تیم والیبال جوانان زیر ۲۱ سال ایران در بازی نخست خود در مسابقات قهرمانی جهان به مصاف بلژیک خواهد رفت.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم والیبال جوانان ایران که در سال 2019 به هدایت بهروز عطایی بهعنوان قهرمانی جهان رسید در بازی نخست خود در مسابقات مردان زیر 21 سال جهان به مصاف بلژیک میرود.
گروهبندی مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان به شرح زیر است:
گروه اول، کالیاری: ایتالیا، مصر، جمهوری چک و تایلند
گروه دوم، صوفیه: بلغارستان، کوبا، بحرین و لهستان
گروه سوم، کاربونیا: ایران، آرژانتین، مراکش و بلژیک
گروه چهارم، صوفیه: روسیه، برزیل، کامرون و کانادا
برنامه دیدارهای گروه ایران به شرح زیر است:
پنجشنبه اول مهر 1400
آرژانتین - مراکش، ساعت 13:30
ایران - بلژیک، ساعت 16:30
جمعه 2 مهر 1400
مراکش - بلژیک، ساعت 13:30
آرژانتین - ایران، ساعت 16:30
شنبه 3 مهر 1400
آرژانتین - بلژیک، ساعت 13:30
ایران - مراکش، ساعت 16:30
.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری دانشجو
کلیدواژه: تیم والیبال جوانان ایران
بلژیک
ایران
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت snn.ir دریافت کردهاست، لذا
منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری دانشجو» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۱۳۴۴۴۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه مسابقات چهار هفته پایانی لیگ یک فوتبال ایران
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، با توجه به لزوم برگزاری همزمان دو هفته پایانی مسابقات لیگ یک، هیاتها و باشگاههای میزبان باید تمهیدات لازم را در این خصوص و برگزاری مسابقات در
ساعت مقرر در نظر بگیرند. برنامه مسابقات به شرح زیر است: هفته سی و یکم: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت دریا کاسپین بابل- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۷:۱۵-
ورزشگاه شهدا فجر
شهید سپاسی
شیراز - مس شهر بابک- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه حافظیه شیراز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت داماشیان گیلان - مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید عضدی رشت سایپا تهران - شهر راز شیراز- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج شهرداری آستارا - آریو اسلامشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه وحدت آستارا خوشه طلایی ساوه - پارس جنوبی جم- ساعت ۱۸- ورزشگاه
امام رضا (ع) مشهد نفت و گاز گچساران - نفت مسجد سلیمان - ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران شاهین بندرعامری- خیبرخرم آباد ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر دوشنبه ۳۱ اردیبهشت مس کرمان - چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان معوقه از هفته بیست و هشتم یکشنبه ۳۰ اردیبهشت آبی پوشان جنوب-فجر شهید سپاسی شیراز ورزشگاه متعاقبا اعلام میشود. هفته سی و دوم پنجشنبه ۳ خرداد مس شهر بابک- شهرداری آستارا- ساعت ۱۸- ورزشگاه شهید سلیمانی مس سونگون ورزقان - خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۸- ورزشگاه یادگار امام شهر راز شیراز- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه حافظیه آریو اسلامشهر- شاهین بندر عامری- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه امام خمینی داماشیان گیلان - نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۸:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی شنبه ۵ خرداد: پارس جنوبی جم - مس کرمان- ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه تختی آبی پوشان جنوب- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد نفت مسجد سلیمان - سایپا تهران - ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی چادرملو اردکان- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری هفته سی و سوم پنجشنبه ۱۰ خرداد مس کرمان- نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان دریا کاسپین بابل- پارس جنوبی جم- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدا سیمرغ شاهین بندرعامری- چادرملو اردکان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر خوشه طلایی ساوه- داماشیان گیلان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد آبی پوشان جنوب- مس شهر بابک- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد فجر شهید سپاسی شیراز- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز شهرداری آستارا- شهر راز شیراز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه وحدت آستارا خیبر خرم آباد- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد سایپا تهران- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج هفته سی و چهارم چهارشنبه ۱۶ خرداد داماشیان گیلان- سایپا تهران- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید عضدی رشت مس شهر بابک- شاهین بندرعامری- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک پارس جنوبی جم- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی جم چادرملو اردکان- دریا کاسپین بابل- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد نفت مسجد سلیمان- خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان شهر راز شیراز- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه حافظیه شیراز مس سونگون ورزقان- مس کرمان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز نفت و گاز گچساران- شهرداری آستارا - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه شهدای نفت گچساران آریو اسلامشهر- آبی پوشان جنوب- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر