رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با اشاره به اینکه اقدام آمریکا علیه سپاه ناشی از اقتدار و تاثیرگذاری سپاه در منطقه است، گفت: اقدام نابخردانه دشمن موجبات انسجام و یکپارچگی تمامی سلایق سیاسی علیه آمریکا و حمایت همگانی از سپاه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  نصرت الله لطفی در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی ، اظهار داشت: اقدام نابخردانه و سخیف آمریکا و ذوق زدگی رذیلانه رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی و آل سعود خبیث ناشی از اقتدار وتاثیرگذاری سپاه پاسداران و در واقع نظام مقدس جمهوری اسلامی در تحولات منطقه و شکست مفتضحانه توطئه های طاغوت اعظم و تروریست های پرورش یافته استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: سپاه نیرویی انقلابی و برآمده از متن مردم است و فقط محدود به یک تعداد خاصی از جامعه نیست و همه مردم ایران، سپاهی بودن را برای خود یک افتخار بزرگ می دانند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با اشاره به تبدیل شدن این اقدام به فرصت، گفت: در سال فرصت؛ اقدام نابخردانه دشمن احمق موجبات انسجام و یکپارچگی تمامی اقشار و سلایق سیاسی علیه آمریکا و هم پیمانانش و حمایت همگانی از سپاه شد به طوری که باشکوه ترین تجلیل از پاسداران دلاور در چهلمین سالگرد تأسیس این نهاد صورت گرفت که در39سال گذشته مسبوق به سابقه نبود.

وی اضافه کرد: خداوند دشمنان نظام اسلامی را از احمق ها قرار داده است و این حماقت ها باعث شد بیشترین مشارکت ها را در بزرگداشت سپاه شاهد باشیم و مسئولان، نمایندگان مجلس و امامان جمعه دوشادوش مردم قدرشناس با پوشیدن لباس سپاهی مشتاقانه به صحنه آمدند.

لطفی در ادامه بیان داشت: سپاه که دیروز در جبهه حق علیه باطل و جبهه مقاومت و دفاع از حرم حضرت زینب (س) حضور داشت، امروز در عرصه کمک رسانی به سیل زدگان کشور حضوری جهادگونه دارد.

وی ابراز داشت:  از اقدام انقلابی وفوری وزیر محترم امورخارجه وشورای عالی امنیت ملی و مقابله به مثل و تروریست اعلام کردن نیروهای شیطان بزرگ آمریکا در منطقه تقدیر و تشکر می کنیم و امید است نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز با یک کار جهادی و انقلابی این سیاست را دنبال کنند‌.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم افزود: انتظار دیگر ازنمایندگان مجلس برای اقدام انقلابی ، جهادی و پرهیز از اقدامات منفعلانه ازجمله بهره حداکثری از تمامی ظرفیت ها برای تقویت نیروهای مسلح و بازدارندگی است.

انتهای پیام/

منبع: دانا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

امروز چالش انقلاب در عرصه‌های مختلف بین انقلابی‌ها و غیرانقلابی‌های درون نظام است/ حمایت از سپاه و تلاش برای تصویب fatf باهم همخوانی ندارد

حجت الاسلام رسای گفت: امروز کشمکش بین اصلاح طلب و اصولگرا نیست بلکه در عرصه‌های مختلف بین انقلابی‌ها و غیر انقلابی‌های درون نظام است. امروز مرزبندی اصلاح طلب و اصولگرا با واقعیت‌ها تطبیق ندارد، بلکه این تطبیق مربوط به دهه‌های گذشته بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ "تجمع بزرگ یاران انقلاب" به مناسبت اعیاد شعبانیه و جمع آوری کمک برای هموطنان سیل زده با حضور حجت الاسلام حمید رسایی شب گذشته در مسجد جامع شهر محمدیه برگزار شد.

حجت الاسلام رسایی در این تجمع با اشاره به ویژگی‌های زمانه ظهور امام عصر (عج) اظهار کرد: اگر امام عصر ظهور کند نظام بین الملل همین خواهد بود و کاری به اسرائیل و آمریکا نخواهد داشت و خواهد گفت که به ما چه آن‌ها چند کیلومتر دورتر از ما به کار خود مشغول هستند؟

وی افزود: یا اینکه حضرت ظهور کند عدالت را برپا خواهد کرد و اگر ظهور کند با نماد ظلم آمریکا و اسراییل مبارزه خواهد کرد؟ ما که مدعی هستیم باید ببینیم امروز در کدام جبهه هستیم، اگر می‌گوییم تا کی با آمریکا مبارزه کنیم؟ اگر چنین باشیم دروغ می‌گوییم که منتظر امام زمان هستیم.

نماینده سابق مجلس بیان کرد: اگر امروز قلب شما پر از کینه امریکاست و در دوره غیبت به استکبار بغض دارید و از لطمه خوردن آن‌ها خوشحال می‌شوید و از کسی که کلید مبارزه و نه تعامل در دست دارد خشنود هستید، در واقع در انتظار حضرت مهدی(عج) هستید.

وی عنوان کرد: هم اکنون مرجع تقلیدی داریم، شبکه‌های ماهواره‌ای دارد و تبلیغ اسلام و اهل‌بیت را می‌کند، ولی یک کلمه از ظلم آمریکا و آل سعود نمی‌گوید، حاضر نیست از حرم اهل‌بیت دفاع کند، انقلاب اسلامی ما را زیر سؤال می‌برد، مراجع تقلید انقلابی را زیر سؤال می‌برد.

امروز مرزبندی اصلاح طلب و اصولگرا با واقعیت‌ها تطبیق ندارد

این کارشناس سیاسی افزود: زمانی که مهدی فاطمه(عج) ظهور کند این افراد در جلوی ایشان می‌ایستند، ما به این‌ها "مرجع انگلیسی" می‌گوییم، در انگلستان از قمه زدن آن‌ها جلوگیری نمی‌شود که هیچ بلکه تصاویرشان انعکاس نیز داده می‌شود.

رسایی بیان کرد: اگر در صف مبارزه با سلطه هستید، منتطر واقعی هستید ولی اگر سست شده‌اید و جز کسانی هستید که به رهبری برای تعامل با نظام سلطه فشار می‌آورید، فرقی هم ندارد که اصلاح طلب یا اصولگرا باشید منتظر واقعی نیستید.

وی گفت: برخی از اصولگرایان هستند که مثل اصلاح طلبان آمریکایی هستند، مگر همین اصولگریان نبودند که در بیست دقیقه برجام را تصویب کردند؟ و یا امروز دنبال تصویب اف ای تی اف هستند؟

نماینده سابق مجلس تصریح کرد: امروز در مجلس عده‌ای با لباس سپاه عکس می‌گیرند ولی برای تصویب سی اف تی تلاش می‌کنند، مگر نمی‌دانند اگر سی اف تی تصویب شود باید دو دستی سپاه را به دشمنان تحویل دهند؟ هم اکنون عده‌ای سخنرانی آتشین به نفع سپاه می‌کنند مگر شما نبودید که بودجه سپاه را کم کردید؟ مگر شما نبودید که در تبلیغات انتخابات علیه دولت مسلح گفتید؟

وی ادامه داد: امروز مرزبندی اصلاح طلب و اصولگرا با واقعیت‌ها تطبیق ندارد، بلکه این تطبیق مربوط به دهه‌های گذشته بود.

این کارشناس سیاسی با اشاره به صف بندی جدید در کشور اظهار کرد: امروز صف بندی بین دو جریان است، جریان انقلابی و غیرانقلابی، امروز کشمکش بین اصلاح طلب و اصولگرا نیست بلکه در عرصه‌های مختلف بین انقلابی‌ها و غیرانقلابی‌های درون نظام است و حتی بین ضدانقلاب و انقلابی‌ها نیز نیست.

وی افزود: غیرانقلابی‌ها کسانی هستند که از گذشته خود پشیمان هستند، کسانی که روزی زندگی عادی داشتند امروز زندگی لاکچری دارند. بچه‌های آن‌ها در خارج است و اصلاح طلب و اصولگرا هر دو این ویژگی‌ها را دارند، این‌ها ضدانقلاب نیستند بلکه غیرانقلابی هستند.

مدیر مسئول نشریه 9 دی با اشاره به ویژگی‌های افراد غیرانقلابی گفت: این‌ عده اهل کار نیستند، استاندار در زمان بحران سفر خارجی می‌رود، خود شخص اول دولت به سفر قشم می‌رود و این نگاه انقلابی نیست و مدل لیبرالی است.

امروز بدانید نوک پیکان به سوی ولایت فقیه است

وی بیان کرد: انقلابی یعنی کسی که زندگی اش مثل توده مردم باشد، به فکر خدمت به مردم باشد و اگر قدرت داشته باشد به فکر مستضعفین باشد، انقلابی یعنی کسی که ضد امریکایی است.

نماینده سابق مجلس در ادامه با اشاره به سیل اخیر گفت: این سیل خیلی چیزها را نشان داد، نشان داد که چه کسی طرف مردم است، درست زمانی که سیل آمده است و از دولت کسی حضور ندارد، بچه‌های سپاه در گلستان، خوزستان و لرستان هستند، برخی استاندارها خوب عمل کردند اما کلیت اجرایی خوب نبود.

رسایی افزود: همزمان دشمن احمق، سپاه را تروریست اعلام می‌کند در حالی که مردم می‌بینند که سپاه تنها امنیت نیاورده است، بلکه آبادانی هم آورده است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای روی کار نیامدن افراد انقلابی گفت: امروز تلاش دشمن هم همین است که انقلابی‌ها سرکار نیایند، مایک پمپئو می‌گوید ما می‌خواهیم جنگ نشود ما تلاش می‌کنیم غیر انقلابی‌ها در ایران حاکم شود.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: دشمن دنبال آدم‌های غیرانقلابی است که برای آن‌ها بهتر از حمله نظامی عمل می‌کنند که در نهایت مردم از این عملکردها منزجر می‌شوند و می‌‌گویند این چه انقلابی است؟

وی افزود: غیرانقلابی‌ها می‌گویند ولایت فقیه را دوست دارند ولی این در حرف است و در عمل نیست. این‌ عده دنبال این هستند که ما دور ولی فقیه را خالی کنیم، با فشار اقتصادی، با روی آوردن غیرانقلابی‌ها چراکه این‌ها اهل کار نیستند.

رسایی در پایان گفت: امروز بدانید نوک پیکان به سوی ولایت فقیه است، هر کس کنار رهبری و مطیع ایشان باشد و در خط رهبری باشد، انقلابی است و فرقی ندارد اصلاح طلب یا اصولگرا باشد وحدت هم باید حول همین محور باشد.

انتهای پیام/

شوک قیمت در بازار نفت با تصمیم ترامپ علیه ایران| حالا چه خواهد شد؟

وزیر خارجه آمریکا ایران را تهدید کرد: هیچ معافیت نفتی تمدید نمی‌شود| قدرت ایران در اثر تحریم‌ها کم شده است |می‎خواهیم درآمد نفتی ایران را به صفر برسانیم

زن اماراتی پس از حدود ۳ دهه از کما خارج شد

منبع این خبر، وبسایت www.dana.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۳۴۵۳۴۳۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • "نور مخصوص رشد گیاه" تکنولوژی نوین
 • موسویان: خطر جنگ وجود دارد، باید با ترامپ مذاکره کنیم!/ باید فعالیت‌های منطقه‌ای و اقتصادی سپاه را محدود کنیم!
 • ماجرای داغ حمله الکترونیک آمریکا به صداو سیما وسط مناظره های انتخاباتی
 • پذیرفتن FATF در شرایط جنگ اقتصادی یک خیانت بزرگ به کشور است/ تحول محتوایی مردم، محصول کار سپاه در منطقه/ ماجرای داغ حمله الکترونیک آمریکا به صداو سیما وسط مناظره‌های انتخاباتی
 • پذیرفتن FATF در شرایط جنگ اقتصادی یک خیانت بزرگ به کشور است
 • جریانی که به شدت دنبال شعارهای تند و تیز انقلابی هستند حتما ریگی به کفش دارند
 • قرار دادن سپاه در لیست تروریستی بزرگترین پارادوکس جهان است/ پذیرفتن FATF در شرایط جنگ اقتصادی خیانت بزرگ به کشور است
 • واکنش لاریجانی به رویگردانی مردم از مسئولان
 • دشمنان و مخلان امنیت باید اقتدار یگان ویژه را درک کنند
 • افتخار سپاه تشکیل انقلابی آن است
 • دولت مشکلات ناشی از جهت‌گیری نظام سلطه علیه کشور را حل کند
 • لباس پسرانه تن دخترانمان می‌کنیم!
 • آغازی بر پایان پلان‌های اصلاح طلبان
 • تاثیرگذاری قلی‌زاده در برد شارلروا
 • کتاب مهارت‌آموزی دانش‌آموزان طیف اوتیسم تالیف شد
 • اقدام آمریکا جایگاه سپاه در سپهر سیاسی کشور را مستحکم تر کرد
 • سپاه پاسداران مهم ترین عامل اقتدار وقدرت نظام است
 • اظهارات رائفی پور درباره همدلی بچه‌های انقلابی+ فیلم
 • ‌رویایی که برای دشمنان هرگز تعبیر نمی‌شود+فیلم