معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: تلاش دشمن بر ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب است. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه، در آغاز بیست و هفتمین همایش هادیان و مسئولان سیاسی سپاه با اشاره به سابقه این همایش گفت: اولین همایش هادیان سیاسی سپاه سال ۸۰ برگزار شد و در پی آن شبکه هادیان سیاسی در سپاه و بسیج با چندین هزار نفر هادی شکل گرفت که در مقاطع مختلف درخشش خوبی داشت و راهگشا بود.وی افزود: امروز هم انتظار این است که شبکه هادیان سیاسی در سپاه و بسیج بتواند در مسیر بصیرت افزایی به نیرو‌های انقلاب به ویژه در سپاه و بسیج منشأ اثر شود.

سردار جوانی در بیان اهداف همایش، گفت: با توجه به شرایط داخلی و منطقه‌ای که در آن قرار داریم و با نظر به اینکه چهلمین سال انقلاب اسلامی دشمنان در مسیر ایجاد بدبینی و بی‌اعتمادسازی و ناامیدسازی مردم تلاش می‌کنند. این همایش با دو هدف اصلی ایجاد وحدت رویه و به روز شدن هادیان سیاسی برگزار شده است.

وی افزود: تلاش دشمن بر ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب است. دشمن برای نیل به این هدف شوم دو کار اساسی را پیش گرفته است؛ یکی سرپوش گذاشتن بر دستاورد‌های ارزشمند انقلاب در طی این چهل سال و دیگری بهره‌گیری از امپراطوری رسانه‌ای خود برای سیاه‌نمایی، لجن‌پراکنی و دروغ‌پراکنی و برجسته کردن مشکلات کشور.

معاون سیاسی سپاه ادامه داد: وضعیتی که امروز در شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی می‌بینیم، همین تیره و تار نشان دادن شرایط کشور و سرپوش گذاشتن بر دستاورد‌های انقلاب است. در چنین فضایی یکی از مهم‌ترین کار‌های ما ناکام گذاشتن دشمن در رسیدن به مقصودش است.

سردار جوانی ادامه داد: همایش هادیان سیاسی با چنین نگاهی برگزار شده و نقطه شروعی برای یک نهضت است؛ آن نهضت روشنگری و تبیین دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی است.

وی یادآور شد: تمرکز ما هم در این همایش تبیین دستاورد‌های انقلاب در حوزه‌های مختلف به شکل دقیق و تخصصی است تا هادیان ما با انگیزه‌تر و توانمندتر شده و اطلاعات دقیق را در حوزه‌های مختلف به دست بیاورند، که در این راستا در کنار مطالب ارائه شده، محتوایی برای این منظور تولید شده در اختیارشان قرار می‌گیرد.

سردار جوانی با بیان اینکه، جوانان ما همه متولد پس از انقلاب هستند و باید بدانند که وضع پیش از انقلاب چه بوده است، تصریح کرد: پاسدار چهل ساله ما بعد از انقلاب به دنیا آمده، یعنی عمده قشر پاسداران امروز قبل از انقلاب را درک نکردند، این متفاوت از پاسداری است که شرایط انقلاب را درک کرده و در متن مبارزات بوده؛ لذا باید این مسئله جدی دنبال شود به همین دلیل این همایش با هدف تبیین دستاورد‌های چهل ساله انقلاب که مورد تأکید فرمانده معظم کل قوا هم هست بر پا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

​فرمانده کل ارتش: ارتش و سپاه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی دست از دست هم در نمی‌آورند

به گزارش جماران؛ فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در دومین گردهمایی بسیجیان کوی های سازمان با رویکرد فضای مجازی که در مرکز پشتیبانی شهید فیض‌الله امانی برگزار شد، با اشاره به شروع جنگ تحمیلی در سال ۵۹ و تجاوز دشمن بعثی به بخش‌های قابل توجهی از خاک کشورمان گفت: در شرایطی که کشورمان آمادگی کافی نداشت، یک مرتبه با توان قابل توجهی از سوی دشمن حمایت شده توسط شرق و غرب مواجه شد و تعدادی از شهر های ما محاصره و یا به اشغال خود درآمد، در چنین شرایطی ارتش و سپاه رو به روی دشمن ایستاده و دشمن تا بن دندان مسلح را بیرون انداختند.

فرمانده کل ارتش با اشاره به دعوت امام راحل از عموم مردم برای تشکیل بسیج و حضور در جبهه‌های جنگ افزود: امام با دعوت از بسیج، معجزه بزرگ را نشان دادند، که از نوجوان ۱۳ ساله تا پیرمرد و کهن‌سال، همدوش با ارتش و سپاه در بخش‌های محتلف جبهه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه از چندین سال قبل دشمن در پی ناکامی در جنگ سخت، وارد عرصه جنگ نرم و نیمه سخت شده است، گفت: هم اکنون نیز بسیج باید به میدان بیاید تا دشمن را از فضای فکری و اعتقادی کشور بیرون کند.

وی در این راستا تصریح کرد:  هشدارهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره توجه به فضای مجازی و اقدامات دشمن مثمرثمر بوده اما هنور در این عرصه با تمام توان وارد نشدیم.

امیر سرلشکر موسوی با دعوت از اقشار مختلف مردم برای فعالیت و نبرد با دشمن در عرصه فضای مجازی، افزود: خرمشهرهای ما در محاصره است، همه باید آماده باشیم. باید دشمنِ فضای مجازی را از مرزهای فکری خانواده‌ها بیرون بریزیم. در گذشته مقابل استکبار شرق و غرب ایستادیم و الان هم می توانیم در فضای مجازی دشمن را سرکوب کنیم.

فرمانده کل ارتش در ادامه تاکید کرد: فضای مجازی فوق‌العاده پیچیده است اما مبارزه با آن به این سختی که فکر می کنیم، نیست. دشمن چندین هدف را دنبال می‌کند که مهمترین آن‌ها ایجاد شبهه در موفقیت انقلاب اسلامی، ایجاد شبهه در برتری نظام اسلامی، ایجاد شبهه در کارآمدی و برتری ولایت فقیه بر هر نظامی است. بنابراین دفاع از اسلام، مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه آتش به اختیار است.

فرمانده کل ارتش یادآور شد: ممکن است شبهه ای وارد کنند که به ظاهر پاسخگویی به آن کار پیچیده ای است اما با تاسی به فرهنگ عاشورا، ما هرگز دست از دین مان بر نخواهیم داشت و در فضای مجازی دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.

امیر سرلشکر موسوی تاکید کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار، رژیم نجس صهیونیستی، منافقین روسیاه و بد سابقه جنایتکار که بدتر از داعشی ها هستند، باید بفهمند ملت بزرگ ایران دست از اسلام بر نمی دارد.

فرمانده کل ارتش  با تاکید بر اینکه ارتش و سپاه تا سرکوبی توطئه های آمریکا و اضمحلال رژیم صهیونیستی دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت خاطرنشان کرد: دشمنان ما با تمام قوا می‌خواهند بین نیروهای مسلح و ارتش و سپاه تفرقه بیاندازند و با مطرح کرد تفاوت بودجه ارتش و سپاه  و دیگر مسائل، در صددند تا وحدت نیروهای مسلح را خدشه دار کنند اما آن ها به یاری خداوند کور خواهند شد که ارتش و سپاه دست از دست همدیگر بردارند تا زمانی که توطئه های آمریکا را سرکوب کنند.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: یکی از توطئه های دیگر دشمن این است که با انواع حیله‌ها، روحیه ارتشی ها را تضعیف کنند. ولی مطمئن باشند که ارتش قدرتمند اسلامی در هر عرصه ای که این کشور، نظام، انقلاب و مقام معطم رهبری (مدظله العالی) نیاز داشتند، جانش را در کف دستش گذاشته و بی توقع در عرصه های مختلف افتخار آفرینی کرده  و خواهد کرد.

انتهای پیام

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

مدارس کدام استان ها فردا ۲۹ دی ماه تعطیل است؟

کلیدواژه: دفاعی جوانی معاون سیاسی یدالله جوانی

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۲۳۴۴۰۳۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آغاز به کار نمایشگاه دستاورد‌ها و موفقیت‌های مدارس غیردولتی
 • اروپا سر ما را کلاه گذاشت و مسئولان توجیه‌گر آنان نباشند/ برخی نمی خواهند کالاهای اساسی ارزان به دست مردم برسد
 • دشمن در فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای اعتقادی مردم است
 • ارتش و سپاه دست در دست هم تا شکست آمریکا
 • ارتش و سپاه دست از دست هم برنمی دارند تا قدرت آمریکا را سرکوب کنند
 • ارتش و سپاه تا سرکوب توطئه‌های آمریکا دست از دست یکدیگر جدا نخواهند کرد/ در فضای مجازی دشمن را سرکوب کنیم همانطور که قبلا مقابل استکبار شرق و غرب ایستادیم
 • ارتش و سپاه تا سرکوب توطئه‌های آمریکا دست از دست یکدیگر جدا نخواهند کرد/ قبلا مقابل استکبار شرق و غرب ایستادیم، حالا هم می‌توانیم در فضای مجازی دشمن را سرکوب کنیم
 • دشمن میخواهد بین ارتش و سپاه تفرقه بی‌اندازد
 • باید افراد مسن تجربیات خود را به جوانان انتقال دهند
 • دانشجویان علم و صنعت در ایام فاطمیه اقامه عزا می‌کنند+ جزئیات
 • سپاه استان بوشهر ۸۰ میلیارد تومان در پروژه‌های محرومیت زدایی هزینه کرد
 • فرمانده کل ارتش: دست از دست سپاه برنمی‌داریم تا آمریکا را سرکوب کنیم
 • ارتش دست در دست سپاه/ایستادگی تا سرکوبی کامل آمریکا و محو اسرائیل از صفحه روزگار
 • دست از دست سپاه برنمی‌داریم تا قدرت آمریکا را سرکوب کنیم
 • دست از دست سپاه برنمی‌داریم تا آمریکا را از قدرتش سرکوب کنیم
 • فرمانده سپاه در زمان تسخیر سفارت آمریکا: موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود / اصرار می‌کرد که بگردید، ببینید چیزی پیدا می‌کنید؟
 • آیت‌الله جنتی: فتنه دشمن بدبین کردن مردم به انقلاب است
 • توسعه سطوح پروازی و تکیه بر توان داخلی دستاورد انقلاب است
 • رزمندگان اسلام؛ تاریخ نگاران حماسه های دفاع مقدس