صنعت نفت یک پیروزی ارزشمند برابر سایپا کسب کرد.

طرفداری- کاظم فرحانی پس از برتری 3 بر صفر صنعت‌نفت آبادان مقابل سایپا گفت:

ابتدا یک خسته نباشید به علی دایی به خاطر هدایت سایپا در هفته‌های گذشته  و ابراهیم صادقی که اخیرا هدایت این تیم را برعهده گرفته است، می‌گویم. سایپا همیشه تیم پرتلاش و سخت‌کوشی بوده و همیشه تلاش زیادی در زمین انجام می‌دهد. بعد از بازی با استقلال در کنفرانس خبری  بعد از بازی گفتم که سرجیو نه تنها به فوتبال آبادان بلکه می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند که منظورم تیم ملی بود.

به گزارش تسنیم، وی تصریح کرد:

در دیدار امروز از 11 بازیکن داخل زمین، 7 یا 8 بازیکن ما از  آکادمی باشگاه بودند. در بازی امروز حتی از بازیکن 16 ساله به نام احمد شریعت استفاده کردیم. سرجیو مربی است که به جوانان اعتقاد زیادی دارد و همیشه مانند یک پدر در کنار آنها است. باید از مدیریت و هیئت مدیره باشگاه تشکر کنم که در خصوص سرجیو و کادرفنی سعه صدر به خرج داد و به بازیکنان اعتماد داشت و خدا را شکر جواب اعتماد خود را نیز گرفت.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود:

تیم ما در 6 بازی آخر خود موفق به کسب 5 برد شد و تنها به یک تساوی رسید. تساوی که مقابل استقلال یکی از مدعیان سهمیه و قهرمانی لیگ برتر بود. باید از تک تک بازیکنان تشکر کنم که فشار زیادی را تحمل کردند. کار کردن در تیمی که مهد فوتبال است واقعا سخت است و مردم آبادان واقعا فوتبال را می‌فهمند. همین موضوع کار را برای بازیکنان سخت می‌کند، اما همه این شرایط سخت را تحمل کردند و توانستد توانایی خود را به اجرا گذاشتند. از شاملی و همکاران آکادمی باشگاه نیز تشکر می‌کنم که از 24 بازیکن ما را 12 بازیکن آکادمی تشکیل دادند.

فرحانی خاطر نشان کرد:

دست هوادارانی که در این فصل سعه صدر به خرج دادند، حوصله کردند، استرس را در داخل خودشان نگه داشتند و با انرژی مثبت به بازیکنان اتفاقات خوبی را رقم زدند، می‌بوسم. هواداران ما را در این فصل تنها نگذاشتند و ما نیز به جز نتایج خوب، توانستیم پشیبانی خوبی برای تیم ملی از لحاظ بازیکن در پست‌ها مختلف با سن کم  ایجاد کنیم. محمد دریس، محمدرضا غیبشاوی، احمد شریعت، جعفر سلمانی، فاخر تهامی و دیگر بازیکنان زیر 23 سالی که فراتر از سن خود فوتبال بازی می‌کنند. امیدوارم در فصل آینده با برنامه‌ریزی دقیق‌تر بتوانیم حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.

وی در خصوص آنالیز خوب این تیم از سایپا گفت:

سایپا تیم پرتلاشی است و بردن این تیم در خانه خودش کار سختی است، اما بچه‌ها به نحو احسن این کار را انجام دادند. سرجیو و کادرفنی به خوبی سایپا را آنالیز و بر این اساس تمرینات را طراحی کردیم. با وجود اینکه بازیکنان ما روزه هستند در تمرینات تلاش کردند و نتیجه تلاش خود را نیز در زمین گرفتند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

آبی ها منتظر جواب نهایی چشمی/ توافق استقلال با دروازه‌بان سایپا/ علی کریمی در آستانه جدایی

خبرگزاری آریا- آخرین اخبار باشگاه استقلال را با هم مرور می کنیم.
به گزارش آریا، مهاجم استقلال در صورت عدم جلب رضایت استراماچونی، در فهرست خروجی استقلال قرار می گیرد. پس از اینکه تیموری و محمدی مهر نتوانستند رضایت استراماچونی را برای ماندن در استقلال جلب کنند، حالا چند بازیکن دیگر نیز زیر ذره بین سرمربی هستند و عملکرد آنها به دقت بررسی می شود. محسن کریمی یکی از این بازیکنان است که کادرفنی به او چند روزی فرصت داده تا توانایی های خود را ثابت کند و در تست های آمادگی جسمانی موفق باشد. کریمی در صورت عدم جلب رضایت استراماچونی به سرنوشت تیموری و محمدی مهر دچار خواهد شد.
دروازه بان استقلال باوجود توافق جهت تمدید قرارداد، هنوز رسما تمدید نکرده و غایب تمرینات استقلال است. چند روز پیش بود که سیدحسین حسینی، با حضور در باشگاه استقلال، برای تمدید قرارداد به توافق رسید. اما دروازه بان آبی پوشان هنوز پای برگه تمدید قرارداد را امضا نکرده است. در این خصوص یکی از مسئولان این تیم گفت: حسینی قبلا یکی از معاونان باشگاه را عامل عدم تمدید قرارداد می دانست ولی پس از انجام مذاکره با کامران منزوی و توافق، دائم برای تمدید قرارداد امروز و فردا می کند و مشخص نیست که چه هدفی را دنبال می کند. مسئولان باشگاه نیز از او بابت عدم تمدید قرارداد دلخور هستند.
آبی پوشان به دنبال جانشینی برای سید مهدی رحمتی هستند. به دلیل جدایی سید مهدی رحمتی از استقلال و پیوستن به پدیده، آبی پوشان به دنبال یک دروازه بان ذخیره هستند و چند گزینه را برای این پست مد نظر گرفته اند. محمدحسین اکبرمنادی، دروازه بان سایپا جدیدترین گزینه استقلال بوده و به نظر می رسد آبی پوشان پس از مذاکرات با وی به توافق رسیده اند. مذاکرات جدی با منادی انجام شده است و دروازه‌بان سایپا در صورت تأیید آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال به جمع آبی‌پوشان می‌پیوندد تا رقیب جدی برای سیدحسین حسینی باشد. گفته می‌شود قرارداد منادی با استقلال سه ساله خواهد بود.
فریبرز محمودزاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره بحث شکایت باشگاه سایپا از علی دشتی، بازیکن فصل پیش این تیم که بهاستقلال تهران پیوست، بیان کرد:
باشگاه سایپا به دلیل اینکه مدعی است یک فصل دیگر با علی دشتی قرارداد دارد، از این بازیکن به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرده که رونوشتی از این شکایت هم در اختیار ما قرار گرفته است. البته دشتی هم برگه فسخ یک طرفه قرارداد خود را به کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ارائه کرده است.
او ادامه داد:
زمانیکه فصل به اتمام می‌رسد هر بازیکنی می‌تواند با مسئولیت خودش در 2 صورت اقدام به فسخ یک طرفه قرارداد کند تا اگر در ادامه باشگاهی از او در کمیته تعیین وضعیت شکایت کرد و این بازیکن هم محکوم شد، منجر به محرومیت بازیکن شود. در صورت اول بازیکن طبق ماده 15 آئین نامه نقل و انتقالات می‌تواند به دلیل عمل نکردن باشگاه به تعهدات مالی اش اقدام به فسخ قرارداد کند که به این حالت، فسخ یک طرفه با دلیل موجه می‌گویند، اما اینکه بازیکن چه میزان از دستمزد خود را دریافت کرده به کمیته نقل و انتقالات ارتباطی ندارد و این موضوع باید در کمیته تعیین وضعیت مطرح شود. علی دشتی با استناد به این ماده قرارداد خود را با سایپا به صورت یک طرفه فسخ کرد.
محمودزاده تصریح کرد:
حالت دوم طبق ماده 16 آئین نامه نقل و انتقالات است که بازیکن با دلیل موجه ورزشی و از آنجاییکه در کمتر از 10 درصد بازی‌های فصل تیمش به میدان رفته اقدام به فسخ قرارداد می‌کند. در این حالت بازیکنی که در کمتر از 10 درصد بازی‌های تیمش بازی کرده باید 15 روز پس از برگزاری آخرین بازی آن تیم در طول فصل برای فسخ قرارداد اقدام کند. مانند کاری که محمد مسلمی پور، برای فسخ قرارداد خود با سپاهان انجام داد.
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ادامه داد:
باشگاه‌هایی که بازیکن آن‌ها اقدام به فسخ قرارداد می‌کند، می‌توانند به کمیته تعیین وضعیت شکایت کنند. البته این موضوع سبب نمی‌شود ما برای بازیکن کار بازی صادر نکنیم. سازمان لیگ برای بازیکنی که فسخ قرارداد کرده، کارت صادر می‌کند، اما در صورت محکومیت این بازیکن احتمال دارد او چهار تا شش ماه از حضور در بازی‌ها محکوم شود.
ورود آندره آ استراماچونی به تهران و امضای قرارداد مشروط دو ساله با استقلال به عنوان جانشین وینفرد شفر تنها اولین اقدام سران باشگاه برای ساختن تیمی مدعی برای برآورده کردن انتظارات طرفداران بود. قدمی که باعث شد تا دردسرهای سران باشگاه بیشتر از قبل شود چون این بار باید وارد بازار خرید بازیکن می شدند تا هم خواسته های سرمربی ایتالیایی برآورده شود هم طرفداران. همان طور که در جریان اخبار و حواشی پیرامون بازار تابستانی استقلال قرار گرفتید این روزها با وجود خریدهایی که باشگاه داشته اما بلاتکلیف بودن وضعیت تعداد زیادی از ستاره های کلیدی و سرشناس زمینه نگرانی های زیادی را فراهم کرد. این نفرات که ماندن شان در تیم می تواند بسیاری از نگرانی های طرفداران را از بین ببرد و نقطه قوتی برای استراماچونی برای ورود به چالشی هیجان انگیز باشند حالا هر کدام با شرایط خاصی روبرو هستند.
هافبک اصفهانی همان طور که به گوش می رسید به عنوان بازیکن آزاد در تابستان می توانست برای آینده خود تصمیم بگیرد. در شرایطی که باشگاه مثل سایر بازیکنان کلیدی به او نیز پیشنهاد تمدید قرارداد دوساله ارائه داد اما کریمی برحسب این که تمایل به تجربه حضور در فوتبال خارج از ایران آن هم برای بار دوم داشت طی هفته های گذشته مذاکرات مفصل و جدی با باشگاه های بلژیکی، یونانی همین طور ترکیه ای انجام داد. مدیران استقلال با علم به این موضوع اما همچنان مذاکرات خود با کریمی را ادامه دادند گرچه احتمال ماندن این بازیکن خیلی ضعیف است. با تمام این تفاسیر می توان گفت هافبک اصفهانی یک گام تا جدایی قطعی فاصله دارد مگر این که مذاکراتش به نتیجه نرسد و دوباره در جمع استقلالی ها بماند.
روزبه همچنان در ایران نیست و مذاکرات با مدیربرنامه های او ادامه دارد. آخرین شنیده ها حکایت از این دارد که باشگاه با ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد دوساله خود تا پایان این هفته به چشمی فرصت داده بود تا تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند. از همین رو می توان گفت 24 ساعت تا پاسخ نهایی و تعیین تکلیف این بازیکن با باشگاه زمان باقی مانده و مسلما بعد از اتمام این زمان شاهد معادلات دیگری در خصوص روزبه و پستی که قرار است در برنامه های تاکتیکی استقلال لیگ نوزدهم داشته باشد، خواهیم بود.
 ملی پوش عراقی استقلال از جمله بازیکنانی است که حواشی زیادی را اطراف خود دید به خصوص بعد از سفر پرماجرای چند روز گذشته به ترکیه و ... باشگاه استقلال با توجه به این که همام توسط استراماچونی برای ماندن تایید شد به طور قطع در فهرست سال آتی به عنوان سهمیه آسیایی باقی خواهد ماند. آخرین خبر در خصوص زمان اضافه شدن این بازیکن به تمرینات نیز به اوایل هفته آینده بازمی گردد که استقلالی ها خود را برای برپایی اردوی پیش فصل چه در داخل چه خارج از ایران آماده می کنند.
در تایید این اخبار یکی از مدیران ارشد باشگاه که دوست نداشت نامش فاش شود خبری جالب برای هواداران نگران داشت آن هم این که ستاره اهل آفریقای جنوبی با وجود تمام گمانه زنی ها در خصوص جدایی قطعی از استقلال در این تیم خواهد ماند. بنا به ادعای این مدیر استقلالی ها، آیاندا پاتوسی از آن دست بازیکنانی است که استراماچونی تاکید زیادی روی حفظ و تمدید قرارداد او دارد. مرد ایتالیایی با تماشای فیلم بازی های استقلال پافشاری زیادی روی اضافه شدن هر چه سریع تر این بازیکن به تمرینات پیش فصل دارد از همین رو باشگاه با وجود تمام فشارهای مالی بار دیگر در خصوص تعیین تکلیف این ستاره کلیدی و سیه چره به مسیر مذاکره بازگشته و طی دو روز گذشته پالس های مثبتی برای باشگاه طرف قرارداد با این بازیکن در آفریقای جنوبی برای تمدید قرارداد و پرداخت مبلغ توافق شده ارسال کرده است.

 
بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در تهرانپارس| ۵ دختر و پسر همچنان در بازداشت هستند| چرا از مأمور زن در حادثه استفاده نشد؟

از ماجرای "راننده اسنپ" تا "درگیری پلیس با دختر جوان"؛ چرا عده‌ای تند با مردم برخورد می‎کنند؟

انتشار عکس گلزار با پوشش نامناسب انتقادات را برانگیخت

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۷۹۲۰۹۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اهواز| مدیرعاملی صنعت نفت آبادان ابقا شد
 • شکایت باشگاه سایپا از علی دشتی، بازیکن جدید استقلال
 • سرخط مهم‌ترین خبر‌های روز سه شنبه چهارم تیر ۹۸ آبادان
 • اولویت وزارت نفت، اجرای فاز ۲ پالایشگاه آبادان
 • ابقا مدیر عامل باشگاه ورزشی صنعت نفت آبادان
 • اجرای فاز ۲ پالایشگاه آبادان در اولویت وزارت نفت قرار دارد
 • مدیر عامل باشگاه ورزشی صنعت نفت آبادان ابقا شد
 • عیسی‌زاده ابقا شد/تعیین سرمربی صنعت نفت آبادان در چند روز آینده
 • دانش‌آموخته دانشگاه شریف عضو آکادمی کانادا شد
 • هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بار دیگر تجمع کردند
 • قربانی: امیدوارم تمرینات صنعت نفت آبادان زودتر آغاز شود/ مشکلات به زودی حل خواهد شد
 • دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف عضو آکادمی مهندسی کانادا شد
 • اعضای هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان مشخص شدند
 • 3 مربی خارجی و 4 مربی ایرانی گزینه‌های نفت آبادان برای سرمربیگری
 • حضور کودکان مناطق محروم و حاشیه نشین در آکادمی ملی المپیک
 • نصر اصفهانی: ما سه گزینه خارجی و چهار گزینه داخلی را برای هدایت صنعت نفت مورد بررسی قرار داده ایم؛ باشگاه نفت آبادان کارخانه بازیکن سازی است
 • عیسی‌زاده در صنعت نفت آبادان ماندنی شد
 • علی عیسی زاده در سمت مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان ابقا شد
 • عیسی‌زاده این فصل هم مدیرعامل نفت آبادان باقی ماند