فرارو- قیمت خودرو‌های داخلی در بازار آزاد طی هفته اخیر کاهش پیدا کرد. دنا پلاس توربو اتوماتیک با افت ۱۱ میلیون تومانی بیشترین ریزش قیمت را تجربه کرد و پنجشنبه ۲۳ دی ۵۲۲ میلیون تومان فروخته شد. رتبه دوم در فهرست بیشترین کاهش قیمت بین خودرو‌های داخلی به پژو پارس تعلق می‌گیرد. محصولی که هشت میلیون تومان ارزان و آخرین روز هفته با قیمت ۲۷۵ میلیون تومان معامله شد.

به گزارش فرارو، بین محصولات سایپا کوییک دنده‌ای و تیبا صندوقدار نسبت به دیگر خودرو‌ها بیشترین کاهش قیمت را به‌ثبت رساندند و با افت سه میلیون تومانی به‌ترتیب ۱۹۵ و ۱۸۲ میلیون تومان خرید و فروش شدند. البته در هفته‌ای که قیمت اکثر خودرو‌های داخلی ارزان شد، شاهد افزایش قیمت چهار، پنج مدل در بازار آزاد بودیم. شاهین پنج میلیون تومان رشد قیمت پیدا کرد و ۳۵۰ میلیون تومان فروخته شد. قیمت پراید نیز به ۱۷۲ میلیون تومان رسید و دو میلیون تومان گران شد.

تغییر قیمت محصولات ایرانخودور

قیمت محصولات ایرانخودرو طی هفته اخیر کاهش پیدا کرد. دنا پلاس توربو اتوماتیک بین خودور‌های این کارخانه بیشترین افت قیمت را به‌ثبت رساند و با ریزش ۱۱ میلیون تومانی، ۵۲۲ میلیون تومان تومان فروخته شد. پژو پارس اتوماتیک با کاهش قیمت هشت میلیون تومانی ۲۷۵ میلیون تومان فروخته شد و در فهرست بیشترین افت قیمت بین محصولات ایرانخودر رتبه سوم به پژو ۲۰۶ تیپ دو تعلق گرفت. خودرویی که روز شنبه ۲۷۴ میلیون تومان ارزش داشت و آخرین روز هفته با کاهش شش میلیون تومانی، ۲۶۸ میلیون تومان به‌فروش رسید.

تندر ۹۰ و تارا دنده‌ای هر کدام پنج میلیون تومان ارزان و به‌ترتیب ۴۴۰ میلیون تومان و ۴۲۵ میلیون تومان فروخته شدند. قیمت سمند EF۷ دوگانه‌سوز روز پنجشنبه به ۳۵۰ میلیون تومان رسید و نسبت به اولین روز هفته چهار میلیون تومان ارزان شد. پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز به همین اندازه افت قیمت پیدا کرد و ۵۵۲ میلیون تومان معامله شد. همچنین خودرو‌هایی مثل وانت آریسان، سمند LX، سمند EF۷، سمند سورن، دنا تیپ یک، دنا پلاس دنده‌ای توربو، رانا و رانا پلاس از یک تا سه میلیون تومان نسبت به اولین روز هفته ارزان شدند که جزییات تغییر قیمت آن‌ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

پژو ۲۰۶ تیپ پنج و پژو پارس اتوماتیک با رشد پنج میلیون تومانی بیشترین افزایش قیمت را بین محصولات ایرانخودرو به‌ثبت رساندند. قیمت پژو پارس اتوماتیک از ۳۹۵ به ۴۰۰ میلیون تومان رسید و پژو ۲۰۶ تیپ پنج به‌جای ۳۲۰ میلیون تومان در روز شنبه، ۳۲۵ میلیون تومان در آخرین روز هفته خرید و فروش شد.

قیمت رانا پلاس با افزایش دو میلیون تومانی به ۲۷۳ میلیون تومان ارتقا پیدا کرد. هفته‌ای اخیر پژو ۲۰۷ دنده‌ای و پژو ۴۰۵ تغییر قیمت نداشتند و به‌ترتیب ۳۶۹ میلیون تومان و ۲۷۵ میلیون تومان خرید و فروش شدند.

 تغییر قیمت محصولات ایرانخودرو در سومین هفته دی

انواع خودور

قیمت شنبه ۱۸ دی (میلیون تومان)

قیمت پنجشنبه ۲۳ دی (میلیون تومان)

تغییر

وانت آریسان

۲۰۵

۲۰۴

یک میلیون تومان کاهش

سمند LX

۲۶۲

۲۶۰

دو میلیون تومان کاهش

سمند EF7

۲۶۴

۲۶۳

یک میلیون تومان کاهش

سمند EF7 دوگانه‌سوز

۳۵۴

۳۵۰

چهار میلیون تومان کاهش

سمند سورن     

۲۷۵

۲۷۲

سه میلیون تومان کاهش

دنا تیپ یک

۳۶۵

۳۶۲

سه میلیون تومان کاهش

دنا پلاس دنده ای توربو

۴۹۸

۴۹۵

سه میلیون تومان کاهش

دنا پلاس توربو اتوماتیک

۵۳۳

۵۲۲

۱۱ میلیون تومان کاهش

پژو 405

۲۷۵

۲۷۵

-

پژو پارس

۲۸۳

۲۷۵

هشت میلیون تومان کاهش

پژو پارس اتوماتیک

۳۹۵

۴۰۰

پنج میلیون تومان افزایش

پژو 207 دنده‌ای

۳۶۹

۳۶۹

-

پژو 207 اتوماتیک

۵۵۶

۵۵۲

چهار میلیون تومان کاهش

رانا

۲۵۰

۲۴۹

یک میلیون تومان کاهش

رانا پلاس

۲۷۱

۲۷۳

دو میلیون تومان افزایش

تارا دنده‌ای

۴۳۰

۴۲۵

پنج میلیون تومان کاهش

پژو 206 تیپ دو

۲۷۴

۲۶۸

شش میلیون تومان کاهش

پژو 206 تیپ پنج

۳۲۰

۳۲۵

پنج میلیون تومان افزایش

پژو 206 صندوقدار

۳۲۲

۳۱۸

چهار میلیون تومان کاهش

تندر 90

۴۴۵

۴۴۰

پنج میلیون تومان کاهش

تغییر قیمت خودرو‌های سایپا

خودرو‌های سایپا در  هفته گذشته ارزان شدند. بیشترین افت قیمت بین محصولات این کارخانه برای کوییک دنده‌ای و تیبا صندوقدار رخ داده است. این دو خودرو روز پنجشنبه ۲۳ دی به‌ترتیب ۱۹۵ و ۱۸۲ میلیون تومان معامله و نسبت به اولین روز هفته سه میلیون تومان ارزان شدند.

قیمت تیبا هاچ بک دو میلیون تومان کاهش پیدا کرد و از ۱۸۸ به ۱۸۶ میلیون تومان رسید. روز پنجشنبه ۲۳ دی در بازار آزاد ساینا ۱۹۴ میلیون تومان، پراید هاچ بک ۱۸۷ میلیون تومان و پراید وانت ۱۶۸ میلیون تومان خرید و فروش شدند و درمقایسه با اولین روز هفته افت یک میلیون تومان را تجربه کردند. البته در هفته‌ای که اغلب خودرو‌های سایپا افت قیمت پیشدا کردند، شاهد گران شدن شاهین، وانت زامیاد، تیبا هاچ بک پلاس و پراید صندوقدار بودیم.

قیمت شاهین با افزایش پنج میلیون تومانی به ۳۵۰ میلیون تومان رسید. این بیشترین رشد قیمت بین محصولات سایپا طب هفته گذشته محسوب می‌شد. تیبا هاچ بک پلاس و پراید صندوقدار دو میلیون تومان گران و به‌ترتیب ۲۰۲ و ۱۷۲ میلیون تومان خرید و فروش شدند و وانت زامیاد با افزایش یک میلیون تومانی ۲۷۵ میلیون تومان به‌فروش رسید. ساینا S و کوئیک اتوماتیک پلاس نیز این هفته بدون تغییر قیمت در بازار حضور داشتند.

تغییر قیمت محصولات سایپا در سومین هفته دی

انواع خودور

قیمت شنبه ۱۸ دی (میلیون تومان)

قیمت پنجشنبه ۲۳ دی (میلیون تومان)

تغییر

پراید هاچ بک

۱۸۸

۱۸۷

یک میلیون تومان کاهش

پراید صندوقدار

۱۷۰

۱۷۲

دو میلیون تومان افزایش

پراید وانت

۱۶۹

۱۶۸

یک میلیون تومان کاهش

تیبا صندوقدار

۱۸۵

۱۸۲

سه میلیون تومان کاهش

تیبا هاچ بک

۱۸۸

۱۸۶

دو میلیون تومان کاهش

تیبا هاچ بک پلاس

۲۰۰

۲۰۲

دو میلیون تومان افزایش

ساینا

۱۹۵

۱۹۴

یک میلیون تومان کاهش

ساینا S

۲۱۰

۲۱۰

-

کوئیک دنده‌ای

۱۹۸

۱۹۵

سه میلیون تومان کاهش

کوئیک اتوماتیک پلاس

۲۸۵

۲۸۵

-

وانت زامیاد

۲۷۴

۲۷۵

یک میلیون تومان افزایش

شاهین

۳۴۵

۳۵۰

پنج میلیون تومان افزایش

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: فرارو

کلیدواژه: قیمت خودرو قیمت پراید میلیون تومان خرید و فروش شدند میلیون تومان فروخته شد میلیون تومان کاهش سمند میلیون تومان کاهش پژو سه میلیون تومان کاهش یک میلیون تومان کاهش میلیون تومان افزایش میلیون تومان ارزان چهار میلیون تومان پژو پارس اتوماتیک میلیون تومان رسید پنج میلیون تومان ۲۷۵ میلیون تومان دو میلیون تومان اولین روز هفته میلیون تومان میلیون تومانی قیمت محصولات بین محصولات تیبا هاچ بک تغییر قیمت پنجشنبه ۲۳ افت قیمت ارزان شد دنا پلاس قیمت بین دنده ای

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت fararu.com دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «فرارو» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۴۱۲۵۳۲۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

کمیسیون تلفیق سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت را ۴۷۲ میلیون تومان تعیین کرد

سود ۶۰۰ هزار تومانی سهام عدالت تا پایان سال واریز می‌شود

اخباری به جای بیرانوند به اردوی تیم ملی دعوت شد

خبر مهم درباره یارانه معیشتی و نقدی/ یارانه ٨٠٠هزار تومانی قطعی شد

تاریخ ازدواج رونالدو و جورجینا مشخص شد

خبر بعدی:

پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، بررسی بازار سکه و طلا در هفته نخست بهمن ماه حاکی است قیمت سکه و طلا تا پایان روز چهارشنبه (ششم بهمن‌ماه) صعودی بود و در آخرین روز هفته کاهشی شد.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره تحولات بازار سکه و طلا گفت: قیمت سکه و طلا تا روز چهارشنبه به دلیل رشد قیمت انس جهانی طلا که به ۲۲ دلار رسید افزایشی بود.

محمد کشتی‌آرای افزود: روز پنجشنبه با توجه به تحولات سیاسی در اوکراین نرخ انس جهانی طلا به یکباره کاهشی شد علاوه براین نرخ ارز نیز افت داشت و در نتیجه شاهد کاهش قیمت سکه و طلا و در آخرین روز هفته بودیم.

وی اظهارداشت: در یکی دو سال اخیر به دلیل عدم تعادل عرضه و تقاضا حباب سکه افزایشی بود، اما روز گذشته حباب سکه کاهش یافت و رکورد جدیدی را در یک و سال و نیم گذشته ثبت کرد.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان‌داشت: حباب سکه روز گذشته ۸۰ هزار تومان شد و ۲۰۰ هزار تومان کاهش هفتگی حباب سکه را شاهد بودیم.

وی درخصوص وضعیت بهای سکه در روزهای آینده نیز گفت: با توجه به متغیرهای جدید در بازار نفت که موجب شد قیمت هر بشکه نفت افزایش داشته باشد، بنابراین نمی‌توان پیش‌بینی خاصی در این خصوص داشت.

پیش‌بینی قیمت دلار پس از توافق وین

گفتنی است، سکه رکورد یک سال و نیم گذشته را شکست و کاهشی شد و حباب سکه به ۸۰ هزار تومان رسید.

سکه طرح جدید روز ابتدایی هفته را کاهشی آغاز کرد و با ۷۰ هزار تومان افت قیمت با رقم ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد. در دومین روز هفته بهای سکه سیر صعودی در پیش گرفت و ۱۷۰ هزار تومان رشد قیمت داشت و به ۱۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه طرح جدید در روز دوشنبه تقریبا ثبات بود و فقط ۱۰ هزار تومان افزایش یافت، اما روز سه‌شنبه تغییر مسیر داد و با ۱۳۰ هزار تومان کاهش بها با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه در روزهای پایانی هفته متغیر بود به این صورت که چهارشنبه سیر صعودی داشت و با نرخ ۱۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان و پنجشنبه با نرخ ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

قیمت‌ها در بازار طلای خام در هفته گذشته در نوسان بود و در دوره‌ای کاهش بود و گاهی نیز افزایش داشت. به این صورت که روز شنبه و یکشنبه به ترتیب برابر یک میلیون و ۲۱۲ هزار تومان و یک میلیون و ۲۲۹ هزار تومان رسید.

روز دوشنبه هر گرم طلای خام رشد قیمت ۲۱ هزار تومانی داشت و فردای آن روز ۱۵ هزار تومان افت قیمت داشت. در روز چهارشنبه قیمت آن برابر یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان بود و در آخرین روز هفته یک میلیون و ۲۳۲ هزار تومان معامله شد.

قیمت هر مثقال طلا در هفته گذشته همچون ماه گذشته در کانال پنج میلیون تومان نوسان داشت. در ابتدای هفته برابر پنج میلیون و ۲۵۲ هزار تومان و یکشنبه پنج میلیون و ۳۲۵ هزار تومان بود.

روز دوشنبه بهای هر مثقال طلا ۹۰ هزار تومان افزایش قیمت را ثبت کرد، اما دوباره در روز سه‌شنبه به نرخ پنج میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید.

بهای هر مثقال طلا در روزهای پایانی هفته (چهارشنبه و پنجشنبه) به ترتیب برابر پنج میلیون و ۴۱۴ هزار تومان و پنج میلیون و ۳۳۸ هزار تومان رسید.

برپایه این گزارش، قیمت اُنس جهانی طلا در هفته گذشته در محدوده یک‌هزار و ۸۱۶ تا یک‌هزار و ۸۴۶ دلار نوسان داشت.

کد خبر 653263 برچسب‌ها قیمت طلا و فلزات گرانبها - ایران سکه - قیمت

دیگر خبرها

  • قیمت روز خودروهای داخلی
  • قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۰+ اعلام نتایج، سایت ثبت نام محصولات و لیست قیمت فروش نقدی (۹بهمن)
  • قیمت خودرو در بازار آزاد در نهم بهمن ۱۴۰۰
  • قیمت نفت به بالاترین نرخ خود در ۷ سال گذشته رسید
  • پژو پارس ۲۷۶ میلیون تومان شد | آخرین قیمت پژو ۲۰۷، دنا و ساینا؛ ۸ بهمن ۱۴۰۰
  • ربع سکه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان/ خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ چقدر تمام می‌شود؟
  • پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت | رکورد جدیدی که سکه ثبت کرد
  • پیش‌بینی جدید نایب رییس اتحادیه طلا از قیمت
  • قیمت روز خودرو در بازار جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
  • قیمت خودرو در بازار آزاد در هشتم بهمن ۱۴۰۰
دیگران می‌خوانند: