نفرات برتر مسابقات کراسفیت معرفی شدند
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۰۷۶۶۴۰۴
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی انجمن کراسفیت، در این رقابتها و در دسته حرفهای ورزشکاران در سه روز هشت «واد» انجام دادند و ورزشکاران آماتور در دو روز به رقابت پرداختند.
در رده حرفهای آقایان پوریا محمدی، علی طاهری، سینا محقق پور، محمد قربانی، سعید جعفری، سامان نجفی حضور داشتند که در نهایت نتایج به شکل زیر مشخص شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
نفرات برتر رده حرفهای:
نفر اول: علی طاهری از زنجان
نفر دوم: سینا محقق پور از کرج
نفر سوم: پوریا محمدی از تهران
نفر چهارم: محمد قربانی
نفر پنجم: سعید جعفری
نفر ششم: سامان نجفی
مرد اخلاق: سعید جعفری.
تازه وارد به دنیای حرفهای کراسفیت: سامان نجفی.
در دسته آماتور شایان کاشانی، علی ملک شهابی، مهران کاشانی، سهیل ابراهیم زاده، اصلان جهان افروز، مجید کرم زاده به رقابت پرداختند که نتایج به شرح مشخص شد.
نفر اول: علی ملک شهاب
نفر دوم: شایان کاشانی
نفر سوم: مجید کرم زاده
نفر چهارم: سهیل ابراهیم زاده
نفر پنجم: مهران کاشانی
نفر ششم: اصلان جهان افروز
.
هیات کراسفیت کیش از سهراب آزاد رئیس کمیته کراسفیت کشور، مرتضی کاشانی سرپرست مسابقات و مسئول کمیته کراسفیت کیش، جواد غلامی ناظر مسابقات و مشاور و مسئول سازمان لیگ کراسفیت کشور، مرتضی صداقت مسئول کمیته فنی مسابقات، کیارش آزاد عضو کمیته فنی مسابقات، فرضی پورمسئول ورزش جزیره کیش و سعادت رئیس هیت ورزشهای همگانی کیش تشکر کرد.
منبع: مهر
کلیدواژه: کراس فیت جزیره کیش قهرمانی ایران لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر والیبال والیبال تیم فوتبال فولاد خوزستان تکواندو تیم فوتبال تراکتور ورزش همگانی ویروس کرونا علیرضا بیرانوند مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس مهرداد میناوند حرفه ای
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۰۷۶۶۴۰۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
نفرات برتر جام تختی کشتی فرنگی مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری مهر، چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی
۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا ناصرپور ۲- سجاد عباس پور ۳- علی احمدی وفا و علی نوربخش ۵- محمد اسدین (سوریه) و کامران عبدولی ۷- محمدجواد ابوطالبی ۸- حسین جاویدی ۹- سورن آقاجانیان (ارمنستان) ۱۰- رابرت کاراپتیان (ارمنستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی کشتکار ۲- کاران اصلانیان (ارمنستان) ۳- داویت جوتیان (ارمنستان) و عارف محمدی ۵- رضا بهمنی و علیرضا اسفندیاری ۷- علیرضا اسدی ۸- محمد کمالی ۹- احمدرضا ناصرپور ۱۰- علی حاجیوند
۶۷ کیلوگرم: ۱- حجت رضایی ۲- امیرمحمد یارمحمدزئی ۳- هایک ملیکیان (ارمنستان) و امید حامدی ۵- آرمین محب ثابت و غلامرضا عبدولی ۷- علی شیرزاد ۸- محمد اسکندری ۹- حسین اسفندیاری ۱۰- روبن میرانیان (ارمنستان)
۷۲ کیلوگرم: ۱- دانیال سهرابی ۲- علی دارابی ۳- شانت خاچاطریان (ارمنستان) و رضا ساکی ۵- علی اصغر سام دلیری و امیررضا عیسوند ۷- محمدامیر شوکتی ۸- مرتضی پورعیسی ۹- سعید ارجمند ۱۰- محمدرضا رضاپور
۷۷ کیلوگرم: ۱- غلامرضا فرخی ۲- علیرضا عبدولی ۳- سید محمد عربی و عارف حبیب الهی ۵- محمدرضا حجامی و احمد نجفی ۷- امیرمحمد صمدی ۸- محمدحسن حسینی ۹- حیدر یوسف جبار ۱۰- مسعود کاووسی
۸۲ کیلوگرم: ۱- اشکان سعادتی فر ۲- شاهین بداغی ۳- ساموئل گریگوریان (ارمنستان) و عباس مهدی زاده ۵- جمال اسماعیلی و علی محمودآبادی ۷- محمدحسین آزرم دخت ۸- احمد صلح دوست ۹- شکور فاتحی ۱۰- محمدامین حسینی
۸۷ کیلوگرم: ۱- محمدحسین محمودی ۲- بهروز هدایت ۳- ابوالفضل پایدار و آرشام بهرام زاده ۵- علی کبیری و محمدهادی صیدی ۷- نریمان مهمدی ۸- ابوالفضل سپهوند ۹- اشکان عبدولی ۱۰- حسین کلیوند
۹۷ کیلوگرم: ۱- شایان حبیب زارع ۲- هایک خلویان (ارمنستان) ۳- حسین بالی و امیررضا اکبری ۵- علی عابدی درزی و محمدصادق عبدالهی ۷- محمد نصرتی ۸- ابوالفضل حاجی وندی ۹- امیرمحمد نجفی ۱۰- حمیدرضا کشتکار
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر ۲- رازمیک کوردیان (ارمنستان) ۳- آلبرت واردانیان (ارمنستان) و مهرداد کلیوند ۵- امیرحسین کریمی و سید ابوالفضل میرزاده ۷- ابوافضل فتحی تزنگی ۸- امید محمودی ۹- مهدی حسین پور ۱۰- علیرضا حسنوند
رده بندی تیمی: ۱- ایران ۲۵۰ امتیاز ۲- ارمنستان ۱۱۵ امتیاز ۳- سوریه ۱۰ امتیاز ۴- عراق ۴ امتیاز
نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است.