گزارش خبرنگار ایمنا، برنامههای مهم ورزشی شبکههای مختلف تلویزیون به شرح زیر است: پنجشنبه پنجم اسفند ماه: برنامههای شبکه ورزش: کشتی فرنگی جام تختی پخش زنده ساعت ۱۲:۰۰ بسکتبال انتخابی جام جهانی (ایران-قزاقستان) پخش زنده ساعت ۱۷:۰۰ پلی آف لیگ اروپا (لاتزیو-پورتو) پخش...
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، وزارت آموزش و پرورش برنامه مدرسه تلویزیونی روز چهارشنبه، ۴ اسفند ماه در تمام مقاطع تحصیلی را مشخص کرد. ????شبکه آموزش: ............????????????........... ????????فنی و حرفه ای و کاردانش : ????ساعت٨ تا ٨:٣٠ چرم دوزی - مشترک همه پایه ها - شاخه فنی و حرفه ای ????ساعت٨:٣٠ تا۹:۰۰ طراحی و...