نامزدهای بخش ملی جشنواره ۳۴ اعلام شد
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۳۶۹۵۴۸
دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، نامزدهای بخش ملی این جشنواره در هشت بخش را اعلام کرد.
به گزارش ایمنا، علیرضا تابش پس از آخرین نشست جشنواره سی و چهارم ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران به ویژه خبرنگاران نوجوان که در طول جشنواره همراه آن بودند، اظهار کرد: صبح فردا اختتامیه المپیاد و شامگاه فردا ساعت ۱۸:۳۰ برترینهای این دوره از جشنواره معرفی خواهند شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
وی افزود: از هیئت داوران در دو بخش ملی و بینالملل به ویژه از داوران کودک و نوجوانی که به صورت حضوری و برخط آثار را داوری کردند، تشکر میکنم.
نامزدهای بخش کرونا روایت۱- خانه (حسین زاهدی)، ۲- فضای زندگی (ایلیا رمضانی)، ۳- کرونا با ما چه کرد، ما با کرونا چه کردیم (ایلیاد مهشیدی، میعاد مهشیدی، سعیده کستوانی)، ۴- یک ویروس تاجدار (پارسا محمدی)
نامزدهای بخش وب سری۱- آشمچز (فریاد بیات)، ۲- یک اشتباه دیجیتالی (فریاد بیات)، ۳- پَش مِش (آزاد صادقی)
نامزدهای بخش فیلمهای پویانمایی کوتاه۱- آی دی (فهیمه قبادی)، ۲- بادهای پاییزی، بادهای بهاری و دو کبوتر (صادق جوادی)، ۳- گذشته (حمید محمدی)
نامزدهای بخش فیلمهای داستانی کوتاه۱- برنده (علی کیوان)، ۲- درختان خیابان ولیعصر یا امپرسیون (عماد حسینیفرد)، ۳- علمیات طبقه دوم (محمدحسین تفرشی)، ۴- منم سمیرا (متین رکن)، ۵- وادیار (مرجان خسروی)
نامزدهای بخش فیلمهای بلند داستانی۱- خبرنگار (ابراهیم فروزش)، ۲- راز قلعه (کریم رناسیان)، ۳- سوییپر (امین شجاعی)
نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران۱- پسران دریا (بهروز نشان)، ۲- لیپار (سعید خانی)، ۳- میان صخرهها (محمد احمدی)
بهترین کارگردان۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»، ۲- حسین ریگی برای «لیپار»، ۳- مختار عبداللهی برای «میان صخرهها»
بهترین فیلمنامه۱- افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی برای «پسران دریا»، ۲- امیرمحمد عبدی برای «بامبالا»، ۳- حسام فرهمند و حسین ریگی برای «لیپار»
به گفته تابش، نامزدها در سایر بخشها اعلام نشده و برگزیدگان بخشهای مختلف در مراسم اختتامیه اعلام میشوند و سامانه جشنواره تا ساعت ۱٨ فردا پذیرای آرای داوران کودک و نوجوان است.
دبیر جشنواره در پایان از همه هنرمندان سینمای کودک و نوجوان که در شرایط سخت کرونایی به ارائه اثر پرداختند، تشکر کرد.
کد خبر 528465منبع: ایمنا
کلیدواژه: جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان فیلم های کودک و نوجوان سینما سرزمین خیال جشنواره كودك جشنواره کودک در اصفهان شهر شهروند کلانشهر مدیریت شهری کلانشهرهای جهان حقوق شهروندی نشاط اجتماعی فرهنگ شهروندی توسعه پایدار حکمرانی خوب اداره ارزان شهر شهرداری شهر خلاق نامزدهای بخش
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.imna.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۳۶۹۵۴۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
ضبط برنامه تبلیغاتی نامزدهای انتخابات دور دوم مجلس در آبادان
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الله دهدشتی پیش از ظهر امروز شنبه در گفتوگویی رسانهای بیان کرد: برنامه تبلیغاتی نامزدهای انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در صدا و سیمای مرکز آبادان ضبط شد.
وی اضافه کرد: فیلمهای تبلیغاتی شامل برنامه ۲۰ دقیقهای نامزدهای دور دوم انتخابات از پنجشنبه همزمان با آغاز مهلت تبلیغات رسمی به روی آنتن شبکه آبادان میرود.
دبیر ستاد انتخابات خوزستان ادامه داد: دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز بیست و یکم اردیبهشت در حوزههای انتخابیه آبادان، رامهرمز و رامشیر برگزار میشود.
وی بر ضرورت دقیق رعایت قوانین در دور دوم انتخابات تاکید کرد و گفت: صدا و سیما با راه اندازی کانالهای تبلیغاتی اقدامی مناسب در خصوص تبلیغات نامزدهای انتخابات انجام داد.
به گزارش مهر، در دور دوم امکانات تبلیغاتی صداوسیما نیز همانند مرحله نخست رایگان است.
دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با رقابت ۴ نامزد برای ۲ کرسی از ۲۹۰ کرسی مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.
کد خبر 6089821